Podręcznik astrologii. Tom pierwszy interpretacja horoskopu

Polecamy

Horoskop chiński na rok Ziemskiej Owcy (2015)

Horoskop roczny
na 2015 rok

Horoskop zawodowy
na 2015 rok

Numerologiczny horoskop miesięczny

Wróżba z tarota
na 2015 rok

Horoskop miłosny
na 2015 rok

Horoskop numerologiczny
na 2015 rok

Kursy astrologii

Kurs stacjonarny "Astrologia dla zaawansowanych. Techniki prognozowania przyszłości"

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs "Astrologia partnerska"

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs "Astrologia dla zaawansowanych. Techniki prognozowania przyszłości"

Więcej informacji

Kursy tarota

Internetowy kurs tarota - Tarot dla zaawansowanych, I-IV 2015

Więcej informacji

Horoskop dla Bliźniąt na Słońce w Rybach od 19.2.2015 do 20.3.2015

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Korzystne okazjei

Bliźniętom w tym miesiącu nie zabraknie okazji, aby podzielić się ze wszystkimi swoją wiedzą i przemyśleniami. Znajdziesz się w centrum ważnych wydarzeń. Będziesz decydować, a nawet rozsądzać spory. Taka rola zacznie ci się bardzo podobać! Uważaj tylko, abyś nie stał się zbyt krytyczny i despotyczny. Nie rozkazuj, a tłumacz i uprzejmie proś o uwagę. W ten sposób osiągniesz sukces, zdobędziesz popularność i uznanie.

GŁÓWNE WYDARZENIA
Kwadratury Słońca i Merkurego (od 13.03) sprawią, że poważnie podejdziesz do wszystkich spraw, jakie w tym miesiącu przykują twoją uwagę. Staniesz się cierpliwszy i o wiele lepiej zorganizowany. Czas wreszcie przestanie przeciekać ci przez palce uda ci się zrobić coś bardzo konkretnego. Miesiąc sprzyja zdobywaniu uznania, pokonywaniu wrogów oraz własnych słabości. Po 13.03 nie będziesz dla ludzi tak wyrozumiały, jak zwykle. Nie pozwolisz, aby leniwe osoby wykorzystywały cię i przestaniesz tracić czas na sprawy, które nie przynoszą ci wymiernych korzyści. To idealny miesiąc, aby szybko uporządkować trudne sprawy, pozbyć się zaległości i przejąć pełną kontrolę nad swoim życiem. Niektóre Bliźnięta będą jednak władcze, a nawet despotyczne. Niestety, nie wszyscy chętnie podporządkują się twojej woli. Pozwól ludziom mieć własne zdanie, a unikniesz nieporozumień i męczących dyskusji.

W sprawach domowych możliwe zamieszanie! Będziesz pomagać krewnym, decydować o przeprowadzkach i wielkich całorocznych inwestycjach. Zachowaj zimną krew, bo niektóre sprawy mogą cię teraz zaskoczyć! Zabierzesz się wreszcie za zaległe sprawy urzędowe. Być może przy ich okazji będziesz dyskutować z nieprzyjemnym administratorem lub urzędnikiem, którego jawna niekompetencja bardzo cię zdenerwuje. Uwierz w swoje siły i w żadnym razie nie pozwól źle się traktować.

SAMOPOCZUCIE
Z tym, co trudne i ważne, nie zwlekaj. Wenus od 20.02 znajduje się w sekstylu do twojego znaku zodiaku. Po pracy lub szkole będzie więcej okazji do zabawy i spotkań z ciekawymi osobami. Także znajomości, jakie zawrzesz, okażą się bardzo korzystne i udane. Wenus pomoże ci skorzystać dzięki znajomościom, umowom i porozumieniom. W natłoku zajęć i obowiązków pamiętaj jednak o sobie i swoim wypoczynku. Chwila relaksu, wizyta na siłowni czy basenie poprawi twoją kondycję i ukoi nerwy. Od 20.02 planeta Mars znajduje się w korzystnym sekstylu do twojego znaku zodiaku, co doda si sił i pomoże w realizacji planów.

MIŁOŚĆ

Mimo że wiosna tuż tuż, sprawy kariery i pracy okażą się teraz ważniejsze od romantycznych uniesień. Nawet na randce lub kolacji przy świecach rozmyślać będziesz o zawodowych czy naukowych sprawach. Postaraj się oderwać choć na chwilę od codzienności! Opisy głupich pomysłów szefa lub knowań personalnej mogą być interesujące, ale wcale nie sprawią, że staniesz się bardziej atrakcyjny lub pociągający. Zadbaj o siebie i zawsze rano wyglądaj tak, jakbyś szedł na najważniejszą randkę twojego życia! W ten sposób nawet w natłoku zajęć będziesz wysyłać miłosne sygnały w stronę płci przeciwnej. Szczęście w miłości najbardziej sprzyja ci od 20.02, bo wtedy planeta Wenus znajdzie się w aspekcie sekstylu do twojego znaku zodiaku.
Samotne Bliźnięta mają szansę nawiązać ciekawy flirt, który może przerodzić się w coś poważniejszego. Po 13.03 trzymaj się z daleka od biurowych romansów i dwuznacznych sytuacji. Plotki i intrygi mogą zaszkodzić twojej zawodowej sytuacji, a nawet stać się przedmiotem nieprzyjemnej rozmowy.

Przychylne ci teraz znaki zodiaku to Strzelec i Waga. Panna będzie cię fascynować i kusić, ale to Koziorożec znajdzie drogę do twojego serca. Nie rezygnuj zbyt łatwo ze znajomości, z którą od dawna wiążesz wiele nadziei. Trzymaj się zasad i konsekwentnie dąż do wyznaczonego celu.


PRACA I FINANSE
Zapowiada się wyjątkowo ciekawy miesiąc. Ważne osoby zwrócą na ciebie uwagę. Być może będziesz zastępować kogoś, kto jeszcze nie wrócił z zimowego urlopu czy wakacji. Nowa rola pozwoli ci pokazać się z jak najlepszej strony. O twoich starych sprawkach i niedotrzymanych obietnicach postaraj się teraz nie mówić zbyt wiele. Być może uda się o nich na chwilę zapomnieć! Najlepsze dni w sprawach zawodowych to dni po 20.02. Wtedy planeta Mars znajdzie się w korzystnym sekstylu do twojego znaku. Ten aspekt sprzyja zdobywaniu cennych wiadomości i pożytecznych umiejętności. Nie broń się, jeśli szef czy  nauczyciel wpadnie na genialny pomysł wysłania cię na konferencję, kurs lub przymusowe szkolenie. Być może podczas zawodowej podróży spotkasz kogoś, kto zmieni twój pogląd na kilka nurtujących cię spraw. Zachowaj otwarty umysł, nie obawiaj się eksperymentów! Nowe pomysły już wkrótce zapewnią ci uznanie.

Choć będziesz teraz dla wszystkich autorytetem i dobrym przyjacielem, to nie wszystkim spodoba się twoja nowa rola. Osoby, które cię nie lubią, mogą nawet plotkować za twoimi plecami. Kwadratura Merkurego od 13.03 zwiastuje możliwość nieporozumień, a nawet kłótni z zazdrosnymi osobami. Nie zniżaj się do poziomu tych, którzy w imię własnych interesów wykorzystują cudze słabości. Jeśli czujesz, że twoja zawodowa pozycja jest zagrożona, to nie podejmuj radykalnych decyzji pod wpływem chwilowych emocji. Złożyć końcowy raport lub wymówienie jest łatwo, a znaleźć nową pracę o wiele trudniej! Bądź więc uprzejmy, nie pozwalaj sobie na zbyt wiele emocji! Cierpliwość i dobór argumentów sprawią, że dasz sobie radę w trudnej sytuacji, a nawet zyskasz bardzo wpływowych zwolenników. Przychylne ci teraz znaki zodiaku to Byk, Panna i Koziorożec. Drobiazgowość Barana może cię zaskoczyć, a pretensje Wag wydadzą ci się nieuzasadnione. W kłopotach możesz liczyć na Skorpiona, ale unikaj gadatliwego Wodnika. Nie doprowadzaj do konfliktowych sytuacji i ostatecznych konfrontacji z nieżyczliwymi ci osobami, a osiągniesz to, czego pragniesz.

Poszukujący lepszej pracy mają przed sobą bardzo dobry miesiąc. Mars sekstylu do waszego znaku zodiaku skłoni was do energicznych poszukiwań. Kwadratura Słońca i Merkurego sprzyja prezentowaniu swoich zalet. Po 13.03 skupcie swoją uwagę na ofertach z zagranicznych firm i międzynarodowych koncernach.

Bliźnięta, które się uczą lub studiują, ochoczo zabiorą się do pracy. Mars sprawi, że we wszystkim, co robicie, będziecie chcieli być pierwsi i najlepsi. Miesiąc sprzyja nadrabianiu zaległości, a nauka nie będzie sprawiać wam kłopotów. Lepiej jednak radzić będziecie sobie z samodzielnymi zadaniami.

 


Więcej horoskopów dla Bliźniąt

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 3(13)/2012W najnowszym numerze Tarocisty piszemy o magii trójek, symbolice arkanu numer trzynaœcie, proponujemy ciekawe i nowe rozkłady na sprawy zawodowe oraz różne przydatne rozkłady na trzy karty. Wiele miejsca poœwięcamy Magowi i jego alchemicznym znaczeniom.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 2(12)/2012W najnowszym numerze Tarocisty piszemy między innymi o astrologii medycznej, elekcyjnej oraz progresjach tercjarnych.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 3(8)/2012W najnowszym numerze Astrologii Profesjonalnej piszemy między innymi o astrologii medycznej, elekcyjnej oraz progresjach tercjarnych.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 1(11)/2012Polecamy najnowszy numer kwartalnika Tarocista.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 1-2(6-7)/2012W Astrologii Profesjonalnej publikujemy ciekawe i odkrywcze teksty o astrologii oraz prezentujemy autorów, którzy piszą o astrologii dla astrologów.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 3-4(9-10)/2011Polecamy najnowszy numer kwartalnika Tarocista, a w nim karty bramy z dworu Denarów, artykuł o rozwiązywaniu konfliktów za pomocą tarota.

Zamów aktualny numer