Horoskop roczny dla urodzonych w roku Świni

Horoskop chiński na 2020 rok dla urodzonych pod znakiem Świni

Miłosława Krogulska

Rok Metalowego Szczura (2020)

Poczujesz, że czas wreszcie pożegnać się z niewygodnymi układami i nudnymi znajomymi. Twoje odważne decyzje okaża się trafne.

W pracy

Ryzyko i szybkie decyzje będą się opłacić. Uda ci się skorzystać tam, gdzie inni boją się lub zwlekają z podjęciem decyzji. Nie obawiaj się nowych technologii, bo szybko się wszystkiego nauczysz. Pomoc kogoś na niższym stanowisku też okaże się bardzo ważna. Jeśli prowadzisz własną firmę, to wpadniesz na pomysł nowej usługi lub znajdziesz inwestora. Poczujesz, że wreszcie możesz się rozwijać i wyprowadzisz finanse na prostą.

W domu

Przeznaczysz więcej energii i czasu na utrwalanie więzi z bliskimi osobami. Nawet jeśli niechętnie myślisz o rodzinnych spotkaniach i wyjazdach, przełam się i w tym roku skorzystaj z zaproszeń. Poznanie bliżej rodziny twojego partnera przynieść ci może dużo radości, a nawet korzyści. Zdrowie wymagać będzie troski. Unikaj radykalnych diet, a raczej dbaj o swoją wygodę i urodę.

W miłości

Odważnie wyrażaj swoje uczucia. Rok 2020 sprzyja szalonym randkom i namiętnym wyznaniom. Porwij drugą połowę sprzed telewizora na romantyczny wyjazd, zanim ktoś bardziej spostrzegawczy zacznie z tobą flirtować. Samotne Świnie poszukiwać będą kogoś, na kim mogłyby się oprzeć, a nie tylko bawić się i flirtować. Poważna mina nie sprzyja nowym znajomościom. Nie planuj ślubu po pierwszej randce, a szczęście zacznie ci o wiele bardziej sprzyjać.

Świnie urodziły się w dniach:

  • 4.02.1935 - 23.01.1936,
  • 22.01.1947 - 9.02.1948,
  • 8.02.1959 - 27.01.1960,
  • 27.01.1971-14.02.1972,
  • 13.02.1983 - 1.02.1984,
  • 31.01.1995 - 18.02.1996.

Element: woda

Siła: yin

Kolor: czarny

Kierunek: północ, północny zachód


Charakter urodzonych pod chińskim znakiem Świni

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebna interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dÂźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer