Internetowy kurs astrologii dla początkujących

Polecamy

Numerologiczny horoskop miesięczny

Horoskop roczny
na 2014 rok

Wróżba z tarota
na 2014 rok

Horoskop miłosny
na 2014 rok

Horoskop zawodowy
na 2014 rok

Horoskop numerologiczny
na 2014 rok

Horoskop chiński na rok Drewnianego Konia - 2014

Kursy astrologii

Kursy astrologii

Internetowy Kurs "Astrologia horarna w praktyce" VII-VIII 2014

Więcej informacji i zapisy

Internetowy Kurs "Astrologia dla początkująych" IX-XI 2014

Więcej informacji i zapisy

31.07.2014
Warszawska Szkoła Astrologii:
Poglądy polityczne i społeczne w horoskopie - Izabela Podlaska-Konkel

Więcej informacji

Polskie Stowarzyszenie Astrologiczne:
Darmowy kurs "Astrologia od podstaw" II-XII 2014 - Miłosława Krogulska

Więcej informacji

Warsztaty w Warszawskiej Szkole Astrologii I-XII 2014

Więcej informacji

Horoskop dla Bliźniąt na Słońce w Pannie od 23.8.2014 do 22.9.2014

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Mądre obserwacje, ważne decyzje

Nadchodzący miesiąc będzie dla ciebie czasem ważnych osobistych przemyśleń. Warto poważnie podejść do tego, co cię złości i denerwuje. Być może nadszedł już czas na porządki i zmiany? Uporządkuj swoje sprawy, a los zacznie ci sprzyjać. Dopiero we wrześniu będziesz gotowy na nowe wyzwania.

TWOJE TRANZYTY

Kwadratura Słońca uspokoi cię i wyciszy.
Kwadratura Merkurego do 1.09 pomoże skupić się na ważnych sprawach, trygon od 2.09 zapewni ci pomocników.
Sekstyl Wenus do 4.09 przyniesie ci powodzenie w miłości, kwadratura od 5.09 nakłania do odpoczynku.
Kwinkunks Marsa może uczynić cię bardziej nerwowym.
Sekstyl Jowisza pomoże ci spełnić marzenia i sprzyja porządkom w finansach.
Kwinkunks Saturna sprawi, że podejdziesz poważnie do swoich decyzji i obietnic.
Sekstyl Urana sprzyja powodzeniu w miłości.
Kwadratura Neptuna radzi zadbać o zdrowie.
Kwinkunks Plutona podsuwa zdecydowane rozwiązania.

GŁÓWNE WYDARZENIA
Kiedy Słońce wkracza w znak Panny, Bliźnięta stają się mniej wygadane, a bardziej skupione na swoich uczuciach i innych prywatnych sprawach. Warto zrobić wokół siebie trochę porządku i znaleźć więcej czasu na to, co sprawia ci przyjemność. Kwadratura Słońca pomoże ci w porządkach, a także podjęciu słusznych decyzji, które mogą się jednak komuś nie spodobać. Kieruj się swoimi korzyściami, a wyjdziesz na tym najlepiej.

Na początku września poczujesz przypływ pozytywnej energii. Możesz wtedy liczyć na wsparcie i pomoc ze strony najbliższych. Będzie to dobry czas, aby zająć się domem i rodziną. Remont czy przemeblowanie wymagają siły i determinacji, ale pozwolą ci stworzyć przestrzeń, w której odzyskasz dobry humor i siły. Zainteresuj się też w tym miesiącu sprawami swoich krewnych. Ktoś z nich może potrzebować pomocy, chociaż trudno jest mu się do tego otwarcie przyznać. Zapomnij o błędach i rodzinnych niesnaskach. Może tylko ty będziesz w stanie uratować pewną trudną sytuację, rozstrzygnąć trudny konflikt lub rozwiązać rodzinną zagadkę.

SAMOPOCZUCIE
Twój instynkt podróżnika i poszukiwacza przygód teraz trochę przygaśnie. Nie przejmuj się, jeżeli coś nie wyjdzie z wyjazdowych planów czy towarzyskich przedsięwzięć. Po prostu bycie w domu, w pobliżu rodziny i osób ci życzliwych i znanych, będzie największą nagrodą i odpoczynkiem. Cały czas będziesz pod wpływem kwinkunksu Marsa. Dni sprzyjają dbaniu o zdrowie i kondycję. Dobrym pomysłem jest zrobienie kontrolnych badań i zaprowadzenie porządku w diecie i stylu życia.

MIŁOŚĆ

We wrześniu będziesz romantyczny i spokojny. Szukać będziesz przede wszystkim stabilizacji i bezpieczeństwa. Do 4.09 Wenus znajduje się w sekstylu do twojego znaku i sprawi, że staniesz się bardziej towarzyski i otwarty na miłosne propozycje.

Samotne Bliźnięta na nowe znajomości mogą nie mieć czasu, a może i odwagi. Nieufnie podchodzić będziesz do wielbicieli i bardziej niż słowa czy komplementy cenić będziesz u ludzi zaradność i umiejętność wysłuchania twoich przemyśleń. Najwięcej szczęścia macie do 4.09, kiedy Wenus znajduje się w sekstylu do twojego znaku. Przyjacielska znajomość może przerodzić się w coś więcej, ale do zbyt odważnych propozycji zachowaj dystans.
Bliźnięta w stałych związkach poświęcą ukochanej osobie więcej niż zwykle czasu i uwagi. Tym razem będziesz więcej słuchać, niż mówić. To dobry czas na pielęgnowanie uczuć i rozwijanie wiedzy o partnerze. Wspólne wyjazdy im spotkania z przyjaciółmi mogą poczekać. Krótki wyjazd we dwoje pogłębi wasze relacje i sprawi, że poznacie się lepiej. Wrzesień sprzyja też rodzinnym inwestycjom i większym zakupom. Dni do 4.09 to dobry czas, aby zorganizować rodzinne spotkanie lub uroczystość. Także dalsi krewni wydadzą ci się przyjemniejsi niż w poprzednich miesiącach.


PRACA I FINANSE
Będziesz wyciszony i mniej aktywny niż zwykle. Tak naprawdę wolałbyś zostać w domu i nie brać na siebie zbyt wielu dodatkowych obowiązków. Twój zapał do nowych wyzwań osłabnie. Nie poddawaj się jednak lenistwu, bo ktoś z przełożonych może to zobaczyć i kłopot gotowy. Jeżeli nie masz sił ani nowych pomysłów, to po prostu udawaj, że pracujesz.  
Za wszelka cenę chroń swojej prywatności i nie mieszaj spraw towarzyskich i domowych z zawodowymi. Unikaj konfliktów, a spędzisz miesiąc w dobrej formie. Nie pozwól też, aby ktoś ci nieżyczliwy grzebał w twoich papierach lub miał dostęp do twoich akt personalnych.

Od 2.09 sprzyja ci trygon Merkurego. Poczujesz przypływ energii, a ważne sprawy wreszcie ruszą do przodu. Jednak przez cały miesiąc Mars znajduje się w kwadraturze do twojego znaku, a więc liczyć się będą szczegóły, punktualność i drobiazgowość w wypełnianiu poleceń. Szalone, kreatywne pomysły przydadzą ci się w przyszłym miesiącu. Teraz nie ma sensu występować przed szereg. Nabierz energii, upewnij się w swoich umiejętnościach, a miesiąc okaże się spokojny i udany.

Poszukujący lepszej pracy zaczną poważnie zastanawiać się nad kierunkiem swojej kariery. Zamiast rozpraszać się na dziesiątki różnych planów, skoncentruj się na tych propozycjach i ofertach, które zapewnią ci w miarę bezpieczne finansowanie twoich przedsięwzięć. W pierwszej połowie września możesz liczyć na pomoc krewnych i ich znajomych. Po 2.09 nadejdą lepsze dni, a ty sam staniesz się bardziej odważny i samodzielny. Możesz wtedy wpaść na bardzo obiecujący pomysł własnego biznesu.

Bliźnięta, które się uczą, powitają początek szkoły w prawdziwie żałobnym nastroju. Trudno będzie się wam skoncentrować na szkolnych obowiązkach, bo przed waszymi oczami wciąż będzie wizja pięknej plaży i wakacyjnej beztroski. Dopiero po 2.09, kiedy Merkury znajdzie się w trygonie do twojego znaku, na dobre wciągniecie się w zwyczajny rytm dnia i przekonacie swój organizm do porannego wstawania.

 


Więcej horoskopów dla Bliźniąt

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 3(13)/2012W najnowszym numerze Tarocisty piszemy o magii trójek, symbolice arkanu numer trzynaœcie, proponujemy ciekawe i nowe rozkłady na sprawy zawodowe oraz różne przydatne rozkłady na trzy karty. Wiele miejsca poœwięcamy Magowi i jego alchemicznym znaczeniom.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 2(12)/2012W najnowszym numerze Tarocisty piszemy między innymi o astrologii medycznej, elekcyjnej oraz progresjach tercjarnych.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 3(8)/2012W najnowszym numerze Astrologii Profesjonalnej piszemy między innymi o astrologii medycznej, elekcyjnej oraz progresjach tercjarnych.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 1(11)/2012Polecamy najnowszy numer kwartalnika Tarocista.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 1-2(6-7)/2012W Astrologii Profesjonalnej publikujemy ciekawe i odkrywcze teksty o astrologii oraz prezentujemy autorów, którzy piszą o astrologii dla astrologów.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 3-4(9-10)/2011Polecamy najnowszy numer kwartalnika Tarocista, a w nim karty bramy z dworu Denarów, artykuł o rozwiązywaniu konfliktów za pomocą tarota.

Zamów aktualny numer