Polecamy

Horoskop chiński na rok Ziemskiej Owcy (2015)

Horoskop roczny
na 2015 rok

Horoskop zawodowy
na 2015 rok

Numerologiczny horoskop miesięczny

Wróżba z tarota
na 2015 rok

Horoskop miłosny
na 2015 rok

Horoskop numerologiczny
na 2015 rok

Kursy astrologii

Kurs stacjonarny "Astrologia dla zaawansowanych. Techniki prognozowania przyszłości"

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs "Astrologia partnerska"

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs "Astrologia dla zaawansowanych. Techniki prognozowania przyszłości"

Więcej informacji

Kursy tarota

Internetowy kurs tarota - Tarot dla zaawansowanych, I-IV 2015

Więcej informacji

Horoskop dla Bliźniąt na Słońce w Byku od 20.4.2015 do 20.5.2015

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Pełne ożywienie

Ożywisz się i powrócisz do formy. Przestaniesz się lenić i z ochotą podejmiesz każde życiowe wyzwanie. Dwa majowe długie weekendy sprzyjają wyjazdom i towarzyskim spotkaniom.

MIŁOŚĆ
Jeśli szukasz kogoś do pary, nie rób niczego na siłę. Ciesz się z każdego dnia spędzonego w towarzystwie płci przeciwnej. Nie koncentruj się na jakiejś konkretnej osobie, po prostu bądź sobą i nie rozdrabniaj się na poszczególne znajomości. Nim skończy się każdy długi weekend, nie decyduj się z kim chcesz spędzić całe życie. Następnego dnia możesz przecież spotkać kogoś bardziej fascynującego. Wenus aż do 7 maja przebywa w twoim znaku zodiaku, masz więc wiele okazji do nawiązania flirtu czy romansu. Bliźnięta przebywające w stałych związkach najszczęśliwsze miłosne chwile mogą przeżyć podczas pełni Księżyca 3-4.05. Zorganizuj coś wyjątkowego. Pary, które starają się o dziecko, powinny zintensyfikować swoje działania.

RODZINA I PRZYJACIELE

Czasu dla rodziny będziesz miał niewiele, chyba że wybierzesz się z nią na krótkie wakacje. Inaczej czas przeznaczony dla domowników będziesz wolał spędzić z przyjaciółmi. Nie zapominaj jednak o potrzebach najbliższych, ponieważ może się okazać, że powinieneś się kimś zająć czy wręcz zaopiekować. Przez cały miesiąc chętnie organizować będziesz znajomym i rodzinie krótkie wycieczki, przyjęcia czy kulturalne rozrywki. Uważaj jednak, aby inni też mogli dojść do głosu w twoim towarzystwie. Nie tylko ty znasz historie na temat oglądanych zabytków, miejsc czy ludzi. Naucz się też czegoś od innych.

PRACA I NAUKA
Nadchodzi czas sprawdzenia swoich umiejętności. Jeśli dotychczas praca nie dawała ci satysfakcji, teraz będziesz mógł rozwinąć skrzydła. Jeśli jeszcze nie wiesz, co najbardziej chciałbyś robić, teraz masz okazję popróbować. Szef może być zaskoczony tym, że tak dobrze sprawdzasz się na innych stanowiskach. Nie marnuj okazji, żeby pokazać się z nowej, nie znanej jeszcze innym strony. Trudno ci będzie usiedzieć na jednym miejscu. Merkury przebywać będzie w znaku Bliźniąt od 1.05, godnie więc będziesz reprezentować interesy swojej firmy i błyszczeć na oficjalnych spotkaniach i bankietach.

FINANSE

Nie bądź skąpy i narusz domowy budżet, a nawet oszczędności, aby pojechać w ładne miejsce lub wypocząć w luksusowych warunkach. Raz się żyje, a tobie cały sprzyjają Merkury i Jowisz. Im więcej będzie obracał gotówką i inwestował w siebie, tym więcej pieniędzy i możliwości przyciągniesz w najbliższym czasie.


Więcej horoskopów dla Bliźniąt

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 3(13)/2012W najnowszym numerze Tarocisty piszemy o magii trójek, symbolice arkanu numer trzynaœcie, proponujemy ciekawe i nowe rozkłady na sprawy zawodowe oraz różne przydatne rozkłady na trzy karty. Wiele miejsca poœwięcamy Magowi i jego alchemicznym znaczeniom.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 2(12)/2012W najnowszym numerze Tarocisty piszemy między innymi o astrologii medycznej, elekcyjnej oraz progresjach tercjarnych.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 3(8)/2012W najnowszym numerze Astrologii Profesjonalnej piszemy między innymi o astrologii medycznej, elekcyjnej oraz progresjach tercjarnych.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 1(11)/2012Polecamy najnowszy numer kwartalnika Tarocista.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 1-2(6-7)/2012W Astrologii Profesjonalnej publikujemy ciekawe i odkrywcze teksty o astrologii oraz prezentujemy autorów, którzy piszą o astrologii dla astrologów.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 3-4(9-10)/2011Polecamy najnowszy numer kwartalnika Tarocista, a w nim karty bramy z dworu Denarów, artykuł o rozwiązywaniu konfliktów za pomocą tarota.

Zamów aktualny numer