Horoskop dla Raka na Słońce w Raku od 20.6.2024 do 21.7.2024

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Zastrzyk energii

Słońce wkroczy do twojego znaku zodiaku, co zapowiada przypływ sił i wzrost ambicji. Stare sprawy zobaczysz w nowym świetle, wyjaśnią się tajemnice i zagadki. Będziesz pomysłowy, odważny i dopisze ci powodzenie w miłości. Tak dobrą passę trzeba wykorzystać. Zapowiadają się bardzo udane wakacje. To, co ważne postaraj się zacząć po dniu urodzin. Dokładnie wtedy, gdy masz urodziny, Słońce odwiedza ten sam stopień w zodiaku, w którym znajdowało się, kiedy się urodziłeś i odnawia twoje siły życiowe.

MIŁOŚĆ
Chętnie spotkasz się z przyjaciółmi, odnowisz różne stare kontakty. Unikaj jednak ludzi, którzy intrygują i mają ci coś za złe, bo wrogowie mogą mieć złe zamiary. Wpływ Saturna w trygonie może przynieść ci ochotę na złamanie różnych schematów i wydobycie się z toksycznych związków. Teraz masz szansę dostrzec pozytywne strony swojej sytuacji i zmienić to, co ci się w relacjach z ludźmi nie podoba. Samotne Raki będą nieprzewidywalne i zmienne w swoich zachciankach, ale dzięki temu nie będą się nudzić. Do 10.07 Wenus przebywa w waszym znaku zodiaku i postawi na waszej drodze więcej wartościowych osób, którym można będzie zaufać. Raki w związkach będą chciały być rozumiane i kochane, ale mogą mieć problemy z wyrażaniem swoich uczuć. Nie denerwujcie się na partnera i nie podejmujcie teraz ryzykownych decyzji. Lipiec przyniesie wyjaśnienie nieporozumień i szansę na romantyczny wyjazd tylko we dwoje.
 
RODZINA I PRZYJACIELE
Zapomnij o urazach i kompleksach, bo w tym miesiącu liczą się tylko nowe wyzwania i nowe pomysły. Poczujesz przypływ sił, czas przyspieszy, a ludzie będą bardziej liczyli się z twoim zdaniem. Do 1.07 Merkury znajdzie się w twoim znaku, możliwe są znaczące wydarzenia i decyzje, które oczyszczą twoje życie z wrogów i kłopotliwych zobowiązań. 22.06 i 21.07 czeka cię pełnia Księżyca w opozycji, szanuj wtedy uczucia swoje i innych bliskich ci ludzi, nie bądź krytyczny i nerwowy.
 
PRACA I PIENIĄDZE
Słońce znajdzie się w twoim znaku zodiaku. Przyniesie poprawę nastroju i sprawi, że zaczniesz spoglądać na wszystko z większym optymizmem. Będziesz miał dobrą rękę do interesów, ale nie słuchaj pochlebców i nie daj się zwieść zbyt cudownym obietnicom. Mimo wakacji szukaj nowych propozycji, staraj się o awans, a przede wszystkim nie siedź skromnie w kącie. Merkury do 1.07 doda ci odwagi, ale nie przesadzaj z krytykowaniem i nie trać czasu na zbędne dyskusje. Teraz lepiej pracować samemu i nie przejmować się zbytnio tym, jak ze swoimi sprawami radzą sobie inni. Szukający lepszej pracy poczują, że sytuacja zmienia się na ich korzyść. W lipcu sprzyja wam Wenus i dlatego do interesujących was firm warto się znów odezwać, być może coś się zmieniło. W razie potrzeby nie obawiaj się zmieniać branży, szybko zorientujesz się w nowych warunkach i wymaganiach.
 
ZDROWIE
Będziesz w dobrej formie, a jeśli cierpisz z powodu chorób, to wpływ Słońca zapowiada poprawę stanu zdrowia. Postaraj się znajdować czas na spacery i sport, bo Jowisz w kwadraturze sprzyja przybieraniu na wadze. Lipiec szczególnie sprzyjać będzie poprawie formy, a Wenus sprawi, że będziesz się podobać. Jednak zamiast katować ciało na siłowni i wymagać od siebie zbyt wiele, po prostu ćwicz tak, aby sprawiało ci to przyjemność. 
 
ZALECENIA SPECJALNE

URODZENI 22.06 – 30.06
Będziesz w swoim żywiole. Nie zapomną o tobie życzliwi ludzie. Słońce w koniunkcji sprzyja załatwianiu trudnych spraw, nie siedź więc bezczynnie. Bardzo pomogą ci przyjaciele, szczególnie kobiety. Ty też chętnie podzielisz się z innymi dobrymi pomysłami.
 
URODZENI 1.07 – 10.07
Znajdziesz się w centrum zainteresowania, wiele osób zechce poznać twoje zdanie i zasięgnąć u ciebie porady. Tylko nie daj się na nic naciągnąć, a w sklepach kontroluj swoje wydatki. Za to inwestycja w rozwój osobisty będzie się bardzo opłacić.
 
URODZENI 11.07 – 22.07
Jeśli nie zwolnisz tempa, to możesz być roztargniony i poddenerwowany. Zamiast kawy pij ziołową herbatkę i nie daj się wplątać w dyskusje, które do niczego nie prowadzą. Postaraj się nabrać dystansu, a zrobi się spokojniej.
 


Więcej horoskopów dla Raka

Nowo?ci wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebną interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer