Horoskop roczny dla urodzonych w roku Świni

Horoskop chiński na 2017 rok dla urodzonych pod znakiem Świni

Miłosława Krogulska

Rok Ognistego Koguta

Świnie postanowią pożegnać się z niewygodnymi układami i nudnymi znajomymi. Twoje odważne decyzje inni wezmą sobie za przykład, ale zadbaj o tych, którzy w ciebie wierzą.

W pracy czas na rozwój

Uda ci się skorzystać tam, gdzie inni boją się lub zwlekają z podjęciem decyzji. Postaw na nowe pomysły i w 2017 nie obawiaj się nowych technologii, bo szybko się wszystkiego nauczysz. Dbaj jednak o to, abyś miał wsparcie u ludzi, z którymi pracujesz. Pomoc kogoś na niższym stanowisku okaże się bardzo ważna. W urzędach lub bankach spotkasz się z życzliwością, jeśli będziesz grzecznie prosić, a nie rozkazywać.

W domu trafnie doradzisz

Namówisz bliskich na rozsądne decyzje. Nawet jeśli niechętnie myślisz o rodzinnych spotkaniach i wyjazdach, przełam się i w tym roku skorzystaj z zaproszeń. Poznanie dalszej rodziny może przynieść ci może dużo radości. Latem twoja kondycja wymagać będzie większej troski. Unikaj ryzykownych sportów i radykalnych diet, a raczej dbaj o swoją wygodę.

W miłości więcej czułości

Odważnie wyrażaj swoje uczucia. Rok 2017 sprzyja randkom i namiętnym wyznaniom. Porwij drugą połowę na romantyczny wyjazd, zanim ktoś bardziej spostrzegawczy zacznie z tobą flirtować. Samotne Świnie poszukiwać będą kogoś na poważnie. Nie planuj ślubu po pierwszej randce, a szczęście zacznie ci o wiele bardziej sprzyjać.

Świnie urodziły się w dniach:

  • 4.02.1935 - 23.01.1936,
  • 22.01.1947 - 9.02.1948,
  • 8.02.1959 - 27.01.1960,
  • 27.01.1971-14.02.1972,
  • 13.02.1983 - 1.02.1984,
  • 31.01.1995 - 18.02.1996.

Element: woda

Siła: yin

Kolor: czarny

Kierunek: północ, północny zachód


Charakter urodzonych pod chińskim znakiem Świni

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 12W 12 numerze "Astrologii Profesjonalnej" publikujemy artykuł Izabeli Podlaskiej-Konkel o interpretacji horoskopów horarnych dotyczących pytań o sprawy zawodowe, cenę produk­tu, rządy i werdykt sądu oraz finał sprawy oraz tekst o tym, jak interpretować horoskopy wydarzeniowe. Ewa Krajewska przedstawia znaczenia dziewiątego domu, a Ewa Seydlitz odtwarza chronologię przepowiedni Nostradamusa.

Zamów aktualny numer