Polecamy

Horoskop numerologiczny na 2018 rok

Horoskop roczny
na 2018 rok

Horoskop chiński na rok Ziemskiego Psa (2018)

Horoskop miłosny
na 2018 rok

Wróżba z tarota na 2018 rok

Wróżba z run na rok 2018

Numerologiczny horoskop miesięczny

Kursy i warszaty w Warszawskiej Szkole Astrologii

Tematy astrologicznych warsztatów czwartkowych (zima i wiosna 2018)

Internetowy kurs
"Astrologia prognostyczna" I-III 2018

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs
"Astrologia elekcyjna" I-III 2018

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs
"Astrologia horarna w praktyce" VI-IX 2018

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs
"Astrologia dla początkujących" IX-XII 2018

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs
"Interpretacja solariuszy" IX-XI 2018

Więcej informacji i zapisy

Horoskop dla Bliźniąt na Słońce w Wadze od 23.9.2018 do 21.10.2018

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Dogaduj się z ludźmi

Miesiąc sprzyja miłości i radości. Będziesz się podobać, łatwo zyskasz uznanie. Korzystaj ze wsparcia planet i załatwiaj ważne sprawy. Słońce znajduje się trygonie do twojego znaku i pomaga ci szybko załatwiać różne ważne sprawy. Trygon Marsa radzi działać aktywnie, ale unikać niepotrzebnych dyskusji i konfliktów.

MIŁOŚĆ
Mars w trygonie do twojego znaku zapewni ci powodzenie. W swoim związku skup się na tym, jak mile spędzać wolny czas. Trygon Merkurego do 10.10 sprzyja wyjazdom, organizowaniu romantycznych kolacji i chodzeniu do kina lub teatru. Samotne Bliźnięta mają dobry czas na nowe znajomości. Kwinkunks Wenus obudzi twoją intuicję i sprawi, że nie przegapisz żadnej ciekawej osoby. Swoje plany trzymaj jednak w tajemnicy, bo inaczej wszyscy będą o nich plotkować.

RODZINA I PRZYJACIELE
Możesz poczuć się zmęczony domowymi sprawami i narzekającymi na jesień znajomymi. Zarezerwuj więcej czasu tylko dla siebie, zajmij się swoim hobby. Słońce w trygonie do twojego znaku sprzyja sztuce, chodzeniu do kina i na wystawę. Nie zmuszaj się do tego, czego nie chcesz robić i znajdź sobie różne wymówki, aby mieć więcej czasu dla siebie. Rodzina nie zginie, jeśli będzie musiała sama odgrzać sobie obiad. Merkury w trygonie do twojego znaku poprawi ci humor i sprzyjać będzie spotkaniom z sympatycznymi ludźmi.

PRACA I PIENIĄDZE
Zapowiada się miesiąc pełen zawodowych sukcesów, choć czas w pracy może ci się trochę dłużyć. Inne atrakcje będą ciekawsze! Na szczęście szef okaże się mniej wymagający, a współpracownicy będą całkiem rozgarnięci. Merkury do 10.10 pomoże ci zapamiętać najtrudniejsze informacje i połączyć różne odległe fakty w jedną całość. Warto teraz zapisać się na kurs prawa jazdy lub obcego języka. Nowe umiejętności  szybko przełożą się na większe pieniądze.

ZDROWIE
Mars nadal jest w trygonie do twojego znaku. Będziesz w dobrej kondycji, ale uważaj podczas cięższych prac fizycznych, bo możesz nadwyrężyć sobie kręgosłup. Zamiast grać siłacza, bądź po prostu rozważny i nie wstydź się prosić o pomoc.

ZALECENIA SPECJALNE

URODZENI 21.05 – 31.05

Mars sprawi, że będziesz czujny i ostrożny. odkryjesz czyjąś tajemnicę lub rozszyfrujesz podwójną grę konkurencji.

URODZENI 1.06 – 10.06
Słońce sprzyja towarzyskim imprezom i dobrej zabawie. Masz teraz dobry czas na nowe, sympatyczne znajomości.

URODZENI 11.06 – 21.06
Merkury radzi zwracać uwagę na różne przepisy i regulaminy. Także za kierownicą bądź ostrożny, bo drogówka czyha na ciebie za rogiem.


Więcej horoskopów dla Bliźniąt

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer