Podręcznik astrologii. Tom pierwszy interpretacja horoskopu

Polecamy

Numerologiczny horoskop miesięczny

Horoskop roczny
na 2014 rok

Wróżba z tarota
na 2014 rok

Horoskop miłosny
na 2014 rok

Horoskop zawodowy
na 2014 rok

Horoskop numerologiczny
na 2014 rok

Horoskop chiński na rok Drewnianego Konia - 2014

Kursy astrologii

Kursy astrologii

Internetowy Kurs "Astrologia horarna w praktyce" VII-VIII 2014

Więcej informacji i zapisy

Internetowy Kurs "Astrologia dla początkująych" IX-XI 2014

Więcej informacji i zapisy

31.07.2014
Warszawska Szkoła Astrologii:
Poglądy polityczne i społeczne w horoskopie - Izabela Podlaska-Konkel

Więcej informacji

Polskie Stowarzyszenie Astrologiczne:
Darmowy kurs "Astrologia od podstaw" II-XII 2014 - Miłosława Krogulska

Więcej informacji

Warsztaty w Warszawskiej Szkole Astrologii I-XII 2014

Więcej informacji

Horoskop dla Bliźniąt na Słońce w Strzelcu od 22.11.2014 do 21.12.2014

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Korzystaj z cudzych doświadczeń

Ten miesiąc pełen będzie zaproszeń na ciekawe imprezy, wykłady i spotkania. Pojawią się nowi ludzie, a ich doświadczenia będą dla ciebie bardzo interesujące. Podczas podejmowania decyzji nie kieruj się tym, co wypada! Inwestuj w swoje umiejętności i szukaj dla siebie korzyści, a koniec roku będzie bardzo udany.

GŁÓWNE WYDARZENIA
Opozycja Słońca sprawi, że twoje umiejętności i zalety zostaną docenione. Sprzyja ci szczęście w sprawach, które dotyczą zawierania umów i relacji z innymi ludźmi. Staniesz się bardziej wyrozumiały i otwarty na cudze problemy. Wybaczysz dawne urazy, a nawet spełnisz kilka niecodziennych próśb swoich krewnych lub znajomych. Dyplomatycznie i ostrożnie załatwisz swoje sprawy i skorzystasz tam, gdzie inni się kłócą.

Nie zaniedbuj jednak spraw zawodowych, bo koniec roku sprzyja zdobywaniu dodatkowych pieniędzy. Zakupy prezentów i planowanie świątecznych wyjazdów dostarczą ci wielu emocji. W drugiej połowie grudnia planeta Merkury kusić cię będzie do częstszych wyjazdów. Możesz znaleźć ciekawą ofertę wyjazdu świątecznego lub sylwestrowego, co bardzo poprawi ci humor. Po 28.11 zainteresujesz się problemami swoich przyjaciół. Uda ci się pomóc komuś, kto jest nieśmiały i nie radzi sobie ze swoimi sprawami.

SAMOPOCZUCIE
Będziesz w dobrej formie, choć kwinkunks Marsa do 4.12 nie sprzyja wysiłkowi fizycznemu. Możesz czuć zimowe rozleniwienie, a nawet pod byle pretekstem zrobić sobie kilka dni wolnych od obowiązków. W grudniu bądź jednak ostrożny, bo siedzenie w przeciągu może skończyć się przeziębieniem. Nie daj się też przekonać do pomysłów, które uważasz za niebezpieczne i ryzykowne. Przyjaciele, którzy interesują się niebezpiecznym sportem, niech robią to na własną odpowiedzialność.

MIŁOŚĆ

Słońce w opozycji do twojego znaku sprzyja zawieraniu romantycznych znajomości. Wśród znajomych lub nawet współpracowników znajdzie się ktoś, komu bardzo się spodobasz. Trudno jednak będzie ci zdecydować, czy chcesz flirtu czy przyjaźni. Twoje miłosne rozterki będą tematem wielu rozmów, a nawet plotek. Nie tłumacz się innym ludziom, bo tylko podsycisz ich ciekawość. W grudniu sprawy miłosne zaczną układać się po twojej myśli. Staniesz się weselszy i nie będziesz aż tak bardzo przejmować się tym, co wypada i ci powiedzą inni ludzie.

