Horoskop dla Bliźniąt na Słońce w Bliźniętach od 20.5.2020 do 19.6.2020

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Sukces i zadowolenie

Słońce, Merkury i Wenus przemierzają twój znak zodiaku. Nie wstydź się mówić o swoich sukcesach, ktoś je wreszcie doceni. Poczujesz przypływ optymizmu i sił życiowych. Warto zacząć coś nowego, czegoś się nauczyć lub coś w życiu zmienić. Ułóż nowe plany podboju świata i ruszaj do przodu. Podczas nowiu Księżyca w twoim znaku 21-22.05 układaj plany i nastaw się na nowe przedsięwzięcia i przygody. Podczas pełni Księżyca 4-6.06 uważnie rozglądaj się dookoła, bo ktoś ważny może pojawić się na twojej drodze.

MIŁOŚĆ
Poczujesz tęsknotę za romantyczną miłością, ale w tym miesiącu nie stawiaj wszystkiego na jedną kartę i nie psuj związków, które działają dobrze. Mars znajduje się w kwadraturze do twojego znaku i pomoże ci ustalić, czego chcesz i jak wyobrażasz sobie wspólne przedsięwzięcia. Będziesz jednak zbyt radykalny w swoich wypowiedziach czy propozycjach, staraj się więc zrozumieć potrzeby partnera, zanim zaczniesz się złościć, że nikt cię nie rozumie. Ale jeśli ktoś podrywa twoją drugą połowę, to bądź bezwzględny! Słońce doda ci sił, pokażesz na co cię stać i przegonisz niektóre dwulicowe osoby ze swojego towarzystwa.

Samotne Bliźnięta będą urokliwe, ale też zmienne w swoich zachciankach. Możliwe są teraz szalone romanse i flirty. Wenus cały czas będzie w twoim znaku. Baw się dobrze, ale nie umawiaj się z byle kim i byle gdzie. Najpierw się wszystkiego dowiedz o tej osobie, a dopiero potem podejmuj decyzje, zwłaszcza Bliźniętom z I dekanatu pośpiech może zaszkodzić.

RODZINA I PRZYJACIELE
Mars sprawia, że jesteś niecierpliwy i chcesz aby wszyscy szybko wykonywali twoje polecenia. Jeśli jesteś Bliźniakiem z II dekanatu, to musisz bardziej liczyć się z innymi. Zanim pod pozorem porządków przemeblujesz komuś jego pokój lub wyniesiesz cudze stare gazety na makulaturę, zapytaj o zgodę. Nie wdawaj się w kłótnie o drobiazgi z krewnymi, którzy są uparci, bo konflikt będzie długo trwał. W razie kłopotów nie krzycz, tylko spokojnie negocjuj, bo dzięki cierpliwości i uporowi uda ci się w końcu postawić na swoim.  Bliźnięta urodzone w I dekanacie mają przed sobą bardzo dobry miesiąc. Załatwiaj urzędowe sprawy, kończ konflikty i usuwaj przeszkody.

PRACA I FINANSE
Sprawy zawodowe będą układać po twojej myśli, a twój wysiłek zostanie wreszcie doceniony. Mimo tego może być trochę nerwowo, a koniunkcja Merkurego do 28.05 przynosi różne sprzeczne informacje, na które trzeba szybko reagować. Nie martw się, bo zmiany wyjdą ci na dobre, a ty będziesz miał przewagę nad innymi. Wenus w twoim znaku zodiaku sprzyja także odkrywaniu nowych zainteresowań i talentów, jakie mogą przydać się w pracy. Właśnie teraz możesz też wpaść na rewolucyjny pomysł, który znacznie usprawni ci wykonywanie obowiązków i przyniesie dodatkowe pieniądze. Bądź jednak ostrożny, jeśli urodziłeś się w I dekanacie. Saturn wciąż działa trygonem na twoje Słońce i pomaga ci wprowadzić w życie więcej dyscypliny, oszczędności i rozsądku.

ZDROWIE

Mars będzie silnie działał na twój znak, a to przestroga przed grypą, przeziębieniem i gorączką. Uważaj na siebie! Nie jest to dla ciebie dobry czas na borowanie zębów czy operacje kosmetyczne. Za to odchudzanie, sport i budowanie mięśni dadzą szybkie i dobre rezultaty.


URODZENI 21.05 – 31.05
Saturn radzi, abyś nie rezygnował ze swoich zamierzeń. Jeśli ktoś marudzi i stara się zniechęcić cię do działania, po prostu przestań się go słuchać.

URODZENI 1.06 – 10.06
Wenus pomoże ci pozbyć się części spraw i obowiązków, które mogą robić za ciebie inne osoby. Działaj szybko i bądź odważny.

URODZENI 11.06 – 20.06
Słońce będzie dbać o twoje zadowolenie i sukcesy. Przyniesie ci też powodzenie w sprawach zawodowych, warto się za coś ważnego zabrać.


Więcej horoskopów dla Bliźniąt

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebna interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historiĂŞ Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłĂŞbionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkĂŞ, nową pracĂŞ czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dÂźwiĂŞki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer