Polecamy

Horoskop numerologiczny na 2018 rok

Horoskop roczny
na 2018 rok

Horoskop chiński na rok Ziemskiego Psa (2018)

Horoskop miłosny
na 2018 rok

Wróżba z tarota na 2018 rok

Wróżba z run na rok 2018

Numerologiczny horoskop miesięczny

Kursy i warszaty w Warszawskiej Szkole Astrologii

Tematy astrologicznych warsztatów czwartkowych (zima i wiosna 2018)

Internetowy kurs
"Astrologia prognostyczna" I-III 2018

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs
"Astrologia elekcyjna" I-III 2018

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs
"Astrologia horarna w praktyce" VI-IX 2018

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs
"Astrologia dla początkujących" IX-XII 2018

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs
"Interpretacja solariuszy" IX-XI 2018

Więcej informacji i zapisy

Horoskop dla Raka na Słońce w Byku od 20.4.2018 do 20.5.2018

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Pomyśl o innych

Słońce i Jowisz dodają ci optymizmu i pokazuje, w jakim kierunku powinieneś podążać. Dlatego nie martw się na zapas, tylko uwierz w siebie. Intuicja i serce będą twoimi najlepszymi przewodnikami.

MIŁOŚĆ
Będziesz mógł liczyć na swoją drugą połowę. Nie zostawi cię w potrzebie, dobrze ci doradzi. Poczujesz, że zmierzacie w dobrym kierunku, a to poprawi ci humor. Samotne Raki na początku miesiąca postanowią być praktyczne i samowystarczalne. Dojdziesz nawet do wniosku, że lepiej mieć przyjaciół, niż adoratorów. Na przekór twoim planom Wenus sprzyja nowym znajomościom. Na imprezie lub koncercie wpadniesz komuś w oko.

RODZINA I PRZYJACIELE

Nadmiar domowych obowiązków może w kwietniu wydać ci wyjątkowo męczący. Musisz trochę odpocząć. Twoje przemyślenia zaskoczą pewne leniwe osoby. Trygon Marsa sprawi, że znajdziesz siły i argumenty, aby inaczej podzielić domowe zadania. Nie daj sobie wmówić, że tylko ty potrafisz dobrze rozwiesić pranie lub idealnie obierasz ziemniaki. Bądź twardy, a będziesz mieć więcej czasu na swoje przyjemności.

PRACA I PIENIĄDZE
Trygon Jowisza sprzyja zawodowym sukcesom, ale początek miesiąca może być nerwowy. Trzeba będzie nadrobić różne zaległości sprzed kilku miesięcy. Pilnuj swoich zysków i nie pozwól, aby wyręczał się tobą ktoś leniwy i skąpy. Nie denerwuj się też na szefa lub inną ważną osobę, bo ludzie mają prawo myśleć inaczej, niż ty. Od 13.05 więcej spokoju, bo Merkury znajdzie się w sekstylu do twojego znaku. Warto brać udział w zebraniach i szkoleniach, bo możesz kogoś ciekawego poznać.

ZDROWIE

Zamiast krążyć wokół lodówki, wybierz się na spacer. Warto teraz trochę podkręcić metabolizm, więcej ćwiczyć i zadbać o urodę. W ten sposób nie będziesz miał wyrzutów sumienia, kiedy w długi majowy weekend przyjaciele zaproszą cię na grilla.

ZALECENIA SPECJALNE

URODZENI 22.06 – 30.06
Słońce pomaga ci załatwiać trudne sprawy, pokonywać bariery i zmieniać złe przyzwyczajenia. Możesz też liczyć na przyjaciół.

URODZENI 1.07 – 10.07
Jowisz sprzyja odkrywaniu tajemnic, jakie od dawna cię nurtowały. Czytaj, ucz się i szukaj odpowiedzi na ważne pytania.

URODZENI 11.07 – 22.07

Wenus przyniesie ci powodzenie w miłości. Jeśli jesteś samotny, to szukaj swojej drugiej połowy.Więcej horoskopów dla Raka

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 12W 12 numerze "Astrologii Profesjonalnej" publikujemy artykuł Izabeli Podlaskiej-Konkel o interpretacji horoskopów horarnych dotyczących pytań o sprawy zawodowe, cenę produk­tu, rządy i werdykt sądu oraz finał sprawy oraz tekst o tym, jak interpretować horoskopy wydarzeniowe. Ewa Krajewska przedstawia znaczenia dziewiątego domu, a Ewa Seydlitz odtwarza chronologię przepowiedni Nostradamusa.

Zamów aktualny numer