Polecamy

Horoskop roczny
na 2016 rok

Wróżba z tarota
na 2016 rok

Horoskop chiński na rok Ognistej Małpy (2016)

Horoskop miłosny
na 2016 rok

Horoskop zawodowy
na 2016 rok

Horoskop numerologiczny
na 2016 rok

Numerologia kariery
na rok 2016

Runy na biznes i karierę
w roku 2016

Numerologiczny horoskop miesięczny

Kursy i warszaty w Warszawskiej Szkole Astrologii

Kurs internetowy "Astrologia dla początkujących" I-IV 2016

Więcej informacji i zapisy

Kurs internetowy "Astrologia dla zaawansowanych. Techniki prognozowania przyszłości" I-III 2016

Więcej informacji i zapisy

Kurs internetowy "Astrologia partnerska" I-III 2016

Więcej informacji i zapisy

Kurs internetowy "Tarot dla zaawansowanych" I-IV 2016

Więcej informacji i zapisy

Plan warsztatów czwartkowych IX-XII 2015

Więcej informacji i zapisy

Horoskop dla Bliźniąt na Słońce w Raku od 21.6.2016 do 21.7.2016

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Polegaj na znajomych

Odkryjesz, że masz wielu przyjaciół, pomocników i wielbicieli. Sprawy, które związane są z towarzystwem i twoimi znajomymi, okażą się zaskakujące i ważne.

Miłość
Twoi znajomi i przyjaciele staną się teraz dociekliwi i niespodziewanie zaczną bardzo interesować się twoim życiem uczuciowym. Chroń swoje tajemnice, bo ktoś tylko czeka, aby opowiedzieć o nich lub pomóc ci – nawet jeśli sobie tego wcale nie życzysz! Nie zwierzaj się więc przyjaciołom, chyba, że chcesz aby wszyscy wiedzieli, co przeżywasz.

Mimo tego szczęście w miłości będzie ci sprzyjać. Nie zabraknie wspólnych wyjazdów, romantycznych kolacji i zabawnych przygód. Po miłosnych nieporozumieniach, zazdrości czy starych urazach nie zostanie nawet ślad. Wpływ Wenus od 12.07 okaże się też korzystny dla twojego zdrowia i wyglądu. Ten niezwykły czas sprzyja oświadczynom, ślubom i płomiennym obietnicom. Korzystny wpływ Merkurego do 29.06 i od 14.07 pomoże ci przetrwać nieporozumienia i wyjaśnić miłosne zagadki. Nie wahaj się pytać, a po wątpliwościach i smutkach wkrótce w twoim sercu nie zostanie nawet ślad.

Rodzina i przyjaciele
Nie oszczędzaj na wakacyjnych podróżach, bo urlop lub chociaż jednodniowy wyjazd okaże się bardzo udany. W sprawach rodzinnych nie powinieneś mieć teraz zbyt wielu kłopotów, choć możliwych jest kilka niezapowiedzianych wizyt. Ucieszysz się z jednak z każdego gościa i na pewno zrobisz wszystko, aby tylko czuł się dobrze w twoich progach. Jednak do domowych zajęć, zaległych porządków czy niezbędnych remontów zupełnie nie będziesz miał teraz głowy. Może być ci trudno doprowadzić rozpoczęte prace do końca, postaraj się więc o pomoc wszystkich domowników. Chętnie za to wybierzesz się na zakupy mebli, telewizora czy ogrodowych urządzeń.

Kariera i pieniądze
Miesiąc sprzyja negocjacji umów i ważnym zobowiązaniom. Merkury w twoim znaku do 29.06 zapewnia ci dobry start w każdej dziedzinie. Dbaj o swoje sprawy, nie odkładaj niczego na później, choć pokusa będzie wielka. Twoja obowiązkowość i dokładność zostaną docenione! Możesz teraz liczyć na korzyści, które wynikają z zawartych kiedyś znajomości. Być może ktoś żywi do ciebie wdzięczność i sympatię, dzięki czemu niespodziewanie pomoże ci załatwić pewną sprawę. Możesz mieć jednak więcej wydatków, które związane będą z odpowiednim wyglądem lub prezentami dla ważnych osób. Nie oszczędzaj teraz na tym, co pomaga w karierze! Czas sprzyja także zapisywaniu się na szkolenia i planowaniu służbowych wyjazdów. Nie obawiaj się poszerzania wiedzy, bo dzięki niej już wkrótce będziesz miał szansę na awans. Trzymaj się z daleka od zawodowych intryg i plotek, które dotyczą ważnych osób. Po 12.07 pilnie przeglądaj oferty, zgłaszaj się do pracy, bo masz szansę polepszyć swój zawodowy los.

Zadbaj o swoje sprawy finansowe i nie żałuj czasu, aby wybrać się do banku. Pomysł, który dotyczy inwestycji oszczędności lub rodzinnych pieniędzy, może być ciekawy, ale warto przedyskutować go z kimś, kto ma doświadczenie i autorytet. Od 12.07 Wenus w sekstylu do twojego znaku sprzyja sprawom finansowym i korzystnym ofertom.

ZALECENIA SPECJALNE

URODZENI 21.05 – 31.05

Trudne dni już się dla ciebie skończyły. Zaczną pojawiać się korzystne okazje, sprzyjający ludzie i dodatkowe okazje do zarobienia pieniędzy. Nie leniuchuj i z ochotą angażuj się w nowe przedsięwzięcia.

URODZENI 1.06 – 10.06
Będziesz wojowniczo nastawiony do świata i ludzi, nie daj jednak ponieść się nerwom i emocjom. Używaj swojego intelektu w walce z trudnym przeciwnikiem. Druga połowa miesiąca sprzyja wyjazdom i intensywnemu uprawianiu sportów.

URODZENI 11.06 – 21.06
Zastanów się, co jeszcze powinieneś uporządkować i uprzątnąć ze swojego życia. Ktoś przypomni ci o niewykorzystanych szansach i okazjach. Nie broń się przed tym, co nowe, ponieważ nowości już niedługo przyniosą ci prestiż i uznanie. Merkury wciąż ci sprzyja.


Więcej horoskopów dla Bliźniąt

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 12W 12 numerze "Astrologii Profesjonalnej" publikujemy artykuł Izabeli Podlaskiej-Konkel o interpretacji horoskopów horarnych dotyczących pytań o sprawy zawodowe, cenę produk­tu, rządy i werdykt sądu oraz finał sprawy oraz tekst o tym, jak interpretować horoskopy wydarzeniowe. Ewa Krajewska przedstawia znaczenia dziewiątego domu, a Ewa Seydlitz odtwarza chronologię przepowiedni Nostradamusa.

Zamów aktualny numer