Horoskop roczny dla urodzonych w roku Świni

Horoskop chiński na 2017 rok dla urodzonych pod znakiem Świni

Miłosława Krogulska

Rok Ziemskiego Psa (2018)

Urodzeni pod znakiem Świni mają w życiu powodzenie. Świnia jest na Wschodzie symbolem dostatku i powodzenia w interesach. Świnie są pracowite, ostrożne, łatwo gromadzą majątek i nie budzą w innych zawiści. Fortuna im sprzyja, mogą też liczyć na życzliwą pomoc wielu ludzi w swoim otoczeniu.

W 2018 roku Świnie będą ostrożniejsze niż w poprzednich latach. Poczujesz zmęczenie ambitnymi projektami. Zamiast gnać za nowymi wyzwaniami, raczej zwrócisz się ku sprawom rodzinnym i domowym. Nie zabraknie ci okazji do radości z sukcesów, jakie osiągną bliskie ci osoby. Będzie na kim się oprzeć, a dla chwil spędzonych z bliskimi bez żalu zrezygnujesz z innych zajęć.

Pieniądze

W sprawach finansowych dobrze będzie ci się wiodło, ale to twoi bliscy w tym roku mogą zarobić trochę więcej, niż ty. Warto im pomagać i dodawać odwagi. Twoje życie stanie się spokojniejsze i bardziej ustabilizowane. Rok sprzyja udanym zakupom, remontowi mieszkania czy zmianie samochodu. Wszystkim będzie wygodniej i weselej, a to wprawi cię w doskonały nastrój.

Kariera

Do nowych projektów podejdziesz z wielką ostrożnością, bo bardziej liczyć się będzie w tym roku spokój i miła atmosfera. Choć zależy ci na awansie, to nie będziesz dążyć do niego za wszelką cenę. Staniesz się doskonałym pośrednikiem i doradcą, a nawet zaangażujesz się w działalność społeczną lub charytatywną. Pomaganie innym da ci wielką satysfakcję, a twój autorytet w tym roku bardzo wzrośnie.

Miłość

Będziesz się teraz podobać i szybko zauważysz, że przyciągasz więcej wielbicieli. To dobry rok dla samotnych Świń, które staną się bardziej zdecydowane i pewne siebie. Jeśli nie mogłeś się zdecydować na to, z kim się warto umówić, a komu trzeba zdecydowanie dać kosza, to teraz wszystko stanie się jasne. Świnie w związkach będą w dobrym humorze, a miłosne burze raczej je ominą. Rok sprzyja staraniu się o powiększenie rodziny.

Świnie urodziły się w dniach:

  • 4.02.1935 - 23.01.1936,
  • 22.01.1947 - 9.02.1948,
  • 8.02.1959 - 27.01.1960,
  • 27.01.1971-14.02.1972,
  • 13.02.1983 - 1.02.1984,
  • 31.01.1995 - 18.02.1996.

Element: woda

Siła: yin

Kolor: czarny

Kierunek: północ, północny zachód


Charakter urodzonych pod chińskim znakiem Świni

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer