Podręcznik astrologii. Tom pierwszy interpretacja horoskopu

Polecamy

Horoskop roczny
na 2015 rok

Horoskop zawodowy
na 2015 rok

Numerologiczny horoskop miesięczny

Wróżba z tarota
na 2015 rok

Horoskop miłosny
na 2015 rok

Horoskop numerologiczny
na 2015 rok

Horoskop chiński na rok Drewnianego Konia - 2014

Kursy astrologii

Kurs stacjonarny "Astrologia dla zaawansowanych. Techniki prognozowania przyszłości"

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs "Astrologia partnerska"

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs "Astrologia dla zaawansowanych. Techniki prognozowania przyszłości"

Więcej informacji

Kursy tarota

Internetowy kurs tarota - Tarot dla zaawansowanych, I-IV 2015

Więcej informacji

Horoskop dla Bliźniąt na Słońce w Wodniku od 20.1.2015 do 18.2.2015

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Ryzyko się opłaci

Korzystny wpływ planet pomoże ci w tym miesiącu szybko uporać się z trudnymi sprawami. Będziesz pomysłowy i otwarty na ryzykowne propozycje. Dbaj tylko o zdrowie, bo męczący półsekstyl Marsa przez poprzednie miesiące mógł nadszarpnąć twoje siły.

GŁÓWNE WYDARZENIA
Czeka cię bardzo udany miesiąc. Trygon Słońca sprawi, że wydarzenia biec będą szybko i zgodnie z twoją wolą.
W wolnych chwilach twoje myśli krążyć będą wokół niesamowitych zjawisk i zagadek nauki. W ten sposób możesz odkryć hobby, które niezwykle cię pochłonie i stanie się wspaniałą okazją do zdobycia nowych przyjaciół. Podczas długich dyskusji i interesujących wykładów poczujesz, że domowe porządki to nie Twoja domena. Stowarzyszenia, biblioteki i koła zainteresowań to odpowiednie miejsca dla Bliźniąt. Być może naprawdę przydarzy ci się coś, czego nie uda się w żaden sposób racjonalnie wyjaśnić. Nie bagatelizuj więc swoich przeczuć i snów, bo mogą tym razem okazać się prorocze.

SAMOPOCZUCIE
Choć będziesz miał ochotę na sport lub dzikie przygody, to twój orgamizn domagać się będzie odrobiny troski i uwagi. Planeta Mars przez ostatni miesiąc nie pomagała regeneracji sił, a teraz powoli zbliża się do twojego znaku. Czas zacząć się zdrowiej odzywiać i spać o regularnych porach! Jeśli teraz nie zmienisz niezdrowych przyzwyczajeń, to w drugiej połowie lutego grozi ci przemęczenie i przeziębienie. W lutym aura się zaostrzy. Niektóre Bliźnięta mogą wtedy poczuć irytację i staną się bardzo nerwowe. Trzymaj emocje na wodzy i nie mów innym tego, czego sam nie chciałbyś usłyszeć.

MIŁOŚĆ

Choć planety sprzyjają zabawie i miłości, to Bliźnięta na przekór wszystkim postarają się umknąć przed uczuciami. Zbyt wiele towarzyskich spraw i ciekawych zainteresowań pochłonie twoją uwagę. Będziesz ciekawy świata, spragniony zabawy i ciekawski. Planeta Wenus od 27.01 przyniesie ci jednak kilka miłosnych zagadek! Pewna osoba wyda ci się warta zainteresowania, choć wiele będzie niedopowiedzeń i miłosnych zagadek. Pilnuj swoich tajemnic, bo plotki na temat twojego zachowania mogą cię poważnie zaskoczyć.

Samotne Bliźnięta mogą liczyć na niezwykłe zbiegi okoliczności i spotkania z ważnymi osobami, których od dawna nie widziały. Niektórze z nich mogą mieszkać za granicą lub zajmować się poważnymi interesami.

Bliźnięta w stałych związkach chętnie wybiorą się w romantyczną podróż. To także dobry czas, aby podjąć decyzję o wspólnych inwestycjach. Pamiętaj jednak, aby nie dać ukochanej osobie powodów do zazdrości. Zbytnia poufałość ze znajomymi lub przyjaciółmi może być powodem konfliktów w drugiej połowie lutego.

PRACA I FINANSE
Miesiąc sprzyja podróżom i udanym interesom. Do 8.02 postaraj się jak najwięcej zrobić. Sprzyja ci wtedy szczęście, choć trudno ci będzie uwierzyć we własne siły. Pólskestyl Marsa może ograniczać twoje możliwości i stawiać przeszkody, które wydają się trudne do pokonania. Potraktuj to jak test, który musisz zdać i bądź odważny. Po 4.02 uważaj, aby nie paść ofiarą zawodowej intrygi. Swoich wrogów pokonasz używając ich własnych pomysłów i argumentów. Od 27.01 planeta Wenus znajduje się w kwadraturze do twojego znaku zodiaku, co sprzyja zyskom finansowym, odzyskiwaniu starych długów oraz załatwianiu ważnych spraw w bankach.

Poszukujący lepszej pracy powinni energicznie zabrać się za poszukiwania. Odwiedzajcie osobiście wybrane firmy, starajcie się dotrzeć do ważnych osób. Trygon Słońca sprzyja szczęśliwym niespodziankom, przypadkowym spotkaniom i ciekawym propozycjom. Sprzyja wam powodzenie w firmach zagranicznicznych! Po 4.02 warto być czujnym, najciekawsza propozycja wymagać może szybkiej decyzji!

Bliźnięta, które się uczą lub studiują, będą w doskonałej formie. W tym mjiesiącu macie szansę odkryć mnóstwo nowych zainteresowań. Nie zabraknie was na ciekawych wykładach, także nadobowiązkowych. Ttrygon Merkurego pomoże w nauce języków obcych, geografii i przedmiotów humanistycznych. Po 27.01 kwadratura Wenus ułatwi pisanie sprawdzianów oraz naukę matematyki i fizyki.

 


Więcej horoskopów dla Bliźniąt

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 3(13)/2012W najnowszym numerze Tarocisty piszemy o magii trójek, symbolice arkanu numer trzynaœcie, proponujemy ciekawe i nowe rozkłady na sprawy zawodowe oraz różne przydatne rozkłady na trzy karty. Wiele miejsca poœwięcamy Magowi i jego alchemicznym znaczeniom.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 2(12)/2012W najnowszym numerze Tarocisty piszemy między innymi o astrologii medycznej, elekcyjnej oraz progresjach tercjarnych.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 3(8)/2012W najnowszym numerze Astrologii Profesjonalnej piszemy między innymi o astrologii medycznej, elekcyjnej oraz progresjach tercjarnych.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 1(11)/2012Polecamy najnowszy numer kwartalnika Tarocista.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 1-2(6-7)/2012W Astrologii Profesjonalnej publikujemy ciekawe i odkrywcze teksty o astrologii oraz prezentujemy autorów, którzy piszą o astrologii dla astrologów.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 3-4(9-10)/2011Polecamy najnowszy numer kwartalnika Tarocista, a w nim karty bramy z dworu Denarów, artykuł o rozwiązywaniu konfliktów za pomocą tarota.

Zamów aktualny numer