Horoskop dla Bliźniąt na Słońce w Wodniku od 19.1.2017 do 18.2.2017

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Merkury odkrywa tajemnice

Będziesz pomysłowy i bardzo wygadany. Miesiąc sprzyja nauce, sztuce i miłości. Postaraj się więcej słuchać, bo możesz odkryć tajemnice i zupełnie nowe zainteresowania. Merkury zaprowadzi cię w niezwykłe miejsca, a Wenus zapewni natchnienie.

Miłość
Sprzyja ci szczęście, ale Mars lubi zawsze stawiać na swoim. Jeśli partner ma inne od ciebie zdanie, to nie denerwuj się, tylko spokojnie rozmawiaj. Trygon Jowisza i sekstyl Wenus (od 3.02) doda ci blasku i uroku, ale w sprawach dotyczących miłości lepiej unikać ryzykownych decyzji. 10-11.02 pełnia Księżyca sprzyja namiętnym randkom, daj się porwać na zimowy wyjazd lub wyjście w piękne miejsce.

Samotne Bliźnięta będą miały powodzenie. Nie umawiaj się tylko z kimś, kto nie jest w twoim guście, tylko szukaj swojego prawdziwego ideału. W lutym dzięki sekstylom Wenus i Marsa masz szansę na wiele ciekawych randek i spotkanie kogoś, na kogo widok szybiej zabije ci serce.

Rodzina i przyjaciele
Będziesz musiał z nieco większym niż zwykle zaangażowaniem zabrać się za domowe sprawy. Szybko zrobisz porządki i przemeblowanie, a kwadratura Marsa pomoże ci wyrzucać stare i popsute rzeczy. Dość chomikowania! Weekendy sprzyjają przede wszystkim odpoczynkowi. Trochę zamieszania dotyczyć będzie spraw, które związane są z sąsiadami. Mars sprawi, że nocne hałasy lub sąsiedzkie odśnieżanie o świcie może cię zdenerwować. Lepiej nie dyskutuj, szkoda psuć sobie relacji. Szukaj odpowiedzi na ważne dla ciebie pytania i nie dziw się niczemu, co cię spotka.

Kariera i pieniądze
Ważne sprawy załatwiaj w styczniu, kiedy Merkury znajduje się w trygonie do twojego znaku. Idź do urzędu, rozmawiaj z szefem. Od 31.01 więcej zamieszania. Merkury w kwadraturze do twojego znaku nauczy cię, jak skutecznie walczyć o swoje sprawy. Więcej tłumacz i częściej się uśmiechaj, bo nie każdy będzie taki bystry jak ty. Nie jest to jednak powód, aby się nad wszystkimi litować. Zanim kogoś wyręczysz w obowiązkach, to upewnij się, że na pewno sam nie da sobie rady i potrzebuje twojej pomocy. Pod koniec miesiąca uda ci się zebrać siły na ambitniejsze zadania, ułożyć dobrą strategię i trochę negocjować ceny. Zakupy będą udane, ale po 15.02 nabierzesz ochoty na różne luksusy.

Zdrowie
Neptun i Wenus (do 3.02) w kwadraturze do twojego znaku sprawią, że będziesz potrzebował więcej snu i odpoczynku. Nie ulegaj łatwo pokusom i omijaj słodycze dalekim łukiem. Nie przemęczaj się na siłowni, nie szalej na stoku, bo możesz mieć problemy z koncentracją. Do 28.01 będziesz bardziej podatny na przeziębienia i kontuzje.

ZALECENIA SPECJALNE

URODZENI 21.05 – 31.05

Sporo będzie się działo w twoim miłosnym życiu. Słońce sprzyjać będzie udanym flirtom i obiecującym romansom. Możesz załatwiać ważne sprawy i prosić ludzi o pomoc, jeśli z czymś trudnym sobie nie radzisz.

URODZENI 1.06 – 10.06
Będziesz błyszczeć w towarzystwie i przewodzić rodzinnym zebraniom. Postaraj się być dla wszystkich wyrozumiały i serdeczny, ale pamiętaj o swoich własnych interesach. Nie wszyscy będą tak subtelni i dobrze wychowani, a ktoś może chcieć od ciebie stanowczo zbyt wiele.

URODZENI 11.06 – 21.06
Będziesz w dobrym humorze. Początek roku sprzyja urządzaniu przyjęć, rodzinnych spotkań i różnych uroczystości. Wykorzystaj dobry nastrój, aby pogodzić się z upartymi wrogami i załagodzić różne nieporozumienia. Chętnie zrobisz coś pożytecznego, a nawet bezinteresownie pomożesz komuś, kto nie radzi sobie z kłopotami.Więcej horoskopów dla Bliźniąt

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 12W 12 numerze "Astrologii Profesjonalnej" publikujemy artykuł Izabeli Podlaskiej-Konkel o interpretacji horoskopów horarnych dotyczących pytań o sprawy zawodowe, cenę produk­tu, rządy i werdykt sądu oraz finał sprawy oraz tekst o tym, jak interpretować horoskopy wydarzeniowe. Ewa Krajewska przedstawia znaczenia dziewiątego domu, a Ewa Seydlitz odtwarza chronologię przepowiedni Nostradamusa.

Zamów aktualny numer