Horoskop roczny dla urodzonych w roku Świni

Horoskop chiński na 2016 rok dla urodzonych pod znakiem Świni

Miłosława Krogulska

Rok 2016 dla urodzonych pod znakiem Świni będzie wesoły, bo pojawią się nowi, ciekawi ludzie. Rzucisz się w wir rozrywek, zabaw i dyskusji. Czeka cię więcej flirtów i romansów.

W miłości szukaj prawdziwej namiętności i nie oglądaj w przeszłość. Na nudne związki, odgrzewane emocje i ciągnące się bez końca flirty szkoda teraz twojego czasu. Nie baw się tylko cudzymi uczuciami, bo złamiesz komuś serce. Zamężne Świnie także zabiorą się za miłosną rewolucję i ożywią związek. Mów głośno o swoich pomysłach i potrzebach, ale przede wszystkim nie poświęcaj się dłużej dla kogoś, kto nie jest tego warty. Partner najpierw będzie zaskoczony, a potem zachwycony.

W domu postanowisz żyć wygodnie, a nawet luksusowo. Wydatków będzie trochę więcej niż w poprzednich latach, bo nie będziesz potrafił odmówić swoim bliskim tego, na co będą mieli ochotę. Mimo powodzenia finansowego, bardzo ostrożnie zaciągaj kredyty i pożyczki. Inwestuj w bardziej poważne zakupy, myśl o waszej przyszłości, a szczęście będzie wam sprzyjać.

Wśród przyjaciół czekają cię sympatyczne wydarzenia, będzie więcej ciekawych spotkań i rozrywek. Zaangażujesz się w grupę hobbystów lub działaczy, będziesz organizować ważne przedsięwzięcia. Chętnie zrobisz coś dla wspólnego dobra. Możesz działać charytatywnie lub udzielać się w lokalnej polityce.

W pracy będziesz miał szansę na wygraną w trudnej sprawie. Uda ci się odzyskać różne stare długi i należności, także w sprawach sądowych czy urzędowych. Uda ci się wreszcie mieć więcej porządku i spokoju. Współpracownicy nie będą się ciebie czepiać. Bierz udział w służbowych wyjazdach, zebraniach i spotkaniach. Rok 2016 sprzyja ważnym znajomościom, które bardzo pomogą twojej karierze.

Twoje zdrowie nie będzie przysparzać ci problemów. Możesz uprawiać sport, pracować nad kondycją, gubić zbędne kilogramy. Ruch fizyczny doskonale wpłynie na twój system nerwowy. Wzmacniaj też wątrobę i śledzionę, czyli unikaj alkoholu i bardzo zimnych napojów czy potraw.

Świnie urodziły się w dniach:

  • 4.02.1935 - 23.01.1936,
  • 22.01.1947 - 9.02.1948,
  • 8.02.1959 - 27.01.1960,
  • 27.01.1971-14.02.1972,
  • 13.02.1983 - 1.02.1984,
  • 31.01.1995 - 18.02.1996.

Element: woda

Siła: yin

Kolor: czarny

Kierunek: północ, północny zachód


Charakter urodzonych pod chińskim znakiem Świni

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 12W 12 numerze "Astrologii Profesjonalnej" publikujemy artykuł Izabeli Podlaskiej-Konkel o interpretacji horoskopów horarnych dotyczących pytań o sprawy zawodowe, cenę produk­tu, rządy i werdykt sądu oraz finał sprawy oraz tekst o tym, jak interpretować horoskopy wydarzeniowe. Ewa Krajewska przedstawia znaczenia dziewiątego domu, a Ewa Seydlitz odtwarza chronologię przepowiedni Nostradamusa.

Zamów aktualny numer