Horoskop dla Bliźniąt na Słońce w Pannie od 23.8.2019 do 22.9.2019

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Nowe wyzwania

Słońce sprzyja dobrym pomysłom, a Jowisz zapewni ci teraz uznanie. Będziesz pomysłowy i nie zostawisz przyjaciół w potrzebie. Kto szuka pomocy i wsparcia, ten zwróci się właśnie do ciebie i się nie zawiedzie. Planety w kwadraturach nie tylko będą mobilizować cię do działania, ale i skłaniać cię do zmiany planów. Mądrze podejmuj decyzje podczas nowiu 29-30.08, nie panikuj i myśl racjonalnie podczas pełni 13-14.09..

MIŁOŚĆ
Masz teraz wielkie powodzenie w miłości, choć z powodu różnych obowiązków możesz nie doceniać wrażenia, jakie robisz na innych. Dla wprawy poflirtuj trochę przez Internet, a szybko wzrośnie ci samoocena. Twoja miłosna sytuacja wreszcie zmierza w dobrym kierunku. Jeśli masz kogoś u boku, to jest bardzo dobry czas, aby razem podejmować decyzje związane z przeprowadzką, przemeblowaniem domu lub nawet powiększeniem rodziny.

Samotnym Bliźniętom serce żywiej zabije na widok kogoś, kto zostanie im przedstawiony przez krewnych. Warto zainteresować się nowym sąsiadem cioci, zwłaszcza jeśli opowiada ci o nim z takim zachwytem. Od 14.09 Wenus ustawi się w trygonie do twojego znaku i pomoże ci znaleźć kogoś interesującego.

RODZINA I PRZYJACIELE
Słońce w kwadraturze do twojego znaku sprawi, że w rodzinie zapanuje więcej spokoju, bo zabierzesz się za porządki. Zadbasz także o pozytywną energię. W wolnej chwili warto zadzwonić do krewnych i wypytać o różne wspólne sprawy. Jeśli się dowiesz, że komuś potrzebna jest pomoc, to szybko zabierzesz się do pracy. Sam również możesz teraz liczyć na innych ludzi. Przyjaciele trafnie ci doradzą i pomogą załatwić pewną urzędową sprawę. Wspólne znajomości bywają zaskakująco skuteczne.

PRACA I PIENIĄDZE

Miesiąc przeznacz na projekty, które wymagają więcej cierpliwości, a nawet pracy fizycznej. Kwadratury Słońca i Marsa sprawią, że na nowe zadania zabraknie ci teraz ochoty. Jowisz w opozycji do twojego znaku będzie sprzyjać twoim finansom. Chodź na spotkania, zapisz się na rozmowę z szefem, bo możesz rozszerzyć strefę swoich wpływów. Na temat twoich zarobków może być także trochę dyskusji, ale bądź dobrej myśli. Nie daj się tylko wykorzystać komuś, kto liczy tylko na swoje korzyści i namawia cię do ryzykownych biznesów. Podczas pełni Księżyca 13-14.09 nie podejmuj pochopnych decyzji.

ZDROWIE
Zainteresuj się zdrowym trybem życia i przestań się tak bardzo ze wszystkim spieszyć. W sklepie czytaj etykiety, nie jedz byle czego. To dobry miesiąc, aby zacząć gotować zgodnie z dietą pięciu przemian lub aby odstawić cukier i inne niezdrowe używki. Wpływ Neptuna może sprawić, że nie będziesz się czuł jak młodzieniaszek, oszczędzaj więc siły, szczególnie na przełomie sierpnia i września.

ZALECENIA SPECJALNE

URODZENI 21.05 – 31.05

Słońce pomoże ci uporządkować różne trudne sprawy. Krewni staną się bardziej zgodni i uprzejmi. Możesz robić większe zakupy lub wspólne inwestycje.

URODZENI 1.06 – 10.06

Wenus doda ci uroku. Masz teraz doskonały czas na randki, nowe znajomości i ciekawe spotkania. Będziesz się podobać i zrobisz na wszystkich bardzo dobre wrażenie.

URODZENI 11.06 – 20.06
Merkury radzi ci zadbać o to, abyś nie miał zaległości w pracy. Nawet jeśli nie będzie ci się chciało zabrać za obowiązki, to zmuś się i dokończ to, co zacząłeś.Więcej horoskopów dla Bliźniąt

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer