Horoskop dla Bliźniąt na Słońce w Bliźniętach od 20.5.2017 do 20.6.2017

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Merkury da ci siły

Wysłuchaj bliskich, a dowiesz się więcej o kilku sekretach. Będziesz wyjaśniać ważne sprawy, a nawet dzielić pieniądze. Od 7.06, kiedy Merkury wejdzie do twojego znaku, poczujesz przypływ sił. Aby spotkać się z przyjaciółmi, warto zmienić wcześniejsze plany. Trochę rozrywki nie zaszkodzi!

Miłość
Będziesz w bardzo dobrej emocjonalnej formie. Twój optymizm i pogoda ducha przyciągną do ciebie nowych wielbicieli. Koniunkcja Słońca bardzo sprzyja szybkim randkom, a trygon Jowisza pomaga w podejmowaniu trafnych decyzji. Warto teraz wyjechać na weekend lub zorganizować ulubione atrakcje. W twoim związku zagości zgoda i miłość, a partner przestanie z tobą o wszystkim dyskutować, tylko doceni twoje starania i pomysły. To dobry czas, aby zapomnieć o niepotrzebnych kłótniach, a także pogodzić się z osobami, do których czujesz żal.

Samotne Bliźniaki w czerwcu ożywią się i ruszą na miłosne łowy. Mimo że Saturn wciąż działa osłabiającą opozycją na twój znak, znajdziesz oparcie w osobie, która na serio potraktuje twoje uczucia.

Rodzina i przyjaciele
Narzekałeś na nudę? Teraz zapowiada się więcej atrakcji, a koniunkcja Słońca przyniesie ci zaproszenia w ciekawe miejsca. Przed tobą towarzyskie wydarzenia, których finał trochę cię jednak zaskoczy. Ktoś się z kimś rozejdzie, ktoś inny pogodzi i trzeba będzie przystosować się do nowych konfiguracji i układów. Zajmij się teraz poprawą relacji z ludźmi. Od 7.06 Merkury w twoim znaku pomoże ci dogadać się z pewną upartą, starszą osobą. Sekstyl Wenus do 6.06 sprawi, że chętnie wybierzesz się na większe zakupy. Zanim zaczniesz szaleć, spłać stare zobowiązania i oddaj długi.

Kariera i pieniądze
Łatwo zdobędziesz każdą potrzebną ci informację, będziesz lubiany i wszędzie mile widziany. Uważaj tylko, aby pod koniec miesiąca różne intrygi i zawodowe spiski, o których się teraz dowiesz, nie obróciły się przeciwko tobie. Postaraj się, aby nikt nie miał ci nic do zarzucenia, a tydzień będzie pracowity, ale bardzo udany. Słońce w koniunkcji do twojego znaku sprzyja także twoim finansom. Nie wstydź się zapytać o podwyżkę lub chociaż premię, bo do 6.06 sekstyl Wenus także sprzyja zyskom materialnym. Swoich interesów trzeba pilnować, a będziesz doskonale wiedział, jak prześcignąć konkurencję.

Zdrowie
Słońce w koniunkcji do twojego znaku pomaga ci dbać o zdrowie i kondycję. Nabieraj sił, poznawaj nowe dyscypliny sportu. Podczas grilla w ogrodzie uważaj tylko na osy i pszczoły, które mogłyby cię boleśnie użądlić. Będziesz dla nich wyjątkowo apetyczny. Mars do 4.06 niesie ryzyko kontuzji, uważaj na spacerze, podczas jazdy na rowerze i smaochodem.

ZALECENIA SPECJALNE

URODZENI 21.05 – 31.05

Słońce sprzyja dobrym pomysłom. Zaczynaj nowe sprawy, pożegnaj się z nudną przeszłością. Masz teraz nosa do korzystnych inwestycji.

URODZENI 1.06 – 10.06
Uran i Pluton radzą zakończyć stare sprawy. Przygotuj się na nowe pomysły i przygody. To, co się nie udało, widocznie nie było ci potrzebne do prawdziwego szczęścia.

URODZENI 11.06 – 21.06
Merkury zachęca do zdobywania ważnych informacji. Umawiaj się na spotkania, szukaj ważnych znajomości i dbaj o swoją karierę.Więcej horoskopów dla Bliźniąt

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 12W 12 numerze "Astrologii Profesjonalnej" publikujemy artykuł Izabeli Podlaskiej-Konkel o interpretacji horoskopów horarnych dotyczących pytań o sprawy zawodowe, cenę produk­tu, rządy i werdykt sądu oraz finał sprawy oraz tekst o tym, jak interpretować horoskopy wydarzeniowe. Ewa Krajewska przedstawia znaczenia dziewiątego domu, a Ewa Seydlitz odtwarza chronologię przepowiedni Nostradamusa.

Zamów aktualny numer