Horoskop dla Bliźniąt na Słońce w Wodniku od 20.1.2019 do 18.2.2019

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Merkury odkrywa tajemnice

Będziesz pomysłowy i bardzo wygadany. Miesiąc sprzyja nauce, sztuce i miłości. Postaraj się więcej słuchać, bo możesz odkryć tajemnice i zupełnie nowe zainteresowania. Merkury zaprowadzi cię w niezwykłe miejsca, a Wenus zapewni natchnienie.

MIŁOŚĆ
Sprzyja ci szczęście, ale Mars lubi zawsze stawiać na swoim. Jeśli partner ma inne od ciebie zdanie, to nie denerwuj się, tylko spokojnie rozmawiaj. Opozycja Jowisza i Wenus (do 3.02) doda ci blasku i uroku, ale w sprawach dotyczących miłości lepiej unikać ryzykownych decyzji. 4-5.02 nów Księżyca sprzyja namiętnym randkom, daj się porwać na zimowy wyjazd lub wyjście w piękne miejsce.

Samotne Bliźnięta będą miały powodzenie. Nie umawiaj się tylko z kimś, kto nie jest w twoim guście, tylko szukaj swojego prawdziwego ideału. Pod koniec stycznia i w pierwszej połowie lutego dzięki wpływowi Wenus i Marsa masz szansę na wiele ciekawych randek i spotkanie kogoś, na kogo widok szybciej zabije ci serce.

RODZINA I PRZYJACIELE

Będziesz musiał z nieco większym niż zwykle zaangażowaniem zabrać się za domowe sprawy. Szybko zrobisz porządki i przemeblowanie, a Mars pomoże ci wyrzucać stare i popsute rzeczy. Dość chomikowania! Weekendy sprzyjają przede wszystkim odpoczynkowi. Trochę zamieszania dotyczyć będzie spraw, które związane są z sąsiadami. Mars sprawi, że nocne hałasy lub sąsiedzkie odśnieżanie o świcie może cię zdenerwować. Lepiej nie dyskutuj, szkoda psuć sobie relacji. Szukaj odpowiedzi na ważne dla ciebie pytania i nie dziw się niczemu, co cię spotka.

PRACA I FINANSE
Ważne sprawy załatwiaj od 24.01, kiedy Merkury znajdzie się w trygonie do twojego znaku. Idź do urzędu, rozmawiaj z szefem. Od 10.02 więcej zamieszania. Merkury w kwadraturze do twojego znaku nauczy cię, jak skutecznie walczyć o swoje sprawy. Więcej tłumacz i częściej się uśmiechaj, bo nie każdy będzie taki bystry jak ty. Nie jest to jednak powód, aby się nad wszystkimi litować. Zanim kogoś wyręczysz w obowiązkach, to upewnij się, że na pewno sam nie da sobie rady i potrzebuje twojej pomocy. Pod koniec miesiąca uda ci się zebrać siły na ambitniejsze zadania, ułożyć dobrą strategię i trochę negocjować ceny. Zakupy będą udane, ale po 15.02 nabierzesz ochoty na różne luksusy.

ZDROWIE
Neptun i Wenus (do 3.02) w kwadraturze do twojego znaku sprawią, że będziesz potrzebował więcej snu i odpoczynku. Nie ulegaj łatwo pokusom i omijaj słodycze dalekim łukiem. Nie przemęczaj się na siłowni, nie szalej na stoku, bo możesz mieć problemy z koncentracją. W lutym będziesz bardziej podatny na przeziębienia i kontuzje.


Więcej horoskopów dla Bliźniąt

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer