Horoskop dla Raka na Słońce w Koziorożcu od 21.12.2020 do 18.1.2021

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Szczęśliwi żyją dłużej

Przed tobą senny i miły miesiąc. Planety pozwolą ci odpocząć od stresu i poleżeć z książką na kanapie. Kłopoty cię ominą, rodzina sama się sobą zajmie i nikt nie będzie bez potrzeby zawracał ci głowy. Od 6.01 Mars w sekstylu sprzyja za to poprawie zdrowia i kondycji.

MIŁOŚĆ

Słońce sprawi, że zamiast flirtować, zajmiesz się innymi towarzyskimi sprawami. W związku zrobi się spokojniej. Słuchaj teraz swojego serca, a nie tego, co na temat twoich miłosnych wyborów mówią inni ludzie. W okolicach pełni 30.01 ktoś może się wtrącać, komentować, a nawet ośmieli się ciebie pouczać. Znieś to ze spokojem, szkoda czasu na dyskusje. Przez cały miesiąc dbaj o siebie i częściej się uśmiechaj, a powodzenie cię nie opuści. Chwilowy brak miłosnych atrakcji pozwoli ci odpocząć i nabrać sił. Od 8.01 Wenus znajdzie się w opozycji i szybko nadrobisz zaległości we flirtowaniu. Jeśli jesteś samotny, to od 8.01 Wenus namówi cię na randkę z ciekawą osobą. Nie odrzucaj pochopnie zaproszeń na spacer, bo z Koziorożcem lub Panną będzie ci się świetnie rozmawiało. 
 
RODZINA I PRZYJACIELE
Mars w kwadraturze do twojego znaku sprawi, że w Święta będziesz bardzo niezależny w swoich decyzjach i poglądach na rodzinne życie. To nie jest dobry moment na poważne dyskusje, bo nie będziesz się zupełnie liczyć z innymi osobami. Wszystko będziesz chciał zrobić po swojemu, a podczas pełni 30.12 będziesz nawet uważał się za nieomylnego. Zamiast się złościć, lepiej uśmiechnąć się i zorganizować rodzinie trochę przyjemności. Zabierz bliskich na spacer, pozwól im trochę pobrykać i odpocząć od nieustannych porządków. W sprawach rodzinnych warto być bardziej elastycznym i wyrozumiałym, a od 8.01 Wenus w opozycji pomoże ci załagodzić konflikty i dyplomatycznie postawić na swoim.
 
PRACA I PIENIĄDZE
Gdy wszyscy będą pędzić za karierą, ty z mądrą miną zaczniesz im doradzać, ale sam za pracę się nie zabierzesz. Słońce w opozycji sprawi, że problemy będą cię omijać, a ważnych zadań będzie mniej. Ciesz się z tego, bo uda ci się wreszcie pozbyć kilku zaległości, a atmosfera będzie mniej nerwowa. Od 6.01 będziesz miał więcej okazji, aby pokazać światu swoje talenty, szczególnie zebrania z szefem będą bardzo udane. Podczas zakupów unikaj płacenia za kogoś, kto wciąż drenuje ci portfel. Do sklepów lepiej iść samemu niż z dzieckiem, które dostaje histerii na widok nowych zabawek. Wenus od 8.01 sprzyja za to załatwianiu spraw w urzędach i bankach. Jeśli musisz coś wyjaśnić, to a szczęście będzie ci sprzyjać. 
 
ZDROWIE
W Święta będziesz w doskonałym humorze, sił ci nie zabraknie. Potem jednak będziesz potrzebować trochę więcej odpoczynku, dlatego zatroszcz się o swoje zdrowie. Wysypiaj się, nakładaj maseczki, łykaj witaminy. A jeśli się przeziębisz, to poleż w łóżku zamiast gnać do pracy i poświęcać się dla dobra firmy. Domowe metody na wzmocnienie czy odporność okażą się skuteczne, ale nie zadziałają w kwadrans. Od 6.01 poczujesz, że stajesz się spokojniejszy. Mars przestanie tworzyć kwadraturę, a ty nie będziesz denerwować się z byle powodu. Łatwiej ci będzie zasnąć, a napięcie opadnie. Zdrowie też powinno się poprawić.
 
ZALECENIA SPECJALNE

URODZENI 22.06 – 30.06
Słońce i Merkury w opozycjach przyniosą ci natchnienie. Warto pisać romantyczne wiersze, robić piękne zdjęcia całej rodzinie, a także rozwijać inne artystyczne zdolności. Masz powodzenie w miłości, jeśli jesteś samotny, to w Internecie szukaj okazji do nowych znajomości.
 
URODZENI 1.07 – 10.07
Będziesz bardzo skuteczny w tym, co sobie postanowisz. Po Nowym Roku warto trochę ciężej popracować, aby potem mieć więcej pieniędzy na potrzebne zakupy, a także zdobywanie nowych umiejętności. Różne szkolenia i kursy mogą cię bardzo zainteresować.
 
URODZENI 11.07 – 22.07
Miesiąc sprzyja dbaniu o urodę, odpoczynkowi i miłości. Pamiętaj jednak o tym, co dla ciebie ważne i nie zostawiaj konkurencji zbyt dużego pola do popisu. W sprawach zawodowych trzeba szybko reagować na ewentualne zagrożenia. Odrobina sprytu i uporu pomoże ci przeforsować swoje zdanie. Od 6.01 wreszcie więcej spokoju.


Więcej horoskopów dla Raka

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebna interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dÂźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer