Horoskop dla Bliźniąt na Słońce w Baranie od 20.3.2021 do 18.4.2021

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Postaw na nowe hobby

Miesiąc sprzyja sztuce, miłości i rozwijaniu ciekawych zainteresowań. Będziesz w dobrym humorze, chętnie pomożesz zagubionym przyjaciołom i zestresowanym współpracownikom. Mars w twoim znaku doda ci odwagi do podejmowania ważnych decyzji.

MIŁOŚĆ

Wenus w sekstylu zapewnia ci powodzenie, a Mars w koniunkcji pomaga pokonać pesymizm, także dotyczący uczuć i relacji. W stałych związkach jednak może się okazać, że przed Wielkanocą każdy będzie miał inne plany i trudno będzie cokolwiek zrobić razem. Dopuść partnera do głosu i nie zrażaj się do jego pomysłów, a znów będzie miło o romantycznie. Od 4.04 Merkury w sekstylu sprzyja randkom, dobrej zabawie. Jeśli uda się gdzieś wyjechać, to też będziesz się dobrze bawić. Ale i w domu świetnie zorganizujesz sobie czas. Twójh optymizm udzieli się ukochanej osobie. Jeśli jesteś samotny, to nie wstydź się tego, że szukasz miłości. Zadbaj o wygląd i częściej się uśmiechaj, a szybko zostaniesz zauważony przez kogoś bardzo ciekawego. Możesz też zdać się na innych. Być może znajomy będzie cię swatał z kuzynem lub przyjaciółką i okaże się, że ta znajomość jest idealna? Sytuacja szybko się ułoży i wszyscy będą trzymać za ciebie kciuki.
 
RODZINA I PRZYJACIELE
W tym miesiącu twój dom powinien służyć odpoczynkowi i radości, a nie załatwianiu sąsiedzkich interesów. Mars jest w twoim znaku, a to oznacza, że musisz trzymać nerwy na wodzy. Łatwo wybuchniesz, jeśli kolejny raz poprosisz o coś domowników, a to nie zostanie szybko zrobione. Jeśli jednak domownicy są niesforni, to pouczanie nic nie da. Zajmij się swoimi sprawami, hobby czy dbaniem o urodę, zamiast rozstawiać wszystkich po kątach i potem słuchać narzekania. Trzymaj dystans, nie przesadzaj z planem zadań do zrobienia. Także w Wielkanoc uprzejmie pozbądź się cudzych spraw z głowy i wreszcie trochę odsapnij od biegania za całą rodziną. Porządki mogą trochę zaczekać, a relaks na kanapie w tym miesiącu niech jednak będzie twoim priorytetem.
 
PRACA I PIENIĄDZE
Przed Wielkanocą będziesz porządkować rachunki i walczyć z zaległościami. Możesz poczuć się zestresowany i zabiegany. Po Wielkanocy wszystko przyjdzie ci łatwiej, bo Merkury znajdzie się w korzystnym sekstylu do twojego znaku. Nie trać wtedy w pracy czasu na pogaduszki, tylko energicznie zabierz się za ważne zadania. Wenus w sekstylu do twojego znaku do 13.04 pomoże ci dobrze wycenić twoje usługi i przekonać szefa, że należy ci się coś ekstra. W urzędach i bankach także możesz liczyć na przychylność. Miesiąc będzie udany, ale może też być nerwowy, bo Merkury znajduje się w koniunkcji do twojego znaku. Przyniesie jednak dobre pomysły jak pozbyć się różnych fałszywych przyjaciół i nieuczciwych konkurentów. 
 
ZDROWIE
Jeśli masz wysokie ciśnienie, to unikaj kawy i papierosów. W tym miesiącu możesz być energiczny, ale też mieć problemy z wyciszeniem się i zasypianiem. Więcej spaceruj i relaksuj się, a odzyskasz równowagę. Przed snem nie oglądaj strasznych filmów, tylko optymistyczne komedie. Nie warto też spotykać się z osobami, które wysysają z ciebie energię, bo ciągle narzekają i sabotują twoje pomysły. Towarzystwo ma większy wpływ na zdrowie i nastrój, niż myślisz, więc wybieraj je rozsądnie.
 
ZALECENIA SPECJALNE

URODZENI 21.05 – 31.05
Będziesz ciekawski, a nawet postanowisz zacząć poważne studia na temat, który cię od dawna interesuje. Podróżuj lub spaceruj, bo od 4.04 Merkury w sekstylu sprawi, że świat będzie dla ciebie jak otwarta księga.
 
URODZENI 1.06 – 10.06
Mars w koniunkcji pomoże ci nabrać sił, ale pod jego wpływem będziesz bardzo szybko i zdecydowany. Na trudne sprawy popatrzysz pod innym kątem, ale unikaj konfliktów z ważnymi osobami.
 
URODZENI 11.06 – 21.06
Nie daj sobie wmówić, że musisz coś zrobić lub z kimś gdzieś pojechać. Tylko od ciebie zależy, jak spędzisz wolny czas. Spotykaj tylko z takimi z osobami, które mają na ciebie dobry wpływ.


Więcej horoskopów dla Bliźniąt

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebna interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dÂźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer