Podręcznik astrologii. Tom pierwszy interpretacja horoskopu

Polecamy

Numerologiczny horoskop miesięczny

Horoskop roczny
na 2014 rok

Wróżba z tarota
na 2014 rok

Horoskop miłosny
na 2014 rok

Horoskop zawodowy
na 2014 rok

Horoskop numerologiczny
na 2014 rok

Horoskop chiński na rok Drewnianego Konia - 2014

Kursy astrologii

Kursy astrologii

Internetowy Kurs "Astrologia horarna w praktyce" VII-VIII 2014

Więcej informacji i zapisy

Internetowy Kurs "Astrologia dla początkująych" IX-XI 2014

Więcej informacji i zapisy

31.07.2014
Warszawska Szkoła Astrologii:
Poglądy polityczne i społeczne w horoskopie - Izabela Podlaska-Konkel

Więcej informacji

Polskie Stowarzyszenie Astrologiczne:
Darmowy kurs "Astrologia od podstaw" II-XII 2014 - Miłosława Krogulska

Więcej informacji

Warsztaty w Warszawskiej Szkole Astrologii I-XII 2014

Więcej informacji

Horoskop dla Bliźniąt na Słońce w Wadze od 23.9.2014 do 22.10.2014

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Bądź aktywny!

Zapowiada się bardzo udany miesiąc. Bądź aktywny! Sprawy, na których ci zależy wreszcie ruszą do przodu. Znajdziesz wsparcie w przyjaciołach, a wrogowie poszukają sobie innych celów do podkopywania.

TWOJE TRANZYTY

Trygon Słońca uczyni cię optymistycznym i pracowitym.
Trygon Merkurego do 27.09 i po 10.10 pomoże w zawodowych sprawach, opozycja od 28.09 do 9.10 sprzyja sukcesom w pracy i szkole.
Kwadratura Wenus do 28.09 pomoże rozwiązać rodzinne problemy, trygon od 29.09 przyniesie ci powodzenie w miłości.
Opozycja Marsa pomoże ci skoncentrować się na sprawach zawodowych i korzystnie wpłynie na twoją kondycję.
Sekstyl Jowisza pomoże ci zdobyć dodatkowe pieniądze.
Kwinkunks Saturna sprawi, że podejdziesz poważnie do swoich decyzji i obietnic.
Sekstyl Urana namawia cię do zmian i przygód.
Kwadratura Neptuna sprzyja powodzeniu w miłości.
Kwinkunks Plutona podsuwa zdecydowane rozwiązania.

GŁÓWNE WYDARZENIA
Nie pozwolisz, aby ktokolwiek cię teraz poganiał lub zmuszał do pracy, której nie lubisz. Wygoda, odpoczynek i ulubione potrawy okażą się najważniejsze. Kto twierdzi, że Bliźniętom jest wszystko jedno jak mieszkają i co jedzą, ten zdziwi się ich zachciankami i pomysłami na uprzyjemnianie sobie życia. Trygon Słońca – mimo ataku lenistwa - pozwoli ci szybciej i łatwiej uporać się z trudnymi sprawami. Musisz tylko zabrać się do pracy, bo choć gwiazdy sprzyjają sukcesom, to powinieneś im pomóc swoją pracą.  Mars znajduje się w opozycji do twojego znaku zodiaku, a więc możesz być nerwowy i uparty. Unikaj otwartych konfliktów i postaraj się być bardziej wyrozumiały. Dzięki szczerości i umiejętności korzystania z cudzych doświadczeń uda ci się osiągnąć wymarzony sukces. Od 29.09 sprzyja ci trygon Wenus. Cudze przygody okażą się tak ciekawe, że na własne sprawy może nawet zabraknąć ci czasu. Dzięki temu poczujesz się dobrze poinformowany, a nawet zapobiegniesz nieprzyjemnym wydarzeniom. Będziesz wszędzie mile widziany, a ludzie chętnie opowiedzą ci o swoich troskach. Wykorzystaj sprzyjający czas aby zdobyć nowych przyjaciół lub odnowić znajomość z osobami, dla których ostatnio nie miałeś zbyt wiele czasu.

SAMOPOCZUCIE
Będziesz w dobrej formie, ale postaraj się więcej przebywać na świeżym powietrzu. Spacery i praca w ogrodzie sprawią, że przez cały czas zachowasz wyśmienity humor. Być może zainteresujesz się poważniej feng-shui lub inną dziedziną, która pomaga żyć w zgodzie z naturą. Zadbaj o swoją urodę. Właśnie teraz opłaci się przeprowadzać kuracje upiększające, rozpoczynać dietę lub regularnie ćwiczyć. Dzięki temu od razu poczujesz się silniejszy i weselszy.

Pamiętaj jednak, że opozycja Marsa nie sprzyja uprawianiu ryzykownych dziedzin sportu. Możesz przecenić swoje siły lub narazić się na kontuzję. W drugiej połowie października dobry nastrój nie powinien cię opuścić, choć czasami możesz czuć się przemęczony cudzymi sprawami i zwierzeniami. Dlatego zadbaj o siebie i nie obiecuj ludziom więcej, niż jesteś w stanie samodzielnie spełnić.

MIŁOŚĆ

Zapowiada się udany miesiąc, szczególnie po 28.09. Wykorzystaj pozytywny wpływ planet, aby wreszcie uporządkować swoje miłosne relacje. Jeśli jednak sądzisz, że zdołasz teraz coś ukryć przed wścibskimi znajomymi, to bardzo się mylisz. Twoi przyjaciele uznają, że właśnie twoje miłosne przygody są najciekawsze. Bądź ostrożny i nie zwierzaj się osobom, które lubią plotki i sensację.

Samotne Bliźnięta będą wesołe i optymistyczne. Po 28.09 trygon Wenus przyniesie ci okazję do zawarcia ciekawej znajomości, która może przerodzić się w coś więcej niż tylko przyjaźń. Być może poznasz kogoś w podróży lub podczas zakupów.

Bliźnięta w stałych związkach odczują przypływ miłosnej formy. Jednak na początku października grożą wam drobne nieporozumienia, które związane będą ze starymi nawykami i domowymi przyzwyczajeniami. Warto się zmienić na lepsze!


PRACA I FINANSE
Ciężkiej pracy będzie trochę mniej, a pieniędzy raczej więcej. Pojawią się nowe propozycje i pomysły. Niektóre z nich na pierwszy rzut oka wydadzą ci się szalone i niemożliwe do realizacji. Nie poddawaj się tak łatwo, bo zrealizujesz je dzięki współpracy z kimś odważnym i obowiązkowym.

Nie broń się też przed szkoleniami lub dodatkowymi kursami, na które szef nagle zapragnie cię teraz wysłać. Spotkasz na nich sympatyczne osoby, które staną się twoimi nowymi sprzymierzeńcami i przyjaciółmi. Świadectwa i certyfikaty bardzo korzystnie wpłyną na twój wizerunek i uciszą różne zazdrosne i nieprzychylne ci osoby.

Do 27.09 i po 10.10 Merkury znajdzie się w trygonie do twojego znaku i wtedy przydadzą ci się wszystkie ploteczki i informacje, które krążyły wśród współpracowników przez ostatnie miesiące. W drugiej połowie października sytuacja w twojej pracy może się zmienić, a ty zyskasz dzięki umiejętności odnalezienia się w nowych warunkach.

Poszukujący lepszej pracy powinni uwierzyć w siebie i osobiście odnosić aplikację. Sprzyja ci Jowisz, dzięki któremu przypadkowo spotkać możesz bardzo ważną i życzliwą osobę.

Bliźnięta, które się uczą lub studiują, mają przed sobą pracowity miesiąc. Planety będą cię wspierać, a nawet ześlą ci kilka zupełnie nowych propozycji. Sukces jednak zależeć będzie także od twojej wiary w siebie i wytrwałości. Jeśli zainteresujesz się nowymi dziedzinami wiedzy, zainwestujesz w swoje umiejętności i nie będziesz obawiał się wytrwałej pracy, to możesz dzięki temu jeszcze tej jesieni zyskać o wiele więcej dobrych ocen, niż się sam spodziewałeś!

 


Więcej horoskopów dla Bliźniąt

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 3(13)/2012W najnowszym numerze Tarocisty piszemy o magii trójek, symbolice arkanu numer trzynaœcie, proponujemy ciekawe i nowe rozkłady na sprawy zawodowe oraz różne przydatne rozkłady na trzy karty. Wiele miejsca poœwięcamy Magowi i jego alchemicznym znaczeniom.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 2(12)/2012W najnowszym numerze Tarocisty piszemy między innymi o astrologii medycznej, elekcyjnej oraz progresjach tercjarnych.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 3(8)/2012W najnowszym numerze Astrologii Profesjonalnej piszemy między innymi o astrologii medycznej, elekcyjnej oraz progresjach tercjarnych.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 1(11)/2012Polecamy najnowszy numer kwartalnika Tarocista.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 1-2(6-7)/2012W Astrologii Profesjonalnej publikujemy ciekawe i odkrywcze teksty o astrologii oraz prezentujemy autorów, którzy piszą o astrologii dla astrologów.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 3-4(9-10)/2011Polecamy najnowszy numer kwartalnika Tarocista, a w nim karty bramy z dworu Denarów, artykuł o rozwiązywaniu konfliktów za pomocą tarota.

Zamów aktualny numer