Polecamy

Horoskop chiński na rok Ziemskiej Owcy (2015)

Horoskop roczny
na 2015 rok

Horoskop zawodowy
na 2015 rok

Numerologiczny horoskop miesięczny

Wróżba z tarota
na 2015 rok

Horoskop miłosny
na 2015 rok

Horoskop numerologiczny
na 2015 rok

Kursy i warszaty w Warszawskiej Szkole Astrologii

Internetowy kurs Astrologia elekcyjna - VII-VIII 2015

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs Astrologia horarna w praktyce - IX-XI 2015

Więcej informacji i zapisy

Internetowy i stacjonarny kurs Tarot dla początkujących - IX-XI 2015

Więcej informacji i zapisy

Internetowy i stacjonarny kurs Astrologia dla początkujących - IX-XI 2015

Więcej informacji i zapisy

Plan warsztatów czwartkowych V-VIII 2015

Więcej informacji i zapisy

Horoskop dla Bliźniąt na Słońce w Lwie od 23.7.2015 do 22.8.2015

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Czekają cię niezwykłe znajomości

W tym miesiącu postaraj się robić to, co lubisz najbardziej. Wpadniesz na wiele rewolucyjnych pomysłów, odkryjesz nowe hobby. Przed tobą wakacyjne podróże, weekendowe wyprawy w nieznane, niezwykłe znajomości. Choć nie wszystkie wspaniałe marzenia uda się teraz zrealizować, to upewnisz się, że twoje życie wreszcie zmierza we właściwym kierunku.

Główne wydarzenia
Zapowiada się więcej towarzyskich atrakcji i tematów do ciekawych rozmów. Słońce i Merkury (do 7.08) znajdują się w sekstylach do twojego znaku, a Wenus w kwadraturze (do 31.07) i w sekstylu (od 1.08). To doskonała okazja do intelektualnych odkryć i pomysłów, które przysporzą ci popularności i uznania. Nie żałuj więc czasu na wakacyjne przyjemności, baw się i korzystaj z uroków życia. Postaraj się też więcej bywać w towarzystwie i zawieraj nowe znajomości. Właśnie teraz masz szansę poznać ludzi, którzy chętnie pomogą ci w trudnych życiowych sprawach. Bądź też otwarty na niespodzianki, jakie niesie ze sobą półsekstyl Marsa do 8.08. Wszystkie Bliźnięta pod jej wpływem będą niepokorne, zapragną wyłamać się z szeregu i spróbują podążać własną drogą.

Dla wszystkich Bliźniąt będzie to miesiąc większej samodzielności i związanej z nią odpowiedzialności za własne sprawy. Z tego powodu wakacyjny wyjazd, choćby krótki, pozwoli ci popatrzeć z dystansu na codzienne kłopoty. Pamiętaj, że sekstyl Jowisza do 10.08 sprzyja odważnym. Jeśli życie poddaje cię próbie, to przestań narzekać i nie wahaj się przyjąć tego wyzwania. Podążaj za głosem intuicji. Wszystko co nowe, niezbadane i świeże już wkrótce przyniesie ci szczęście.

Samopoczucie
Nie zabraknie ci energii na wakacyjne przygody. Twoja uwaga skupi się na dyskusjach i imprezach.  Wybieraj więc takie zajęcia, które można uprawiać wspólnie z przyjaciółmi. Wakacyjne wyjazdy będą udane, ale zapewnij sobie na nich więcej luzu i swobody. Zorganizowane wycieczki z przewodnikiem i ustalonym co do minuty planem nie będą ci się podobać. Podobnie małe Bliźnięta, które rodzice wysłali na kolonie, mogą być bardziej niesforne. Wzrośnie za to twoja ciekawość, a lektura przewodników i map drogowych dostarczy ci nowych celów podróży. Zawarte znajomości będą sympatyczne i uda ci się kontynuować je po powrocie do domu.

Miłość
Jak co roku rzucisz się w wir wakacyjnych flirtów, a szczęście będzie ci sprzyjać. W lipcu i do połowy sierpnia Wenus znajduje się d0 31.07 w kwadraturze do twojego znaku zodiaku, a więc baw się, flirtuj i szalej. Mars może postawić na twojej drodze kogoś, dla kogo warto będzie zmienić zwyczajny tryb życia. Słuchaj więc swojej intuicji, ale nie staraj za wszelką cenę przyspieszać biegu wydarzeń. Od 1.08 Wenus uczyni cię pewniejszym w miłosnych relacjach. Czas poważniej podejść do nowych znajomości lub zachęcić partnera do częstszego spędzania czasu razem. Pamiętaj, że cokolwiek się nie stanie, to ty masz się dobrze bawić.

Samotne
Bliźnięta będą podatne na miłosne zauroczenia. Twój styl i poczucie humoru sprawią, że nie zabraknie kandydatów na wspólne spacery i wspaniałe dyskusje. Nie bierz jednak na poważnie wszystkich płomiennych obietnic, jakie nad ranem dane ci będzie usłyszeć i nie czuj się zobowiązany do składania dozgonnych przysiąg. Baw się, flirtuj, poznawaj i obserwuj. Czas pokaże, czy jest to właściwa osoba.

Bliźnięta w stałych związkach
czeka udany miesiąc. Wenus sprzyja spędzaniu czasu tylko we dwoje. Zostawcie przyjaciół ich własnemu losowi i wybierzcie się tam, gdzie w niedzielny poranek nie znajdzie was teściowa. To także dobry czas, aby podejmować decyzje związane z przeprowadzką, przemeblowaniem domu lub powiększeniem rodziny.

Kariera i pieniądze
Wykorzystaj nowe wiadomości, a szczęście w tym miesiącu cię nie opuści. Na urlop zabierz komórkę, bo szkoda byłoby stracić cenne informacje. Dzięki właściwemu wykorzystaniu plotek i znajomości jako pierwszy dowiesz się o nowych możliwościach. Nie broń się przed zmianami, bo wyjdą ci one na dobre. Pamiętaj, że wiele zależeć będzie od znajomości. Z szefem lub inną ważną osobą doskonale dogadasz się podczas wyjazdu, szkolenia lub wspólnej podróży.
Miesiąc sprzyja też zakupom. Postaraj się jednak kontrolować wydatki. Choć wpływ Wenus będzie napawał cię optymizmem co do spraw finansowych, to debet na koncie może popsuć twój dobry nastrój. Zastanów się też, jakie umiejętności mógłbyś jeszcze zdobyć. Nigdy nie jest za późno aby uczyć się języka obcego lub zapisać na kurs rozwijający twoje umiejętności.

Poszukujący lepszej pracy
powinni dokładnie studiować ogłoszenia w prasie i w internecie. To bardzo dobry miesiąc, aby rozsyłać oferty, także za granicę. Aby magicznie wspomóc swoje szanse podpisuj je własnym charakterem pisma. Tego lata szczęście sprzyja ci szczególnie w branżach związanych z handlem, marketingiem, telekomunikacją.


Więcej horoskopów dla Bliźniąt

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 3(13)/2012W najnowszym numerze Tarocisty piszemy o magii trójek, symbolice arkanu numer trzynaœcie, proponujemy ciekawe i nowe rozkłady na sprawy zawodowe oraz różne przydatne rozkłady na trzy karty. Wiele miejsca poœwięcamy Magowi i jego alchemicznym znaczeniom.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 2(12)/2012W najnowszym numerze Tarocisty piszemy między innymi o astrologii medycznej, elekcyjnej oraz progresjach tercjarnych.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 3(8)/2012W najnowszym numerze Astrologii Profesjonalnej piszemy między innymi o astrologii medycznej, elekcyjnej oraz progresjach tercjarnych.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 1(11)/2012Polecamy najnowszy numer kwartalnika Tarocista.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 1-2(6-7)/2012W Astrologii Profesjonalnej publikujemy ciekawe i odkrywcze teksty o astrologii oraz prezentujemy autorów, którzy piszą o astrologii dla astrologów.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 3-4(9-10)/2011Polecamy najnowszy numer kwartalnika Tarocista, a w nim karty bramy z dworu Denarów, artykuł o rozwiązywaniu konfliktów za pomocą tarota.

Zamów aktualny numer