Samotne Bliźnięta będą swatane z interesującymi osobami. To dobry czas, aby zacząć obiecującą znajomość. W drugiej połowie grudnia sprzyja ci szczęście w podróży! Możesz też poznać interesującą osobę w miejscach, które związane są ze sztuką lub nauką.

Bliźnięta w stałych związkach nie poświęcą partnerowi zbyt wiele czasu. Zawodowe i towarzyskie zobowiązania sprawią, że możecie mieć zaległości w domowych sprawach. Dopiero po 28.11 przypomnicie sobie o obietnicach, jakie komuś złożyliście. Przygotowania do Świąt upłyną wam w miłej atmosferze, ale nie pozwólcie, aby dalsi krewni wtrącali się w wasze prywatne sprawy.


PRACA I FINANSE
Twoje sukcesy zależeć będą od współpracy z innymi ludźmi. Bądź więc wymagający wobec współpracowników, ale nie denerwuj się i zachowuj uprzejmie. Negocjuj, dyskutuj, a przede wszystkim poznawaj ważne i ciekawe osoby. W listopadzie nie reaguj nerwowo na krytykę lub nowe polecenia. Wykorzystuj plotki i swoje znajomości, daj sobie czas na właściwą reakcję. W grudniu Merkury sprzyja nauce, szkoleniom i wyjazdom w sprawach służbowych. Wobec obcych ludzi bądź życzliwy, ale nie pożyczaj im pieniędzy lub nie składaj zbyt poważnych obietnic. Nie opowiadaj zbyt wiele o swoich prywatnych sprawach, bo może okazać się, że macie wspólnych znajomych. Dni po 28.11, kiedy Merkury znajdzie się w opozycji do twojego znaku, sprzyjają większym zyskom finansowym i korzystnemu lokowaniu oszczędności.

Poszukujący lepszej pracy mimo końca roku mają szansę na postęp w poszukiwaniach. Ktoś zwróci uwagę na twoją ofertę lub zaoferuje ci pomoc w znalezieniu lepszej posady. Opozycja Słońca sprzyja rozmowom kwalifikacyjnym. Po 28.11 dobrze wypadniesz na testach i spotkaniach.

Bliźnięta, które się uczą lub studiują, odkryją nowe sposoby przyswajania wiedzy. Będziesz czytał jednocześnie kilka książek lub odrabiał dwa przedmioty na raz. Nie sugeruj się jednak tym, co robią twoi znajomi. Będziesz skory do pomagania i interesowania się cudzymi kłopotami. Choć szczęście sprzyja ci podczas współpracy w innymi ludźmi, to nie jest to powód, abyś odrabiał za kogoś jego zadania! Po 10.12 odżyje w tobie talent literacki. Twoje wypracowania będą się podobać!

 


Więcej horoskopów dla Bliźniąt

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 3(13)/2012W najnowszym numerze Tarocisty piszemy o magii trójek, symbolice arkanu numer trzynaœcie, proponujemy ciekawe i nowe rozkłady na sprawy zawodowe oraz różne przydatne rozkłady na trzy karty. Wiele miejsca poœwięcamy Magowi i jego alchemicznym znaczeniom.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 2(12)/2012W najnowszym numerze Tarocisty piszemy między innymi o astrologii medycznej, elekcyjnej oraz progresjach tercjarnych.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 3(8)/2012W najnowszym numerze Astrologii Profesjonalnej piszemy między innymi o astrologii medycznej, elekcyjnej oraz progresjach tercjarnych.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 1(11)/2012Polecamy najnowszy numer kwartalnika Tarocista.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 1-2(6-7)/2012W Astrologii Profesjonalnej publikujemy ciekawe i odkrywcze teksty o astrologii oraz prezentujemy autorów, którzy piszą o astrologii dla astrologów.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 3-4(9-10)/2011Polecamy najnowszy numer kwartalnika Tarocista, a w nim karty bramy z dworu Denarów, artykuł o rozwiązywaniu konfliktów za pomocą tarota.

Zamów aktualny numer