Charakter urodzonych pod chińskim znakiem Świni

Charakter urodzonych pod chińskim znakiem Świni

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Kto urodził się w roku Świni, ten jest uczciwy i towarzyski. Lubi zabawę i muzykę, nie martwi się niczym na zapas. Marzy o dalekich podróżach i fascynujących przygodach. Choć sprawia czasem wrażenie osoby prostej i naiwnej, to dobrze zna się na ludziach i jest bardzo spostrzegawczy.

Świnia nie jest przesadnie ambitna czy pracowita. Lubi zajęcia związane z podróżami i sztuką, a kariera i stanowisko nie jest jej jedynym życiowym celem. Nie jest przesadnie ambitna, nie pragnie rządzić i rozkazywać. Swoje obowiązki wykonuje z powagą, ale bez stresów. Nie komplikuje prostych spraw i nie zastanawia się w nieskończoność nad cudzymi postępkami. Ma nieco naiwną naturę, ale z tego powodu potrafi wznieść się ponad ludzkie problemy, nie czuje też w sercu zawiści i zazdrości. Z tego powodu jest lubianym współpracownikiem i dobrym przyjacielem. Rozumie dobrze nastroje innych ludzi i ma wspaniale rozwiniętą intuicję. Sprzyja jej szczęście w zawodach związanych z medycyną, nauką i informatyką.

Świnia jest osobą bardzo towarzyską. Nie zapomina o swoich przyjaciołach nawet wtedy, gdy wszyscy się od nich odwrócili. Uwielbia nowe doświadczenia, podróże i przygody. Nie lubi być poganiana i krytykowana. Choć ma poczucie humoru, to czasem obraża się i cierpi z powodu różnych żartów.

Świnia jest bardziej niż inne znaki wrażliwa i uczuciowa. Woli okazywać miłość czynami, unika więc wielkich słów i teatralnych przysiąg. Ma szczęście w miłości i wielu wielbicieli, bo jest wesoła i nie można się przy niej nudzić. Entuzjazm i pogoda ducha Świni sprawiają, że w jej domu pełno jest gości. Świnia poświęca wiele troski dzieciom i wszystkim krewnym, a także przejmuje się opiniami partnera i szanuje jego rodzinę. Rodzinna tradycja ma dla niej wielką wartość, chętnie konsultuje swoje decyzje ze starszymi osobami. Świnia lubi sprawiać ludziom prezenty, przejmuje się ważnymi datami i wydarzeniami. Jest szczodra, a czasem nawet niepotrzebnie rozrzutna. Z tego powodu choć łatwo zdobywa majątek, to zwykle nie ma zbyt wiele oszczędności.

Zdrowie Świni jest delikatne. Potrzebuje ona troski i odpoczynku. Nie powinna nigdy rezygnować z urlopu, bo przez cały rok odbija się to źle na jej samopoczuciu.

Zaletą urodzonych w roku Świni jest szczerość i uczciwość, a także umiejętność cieszenia się życiem w każdej sytuacji.

Wadą jest nadmierne skupianie się na swoich uczuciach i zbytnia ugodowość wobec nieprzyjaciół.


Horoskop roczny dla urodzonych pod chińskim znakiem Świni

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebna interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dÂźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer