Podręcznik astrologii. Tom pierwszy interpretacja horoskopu

Polecamy

Horoskop chiński na rok Ziemskiej Owcy (2015)

Horoskop roczny
na 2015 rok

Horoskop zawodowy
na 2015 rok

Numerologiczny horoskop miesięczny

Wróżba z tarota
na 2015 rok

Horoskop miłosny
na 2015 rok

Horoskop numerologiczny
na 2015 rok

Kursy astrologii

Kurs stacjonarny "Astrologia dla zaawansowanych. Techniki prognozowania przyszłości"

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs "Astrologia partnerska"

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs "Astrologia dla zaawansowanych. Techniki prognozowania przyszłości"

Więcej informacji

Kursy tarota

Internetowy kurs tarota - Tarot dla zaawansowanych, I-IV 2015

Więcej informacji

Horoskop dla Bliźniąt na Słońce w Baranie od 20.3.2015 do 19.4.2015

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Będzie wesołoi

Wiosna sprawi, że zapragniesz wreszcie odpocząć od nużących obowiązków. Kusić cię będą ryzykowne pomysły i intrygować sytuacje, w jakich nigdy się nie znalazłeś. Zapiszesz się na niecodzienny kurs lub weźmiesz udział w imprezie, gdzie poznasz niezwykłych, ale bardzo sympatycznych znajomych.

Główne wydarzenia
Ten miesiąc upłynie ci bardzo szybko. Zacznie intrygować cię tyle nowych spraw i ciekawych wydarzeń, że na niektóre stare obowiązki po prostu zabraknie ci czasu. Sekstyl Słońca sprzyja nauce, spotkaniom towarzyskim i aktywności fizycznej.  Poczujesz, że szczęście znów ci sprzyja! Od 11.04 odwagi dodawać ci będzie koniunkcja Wenus, a więc możesz liczyć na większe zyski, a nawet towarzyską popularność. Będziesz też bardziej niż zwykle ulegać prośbom o pomoc i wsparcie. Nawet pożyczanie pieniędzy i ulubionych książek przyjdzie ci teraz o wiele łatwiej, niż zwykle. Postaraj się zapisywać w notesie osoby, które są ci coś winne lub którym coś obiecałeś. Możesz mieć tyle nowych zajęć, że zwyczajnie o czymś ważnym zapomnisz, a potem niepotrzebnie się zdenerwujesz.

Wielkanoc będzie dla ciebie czasem udanym, ale bardziej niż rodzinne spotkania cieszyć cię będzie wizja wolnych dni i odpoczynku. Jowisz wciąż znajduje się w w twoim znaku zodiaku. Możesz liczyć na korzyści w sprawach zawodowych. Także podróże będą udane! Być może w ostatniej chwili zdecydujesz się na wyjazd z przyjaciółmi, co pozwoli ci odpocząć i nabrać sił na następne wiosenne miesiące.

Samopoczucie
Słońce, Mars (do 30.03) i Merkury (od 31.03) w znaku Barana sprawią, że niektóre Bliźnięta mogą stać się bardzo niecierpliwe i mieć problemy z koncentracją. Postaraj się kłaść spać o wczesnej porze, nie przesadzaj z ilością męczących zajęć. W pierwszej połowie kwietnia grożą ci drobne dolegliwości zdrowotne. Nie bagatelizuj grypy, bo możesz wylądować na zwolnieniu. Nie martw się jednak na zapas, bo już po 11.04 nadejdą lepsze dni. Zacznij regularnie ćwiczyć lub chociaż spacerować, a szybko zrzucisz zbędne kilogramy. Czas Świąt Wielkanocnych upłynie ci w sympatycznej atmosferze, chociaż do gotowania i sprzątania nie będziesz miał w tym roku głowy. Zapragniesz rzucić wszystkie przygotowania i po prostu wyjechać na wiosenny urlop. Być może wcale nie jest to taki zły pomysł?

Miłość
W miłości czeka Bliźnięta wiele niezwykłych zbiegów okoliczności i spotkań, które łatwo przerodzą się w namiętny romans. Nawet stateczne i spokojne Bliźnięta będą chociaż przez chwilę pod wrażeniem uroku, jaki roztacza pewna wyjątkowa osoba.
Po 31.03 okaże się, że bardziej od własnych interesują cię cudze sekrety i sprawy. Nowe wiadomości i zwyczajne plotki sprawią, że zaczniesz interesować się losem znajomych i przyjaciół. Nie dociekaj i nie wymyślaj fantastycznych historii na temat osób, które tak bardzo cię intrygują. Najlepiej zrobisz, jeśli wprost zapytasz w jaki sposób najlepiej możesz im pomóc.

