12 Festiwal Tarota w Warszawie

Horoskop dla Raka na Słońce w Strzelcu od 22.11.2017 do 20.12.2017

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Zachowaj równowagę

Pohamuj buntowniczy nastrój i nie mów „nie” wtedy, kiedy może to zagrozić twoim interesom. Będziesz poważnie traktował swoje sprawy i tego samego będziesz oczekiwał od innych. Nie rządź jednak innymi i nie pomagaj ludziom na siłę.

Miłość i rodzina
Ogarnie cię rewolucyjny nastrój. Chętnie złamiesz dziś regulamin lub postąpisz wbrew przepisom, co może skończyć się nieporozumieniem. Nie dyskutuj z policją drogową! W weekendy będziesz podbijać serca swoich wielbicieli, flirtować i dobrze się bawić. Odpoczywaj i nie bierz na siebie zbyt wielu dodatkowych domowych obowiązków. Pewna osoba bardzo za tobą tęskni, odezwij się do niej, a spędzicie wyjątkowe chwile. Od 9.12, kiedy Mars zacznie wspierać cię trygonem ze znaku Skorpiona, szykuje się miłe spotkanie ze przyjaciółmi, a dla samotnych szansa na wyjątkową randkę.

Kariera i pieniądze
Zabierz się za nadrabianie zawodowych zaległości. Miesiąc sprzyja zdobywaniu ciekawych umiejętności. Po pracy wybierz się na siłownię lub basen, warto dzisiaj popracować nad sylwetką. Nie daj się tylko wykorzystywać leniwym współpracownikom, bo masz szansę zarobić na swoich pomysłach.

W grudniu będziesz ambitny i bardzo pomysłowy. Zrobisz wszystko, co możliwe, aby wyprzedzić konkurencję. W drodze na szczyty kariery nie łam przepisów i zasad, bo zwierzchnicy patrzeć będą na ciebie z wielką uwagą. Od 9.12 wielka zmiana, Mars wkroczy do znaku Skorpiona, gdzie już od października znajduje się beneficzny Jowisz, obie planety utworzą więc dobroczynny trygon do twojego znaku. Możesz więc szybko liczyć na awans i poprawę sytuacji finansowej. Zrób listę marzeń i zacznij ją realizować już w tym miesiącu.

Zdrowie
Wenus kusi do spełniania różnych luksusowych zachcianek. Ostrożnie z ciastkami, cukrem i batonikami, bo niezwykle łatwo ci będzie pozbyć się dobrych nawyków. Pamiętaj o wyznaczonych limitach i samokontroli, a nie będziesz się bał stanąć na wadze. Mars od 9.12 zachęca do regularnych ćwiczeń.

ZALECENIA SPECJALNE

URODZENI 22.06 – 30.06

Idź na spacer, ćwicz, zachęć partnera czy rodzinę do biegania lub wspólnego aerobiku. Masz szansę na powrót do zdrowia i wymarzonej figury.

URODZENI 1.07 – 10.07

Jeśli szukasz pracy, warto wysyłać podania lub prosić znajomych o wsparcie w znalezieniu lepszego stanowiska. Odwiedzaj urzędy, załatwiaj trudne sprawy.

URODZENI 11.07 – 22.07
Będziesz zajęty sprawami domu. Wiadomości rodzinne sprawią, że trzeba będzie zmienić plany całego miesiąca. Nie martw się tym i zrób to, co do ciebie należy, a potem zajmij się swoim hobby.


Więcej horoskopów dla Raka

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 12W 12 numerze "Astrologii Profesjonalnej" publikujemy artykuł Izabeli Podlaskiej-Konkel o interpretacji horoskopów horarnych dotyczących pytań o sprawy zawodowe, cenę produk­tu, rządy i werdykt sądu oraz finał sprawy oraz tekst o tym, jak interpretować horoskopy wydarzeniowe. Ewa Krajewska przedstawia znaczenia dziewiątego domu, a Ewa Seydlitz odtwarza chronologię przepowiedni Nostradamusa.

Zamów aktualny numer