Internetowy kurs tarota dla początkujących

Polecamy

Horoskop chiński na rok Ziemskiej Owcy (2015)

Horoskop roczny
na 2015 rok

Horoskop zawodowy
na 2015 rok

Numerologiczny horoskop miesięczny

Wróżba z tarota
na 2015 rok

Horoskop miłosny
na 2015 rok

Horoskop numerologiczny
na 2015 rok

Kursy i warszaty w Warszawskiej Szkole Astrologii

Internetowy kurs Astrologia elekcyjna - VII-VIII 2015

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs Astrologia horarna w praktyce - IX-XI 2015

Więcej informacji i zapisy

Internetowy i stacjonarny kurs Tarot dla początkujących - IX-XI 2015

Więcej informacji i zapisy

Internetowy i stacjonarny kurs Astrologia dla początkujących - IX-XI 2015

Więcej informacji i zapisy

Plan warsztatów czwartkowych V-VIII 2015

Więcej informacji i zapisy

Horoskop dla Bliźniąt na Słońce w Pannie od 23.8.2015 do 22.9.2015

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Bądź odważny

Słońce sprzyja twoim sprawom finansowym. Będziesz przedsiębiorczy i pomysłowy. Nie oglądaj się na innych, bo będziesz szybszy i bystrzejszy. Nie trać czasu na tłumaczenia, tylko śmiało realizuj swoje plany.

POZYCJE PLANET
Słońce znajduje się w kwadraturze do twojego znaku. To aspekt, który sprzyja pracy i karierze, ale jednocześnie może przynieść trochę irytujących sytuacji. Trudno ci będzie dopasować się do innych, a kwinkunks Saturna do 17.09 dodatkowo może poganiać cię i denerwować. Na szczęście trygon Merkurego pomoże ci racjonalnie myśleć i podejmować logiczne decyzje. Sekstyle Wenus i Marsa zapewnią ci atrakcje towarzyskie. Kwadratura Jowisza sprzyja twoim sprawom finansowym i na nich warto się teraz skoncentrować. Mars i Uran znajdują się w sekstylach i korzystnie wpływają na twoją kondycję. Kwadratura Neptuna radzi słuchać swojego serca, a nie plotek. Kwinkunks Plutona pomaga odróżnić prawdę od fałszu.

MIŁOŚĆ
Na miłość możesz teraz nie mieć zbyt wiele czasu, bo pochłoną cię różne obowiązki lub nauka. Partner też może być zajęty swoimi sprawami. Mimo tego powodzenie będzie ci sprzyjać, a pewien wielbiciel będzie wytrwale za tobą podążać. Dostaniesz sympatyczne wiadomości, a na portalach społecznościowych ktoś będzie chciał z tobą o czymś ciekawym porozmawiać. Jeśli jesteś samotny, to koniec tygodnia warto umówić się na randkę i sprawdzić, jak się będziecie razem czuli. Jeśli jesteś Bliźniakiem z I dekanatu znaku, to śmiało podejmuj miłosne decyzje  i nie przejmuj się tym, co na twój temat mówią inni.

Samotne Bliźnięta będą miały szczęście do nowych znajomości. W podróży lub podczas zawodowych spotkań bacznie się rozglądajcie, bo możliwe są ciekawe propozycje. Jednak dopiero po 6.09 docenicie czyjeś starania i będziecie bardziej otwarci na miłosne podboje.

Bliźnięta w związkac
h będą pracowite i zajęte różnymi ważnymi sprawami. Niestety, może się to negatywnie odbić na atmosferze w waszym związku. Postarajcie się znaleźć czas na wspólny odpoczynek, bo inaczej możliwe są problemy, a wy nie będziecie zbyt otwarci na dyskusje. Od 6.09 szczęście znów wam sprzyja, a Wenus w sekstylu do waszego znaku ułatwi porozumienie z partnerem.

RODZINA I PRZYJACIELE
Kwadratura Słońca do twojego znaku sprawi, że popatrzysz na swoją rodzinę krytycznym wzrokiem. Czyjeś decyzje przestaną ci się podobać i odważnie powiesz, co o tym myślisz. Teraz masz szansę wpłynąć na zmianę układu domowych obowiązków, a także pokazać niektórym krewnym, kto w twoim domu rządzi. Działaj i zmieniaj wszystko tak, aby to tobie było wygodnie, ale we wrześniu unikaj przykrych dyskusji. 28-29.08 pełnia Księżyca w kwadraturze do twojego znaku sprawi, że możesz posunąć się trochę za daleko. Za to twoje pomysły na zmianę fryzury lub stylu ubierania z okazji jesieni okażą się udane. Trygon Merkurego sprzyja udanym zakupom ubrań i dodatków.

PRACA
Zainteresuj się swoimi sprawami finansowymi, odzyskaj długi i zapłać rachunki. Wenus w sekstylu do twojego znaku sprzyja większym porządkom w portfelu i na koncie. Przejrzyj korespondencję i upewnij się, że nie przegapiłeś żadnego wezwania z banku lub urzędu. To także dobry tydzień, aby kupować polisy ubezpieczeniowe. W pracy zapowiada się więcej sukcesów. Nawet jeśli nie cierpisz tego, co robisz, to w tym tygodniu uda ci się zdobyć pochwały. Trygon Merkurego sprzyja szybkim sukcesom i publicznym wystąpieniom. Z niczego nie rezygnuj! Możesz dostrzec szansę tam, gdzie inni za szybko się poddali. Koniec miesiąca sprzyja także kupowaniu komputera, potrzebnych ci programów lub telefonu. Dzięki nim twoja kariera może stać się łatwiejsza i szybsza.

Szukający lepszej pracy mają przed sobą miesiąc, w którym szczęście będzie im sprzyjać. Jowisz w kwadraturze sprawi, że propozycji może być wiele, choć nie każda na wagę złota. Szukajcie lepszej posady, bo teraz macie szansę znaleźć propozycję, która będzie wam bardzo odpowiadać.

NAUKA
Bardzo dobry czas, aby zająć się nauką i szybko wyrobić sobie odpowiednią pozycję i opinię. Będziecie teraz wyjątkowo pracowici i spostrzegawczy. Merkury, parton nauki, wyjątkowo wam sprzyja i pomaga odnaleźć się w szkolnej rzeczywistości.

ZDROWIE

Zajmiesz się poważnymi przemyśleniami na temat medycyny, będziesz szukać wartościowych wiadomości na temat różnych kuracji. Będziesz w dobrej kondycji, ale szanuj swój kręgosłup. Podczas pracy lub zakupów nie noś sam bardzo ciężkich rzeczy. Słońce w kwadraturze do twojego znaku sprzyja za to spacerom, uprawianiu nordic walking lub jodze. Sport dobrze ci zrobi.Więcej horoskopów dla Bliźniąt

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 3(13)/2012W najnowszym numerze Tarocisty piszemy o magii trójek, symbolice arkanu numer trzynaœcie, proponujemy ciekawe i nowe rozkłady na sprawy zawodowe oraz różne przydatne rozkłady na trzy karty. Wiele miejsca poœwięcamy Magowi i jego alchemicznym znaczeniom.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 2(12)/2012W najnowszym numerze Tarocisty piszemy między innymi o astrologii medycznej, elekcyjnej oraz progresjach tercjarnych.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 3(8)/2012W najnowszym numerze Astrologii Profesjonalnej piszemy między innymi o astrologii medycznej, elekcyjnej oraz progresjach tercjarnych.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 1(11)/2012Polecamy najnowszy numer kwartalnika Tarocista.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 1-2(6-7)/2012W Astrologii Profesjonalnej publikujemy ciekawe i odkrywcze teksty o astrologii oraz prezentujemy autorów, którzy piszą o astrologii dla astrologów.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 3-4(9-10)/2011Polecamy najnowszy numer kwartalnika Tarocista, a w nim karty bramy z dworu Denarów, artykuł o rozwiązywaniu konfliktów za pomocą tarota.

Zamów aktualny numer