Horoskop dla Bliźniąt na Słońce w Strzelcu od 22.11.2022 do 20.12.2022

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Walcz o swoje, ale unikaj kłótni

Słońce w opozycji do twojego znaku dobrze wpłynie na twoje relacje z ludźmi. Będziesz wyrozumiały i otwarty na nowe propozycje. Mars w twoim znaku radzi ci jednak pilnować ważnych spraw, bo inni ludzie cię będą rozpraszać. Nie panikuj, bo lekki stres podziała na ciebie mobilizująco i wszystko się uda zrobić. Im bliżej Świąt, tym lepsza atmosfera. Podczas pełni Księżyca w twoim znaku zodiaku 7-8.12 bądź otwarty na miłość, nowe znajomości i ciekawe zawodowe propozycje, bo nagle wszystko może przyspieszyć.

MIŁOŚĆ

Dzięki opozycji Wenus do 10.12 nabierzesz ochoty na miłosne szaleństwa i będziesz miał więcej wyrozumiałości dla wszystkich. Jednak w grudniu Wenus sprawi, że zamiast randkować, zajmiesz się innymi sprawami. Natrętni wielbiciele mogą cię zdenerwować, jeśli będą co chwila cię zaczepiać lub wysyłać ci sms-y. Mars w twoim znaku sprawi, że ktoś ze znajomych może się wtrącać w twoje sprawy, komentować decyzje twojego partnera, a nawet cię pouczać. Znieś to ze spokojem, zamiast się obrażać. Pełnia Księżyca w twoim znaku 7-8.12 przyniesie rozwiązanie pewnej trudnej partnerskiej sprawy.
 
Samotne Bliźnięta w listopadzie powinny łapać nowe szanse i randki. Szczególnie podczas pełni Księżyca 7-8.12 los może się do was uśmiechnąć, a życie uczuciowe nabrać zawrotnego tempa. W grudniu nie odrzucaj jednak pochopnie zaproszeń na wystawę lub premierę, bo możesz spotkać kogoś do pary. Dbaj o siebie i częściej się uśmiechaj, a dzięki opozycji Słońca powodzenie cię nie opuści.
 
RODZINA I PRZYJACIELE
Nie obiecuj bliskim osobom, że wszystko za nich pozałatwiasz, a potem wysprzątasz dom na błysk, bo nie dotrzymasz słowa. Słońce w opozycji sprawi, że twoje własne zainteresowania okażą się teraz ważniejsze. Wykorzystaj wolny czas aby odpocząć i rozwijać swoje pasje, zamiast z cierpiętniczą miną stać w kolejce po wędlinę w markecie. Nie trać też czasu na nudnych ludzi. Chwila bez starych, nudnych znajomych pozwoli ci odpocząć i choć na chwilę zapomnieć o wszystkich problemach. Poczytaj książkę, obejrzyj dobry film. Kiedy się za ludźmi stęsknisz, znów staniesz się bardziej towarzyski. W grudniu masz szanse pogodzić się z dalekim krewnym lub kłótliwym sąsiadem.
 
PRACA I PIENIĄDZE
Słońce w opozycji do twojego znaku sprzyja korzystnym zmianom w pracy i wśród współpracowników. Dostaniesz zlecenie, na jakim ci zależy lub przeniesiesz się na lepsze stanowisko. Choć czas może być trochę nerwowy, bo wciąż oddziałuje na ciebie kwadratura Marsa, to bardzo dużo spraw uda się teraz wynegocjować i załatwić tak, aby to tobie było wygodnie i dobrze. Będzie dobrze, ale nie pozwól się poganiać i pamiętaj o wszystkich ważnych terminach. Co nagle, to po diable! Podczas pełni Księżyca 7-8.12 warto się zastanowić z kim dalej trzymać i jak się zachowywać, bo będziesz mógł zawrzeć ważną koalicję.
 
ZDROWIE
Jeśli coś cię boli, to szukaj dobrego lekarza, zamiast powierzać zdrowie byle komu. Merkury pomoże ci trafić na dobrego fachowca, ale musisz się o to postarać. Mars w kwadraturze przestrzega przed szaleństwem za kierownicą, częściej odpoczywaj podczas długich podróży.
 
ZALECENIA SPECJALNE

URODZENI 21.05 – 31.05
Słońce sprawi, że będziesz pewny siebie i odważny. Czas sprzyja podejmowaniu mądrych decyzji, które dotyczą twojej pracy lub kariery. Zrób też trochę porządku i zadbaj o wygląd! Wolne miejsce po bałaganie w szafie szybko zapełnisz nowymi zakupami.

URODZENI 1.06 – 10.06
Mars sprawi, że twoje decyzje mogą zostać poddane ocenie. Nie przejmuj się zdaniem zazdrośników, a z życzliwej krytyki wyciągnij wnioski i dalej rób to, co jest dla ciebie ważne. W weekendy odpoczywaj i odreagowuj stresy, najlepiej podczas uprawiania sportu.
 
URODZENI 11.06 – 21.06
Wenus sprzyja pozytywnym zmianom. Będziesz energiczny, wesoły i otwarty na nowe propozycje. Chwytaj nowe okazje, nie martw się o przyszłość. Co teraz zaczniesz, będzie się w przyszłości dobrze rozwijać.
 


Więcej horoskopów dla Bliźniąt

Nowo?ci wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebną interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer