Polecamy

Horoskop chiński na rok Ziemskiej Owcy (2015)

Horoskop roczny
na 2015 rok

Horoskop zawodowy
na 2015 rok

Numerologiczny horoskop miesięczny

Wróżba z tarota
na 2015 rok

Horoskop miłosny
na 2015 rok

Horoskop numerologiczny
na 2015 rok

Kursy i warszaty w Warszawskiej Szole Astrologii

Internetowy kurs Astrologia elekcyjna - VII-VIII 2015

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs Astrologia horarna w praktyce - IX-XI 2015

Więcej informacji i zapisy

Internetowy i stacjonarny kurs Tarot dla początkujących - IX-XI 2015

Więcej informacji i zapisy

Internetowy i stacjonarny kurs Astrologia dla początkujących - IX-XI 2015

Więcej informacji i zapisy

Plan warsztatów czwartkowych V-VIII 2015

Więcej informacji i zapisy

Horoskop dla Bliźniąt na Słońce w Raku od 21.6.2015 do 21.7.2015

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Niech czas płynie leniwie

Kiedy Słońce wkracza w znak Raka, Bliźnięta stają się powolne i nawet trochę leniwe. Słońce i letnia pogoda sprzyjają na szczęście wypoczynkowi i beztroskiemu leżeniu na łące. Bądź dobrej myśli, nie oszczędzaj na siłę i nie martw się na zapas. Po prostu odpocznij, ciesz się pogodą i przyjaciółmi. Na wszystko jeszcze masz czas. Nabierz sił na nadchodzące wakacyjne szaleństwa. Dopiero przyszły miesiąc astrologiczny będzie bowiem obfitował w wiele wydarzeń i atrakcji.

GŁÓWNE WYDARZENIA
W tym miesiącu możesz być niespokojny i podejrzliwy w stosunku do ludzi. Trudno będzie ci zdecydować się czego chcesz i co jest dla ciebie najważniejsze. To znak, że musisz poświęcić więcej uwagi swoim własnym potrzebom i swojemu życiu wewnętrznemu. Możesz nawet zapragnąć odrobiny samotności, co zaskoczy rozrywkowych przyjaciół. Postaw teraz na swoją wygodę i kieruj się tam, gdzie jest miło i przyjemnie. Półsekstyl Słońca sprzyja odpoczynkowi w pięknym miejscu, ale także układaniu ważnych zawodowych planów na pozostałe miesiące roku. Merkury do 7.07 znajduje się w twoim znaku. Sprzyja to nawiązywaniu ciekawych znajomości, a także zawieraniu zgody z wrogami. Bądź cierpliwy, a zakończysz trudną sprawę, a jaką zmagałeś się w pierwszej połowie roku.
   

SAMOPOCZUCIE
Będziesz w dobrym humorze, ale nie wymagaj od siebie za wiele. Zbyt ambitne plany wakacyjnych podróży mogą cię zestresować. Postaw na sprawdzone rozrywki i nie przesadzaj ze sportem, a pierwszy miesiąc wakacji będzie bardzo udany. Sprzyjająca koniunkcja Marsa sprawi, że do 23.06 będziesz energiczny i pewny siebie. Przez cały miesiąc szanuj swoje zdrowie i nie wymagaj od siebie zbyt wiele. Półsekstyl Marsa od 24.06 może oznaczać przeziębienie i chwilowy spadek formy.

MIŁOŚĆ

Zapowiada się wspaniały miesiąc, a twoje miłosne sprawy zmierzać będą w dobrym kierunku. Zacznie ci bardziej zależeć na wyglądzie, wygodzie, miłości i radości! Postanowisz otoczyć się sympatycznymi ludźmi i zapomnieć o codziennych kłopotach. Wszystko to sprzyja wakacyjnemu odpoczynkowi i nowym miłosnym przygodom. Podczas towarzyskich spotkań pełno będzie osób bardzo tobą zainteresowanych. Trudno ci będzie zdecydować się na tego jednego, konkretnego partnera czy partnerkę. Uważaj, bo powodzenie nie będzie trwać wiecznie!

Samotne Bliźnięta
w czerwcu będą tak zajęte pracą i obowiązkami, że mogą nie zauważyć starań i uśmiechów. W lipcu planeta Wenus wróży ci niezwykle interesującą znajomość. Możesz liczyć na zainteresowanie kogoś, kto wykonuje rzadko spotykany zawód lub pochodzi z innego kręgu społecznego niż ty. Do 8.07 szczęście sprzyja ci najbardziej.

Bliźnięta w stałych związkach
czeka udany miesiąc, choć powinny unikać dyskusji na temat dalszej rodziny i krewnych. Im dalej trzymać się będziesz od teściowej i jej problemów, w tym lepszym nastroju oboje będziecie. Koniecznie wybierzcie się na wakacyjny wyjazd tylko we dwoje, a znów poczujecie przypływ wielkich emocji. Nie zostawiaj tylko ukochanej osoby sam na sam z interesującą i ładną przyjaciółką czy atrakcyjnym znajomym, bo potem będziesz mógł mieć tylko pretensje do siebie. Zazdrość, która może cię dopaść w tym miesiącu, nawet jeśli będzie nieuzasadniona, przysporzy ci wielu zmartwień. Unikaj więc sytuacji niezręcznych i takich, które zostawiają niedomówienia. Sam też nie skazuj partnera na katusze zazdrości umawiając się na spotkanie po latach z byłą sympatią.

RODZINA

W tym miesiącu nie słuchaj narzekań domowników i rodziny, że nie ma gdzie wyjechać lub że brak wam pieniędzy na prawdziwe wakacje. Jeśli nie masz rodzinnej działki, wproś się do znajomych i pomóż im uprawiać ogródek i pielić grządki. Nic tak nie poprawi ci samopoczucia jak kontakt z przyrodą. Krótkie wycieczki do lasu i nad jezioro pozwolą ci odpocząć i zregenerować siły. Nawet jeśli zaplanowałeś już urlop dopiero na koniec lata, przełam lenistwo i zorganizuj sam weekendowe wycieczki.

Zajmij się troskliwiej swoją rodziną i bliskimi ci osobami. Okaże się, że potrzebują twojego wsparcia i opieki, zarówno emocjonalnej, jak i finansowej. Nie bądź zbyt skąpy, starczy przecież i dla ciebie, i dla innych. Inwestycja w rodzinę zawsze się opłaca. W końcu czerwca możesz być bardzo potrzebny w domu, na miejscu. Po 8.07 przyjrzysz się bliżej wyglądowi mieszkania i stanowi mebli i postanowisz coś zmienić. Nowe rolety czy firanki, dodatkowy wygodny fotel czy krzesło w salonie na pewno poprawią humor tobie i domownikom. Nie zmieniaj jednak za dużo, bo już niedługo znów możesz mieć chęć na kupienie czegoś nowego.

PRACA I FINANSE
Nie denerwuj się się, że ostatnio wszystko działo się za wolno, a na rezultaty każdych działań trzeba było czekać tygodniami. Może być ci trudno nadążyć za nowymi sprawami. Nie spoczywaj na laurach, tylko zabierz się do pracy. Po 8.07 okaże się, że jest dużo do zrobienia i zdobycia. Jeśli chcesz spać spokojnie i nie martwić się o to, czym zapłacisz za czynsz i telefon, wykaż się przed szefem swoją pomysłowością i przede wszystkim użytecznością. Gromadź ważne informacje, aby potem okazało się w decydującym momencie, że tylko ty jesteś w stanie coś załatwić lub dowiedzieć się szybko czegoś ważnego.

Trzymaj rękę na pulsie, bo konkurencja do twojego stanowiska nie śpi. Możesz jednak pozwolić sobie na krótki urlop, bo inaczej staniesz się zbyt nerwowy i zmęczony. Bądź jednak zawsze w pobliżu telefonu i nawet na urlopie co jakiś czas kontroluj sytuację w pracy. Swoje sprawy na pewno możesz przekazać uczynnym Rybom i Koziorożcom. Nie korzystaj z rad roztrzepanych Wodników, bo za pomyłki czy niesprawdzone informacje to ty będziesz odpowiadać.

Poszukujący lepszej pracy
przejmą się stanem swoich finansów i pieniądze będą główną motywacją do energicznych poszukiwań. Po 24.06 szczęście wam sprzyja. O ciekawej ofercie powiedzieć wam mogą przyjaciele lub nawet sąsiedzi. Warto też samemu zwrócić się z zapytaniem do atrakcyjnego pracodawcy, nawet jeśli aktualnie nie prowadzi przyjęć nowych pracowników.

URODZENI 21.05 – 31.05
Trudne dni już się dla ciebie skończyły. Zaczną pojawiać się korzystne okazje, sprzyjający ludzie i dodatkowe okazje do zarobienia pieniędzy. Nie leniuchuj i z ochotą angażuj się w nowe przedsięwzięcia.

URODZENI 1.06 – 10.06
Będziesz wojowniczo nastawiony do świata i ludzi, nie daj jednak ponieść się nerwom i emocjom. Używaj swojego intelektu w walce z trudnym przeciwnikiem. Lipiec sprzyja wyjazdom i intensywnemu uprawianiu sportów.

URODZENI 11.06 – 21.06
Zastanów się, co jeszcze powinieneś uporządkować i uprzątnąć ze swojego życia. Ktoś przypomni ci o niewykorzystanych szansach i okazjach. Nie broń się przed tym, co nowe, ponieważ nowości już niedługo przyniosą ci prestiż i uznanie.


Więcej horoskopów dla Bliźniąt

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 3(13)/2012W najnowszym numerze Tarocisty piszemy o magii trójek, symbolice arkanu numer trzynaœcie, proponujemy ciekawe i nowe rozkłady na sprawy zawodowe oraz różne przydatne rozkłady na trzy karty. Wiele miejsca poœwięcamy Magowi i jego alchemicznym znaczeniom.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 2(12)/2012W najnowszym numerze Tarocisty piszemy między innymi o astrologii medycznej, elekcyjnej oraz progresjach tercjarnych.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 3(8)/2012W najnowszym numerze Astrologii Profesjonalnej piszemy między innymi o astrologii medycznej, elekcyjnej oraz progresjach tercjarnych.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 1(11)/2012Polecamy najnowszy numer kwartalnika Tarocista.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 1-2(6-7)/2012W Astrologii Profesjonalnej publikujemy ciekawe i odkrywcze teksty o astrologii oraz prezentujemy autorów, którzy piszą o astrologii dla astrologów.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 3-4(9-10)/2011Polecamy najnowszy numer kwartalnika Tarocista, a w nim karty bramy z dworu Denarów, artykuł o rozwiązywaniu konfliktów za pomocą tarota.

Zamów aktualny numer