Horoskop dla Raka na Słońce w Baranie od 20.3.2020 do 18.4.2020

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Ludzie będą ci życzliwi

Bądź ostrożny, bo nie wszystkie ryzykowne interesy i decyzje podjęte zbyt pochopnie wyjdą ci na zdrowie. Weekendy przyniosą sympatyczne niespodzianki, wyjaśnią się problemy. Od 22.03 Saturn, który od dwóch lat działał trudną opozycją na twój znak, przejdzie do znaku Wodnika i poczujesz, że ludzie są dla ciebie milsi, o wiele więcej udaje się załatwić, a w sprawach finansowych pojawią się nowe możliwości.

MIŁOŚĆ
Ktoś zacznie z tobą flirtować, a to poprawi ci humor i podniesie samoocenę. Jednak jeśli w związku jest nie najlepiej, to możesz stracić cierpliwość do kogoś, kto nie chce cię zrozumieć. Wenus w półsekstylu do twojego znaku od 3.04 sprawi, że nie będziesz chciał się męczyć i poświęcać dla kogoś, kto nie jest tego godny. Partner powinien być ostrożny, bo zamiast gotować obiad, będziesz flirtować przez internet. A jeśli jest dobrze, to poszukaj dla was nowych rozrywek i inspiracji. Weekendy sprzyjają romantycznym spacerom i aktywnemu spędzaniu wspólnego czasu. 

Samotne Raki mają szansę poznać kogoś ciekawego na tematycznych formach internetowych. Szukaj ideału, szkoda czasu na randkę z kimś, kto opowiada nudne historie. Wenus do 3.04 zapewni ci powodzenie.

RODZINA I PRZYJACIELE
Będziesz teraz głową rodziny, bo różne wspólne sprawy będą zależały od twojej decyzji. Zakupy czy poważniejsze inwestycje spadną na ciebie. Doskonale dasz sobie z nimi radę, bo będziesz pewny siebie i zdecydowany. Wpadniesz na pomysł jak coś załatwić lub z kim porozmawiać. Nie złość się na domowników, którzy nie kojarzą tak szybko jak ty lub po raz dziesiąty zadają ci te same pytania. Mars w opozycji do twojego znaku do 30.03 radzi skorzystać z ich pomocy, zamiast wytykać im każdy błąd. Grajcie jak jedna drużyna, a wszystko się uda.

PRACA I PIENIĄDZE

Masz przed sobą udany i pracowity miesiąc. Merkury sprzyja szybkiej nauce i zapamiętywaniu trudnych faktów. Wykorzystaj ten miesiąc, aby nadrobić różne zaległości, wysłać listy, wkuć na blachę słówka z obcego języka. Słońce w kwadraturze do twojego znaku pomaga także ostro się targować i walczyć o należne ci pieniądze. W pracy zacznij głośno mówić o swoich potrzebach i dokonaniach, bo premia sama na koncie się nie pojawi. Musisz trochę powalczyć o to, co ci się należy. Miesiąc sprzyja też inwestowaniu, znajdowaniu korzystnych ofert i okazji do kupienia trochę taniej tego, co jest ci akurat potrzebne.

ZDROWIE
Słońce w kwadraturze do twojego znaku radzi ci zadbać o bezpieczeństwo. Jeśli będziesz się spieszyć, możesz nabić sobie siniaka lub się zranić. Ostrożnie w podróży, podczas ostrzenia noży lub prac w ogrodzie. Zażywaj magnez, medytuj i unikaj sytuacji, od których skacze ci ciśnienie.

ZALECENIA SPECJALNE

URODZENI 22.06 – 30.06

Słońce w kwadraturze doda ci animuszu, ale lepiej uważaj na zdrowie. Możesz mieć skłonności do brawury i ryzyka. Lepiej uprawiać sport, zamiast prowokować innych do kłótni.

URODZENI 1.07 – 10.07
Merkury sprzyja nauce i rozrywkom. Trafisz na miłych ludzi, bez problemu się ze wszystkimi dogadasz lub ubijesz korzystny interes.

URODZENI 11.07 – 22.07
Wenus pomoże osiągnąć sukces, ale radzi nie odgrywać się na wrogach. Bądź wyrozumiały dla ludzkich słabości, daruj niektóre przewinienia.


Więcej horoskopów dla Raka

NowoÂści wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz siê z symbolik¹ dziewi¹tek, nauczysz siê odczytywaÌ alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wró¿ebne interpretacje karty S³oùce. Prezentujemy równie¿ historiê Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy te¿ rozk³ady dla samotnych: Czas na mi³oœÌ, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

ZamĂłw aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajduj¹ siê teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym po³o¿eniu Wenus, a tak¿e artyku³ na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

ZamĂłw aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Ksiê¿yc, zapoznasz siê z bogatym zwierzyùcem w Tarocie Thota, zapoznasz siê z pog³êbionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy równie¿ rozk³ady na nowe sytuacje: na pierwsz¹ randkê, now¹ pracê czy now¹ znajomoœÌ. Dowiesz siê, jakie litery i dŸwiêki przyporz¹dkowane s¹ wielkim arkanom, co mo¿e ci w medytacji z kartami.

ZamĂłw aktualny numer