Horoskop dla Bliźniąt na Słońce w Rybach od 19.2.2020 do 19.3.2020

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Odwiedź nowe miejsca

Będziesz pomysłowy i bardzo wygadany. Miesiąc sprzyja nauce, sztuce i miłości. Postaraj się więcej słuchać, bo możesz odkryć tajemnice i zupełnie nowe zainteresowania. Merkury zaprowadzi cię w niezwykłe miejsca. Pełnia Księżyca 8-9.03 przyniesie ci ciekawe informacje i korzystne propozycje.

MIŁOŚĆ
Zaufaj swojej własnej intuicji, a nie plotkom lub podszeptom zazdrośników. Kwadratury Słońca i Neptuna mogą ci przynieść zniżkę nastroju, a nawet namówić się do miłosnych rozrachunków. Zamiast się złościć na partnera sam zastanów się, co trzeba zrobić, aby żyło się wam lepiej. A może w waszym związku nie zapanowała nuda? Warto częściej gdzieś wychodzić, bawić się i kochać. Merkury w trygonie do twojego znaku 4-16.03 bardzo sprzyja romantycznym wyjazdom.

Bliźnięta, które są samotne, będą szukały kogoś, kto je rozweseli. Sympatyczną osobę możesz poznać w okolicznościach związanych z pracą, dlatego nie broń się przed szkoleniami lub imprezami integracyjnymi. Wenus do 5.03 pomoże ci spotkać wyjątkową osobę.

RODZINA I PRZYJACIELE
Coś ci zginęło lub gdzieś się zapodziało? Merkury w trygonie do twojego znaku 4-16.03 pomoże ci to znaleźć. Nie zaszkodzi jeszcze raz poprzeglądać różne domowe zakamarki. Zadbaj też o wygląd swój i rodziny. Relacje z ludźmi bardzo się poprawią, bo wszyscy będą dla ciebie mili i uprzejmi. Na zakupach będziesz miał teraz szczęście do promocji i zniżek, a sekstyl Wenus do 5.03  pomoże ci zmienić styl. Weekendy sprzyjają odpoczynkowi. Nie zrywaj się o świcie, nie poświęcaj się dla rodziny, tylko bez wyrzutów sumienia sobie poleniuchuj.

PRACA I PIENIĄDZE
W tym miesiącu nie bądź leniwy i załatwiaj ważne sprawy. Idź do urzędu, rozmawiaj z szefem. Merkury w trygonie do twojego znaku 4-16.03 podpowie ci, jak skutecznie walczyć o swoje sprawy. Nie każdy będzie taki bystry jak ty i dlatego więcej skorzystasz. Podczas nowiu Księżyca 22-23.02 uważaj i nie daj się wykorzystywać. Zanim kogoś wyręczysz w obowiązkach, to upewnij się, że na pewno jest to potrzebne. Zakupy będą udane, ale w weekendy nabierzesz ochoty na różne luksusy, więc  schowaj głęboko kartę kredytową.

ZDROWIE
Będziesz w dobrej kondycji. Kwadratura Słońca sprzyja oczyszczaniu organizmu. Teraz zaczynaj dietę lub rezygnuj z tego, co ci szkodzi. Merkury sprawi, że tym razem będziesz wytrwały i doprowadzisz swój plan do końca.

ZALECENIA SPECJALNE

URODZENI 21.05 – 31.05

Słońce radzi pilnować zawodowych spraw. Będziesz ambitny i pewny siebie, ale ktoś może kopać pod tobą dołki. Ufaj tylko sprawdzonym osobom, a unikniesz niebezpieczeństwa.

URODZENI 1.06 – 10.06

Merkury sprzyja podróżom. Odkryjesz piękne miejsca, poznasz życzliwych ludzi. Jeśli musisz zostać w domu, to pamiętaj o przyjaciołach. Imprezy i wspólne wyjścia do kina lub teatru będą bardzo udane.

URODZENI 11.06 – 21.06
Mars zachęci cię do uprawiania sportu. Będziesz bardziej niż zwykle ruchliwy i energiczny. To dobry miesiąc, aby zapisać się na siłownię, jeździć na nartach i pracować nad kondycją.


Więcej horoskopów dla Bliźniąt

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer