Horoskop roczny dla urodzonych w roku Świni

Horoskop chiński na 2023 rok dla urodzonych pod znakiem Świni

Miłosława Krogulska

Rok Wodnego Królika (2023)

W 2023 roku Świnie odetchną z ulgą, bo nie będą ich zaskakiwać żadne niespodzianki. Nikt nie będzie cię stresował, a trudne sprawy rozwiążą się na twoją korzyść. Życie wreszcie będzie biec spokojnym rytmem. Chętnie zajmiesz się domowymi sprawami. Będziesz dbać o to, aby żyło się wam wygodniej i aby cała rodzina była szczęśliwa. Tobą też bliscy będą się opiekować, a przyjaciele chętniej niż w poprzednich latach dotrzymają ci towarzystwa.

W pracy nie będzie powodów do narzekania, a nawet pojawią się konkretne pieniądze. Dostaniesz nagrodę lub zwróci się inwestycja, na jaką liczysz. Możesz też rozważyć różne nowe propozycje. Nie zmieniaj jednak radykalnie branży czy kierunku kariery, jeśli nie jesteś do tego dobrze przygotowany. Do nauki nie będziesz miał zbyt wiele serca, ale zawsze przyda się jakiś certyfikat. Nie przerywaj studiów czy kursów, bo dzięki nim więcej zarobisz.

W miłości staniesz się za to bardziej zdecydowany. Partner będzie więcej ci pomagać, dzięki czemu uda się żyć wygodniej. Rodzina też będzie wspierać cię w każdej twojej decyzji. Wakacje spędzisz w miłym gronie. Przyjaciele przyznają ci rację w sprawie, która budziła wielkie kontrowersje w poprzednich latach. Samotne Świnie postanowią częściej bywać na imprezach, bawić się i flirtować. Nie ma jednak co wracać do starych znajomości, zwłaszcza jeśli wielbiciel chce wplątać cię w różne finansowe sprawy. Zachowaj niezależność, a dobrze na tym wyjdziesz.

Przyjazne znaki

Małpa i Kogut, będą podzielać twoje nowe pasje. Małpa podrzuci dobre pomysły i pozna się z osobami, które mogą ci w czymś pomóc. Kogut będzie wspaniałym towarzyszem w zabawach i rozrywkach, przy nim poczujesz się wolny i wiecznie młody.

Szczęśliwy kolor to niebieski.

Twój kamień szlachetny to lapis lazuli.

Świnie urodziły się w dniach:

  • 4.02.1935 - 23.01.1936,
  • 22.01.1947 - 9.02.1948,
  • 8.02.1959 - 27.01.1960,
  • 27.01.1971-14.02.1972,
  • 13.02.1983 - 1.02.1984,
  • 31.01.1995 - 18.02.1996.

Element: woda

Siła: yin

Kolor: czarny

Kierunek: północ, północny zachód


Charakter urodzonych pod chińskim znakiem Świni

Nowo?ci wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebną interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer