Horoskop dla Raka na Słońce w Pannie od 23.8.2019 do 22.9.2019

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Bądź silny dla siebie i bliskich

Słońce, Wenus, Merkury i Mars w sekstylach do twojego znaku zapewni ci udany miesiąc. W pracy twój autorytet wzrośnie, a w domu także wszyscy będą się z tobą liczyć. Możesz teraz wprowadzać w życie bardzo ambitne plany, wszystko powinno się udać.

MIŁOŚĆ
Sierpień sprzyja ambitnym planom randek i wspólnych wyjazdów. Warto korzystać z dobrej miłosnej passy. Możesz teraz przekonać partnera do czegoś, na czym ci zależy. Będziesz miał mnóstwo uroku i siły przekonywania. Słońce w sekstylu sprzyja wspólnym zakupom, gotowaniu i  innym codziennym sprawom. Nie wpadaj tylko w panikę na widok drobnego bałaganu. Jeśli partner robi coś po swojemu, to zamiast go krytykować, doceń starania.

Samotne Raki mają więcej szczęścia do nowych znajomości. Warto bywać na imprezach,  premierach czy towarzyskich spotkaniach. Pojawią się nowe osoby, z którymi chętnie poflirtujesz. Wenus pomoże ci znaleźć bratnią duszę. Do 14.09 możesz spotkać tę wyjątkową osobę.

RODZINA I PRZYJACIE

Nie bagatelizuj swoich przeczuć, słuchaj intuicji. Przez cały miesiąc w domu sporo się będzie działo, ale musisz zwracać uwagę na uczucia innych ludzi. Ktoś będzie wstydził się tego, co zrobił lub nie poprosi na czas o pomoc. Bądź cierpliwy, a trudne sytuacje wyjaśnią się i wszyscy będą w dobrych humorach. Słońce w sekstylu korzystnie wpłynie na twoje życie towarzyskie. Będziesz życzliwy, wszystkich ugościsz i nakarmisz. W drugiej połowie września sam jednak możesz poczuć się trochę zmęczony. Zadbaj o chwilę relaksu, zamiast zapraszać całą rodzinę na elegancki obiad.

PRACA I PIENIĄDZE
Masz teraz szczęście w zawodowych sprawach. Sekstyl Merkurego zapewni ci dobre pomysły. Postaraj się być kreatywny i pomysłowy, bo dużo uda się zrobić. Zapowiada się więcej narad i spotkań z pracownikami z innych działów. Ktoś zerwie się z pracy wcześniej lub podpadnie szefowi i będzie z tego powodu mała afera, ale ciebie nie spotkają przykrości. Mimo dobrej passy nie powierzaj swoich spraw innym osobom, bo mogą wyjść na jaw drobne zaległości i trzeba będzie nadrabiać zaległości. Pamiętaj, że Saturn wciąż tworzy ograniczającą opozycję do twojego znaku i zaleca ostrożność w sprawach finansowych.

ZDROWIE
Słońce korzystnie wpłynie na twoje zdrowie, ale traktuj swoje ciało z należytym szacunkiem. W weekendy porządnie się wyśpij i wygrzej, zamiast bić rekordy na siłowni lub biegać godzinami wokół parku.

ZALECENIA SPECJALNE

URODZENI 21.06 – 30.06

Słońce zadba o to, abyś się nie nudził. Będzie więcej towarzyskich spotkań i okazji do zabawy. Zdobędziesz ciekawe wiadomości i zmienisz zdanie na temat pewnej kontrowersyjnej osoby.

URODZENI 1.07 – 10.07
Mars korzystnie wpłynie na twoje zdrowie. Uda ci się odzyskać równowagę i pokonać chandrę. Zwolnij tempa i trochę sobie odpocznij.

URODZENI 11.07 – 22.07
Merkury pomoże ci szybko pozałatwiać ważne sprawy. Sztuka, oglądanie ulubionych filmów i randki sprawią, że życie będzie ciekawsze.Więcej horoskopów dla Raka

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer