Horoskop dla Bliźniąt na Słońce w Wadze od 22.9.2021 do 22.10.2021

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Bądź aktywny

Zapowiada się bardzo udany miesiąc. Sprawy, na których ci zależy wreszcie ruszą do przodu. Znajdziesz wsparcie w przyjaciołach, a wrogowie poszukają sobie innych celów. Wygoda, odpoczynek i ulubione potrawy jednak okażą się najważniejsze. Kto twierdzi, że Bliźniętom jest wszystko jedno jak mieszkają i co jedzą, ten zdziwi się ich zachciankami i pomysłami na uprzyjemnianie sobie życia.

MIŁOŚĆ
Zapowiada się udany miesiąc. Wykorzystaj pozytywny wpływ planet, aby wreszcie uporządkować swoje miłosne relacje. Jeśli jednak sądzisz, że zdołasz teraz coś ukryć przed wścibskimi znajomymi, to bardzo się mylisz. Twoi przyjaciele uznają, że właśnie twoje miłosne przygody są najciekawsze. Bądź ostrożny i nie zwierzaj się osobom, które lubią plotki i sensację.
Samotne Bliźnięta będą wesołe i optymistyczne. Kwinkunks Wenus przyniesie ci okazję do zawarcia ciekawej znajomości, która może przerodzić się w coś więcej niż tylko przyjaźń. Być może poznasz kogoś w podróży lub podczas zakupów.
Bliźnięta w stałych związkach przypływ miłosnej formy odczują od 7.10. Wcześniej grożą wam drobne nieporozumienia, które związane będą ze starymi nawykami i domowymi przyzwyczajeniami.

RODZINA I PRZYJACIELE
Trygon Słońca pozwoli ci szybciej i łatwiej uporać się z trudnymi sprawami. Musisz tylko zabrać się do pracy, bo choć gwiazdy sprzyjają sukcesom, to powinieneś im pomóc swoją pracą.  Unikaj otwartych konfliktów i postaraj się być bardziej wyrozumiała. Dzięki szczerości i umiejętności korzystania z cudzych doświadczeń uda ci się osiągnąć wymarzony sukces. Od 7.10 sprzyja ci opozycja Wenus. Cudze przygody okażą się tak ciekawe, że na własne sprawy może nawet zabraknąć ci czasu. Dzięki temu poczujesz się dobrze poinformowany, a nawet zapobiegniesz nieprzyjemnym wydarzeniom. Będziesz wszędzie mile widziany, a ludzie chętnie opowiedzą ci o swoich troskach. Wykorzystaj sprzyjający czas aby zdobyć nowych przyjaciół lub odnowić znajomość z osobami, dla których ostatnio nie miałeś zbyt wiele czasu.

PRACA I PIENIĄDZE
Ciężkiej pracy będzie trochę mniej, a pieniędzy raczej więcej. Mimo retrogradacji Merkurego pojawią się nowe propozycje i pomysły. Niektóre z nich na pierwszy rzut oka wydadzą ci się szalone i niemożliwe do realizacji. Nie poddawaj się tak łatwo, bo zrealizujesz je dzięki współpracy z kimś odważnym i obowiązkowym. Nie broń się też przed szkoleniami lub dodatkowymi kursami, na które szef nagle zapragnie cię teraz wysłać. Spotkasz na nich sympatyczne osoby, które staną się twoimi nowymi sprzymierzeńcami i przyjaciółmi. Świadectwa i certyfikaty bardzo korzystnie wpłyną na twój wizerunek i uciszą różne zazdrosne i nieprzychylne ci osoby. Od 7.10 przydadzą ci się wszystkie ploteczki i informacje, które krążyły wśród współpracowników przez ostatnie miesiące. W drugiej połowie października sytuacja w twojej pracy może się zmienić, a ty zyskasz dzięki umiejętności odnalezienia się w nowych warunkach. Poszukujący lepszej pracy powinni uwierzyć w siebie i osobiście odnosić aplikację. Sprzyja ci Jowisz, dzięki któremu przypadkowo spotkać możesz bardzo ważną i życzliwą osobę.

ZDROWIE
Będziesz w dobrej formie, ale postaraj się więcej przebywać na świeżym powietrzu. Spacery i sport sprawią, że przez cały czas zachowasz wyśmienity humor. Być może zainteresujesz się poważniej feng-shui lub inną dziedziną, która pomaga żyć w zgodzie z naturą. Zadbaj o swoją urodę. Właśnie teraz opłaci się przeprowadzać kuracje upiększające, rozpoczynać dietę lub regularnie ćwiczyć. Dzięki temu od razu poczujesz się silniejszy i weselszy. W drugiej połowie października dobry nastrój nie powinien cię opuścić, choć czasami możesz czuć się przemęczony cudzymi sprawami i zwierzeniami. Dlatego zadbaj o siebie i nie obiecuj ludziom więcej, niż jesteś w stanie samodzielnie spełnić.

ZALECENIA SPECJALNE

URODZENI 21.05 – 31.05

Słońce w trygonie zapowiada przypływ sił. Zapowiada się więcej sympatycznych spotkań i wydarzeń towarzyskich. Nie denerwuj się tylko, jeśli różne plany będą zmieniać się w ostatniej chwili. Wszystko i tak wyjdzie ci na dobre.

URODZENI 1.06 – 10.06
Słońce w trygonie pomoże oszczędzać czas i pieniądze. Miesiąc sprzyja trafnym decyzjom finansowym i mądrym pomysłom na zdobycie dodatkowej gotówki. Nie słuchaj krytyków, rób swoje. A potem idź się bawić.

URODZENI 11.06 – 21.06

Merkury w trygonie sprawi, że przypomnisz sobie o starej sprawie i nagle zapragniesz coś zakończy lub wyjaśnić. Spokojnie, dobry plan sprawi, że w końcu wszystko się uda. Więcej cierpliwości, a postawisz na swoim, bo Jowisz w trygonie sprzyja sukcesom.


Więcej horoskopów dla Bliźniąt

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebna interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dÂźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer