Polecamy

Horoskop chiński na rok Ziemskiej Owcy (2015)

Horoskop roczny
na 2015 rok

Horoskop zawodowy
na 2015 rok

Numerologiczny horoskop miesięczny

Wróżba z tarota
na 2015 rok

Horoskop miłosny
na 2015 rok

Horoskop numerologiczny
na 2015 rok

Kursy i warszaty w Warszawskiej Szkole Astrologii

Kurs internetowy "Astrologia dla początkujących" I-IV 2016

Więcej informacji i zapisy

Kurs internetowy "Astrologia dla zaawansowanych. Techniki prognozowania przyszłości" I-III 2016

Więcej informacji i zapisy

Kurs internetowy "Astrologia partnerska" I-III 2016

Więcej informacji i zapisy

Kurs internetowy "Tarot dla zaawansowanych" I-IV 2016

Więcej informacji i zapisy

Plan warsztatów czwartkowych IX-XII 2015

Więcej informacji i zapisy

Horoskop dla Bliźniąt na Słońce w Strzelcu od 22.11.2015 do 21.12.2015

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Towarzyskie atrakcje

Ten miesiąc pełen będzie zaproszeń na ciekawe imprezy, wykłady i spotkania. Pojawią się nowi ludzie, a ich doświadczenia będą dla ciebie bardzo interesujące. Podczas podejmowania decyzji nie kieruj się tym, co wypada! Inwestuj w swoje umiejętności i szukaj dla siebie korzyści, a koniec roku będzie bardzo udany.

Główne wydarzenia
Opozycja Słońca sprawi, że twoje umiejętności i zalety zostaną docenione. Sprzyja ci szczęście w sprawach, które dotyczą zawierania umów i relacji z innymi ludźmi. Staniesz się bardziej wyrozumiały i otwarty na cudze problemy. Wybaczysz dawne urazy, a nawet spełnisz kilka niecodziennych próśb swoich krewnych lub znajomych. Dyplomatycznie i ostrożnie załatwisz swoje sprawy i skorzystasz tam, gdzie inni się kłócą. Nie zaniedbuj jednak spraw zawodowych, bo koniec roku sprzyja zdobywaniu dodatkowych pieniędzy. Zakupy prezentów i planowanie świątecznych wyjazdów dostarczą ci wielu emocji. W drugiej połowie grudnia planeta Merkury kusić cię będzie do częstszych wyjazdów. Możesz znaleźć ciekawą ofertę wyjazdu świątecznego lub sylwestrowego, co bardzo poprawi ci humor. Po 5.12 zainteresujesz się problemami swoich przyjaciół. Uda ci się pomóc komuś, kto jest nieśmiały i nie radzi sobie ze swoimi sprawami.

Samopoczucie
Będziesz w dobrej formie, a trygon Marsa sprzyja wysiłkowi fizycznemu. Możesz jednak w listopadzie czuć zimowe rozleniwienie, a nawet pod byle pretekstem zrobić sobie kilka dni wolnych od obowiązków. W dniach 5-10.12  rzeczywiście bądź ostrożny, bo siedzenie w przeciągu może skończyć się przeziębieniem. Nie daj się też przekonać do pomysłów, które uważasz za niebezpieczne i ryzykowne. Przyjaciele, którzy interesują się niebezpiecznym sportem, niech robią to na własną odpowiedzialność. 

Miłość

Słońce w opozycji do twojego znaku sprzyja zawieraniu romantycznych znajomości. Wśród znajomych lub nawet współpracowników znajdzie się ktoś, komu bardzo się spodobasz. Trudno jednak będzie ci zdecydować, czy chcesz flirtu czy przyjaźni. Twoje miłosne rozterki będą tematem wielu rozmów, a nawet plotek. Nie tłumacz się innym ludziom, bo tylko podsycisz ich ciekawość. Do 5.12 Wenus znajduje się w trygonie do twojego znaku. Sprawy miłosne zaczną układać się po twojej myśli. Staniesz się weselszy i nie będziesz aż tak bardzo przejmować się tym, co wypada i ci powiedzą inni ludzie.

Samotne Bliźnięta
będą swatane z interesującymi osobami. To dobry czas, aby zacząć obiecującą znajomość. W pierwszej połowie grudnia sprzyja ci szczęście w podróży! Możesz też poznać interesującą osobę w miejscach, które związane są ze sztuką lub nauką.

Bliźnięta w stałych związkach
nie poświęcą partnerowi zbyt wiele czasu. Zawodowe i towarzyskie zobowiązania sprawią, że możecie mieć zaległości w domowych sprawach. Dopiero po 10.12 przypomnicie sobie o obietnicach, jakie komuś złożyliście. Przygotowania do Świąt upłyną wam w miłej atmosferze, ale nie pozwólcie, aby dalsi krewni wtrącali się w wasze prywatne sprawy.

Kariera i pieniądze
Twoje sukcesy zależeć będą od współpracy z innymi ludźmi. Bądź więc wymagający wobec współpracowników, ale nie denerwuj się i zachowuj uprzejmie. Negocjuj, dyskutuj, a przede wszystkim poznawaj ważne i ciekawe osoby. W listopadzie nie reaguj nerwowo na krytykę lub nowe polecenia. Wykorzystuj plotki i swoje znajomości, daj sobie czas na właściwą reakcję. Podczas pełni Księżyca w twoim znaku 24-26.11 warto się zastanowić, z kim dalej trzymać i jak się zachowywać, bo będziesz mógł zawrzeć ważną koalicję. Do 10.12 Merkury w opozycji do twojego znaku sprzyja nauce, szkoleniom i wyjazdom w sprawach służbowych. Wobec obcych ludzi bądź życzliwy, ale nie pożyczaj im pieniędzy lub nie składaj zbyt poważnych obietnic. Nie opowiadaj zbyt wiele o swoich prywatnych sprawach, bo może okazać się, że macie wspólnych znajomych. Dni po 5.12 sprzyjają większym zyskom finansowym i korzystnemu lokowaniu oszczędności.

Poszukujący lepszej pracy
mimo końca roku mają szansę na postęp w poszukiwaniach. Ktoś zwróci uwagę na twoją ofertę lub zaoferuje ci pomoc w znalezieniu lepszej posady. Opozycja Słońca sprzyja rozmowom kwalifikacyjnym. Do 10.12 dobrze wypadniesz na testach i spotkaniach.

Nauka
Bliźnięta, które się uczą lub studiują odkryją nowe sposoby przyswajania wiedzy. Będziesz czytał jednocześnie kilka książek lub odrabiał dwa przedmioty na raz. Nie sugeruj się jednak tym, co robią twoi znajomi. Będziesz skory do pomagania i interesowania się cudzymi kłopotami. Choć szczęście sprzyja ci podczas współpracy w innymi ludźmi, to nie jest to powód, abyś odrabiał za kogoś jego zadania! Ostatnie dni listopada sprzyjają odpowiedziom ustnym. W grudniu dobrze dasz sobie radę podczas testów i klasówek. Dni sprzyjają sukcesom w dziedzinach ścisłych.

ZALECENIA SPECJALNE

URODZENI 21.05 – 31.05

Słońce sprawi, że będziesz pewny siebie i odważny. Tydzień sprzyja podejmowaniu mądrych decyzji, które dotyczą twojej pracy lub kariery. Zrób też trochę porządku i zadbaj o wygląd! Wolne miejsce po bałaganie w szafie szybko zapełnisz nowymi zakupami.

URODZENI 1.06 – 10.06
Wenus sprzyja pozytywnym zmianom. Będziesz energiczny, wesoły i otwarty na nowe propozycje. Chwytaj nowe okazje, nie martw się o przyszłość. Co teraz zaczniesz, będzie się w przyszłości dobrze rozwijać.

URODZENI 11.06 – 21.06
Mars sprawi, że twoje decyzje mogą zostać poddane ocenie. Nie przejmuj się zdaniem zazdrośników, a z życzliwej krytyki wyciągnij wnioski i dalej rób to, co jest dla ciebie ważne. W weekendy odpoczywaj i odreaguj stresy, najlepiej podczas uprawiania sportu.


Więcej horoskopów dla Bliźniąt

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 11W 11. numerze "Astrologii Profesjonalnej" dużo miejsca poświęcamy pracy słynnej amerykańskiej astrolog Joan Quigley, która przez wiele lat doradzała Reaganom. Odszyfrowujemy również zagadkę, jakie naprawdę są Wodniki. Prezentujemy wskazówki, jak interpretować spalone planety w horoskopie urodzeniowym i w progresjach. Opisujemy również znaczenie aspektów Księżyca z Saturnem.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 17W 17. numerze "Tarocisty" skupiamy się na praktyce wróżenia i materialnej stronie życia. Izabela Podlaska-Konkel omawia znaczenie Diabła, który często kusi nas aby mieć więcej i więcej. O Dworze Denarów, jako podstawie naszego codziennego życia, pisze Miłosława Krogulska. Przedstawiamy też wskazówki, jak wybrać strażnika talii i jak nawiązać z nim kontakt. Podajemy rozkłady na sprawy zawodowe.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 10W tym numerze poświęcamy dużo miejsca sprawom szóstego domu. Przyglądamy się zastosowaniu komet na przestrzeni wieków w astrologii mundalnej i urodzeniowej. Piszemy o tym, jak interpretować tranzyty Plutona, uważane za najsilniejsze w życiu każdego człowieka. Opisujemy zasady astrologii azteckiej. Dla tych, którzy pracują ze starymi datami, mamy artykuł na temat stylów liczenia początku roku.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 16W najnowszym numerze "Tarocisty" mamy dla Was duży wybór tekstów dotyczących różnych aspektów kart tarota. Karta Umiarkowanie jest postrzegana przez wielu zarówno początkujących, jak i zaawansowanych tarocistów jako trudną i enigmatyczną. Krzysztof Azarewicz odsłania przed naszymi czytelnikami sekrety karty Żądza w Tarocie Thota. Prezentujemy szczegółową analizę Dworu Kielichów i czwórek.

Zamów aktualny numer