Horoskop dla Bliźniąt na Słońce w Rybach od 18.2.2017 do 19.3.2017

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Saturn radzi działać ostrożnie

Bliźniętom w tym miesiącu nie zabraknie okazji, aby podzielić się ze wszystkimi swoją wiedzą i przemyśleniami. Znajdziesz się w centrum ważnych wydarzeń. Będziesz decydować, a nawet rozsądzać spory. Taka rola zacznie ci się bardzo podobać! Uważaj tylko, abyś nie stał się zbyt krytyczny i despotyczny. Nie rozkazuj, a tłumacz i uprzejmie proś o uwagę. W ten sposób osiągniesz sukces, zdobędziesz popularność i uznanie. Kwadratura Słońca i Merkurego sprawi, że poważnie podejdziesz do wszystkich spraw, jakie w tym miesiącu przykują twoją uwagę. Staniesz się cierpliwszy i o wiele lepiej zorganizowany. Czas wreszcie przestanie przeciekać ci przez palce uda ci się zrobić coś bardzo konkretnego. Miesiąc sprzyja zdobywaniu uznania, pokonywaniu wrogów oraz własnych słabości. Za sprawą opozycji Saturna nie będziesz dla ludzi tak wyrozumiały, jak zwykle. Nie pozwolisz, aby leniwe osoby wykorzystywały cię i przestaniesz tracić czas na sprawy, które nie przynoszą ci wymiernych korzyści. To idealny miesiąc, aby szybko uporządkować trudne sprawy, pozbyć się zaległości i przejąć pełną kontrolę nad swoim życiem. Niektóre Bliźnięta będą jednak władcze, a nawet despotyczne. Niestety, nie wszyscy chętnie podporządkują się twojej woli. Pozwól ludziom mieć własne zdanie, a unikniesz nieporozumień i męczących dyskusji.

Miłość
Mimo że wiosna tuż tuż, sprawy kariery i pracy okażą się teraz ważniejsze od romantycznych uniesień. Nawet na randce lub kolacji przy świecach rozmyślać będziesz o zawodowych czy naukowych sprawach. Postaraj się oderwać choć na chwilę od codzienności! Opisy głupich pomysłów szefa lub knowań personalnej mogą być interesujące, ale wcale nie sprawią, że staniesz się bardziej atrakcyjny lub pociągający. Zadbaj o siebie i zawsze rano wyglądaj tak, jakbyś szedł na najważniejszą randkę twojego życia! W ten sposób nawet w natłoku zajęć będziesz wysyłać miłosne sygnały w stronę płci przeciwnej.

Samotne Bliźnięta mają szansę nawiązać ciekawy flirt, który może przerodzić się w coś poważniejszego. Trzymaj się z daleka od biurowych romansów i dwuznacznych sytuacji, bo Saturn nakłania do poważnych relacji. Plotki i intrygi mogą zaszkodzić twojej zawodowej sytuacji, a nawet stać się przedmiotem nieprzyjemnej rozmowy.

Bliźnięta w stałych związkach postanowią coś natychmiast zmienić. Jeśli partner nie zorientuje się w porę, może się zdziwić, że rodzinne i domowe ustalenia już nie obowiązują. W trudnych chwilach możesz liczyć na partnera, zadbać więc i o jego potrzeby.

Przychylne ci teraz znaki zodiaku to Strzelec i Waga. Panna będzie cię fascynować i kusić, ale to Koziorożec znajdzie drogę do twojego serca. Nie rezygnuj zbyt łatwo ze znajomości, z którą od dawna wiążesz wiele nadziei. Trzymaj się zasad i konsekwentnie dąż do wyznaczonego celu.

Rodzina i przyjaciele
W sprawach domowych możliwe zamieszanie! Będziesz pomagać krewnym, decydować o przeprowadzkach i wielkich całorocznych inwestycjach. Zachowaj zimną krew, bo niektóre sprawy mogą cię teraz zaskoczyć! Zabierzesz się wreszcie za zaległe sprawy urzędowe. Być może przy ich okazji będziesz dyskutować z nieprzyjemnym administratorem lub urzędnikiem, którego jawna niekompetencja bardzo cię zdenerwuje. Uwierz w swoje siły i w żadnym razie nie pozwól źle się traktować. Z tym, co trudne i ważne, nie zwlekaj. Będzie więcej okazji do zabawy i spotkań z ciekawymi osobami. Także znajomości, jakie zawrzesz, okażą się bardzo korzystne i udane. Sekstyl Wenus pomoże ci skorzystać dzięki znajomościom, umowom i porozumieniom.

Kariera i pieniądze
Zapowiada się wyjątkowo ciekawy miesiąc. Ważne osoby zwrócą na ciebie uwagę. Być może będziesz zastępować kogoś, kto jeszcze nie wrócił z zimowego urlopu czy wakacji. Nowa rola pozwoli ci pokazać się z jak najlepszej strony. O twoich starych sprawkach i niedotrzymanych obietnicach postaraj się teraz nie mówić zbyt wiele. Być może uda się o nich na chwilę zapomnieć! Najlepsze dni w sprawach zawodowych nadejdą do 26.02 i po 14.03. Wtedy planeta Merkury znajdzie się w korzystnym aspekcie do twojego znaku. Czas sprzyja zdobywaniu cennych wiadomości i pożytecznych umiejętności. Nie broń się, jeśli szef czy nauczyciel wpadnie na genialny pomysł wysłania cię na konferencję, kurs lub przymusowe szkolenie. Być może podczas zawodowej podróży spotkasz kogoś, kto zmieni twój pogląd na kilka nurtujących cię spraw. Zachowaj otwarty umysł, nie obawiaj się eksperymentów! Nowe pomysły już wkrótce zapewnią ci uznanie.

Choć będziesz teraz dla wszystkich autorytetem i dobrym przyjacielem, to nie wszystkim spodoba się twoja nowa rola. Osoby, które cię nie lubią, mogą nawet plotkować za twoimi plecami. Zaćmienie Słońca w kwadraturze do twojego znaku w ostatnim tygodniu lutego zwiastuje możliwość nieporozumień, a nawet kłótni z zazdrosnymi osobami. Nie zniżaj się do poziomu tych, którzy w imię własnych interesów wykorzystują cudze słabości. Jeśli czujesz, że twoja zawodowa pozycja jest zagrożona, to nie podejmuj radykalnych decyzji pod wpływem chwilowych emocji. Złożyć końcowy raport lub wymówienie jest łatwo, a znaleźć nową pracę o wiele trudniej! Bądź więc uprzejmy, nie pozwalaj sobie na zbyt wiele emocji! Cierpliwość i dobór argumentów sprawią, że dasz sobie radę w trudnej sytuacji, a nawet zyskasz bardzo wpływowych zwolenników.

Przychylne ci teraz znaki zodiaku to Byk, Panna i Koziorożec. Drobiazgowość Barana może cię zaskoczyć, a pretensje Wag wydadzą ci się nieuzasadnione. W kłopotach możesz liczyć na Skorpiona, ale unikaj gadatliwego Wodnika. Nie doprowadzaj do konfliktowych sytuacji i ostatecznych konfrontacji z nieżyczliwymi ci osobami, a osiągniesz to, czego pragniesz.

Poszukujący lepszej pracy mają przed sobą bardzo dobry miesiąc. Mars do 4.03 skłoni was do energicznych poszukiwań. Kwadratura Słońca i Merkurego sprzyja prezentowaniu swoich zalet w nowych miejscach, złam schemat i wyślij CV tam, gdzie jeszcze nie próbowałeś. Po 14.03 skupcie swoją uwagę na ofertach z zagranicznych firm i międzynarodowych koncernach.

Zdrowie
W natłoku zajęć i obowiązków pamiętaj jednak o sobie i swoim wypoczynku. Chwila relaksu, wizyta na siłowni czy basenie poprawi twoją kondycję i ukoi nerwy. Do 4.03 planeta Mars znajduje się w korzystnym sekstylu do twojego znaku zodiaku, co doda si sił i pomoże w realizacji planów.

ZALECENIA SPECJALNE

URODZENI 21.05 – 31.05

Słońce pomoże ci szybko uporać się z zawodowymi sprawami. Będziesz miał dobre pomysły, współpracownicy chętnie ci pomogą. Jeśli się uczysz lub studiujesz, to warto teraz przysiąść nad książkami i błyskawicznie nadrobić zaległości.

URODZENI 1.06 – 10.06
Wenus sprzyja poprawie stanu zdrowia, bo doda ci sił. Pracuj nad kondycją, ale też dbaj o odpowiednią ilość czasu na regenerację sił. Czas sprzyja cięższym pracom fizycznym, pomaga w szybkim sprzątaniu mieszkania.

URODZENI 11.06 – 21.06
Merkury radzi ci zwolnić tempa i wreszcie trochę odpocząć. Możesz mieć mniej sił i ochoty do trudnych spraw. Nie zmuszaj się do bicia rekordów i jeśli możesz, jedź na ferie zimowe. Trochę odmiany i wolności dobrze ci teraz zrobi.Więcej horoskopów dla Bliźniąt

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 12W 12 numerze "Astrologii Profesjonalnej" publikujemy artykuł Izabeli Podlaskiej-Konkel o interpretacji horoskopów horarnych dotyczących pytań o sprawy zawodowe, cenę produk­tu, rządy i werdykt sądu oraz finał sprawy oraz tekst o tym, jak interpretować horoskopy wydarzeniowe. Ewa Krajewska przedstawia znaczenia dziewiątego domu, a Ewa Seydlitz odtwarza chronologię przepowiedni Nostradamusa.

Zamów aktualny numer