Polecamy

Horoskop numerologiczny na 2018 rok

Horoskop roczny
na 2018 rok

Horoskop chiński na rok Ziemskiego Psa (2018)

Horoskop miłosny
na 2018 rok

Wróżba z tarota na 2018 rok

Wróżba z run na rok 2018

Numerologiczny horoskop miesięczny

Kursy i warszaty w Warszawskiej Szkole Astrologii

Tematy astrologicznych warsztatów czwartkowych (zima i wiosna 2018)

Internetowy kurs
"Astrologia prognostyczna" I-III 2018

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs
"Astrologia elekcyjna" I-III 2018

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs
"Astrologia horarna w praktyce" VI-IX 2018

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs
"Astrologia dla początkujących" IX-XII 2018

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs
"Interpretacja solariuszy" IX-XI 2018

Więcej informacji i zapisy

Horoskop dla Raka na Słońce w Rybach od 18.2.2018 do 20.3.2018

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Znajdź czas dla siebie!

Raki będą bawić się i spotykać wielu przyjaznych im ludzi. Poczucie humoru, wyrozumiałość i serdeczny stosunek do wszystkich ludzi sprawią, że w tym miesiącu zyskasz nowych przyjaciół. Dzięki nim problemy okażą się mniejsze, a każda radość smakować będzie podwójnie!

RODZINA I DOM
Raki w tym miesiącu będą w dobrym nastroju. Nie tylko uda ci się załatwić swoje sprawy, ale też wystarczy ci teraz energii, aby pomóc innym. Twoje dobre cechy charakteru teraz ujawnią się i sprawią, że zdobędziesz wiernych przyjaciół. Nie martw się więc na zapas i odważnie realizuj swoje plany. Domowe prace i zajęcia wydadzą ci się teraz wyjątkowo męczące. Gotowanie i sprzątanie będzie dla ciebie nużące, bo ty chętniej zajmiesz się przyjmowaniem gości. Twój dom będzie miejscem wesołym i otwartym dla przyjaciół. Być może odwiedzi cię ktoś z daleka, a jego wizyta zmieni plan dnia czy tygodnia. Będziesz jednak zadowolony, a twój dobry humor dobrze wpłynie na wszystkie rodzinne sprawy. Będziesz miał także dobry kontakt z dziećmi i krewnymi. Nie bądź zdziwiony, jeśli ktoś młodszy powierzy ci swój sekret lub poprosi o pośrednictwo w trudnej sprawie. Zachowaj sekret i postaraj się pomóc, a zyskasz wdzięczność i zapobiegniesz większym kłopotom.

MIŁOŚĆ
Zapowiada się miesiąc pełen okazji do ekscytujących flirtów, a nawet nowych romansów. Twój promienny uśmiech zjedna ci wielu wielbicieli! Jeśli narzekasz na smutek i samotność, to pamiętaj, że trygon Słońca sprzyja dobremu nastrojowi i pielęgnacji urody. Odwiedź dobrego fryzjera, koniecznie zainwestuj w nowe i modne ubranie! Od razu poczujesz się ładniejszy, a płeć przeciwna z pewnością to zauważy i doceni. Raki, które odnalazły już swoją miłość, będą cieszyć się spokojem i poczuciem bezpieczeństwa w ramionach ukochanej osoby. Marzec sprzyja także wspólnym wyjazdom, rozrywce i odwiedzinom u przyjaciół. Samotne Raki mają w marcu szansę zwrócić uwagę kogoś, kto od dawna był w ich pobliżu. Być może przyjaciel lub współpracownik niespodziewanie stanie się dla ciebie kimś więcej? Bądź jednak ostrożny i nie obiecuj sobie od razu zbyt wiele po pierwszych uśmiechach czy telefonach. Uczucie wymaga czasu i taktu, ale warto w nie teraz inwestować!

Przychylne ci najbardziej znaki zodiaku to Byk, Panna, Waga i Ryby. Skorpiony raczej cię zdenerwują, niż rozczulą swoim narzekaniem. Z Wodnikiem może być w tym miesiącu trudno znaleźć wspólny język. Nie prowokuj sporów i nie bądź zazdrosny, kiedy twój partner jest spod znaku Bliźniąt. Po prostu kieruj się intuicją, która przecież nigdy cię nie zawiodła. Wtedy sprawy sercowe ułożą się jak najlepiej.

KARIERA I PIENIĄDZE
Mimo rozrywkowej aury pilnuj swoich interesów i nie zaniedbuj obowiązków zawodowych i naukowych. Twój talent do organizowania i kierowania ludźmi bardzo się wszystkim przyda. Szef, który nie dowierzał twoim zdolnościom, przekona się wreszcie, że wcale nie miał racji. Okaże się, że tam, gdzie wszyscy panikują, ty potrafisz zachować zimną krew. Będziesz reprezentował firmę na forum publicznym lub przemawiał na dużym zebraniu. Nie obawiaj się ambitnych zadań, bo w tym miesiącu przyniosą ci one dodatkowe pieniądze. W zawodowych sprawach niespodziewanie przydadzą ci się różne umiejętności, jakich nie mają inni ludzie.

Do 6.03, kiedy Merkury tworzyć będzie trygon do twojego znaku, będziesz miał okazję zaprzyjaźnić się z kimś, kto chętnie pomoże ci w codziennych kłopotach. Marzec sprzyja korzystnym zmianom wśród współpracowników. Wreszcie awansujesz lub przeniesiesz się na lepsze stanowisko. Złośliwe i niemiłe osoby mogą wziąć cię na języki, ale nie warto się tym teraz przejmować. Miesiąc sprzyja też kursom, szkoleniom i zawodowym wyjazdom. Nie broń się przed nimi. Nawet jeśli teraz wydadzą ci się stratą czasu, to już wkrótce okaże się, że pomogą ci w realizacji marzeń. Mimo że wiosna jeszcze się nie zaczęła, w twoim życiu zawodowym pojawi się wiele dobrych zwiastunów i korzystnych propozycji oraz własnych dochodowych pomysłów. Przychylne ci teraz znaki zodiaku to Byk, Skorpion i Waga. Wspaniałe pomysły Lwa na pierwszy rzut oka nie będą ci się podobać, ale warto je spokojnie przedyskutować i przemyśleć. Skorzystaj jednak z pomocy osób życzliwych, ponieważ sam możesz pracować mniej efektywnie i twórczo.

ZDROWIE
Nie zapomnij o zadbaniu o siebie, bo wiosna zbliża się wielkimi krokami. Zadbaj o swój wygląd i kondycję, żeby powitać pierwsze wiosenne promienie słońca w zdrowiu i zadowoleniu. Słońce w trygonie korzystnie wpłynie na twoje samopoczucie, ale traktuj swoje ciało z należytym szacunkiem. W weekendy porządnie się wyśpij i wygrzej, zamiast bić rekordy na siłowni lub biegać godzinami wokół parku.

ZALECENIA SPECJALNE

URODZENI 22.06 – 30.06

Słońce  zadba o to, abyś się nie nudził. Będzie więcej towarzyskich spotkań i okazji do zabawy. Zdobędziesz ciekawe wiadomości i zmienisz zdanie na temat pewnej kontrowersyjnej osoby.

URODZENI 1.07 – 10.07
Mars korzystnie wpłynie na twoje zdrowie. Uda ci się odzyskać równowagę i pokonać chandrę. Zwolnij tempa i trochę sobie odpocznij.

URODZENI 11.07 – 22.07
Merkury pomoże ci szybko pozałatwiać ważne sprawy. Sztuka, oglądanie ulubionych filmów i randki sprawią, że życie będzie ciekawsze.


Więcej horoskopów dla Raka

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

ZamĂłw aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

ZamĂłw aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

ZamĂłw aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 12W 12 numerze "Astrologii Profesjonalnej" publikujemy artykuł Izabeli Podlaskiej-Konkel o interpretacji horoskopów horarnych dotyczących pytań o sprawy zawodowe, cenę produk­tu, rządy i werdykt sądu oraz finał sprawy oraz tekst o tym, jak interpretować horoskopy wydarzeniowe. Ewa Krajewska przedstawia znaczenia dziewiątego domu, a Ewa Seydlitz odtwarza chronologię przepowiedni Nostradamusa.

ZamĂłw aktualny numer