Horoskop dla Raka na Słońce w Rybach od 18.2.2017 do 19.3.2017

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Neptun zapowiada wiele wzruszeń

Raki będą bawić się i spotykać wielu przyjaznych im ludzi. Poczucie humoru, wyrozumiałość i serdeczny stosunek do wszystkich ludzi sprawią, że w tym miesiącu zyskasz nowych przyjaciół. Dzięki nim problemy okażą się mniejsze, a każda radość smakować będzie podwójnie! Trygon Słońca przyniesie ci poprawę nastroju. Popatrzysz z większym optymizmem na życie i staniesz się otwarty na ryzykowne propozycje. Coś ważnego powinno się wreszcie udać, nie oglądaj się tylko w przeszłość! Im mniej będziesz myśleć o swoich wadach, tym więcej spraw układać się będzie zgodnie z twoimi życzeniami. Za sprawą trygonu Neptuna ze znaku Ryb będziesz mógł liczyć na pomoc przyjaciół i współpracowników. Zapowiada się więcej dyskusji i okazji do dzielenia się swoimi doświadczeniami. Będziesz miał okazję komuś pomóc, a twoje dobre życzenia okażą się dla tej osoby wiele warte. Przy okazji możesz odkryć nowe zainteresowania, które związane będą z filozofią, ezoteryką lub psychologią.

Miłość
Zapowiada się miesiąc pełen okazji do ekscytujących flirtów, a nawet nowych romansów. Twój promienny uśmiech zjedna ci wielu wielbicieli! Jeśli narzekasz na smutek i samotność, to pamiętaj, że trygon Słońca sprzyja dobremu nastrojowi i pielęgnacji urody. Odwiedź dobrego fryzjera, koniecznie zainwestuj w nowe i modne ubranie! Od razu poczujesz się ładniejszy, a płeć przeciwna z pewnością to zauważy i doceni. Wenus i Mars w kwadraturze do twojego znaku sprzyjają zmianie wyglądu i nowym znajomościom.

Raki, które odnalazły już swoją miłość, będą cieszyć się spokojem i poczuciem bezpieczeństwa w ramionach ukochanej osoby. Marzec sprzyja także wspólnym wyjazdom, rozrywce i odwiedzinom u przyjaciół. Kwadratura Marsa do 10.03 sprzyja ożywieniu uczuć i namiętności.

Samotne Raki
mają w marcu szansę zwrócić uwagę kogoś, kto od dawna był w ich pobliżu. Być może przyjaciel lub współpracownik niespodziewanie stanie się dla ciebie kimś więcej? Bądź jednak ostrożny i nie obiecuj sobie od razu zbyt wiele po pierwszych uśmiechach czy telefonach. Uczucie wymaga czasu i taktu, ale warto w nie teraz inwestować!

Przychylne ci najbardziej znaki zodiaku to Byk, Panna, Waga i Ryby. Skorpiony raczej cię zdenerwują, niż rozczulą swoim narzekaniem. Z Wodnikiem może być w tym miesiącu trudno znaleźć wspólny język. Nie prowokuj sporów i nie bądź zazdrosny, kiedy twój partner jest spod znaku Bliźniąt. Po prostu kieruj się intuicją, która przecież nigdy cię nie zawiodła. Wtedy sprawy sercowe ułożą się jak najlepiej.

Rodzina i przyjaciele
Raki w tym miesiącu będą w dobrym nastroju. Nie tylko uda ci się załatwić swoje sprawy, ale też wystarczy ci teraz energii, aby pomóc innym. Twoje dobre cechy charakteru teraz ujawnią się i sprawią, że zdobędziesz wiernych przyjaciół. Nie martw się więc na zapas i odważnie realizuj swoje plany. Domowe prace i zajęcia wydadzą ci się teraz wyjątkowo męczące. Gotowanie i sprzątanie będzie dla ciebie nużące, bo ty chętniej zajmiesz się przyjmowaniem gości. Twój dom będzie miejscem wesołym i otwartym dla przyjaciół. Być może odwiedzi cię ktoś z daleka, a jego wizyta zmieni plan dnia czy tygodnia. Będziesz jednak zadowolony, a twój dobry humor dobrze wpłynie na wszystkie rodzinne sprawy. Będziesz miał także dobry kontakt z dziećmi i krewnymi. Nie bądź zdziwiony, jeśli ktoś młodszy powierzy ci swój sekret lub poprosi o pośrednictwo w trudnej sprawie. Zachowaj sekret i postaraj się pomóc, a zyskasz wdzięczność i zapobiegniesz większym kłopotom.

Kariera i pieniądze
Mimo rozrywkowej aury pilnuj swoich interesów i nie zaniedbuj obowiązków zawodowych i naukowych. Twój talent do organizowania i kierowania ludźmi bardzo się wszystkim przyda. Szef, który nie dowierzał twoim zdolnościom, przekona się wreszcie, że wcale nie miał racji. Okaże się, że tam, gdzie wszyscy panikują, ty potrafisz zachować zimną krew. Będziesz reprezentował firmę na forum publicznym lub przemawiał na dużym zebraniu. Nie obawiaj się ambitnych zadań, bo w tym miesiącu przyniosą ci one dodatkowe pieniądze. W zawodowych sprawach niespodziewanie przydadzą ci się różne umiejętności, jakich nie mają inni ludzie. Po 26.02 z pomocą Merkurego będziesz miał okazję zaprzyjaźnić się z kimś, kto chętnie pomoże ci w codziennych kłopotach. Marzec sprzyja korzystnym zmianom wśród współpracowników. Wreszcie awansujesz lub przeniesiesz się na lepsze stanowisko. Złośliwe i niemiłe osoby mogą wziąć cię na języki, ale nie warto się tym teraz przejmować. Miesiąc sprzyja też kursom, szkoleniom i zawodowym wyjazdom. Nie broń się przed nimi. Nawet jeśli teraz wydadzą ci się stratą czasu, to już wkrótce okaże się, że pomogą ci w realizacji marzeń. Mimo że wiosna jeszcze się nie zaczęła, w twoim życiu zawodowym pojawi się wiele dobrych zwiastunów i korzystnych propozycji oraz własnych dochodowych pomysłów. Jowisz wciąż działa kwadraturą na twój znak, co sprzyja rozwijaniu intratnych pomysłów.

Przychylne ci teraz znaki zodiaku to Byk, Skorpion i Waga. Wspaniałe pomysły Lwa na pierwszy rzut oka nie będą ci się podobać, ale warto je spokojnie przedyskutować i przemyśleć. Skorzystaj jednak z pomocy osób życzliwych, ponieważ sam możesz pracować mniej efektywnie i twórczo.

Poszukujący lepszej pracy
będą bardzo aktywni, a ich pomysły na dalszą karierę zmieniać się będą jak w kalejdoskopie. Możesz otrzymać ciekawą propozycję pracy za granicą lub w firmie prowadzonej przez obcokrajowców. Dni po 26.02 sprzyjają rozmowom na temat pieniędzy i przyszłych obowiązków.

Zdrowie
Nie zapomnij o zadbaniu o siebie, bo wiosna zbliża się wielkimi krokami. Zadbaj o swój wygląd i kondycję, żeby powitać pierwsze wiosenne promienie słońca w zdrowiu i zadowoleniu. Mars w kwadraturze do twojego znaku do 10.03 pomoże ci zmobilizować się do ćwiczeń i wyładować nadmiar energii, a nawet złości, podczas spacerów czy ćwiczeń.

ZALECENIA SPECJALNE

URODZENI 22.06 – 30.06

Neptun doda ci uroku, korzystnie wpłynie na twoją intuicję. Możesz odkryć sekrety i marzenia kogoś, na kim ci zależy. Zajmij się swoim związkiem, bo teraz zapanuje między wami bardzo dobre porozumienie.

URODZENI 1.07 – 10.07

Wenus zapewni ci uznanie. Będziesz się podobać, a ludzie chętnie spełnią twoje prośby. Także w sprawach zawodowych czeka cię więcej szczęścia, bo pomaga ci także sekstyl Jowisza.

URODZENI 11.07 – 22.07
Uran pomoże ci pokonać konkurencję, wygrać w konkursie lub zdobyć coś, na czym ci od dawna zależy. Inwestuj w siebie i swoje umiejętności, nie daj sobie popsuć humoru przez ludzi, którzy wszystkiego innym zazdroszczą.


Więcej horoskopów dla Raka

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 12W 12 numerze "Astrologii Profesjonalnej" publikujemy artykuł Izabeli Podlaskiej-Konkel o interpretacji horoskopów horarnych dotyczących pytań o sprawy zawodowe, cenę produk­tu, rządy i werdykt sądu oraz finał sprawy oraz tekst o tym, jak interpretować horoskopy wydarzeniowe. Ewa Krajewska przedstawia znaczenia dziewiątego domu, a Ewa Seydlitz odtwarza chronologię przepowiedni Nostradamusa.

Zamów aktualny numer