12 Festiwal Tarota w Warszawie

Horoskop dla Bliźniąt na Słońce w Strzelcu od 22.11.2017 do 20.12.2017

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Zmobilizuj się do działania

Będziesz pochłonięty myślami o pieniądzach i zakupach. Nie skąp sobie jednak pieniędzy na małe przyjemności. Kolacja z przyjaciółmi lub wizyta w kinie poprawią ci humor. Planety radzą nie ufać byle komu i zachęcą cię do odkrywania zagadek i sekretów. Dzięki intuicji unikniesz dużego problemu.

Miłość i rodzina
Rób swoje i tak, jak lubisz i spędzaj czas na zabawie, a nie dyskusjach na temat rodzinnych zasad i nudnych powinności. Nie upieraj się jednak za bardzo przy swoich pomysłach i nie krytykuj bliskich, jeśli ktoś jest zagubiony i w trudnej sytuacji. W weekendy niech każdy robi to, na co sam ma ochotę. Masz powodzenie, ale możliwe będą pomyłki i dziwne przygody. Mimo tego śmiało podejmuj miłosne decyzje, rób, co dyktuje ci serce  i nie przejmuj się tym, co na twój temat mówią inni. Samotne Bliźnięta mają szansę na poważną randkę podczas pełni Księżyca 1-3.12.

Kariera i pieniądze
Słońce w opozycji do twojego znaku pomoże ci odkryć właściwą metodę postępowania. Zaufaj swojej intuicji i zastosuj sprytną taktykę, a szybko odniesiesz sukces. Warto być teraz pewnym siebie i zdecydowanym, bo opozycja Merkurego sprzyja stawianiu na swoim bez względu na to, co sądzą inni ludzie. Unikaj konfrontacji z wojowniczym Baranem, a będziesz miał spokój.

Nie przejmuj się cudzym zdaniem i śmiało realizuj swoje plany. W grudniu znajdziesz się w centrum zainteresowania, a twoje pomysły i sprawy zostaną zauważone. Trygon Marsa do 9.12 sprzyja sukcesom. Kuj żelazo póki gorące i jeśli dostaniesz propozycję, szybko zaczynaj nowe sprawy i obiecujące projekty. Wesoły Strzelec wyciągnie do ciebie pomocną dłoń.

Zdrowie
Czas sprzyja nie tylko odpoczynkowi, ale i dbaniu o zdrowie. Początek grudnia to dobry czas, aby podjąć konieczną decyzję o zmianie niezdrowych przyzwyczajeń. Mars poganiać cię będą do zmian w diecie i trybie życia. Zadbaj o sen, bo może ci go brakować  z nadmiaru obowiązków.

ZALECENIA SPECJALNE

URODZENI 21.05 – 31.05

Miesiąc sprzyja ryzykownym przedsięwzięciom i fizycznej pracy. Planety przyniosą ci też więcej okazji do zabawy. Warto iść na randkę lub spotkać się z przyjaciółmi.

URODZENI 1.06 – 10.06
Pełnia Księżyca na początku grudnia bardzo ci sprzyja. Czego nie dostaniesz od innych, to zdobędziesz dzięki zbiegom okoliczności. Masz teraz swoją szansę na sukces!

URODZENI 11.06 – 21.06
Nie podejmuj pochopnych decyzji. Możesz wiele stracić przez nerwy i zaniedbania. W tym miesiącu liczy się przede wszystkim umiejętność wyciągania wniosków z cudzych błędów.
Więcej horoskopów dla Bliźniąt

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 12W 12 numerze "Astrologii Profesjonalnej" publikujemy artykuł Izabeli Podlaskiej-Konkel o interpretacji horoskopów horarnych dotyczących pytań o sprawy zawodowe, cenę produk­tu, rządy i werdykt sądu oraz finał sprawy oraz tekst o tym, jak interpretować horoskopy wydarzeniowe. Ewa Krajewska przedstawia znaczenia dziewiątego domu, a Ewa Seydlitz odtwarza chronologię przepowiedni Nostradamusa.

Zamów aktualny numer