Horoskop dla Bliźniąt na Słońce w Bliźniętach od 21.5.2023 do 20.6.2023

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Dobre wiadomości

Wykorzystaj siłę, jaką ci teraz daje Słońce, które znajduje się w twoim znaku. Jesteś już gotowy do wprowadzenia w życie pozytywnych zmian. Merkury od 11.06 także znajdzie się w koniunkcji i przypomni ci o ważnych postanowieniach. Zacznij od małych, ale potrzebnych kroków. Uda ci się teraz regularnie ćwiczyć, przejść na zdrowszą dietę i lepiej zorganizować swój dzień. Masz mnóstwo energii i tym razem wszystko się uda.

MIŁOŚĆ
Masz teraz powodzenie, więc nie rozmyślaj o swoich ewentualnych wadach. Szkoda na to czasu, kiedy od 5.06 Wenus jest w sekstylu do twojego znaku. Wszyscy dookoła i tak będą cię podziwiać. Nawet w sklepie lub autobusie usłyszysz kilka zaskakujących komplementów. Ty też zapragniesz romantycznych spotkań, tajemniczych schadzek o zachodzie słońca. W stałych związkach doskonałe porozumienie, ale nie komentuj zawodowych spraw partnera. Pozwól mu być bohaterem i zdobywcą, czyli niech sam sobie radzi z tym, co wziął sobie na głowę. Warto też spotykać się z przyjaciółmi, zajmować sztuką i hobby. Będziesz kreatywny i wszystko, co zaproponujesz, będzie się ludziom wyjątkowo podobać. Samotne Bliźnięta będą w wyśmienitym humorze, a Wenus sprzyja flirtom i dobrej zabawie. Warto się gdzieś wybrać na szalone tańce, zwłaszcza w towarzystwie Strzelca lub Wodnika.
 
RODZINA I PRZYJACIELE
Nie spotkają cię żadne przykrości, ale też nie uda ci się stać z boku ważnych spraw. Przyjaciele, którzy kłócą się o wszystko lub rozwodzą, będą chcieli abyś opowiedział się po jednej ze stron. Idź za głosem serca i jeśli trzeba, to pomagaj komuś, kto ewidentnie został skrzywdzony. Słońce sprawi, że dzięki tobie coś się może zmienić na lepsze. Jednak Neptun przestrzega przed plotkami. Sam też uważaj, co opowiadasz lub pokazujesz w Internecie. W twoich sprawach rodzinnych za to wreszcie większy spokój. Możesz więc spokojnie zająć się sobą. Idź na fitness, gotuj zdrowo, zadbaj o urodę. Nowy tryb życia, jaki zaczniesz prowadzić, szybko znajdzie naśladowców wśród domowników lub przyjaciół.

PRACA I PIENIĄDZE
Współpracownicy będą się bardziej liczyć z twoimi decyzjami i opiniami. Bierz udział w ważnych spotkaniach, bo zostaniesz zauważony i doceniony. Dużo uda się zalatwić, ale ostrożnie z obietnicami. Od 11.06 Merkury przyniesie cenne informacje, ale Neptun w kwadraturze przestrzega przed pomyłkami i intrygami, dlatego dokładnie sprawdzaj wysyłane wiadomości. A jeśli coś się skomplikuje, to nie wyolbrzymiaj problemów i spokojnie rób swoje, bo sukces jest tuż tuż. Jeśli się uczysz, to bez żadnych problemów opanujesz skomplikowane teorie, będziesz dociekliwy i pomysłowy. To sprzyja zdobywaniu bardzo dobrych ocen i planowaniu twojej dalszej edukacji.
 
ZDROWIE
Dbaj o swoje zdrowie i regularnie pielęgnuj urodę, bo teraz jest na to doskonały czas. Farbuj włosy, nakładaj maseczki i przygotowuj się na nadejście wakacji. Mars w sekstylu sprzyja uprawianiu sportu. Jeśli jednak na coś chorujesz, to Słońce pomoże wyleczyć różne zdrowotne dolegliwości. Możesz śmiało robić różne badania i analizy, bo dbanie o siebie wyjdzie ci na dobre.
 
ZALECENIA SPECJALNE

URODZENI 21.05 – 31.05
Przypływ sił i optymizmu. Słońce w koniunkcji sprawi, że twoje pomysły będą niezwykle kreatywne, a ludzie będą się z Tobą liczyć. Odnajdą się zguby, zadzwonią starzy znajomi i nadejdą wiadomości, na które czekałaś. Działaj, a w tym miesiącu sporo uda się zrobić.
 
URODZENI 1.06 – 10.06
Słońce sprzyja mądrym postanowieniom i życiowym porządkom. Wykorzystaj przypływ energii na zajęcia i prace, które wymagają siły i zdecydowania. A kiedy się z nimi uporasz, śmiało możesz iść się bawić. Różne imprezy i spotkania okażą się wyjątkowo udane.
 
URODZENI 11.06 – 21.06
Przed tobą udany miesiąc. W miłości przypływ romantycznych uczuć. Neptun w kwadraturze zachęca do randek, imprez i dobrej zabawy. Nie musisz poświęcać wieczorów na porządki czy oglądanie nudnych seriali. Czas się zabawić.
 


Więcej horoskopów dla Bliźniąt

Nowo?ci wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebną interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer