Horoskop dla Raka na Słońce w Baranie od 20.3.2021 do 18.4.2021

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Warto walczyć o to, co dla ciebie ważne

Słońce w kwadraturze przyniesie ci odnowienie sił życiowych. Jeśli pragniesz się czegoś nowego dowiedzieć lub nauczyć, to nie żałuj na to czasu ani pieniędzy. Od 14.04 Wenus w sekstylu wszystko może odmienić się na lepsze!

MIŁOŚĆ

W uczuciach sporo się będzie działo, szykuj się na niespodzianki. Dostaniesz tajemnicze wiadomości, a na portalach społecznościowych obserwować cię będą różne dziwne osoby. Nie umawiaj się jednak z kimś, o kim nic pewnego nie wiesz, bo możliwe będą pomyłki i dziwne przygody. Zwłaszcza Bliźnięta i Ryby mogą mieć dziwne pomysły, za którymi nie nadążysz, ale i tak będzie wesoło. Rób co dyktuje ci serce  i nie przejmuj się tym, co na twój temat mówią inni. Od 14.04 Wenus w sekstylu doda ci jeszcze więcej uroku. W stałych związkach będzie więcej pozytywnych emocji. Podejmuj miłosne decyzje, bo sprzyja ci powodzenie. Chętnie też zajmiesz się problemami swojego partnera, a nawet postanowisz bardziej pomagać mu w karierze.
 
RODZINA I PRZYJACIELE
Rodzinne sprawy układać się będą bardzo dobrze, a różne stare konflikty przycichną. Ktoś stanie się samodzielny lub zdobędzie nową umiejętność. Dzięki temu po Wielkanocy będziesz miał więcej wolnego czasu dla siebie. Od 4.04 Merkury w kwadraturze do twojego znaku pomoże ci rozwinąć różne ukryte dotychczas talenty. Od 14.04 Wenus w sekstylu sprawi, że będziesz miał wyjątkowo dobre oko do urządzania mieszkania. Dobierzesz idealne kolory zasłon lub poduszek, ustawiasz telewizor w wygodniejszym miejscu. Twoje rady przydadzą się także przyjaciołom, którzy wybierają się na większe zakupy modnych ubrań i dodatków. Choć trochę więcej wydasz, to będziesz zadowolony z efektów.
 
PRACA I PIENIĄDZE
Przed Wielkanocą porządkuj rzeczy, papiery i rachunki. Merkury w trygonie pomoże ci też w ważnych rozmowach i spotkaniach. Po Wielkanocy Zabierz się za sprawy, które wymagają świeżego spojrzenia i nowych pomysłów. Od 4.04 Merkury w kwadraturze przyniesie ci nowe inspiracje. Jeśli pragniesz zacząć coś zupełnie nowego lub chcesz sobie dorobić, to nie czekaj dłużej, tylko weź sprawy we własne ręce. Barany, które się uczą lub studiują, będą teraz miały okazję poprawić swoje oceny i łatwiej niż w poprzednich tygodniach zapracują na uznanie. Warto się starać i nadrabiać zaległości.
 
ZDROWIE
Słońce i Wenus w kwadraturach radzą regenerować siły, wysypiać się i nie oszczędzać na zdrowym jedzeniu. Pamiętaj, aby brać witaminy i unikaj nadmiaru alkoholu oraz ciężkostrawnych potraw, a dobry humor będzie ci dopisywać. Aby nie stracić kondycji i humoru, powinieneś też trochę częściej się relaksować. Popołudniowa drzemka to doskonały sposób, żeby się szybko zregenerować.
 
ZALECENIA SPECJALNE

URODZENI 22.06 – 30.06
Słońce w kwadraturze do twojego dekanatu sprawi, że będzie można na ciebie liczyć. Chętnie komuś pomożesz lub udzielisz mądrej rady. Warto też więcej udzielać się w pracy, pokazywać się w towarzystwie. Możesz stać się popularny.
 
URODZENI 1.07 – 10.07
Miesiąc sprzyja zawodowym sukcesom, wygrywaniu trudnych spraw i pokonywaniu konkurencji. Warto wyjaśnić stare nieporozumienia, ale nie odgrywaj się na osobach, które pokonałeś.
 
URODZENI 11.07 – 22.07
Wykaż się opanowaniem i cierpliwością. Dzięki temu znajdziesz wyjście z trudnej sytuacji zawodowej. Nie pośrednicz tylko w cudzych sporach i małżeńskich kłótniach, bo ktoś może nie mówić ci całej prawdy. 


Więcej horoskopów dla Raka

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebna interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dÂźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer