Horoskop dla Bliźniąt na Słońce w Pannie od 23.8.2017 do 21.9.2017

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Wykorzystaj swoje atuty

Zajmij się sprawami urzędowymi i ciesz tym, co udało ci się osiągnąć. Dobry humor i uśmiech załatwią więcej, niż myślisz.

Miłość
Masz teraz wielkie powodzenie w miłości, choć z powodu różnych obowiązków możesz nie doceniać wrażenia, jakie robisz na innych. Dla wprawy poflirtuj trochę przez Internet, a szybko wzrośnie ci samoocena. Twoja miłosna sytuacja wreszcie zmierza w dobrym kierunku. Jeśli masz kogoś u boku, to jest bardzo dobry czas, aby razem podejmować decyzje związane z przeprowadzką, przemeblowaniem domu lub nawet powiększeniem rodziny.

Samotnym Bliźniętom serce żywiej zabije na widok kogoś, kto zostanie im przedstawiony przez krewnych. Warto zainteresować się nowym sąsiadem cioci, zwłaszcza jeśli opowiada ci o nim z takim zachwytem.

Rodzina i przyjaciele
Słońce w kwadraturze do twojego znaku sprawi, że w rodzinie zapanuje więcej spokoju, bo zabierzesz się za porządki. Zadbasz także o pozytywną energię. W wolnej chwili warto zadzwonić do krewnych i wypytać o różne wspólne sprawy. Jeśli się dowiesz, że komuś potrzebna jest pomoc, to szybko zabierzesz się do pracy. Sam również możesz teraz liczyć na innych ludzi. Przyjaciele trafnie ci doradzą i pomogą załatwić pewną urzędową sprawę. Wspólne znajomości bywają zaskakująco skuteczne.

Kariera i pieniądze
Poczujesz przypływ zawodowych ambicji. Bądź czujny, bo może pojawić się korzystna propozycja zmiany stanowiska lub pracy. Jeśli masz dość obecnego zajęcia, nie wahaj się i przyjmij to, co przyniesie los. We wrześniu masz szansę podpisać korzystną umowę. Szukaj też sojuszników i wspólników, a twoje życie okaże się łatwiejsze i trudne zadania szybsze do pokonania. Chodź na spotkania, zapisz się na rozmowę z szefem, bo możesz rozszerzyć strefę swoich wpływów. Na temat twoich zarobków może być także trochę dyskusji, ale bądź dobrej myśli. Nie daj się tylko wykorzystać komuś, kto liczy tylko na swoje korzyści i namawia cię do ryzykownych biznesów.

Zdrowie
Zainteresuj się zdrowym trybem życia i przestań się tak bardzo ze wszystkim spieszyć. W sklepie czytaj etykiety, nie jedz byle czego. To dobry czas, aby zacząć gotować zgodnie z dietą pięciu przemian lub aby odstawić cukier i inne niezdrowe używki. Twoją kondycję i urodę doskonale wspomogą pierwiastki i sole mineralne. Ćwicz i spaceruj na świeżym powietrzu.

ZALECENIA SPECJALNE

URODZENI 21.05 – 31.05

Słońce pomoże ci uporządkować różne trudne sprawy. Krewni staną się bardziej zgodni i uprzejmi. Możesz robić większe zakupy lub wspólne inwestycje.

URODZENI 1.06 – 10.06
Wenus doda ci uroku. Masz teraz doskonały czas na randki, nowe znajomości i ciekawe spotkania. Będziesz się podobać i zrobisz na wszystkich bardzo dobre wrażenie.

URODZENI 11.06 – 21.06
Merkury radzi ci zadbać o to, abyś nie miał zaległości w pracy. Nawet jeśli nie będzie ci się chciało zabrać za obowiązki, to zmuś się i dokończ to, co zacząłeś.

Więcej horoskopów dla Bliźniąt

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać; alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkł‚ady dla samotnych: Czas na miłość‡, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mundalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepowiednie polityczne siedemnastowiecznego astrologa Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co pomoże ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 12W 12 numerze "Astrologii Profesjonalnej" publikujemy artykuł Izabeli Podlaskiej-Konkel o interpretacji horoskopów horarnych dotyczących pytań o sprawy zawodowe, cenę produktu, rządy i werdykt sądu oraz finał sprawy oraz tekst o tym, jak interpretować horoskopy wydarzeniowe. Ewa Krajewska przedstawia znaczenia dziewiątego domu, a Ewa Seydlitz odtwarza chronologię przepowiedni Nostradamusa.

Zamów aktualny numer