Polecamy

Horoskop roczny
na 2016 rok

Wróżba z tarota
na 2016 rok

Horoskop chiński na rok Ognistej Małpy (2016)

Horoskop miłosny
na 2016 rok

Horoskop zawodowy
na 2016 rok

Horoskop numerologiczny
na 2016 rok

Numerologia kariery
na rok 2016

Runy na biznes i karierę
w roku 2016

Numerologiczny horoskop miesięczny

Kursy i warszaty w Warszawskiej Szkole Astrologii

Kurs internetowy "Astrologia dla początkujących" I-IV 2016

Więcej informacji i zapisy

Kurs internetowy "Astrologia dla zaawansowanych. Techniki prognozowania przyszłości" I-III 2016

Więcej informacji i zapisy

Kurs internetowy "Astrologia partnerska" I-III 2016

Więcej informacji i zapisy

Kurs internetowy "Tarot dla zaawansowanych" I-IV 2016

Więcej informacji i zapisy

Plan warsztatów czwartkowych IX-XII 2015

Więcej informacji i zapisy

Horoskop dla Bliźniąt na Słońce w Bliźniętach od 20.5.2016 do 20.6.2016

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Planety ci sprzyjają

Słońce, Merkury i Wenus przemierzają twój znak zodiaku. Nie wstydź się mówić o swoich sukcesach, ktoś je wreszcie doceni. Poczujesz przypływ optymizmu i sił życiowych. Warto zacząć coś nowego, czegoś się nauczyć lub coś w życiu zmienić. Ułóż nowe plany podboju świata i ruszaj do przodu.

Miłość
Poczujesz tęsknotę za romantyczną miłością, ale w tym miesiącu nie stawiaj wszystkiego na jedną kartę i nie psuj związków, które działają dobrze. Mars znajduje się do 27.05 w opozycji do twojego znaku i pomoże ci ustalić, czego chcesz i jak wyobrażasz sobie wspólne przedsięwzięcia. Ale jeśli ktoś podrywa twoją drugą połowę, to bądź bezwzględny! Słońce doda ci sił, pokażesz na co cię stać i przegonisz niektóre dwulicowe osoby ze swojego towarzystwa.

Samotne Bliźnięta
będą urokliwe, ale też zmienne w swoich zachciankach. Możliwe są teraz szalone romanse i flirty. Wenus od 24.05 będzie w twoim znaku. Baw się dobrze, ale nie umawiaj się z byle kim i byle gdzie. Najpierw się wszystkiego dowiedz o tej osobie, a dopiero potem podejmuj decyzje, zwłaszcza Bliźniętom z I dekanatu pośpiech może zaszkodzić.

Rodzina i przyjaciele
Mars sprawia, że jesteś niecierpliwy i chcesz aby wszyscy szybko wykonywali twoje polecenia. Jeśli jesteś Bliźniakiem z III dekanatu, to musisz bardziej liczyć się z innymi. Zanim pod pozorem porządków przemeblujesz komuś jego pokój lub wyniesiesz cudze stare gazety na makulaturę, zapytaj o zgodę. Nie wdawaj się w kłótnie o drobiazgi z krewnymi, którzy są uparci, bo konflikt będzie długo trwał. W razie kłopotów nie krzycz, tylko spokojnie negocjuj, bo dzięki cierpliwości i uporowi uda ci się w końcu postawić na swoim.  Bliźnięta urodzone w I dekanacie mają przed sobą bardzo dobry miesiąc. Załatwiaj urzędowe sprawy, kończ konflikty i usuwaj przeszkody.

Kariera i pieniądze
Sprawy zawodowe będą układać po twojej myśli, a twój wysiłek zostanie wreszcie doceniony. Mimo tego może być trochę nerwowo, a koniunkcja Merkurego od 13.06 przynosi różne sprzeczne informacje, na które trzeba szybko reagować. Nie martw się, bo zmiany wyjdą ci na dobre, a ty będziesz miał przewagę nad innymi. Wenus w twoim znaku zodiaku od 24.05 do 17.06 sprzyja także odkrywaniu nowych zainteresowań i talentów, jakie mogą przydać się w pracy. Właśnie teraz możesz też wpaść na rewolucyjny pomysł, który znacznie usprawni ci wykonywanie obowiązków i przyniesie dodatkowe pieniądze. Bądź jednak ostrożny, jeśli urodziłeś się w I dekanacie. Saturn wciąż działa na twoje Słońce i wymaga od ciebie więcej dyscypliny, oszczędności i rozsądku.

Zdrowie
Mars do 27.05 jest w opozycji do twojego znaku zodiaku, a to przestroga przed grypą, przeziębieniem i gorączką. Uważaj na siebie! Nie jest to dla ciebie dobry czas na borowanie zębów czy operacje kosmetyczne. Za to odchudzanie, sport i budowanie mięśni dadzą szybkie i dobre rezultaty.

ZALECENIA SPECJALNE

URODZENI 21.05 – 31.05

Saturn radzi, abyś nie rezygnował ze swoich zamierzeń. Jeśli ktoś marudzi i stara się zniechęcić cię do działania, po prostu przestań się go słuchać.

URODZENI 1.06 – 10.06
Wenus pomoże ci pozbyć się części spraw i obowiązków, które mogą robić za ciebie inne osoby. Działaj szybko i bądź odważny.

URODZENI 11.06 – 21.06
Słońce będzie dbać o twoje zadowolenie i sukcesy. Przyniesie ci też powodzenie w sprawach zawodowych, warto się za coś ważnego zabrać.


Więcej horoskopów dla Bliźniąt

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 12W 12 numerze "Astrologii Profesjonalnej" publikujemy artykuł Izabeli Podlaskiej-Konkel o interpretacji horoskopów horarnych dotyczących pytań o sprawy zawodowe, cenę produk­tu, rządy i werdykt sądu oraz finał sprawy oraz tekst o tym, jak interpretować horoskopy wydarzeniowe. Ewa Krajewska przedstawia znaczenia dziewiątego domu, a Ewa Seydlitz odtwarza chronologię przepowiedni Nostradamusa.

Zamów aktualny numer