Polecamy

Horoskop numerologiczny na 2018 rok

Horoskop roczny
na 2018 rok

Horoskop chiński na rok Ziemskiego Psa (2018)

Horoskop miłosny
na 2018 rok

Wróżba z tarota na 2018 rok

Wróżba z run na rok 2018

Numerologiczny horoskop miesięczny

Kursy i warszaty w Warszawskiej Szkole Astrologii

Tematy astrologicznych warsztatów czwartkowych (zima i wiosna 2018)

Internetowy kurs
"Astrologia prognostyczna" I-III 2018

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs
"Astrologia elekcyjna" I-III 2018

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs
"Astrologia horarna w praktyce" VI-IX 2018

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs
"Astrologia dla początkujących" IX-XII 2018

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs
"Interpretacja solariuszy" IX-XI 2018

Więcej informacji i zapisy

Horoskop dla Bliźniąt na Słońce w Raku od 21.6.2018 do 21.7.2018

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Możesz liczyć na przyjaciół

Zajmiesz się tylko tym, co na prawdę ważne i zyskowne. Zwróć się do swojego wnętrza i na chwilę zwolnij. Ludzie, na których zawsze mogłeś polegać, będą cię mocno wspierać. Nie przejmuj się chwilowymi trudnościami, dzięki trygonowi Marsa szybko uporasz się z kłopotliwymi sprawami i będziesz mógł odpocząć.

MIŁOŚĆ
Wenus w sekstylu sprzyja miłości. Postanowisz przychylić nieba bliskiej ci osobie i zrobisz wszystko, aby tylko zostać doceniony i kochany. Nie przesadzaj jednak z poświęcaniem się, bo zabraknie ci energii! Merkury od 29.06 sprzyja za to wspólnym wyjściom w ciekawe miejsca, udanym zakupom i dobrej zabawie. Samotne Bliźnięta mają przed sobą wspaniały czas. Zamiast analizować co już było i minęło, rzucisz się w wir nowych znajomości. Flirt z kimś wesołym szybko poprawi ci humor. Po 10.07 uważaj na osoby, które zbyt praktycznie i cynicznie podchodzą do randkowania i miłości.

RODZINA I PRZYJACIELE
W tym miesiącu trudno będzie wyprowadzić cię z równowagi. Kiedy wszyscy będą w panice załatwiać trudne sprawy, ty pozostaniesz opanowany i spokojny. Jednak twoje podejście do wszystkich życiowych spraw stanie się teraz o wiele bardziej krytyczne. Każdy drobny problem będziesz musiał dokładnie omówić, wszystko będziesz przeanalizować i rozkładać na czynniki pierwsze. Taka postawa sprzyja odkrywaniu właściwych metod postępowania, a oporni na wiedzę domownicy w końcu ci ulegną. Jeśli będziesz konsekwentny, to zmienisz rodzinne życie na lepsze. W lipcu wreszcie pozbędziesz się tych obowiązków, które są nudne i do niczego niepotrzebne.

PRACA I PIENIĄDZE
Czeka cię udany zawodowo miesiąc. Kiedy inni zajmą się sprawdzaniem cen wakacyjnych wyjazdów kurortach, ty odkryjesz nową zawodową szansę. Nie licz jednak na to, że współpracownicy docenia cię lub wylewnie podziękują. Przez leniwe osoby coś nawet może się nie udać. W czerwcu lepiej działaj sam i osobiście doglądaj ważnych spraw. W lipcu pilnuj też swoich sekretów, bo sekstyl Merkurego namówi cię na niepotrzebne zwierzenia. Nie daj więc ludziom zbyt wielu powodów do rozmów i rób swoje, a osiągniesz cel.

ZDROWIE
Wenus sprzyja dbaniu o urodę. Teraz inwestuj w dobre kremy i kuracje odmładzające. Warto iść do fryzjera, robić peelingi i nakładać maseczki. Przede wszystkim jednak wyśpij się, a od razu nabierzesz sił i blasku.

ZALECENIA SPECJALNE

URODZENI 21.05 – 31.05

Wenus sprawi, że będziesz pogodny i wyrozumiały dla ludzi. Wyjaśnisz nieporozumienia, zobaczysz pewne sprawy we właściwym świetle i przestaniesz się złościć na sprawy, z którymi i tak nie da się nic zrobić.

URODZENI 1.06 – 10.06

Słońce spowoduje, że twoje zawodowe sprawy znajdą się w centrum zainteresowania rodziny i przyjaciół. Postaraj się wyjaśnić co i dlaczego robisz, a znajdziesz pomocników i życzliwych doradców.

URODZENI 11.06 – 20.06

Merkury sprzyja teraz nauce i nowym znajomościom z intelektualnych kręgów. Warto pomyśleć o nauce, szczególnie języków obcych lub kursie malowania albo pisarstwa.


Więcej horoskopów dla Bliźniąt

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer