Horoskop dla Bliźniąt na Słońce w Raku od 21.6.2017 do 21.7.2017

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Odpoczywaj i ciesz się latem

Zajmij się tylko tym, co na prawdę ważne i zyskowne. Zwróć się do swojego wnętrza i na chwilę zwolnij. Ludzie, na których zawsze mogłeś polegać, w tym miesiącu będą cię mocno wspierać. Słońce w półsekstylu do twojego znaku sprzyja wakacyjnemu odpoczynkowi.

Miłość
Nawet najbardziej samotnym Bliźniętom w tym miesiącu szczęście sprzyja. Od 5.07. Wenus w twoim znaku zafunduje ci maraton nowych znajomych, dzięki czemu będzie więcej okazji do poznania ciekawych osób. Zamiast analizować co już było i minęło, rzucisz się w wir nowych randek. Flirt z kimś wesołym szybko poprawi ci humor. W związku postanowisz przychylić nieba bliskiej ci osobie i zrobisz wszystko, aby tylko zostać doceniony i kochany. Nie przesadzaj jednak z poświęcaniem się, bo zabraknie ci energii! Merkury od 6.07 sprzyja za to wspólnym wyjściom w ciekawe miejsca, udanym zakupom i dobrej zabawie.

Rodzina i przyjaciele
Trudno będzie wyprowadzić cię z równowagi. Kiedy wszyscy będą w panice załatwiać trudne sprawy, ty pozostaniesz opanowany i spokojny. Jednak twoje podejście do wszystkich życiowych spraw stanie się teraz o wiele bardziej krytyczne. Każdy drobny problem będziesz musiał dokładnie omówić, wszystko będziesz przeanalizować i rozkładać na czynniki pierwsze. Taka postawa sprzyja odkrywaniu właściwych metod postępowania, a oporni na wiedzę domownicy w końcu ci ulegną. Jeśli będziesz konsekwentny, to zmienisz rodzinne życie na lepsze. Wreszcie pozbędziesz się tych obowiązków, które są nudne i do niczego niepotrzebne. Od 6.07 spodziewaj się dobrych wiadomości w sprawach rodzinnych.

Kariera i pieniądze
Czeka cię udany miesiąc, bo Wenus i Jowisz silnie wesprą cię swoim beneficznym wpływem, a to oznacza przypływ pieniędzy. Kiedy inni zajmą się sprawdzaniem cen wakacyjnych wyjazdów kurortach, ty odkryjesz nową zawodową szansę. Nie licz jednak na to, że współpracownicy docenia cię lub wylewnie podziękują. Przez leniwe osoby coś nawet może się nie udać. W tym miesiącu lepiej działaj sam i osobiście doglądaj ważnych spraw. Pilnuj też swoich sekretów, bo sekstyl Merkurego od 6.07 może cię skłonić do niepotrzebnych zwierzeń. Nie daj więc ludziom zbyt wielu powodów do rozmów i rób swoje, a osiągniesz cel. Jowisz zachęca do ostrożnego inwestowania, ale  ostrzega przed niepotrzebnych zadłużaniem się.

Zdrowie
Wenus w koniunkcji do twojego znaku sprzyja dbaniu o urodę. Teraz inwestuj w dobre kremy i kuracje odmładzające. Warto iść do fryzjera, robić peelingi i nakładać maseczki. Przede wszystkim jednak wyśpij się, a od razu nabierzesz sił i blasku.

ZALECENIA SPECJALNE

URODZENI 21.05 – 31.05

Wenus sprawi, że będziesz pogodny i wyrozumiały dla ludzi. Wyjaśnisz nieporozumienia, zobaczysz pewne sprawy we właściwym świetle i przestaniesz się złościć na sprawy, z którymi i tak nie da się nic zrobić.

URODZENI 1.06 – 10.06
Merkury spowoduje, że twoje zawodowe sprawy znajdą się w centrum zainteresowania rodziny i przyjaciół. Postaraj się wyjaśnić co i dlaczego robisz, a znajdziesz pomocników i życzliwych doradców.

URODZENI 11.06 – 21.06
Uran sprzyja teraz nauce i nowym znajomościom z intelektualnych kręgów. Warto pomyśleć o nauce, szczególnie języków obcych lub kursie malowania albo pisarstwa.Więcej horoskopów dla Bliźniąt

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać; alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł; na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co pomoże ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 12W 12 numerze "Astrologii Profesjonalnej" publikujemy artykuł Izabeli Podlaskiej-Konkel o interpretacji horoskopów horarnych dotyczących pytań o sprawy zawodowe, cenę produk­tu, rządy i werdykt sądu oraz finał sprawy oraz tekst o tym, jak interpretować horoskopy wydarzeniowe. Ewa Krajewska przedstawia znaczenia dziewiątego domu, a Ewa Seydlitz odtwarza chronologię przepowiedni Nostradamusa.

Zamów aktualny numer