Polecamy

Horoskop roczny
na 2016 rok

Wróżba z tarota
na 2016 rok

Horoskop chiński na rok Ognistej Małpy (2016)

Horoskop miłosny
na 2016 rok

Horoskop zawodowy
na 2016 rok

Horoskop numerologiczny
na 2016 rok

Numerologia kariery
na rok 2016

Runy na biznes i karierę
w roku 2016

Numerologiczny horoskop miesięczny

Kursy i warszaty w Warszawskiej Szkole Astrologii

Kurs internetowy "Astrologia dla początkujących" I-IV 2016

Więcej informacji i zapisy

Kurs internetowy "Astrologia dla zaawansowanych. Techniki prognozowania przyszłości" I-III 2016

Więcej informacji i zapisy

Kurs internetowy "Astrologia partnerska" I-III 2016

Więcej informacji i zapisy

Kurs internetowy "Tarot dla zaawansowanych" I-IV 2016

Więcej informacji i zapisy

Plan warsztatów czwartkowych IX-XII 2015

Więcej informacji i zapisy

Horoskop dla Bliźniąt na Słońce w Wadze od 22.9.2016 do 22.10.2016

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Jowisz i Słońce dodadzą ci sił

Miesiąc sprzyja miłości i radości. Będziesz się podobać, łatwo zyskasz uznanie. Korzystaj ze wsparcia planet i załatwiaj ważne sprawy. Słońce i Jowisz znajdują się trygonie do twojego znaku i pomagają ci szybko załatwiać różne ważne sprawy. Sekstyl Urana postawi na twojej drodze życzliwych znajomych.

Miłość
Wenus w trygonie do twojego znaku zapewni ci powodzenie. W swoim związku skup się na tym, jak mile spędzać wolny czas. Trygon Jowisza sprzyja wyjazdom, organizowaniu romantycznych kolacji i chodzeniu do kina lub teatru.

Samotne Bliźnięta mają dobry czas na nowe znajomości. Trygon Merkurego od 7.10 obudzi twoją intuicję i sprawi, że nie przegapisz żadnej ciekawej osoby. Swoje plany trzymaj jednak w tajemnicy, bo inaczej wszyscy będą o nich plotkować.

Rodzina i przyjaciele
Możesz poczuć się zmęczony domowymi sprawami i narzekającymi na jesień znajomymi. Zarezerwuj więcej czasu tylko dla siebie, zajmij się swoim hobby. Wenus sprzyja sztuce, chodzeniu do kina i na wystawę. Nie zmuszaj się do tego, czego nie chcesz robić i znajdź sobie różne wymówki, aby mieć więcej czasu dla siebie. Rodzina nie zginie, jeśli będzie musiała sama odgrzać sobie obiad. Słońce w trygonie do twojego znaku poprawi ci humor i sprzyjać będzie spotkaniom z sympatycznymi ludźmi.

Kariera i pieniądze
Zapowiada się miesiąc pełen zawodowych sukcesów, choć czas w pracy może ci się trochę dłużyć. Inne atrakcje będą ciekawsze! Na szczęście szef okaże się mniej wymagający, a współpracownicy będą całkiem rozgarnięci. Joweisz i Merkury (od 7.10) w trygonie pomogą ci zapamiętać najtrudniejsze informacje i połączyć różne odległe fakty w jedną całość. Warto teraz zapisać się na kurs prawa jazdy lub obcego języka. Nowe umiejętności  szybko przełożą się na większe pieniądze.

Zdrowie
Mars nadal jest w opozycji do twojego znaku do 26.09. Będziesz w dobrej kondycji, ale uważaj podczas cięższych prac fizycznych, bo możesz nadwyrężyć sobie kręgosłup. Zamiast grać siłacza, bądź po prostu rozważny i nie wstydź się prosić o pomoc. Od 7.10 Merkury sprzyja robieniu badań i wizytom u specjalistów.


ZALECENIA SPECJALNE

URODZENI 21.05 – 31.05

Saturn i Mars sprawią, że będziesz czujny i ostrożny. Odkryjesz czyjąś tajemnicę lub rozszyfrujesz podwójną grę konkurencji.

URODZENI 1.06 – 10.06
Słońce w sekstylu do twojego dekanatu sprzyja towarzyskim imprezom i dobrej zabawie. Masz teraz dobry czas na nowe, sympatyczne znajomości.

URODZENI 11.06 – 21.06
Uran radzi zwracać uwagę na różne przepisy i regulaminy. Także za kierownicą bądź ostrożny, bo drogówka czyha na ciebie za rogiem.


Więcej horoskopów dla Bliźniąt

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 12W 12 numerze "Astrologii Profesjonalnej" publikujemy artykuł Izabeli Podlaskiej-Konkel o interpretacji horoskopów horarnych dotyczących pytań o sprawy zawodowe, cenę produk­tu, rządy i werdykt sądu oraz finał sprawy oraz tekst o tym, jak interpretować horoskopy wydarzeniowe. Ewa Krajewska przedstawia znaczenia dziewiątego domu, a Ewa Seydlitz odtwarza chronologię przepowiedni Nostradamusa.

Zamów aktualny numer