Horoskop roczny dla urodzonych w roku Świni

Horoskop chiński na 2019 rok dla urodzonych pod znakiem Świni

Miłosława Krogulska

Rok Ziemskiej Świni (2019)

Świnki w 2019 roku będą podsumowywać swoje sukcesy. Jeśli wszystko przebiega dobrze, to może być jeszcze lepiej! Ciesz się życiem, ale nie osiadaj na laurach, bo rok sprzyja sukcesom.

Kariera

Świnie będą rządzić innymi ludźmi, ale też mogą odpowiadać za ich błędy. Pomagaj, doradzaj, ale nie angażuj się w sprawy, na które i tak nie możesz mieć wpływu i na których nie zarobisz. W 2019 roku raczej nie grozi ci bezrobocie ani bankructwo. Dzięki szansie na dodatkowy zarobek uda ci się spłacić długi lub inne zobowiązania. Będziesz miał pokusę luksusowych wydatków, ale lepiej inwestować w to, co jest niezbędne i przyda się także w przyszłości.

Rodzina

Szczęśliwe wydarzenia, jakie czekają cię w tym roku dotyczyć będą przede wszystkim rodziny. Ktoś się pogodzi, ktoś powróci z daleka i będą powodu do wspólnej radości. Wakacje przyniosą ci niezwykłą podróż, pełną przygód i szans na ciekawe znajomości. Marzenia są po to, aby je spełniać, więc nie odkładaj ważnych spraw ma później. W 2019 roku podejmuj ważne decyzje, rób duże zakupy i szukaj okazji do większych inwestycji (jak mieszkanie, samochód, ziemia).

Miłość

W miłości nie pozwalaj, aby ktokolwiek wtrącał się w twoje prywatne sprawy. Nie żałuj tego, co minęło i z optymizmem patrz w przyszłość. Przekonasz partnera do ważnej decyzji, ale też do wakacyjnego wyjazdu, na którym od dawna ci zależało. Będziesz się podobać i dobrze się bawić, ale uważaj, bo ktoś może ci pozazdrościć takiego szczęścia. Dlatego nie zwierzaj się osobom, które lubią szukać we wszystkim sensacji i chroń swoją prywatność. A jeśli masz już obok siebie właściwą osobę, to będzie to bardzo dobry rok na ślub.

Świnie urodziły się w dniach:

  • 4.02.1935 - 23.01.1936,
  • 22.01.1947 - 9.02.1948,
  • 8.02.1959 - 27.01.1960,
  • 27.01.1971-14.02.1972,
  • 13.02.1983 - 1.02.1984,
  • 31.01.1995 - 18.02.1996.

Element: woda

Siła: yin

Kolor: czarny

Kierunek: północ, północny zachód


Charakter urodzonych pod chińskim znakiem Świni

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer