Horoskop dla Bliźniąt na Słońce w Wodniku od 19.1.2021 do 18.2.2021

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Szczęcie ci sprzyja

Bądź dobrej myśli! Szczęście ci sprzyja, a planety pomagają. Będziesz wyrozumiały i łatwo zakończysz różne stare konflikty. Słońce w trygonie zawieraniu nowych znajomości, warto wyjść do ludzi. Merkury w trygonie pomoże znaleźć czas na ciekawe zainteresowania, hobby i naukę.

MIŁOŚĆ

Słońce w trygonie do twojego znaku uczyni cię bardzo wyrozumiałym dla innych ludzi. W związku przyniesie więcej okazji do wspólnego odpoczynku i rozwoju. Będziesz też chętnie pomagać partnerowi w różnych jego sprawach. Zaczniesz przede wszystkim słuchać, doradzać, szukać nowych rozwiązań. Efekty twoich działań będą szybko widoczne, bo razem zawsze można zdziałać więcej. Przyjaźń też będzie ważna, a Merkury w trygonie pomoże pogłębić ważne dla ciebie relacje.  Samotne Bliźnięta pod wpływem trygonu Saturna zabiorą się za sercowe porządki. Zrobisz podsumowanie i definitywnie zamkniesz drzwi za przeszłością. Intuicja trafnie ci podpowie, że nadchodzi wspaniały czas na nowe uczucie. Odwiedź kosmetyczkę i fryzjera, bo od 1.02 Wenus w trygonie do twojego znaku sprzyja nowym znajomościom.
 
RODZINA I PRZYJACIELE
W tym miesiącu postanowisz mieszkać wygodniej i ładniej. Entuzjastycznie zareagujesz na pomysły dotyczące przemeblowania czy wymiany mebli. To dobry czas, aby zrobić szybki remont lub lifting swojego gospodarstwa. Jednak nie tylko obowiązki będą ważne. Trygon Słońca bardzo sprzyja towarzyskiej aktywności, choćby tylko przez Internet czy telefon. Znajomi, z którymi spierałeś się przy byle okazji, teraz znowu okażą się życzliwymi i pomocnymi osobami. Rozwiniesz swoje talenty, wszystkich wysłuchasz i pomożesz rozwiązać różne problemy. Jeśli ostatnio czułeś się samotny, to teraz będziesz się miał na kim oprzeć. Uważaj tylko podczas ewentualnych podróży, Merkury w retrogradacji radzi pilnować dokumentów i częściej spoglądać na mapę, żebyś nie pomylił trasy.
 
PRACA I PIENIĄDZE
Może ci się wydawać, że w sumie nic specjalnego się teraz w pracy nie dzieje, ale niezmiernie łatwo zasłużysz na uznanie w oczach szefa. Zabieraj głos na ważnych spotkaniach, rozmawiaj ze współpracownikami o różnych zadaniach. Merkury w trygonie do twojego znaku pomoże ci szybko załagodzić różne konflikty i ustalić nowe, wspólne cele. Jeśli ktoś cię nie lubił lub kopał pod tobą dołki, to teraz uśmiechaj się, bo uda się załagodzić sytuację. Jeśli się tylko trochę bardziej postarasz, to doskonale wywiążesz się z postawionych przed tobą zadań. Od 1.02 Wenus w trygonie także bardzo sprzyja pracy w grupie, a Bliźniętom z własnym biznesem przyniesie więcej klientów. Merkury, który jest w retrogradacji, sprzyja też wracaniu do starych pomysłów. Zastanów się, jak przystosować je do nowej rzeczywistości i bądź dobrej myśli.
 
ZDROWIE
Słońce w trygonie do twojego w tym miesiącu bardzo zachęca do aktywnego trybu życia. Pora o siebie zadbać, więcej się ruszać i ćwiczyć, choćby w domu. Teraz też rób kontrolne badania, analizy i plombuj zęby. Znajdź na to czas i pieniądze, bo zdrowie jest ważniejsze od innych spraw.
 
ZALECENIA SPECJALNE

URODZENI 21.05 – 31.05
Jowisz w trygonie do twojego dekanatu pomoże ci na spokojnie uporać się z zaległościami lub trudnymi sprawami. Łatwiej niż dotychczas przyjdzie ci nauka i opracowywanie nudnych sprawozdań.
 
URODZENI 1.06 – 10.06
Merkury w trygonie do twojego dekanatu będzie ci pomagać w relacjach z ludźmi. Znajdź czas na rozmowy z przyjaciółmi. Znajomości, które trochę przygasły, teraz mogą się odnowić.
 
URODZENI 11.06 – 21.06
Miesiąc sprzyja sztuce, ezoteryce i romantycznym spotkaniom. Jeśli w twoim związku były jakieś sporne sprawy, to teraz uda ci się je wyjaśnić. Masz teraz dobry czas na rozwój osobisty, szukaj ciekawych książek i kursów.


Więcej horoskopów dla Bliźniąt

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebna interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dÂźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer