Podręcznik astrologii. Tom pierwszy interpretacja horoskopu - do 3 czerwca w specjalnej cenie i z darmową wysłką

Polecamy

Numerologiczny horoskop miesięczny

Horoskop roczny
na 2014 rok

Wróżba z tarota
na 2014 rok

Horoskop miłosny
na 2014 rok

Horoskop zawodowy
na 2014 rok

Horoskop numerologiczny
na 2014 rok

Horoskop chiński na rok Drewnianego Konia - 2014

Kursy astrologii

Kursy astrologii

Internetowy Kurs "Astrologia horarna w praktyce" VII-VIII 2014

Więcej informacji i zapisy

Internetowy Kurs "Astrologia dla początkująych" IX-XI 2014

Więcej informacji i zapisy

31.07.2014
Warszawska Szkoła Astrologii:
Poglądy polityczne i społeczne w horoskopie - Izabela Podlaska-Konkel

Więcej informacji

Polskie Stowarzyszenie Astrologiczne:
Darmowy kurs "Astrologia od podstaw" II-XII 2014 - Miłosława Krogulska

Więcej informacji

Warsztaty w Warszawskiej Szkole Astrologii I-XII 2014

Więcej informacji

Horoskop dla Bliźniąt na Słońce w Lwie od 22.7.2014 do 22.8.2014

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Wakacyjne znajomości

W tym miesiącu czeka cię sporo sympatycznych wydarzeń, towarzyskich zaproszeń i okazji do wakacyjnego odpoczynku. Planety pomogą ci też z nauce i w podróżach. Dlatego nie martw się niczym na zapas, tylko korzystaj z dobrego czasu. Jeśli tylko wyjdziesz do ludzi i dostrzeżesz nowe szanse, to wiele w twoim życiu właśnie teraz będzie mogło zmienić się na lepsze.

TWOJE TRANZYTY
Słońce przebywa w znaku Lwa a więc znajdzie się w sekstylu do twojego znaku zodiaku. To sprawi, że popatrzysz z optymizmem na trudne stare i sprytnie znajdziesz wyjście z różnych kłopotów. Od innych ludzi sporo możesz się teraz nauczyć. Dlatego daj sobie i ludziom szansę, zaczynaj nowe sprawy i nie myśl o starych niepowodzeniach. Wakacyjne podróże będą w tym roku udane, a jeśli zostajesz w domu, to i tak nie będziesz się nudzić.

Wenus do 11.08 znajdzie się w znaku Raka, o sprzyja twoim inwestycjom i pieniądzom. Kupuj, sprzedawaj, oszczędzaj i patrz, jak na twoim koncie przybywa pieniędzy. Od 12.08 Wenus będzie w znaku Lwa i utworzy sekstyl do twojego znaku zodiaku. To sprzyja nowym znajomościom, flirtom i odkrywaniu nowych przyjemności. Chętnie też zajmiesz się domowymi sprawami.

Merkury, władca twojego znaku zodiaku, do 30.07 zachęcać cię będzie do wakacyjnych wyjazdów i odpoczynku. Warto się częściej ruszać, choćby tylko na weekendy. Z dala od domu lub własnego ogródka lepiej odpoczniesz i nabierzesz więcej optymizmu. 31.08 Merkury wejdzie w znak Lwa i będzie sprzyjał wakacyjnym podróżom. Od 15.08 Merkury znajdzie się w znaku Panny i sprawi, że twoje stare pomysły znów okażą się zyskowne. Wrócą starzy znajomi, ktoś przyzna ci rację i będziesz w doskonałym nastroju.

Mars w kwinkunksie będzie poganiać cię i nie będzie wywierał na ciebie dużego wpływu i pozwoli ci odpocząć od stresujących sytuacji. 

Jowisz znajdzie się w sekstylu do twojego znaku zodiaku. Korzystnie wpłynie na twoją intuicję, ale też pomoże ci wyplątać się ze starych kłopotów i niechcianych znajomości.

Saturn tworzy kwinkunks do twojego znaku zodiaku. Oznacza to, że nie będzie ci w niczym zbytnio przeszkadzał. To, co teraz uda ci się zrobić i zacząć, okaże się dochodowe i trwałe.

Uran znajduje się w znaku Barana i tworzy aspekt sekstylu do twojego znaku. Sprzyja to pozytywnym zmianom w wyglądzie i odkrywaniu zainteresowań, które odmłodzą cię i uczynią twoje życie bardziej interesującym.

Neptun znajduje się w znaku Ryb i robi kwadraturę do twojego znaku zodiaku. Bliźnięta z samego początku I dekady znaku poczują przypływ natchnienia i romantycznych uczuć. Ktoś lub coś może oderwać was od szarej rzeczywistości. Będziesz też kreatywny i pomysłowy.

Pluton znajduje się w znaku Koziorożca i tworzy aspekt kwinkunksu do twojego znaku. Pluton pomaga odróżnić ważne sprawy od tego, czym nie ma sensu się dłużej zajmować. Bliźnięta z II dekady (1-10.06) znaku może czynić bardziej nerwowymi niż zwykle, dlatego warto aby ćwiczyły sztukę wyciszania się i słuchania swojej intuicji, a nie tego, co nieprzerwanie i często bez sensu mówią do nich inni ludzie.

SAMOPOCZUCIE
Merkury może ujawnić różne niedomagania, dlatego jeśli coś cię niepokoi, to odwiedź lekarza i szybko zrób porządek z organizmem. Możesz być bardziej narażony na kontuzje, bo będziesz bardzo szybki i nerwowy, ale też mniej cierpliwy. Łatwo będzie cię wciągnąć w rywalizację i zdenerwować byle drobiazgiem. Warto teraz ćwiczyć, przebywać na powietrzu i ogólnie dawać pozytywny upust wielkiej marsowej energii. Od 15.08 twój nastrój stanie się bardziej ugodowy, mniej osób i sytuacji będzie cię denerwować.

MIŁOŚĆ
Wenus do 11.08 przebywa w kwadraturze do twojego znaku zodiaku i zapewnia ci powodzenie w miłości, zaskakujące zwroty akcji, dużo emocji i namiętności. Uważaj na miłosne niespodzianki, bo teraz wiele trudnych sytuacji może się zmienić na lepsze. Sekstyl Wenus id 12.08 przyniesie ci popularność, sympatię otoczenia i dobry nastrój.

Samotne Bliźnięta będą w centrum zainteresowania płci przeciwnej. Wenus w lipcu pomoże wam zawierać nowe znajomości. Jednak nie stałe związki, a raczej zabawa i flirty będą wam w głowie. Po 12.08 komuś zacznie bardzo zależeć, abyście zwrócili na niego uwagę.

Bliźnięta w związkach czeka bardzo dobry miesiąc. Będziecie bardziej serdeczni i wyrozumiali dla partnera, zwłaszcza po 12.08, gdy Wenus będzie dla Was przychylna ze znaku Lwa. Przez cały czas sprzyja wam szczęście w sprawach domowych i rodzinnych. Udadzą się wspólne inwestycje, wyjazdy i ważne ustalenia.


PRACA I FINANSE
Twoja kariera wreszcie ruszy do przodu. Seksyl Słońca przyniesie ci pozytywne zmiany i ciekawe propozycje. Merkury od 31.07 sprzyja szybkim postępom w karierze, zdobywaniu ciekawych wiadomości i zyskiwaniu sojuszników. Masz szansę na wyjazdy, szkolenia i narady w towarzystwie bardzo ciekawych osób. Te znajomości bardzo ci się przydadzą w niedalekiej przyszłości.

Szukający lepszej pracy mają szansę na bardzo dobre propozycje, szczególnie między 31.07 i 15.08. Warto też pomyśleć o dodatkowej nauce, szkoleniach lub kursach.

 Więcej horoskopów dla Bliźniąt

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 3(13)/2012W najnowszym numerze Tarocisty piszemy o magii trójek, symbolice arkanu numer trzynaœcie, proponujemy ciekawe i nowe rozkłady na sprawy zawodowe oraz różne przydatne rozkłady na trzy karty. Wiele miejsca poœwięcamy Magowi i jego alchemicznym znaczeniom.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 2(12)/2012W najnowszym numerze Tarocisty piszemy między innymi o astrologii medycznej, elekcyjnej oraz progresjach tercjarnych.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 3(8)/2012W najnowszym numerze Astrologii Profesjonalnej piszemy między innymi o astrologii medycznej, elekcyjnej oraz progresjach tercjarnych.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 1(11)/2012Polecamy najnowszy numer kwartalnika Tarocista.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 1-2(6-7)/2012W Astrologii Profesjonalnej publikujemy ciekawe i odkrywcze teksty o astrologii oraz prezentujemy autorów, którzy piszą o astrologii dla astrologów.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 3-4(9-10)/2011Polecamy najnowszy numer kwartalnika Tarocista, a w nim karty bramy z dworu Denarów, artykuł o rozwiązywaniu konfliktów za pomocą tarota.

Zamów aktualny numer