Polecamy

Horoskop roczny
na 2016 rok

Wróżba z tarota
na 2016 rok

Horoskop chiński na rok Ognistej Małpy (2016)

Horoskop miłosny
na 2016 rok

Horoskop zawodowy
na 2016 rok

Horoskop numerologiczny
na 2016 rok

Numerologia kariery
na rok 2016

Runy na biznes i karierę
w roku 2016

Numerologiczny horoskop miesięczny

Kursy i warszaty w Warszawskiej Szkole Astrologii

Kurs internetowy "Astrologia dla początkujących" I-IV 2016

Więcej informacji i zapisy

Kurs internetowy "Astrologia dla zaawansowanych. Techniki prognozowania przyszłości" I-III 2016

Więcej informacji i zapisy

Kurs internetowy "Astrologia partnerska" I-III 2016

Więcej informacji i zapisy

Kurs internetowy "Tarot dla zaawansowanych" I-IV 2016

Więcej informacji i zapisy

Plan warsztatów czwartkowych IX-XII 2015

Więcej informacji i zapisy

Horoskop dla Bliźniąt na Słońce w Lwie od 22.7.2016 do 21.8.2016

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Znajdź czas dla siebie

Planety przypomną ci o niezbędnych zakupach i naprawach w domu i gospodarstwie. Liczy i kalkuluj, bo uda ci się sporo zaoszczędzić. Choć czeka cię więcej pracy, to będziesz w bardzo dobrym humorze. Znajdź jednak czas dla siebie i odpocznij, bo wakacje są tylko raz w roku.

Miłość
Partner będzie musiał się bardziej się starać, żeby zasłużyć na twoje uznanie. Mars w opozycji do twojego znaku od 2.08 skłoni cię do przejęcia inicjatywy. Zaproponuj coś nowego, a temperatura w związku od razu skoczy o kilkanaście stopni. Wenus do 4.08 pomaga wiele rzeczy robić razem, choć jednocześnie sprawia, że zechcesz w związku rządzić. Nie wstydź się i powiedź, co ci chodzi po głowie, a partner z radością to dla ciebie zrobi. Jeśli były między wami nieporozumienia, to teraz uda się o nich zapomnieć.

Samotne Bliźnięta mogą się irytować na swoich wielbicieli, że znacznie odbiegają od wymarzonego ideału. Ten za wysoki, tamten za niski, inny za powolny – trudno będzie nadążyć za tym, czego akurat pragniesz. Wenus w sekstylu do 4.08 sprawi, że zainteresujesz się randkami przez Internet. Flirtuj, ale pamiętaj, że to tylko zabawa. Od 2.08 Mars pomoże ci szybko znaleźć towarzystwo.

Rodzina i przyjaciele
Bądź teraz towarzyski i gościnny, nawet kosztem różnych domowych obowiązków. Spodziewaj się ciekawych wiadomości od krewnych i przyjaciół. Sekstyl Wenus i kwadratura Jowisza sprawią, że przypomną sobie o tobie różni dalsi znajomi. Chętnie dowiedzą się, co u ciebie słychać i zaproszą cię na wizytę. Twoje poczucie humoru i życzliwość sprawią, że nawet luźne znajomości łatwo zamienią się w szczerą przyjaźń. Uważaj jednak od 2.08, bo Mars w opozycji do twojego znaku może postawić się w trudnych sytuacjach konfliktowych.

Kariera i pieniądze
Sekstyle Wenus i Słońca sprzyjają zawodowym sukcesom, ale w pracy ktoś może być nerwowy i ten nastrój wszystkim się udzieli. Pilnuj swoich zysków i nie pozwól, aby wyręczał się tobą ktoś leniwy i skąpy. Pamiętaj też, że ludzie mają prawo myśleć inaczej, niż ty. To za to dobry moment aby zrobić porządek w różnych zaległych urzędowych sprawach. W sierpniu Merkury przyniesie ci nowe pomysły. Być może masz możliwości oszczędzania lub pomnażania majątku, których do tej pory nie brałeś pod uwagę?

Zdrowie
Unikaj osób, które mają katar lub są zaziębione, bo możesz się od nich zarazić. Wenus w sekstylu sprzyja za to dbaniu o skórę i włosy. Wcieraj odżywki, maseczki i olejki. Nie muszą być drogie, ważne abyś robił to regularnie, a efekty będą spektakularne. Od 2.08 Mars będzie namawiał cię do ryzyka, łatwiej będzie o przeziębienie czy kontuzję, więc uważaj.


ZALECENIA SPECJALNE

URODZENI 21.05 – 31.05

Słońce w sekstylu do twojego dekanatu pomoże ci odpocząć. Zajmij się sztuką, czytaj mądre książki, przyjmij do wszystkiego filozoficzny dystans, a ludzie przestaną obarczać cię swoimi problemami.

URODZENI 1.06 – 10.06
Merkury sprzyja odkrywaniu tajemnic, jakie od dawna cię nurtowały.  Czytaj, ucz się i szukaj odpowiedzi na ważne pytania.

URODZENI 11.06 – 21.06
Mars pomoże zadbać o zdrowie i kondycję. W weekend uważaj. Twoja odporność może być słabsza, w razie problemów nie udawaj twardziela, tylko idź do lekarza.


Więcej horoskopów dla Bliźniąt

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 12W 12 numerze "Astrologii Profesjonalnej" publikujemy artykuł Izabeli Podlaskiej-Konkel o interpretacji horoskopów horarnych dotyczących pytań o sprawy zawodowe, cenę produk­tu, rządy i werdykt sądu oraz finał sprawy oraz tekst o tym, jak interpretować horoskopy wydarzeniowe. Ewa Krajewska przedstawia znaczenia dziewiątego domu, a Ewa Seydlitz odtwarza chronologię przepowiedni Nostradamusa.

Zamów aktualny numer