Polecamy

Horoskop chiński na rok Ziemskiej Owcy (2015)

Horoskop roczny
na 2015 rok

Horoskop zawodowy
na 2015 rok

Numerologiczny horoskop miesięczny

Wróżba z tarota
na 2015 rok

Horoskop miłosny
na 2015 rok

Horoskop numerologiczny
na 2015 rok

Kursy i warszaty w Warszawskiej Szkole Astrologii

Internetowy kurs Astrologia horarna w praktyce - IX-XI 2015

Więcej informacji i zapisy

Internetowy i stacjonarny kurs Tarot dla początkujących - IX-XI 2015

Więcej informacji i zapisy

Internetowy i stacjonarny kurs Astrologia dla początkujących - IX-XI 2015

Więcej informacji i zapisy

Plan warsztatów czwartkowych IX-XII 2015

Więcej informacji i zapisy

Horoskop dla Bliźniąt na Słońce w Wadze od 23.9.2015 do 22.10.2015

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Będzie się działo

Zapowiada się niezwykle ciekawy miesiąc. Sprawy, na których ci zależy wreszcie ruszą do przodu, a ty sam będziesz w o wiele lepszym nastroju. Trygon Słońca pozwoli ci łatwiej przekonać innych do twoich planów, a przykre niespodzianki będą cię omijać. Planety dadzą ci odwagi i zapewnią ci dobry humor. Pogłębisz więzi, naprawisz relacje, wreszcie usłyszysz dobre słowa.

Główne wydarzenia
Trygon Słońca pozwoli ci szybciej i łatwiej uporać się z trudnymi sprawami. Musisz tylko zabrać się do pracy, bo choć gwiazdy sprzyjają sukcesom, to powinieneś im w tym miesiącu chociaż trochę pomóc swoją pracą.  Unikaj otwartych konfliktów i postaraj się być bardziej wyrozumiały. Dzięki szczerości i umiejętności korzystania z cudzych doświadczeń uda ci się osiągnąć sukces. Trygon Merkurego przyniesie ci ciekawe znajomości i niezwykłe zbiegi okoliczności. Poczujesz się dobrze poinformowany, a nawet zapobiegniesz nieprzyjemnym wydarzeniom. Będziesz wszędzie mile widziany, a ludzie chętnie opowiedzą ci o swoich troskach. Wykorzystaj sprzyjający czas aby zdobyć nowych przyjaciół lub odnowić znajomość z osobami, dla których ostatnio nie miałeś zbyt wiele czasu. Po 25.09 warto więcej uwagi poświęcić na rozwiązywanie konfliktów. Możesz pośredniczyć między współpracownikami lub znajomymi. Zrobisz dla innych sporo dobrego, a przy okazji załatwisz swoje sprawy. Dobry nastrój nie powinien cię opuścić, choć czasami możesz czuć się przemęczony cudzymi sprawami i zwierzeniami. Dlatego zadbaj o siebie i nie obiecuj ludziom więcej, niż jesteś w stanie samodzielnie spełnić.

Samopoczucie
Będziesz w dobrej formie, ale postaraj się więcej przebywać na świeżym powietrzu. Kwadratura Marsa od 25.09 uczyni cię ruchliwym i zadowolonym. Spacery i sport sprawią, że przez cały czas zachowasz wyśmienity humor. Być może zainteresujesz się poważniej feng-shui lub inną dziedziną, która pomaga żyć w zgodzie z naturą. Zadbaj o swoją urodę. Po 8.10 Wenus znajdzie się w kwadraturze do twojego znaku zodiaku. Opłaci się wtedy przeprowadzać kuracje upiększające, rozpoczynać dietę lub regularnie ćwiczyć.

Miłość
Zapowiada się udany miesiąc. Wykorzystaj pozytywny wpływ planet, aby wreszcie choć trochę uporządkować swoje miłosne relacje. Trygon Słońca i Merkurego sprawi, że będziesz otwarty na nowe znajomości i ciekawe dyskusje, które mogą przerodzić się w niezwykły romans. Sekstyl Wenus do 7.10 doda ci uroku i sprawi, że staniesz się bardzo atrakcyjny dla płci przeciwnej.

Samotne Bliźnięta
będą wesołe i optymistyczne. Wenus do 7.10 przyniesie ci okazję do zawarcia ciekawej znajomości, choć na początku nie będziesz przywiązywać do tego większej uwagi. Być może poznasz kogoś w podróży lub podczas zakupów.

Bliźnięta w stałych związkach
przypływ miłosnej formy odczują w październiku. Wcześniej grożą wam drobne nieporozumienia, które związane będą ze starymi nawykami i domowymi przyzwyczajeniami.

RODZINA I PRZYJACIELE
Pokusa wielkiego przemeblowania od kilku tygodni chodzi ci po głowie? Nie możesz patrzeć na stary dywan? Jeśli tak, to teraz czas na szybką akcję. Wenus sprawi, że jeśli zdecydujesz się na remont lub przemeblowanie, to prace pójdą bardzo szybko. Trygon Merkurego pomoże ci znaleźć w sklepie dokładnie to, co jest ci potrzebne. Zafunduj sobie trochę luksusu i przygotuj swój dom na jesienne chłody

Kariera i pieniądze
Miesiąc sprzyja zawodowym sukcesom. To, nad czym pracowałeś w ostatnich miesiącach, wreszcie  zacznie przynosić satysfakcjonujące efekty. W drugiej połowie października sytuacja w twojej pracy może się zmienić, a ty zyskasz dzięki umiejętności odnalezienia się w nowych warunkach. Pojawią się też nowe propozycje i pomysły. Niektóre z nich na pierwszy rzut oka wydadzą ci się szalone i niemożliwe do realizacji. Nie poddawaj się tak łatwo, bo zrealizujesz je dzięki współpracy z kimś odważnym i obowiązkowym.

