Polecamy

Horoskop numerologiczny na 2018 rok

Horoskop roczny
na 2018 rok

Horoskop chiński na rok Ziemskiego Psa (2018)

Horoskop miłosny
na 2018 rok

Wróżba z tarota na 2018 rok

Wróżba z run na rok 2018

Numerologiczny horoskop miesięczny

Kursy i warszaty w Warszawskiej Szkole Astrologii

Tematy astrologicznych warsztatów czwartkowych (zima i wiosna 2018)

Internetowy kurs
"Astrologia prognostyczna" I-III 2018

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs
"Astrologia elekcyjna" I-III 2018

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs
"Astrologia horarna w praktyce" VI-IX 2018

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs
"Astrologia dla początkujących" IX-XII 2018

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs
"Interpretacja solariuszy" IX-XI 2018

Więcej informacji i zapisy

Horoskop dla Bliźniąt na Słońce w Lwie od 22.7.2018 do 22.8.2018

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Znajdź czas dla siebie

Liczy i kalkuluj, bo uda ci się sporo zaoszczędzić. Planety przypomną ci o niezbędnych zakupach i naprawach w domu i gospodarstwie. Choć czeka cię więcej pracy, to będziesz w bardzo dobrym humorze. Znajdź jednak czas dla siebie i odpocznij, bo wakacje są tylko raz w roku. Neptun pomoże ci odpocząć, a Wenus postawi na twojej drodze sympatyczne i ciekawe osoby.

MIŁOŚĆ
Partner będzie musiał się bardziej się starać, żeby zasłużyć na twoje uznanie. Mars w trygonie do twojego znaku od skłoni cię do przejęcia inicjatywy. Zaproponuj coś nowego, a temperatura w związku od razu skoczy o kilkanaście stopni. Wenus od 7.08 pomaga wiele rzeczy robić razem, choć jednocześnie sprawia, że zechcesz w związku rządzić. Nie wstydź się i powiedź, co ci chodzi po głowie, a partner z radością to dla ciebie zrobi. Jeśli były między wami nieporozumienia, to teraz uda się o nich zapomnieć.

Samotne Bliźnięta mogą się irytować na swoich wielbicieli, że znacznie odbiegają od wymarzonego ideału. Ten za wysoki, tamten za niski, inny za powolny – trudno będzie nadążyć za tym, czego akurat pragniesz. Wenus w trygonie od 7.08 sprawi, że zainteresujesz się randkami przez Internet. Flirtuj, ale pamiętaj, że to tylko zabawa. Mars pomoże ci szybko znaleźć towarzystwo.

RODZINA I PRZYJACIELE
Bądź teraz towarzyski i gościnny, nawet kosztem różnych domowych obowiązków. Spodziewaj się ciekawych wiadomości od krewnych i przyjaciół. Sekstyl Słońca i kwadratura Neptuna sprawią, że przypomną sobie o tobie różni dalsi znajomi. Chętnie dowiedzą się, co u ciebie słychać i zaproszą cię na wizytę. Twoje poczucie humoru i życzliwość sprawią, że nawet luźne znajomości łatwo zamienią się w szczerą przyjaźń. Uważaj jednak od 26.07, bo Merkury w retrogradacji może postawić się w trudnych sytuacjach konfliktowych i sprawić kłopot przez plotki i fałszywe informacje.

PRACA I PIENIĄDZE
Sekstyle Merkurego i Słońca sprzyjają zawodowym sukcesom, ale w pracy ktoś może być nerwowy i ten nastrój wszystkim się udzieli. Pilnuj swoich zysków i nie pozwól, aby wyręczał się tobą ktoś leniwy i skąpy. Pamiętaj też, że ludzie mają prawo myśleć inaczej, niż ty. To za to dobry moment aby zrobić porządek w różnych zaległych urzędowych sprawach. W sierpniu Merkury przyniesie ci nowe pomysły. Być może masz możliwości oszczędzania lub pomnażania majątku, których do tej pory nie brałeś pod uwagę? Od 7.08 inwestuj i zadbaj o swoją finansową przyszłość, bo sprzyja ci trygon Wenus ze znaku Wagi.

ZDROWIE

Unikaj osób, które mają katar lub są zaziębione, bo możesz się od nich zarazić. Słońce w sekstylu sprzyja za to dbaniu o skórę i włosy. Wcieraj odżywki, maseczki i olejki. Nie muszą być drogie, ważne abyś robił to regularnie, a efekty będą spektakularne. Do 13.08 Mars będzie namawiał cię do ryzyka, łatwiej będzie o przeziębienie czy kontuzję, więc uważaj.


ZALECENIA SPECJALNE

URODZENI 21.05 – 31.05

Słońce pomoże ci odpocząć. Zajmij się sztuką, czytaj mądre książki, przyjmij do wszystkiego filozoficzny dystans, a ludzie przestaną obarczać cię swoimi problemami.

URODZENI 1.06 – 10.06
Merkury sprzyja odkrywaniu tajemnic, jakie od dawna cię nurtowały. Czytaj, ucz się i szukaj odpowiedzi na ważne pytania.

URODZENI 11.06 – 21.06
Mars pomoże zadbać o zdrowie i kondycję. W weekendy uważaj. Twoja odporność może być słabsza, w razie problemów nie udawaj twardziela, tylko idź do lekarza.


Więcej horoskopów dla Bliźniąt

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer