Polecamy

Horoskop chiński na rok Ziemskiej Owcy (2015)

Horoskop roczny
na 2015 rok

Horoskop zawodowy
na 2015 rok

Numerologiczny horoskop miesięczny

Wróżba z tarota
na 2015 rok

Horoskop miłosny
na 2015 rok

Horoskop numerologiczny
na 2015 rok

Kursy i warszaty w Warszawskiej Szole Astrologii

Internetowy kurs Astrologia elekcyjna - VII-VIII 2015

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs Astrologia horarna w praktyce - IX-XI 2015

Więcej informacji i zapisy

Internetowy i stacjonarny kurs Tarot dla początkujących - IX-XI 2015

Więcej informacji i zapisy

Internetowy i stacjonarny kurs Astrologia dla początkujących - IX-XI 2015

Więcej informacji i zapisy

Plan warsztatów czwartkowych V-VIII 2015

Więcej informacji i zapisy

Horoskop dla Bliźniąt na Słońce w Bliźniętach od 21.5.2015 do 20.6.2015

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Pasmo sukcesów

Czas sprzyja pozytywnym zmianom. Słońce doda ci odwagi, Merkury przyniesie dobre pomysły, a Wenus zapewni sympatię otoczenia. Zamiast zwlekać i dyskutować, śmiało realizuj swoje plany. Marzenia się spełniają! Słońce wkroczyło w twój znak zodiaku, a wraz z nim nadchodzą dla Bliźniąt dobre dni. Twoje sprawy zaczną biec w dobrym kierunku.

POZYCJE PLANET
Słońce i Merkury znajdują się w twoim znaku zodiaku i pomagają ci spełniać marzenia. Nie oglądaj się na innych, nie rozpamiętuj dawnych porażek, tylko odważnie zmieniaj życie na lepsze. Mars w twoim znaku pomoże ci pokonać przeciwników i postawić na swoim w trudnych sprawach. Opozycja Saturna wspiera cię w mądrych postanowieniach i uczy cię cierpliwości. Sekstyl Urana ułatwia naukę i zapewnia ci powodzenie w podróży. Kwinkunks Plutona budzi intuicję, która przestrzegać się będzie przed osobami, którym nie warto zaufać. Kwadratura Neptuna zsyła przedziwne sny i namawia do rozwoju duchowego oraz zajmowania się sztuką.

MIŁOŚĆ

Zorganizuj coś wyjątkowego. Pary, które starają się o dziecko, powinny zintensyfikować swoje działania. Wenus bardzo ci sprzyja od 5.06, kiedy ustawi się w sekstylu do twojego znaku. Uwierz w siebie i nie broń się przed miłością. W stałych związkach nadejdzie czas spokoju i radości, a samotne Bliźnięta mogą wreszcie spotkać kogoś do pary. Trudno będzie jednak przewidzieć, na co naprawdę masz ochotę, bo będziesz zmienny i nikt za tobą teraz nie nadąży! Jednego dnia będziesz kokietować wszystkich wokoło, a drugiego zapomnisz o obiekcie swoich westchnień. Do twojego serca trafią tylko ci wielbiciele, którzy potrafią zaproponować coś zupełnie nowego i zaskakującego. Nie może być nudno! Im piękniejsze miejsce na randkę, im bardziej niezwykłe atrakcje, tym mocniej zabije twoje serce.

RODZINA I PRZYJACIELE

Poczujesz przypływ energii, będziesz ciekawski i przedsiębiorczy. Ochoczo zabierzesz się za remont lub wielkie przemeblowanie i – jak zwykle - będziesz zajmował się kilkoma sprawami na raz. Oby tylko starczyło ci sił, żeby doprowadzić rozpoczęte prace do końca! Zapewnij sobie pomocników, włącz w prace dzieci i partnera . Jeśli wszystko będziesz robił sam, to łatwo się zdenerwujesz i zniechęcisz. Szczególnie po 2.06 unikaj dyskusji, bo pełnia w znaku Strzelca sprawi, że możesz być zbyt nerwowy i powiedzieć bliskim coś, czego potem będziesz żałował.

PRACA I NAUKA
Zapowiada się miesiąc pełen zawodowych sukcesów. W spokoju zrealizujesz swoje plany i wyprzedzisz konkurencję. Nikt nie będzie ci teraz przeszkadzał. Szef okaże się mniej wymagający, a złośliwa księgowa wybierze się wreszcie na dłuższy urlop. Nie leniuchuj, tylko wykorzystaj wszystkie nadarzające się okazje, aby zdobyć nowe wiadomości lub umiejętności. Merkury w koniunkcji do twojego znaku doskonale wpłynie na twoje zdolności intelektualne. Z łatwością zapamiętasz najtrudniejsze informacje i połączysz różne odległe fakty w jedną całość. Jeśli szkołę lub studia dawno masz już za sobą, to warto zapisać się na kurs prawa jazdy lub obcego języka. Nowe umiejętności przydadzą się w karierze. Poznasz także bardzo interesujące osoby, które zostaną twoimi nowymi przyjaciółmi.

Poszukujący lepszej pracy jeszcze raz przemyślą swoją strategię i wpadną na kilka dobrych pomysłów. Warto być aktywnym, bo w czerwcu szczęście wam sprzyja. Niektóre propozycje wymagać będą szybkiej decyzji, a nawet wydadzą się wam trochę ryzykowne. Ufajcie swojej intuicji, ale też z optymizmem popatrzcie w przyszłość. Nie wszystko jednak uda się od razu! Sprawy, jakie teraz rozpoczniecie, będą rozwijać się w następnych miesiącach roku.

Bliźnięta, które się uczą lub studiują poczują przypływ sił i jeszcze przed końcem roku szkolnego postanowią poprawić niektóre oceny. Szczęście wam sprzyja, a nauczyciele i profesorowie okażą się przychylni ambitnym pomysłom. Niektóre pomysły i plany okażą się na tyle interesujące, że będziecie chcieli kontynuować je po wakacjach. Warto więc rozglądać się w programie dodatkowych zajęć i szukać tego, czego jeszcze nie znacie, a co mogłoby okazać się interesujące.

FINANSE

Jak cię widzą, tak cię piszą! Pamiętaj o tej zasadzie i zadbaj o garderobę, w jakiej chodzisz do pracy. Czas na nowe rzeczy i eleganckie dodatki. W finansach bardzo pomaga ci Wenus i dlatego możesz liczyć na przypływ gotówki. Także pomysły na własny biznes lub dodatkową pracę okażą się strzałem w dziesiątkę. Możesz teraz zrobić coś, co się wszystkim spodoba i będzie sporo warte. Ceń się wysoko!

URODZENI 21.05 – 31.05
Będziesz pewny siebie, wytyczysz sobie nowe cele i nie przestraszysz się żadnych trudności. Projekty, o których dotychczas wszyscy tylko mówili, ostro ruszą do przodu, a ty będziesz w centrum uwagi. W miłości sprawy ułożą się zgodnie z twoimi oczekiwaniami. Chwytaj nowe okazje, nie oglądaj się w przeszłość!

URODZENI 1.06 – 10.06
Szczęście ci sprzyja! Odkryjesz nowe zainteresowania, będziesz w doskonałym humorze. Uporządkujesz sprawy finansowe, dostaniesz nowe propozycje. W miłości zaufaj intuicji, a wszystko się ułoży tak, jak tego chcesz. Odpoczynek, a najlepiej wyjazd, pozwoli ci nabrać dystansu do wielu trudnych spraw.

URODZENI 11.06 – 21.06
Przed tobą miesiąc pełen zmian i niespodzianek. Zaskoczysz konkurentów i pokonasz swoich nieprzyjaciół. Bądź konsekwentny, a powodzenie cię nie opuści. W weekendy pomyśl o relaksie. Wybierz się na wycieczkę, poszukaj wytchnienia i inspiracji wśród przyrody. Wenus i Mars bardzo sprzyjają romantycznym spotkaniom.


Więcej horoskopów dla Bliźniąt

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 3(13)/2012W najnowszym numerze Tarocisty piszemy o magii trójek, symbolice arkanu numer trzynaœcie, proponujemy ciekawe i nowe rozkłady na sprawy zawodowe oraz różne przydatne rozkłady na trzy karty. Wiele miejsca poœwięcamy Magowi i jego alchemicznym znaczeniom.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 2(12)/2012W najnowszym numerze Tarocisty piszemy między innymi o astrologii medycznej, elekcyjnej oraz progresjach tercjarnych.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 3(8)/2012W najnowszym numerze Astrologii Profesjonalnej piszemy między innymi o astrologii medycznej, elekcyjnej oraz progresjach tercjarnych.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 1(11)/2012Polecamy najnowszy numer kwartalnika Tarocista.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 1-2(6-7)/2012W Astrologii Profesjonalnej publikujemy ciekawe i odkrywcze teksty o astrologii oraz prezentujemy autorów, którzy piszą o astrologii dla astrologów.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 3-4(9-10)/2011Polecamy najnowszy numer kwartalnika Tarocista, a w nim karty bramy z dworu Denarów, artykuł o rozwiązywaniu konfliktów za pomocą tarota.

Zamów aktualny numer