Nie broń się też przed szkoleniami lub dodatkowymi kursami, na które szef nagle zapragnie cię teraz wysłać. Spotkasz na nich sympatyczne osoby, które staną się twoimi nowymi sprzymierzeńcami i przyjaciółmi. Świadectwa i certyfikaty bardzo korzystnie wpłyną na twój wizerunek i uciszą różne zazdrosne i nieprzychylne ci osoby. Przydadzą ci się wszystkie ploteczki i informacje, które krążyły wśród współpracowników przez ostatnie miesiące. Pewną ważną, ale delikatną sprawę uda ci się wreszcie załatwić dzięki posiadanym znajomościom. Słońce w trygonie sprzyja wygranej walce o podwyżkę. O wszystko się dopytuj, bo teraz możliwe są różne bonusy lub dodatki. Kwadratura Neptuna pomoże ci też sprytnie pozbyć się części spraw i obowiązków, które mogą robić za ciebie inne osoby. Opozycja Saturna ostrzega, żebyś nie pomagał leniom, bo to ci się teraz nie opłaci.

Poszukujący lepszej pracy
powinni uwierzyć w siebie i osobiście odnosić aplikację. We wrześniu sprzyja ci Merkury, dzięki któremu przypadkowo spotkać możesz bardzo ważną i życzliwą osobę. W październiku Wenus pomagać ci będzie podczas rozmów kwalifikacyjnych.

Bliźnięta, które się uczą lub studiują
będą teraz w lepszym nastroju, niż miesiąc temu. Okaże się, że nauka może być interesująca, jeśli tylko poświęcicie jej chwilę uwagi. Na większe sukcesy liczyć możecie w przedmiotach humanistycznych i językach obcych.

ZDROWIE
Słońce w trygonie do twojego znaku sprawi, że będziesz w bardzo dobrej kondycji. Mimo tego zapisz się na kontrolą wizytę i zrób zaległe badania, jak mammografię czy rentgen płuc. W ten sposób upewnisz się, że wszystko masz pod kontrolą. Mars sprzyja też uprawianiu sportu. Jeśli nie lubisz siłowni, kup kije do nordic walking.

ZALECENIA SPECJALNE

URODZENI 21.05 – 31.05
Zajmij się swoją karierą, pilnuj spraw zawodowych. Słońce w trygonie pomoże ci zyskać uznanie. Ktoś ważny cię zapamięta, co bardzo przyda się w przyszłości.

URODZENI 1.06 – 10.06
Merkury sprzyja nauce. Odkryjesz nowe inspiracje. Nie żałuj czasu na książki, hobby, oglądanie filmów i dokształcanie.

URODZENI 11.06 – 21.06
Nie siedź na laurach, tylko działaj aktywnie! Mars będzie cię mocno wspierać i pokaże drogę do spełnienia marzeń. Pokonasz przeciwników, zdobędziesz upragnioną nagrodę.


Więcej horoskopów dla Bliźniąt

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 11W 11. numerze "Astrologii Profesjonalnej" dużo miejsca poświęcamy pracy słynnej amerykańskiej astrolog Joan Quigley, która przez wiele lat doradzała Reaganom. Odszyfrowujemy również zagadkę, jakie naprawdę są Wodniki. Prezentujemy wskazówki, jak interpretować spalone planety w horoskopie urodzeniowym i w progresjach. Opisujemy również znaczenie aspektów Księżyca z Saturnem.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 17W 17. numerze "Tarocisty" skupiamy się na praktyce wróżenia i materialnej stronie życia. Izabela Podlaska-Konkel omawia znaczenie Diabła, który często kusi nas aby mieć więcej i więcej. O Dworze Denarów, jako podstawie naszego codziennego życia, pisze Miłosława Krogulska. Przedstawiamy też wskazówki, jak wybrać strażnika talii i jak nawiązać z nim kontakt. Podajemy rozkłady na sprawy zawodowe.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 10W tym numerze poświęcamy dużo miejsca sprawom szóstego domu. Przyglądamy się zastosowaniu komet na przestrzeni wieków w astrologii mundalnej i urodzeniowej. Piszemy o tym, jak interpretować tranzyty Plutona, uważane za najsilniejsze w życiu każdego człowieka. Opisujemy zasady astrologii azteckiej. Dla tych, którzy pracują ze starymi datami, mamy artykuł na temat stylów liczenia początku roku.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 16W najnowszym numerze "Tarocisty" mamy dla Was duży wybór tekstów dotyczących różnych aspektów kart tarota. Karta Umiarkowanie jest postrzegana przez wielu zarówno początkujących, jak i zaawansowanych tarocistów jako trudną i enigmatyczną. Krzysztof Azarewicz odsłania przed naszymi czytelnikami sekrety karty Żądza w Tarocie Thota. Prezentujemy szczegółową analizę Dworu Kielichów i czwórek.

Zamów aktualny numer