Horoskop dla Bliźniąt na Słońce w Raku od 21.6.2019 do 22.7.2019

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Zbieraj informacje

Miesiąc sprzyja pogłębianiu wiedzy, zarządzaniu finansami i planowaniu wielkich i ambitnych projektów. Odkryjesz, że masz wielu przyjaciół, pomocników i wielbicieli. Sprawy, które związane są z towarzystwem i twoimi znajomymi, okażą się zaskakujące i ważne. Wenus w twoim znaku zodiaku do 3.07 dodaje ci skrzydeł i ułatwia załatwianie trudnych spraw.

MIŁOŚĆ
Twoi znajomi i przyjaciele staną się teraz dociekliwi i niespodziewanie zaczną bardzo interesować się twoim życiem uczuciowym. Chroń swoje tajemnice, bo ktoś tylko czeka, aby opowiedzieć o nich lub pomóc ci – nawet jeśli sobie tego wcale nie życzysz! Nie zwierzaj się więc przyjaciołom, chyba, że chcesz aby wszyscy wiedzieli, co przeżywasz.

Mimo tego szczęście w miłości będzie ci sprzyjać. Nie zabraknie wspólnych wyjazdów, romantycznych kolacji i zabawnych przygód. Po miłosnych nieporozumieniach, zazdrości czy starych urazach nie zostanie nawet ślad. Wpływ Wenus w czerwcu i na początku lipca okaże się też korzystny dla twojego zdrowia i wyglądu. Ten niezwykły czas sprzyja oświadczynom, ślubom i płomiennym obietnicom. Korzystny wpływ Merkurego do 27.06 pomoże ci przetrwać nieporozumienia i wyjaśnić miłosne zagadki. Nie wahaj się pytać, a po wątpliwościach i smutkach wkrótce w twoim sercu nie zostanie nawet ślad.

RODZINA I PRZYJACIELE

Nie oszczędzaj na wakacyjnych podróżach, bo urlop lub chociaż jednodniowy wyjazd okaże się bardzo udany. W sprawach rodzinnych nie powinieneś mieć teraz zbyt wielu kłopotów, choć możliwych jest kilka niezapowiedzianych wizyt. Ucieszysz się z jednak z każdego gościa i na pewno zrobisz wszystko, aby tylko czuł się dobrze w twoich progach. Jednak do domowych zajęć, zaległych porządków czy niezbędnych remontów zupełnie nie będziesz miał teraz głowy. Może być ci trudno doprowadzić rozpoczęte prace do końca, postaraj się więc o pomoc wszystkich domowników. Chętnie za to wybierzesz się na zakupy mebli, telewizora czy ogrodowych urządzeń.

PRACA
Miesiąc sprzyja negocjacji umów i ważnym zobowiązaniom. Merkury zapewnia ci dobry start w każdej dziedzinie. Dbaj o swoje sprawy, nie odkładaj niczego na później, choć pokusa będzie wielka. Twoja obowiązkowość i dokładność zostaną docenione! Możesz teraz liczyć na korzyści, które wynikają z zawartych kiedyś znajomości. Być może ktoś żywi do ciebie wdzięczność i sympatię, dzięki czemu niespodziewanie pomoże ci załatwić pewną sprawę. Możesz mieć jednak więcej wydatków, które związane będą z odpowiednim wyglądem lub prezentami dla ważnych osób. Nie oszczędzaj teraz na tym, co pomaga w karierze! Czas sprzyja także zapisywaniu się na szkolenia i planowaniu służbowych wyjazdów. Nie obawiaj się poszerzania wiedzy, bo dzięki niej już wkrótce będziesz miał szansę na awans. Trzymaj się z daleka od zawodowych intryg i plotek, które dotyczą ważnych osób. Po 16.07 pilnie przeglądaj oferty, zgłaszaj się do pracy, bo masz szansę polepszyć swój zawodowy los.

FINANSE
Zadbaj o swoje sprawy finansowe i nie żałuj czasu, aby wybrać się do banku. Pomysł, który dotyczy inwestycji oszczędności lub rodzinnych pieniędzy, może być ciekawy, ale warto przedyskutować go z kimś, kto ma doświadczenie i autorytet. Do 3.07 Wenus w sekstylu do twojego znaku sprzyja sprawom finansowym i korzystnym ofertom. Najlepsze oferty i umowy mają szansę się pojawić w ostatnim tygodniu czerwca, kiedy działać będzie na niebie korzystna dla ciebie opozycja Wenus z Jowiszem.

ZDROWIE
Będziesz w dobrej formie. Czas sprzyja dbaniu o urodę i wylegiwaniu się na słońcu. Planety będą sprzyjać rekreacji i regeneracji. Unikaj ryzykownych i inwazyjnych zabiegów na skórę 1-4.07 oraz 14-17.07.

ZALECENIA SPECJALNE

URODZENI 21.05 – 31.05

Trudne dni już się dla ciebie skończyły. Zaczną pojawiać się korzystne okazje, sprzyjający ludzie i dodatkowe okazje do zarobienia pieniędzy. Nie leniuchuj i z ochotą angażuj się w nowe przedsięwzięcia.

URODZENI 1.06 – 10.06
Będziesz wojowniczo nastawiony do świata i ludzi, nie daj jednak ponieść się nerwom i emocjom. Używaj swojego intelektu w walce z trudnym przeciwnikiem. Druga połowa miesiąca sprzyja wyjazdom i intensywnemu uprawianiu sportów.

URODZENI 11.06 – 21.06

Zastanów się, co jeszcze powinieneś uporządkować i uprzątnąć ze swojego życia. Ktoś przypomni ci o niewykorzystanych szansach i okazjach. Nie broń się przed tym, co nowe, ponieważ nowości już niedługo przyniosą ci prestiż i uznanie. Merkury wciąż ci sprzyja.
Więcej horoskopów dla Bliźniąt

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer