Polecamy

Horoskop numerologiczny na 2018 rok

Horoskop roczny
na 2018 rok

Horoskop chiński na rok Ziemskiego Psa (2018)

Horoskop miłosny
na 2018 rok

Wróżba z tarota na 2018 rok

Wróżba z run na rok 2018

Numerologiczny horoskop miesięczny

Kursy i warszaty w Warszawskiej Szkole Astrologii

Tematy astrologicznych warsztatów czwartkowych (zima i wiosna 2018)

Internetowy kurs
"Astrologia prognostyczna" I-III 2018

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs
"Astrologia elekcyjna" I-III 2018

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs
"Astrologia horarna w praktyce" VI-IX 2018

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs
"Astrologia dla początkujących" IX-XII 2018

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs
"Interpretacja solariuszy" IX-XI 2018

Więcej informacji i zapisy

Horoskop dla Raka na Słońce w Lwie od 22.7.2018 do 22.8.2018

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Możesz liczyć na przyjaciół

Planety pomagają ci we wszystkich sprawach. Podsuną trafne rozwiązania, dodadzą optymizmu i pokażą, w jakim kierunku powinieneś podążać. Dlatego nie martw się na zapas i mimo wakacji realizuj ambitne plany.

MIŁOŚĆ
Będziesz mógł teraz liczyć na partnera i jego pomoc w ważnych dla ciebie sprawach. Poczujesz się kochany i potrzebny. Życie miłosne biec będzie tak spokojnym rytmem, że pod koniec miesiąca możesz zacząć narzekać, że zaczyna być wam trochę nudno. Nie psuj atmosfery swoim narzekaniem. Przygotuj romantyczną niespodziankę, jak wyjazd  czy kolacja przy świecach. A może razem wpadniecie na coś bardziej odkrywczego?

Samotnym Rakom bardzo sprzyjają Mars i Wenus. W lipcu trygon Wenus uczyni cię atrakcyjnym. Odważnie umawiaj się na randki i pokazuj się z najlepszej strony na towarzyskich spotkaniach. Rozmowa w sklepie czy autobusie może być początkiem nowej przygody. W sierpniu także Mars ośmieli cię do nawiązywania nowych znajomości. Nie siedź w domu, idź na imprezę, bo teraz łatwo kogoś sympatycznego poznasz.

RODZINA I PRZYJACIE
W rodzinnych sprawach zapowiada się ożywienie, a nawet kilka sensacyjnych wiadomości. Czeka cię kilka ważnych rozmów, a nawet podsumowań różnych sukcesów i niedokończonych planów. W sierpniu Mars sprzyja także załatwianiu rodzinnych spraw w urzędach lub administracji, gdzie będziesz bronić waszych interesów, a wygrasz dzięki odwadze i sile charakteru. Miesiąc sprzyja też upiększaniu domu i ogrodu. Wenus pomoże ci rozwinąć różne artystyczne talenty. Zacznij malować, projektować, dobierz idealne kolory do dekoracji domu czy w zestawach ubrań. Jako stylista spodziewaj się wielu komplementów i podziękowań.

PRACA I PIENIĄDZE
W pracy trzeba będzie kogoś zastąpić lub pomóc innym w wykonaniu ważnego zadania. Zachowaj zimną krew w każdej trudnej sytuacji i odważ się wziąć zawodowe sprawy we własne ręce. W lipcu Słońce pomoże ci postawić na swoim i obronić swoją pozycję. W sierpniu Mars pomoże ci sprawnie przejść przed wszystkie przeszkody, sprawdziany, kontrole i podejrzane pytania szefa. Po 13.08 możesz zupełnie przypadkowo trafić na zajęcia, które szybko staną się twoją pasją. Możesz mieć w związku z tym więcej wydatków. Nie żałuj pieniędzy na sztukę i edukację, bo dzięki temu masz więcej pozytywnej energii. Merkury od 26.07 do 19.08 nie sprzyja zakupom pojazdów, AGD, sprzętu komputerowego i telefonów.

ZDROWIE
Zwolnij tempa i trochę odpocznij, a nie tylko pracuj i troszcz się o innych. W lipcu Wenus pomoże ci szybko zregenerować siły i zadbać o urodę. Nie oszczędzaj na tym, co jest ci potrzebne. Warto iść do fryzjera, kosmetyczki, ale także do protetyka lub dentysty. Po 13.08 uważaj, bo opozycja Marsa może narazić cię na stłuczki, kontuzje i niedyspozycje.

ZALECENIA SPECJALNE

URODZENI 22.06 – 30.06

Wenus bardzo ci sprzyja. Nie czekają cię teraz trudności, ludzie będą ci przychylni, a problemy same usuną się z twojej drogi. Korzystaj z każdej okazji, aby spotkać się z przyjaciółmi i trochę odpocząć.

URODZENI 1.07 – 10.07
Merkury sprawi, że będziesz mieć teraz najwięcej energii z całego zodiaku. Ucz się, pracuj, układaj plany zawodowej ekspansji. To, co teraz zaczniesz, przyniesie ci radość i pieniądze.

URODZENI 11.07 – 22.07
Jowisz pomoże ci znaleźć czas na przyjemności. Czas pozbyć się części spraw i obowiązków, które mogą robić za ciebie inne osoby. Zadbaj o swoją wygodę i nie daj się wykorzystywać.


Więcej horoskopów dla Raka

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer