Polecamy

Horoskop roczny
na 2016 rok

Wróżba z tarota
na 2016 rok

Horoskop chiński na rok Ognistej Małpy (2016)

Horoskop miłosny
na 2016 rok

Horoskop zawodowy
na 2016 rok

Horoskop numerologiczny
na 2016 rok

Numerologia kariery
na rok 2016

Runy na biznes i karierę
w roku 2016

Numerologiczny horoskop miesięczny

Kursy i warszaty w Warszawskiej Szkole Astrologii

Kurs internetowy "Astrologia dla początkujących" I-IV 2016

Więcej informacji i zapisy

Kurs internetowy "Astrologia dla zaawansowanych. Techniki prognozowania przyszłości" I-III 2016

Więcej informacji i zapisy

Kurs internetowy "Astrologia partnerska" I-III 2016

Więcej informacji i zapisy

Kurs internetowy "Tarot dla zaawansowanych" I-IV 2016

Więcej informacji i zapisy

Plan warsztatów czwartkowych IX-XII 2015

Więcej informacji i zapisy

Horoskop dla Bliźniąt na Słońce w Pannie od 22.8.2016 do 22.9.2016

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Odkrywcze pomysły

Słońce sprzyja dobrym pomysłom, a Jowisz zapewni ci teraz uznanie. Będziesz pomysłowy i nie zostawisz przyjaciół w potrzebie. Kto szuka pomocy i wsparcia, ten zwróci się właśnie do ciebie i się nie zawiedzie.

Miłość
Masz teraz wielkie powodzenie w miłości, choć z powodu różnych obowiązków możesz nie doceniać wrażenia, jakie robisz na innych. Dla wprawy poflirtuj trochę przez Internet, a szybko wzrośnie ci samoocena. Twoja miłosna sytuacja wreszcie zmierza w dobrym kierunku. Jeśli masz kogoś u boku, to jest bardzo dobry czas, aby razem podejmować decyzje związane z przeprowadzką, przemeblowaniem domu lub nawet powiększeniem rodziny.

Samotnym Bliźniętom serce żywiej zabije na widok kogoś, kto zostanie im przedstawiony przez krewnych. Warto zainteresować się nowym sąsiadem cioci, zwłaszcza jeśli opowiada ci o nim z takim zachwytem. Od 30.08 Wenus ustawi się w trygonie do twojego znaku i pomoże ci znaleźć kogoś interesującego.

Rodzina i przyjaciele
Słońce w kwadraturze do twojego znaku sprawi, że w rodzinie zapanuje więcej spokoju, bo zabierzesz się za porządki. Zadbasz także o pozytywną energię. W wolnej chwili warto zadzwonić do krewnych i wypytać o różne wspólne sprawy. Jeśli się dowiesz, że komuś potrzebna jest pomoc, to szybko zabierzesz się do pracy. Sam również możesz teraz liczyć na innych ludzi. Przyjaciele trafnie ci doradzą i pomogą załatwić pewną urzędową sprawę. Wspólne znajomości bywają zaskakująco skuteczne.

Kariera i pieniądze
Miesiąc przeznacz na projekty, które wymagają więcej cierpliwości, a nawet pracy fizycznej. Kwadratury Słońca i Saturna sprawią, że na nowe zadania zabraknie ci teraz ochoty. Jowisz od 9.09 w trygonie do twojego znaku zacznie sprzyjać twoim finansom. Chodź na spotkania, zapisz się na rozmowę z szefem, bo możesz rozszerzyć strefę swoich wpływów. Na temat twoich zarobków może być także trochę dyskusji, ale bądź dobrej myśli. Nie daj się tylko wykorzystać komuś, kto liczy tylko na swoje korzyści i namawia cię do ryzykownych biznesów. Podczas zaćmienia Słońca 31.08-2.09 nie podejmuj pochopnych decyzji.

Zdrowie
Zainteresuj się zdrowym trybem życia i przestań się tak bardzo ze wszystkim spieszyć. W sklepie czytaj etykiety, nie jedz byle czego. To dobry miesiąc, aby zacząć gotować zgodnie z dietą pięciu przemian lub aby odstawić cukier i inne niezdrowe używki. Wpływ Saturna może sprawić, że nie będziesz się czuł jak młodzieniaszek, oszczędzaj więc siły, szczególnie na przełomie sierpnia i lipca.

ZALECENIA SPECJALNE

URODZENI 21.05 – 31.05

Słońce pomoże ci uporządkować różne trudne sprawy. Krewni staną się bardziej zgodni i uprzejmi. Możesz robić większe zakupy lub wspólne inwestycje.

URODZENI 1.06 – 10.06
Wenus doda ci uroku. Masz teraz doskonały czas na randki, nowe znajomości i ciekawe spotkania. Będziesz się podobać i zrobisz na wszystkich bardzo dobre wrażenie.

URODZENI 11.06 – 21.06
Merkury radzi ci zadbać o to, abyś nie miał zaległości w pracy. Nawet jeśli nie będzie ci się chciało zabrać za obowiązki, to zmuś się i dokończ to, co zacząłeś.


Więcej horoskopów dla Bliźniąt

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 12W 12 numerze "Astrologii Profesjonalnej" publikujemy artykuł Izabeli Podlaskiej-Konkel o interpretacji horoskopów horarnych dotyczących pytań o sprawy zawodowe, cenę produk­tu, rządy i werdykt sądu oraz finał sprawy oraz tekst o tym, jak interpretować horoskopy wydarzeniowe. Ewa Krajewska przedstawia znaczenia dziewiątego domu, a Ewa Seydlitz odtwarza chronologię przepowiedni Nostradamusa.

Zamów aktualny numer