Polecamy

Horoskop numerologiczny na 2018 rok

Horoskop roczny
na 2018 rok

Horoskop chiński na rok Ziemskiego Psa (2018)

Horoskop miłosny
na 2018 rok

Wróżba z tarota na 2018 rok

Wróżba z run na rok 2018

Numerologiczny horoskop miesięczny

Kursy i warszaty w Warszawskiej Szkole Astrologii

Tematy astrologicznych warsztatów czwartkowych (zima i wiosna 2018)

Internetowy kurs
"Astrologia prognostyczna" I-III 2018

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs
"Astrologia elekcyjna" I-III 2018

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs
"Astrologia horarna w praktyce" VI-IX 2018

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs
"Astrologia dla początkujących" IX-XII 2018

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs
"Interpretacja solariuszy" IX-XI 2018

Więcej informacji i zapisy

Horoskop dla Bliźniąt na Słońce w Rybach od 18.2.2018 do 20.3.2018

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Sam decyduj o ważnych sprawach

Bliźniętom w tym miesiącu nie zabraknie okazji, aby podzielić się ze wszystkimi swoją wiedzą i przemyśleniami. Znajdziesz się w centrum ważnych wydarzeń. Będziesz decydować, a nawet rozsądzać spory. Taka rola zacznie ci się bardzo podobać! Uważaj tylko, abyś nie stał się zbyt krytyczny i despotyczny. Nie rozkazuj, a tłumacz i uprzejmie proś o uwagę. W ten sposób osiągniesz sukces, zdobędziesz popularność i uznanie.

RODZINA I DOM
W sprawach domowych możliwe zamieszanie! Będziesz pomagać krewnym, decydować o przeprowadzkach i wielkich całorocznych inwestycjach. Zachowaj zimną krew, bo niektóre sprawy mogą cię teraz zaskoczyć! Zabierzesz się wreszcie za zaległe sprawy urzędowe. Być może przy ich okazji będziesz dyskutować z nieprzyjemnym administratorem lub urzędnikiem, którego jawna niekompetencja bardzo cię zdenerwuje. Uwierz w swoje siły i w żadnym razie nie pozwól źle się traktować.

Z tym, co trudne i ważne, nie zwlekaj. Wenus od 7.03 znajduje się w sekstylu do twojego znaku zodiaku. Po pracy lub szkole będzie więcej okazji do zabawy i spotkań z ciekawymi osobami. Także znajomości, jakie zawrzesz, okażą się bardzo korzystne i udane. Wenus pomoże ci skorzystać dzięki znajomościom, umowom i porozumieniom. W natłoku zajęć i obowiązków pamiętaj jednak o sobie i swoim wypoczynku. Chwila relaksu, wizyta na siłowni czy basenie poprawi twoją kondycję i ukoi nerwy.

MIŁOŚĆ
Mimo że wiosna tuż tuż, sprawy kariery i pracy okażą się teraz ważniejsze od romantycznych uniesień. Nawet na randce lub kolacji przy świecach rozmyślać będziesz o zawodowych czy naukowych sprawach. Postaraj się oderwać choć na chwilę od codzienności! Opisy głupich pomysłów szefa lub knowań personalnej mogą być interesujące, ale wcale nie sprawią, że staniesz się bardziej atrakcyjny lub pociągający. Zadbaj o siebie i zawsze rano wyglądaj tak, jakbyś szedł na najważniejszą randkę twojego życia! W ten sposób nawet w natłoku zajęć będziesz wysyłać miłosne sygnały w stronę płci przeciwnej. Szczęście w miłości najbardziej sprzyja ci od 7.03, bo wtedy planeta Wenus znajdzie się w aspekcie sekstylu do twojego znaku zodiaku. Samotne Bliźnięta mają szansę nawiązać ciekawy flirt, który może przerodzić się w coś poważniejszego. Do 17.03 trzymaj się z daleka od biurowych romansów i dwuznacznych sytuacji. Plotki i intrygi mogą zaszkodzić twojej zawodowej sytuacji, a nawet stać się przedmiotem nieprzyjemnej rozmowy. Przychylne ci teraz znaki zodiaku to Strzelec i Waga. Panna będzie cię fascynować i kusić, ale to Koziorożec znajdzie drogę do twojego serca. Nie rezygnuj zbyt łatwo ze znajomości, z którą od dawna wiążesz wiele nadziei. Trzymaj się zasad i konsekwentnie dąż do wyznaczonego celu.

KARIERA I PIENIĄDZE

Zapowiada się wyjątkowo ciekawy miesiąc. Ważne osoby zwrócą na ciebie uwagę. Być może będziesz zastępować kogoś, kto jeszcze nie wrócił z zimowego urlopu czy wakacji. Nowa rola pozwoli ci pokazać się z jak najlepszej strony. O twoich starych sprawkach i niedotrzymanych obietnicach postaraj się teraz nie mówić zbyt wiele. Być może uda się o nich na chwilę zapomnieć! Najlepsze dni w sprawach zawodowych to dni po 6.03. Wtedy planeta Merkury znajdzie się w korzystnym sekstylu do twojego znaku. Ten aspekt sprzyja zdobywaniu cennych wiadomości i pożytecznych umiejętności. Nie broń się, jeśli szef czy nauczyciel wpadnie na genialny pomysł wysłania cię na konferencję, kurs lub przymusowe szkolenie. Być może podczas zawodowej podróży spotkasz kogoś, kto zmieni twój pogląd na kilka nurtujących cię spraw. Zachowaj otwarty umysł, nie obawiaj się eksperymentów! Nowe pomysły już wkrótce zapewnią ci uznanie.

Choć będziesz teraz dla wszystkich autorytetem i dobrym przyjacielem, to nie wszystkim spodoba się twoja nowa rola. Osoby, które cię nie lubią, mogą nawet plotkować za twoimi plecami. Kwadratura Słońca zwiastuje możliwość nieporozumień, a nawet kłótni z zazdrosnymi osobami. Nie zniżaj się do poziomu tych, którzy w imię własnych interesów wykorzystują cudze słabości. Jeśli czujesz, że twoja zawodowa pozycja jest zagrożona, to nie podejmuj radykalnych decyzji pod wpływem chwilowych emocji. Złożyć końcowy raport lub wymówienie jest łatwo, a znaleźć nową pracę o wiele trudniej! Bądź więc uprzejmy, nie pozwalaj sobie na zbyt wiele emocji! Cierpliwość i dobór argumentów sprawią, że dasz sobie radę w trudnej sytuacji, a nawet zyskasz bardzo wpływowych zwolenników. Przychylne ci teraz znaki zodiaku to Byk, Panna i Koziorożec. Drobiazgowość Barana może cię zaskoczyć, a pretensje Wag wydadzą ci się nieuzasadnione. W kłopotach możesz liczyć na Skorpiona, ale unikaj gadatliwego Wodnika. Nie doprowadzaj do konfliktowych sytuacji i ostatecznych konfrontacji z nieżyczliwymi ci osobami, a osiągniesz to, czego pragniesz.

ZDROWIE
Zainteresuj się zdrowym trybem życia i przestań się tak bardzo ze wszystkim spieszyć. W sklepie czytaj etykiety, nie jedz byle czego. To dobry czas, aby zacząć gotować zgodnie z dietą pięciu przemian lub aby odstawić cukier i inne niezdrowe używki.

ZALECENIA SPECJALNE

URODZENI 21.05 – 31.05

Słońce pomoże ci uporządkować różne trudne sprawy. Krewni staną się bardziej zgodni i uprzejmi. Możesz robić większe zakupy lub wspólne inwestycje.

URODZENI 1.06 – 10.06
Wenus doda ci uroku. Masz teraz doskonały czas na randki, nowe znajomości i ciekawe spotkania. Będziesz się podobać i zrobisz na wszystkich bardzo dobre wrażenie.

URODZENI 11.06 – 21.06
Merkury radzi ci zadbać o to, abyś nie miał zaległości w pracy. Nawet jeśli nie będzie ci się chciało zabrać za obowiązki, to zmuś się i dokończ to, co zacząłeś.


Więcej horoskopów dla Bliźniąt

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

ZamĂłw aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

ZamĂłw aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

ZamĂłw aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 12W 12 numerze "Astrologii Profesjonalnej" publikujemy artykuł Izabeli Podlaskiej-Konkel o interpretacji horoskopów horarnych dotyczących pytań o sprawy zawodowe, cenę produk­tu, rządy i werdykt sądu oraz finał sprawy oraz tekst o tym, jak interpretować horoskopy wydarzeniowe. Ewa Krajewska przedstawia znaczenia dziewiątego domu, a Ewa Seydlitz odtwarza chronologię przepowiedni Nostradamusa.

ZamĂłw aktualny numer