Samotne Bliźnięta będą w rewolucyjnym nastroju. Uda się wam zapomnieć o dawnych nieporozumieniach i miłosnych kłopotach. To czas podejmowania bardzo pospiesznych decyzji. Nie umawiaj się z kimś, o kim nic pewnego nie wiesz i słuchaj rad doświadczonych przyjaciół! Od 11.04 Wenus przebywa w twoim znaku i nadejdzie dla ciebie fantastyczna miłosna passa.

Bliźnięta w stałych związkach chętnie zmienią coś w codziennej rutynie. Kwiecień przyniesie wam więcej okazji do wspólnych wyjść i zabawy w gronie przyjaciół.Unikajcie sporów o wspólne sprawy finansowe. Koniunkcja Wenus od 11.04 jest aspektem, który sprzyja różnicom zdań w tym względzie. Uzgodnijcie listę wiosennych wydatków i rozrywek, a unikniecie niepotrzebnych nieporozumień.

Kariera i pieniądze
W tym miesiącu nowe pomysły przyniosą ci uznanie współpracowników, a nawet dodatkowe pieniądze. Szef nie będzie specjalnie cię hołubił, postaraj się więc nie zawracać mu głowy bez ważnej potrzeby. Najlepsze dni, aby załatwiać ważne interesy czekają cię od 31.03, kiedy sprzyja ci sekstyl Merkurego ana duże zyski możesz liczyć po 11.04. Będziesz wtedy niezwykle energiczny i bardzo łatwo nauczysz się wielu nowych rzeczy. Kwiecień to dobry czas, aby wybrać się na szkolenia lub kursy. Zainteresuj się wszystkim, co może przydać ci się w dalszej karierze.

Może być ci jednak trudno zaplanować swój czas. Na wszelki wypadek pilnuj ważnych dokumentów i kluczy. Możesz być zapominalski i robić z tego powodu wokół siebie wiele niepotrzebnego zamieszania. Wiele spraw finansowych nagle zacznie się przeciągać lub nawet komplikować. Przemyśl jeszcze raz ważnej decyzje, jakie ostatnio podjąłeś. Być może zapomniałaś o ważnych szczegółach lub poparciu pewnej wpływowej osoby? Od 11.04 sprzyja ci koniunkcja Wenus. Zawodowe sprawy, w jakie zaangażujesz się po Wielkanocy powinny być zyskowne i ciekawe.

Poszukujący lepszej pracy powinni być bardziej odważni i przedsiębiorczy. Wykorzystaj wszystkie znajomości i nie wstydź się prosić przyjaciół o pomoc i radę. Teraz udadzą się także podróże, a zawarte podczas nich znajomości mogą mieć bardzo ciekawy finał.


Więcej horoskopów dla Bliźniąt

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 3(13)/2012W najnowszym numerze Tarocisty piszemy o magii trójek, symbolice arkanu numer trzynaœcie, proponujemy ciekawe i nowe rozkłady na sprawy zawodowe oraz różne przydatne rozkłady na trzy karty. Wiele miejsca poœwięcamy Magowi i jego alchemicznym znaczeniom.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 2(12)/2012W najnowszym numerze Tarocisty piszemy między innymi o astrologii medycznej, elekcyjnej oraz progresjach tercjarnych.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 3(8)/2012W najnowszym numerze Astrologii Profesjonalnej piszemy między innymi o astrologii medycznej, elekcyjnej oraz progresjach tercjarnych.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 1(11)/2012Polecamy najnowszy numer kwartalnika Tarocista.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 1-2(6-7)/2012W Astrologii Profesjonalnej publikujemy ciekawe i odkrywcze teksty o astrologii oraz prezentujemy autorów, którzy piszą o astrologii dla astrologów.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 3-4(9-10)/2011Polecamy najnowszy numer kwartalnika Tarocista, a w nim karty bramy z dworu Denarów, artykuł o rozwiązywaniu konfliktów za pomocą tarota.

Zamów aktualny numer