Horoskop dla Raka na Słońce w Strzelcu od 22.11.2022 do 20.12.2022

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Czas na życiowe porządki

Masz przed sobą ciekawe wyzwania. Nie przegap korzystnych propozycji, szczególnie jeśli namawia cię do nich starsza i godna zaufania osoba. Słońce zachęca cię do domowych porządków i zajmowania się rodzinnymi sprawami. Trygon Jowisza sprzyja przemeblowaniu i zakupom nowoczesnych rzeczy.

MIŁOŚĆ

Saturn znajduje się w kwadraturze do twojego znaku zodiaku, a więc zamiast narzekać, zrób się na bóstwo i wyrusz na miłosne polowanie. Flirty i komplementy poprawią ci humor i samoocenę. Partner zaraz poczuje, że trzeba się zacząć starać, ale nie prowokuj go za bardzo! W listopadzie przez obowiązki możecie nie mieć dla siebie tyle czasu, ile byście chcieli. W weekend warto razem gdzieś wyjść, bo w kinie lub teatrze będziecie się bardzo dobrze bawić. Od 10.12 opozycja Wenus pomoże wam znaleźć chwilę dla siebie.
 
Samotne Raki będą swatane z interesującymi osobami przez kogoś z rodziny. Ciocia opowiada o synu przyjaciółki, a wujek jest zachwycony nową współpracownicą? Nie śmiej się, bo to może mieć sens. Szczęściu trzeba pomóc, zamiast się złościć! Od 10.12 opozycja Wenus pomoże ci uwierzyć w siebie i znaleźć ciekawego kandydata nie tylko na sylwestrowy bal.
 
RODZINA I PRZYJACIELE
Opozycja Merkurego w grudniu sprawi, że komuś chętnie pomożesz, doradzić lub coś załatwisz. Bądź dla bliskich aniołem, ale zadbaj także o swoją wygodę. Jeśli sam nie będziesz dla siebie ważny, to nikt nie zwróci uwagi na twoje potrzeby i będziesz marudzić, że sam musisz wszystko robić. Od męczących gości także lepiej się teraz dyplomatycznie wykręcić, bo ktoś wpadnie na kwadrans, a zostanie do późnej nocy. Dobrze ci zrobi trochę ciszy i świętego spokoju, bo musisz nabrać sił i być w równowadze.
 
PRACA I PIENIĄDZE
Czeka cię teraz trochę więcej drobnych, męczących prac, przed którymi nie da się uciec. Zaległości, rachunki i sprawozdania mogą być nudne i wlec się ponad miarę, ale dasz sobie ze wszystkim radę. Merkury w trygonie od 6.12 sprawi, że więcej zarobisz lub wywalczysz jakieś bonusy. Pod koniec miesiąca ktoś może plotkować i panikować, ale ty nie martw się tym za bardzo. Problemy nie będą cię dotyczyć i dlatego nie ma sensu się wtrącać w cudze kłopoty. Im dalej od konfliktów, tym będziesz miał spokojniejszy weekend.
 
ZDROWIE
Słońce poprawi stan twojego zdrowia, ale mimo tego wysypiaj się, jedz dobre jedzenie. A jeśli się przeziębisz, to poleż w łóżku zamiast gnać do pracy i tam wszystkim marudzić. W weekendy będziesz potrzebować trochę więcej odpoczynku, zamiast męczyć się na siłowni.
 
ZALECENIA SPECJALNE

URODZENI 22.06 – 30.06
Słońce szykuje ci pracowity czas. Pozbądź się starych i zgubnych przyzwyczajeń, wyrzuć stare graty i zacznij wszystko od nowa. Im bliżej świąt, tym wszystko wyda ci się prostsze i łatwiejsze.
 
URODZENI 1.07 – 10.07
Wenus zapewni ci powodzenie. Nie zapomnij  podziękować tym, którzy zawsze ci pomagali. Czas sprzyja nawiązywaniu korzystnych znajomości i umacnianiu tych relacji, które są dla ciebie ważne. Warty bywać na spotkaniach, odwiedzać znajomych i rozmawiać na temat wspólnych planów.
 
URODZENI 11.07 – 22.07
Jowisz doda ci sił. W razie kłopotów nie poddawaj się zbyt łatwo, tylko rozglądaj za następną szansą. Możesz wypatrzeć ją tam, gdzie inni  zrezygnowali. Czas sprzyja także szkoleniom i wyjazdom.
 


Więcej horoskopów dla Raka

Nowo?ci wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebną interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer