11 Festiwal Tarota w Warszawie

Polecamy

Horoskop roczny
na 2016 rok

Wróżba z tarota
na 2016 rok

Horoskop chiński na rok Ognistej Małpy (2016)

Horoskop miłosny
na 2016 rok

Horoskop zawodowy
na 2016 rok

Horoskop numerologiczny
na 2016 rok

Numerologia kariery
na rok 2016

Runy na biznes i karierę
w roku 2016

Numerologiczny horoskop miesięczny

Kursy i warszaty w Warszawskiej Szkole Astrologii

Kurs internetowy "Astrologia dla początkujących" I-IV 2016

Więcej informacji i zapisy

Kurs internetowy "Astrologia dla zaawansowanych. Techniki prognozowania przyszłości" I-III 2016

Więcej informacji i zapisy

Kurs internetowy "Astrologia partnerska" I-III 2016

Więcej informacji i zapisy

Kurs internetowy "Tarot dla zaawansowanych" I-IV 2016

Więcej informacji i zapisy

Plan warsztatów czwartkowych IX-XII 2015

Więcej informacji i zapisy

Horoskop dla Bliźniąt na Słońce w Skorpionie od 23.10.2016 do 21.11.2016

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Wenus zapewni ci powodzenie

Będziesz pomysłowy i bardzo wygadany. Bez trudu przekonasz innych do decyzji, na których ci zależy. W domu zabierz się za jesienne porządki. Wszystko poukładaj, wyczyść i napraw. Mars zmobilizuje się do aktywności.

Miłość
Opozycja Wenus doda ci mnóstwo blasku i uroku, ale w sprawach dotyczących miłości lepiej unikać teraz pośpiesznych i ryzykownych decyzji. Jesienny nastrój sprawi, że będziesz tęsknić za uczuciami i miłości, a pewien wielbiciel szybko to zauważy. Trygon Marsa od 12.11 sprzyja też miłosnym niespodziankom. Być może znów odezwie się do ciebie ktoś, kto kusi do romansu? Nawet jeśli bardzo się nudzisz, to nie umawiaj z kimś, kto zupełnie nie jest w twoim guście, tylko szukaj swojego prawdziwego ideału.

Samotne Bliźnięta
nie będą narzekały na brak atrakcji, Poznawaj nowych ludzi, umawiaj się na randki i bryluj w towarzystwie do 11.11, a podejmuj decyzję co do wejścia w związek dopiero po 14.11.

Rodzina i przyjaciele
Wielkie jesienne porządki na pewno masz już za sobą, ale nigdy nie zaszkodzi jeszcze raz zajrzeć do szaf i na strych. Wpadniesz na pomysł jak lepiej wszystko poukładać, a nawet zabierzesz się za małe przemeblowanie. Znajdziesz coś, co dawno zginęło lub koszula sprzed lat okaże się niezwykle modna. Zadbaj o wygląd i wygodę całej rodziny, bo Wenus sprawi, że na zakupach będziesz miał teraz szczęście do promocji i zniżek. Pamiętaj też, że wszyscy potrzebują odpoczynku, także ty! Warto więc tak zaplanować weekendowe wyjazdy, żebyś nie musiał zrywać się o świcie lub poganiać całej rodziny.

Kariera i pieniądze
W pracy czeka cię spokojniejszy miesiąc. To nie jest dobry czas na wielką rewolucje, ale warto będzie zastanowić się, jak zarabiać więcej. Zapragniesz coś w swojej karierze zmienić tak, aby mieć czas dla rodziny. Wyciągnij wnioski z cudzych doświadczeń, weź sobie do serca różne dobre rady i cierpliwie szukaj nowych pomysłów na biznes. Postaraj się jednak nie komentować publicznie cudzych wpadek, bo choć będziesz miał dobre zamiary, to możesz zostać posądzony o wtrącanie się w nie swoje sprawy. Merkury, który do 11.11 znajduje się w kwinkunksie do twojego znaku, sprzyja inwestowaniu w siebie. Kupuj książki, jakich potrzebujesz i nie oszczędzaj na swoich zainteresowaniach. Jowisz wspiera cię swoim blaskiem trygonem ze znaku Wagi, zarobisz więc na wspólnych inwestycjach.

Zdrowie
Wenus w opozycji do twojego znaku sprawi, że poczujesz się młodszy, sprawniejszy i weselszy. Różne dolegliwości mniej ci się będą dawać we znaki, ale to nie znaczy, że masz przestać o siebie dbać. Łatwiej rzucisz palenie, będziesz z zapałem ćwiczyć na siłowni lub spacerować z kijami nordic walking. Mars nadal jest w kwinkunksie a więc jeśli nie chcesz złapać kataru, to noś już czapkę i szalik. Od 9.11 powrót formy.

ZALECENIA SPECJALNE

URODZENI 21.05 – 31.05

Słońce pomoże ci nadrabiać zawodowe zaległości, ale kwinkunks Merkurego sprawi, że będziesz bardziej niż zwykle popędliwy i nerwowy. Nie kłóć się ze współpracownikami, bo ktoś się obrazi i przestanie ci tak chętnie pomagać.

URODZENI 1.06 – 10.06
Mars zachęci cię do porządków i zdrowego stylu życia. Przejrzysz szafy i wyrzucisz stare ciuchy, zrobisz wielki przegląd zawartości spiżarni i kuchennych szafek. Bądź wytrwały i nie przerywaj porządków w połowie, bo trudno ci będzie znów się za nie zabrać.

URODZENI 11.06 – 21.06
Wenus sprzyja randkom i miłości. Możesz mieć więcej zajęć i obowiązków, ale mimo tego znajdź czas na ważne dla ciebie spotkania. Jeśli zaniedbasz bliską osobę, narazisz się na wyrzuty i ciche dni.


Więcej horoskopów dla Bliźniąt

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 12W 12 numerze "Astrologii Profesjonalnej" publikujemy artykuł Izabeli Podlaskiej-Konkel o interpretacji horoskopów horarnych dotyczących pytań o sprawy zawodowe, cenę produk­tu, rządy i werdykt sądu oraz finał sprawy oraz tekst o tym, jak interpretować horoskopy wydarzeniowe. Ewa Krajewska przedstawia znaczenia dziewiątego domu, a Ewa Seydlitz odtwarza chronologię przepowiedni Nostradamusa.

Zamów aktualny numer