Horoskop dla Bliźniąt na Słońce w Byku od 19.4.2017 do 19.5.2017

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Działaj z rozmachem

Miesiąc sprzyja sukcesom, ale Wenus w sekstylu do twojego znaku radzi ci zadbać o dobre relacje z ludźmi. Praca i obowiązki to nie wszystko! Bądź sympatyczny, pomagaj i doradzaj. Nowe znajomości będą bardzo udane. Saturn w opozycji zachęci do dbania o zdrowie. Neptun w kwadraturze radzi oszczędzać pieniądze, a kwinkunks Plutona pomoże w drobnych porządkach.

Miłość
Wenus pomoże ci od 28.04 zacieśniać i poprawiać relacje. Postaraj się częściej rozmawiać o uczuciach i pielęgnować miłość. Zorganizuj randkę, porwij się na egzotyczne menu podczas kolacji przy świecach. Będziesz miał świetne wyczucie tego, czego pragnie twoja druga połowa. Spełniaj marzenia, a zgarniesz same pochwały.

Samotne Bliźniaki z wielką łatwością zawierać będą nowe znajomości. Będzie w czym wybierać, ale sekstyl Merkurego radzi nie staraj się do nikogo dopasowywać. Jeśli nowej sympatii nie podoba się twój styl, to trudno. Bądź sobą, nie idź na zbyt duży kompromis, bo potem zrobią się z tego problemy.

Bliźnięta w stałym związku będą tryskać energią i pomysłami na ożywienie wspólnie spędzanych chwil. Podczas pełni 9-11.05 zorganizuj wyjątkową randkę lub zapewnij wam obojgu dużo czasu tylko we dwoje.

Rodzina i przyjaciele
Wenus od 28.04 pomoże ci zawrzeć zgodę z wojowniczymi krewnymi i zbuntowanymi dziećmi. W domu zapanuje więcej miłości i spokoju. Zadbasz o pozytywną energię, poustawiasz remedia feng-shui. Jeśli czujesz, że komuś potrzebna jest pomoc lub gościna, to bez wahania mu jej udzielisz. Sam również możesz teraz liczyć na pomoc krewnych. Także rodzicielskie rady i spostrzeżenia na temat twojej sytuacji okażą się bardzo cenne, możesz też prosić o wsparcie finansowe. Pamiętaj, że opozycja Saturna skłania do wywiązywania się z obietnic i zobowiązań, inaczej wszyscy się na ciebie obrażą.

Kariera i pieniądze
W pracy dobrze ci się będzie wiodło. Sekstyl Wenus od 28.04 bardzo sprzyja twoim finansom, ale postaraj się nie chwalić swoim majątkiem, bo ktoś ze współpracowników stanie się zazdrosny. Lepiej być skromnym, niż zwracać na siebie uwagę. Sam za to słuchaj, podpatruj i ucz się od bogatszych jak zarabiać pieniądze. Nie wstydź się pytać o zniżkę, poszukaj tańszych kredytów, kont w banku czy lepszych usług w niższej cenie, bo dobrze na tym wyjdziesz. Pod koniec miesiąca możesz mieć więcej wydatków, które będą związane z podróżami i prezentami na różne rodzinne okazje. Możesz znaleźć ciekawą ofertę biura podróży lub kupić coś przez Internet w bardzo atrakcyjnej cenie.

Zdrowie
Bardziej zatroszcz się o zdrowie i wygodę. Nie słuchaj rozmów o cudzych problemach i dolegliwościach, bo popsujesz sobie humor. Mars w twoim znaku radzi więcej się wysypiać i unikać alkoholu, więcej spacerować i przebywać na świeżym powietrzu. W maju poprawa nastroju, więcej ochoty na sport i aktywny tryb życia.

ZALECENIA SPECJALNE

URODZENI 21.05 – 31.05

Słońce zachęci cię do ruszenia się z domu. Szukaj ofert wyjazdów i szkoleń. Możesz teraz znaleźć coś bardzo ciekawego i wcale nie drogiego.

URODZENI 1.06 – 10.06
Wenus przyniesie ci szczęście w miłości. Zakończysz konflikty, pozbędziesz się kompleksów. Przed samotnymi bardzo dobry czas na nowe znajomości.

URODZENI 11.06 – 21.06
Miesiąc sprzyja miłości. Masz teraz dobry czas, aby lepiej porozumieć się z partnerem. Nadeszła wiosna, czas zakończyć stare kłótnie.Więcej horoskopów dla Bliźniąt

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 12W 12 numerze "Astrologii Profesjonalnej" publikujemy artykuł Izabeli Podlaskiej-Konkel o interpretacji horoskopów horarnych dotyczących pytań o sprawy zawodowe, cenę produk­tu, rządy i werdykt sądu oraz finał sprawy oraz tekst o tym, jak interpretować horoskopy wydarzeniowe. Ewa Krajewska przedstawia znaczenia dziewiątego domu, a Ewa Seydlitz odtwarza chronologię przepowiedni Nostradamusa.

Zamów aktualny numer