Polecamy

Horoskop numerologiczny na 2018 rok

Horoskop roczny
na 2018 rok

Horoskop chiński na rok Ziemskiego Psa (2018)

Horoskop miłosny
na 2018 rok

Wróżba z tarota na 2018 rok

Wróżba z run na rok 2018

Numerologiczny horoskop miesięczny

Kursy i warszaty w Warszawskiej Szkole Astrologii

Tematy astrologicznych warsztatów czwartkowych (zima i wiosna 2018)

Internetowy kurs
"Astrologia prognostyczna" I-III 2018

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs
"Astrologia elekcyjna" I-III 2018

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs
"Astrologia horarna w praktyce" VI-IX 2018

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs
"Astrologia dla pocz±tkuj±cych" IX-XII 2018

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs
"Interpretacja solariuszy" IX-XI 2018

Więcej informacji i zapisy

O charakterze Lwa

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Zodiakalne Lwy to osoby dumne i szlachetne. Uwielbiaj± być w centrum zainteresowania, s± urodzonymi aktorami.

Patronem Lwów jest Słońce, ich żywioł to ogień.

Lwy s± osobami szczerymi i prostolinijnymi. To królewski Znak Zodiaku. Nigdy nie chowaj± urazy, wspaniałomy¶lnie wybaczaj± innym krzywdy i przewinienia. Maj± gest i s± szczodre nawet dla nieznajomych. Uwielbiaj± być podziwiane, zawsze znajduj± się w centrum zainteresowania. S± dusz± towarzystwa, potrafi± rozbawić każdego. Na imprezach, bankietach i wystawnych przyjęciach czuj± się wspaniale. Tam mog± zabłysn±ć kreacj± i dowcipem. S± ¶wietnymi organizatorami, wokół nich skupia się życie towarzyskie. Trzeba je pilnować, bo nieraz bywaj± lekkomy¶lne i zbytnio ryzykuj±, szczególnie je¶li chodzi o poszukiwanie przygód.

Bywaj± męcz±ce, ponieważ to na nich ma skupiać się cała uwaga. Trzeba je podziwiać, inaczej trac± humor i s± zazdrosne. Nieraz okazuj± swoj± gorsz± stronę - wychodzi z nich próżno¶ć, egoizm, chęć imponowania innym za wszelk± cenę, pycha i zarozumialstwo. W skrajnych przypadkach, kiedy nikt nie zwraca na Lwy uwagi, potrafi± błaznować i szukaj± taniego poklasku, byle tylko zdobyć widownię.

Lwy w pracy s± bardzo energiczne i przedsiębiorcze. Dobrze umiej± zorganizować pracę sobie i innym, głównie przekazuj±c j± innym członkom zespołu. Najlepiej czuj± się na stanowiskach reprezentacyjnych i kierowniczych, uwielbiaj± delegacje i firmowe bankiety. Zmysł dramatyczny pozwala im rozegrać każd± sytuację na swoj± korzy¶ć. Ceni nie tylko podwyżki, ale również odznaczenia, dyplomy i inne formy wyróżnień.

Wedle tradycji najodpowiedniejsze dla Lwów zawody to: aktor, przedsiębiorca, fabrykant, marszand, jubiler, dyrektor, przewodnicz±cy, handlarz dziełami sztuki i starociami.

Odpoczywaj± Lwy najchętniej na plaży w pełnym słońcu, na jednej z egzotycznych wysp Pacyfiku. Jako że s± trochę leniwe, nie lubi± pieszych wędrówek i forsownej wspinaczki. Ze sportów uwielbiaj± gry zespołowe (pod warunkiem, że s± kapitanem drużyny), lekkoatletykę, areobik i taniec, niekoniecznie wyczynowo.

W miło¶ci Lwy s± namiętne i zaborcze. Potrafi± zalecać się w wielkim stylu i nie znosz± konkurencji. Maj± duże potrzeby seksualne, które s± u nich ¶ci¶le powi±zane z uczuciami. Potrafi± być chorobliwie zazdrosne, chociaż same s± mistrzami flirtu. W zwi±zkach zawsze dominuj± partnera. Być z Lwem to nigdy się nie nudzić.


Więcej horoskopów dla Lwa

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

ZamĂłw aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

ZamĂłw aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

ZamĂłw aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 12W 12 numerze "Astrologii Profesjonalnej" publikujemy artykuł Izabeli Podlaskiej-Konkel o interpretacji horoskopów horarnych dotyczących pytań o sprawy zawodowe, cenę produk­tu, rządy i werdykt sądu oraz finał sprawy oraz tekst o tym, jak interpretować horoskopy wydarzeniowe. Ewa Krajewska przedstawia znaczenia dziewiątego domu, a Ewa Seydlitz odtwarza chronologię przepowiedni Nostradamusa.

ZamĂłw aktualny numer