Polecamy

Horoskop roczny
na 2016 rok

Wróżba z tarota
na 2016 rok

Horoskop chiński na rok Ognistej Małpy (2016)

Horoskop miłosny
na 2016 rok

Horoskop zawodowy
na 2016 rok

Horoskop numerologiczny
na 2016 rok

Numerologia kariery
na rok 2016

Runy na biznes i karierę
w roku 2016

Numerologiczny horoskop miesięczny

Kursy i warszaty w Warszawskiej Szkole Astrologii

Kurs internetowy "Astrologia dla początkujących" I-IV 2016

Więcej informacji i zapisy

Kurs internetowy "Astrologia dla zaawansowanych. Techniki prognozowania przyszłości" I-III 2016

Więcej informacji i zapisy

Kurs internetowy "Astrologia partnerska" I-III 2016

Więcej informacji i zapisy

Kurs internetowy "Tarot dla zaawansowanych" I-IV 2016

Więcej informacji i zapisy

Plan warsztatów czwartkowych IX-XII 2015

Więcej informacji i zapisy

Horoskop dla Bliźniąt na Słońce w Strzelcu od 21.11.2016 do 20.12.2016

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Odważnie walcz o swoje

Mars radzi ci pilnować ważnych spraw, bo inni ludzie cię będą rozpraszać. Nie panikuj, bo lekki stres podziała na ciebie mobilizująco i wszystko się uda zrobić. Im bliżej Świąt, tym lepsza atmosfera.

Miłość
Wenus w kwinkunksie do twojego znaku do 7.12 sprawi, że zamiast randkować, zajmiesz się innymi sprawami. Natrętni wielbiciele mogą cię zdenerwować, jeśli będą co chwila cię zaczepiać lub wysyłać ci sms-y. Ktoś ze znajomych może się wtrącać w twoje sprawy, komentować decyzje twojego partnera, a nawet cię pouczać. Znieś to ze spokojem, zamiast się obrażać. Od 7.12, kiedy Wenus ustawi się w trygonie, znów nabierzesz ochoty na miłosne szaleństwa i będziesz miał więcej wyrozumiałości dla wszystkich.  Pełnia Księżyca w twoim znaku 13-14.12 sprawi, że będziesz musiał podjąć ważne partnerskie decyzje.

Samotne Bliźnięta mogą być zmęczone. Nie odrzucaj jednak pochopnie zaproszeń na wystawę lub premierę, bo możesz spotkać kogoś do pary. Przez cały miesiąc dbaj o siebie i częściej się uśmiechaj, a dzięki opozycji Słońca powodzenie cię nie opuści. Od 7.12 umawiaj się na randki, ryzykuj i szukaj miłosnego szczęścia.

Rodzina i przyjaciele
Nie obiecuj bliskim osobom, że wszystko za nich pozałatwiasz, a potem wysprzątasz dom na błysk, bo nie dotrzymasz słowa. Słońce w opozycji sprawi, że twoje własne zainteresowania okażą się teraz ważniejsze. Wykorzystaj wolny czas aby odpocząć i rozwijać swoje pasje, zamiast z cierpiętniczą miną stać w kolejce po zakupy w markecie. Nie trać też czasu na nudnych ludzi. Chwila bez starych, nudnych znajomych pozwoli ci odpocząć i choć na chwilę zapomnieć o wszystkich problemach. Poczytaj książkę, obejrzyj dobry film. Kiedy się za ludźmi stęsknisz, znów staniesz się bardziej towarzyski.

Kariera i pieniądze
Słońce w opozycji do twojego znaku sprzyja korzystnym zmianom w pracy i wśród współpracowników. Dostaniesz zlecenie, na jakim ci zależy lub przeniesiesz się na lepsze stanowisko. Choć miesiąc może być trochę nerwowy, to bardzo dużo spraw uda się teraz wynegocjować i załatwić tak, aby to tobie było wygodnie i dobrze. Będzie dobrze, ale nie pozwól się poganiać i pamiętaj o wszystkich ważnych terminach. Co nagle, to po diable! Pełnia Księżyca w twoim znaku 13-14.12 skłoni cię do działania. Warto się wtedy zastanowić z kim dalej trzymać i jak się zachowywać, bo będziesz mógł zawrzeć ważną koalicję.

Zdrowie
Jeśli coś cię boli, to szukaj dobrego lekarza, zamiast powierzać zdrowie byle komu. Merkury  pomoże ci trafić na dobrego fachowca, ale musisz się o to postarać. Mars w kwadraturze od 19.12 przestrzega przed szaleństwem za kierownicą i zbytnik wysiłkiem, jeśli nie masz kondycji. Częściej odpoczywaj podczas długich podróży.

ZALECENIA SPECJALNE

URODZENI 21.05 – 31.05

Słońce sprawi, że będziesz pewny siebie i odważny. Miesiąc sprzyja podejmowaniu mądrych decyzji, które dotyczą twojej pracy lub kariery. Zrób też trochę porządku i zadbaj o wygląd! Wolne miejsce po bałaganie w szafie szybko zapełnisz nowymi zakupami.

URODZENI 1.06 – 10.06
Wenus sprzyja pozytywnym zmianom. Będziesz energiczny, wesoły i otwarty na nowe propozycje. Chwytaj nowe okazje, nie martw się o przyszłość. Co teraz zaczniesz, będzie się w przyszłości dobrze rozwijać.

URODZENI 11.06 – 21.06
Mars sprawi, że twoje decyzje mogą zostać poddane ocenie. Nie przejmuj się zdaniem zazdrośników, a z życzliwej krytyki wyciągnij wnioski i dalej rób to, co jest dla ciebie ważne. W weekendy odpocznij i odreaguj stresy, najlepiej podczas uprawiania sportu.


Więcej horoskopów dla Bliźniąt

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 12W 12 numerze "Astrologii Profesjonalnej" publikujemy artykuł Izabeli Podlaskiej-Konkel o interpretacji horoskopów horarnych dotyczących pytań o sprawy zawodowe, cenę produk­tu, rządy i werdykt sądu oraz finał sprawy oraz tekst o tym, jak interpretować horoskopy wydarzeniowe. Ewa Krajewska przedstawia znaczenia dziewiątego domu, a Ewa Seydlitz odtwarza chronologię przepowiedni Nostradamusa.

Zamów aktualny numer