Horoskop roczny dla urodzonych w roku Świni

Horoskop chiński na 2021 rok dla urodzonych pod znakiem Świni

Miłosława Krogulska

Rok Metalowego Bawołu (2021)

Świnie mają życzliwy charakter i mnóstwo życiowego optymizmu. Chętnie wiodłyby spokojne, rodzinne życie, ale ktoś przecież musi zarabiać. Świnie mają żyłkę do biznesu i inwestycji. Sprzyja im powodzenie, wybierają dobrych wspólników, a pieniądze lubią znajdować drogę do ich portfela. Dzięki cierpliwości, ostrożności i wytrwałości osiągają niezwykłe życiowe cele. Skromność i uprzejmość sprawiają, że nie budzą w ludziach zazdrości ani zawiści.

Jeśli wszystko przebiega dobrze, to w 2021 nie wprowadzaj żadnych zmian na siłę. Korzystne inwestycje, jakie czekają cię w tym roku dotyczyć będą przede wszystkim rodziny. Ktoś się pogodzi, ktoś powróci z daleka i będą powodu do wspólnej radości. Spotkasz też bardzo ciekawą osobę, która doda ci siły do spełniania marzeń.

Praca i kariera

Zamiast opowiadać innym o swoich pomysłach, sam zabierz się za konkretne projekty. Teraz spotkasz się z życzliwością i wsparciem, na jakie wcześniej nie udało ci się zasłużyć. Rok 2021 sprzyja wszystkim zajęciom, które wymagają współpracy z ludźmi. Staniesz się bardziej zgodny i wyrozumiały, przestaniesz zwracać taką uwagę na ludzkie przywary i chętnie poprawisz cudze błędy. Pilnuj jednak swoich spraw finansowych. Dawny znajomy może przynieść ci bardzo ciekawą propozycję. Nie opowiadaj o niej wszystkim i nie zapraszaj do współpracy osób, na których choć raz się zawiodłeś. Możesz zdobyć dodatkowe pieniądze, ale musisz być punktualny, cierpliwy i ostrożny.

Dom i uczucia

Intuicja trafnie podpowie ci, abyś w 2021 roku trzymał się jak najdalej od ryzykownych spraw. Posłuchaj jej, bo czas sprzyja odpoczynkowi i odnawianiu sił życiowych. Denerwujące cię rodzinne sprawy postaraj się od razu wyjaśniać, bo inaczej ogranie cię jeszcze większa złość i nie zapobiegniesz poważnej awanturze. Choć możesz mieć wrażenie, że sprawy toczą się zbyt wolno, to twoja cierpliwa praca na rzecz całej rodziny przyniesie spodziewane efekty. Postaraj się też odpocząć podczas urlopu. Tym razem będziesz uparty i pojedziecie w twoje ulubione miejsce. Nawet te osoby, które zwykle marudzą, będą się bardzo dobrze bawić.

Hobby i przyjaciele

Czekają cię spokojniejsze dni, a przyjaciele będą wspierać cię we wszystkich planach i pomysłach. Zakończysz sąsiedzkie konflikty, wywiążesz się z obietnic i w twoim życiu będzie nieco więcej wolnego czasu. Ogarnie cię nostalgiczny nastrój, a wspomnienia i szczere rozmowy niezwykle cię wzruszą. Więcej towarzyskich atrakcji zapowiada się w drugiej połowie roku. Choć ogarnie cię rozrywkowy nastrój, to nie wahaj się zainwestować w ciekawy kurs lub szkolenie.

Przyjazne znaki

Zgodna współpraca czeka cię się z urodzonymi pod znakiem Węża i Konia. Będziecie nadawali na tych samych falach. W pracy we wszystkim pomagać ci będą urodzeni pod znakiem Bawołu. Ich spokojne, cierpliwe podejście przysłuży się twoim sprawom.

Uwaga, konflikt

Pomysły Tygrysa znowu będą dla ciebie ryzykowne, ale tym razem mogą się udać. Unikaj otwartej rywalizacji z Małpą, bo będzie sprytniejsza od ciebie. Jeśli chcesz ją pokonać, trzymaj w tajemnicy swoje plany i nie opowiadaj o znajomościach.

Świnie urodziły się w dniach:

  • 4.02.1935 - 23.01.1936,
  • 22.01.1947 - 9.02.1948,
  • 8.02.1959 - 27.01.1960,
  • 27.01.1971-14.02.1972,
  • 13.02.1983 - 1.02.1984,
  • 31.01.1995 - 18.02.1996.

Element: woda

Siła: yin

Kolor: czarny

Kierunek: północ, północny zachód


Charakter urodzonych pod chińskim znakiem Świni

Nowo?ci wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebną interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer