Horoskop dla Bliźniąt na Słońce w Skorpionie od 23.10.2020 do 20.11.2020

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Walcz o swoje

Mars w sekstylu sprawi, że będziesz wymagający i pewny siebie. Od 28 października Merkury i Wenus w trygonach będą cię namawiać, żebyś zadbał o swoją wygodę. Nie każdemu się spodoba, że już się tak nie poświęcasz w pracy lub nie dla wszystkich znajomych masz czas. Jednak zmiany, jakie wprowadzisz w życie, okażą się dla Ciebie korzystne.

MIŁOŚĆ

Bliźniak nie lubi nudy, także w miłości. Zainteresuj się tym, co proponuje Twój partner, zamiast z góry potępiać niektóre rozrywki. Nawet granie w grę czy oglądanie meczu mogą być dobrą zabawą, jeśli tylko odpowiednio się nastawisz. Samotne Bliźnięta nie będą narzekać na brak miłosnych atrakcji, ale warto trochę zmienić towarzystwo, w jakim się oobracasz. Zamiast słuchać jak znajomi zatracają się w narzekaniu, zajrzyj w te miejsca w Internecie, gdzie jeszcze nie byłeś. Od 28 października Merkury w trygonie pomoże trafić na bardzo ciekawe osoby, a do flirtu też się ktoś znajdzie.
 
RODZINA I PRZYJACIELE
Pomagasz i troszczysz się, ale z domowników nikt nie zwraca uwagi na Twoje potrzeby? Jeśli jest aż tak źle, to czas upomnieć się o swoje prawa. Od 28 października Merkury i Wenus w trygonach pomogą ci zrobić udaną domową rewolucję. Bliscy w końcu przyznają Ci rację i zrobią to, o co ich poprosisz. A w wolnym czasie zajmij się przyjemnościami. Nastaw ulubioną muzykę i upiecz sobie ciasto, jakie najbardziej lubisz, zamiast znowu pytać się domowników, na co mają ochotę! Jak zrobisz rewolucję, to musisz konsekwentny. 
 
PRACA I PIENIĄDZE
Twoje relacje z szefem i innymi współpracownikami będą się lepiej układać. Konkretnie powiesz, jakie masz problemy lub co chciałbyś zmienić. Twoje pomysły wszystkim się przydadzą. Mars w sekstylu pomoże aktywnie działać, a nawet przejąć dowodzenie nad bardsziej skomplikowanymi sprawami. Zwłaszcza od 14 listopada twoje akcje poszybują w górę. Ale pamiętaj o swoich korzyściach, a nawet upieraj się przy swoich pomysłach, bo wyjdzie Ci to na dobre. Wenus w trygonie nie pozwoli ci zbiednieć! Negocjuj, dyskutuj i śmiało upominaj się o swoje, a finansowo miesiąc będzie udany.
 
ZDROWIE
Znajdź czas na sport i spacery, a uspokoisz nerwy. Trochę więcej ruchu na pewno poprawi ci humor i doda nowej porcji energii. Mars w sekstylu sprzyja odkrywaniu nowych pasji, a joga w domu też może okazać się odkryciem roku. Od 28 października Wenus w trygonie sprzyja też dbaniu o wizerunek. Twój pomysł na zmianę fryzury, a nawet koloru włosów, okaże się bardzo udany. Możesz teraz śmiało trochę poeksperymentować ze stylem.
 
ZALECENIA SPECJALNE
 
URODZENI 21.05 – 31.05
Sprawnie uporasz się z obowiązkami, choć miesiąc w pracy może być trochę męczący. Gdy inni będą pić kawę i plotkować, ty będziesz zdobywać przewagę nad konkurencją. Masz szansę na sukces, zwłaszcza finansowy.
 
URODZENI 1.06 – 10.06
Mars w sekstylu sprawi, że będziesz szybko podejmować decycje. Warto szukać sposobów na pozbycie się starych problemów. Nie oceniaj tylko ludzi po pozorach, bo ktoś może udzielić ci dziwnej, ale bardzo skutecznej porady.
 
URODZENI 11.06 – 21.06
Znajdź czas dla przyjaciół, bo wreszcie uda się szczerze porozmawiać na poważne tematy. Także mała impreza lub udział w ciekawym spotkaniu na temat hobby bardzo poprawi Ci nastrój, choćby było to tylko spotkanie przez Internet.


Więcej horoskopów dla Bliźniąt

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebna interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dÂźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer