Polecamy

Numerologiczny horoskop miesięczny

Horoskop roczny
na 2014 rok

Wróżba z tarota
na 2014 rok

Horoskop miłosny
na 2014 rok

Horoskop zawodowy
na 2014 rok

Horoskop numerologiczny
na 2014 rok

Horoskop chiński na rok Drewnianego Konia - 2014

Kursy astrologii

KURS INTERNETOWY "Astrologia horarna w praktyce" I-III 2014

Więcej informacji i zapisy

KURS INTERNETOWY "Astrologia dla zaawansowanych. Techniki prognozowania przyszłości" I-IV 2014

Więcej informacji i zapisy

"Astrologia dla zaawansowanych. Techniki prognozowania przyszłości" (kurs stacjonarny w Warszawie, I-IV 2014)

Więcej informacji

Warsztaty astrologii w Warszawskiej Szkole Astrologii

Więcej informacji

Kursy i warsztaty tarota

Kurs tarota, część 2. I-III 2014 Warszawa

Więcej informacji

Horoskop dla Bliźniąt na Słońce w Baranie od 20.3.2014 do 20.4.2014

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Ucz się i zdobywaj uznanie

Miesiąc najbardziej sprzyja nauce i pracy. Słońce doda ci optymizmu, a Merkury pomoże odkryć ciekawe zainteresowania.

Główne wydarzenia
Słońce znajduje się w sekstylu do twojego znaku i w tym miesiącu sprzyja zawieraniu ciekawych znajomości. Będziesz rozmowny i towarzyski, a kwadratura Merkurego sprzyjać będzie długim rozmowom i emocjonującym dyskusjom. Ktoś z autorytetem będzie ci pomagać i podpowie ci, jak szybko rozwiązać problemy. Kwinkunks Saturna także sprzyja nauce. Poglądy innych ludzi bardzo cię zaciekawią, a nowe znajomości będą przydatne. Trygon Wenus do 5.04 i półsekstyl Jowisza zapewnią ci spokój w pracy i pomogą wywiązywać się z obowiązków. Neptun w kwadraturze do twojego znaku radzi ci słuchać intuicji, rozwijać artystyczne zainteresowania. Dbaj o zdrowie, a tydzień będzie spokojny i udany. Trygon Marsa doda ci odwagi, ale uważaj podczas uprawiania sportu, bo możesz być ambitny, ale roztargniony.

Miłość
Sekstyl Słońca sprawi, że będziesz romantyczny i serdeczny dla wszystkich, którzy ci się podobają. Postanowisz zrozumieć cudze uczucia i motywy, jakimi kierują się ludzie wokół ciebie. Merkury w kwadraturze do twojego znaku do 6.04 sprzyja czytaniu psychologicznych i ezoterycznych poradników. Dzięki temu twoja wiedza o emocjonalnych potrzebach drugiej płci stanie się o wiele bogatsza, a w związku zapanuje więcej miłości i radości. Choć wiosna budzi zmysły, to sam będziesz unikać ryzykownych miłosnych decyzji. Stare miłosne sprawy wymagać będą przemyślenia, a nawet definitywnego zamknięcia. Mimo tego szczęście będzie ci sprzyjać. W kwietniu samotne Bliźnięta będą mogły liczyć na większe powodzenie i sympatyczne wiadomości.

Rodzina i przyjaciele

Sekstyl Słońca zamiast wielkim wiosennym porządkom, sprzyja zabawie i spotkaniom z przyjaciółmi. Po pracy rusz się z domu! Wenus pomoże ci nadrobić zaległości w dziedzinie sztuki. Warto wybrać się z rodziną lub znajomymi do kina, teatru lub na koncert.
W kwietniu z większą uwagą wsłuchasz się w potrzeby swoich bliskich. Chętnie podyskutujesz z kimś, kto szuka wsparcia i dobrej rady. Będzie można na tobie polegać, a rodzinne sprawy uda się pozałatwiać szybko i bez nerwów. Także większe zakupy dla domu lub do ogrodu okażą się udane.

Kariera i nauka
Miesiąc sprzyja sukcesom w pracy, ale uważaj, bo kwadratura Merkurego do 6.04 sprawi, że wokół ciebie będzie trochę zapominalskich osób. Przygotuj się na to, że będziesz musiał ratować współpracowników z opresji, tropić zguby i prostować różne dziwne pomyłki. Nie powierzaj swoich spraw nieodpowiedzialnym osobom i lepiej pilnuj sam tego, co naprawdę ważne. Jeśli studiujesz lub się uczysz to od 7.04 możesz odnieść większe sukcesy. Merkury w sekstylu do twojego znaku zodiaku zapewni ci powodzenie i sympatię ze strony różnych ważnych, ale surowych osób. Wykorzystaj więc korzystny czas i przed przerwą wielkanocną szybko zdobądź oceny, które poprawią twoją średnią.

Finanse

W tym miesiącu nie licz na szybkie i krociowe zyski, ale zaplanuj jak zdobyć więcej pieniędzy w przyszłości. Warto teraz spokojnie wszystko przemyśleć, zaplanować ważne zadania. W kwietniu ruszysz do przodu i ubijesz korzystne interesy. Teraz licz, planuj i kalkuluj, a znajdziesz najlepsze oferty.


ZALECENIA SPECJALNE
URODZENI 21.05 – 31.05

Warto odpocząć i trochę zmienić perspektywę. Im bliżej kwietniu, tym bardziej humor będzie ci się poprawiał. Odkryjesz ciekawe hobby, będziesz miał czas na swoje zainteresowania. Podczas zakupów uważaj, aby nie wydać zbyt dużo pieniędzy. Będą cię kusić luksusowe kosmetyki i drogie ubrania.

URODZENI 1.06 – 10.06
Będziesz dobrej myśli, a twoje zawodowe sprawy toczyć się będą spokojnym rytmem. W marcu poświęć więcej uwagi poświęć rodzinie, bo weekendy sprzyjają spotkaniom z przyjaciółmi i dobrej zabawie, a nie porządkom lub zakupom. Nowe znajomości, jakie teraz zawrzesz, będą udane.

URODZENI 11.06 – 21.06
Będziesz ambitny i pracowity, a kwadratura Merkurego do 6.04 sprzyja nadrabianiu różnych zaległości. Nie dyskutuj, bo ktoś ważny może cię źle zrozumieć tylko ucz się od innych i dokładnie wykonuj polecenia. W weekendy uprawiaj sport lub wybierz się na dłuższy spacer, a poprawisz sobie humor.


Więcej horoskopów dla Bliźniąt

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 3(13)/2012W najnowszym numerze Tarocisty piszemy o magii trójek, symbolice arkanu numer trzynaœcie, proponujemy ciekawe i nowe rozkłady na sprawy zawodowe oraz różne przydatne rozkłady na trzy karty. Wiele miejsca poœwięcamy Magowi i jego alchemicznym znaczeniom.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 2(12)/2012W najnowszym numerze Tarocisty piszemy między innymi o astrologii medycznej, elekcyjnej oraz progresjach tercjarnych.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 3(8)/2012W najnowszym numerze Astrologii Profesjonalnej piszemy między innymi o astrologii medycznej, elekcyjnej oraz progresjach tercjarnych.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 1(11)/2012Polecamy najnowszy numer kwartalnika Tarocista.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 1-2(6-7)/2012W Astrologii Profesjonalnej publikujemy ciekawe i odkrywcze teksty o astrologii oraz prezentujemy autorów, którzy piszą o astrologii dla astrologów.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 3-4(9-10)/2011Polecamy najnowszy numer kwartalnika Tarocista, a w nim karty bramy z dworu Denarów, artykuł o rozwiązywaniu konfliktów za pomocą tarota.

Zamów aktualny numer