Horoskop dla Bliźniąt na Słońce w Raku od 21.6.2022 do 21.7.2022

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Wenus ci sprzyja

Nadejście wakacji wprawi cię w doskonały humor, a od 22.06 Wenus znajdzie się w twoim znaku. W sprawach towarzyskich i miłosnych zapowiada się wielkie ożywienie. Warto wyjechać i nie przejmować się zbytnio zawodowymi kłopotami. Czeka cię sporo sympatycznych wydarzeń, towarzyskich zaproszeń i okazji do dobrej zabawy.

MIŁOŚĆ
Zapowiada się bardzo dobry miesiąc. Od 22.06 Wenus w koniunkcji zadba o to, abyś miał powodzenie w miłości. Teraz uda się uniknąć konfliktów i spędzić mile czas w towarzystwie płci przeciwnej. To kolejny dobry miesiąc na ślub, rozpoczynanie ważnych wspólnych inwestycji lub znalezienie odpowiedniego partnera. Samotne Bliźnięta mogą teraz liczyć na wsparcie Wenus, która pomoże wam znaleźć kogoś ciekawego. Rozglądajcie się nawet w pracy lub w bardziej oficjalnych okolicznościach, jak urzędy. Od 5.07 macie dobrą rękę do znajomości zawieranych w podróży, czas więc wyruszyć na wakacyjne szlaki i dobrze się bawić. Bliźnięta w związkach poczują wielką zwyżkę miłosnej formy. Wenus sprawi, że w lipcu wspólny wyjazd będzie bardzo udany, jednak nie zabierajcie ze sobą teściowej i dzieci kuzynów. Lepiej jechać do kurortu lub w romantyczne miejsce tylko we dwoje, niż na rodzinne wczasy u cioci, bo nie zajmiecie się na nich miłością, tylko gotowaniem. Jowisz w sekstylu nastawi optymistycznie do wszystkich wspólnych przedsięwzięć. Teraz myślcie o powiększeniu rodziny, zmianie mieszkania na lepsze. Jowisz pomaga budować prawdziwą zgodę i szczęście.

RODZINA I PRZYJACIELE
Słońce znajduje się w półsekstylu do twojego znaku zodiaku. To sprzyja rachunkom i porządkom. Będziesz teraz chętniej oszczędzał niż wydawał, co może nie spodobać się twoim wakacyjnym towarzyszom. Mars zachęci do pilnowania i liczenia własnych pieniędzy, a to sprzyja rachunkom i załatwianiu zaległych rodzinnych spraw, które bardzo was irytowały. Jowisz w sekstylu sprzyja zawieraniu ciekawych znajomości, zdobywaniu potrzebnych informacji i negocjowaniu z krewnymi tego, na czym wam zależy.


PRACA I PIENIĄDZE

W pracy bardzo dobra passa, bo czekają cię teraz większe sukcesy i szansa na dodatkowe zyski. Merkury ułatwi zawieranie ważnych znajomości lub podpisywanie lukratywnych kontraktów. Będziecie teraz mieli powodzenie i dobrą rękę do interesów. Warto się szkolić, planować ważne zadania lub szukać lepszej posady. Jowisz w sekstylu oznacza dobry początek, nowy start, powodzenie i sympatię otoczenia. Pomogą mu pozostałe planety. Szukający lepszej pracy mają szansę znaleźć dobrą propozycję. Jowisz sprzyja znajdowaniu dobrej posady, ale musicie bardziej aktywnie działać. Postarajcie się wykorzystać stare znajomości, ktoś z przyjaciół może wam teraz pomóc, a w lipcu warto znów popytać kuzynów i dalszych krewnych. Szukający lepszej pracy energicznie zabiorą się za poszukiwania i będą z większym optymizmem oceniać sytuację na rynku. Jowisz pomoże wam wybić się ponad innych kandydatów. Nie czekajcie, tylko zainteresujcie się propozycjami, jakie są na rynku. Czasami trzeba zejść nieco niżej oczekiwań, aby potem ostro wybić się do góry.

ZDROWIE

Mars w półsekstylu może ujawnić różne niedomagania, dlatego jeśli coś cię niepokoi, to odwiedź lekarza i szybko zrób porządek z organizmem. Możesz być bardziej narażony na kontuzje, bo będziesz bardzo szybki i nerwowy, ale też mniej cierpliwy. Łatwo będzie cię wciągnąć w rywalizację i zdenerwować byle drobiazgiem. Warto teraz ćwiczyć, przebywać na powietrzu i ogólnie dawać pozytywny upust wielkiej marsowej energii.


ZALECENIA SPECJALNE

URODZENI 21.05 – 31.05

Wenus od 23.06 znajdzie się w koniunkcji i zapewni ci powodzenie. Bądź miły, bo uśmiech i życzliwe spojrzenie ułatwi ci zawieranie ważnych znajomości lub podpisywanie kontraktów. W miłości też wielkie powodzenie.


URODZENI 1.06 – 10.06
Szczęście ci sprzyja, a Wenus w koniunkcji jeszcze przyciąga korzystne okazje. Staniesz się ciekawski i otwarty na nowości. Chętnie też rzucisz się w wir nowych przygód czy ekscytujących znajomości. W miłości też będzie się dużo działo.


URODZENI 11.06 – 21.06
Wszystko się uda, jeśli nie będziesz się spieszyć. Tylko spokojnie, a powiedzie się większość twoich zamierzeń. Saturn w trygonie sprzyja zawieraniu przyjaźni, godzeniu się z ludźmi i układaniu planów na wakacyjne wyprawy.


Więcej horoskopów dla Bliźniąt

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebna interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dÂźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer