Horoskop dla Bliźniąt na Słońce w Baranie od 20.3.2024 do 18.4.2024

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Wycieczki, spotkania i nowe atrakcje

Zapowiada się udany miesiąc. Możesz liczyć na wsparcie przyjaciół i pozytywne niespodzianki. Będziesz miał mnóstwo ciekawych pomysłów, a okazje do ich realizacji sypać się będą jak z rękawa. Słońce ustawi się w sekstylu do twojego znaku zodiaku i pomoże ci dokonać ambitnych czynów. Zastanów się, czego pragniesz i zrób wszystko, co tylko jest w twojej mocy, aby to po prostu zrobić lub mieć.

MIŁOŚĆ
To dobry czas, aby zacieśnić miłosne relacje i być blisko z kimś, kogo kochasz. Znajdź czas na wysłuchanie tego, co ma ci do powiedzenia bliska osoba. Od 5.04 Wenus w sekstylu bardzo sprzyja intymności i prywatności. Dlatego nie umawiaj się z przyjaciółmi, tylko lepiej idź na randkę lub romantyczny wiosenny spacer. Samotne Bliźnięta będą miały powodzenie. Słońce w sekstylu do twojego znaku zapowiada więcej towarzyskich okazji, zaproszeń i flirtów. Bądź jednak bardziej tajemniczy, bo z powodu Marsa w kwadraturze od 23.03 możliwe są zaskakujące zbiegi okoliczności, a wspólni znajomi także będą spragnieni nowych plotek. Nie dawaj powodu do zazdrości czy awantury.
 
RODZINA I PRZYJACIELE
Mars od 23.03 stworzy kwadraturę do twojego znaku zodiaku. Z tego powodu różne osoby mogą ci się nie podobać, irytować się i skłaniać do ponurych myśli. Także w sprawach towarzyskich możliwe są opóźnienia i problemy z wyrobieniem się z różnymi zobowiązaniami. Od 5.04 Wenus znajdzie się w sekstylu do twojego znaku. Kłopoty się wyjaśnią, wróci optymizm, pojawi się gotówka lub szansa na korzystny zakup. Sekstyl Wenus to także powodzenie w sprawach towarzyskich, sąsiedzkich i dobra wróżba na zajmowanie się hobby.
 
PRACA I PIENIĄDZE
Staniesz się bardziej pracowity, zacznie ci zależeć na czasie. Zamiast grzecznie wykonywać polecenia, będziesz dyskutować i szukać lepszych rozwiązań. Nabierzesz ochoty na nowe wyzwania, a z osobami o wąskich horyzontach nie będziesz się chciał więcej zadawać. Szukaj nowych inspiracji, niech twoja buntownicza energia nie idzie na marne. To dobry miesiąc dla spraw twojej nauki i kariery. To miesiąc zapowiada się jako pasmo ważnych wydarzeń. Możesz jednak nie mieć czasu na przemyślenia i spokojne rozważenie każdej sprawy, ale i tak dokonasz trafnych wyborów. Od 23.03 Mars znajduje się w kwadraturze, więc kontroluj ilość zaległości i nie obiecuj niczego na wyrost. Szukający lepszej pracy mają dobry czas, bo sekstyl Słońca otworzy przed nimi nowe perspektywy. Zastanówcie się nad zmianą branży, poszukajcie czegoś nowego, a szczęście będzie wam sprzyjać.
 
ZDROWIE
Saturn znajduje się w kwadraturze do twojego znaku, a więc pora zadbać o zdrowie. W tym miesiącu szybko się nie zregenerujesz. Potrzebujesz spokoju, ciepła i więcej snu. Od 5.04 Wenus sprawi, że będziesz w lepszej formie, ale wciąż możesz łapać od innych katary i infekcje. Trzymaj się z daleka od chorych, a jeśli źle się poczujesz, bez skrupułów idź na zwolnienie.
 
ZALECENIA SPECJALNE

URODZENI 21.05 – 31.05
Saturn i Mars w kwadraturach do twojego dekanatu radą ci zwolnić tempa i trochę odpocząć. Możesz być zmienny i sam potrzebować wsparcie, zamiast pomagać wszystkim dookoła.

URODZENI 1.06 – 10.06
Słońce w sekstylu do twojego dekanatu przyniesie ci poprawę humoru. Chętnie zajmiesz się swoim hobby. To dobry czas, aby się rozwijać i szukać nowych inspiracji. Masz też szczęście do ludzi.
 
URODZENI 11.06 – 21.06
Neptun w kwadraturze do twojego dekanatu zachęca do spędzania czasu z przyjaciółmi. Razem wpadniecie na bardzo dobre pomysły. Stara znajomość znów odżyje, a nowe znajomości także okażą się udane.
 


Więcej horoskopów dla Bliźniąt

Nowo?ci wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebną interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer