Horoskop dla Bliźniąt na Słońce w Baranie od 20.3.2017 do 19.4.2017

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Poznasz sympatycznych ludzi

Nadchodząca wiosna sprawi, że zapragniesz wreszcie odpocząć od nużących obowiązków. Kusić cię będą ryzykowne pomysły i intrygować sytuacje, w jakich nigdy się nie znalazłeś. Zapisz się na niecodzienny kurs lub weźmiesz udział w imprezie, podczas którego poznasz niezwykłych, ale bardzo sympatycznych znajomych.

Główne wydarzenia
Ten miesiąc upłynie ci bardzo szybko. Zacznie intrygować cię tyle nowych spraw i ciekawych wydarzeń, że na niektóre stare obowiązki po prostu zabraknie ci czasu. Trygon Słońca sprzyja nauce, spotkaniom towarzyskim i aktywności fizycznej.  Poczujesz, że szczęście znów ci sprzyja! Do 3.04 odwagi dodawać ci będzie trygon Wenus, a więc możesz liczyć na większe zyski, a nawet towarzyską popularność. Będziesz też bardziej niż zwykle ulegać prośbom o pomoc i wsparcie. Nawet pożyczanie pieniędzy i ulubionych książek przyjdzie ci teraz o wiele łatwiej, niż zwykle. Postaraj się zapisywać w notesie osoby, które są ci coś winne lub którym coś obiecałeś. Możesz mieć tyle nowych zajęć, że zwyczajnie o czymś ważnym zapomnisz, a potem niepotrzebnie się zdenerwujesz.

Wielkanoc będzie dla ciebie czasem udanym, ale bardziej niż rodzinne spotkania cieszyć cię będzie wizja wolnych dni i odpoczynku. Do 31.03 Merkury znajdzie się w korzystnym sekstylu do twojego znaku zodiaku. Możesz wtedy liczyć na korzyści w sprawach zawodowych. Także podróże będą udane! Być może w ostatniej chwili zdecydujesz się na wyjazd z przyjaciółmi, co pozwoli ci odpocząć i nabrać sił na następne wiosenne miesiące.

Miłość

W miłości czeka Bliźnięta wiele niezwykłych zbiegów okoliczności i spotkań, które łatwo przerodzą się w namiętny romans. Nawet stateczne i spokojne Bliźnięta będą chociaż przez chwilę pod wrażeniem uroku, jaki roztacza pewna wyjątkowa osoba. Po 15.04 okaże się, że bardziej od własnych interesują cię cudze sekrety i sprawy. Nowe wiadomości i zwyczajne plotki sprawią, że zaczniesz interesować się losem znajomych i przyjaciół. Nie dociekaj i nie wymyślaj fantastycznych historii na temat osób, które tak bardzo cię intrygują. Najlepiej zrobisz, jeśli wprost zapytasz w jaki sposób najlepiej możesz im pomóc.

Samotne Bliźnięta będą w rewolucyjnym nastroju. Uda się wam zapomnieć o dawnych nieporozumieniach i miłosnych kłopotach. To czas podejmowania bardzo pospiesznych decyzji. Nie umawiaj się z kimś, o kim nic pewnego nie wiesz i słuchaj rad doświadczonych przyjaciół! Do 3.04 sprzyja ci sekstyl Wenus, nie czekaj więc na ideał, tylko umawiaj się i poznawaj nowych ludzi, inaczej nie spotkasz tej wyjątkowej osoby.

Bliźnięta w stałych związkach chętnie zmienią coś w codziennej rutynie. Kwiecień przyniesie wam więcej okazji do wspólnych wyjść i zabawy w gronie przyjaciół. Po 15.04 unikajcie sporów o wspólne sprawy finansowe. Półsekstyl Marsa jest aspektem, który sprzyja różnicom zdań w tym względzie. Uzgodnijcie listę wielkanocnych wydatków i rozrywek, a unikniecie niepotrzebnych nieporozumień.

Rodzina i przyjaciele
Zaufaj najbliższym przyjaciołom, a zdaniem teściowej tym razem się nie martw. Jeśli ktoś krytykuje twój sposób prowadzenia domu lub nie smakuje mu to, co gotujesz, to niech sam się o siebie zatroszczy. Wenus w sekstylu do twojego znaku do 3.04 sprzyja pozbywaniu się kompleksów, nabieraniu siły i pokazywaniu niektórym krewnym, że wcale nie są tacy ważni i wspaniali, jak sądzą. Rób swoje i tak, jak lubisz i spędzaj czas na zabawie, a nie dyskusjach na temat rodzinnych zasad i nudnych powinności. Czas Świąt Wielkanocnych upłynie ci w sympatycznej atmosferze, chociaż do gotowania i sprzątania nie będziesz miał w tym roku głowy. Zapragniesz rzucić wszystkie przygotowania i po prostu wyjechać na wiosenny urlop. Być może wcale nie jest to taki zły pomysł?

Kariera i pieniądze
W tym miesiącu nowe pomysły przyniosą ci uznanie współpracowników, a nawet dodatkowe pieniądze. Szef nie będzie specjalnie cię hołubił, postaraj się więc nie zawracać mu głowy bez ważnej potrzeby. Najlepsze dni, aby załatwiać ważne interesy czekają cię do 31.03, kiedy sprzyja ci sekstyl Merkurego. Będziesz wtedy niezwykle energiczna i bardzo łatwo nauczysz się wielu nowych rzeczy. Kwiecień to dobry czas, aby wybrać się na szkolenia lub kursy. Zainteresuj się wszystkim, co może przydać ci się w dalszej karierze. Po 15.04 może być ci trudno zaplanować swój czas. Na wszelki wypadek pilnuj ważnych dokumentów i kluczy. Możesz być zapominalski i robić z tego powodu wokół siebie wiele niepotrzebnego zamieszania. Wiele spraw finansowych nagle zacznie się przeciągać lub nawet komplikować. Przemyśl jeszcze raz ważnej decyzje, jakie ostatnio podjąłeś. Być może zapomniałaś o ważnych szczegółach lub poparciu pewnej wpływowej osoby? Na więcej finansowych okazji możesz liczyć w pierwszej połowie kwietnia. Zawodowe sprawy, w jakie zaangażujesz się po Wielkanocy, powinny być zyskowne i ciekawe.

Poszukujący lepszej pracy powinni być bardziej odważni i przedsiębiorczy. Wykorzystaj wszystkie znajomości i nie wstydź się prosić przyjaciół o pomoc i radę. W marcu udadzą się także podróże, a zawarte podczas nich znajomości mogą mieć bardzo ciekawy finał.

Nauka
Bliźnięta, które się uczą lub studiują zaczną poszukiwać nowych dziedzin, w jakich mogłyby się wykazać. Będziesz szybko kojarzyć fakty i błyskawicznie zapamiętasz różne trudne informacje. Z tym, co ważne uporaj się przed Wielkanocą, abyś przerwę świąteczną mógł wykorzystać na zabawę i odpoczynek.

Zdrowie
Słońce w znaku Barana sprawi, że niektóre Bliźnięta mogą stać się bardzo niecierpliwe i mieć problemy z koncentracją. Postaraj się kłaść spać o wczesnej porze, nie przesadzaj z ilością męczących zajęć. W pierwszej połowie kwietnia grożą ci drobne dolegliwości zdrowotne. Nie bagatelizuj grypy, bo możesz wylądować na zwolnieniu. Nie martw się jednak na zapas, bo już po 15.04 nadejdą lepsze dni. Zacznij regularnie ćwiczyć lub chociaż spacerować, a szybko zrzucisz zbędne kilogramy.

ZALECENIA SPECJALNE

URODZENI 21.05 – 31.05

Słońce zachęci cię do ruszenia się z domu. Szukaj ofert wyjazdów i szkoleń. Możesz teraz znaleźć coś bardzo ciekawego i wcale nie drogiego.

URODZENI 1.06 – 10.06
Neptun w kwadraturze do twojego dekanatu sprawi, że możesz jednak być trochę zapominalski i robić z tego powodu wokół siebie wiele niepotrzebnego zamieszania. Przejrzyj korespondencję i upewnij się, że nie przegapiłeś żadnego ważnego listu.

URODZENI 11.06 – 21.06
Wenus zapewni ci szczęście w sprawach finansowych. Nie daj się tylko wykorzystywać leniwym współpracownikom, bo masz szansę zarobić na swoich pomysłach.Więcej horoskopów dla Bliźniąt

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 12W 12 numerze "Astrologii Profesjonalnej" publikujemy artykuł Izabeli Podlaskiej-Konkel o interpretacji horoskopów horarnych dotyczących pytań o sprawy zawodowe, cenę produk­tu, rządy i werdykt sądu oraz finał sprawy oraz tekst o tym, jak interpretować horoskopy wydarzeniowe. Ewa Krajewska przedstawia znaczenia dziewiątego domu, a Ewa Seydlitz odtwarza chronologię przepowiedni Nostradamusa.

Zamów aktualny numer