Podręcznik astrologii. Tom pierwszy interpretacja horoskopu

Polecamy

Numerologiczny horoskop miesięczny

Horoskop roczny
na 2014 rok

Wróżba z tarota
na 2014 rok

Horoskop miłosny
na 2014 rok

Horoskop zawodowy
na 2014 rok

Horoskop numerologiczny
na 2014 rok

Horoskop chiński na rok Drewnianego Konia - 2014

Kursy astrologii

Kursy astrologii

Internetowy Kurs "Astrologia horarna w praktyce" VII-VIII 2014

Więcej informacji i zapisy

Internetowy Kurs "Astrologia dla początkująych" IX-XI 2014

Więcej informacji i zapisy

31.07.2014
Warszawska Szkoła Astrologii:
Poglądy polityczne i społeczne w horoskopie - Izabela Podlaska-Konkel

Więcej informacji

Polskie Stowarzyszenie Astrologiczne:
Darmowy kurs "Astrologia od podstaw" II-XII 2014 - Miłosława Krogulska

Więcej informacji

Warsztaty w Warszawskiej Szkole Astrologii I-XII 2014

Więcej informacji

Horoskop dla Bliźniąt na Słońce w Skorpionie od 23.10.2014 do 22.11.2014

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Bądź czujny!

W tym miesiącu postanowisz stać się pracowity i obowiązkowy. Przypomnisz sobie o zaległościach, wypiszesz wszystkie sprawy. Postaraj się, aby twoje zamierzenia były realne. Inaczej wpadniesz w panikę lub obiecasz coś, z czego trudno się będzie wywiązać i wyplątać.

GŁÓWNE WYDARZENIA
Zapowiada się spokojniejszy miesiąc, w którym zajmiesz się raczej kończeniem już rozpoczętych spraw, niż angażowaniem w ryzykowne propozycje. Będziesz bardziej skoncentrowany na zawodowych sprawach. Postanowisz uporać się z zaległościami, zacznie ci bardziej niż zwykle zależeć na uznaniu i nagrodach. Aura sprzyja załatwianiu spraw urzędowych, układaniu poważnych planów finansowych i robieniu porządków w rachunkach.
Choć humoru ci nie zabraknie, to jesienne poranki nie będą napawać cię zbytnim optymizmem. Ryzykowne posunięcia nie będą teraz w twoim stylu. Od 15.11 sprzyja ci opozycja Wenus, a więc możesz mieć pokusę rzucenia się w wir towarzyskich atrakcji. Do 8.11 Merkury znajdzie się w trygonie do twojego znaku. Współpraca z innymi ludźmi będzie układać się po twojej myśli, choć cudze sprawy i plotki wydadzą ci się nudne. Wykorzystaj ten miesiąc aby podnieść swoje umiejętności. Możesz teraz szybciej i łatwiej zdobyć potrzebne umiejętności. Wreszcie znajdziesz chwilę czasu na spokojną lekturę i własne przemyślenia. Bliźnięta, które piszą blogi lub listy, będą wyjątkowo twórcze i pomysłowe.

SAMOPOCZUCIE
Kwinkunks Słońca sprawi, że zaczniesz bardziej interesować się swoim zdrowiem i samopoczuciem. Przypomnisz sobie o zaległych badaniach, a nawet odwiedzisz lekarza. Popatrzysz krytycznym wzrokiem na swój wygląd, zrobisz listę dietetycznych grzechów. Zaczniesz czytać pisma o zdrowiu, zainwestujesz w witaminy i zdrowe kosmetyki. Panie Bliźniaczki odwiedzą kosmetyczkę lub zaczną testować na sobie różne domowe kuracje upiększające. Nawet małym nakładem sił i środków możesz teraz poprawić swój wygląd, a szczególnie stan włosów i skóry. Pamiętaj jednak, że kwinkunks Słońca sprawia, że łatwo być w stosunku do siebie zbyt krytycznym. To aspekt fizycznego zmęczenia, które łatwo zmienia się w marudzenie i hipochondrię. Postaraj się więcej spać i odpoczywać, a od razu będziesz w lepszym nastroju. Sportowe wyczyny pozostaw innym znakom zodiaku i nie rób niczego, co sprawia, że jest ci niewygodnie i zimno.

Mars od 26.10 przebywa w kwinkunksie do twojego znaku zodiaku, przez co możesz mieć problemy z zabraniem się do pracy. Na szczęście czas nie sprzyja ciężkim domowym pracom fizycznym, więc uda ci się przetrwać jesień w spokoju.

MIŁOŚĆ

Ostatnie dni października mogą przynieść ci kilka miłosnych dylematów. Zaczniesz zastanawiać się nad sensem wszystkich zobowiązań, a nawet zniechęcić się do długodystansowych związków. Ktoś w twoim otoczeniu może prosić cię o pomoc w rozwikłaniu własnych problemów, co wcale nie będzie ci się podobać. Pamiętaj, że co się innym stało, nie musi przytrafić się tobie. Już po 9.11 poczujesz, że jest nadzieja na pozytywne rozwiązanie wszystkich kłopotów. Jednak unikaj wiążących decyzji i nie flirtuj z osobami, które mają bogatą przeszłość. Także pomieszanie miłości i pracy może nie wyjść ci na zdrowie. Od 15.11 Wenus znajdzie się w opozycji do twojego znaku, co sprzyja naprawie miłosnych relacji. Znów będziesz w nastroju do randek i flirtów. Uważaj tylko, aby z tego powodu nie ucierpiały twoje zawodowe obowiązki.

Samotne Bliźnięta
będą bardzo krytyczne w stosunku do swojej urody i talentów. Możesz nawet wycofać się z jakiejś relacji z powodu kompleksów lub plotek, jakie usłyszysz od nieżyczliwej osoby. Zaufaj swojej intuicji, a cudzym zdaniem tym razem się nie martw. Najlepszy czas na nowe znajomości to dni do 9.11 i od 15.11. Potem zwrócisz uwagę na kogoś, kogo dobrze znasz. Swoje miłosne sekrety utrzymuj w tajemnicy. Opozycja Merkurego postawi na twojej drodze wielu życzliwych doradców, ale zaufaj tylko sprawdzonym przyjaciołom.

Bliźnięta w stałych związkach
dojdą do wniosku, że pewne zachowania bliskiej osoby wcale się im nie podobają. Możesz stać się nerwowy i złościć się z powodów, których nawet nie zauważałeś poprzednio. Postaraj się o więcej wyrozumiałości – chyba, że już na pewno nie możesz wytrzymać! Ważne rozmowy przyniosą spodziewane efekty, jeśli przeprowadzisz je do 8.11. po 9.11 bądź ostrożny, bo rodzinne spotkania mogą zniechęcić cię do wspólnych spraw. Po 15.11 znów szczęście ci sprzyja. Warto zmienić rutynowe plany i więcej wspólnego czasu spędzać w kinie lub na towarzyskich imprezach.


PRACA I FINANSE
Zapowiada się ważny miesiąc. Jowisz znajduje się w sekstylu do twojego znaku, co przez cały rok sprzyja zyskom i materialnemu powodzeniu. Jednak już teraz powinieneś zastanowić się, co przyniesie ci dochód, a z czego lepiej zrezygnować. W tym miesiącu będziesz krytyczny i bardzo spostrzegawczy. Możesz usprawnić wykonywanie codziennych obowiązków lub zmienić coś w swoim codziennym rozkładzie. Podczas załatwiania każdej sprawy będziesz rzeczowy i dokładny, a to sprzyja zawodowym sukcesom. Uważaj tylko na szczegóły i drobiazgi. Spóźnienia lub zguby mogą być w tym miesiącu bardzo dokuczliwe. Nie ufaj więc współpracownikom, którzy lekceważą wszystkie obowiązki i osobiście pilnuj spraw, od których zależy twoje dobre imię.

Najlepsze dni, aby rozmawiać z szefem lub negocjować ważne umowy, nadejdą po 15.11. Weź też pod uwagę, że opozycja Merkurego d 8.11 sprzyja korzystnym znajomościom. Twoje dokonania mogą być przedmiotem publicznych rozważań, a być może czeka cię wystąpienie przed większym gronem słuchaczy. 

Poszukujący lepszej pracy mają przed sobą korzystny miesiąc. Trudno ci jednak będzie koloryzować i upiększać swoje dokonania. Przejrzyj swoje cv i zapytaj przyjaciela, czy aby nie jesteś w stosunku do siebie zbyt wymagający i krytyczny. Dobry dni, aby chodzić na spotkania nadejdą po 15.11.

Bliźnięta, które się uczą lub studiują, ostro zabiorą się do pracy. Pewna wymagająca osoba wypomni wam wszystkie błędy i stare sprawki. Trzeba się będzie postarać, aby sprostać jej wymaganiom. Choćby nawet bardzo się wam nie chciało, to warto się teraz postarać. Kto podpadnie lub da się złapać na ściąganiu lub nie przygotowaniu może stracić dobrą opinię. W październiku i na początku listopada trygon Merkurego sprzyjać będzie uczeniu się od innych. Jeśli z czymś sobie nie radzisz, to bez wahania poproś o pomoc przyjaciół. Zaoszczędzisz w ten sposób czas i będziesz dobrze przygotowany.

 


Więcej horoskopów dla Bliźniąt

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 3(13)/2012W najnowszym numerze Tarocisty piszemy o magii trójek, symbolice arkanu numer trzynaœcie, proponujemy ciekawe i nowe rozkłady na sprawy zawodowe oraz różne przydatne rozkłady na trzy karty. Wiele miejsca poœwięcamy Magowi i jego alchemicznym znaczeniom.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 2(12)/2012W najnowszym numerze Tarocisty piszemy między innymi o astrologii medycznej, elekcyjnej oraz progresjach tercjarnych.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 3(8)/2012W najnowszym numerze Astrologii Profesjonalnej piszemy między innymi o astrologii medycznej, elekcyjnej oraz progresjach tercjarnych.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 1(11)/2012Polecamy najnowszy numer kwartalnika Tarocista.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 1-2(6-7)/2012W Astrologii Profesjonalnej publikujemy ciekawe i odkrywcze teksty o astrologii oraz prezentujemy autorów, którzy piszą o astrologii dla astrologów.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 3-4(9-10)/2011Polecamy najnowszy numer kwartalnika Tarocista, a w nim karty bramy z dworu Denarów, artykuł o rozwiązywaniu konfliktów za pomocą tarota.

Zamów aktualny numer