Horoskop dla Raka na Słońce w Wadze od 22.9.2020 do 22.10.2020

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Ważne sprawy

Słońce w kwadraturze i Mars w opozycji pomagają szybko uporać się z ważnymi sprawami. Zrobisz listę zadań, będziesz zdecydowany i obowiązkowy. Upominaj zapominalskich, pilnuj roztargnionych, ale od 2.10 miłości! Wenus w sekstylu przyniesie nowe flirty i zaproszenia na ciekawe spotkania. Lepiej ich nie przegapić, bo dzięki nim unikniesz ataku jesiennej nudy.

MIŁOŚĆ
Lepiej nie słuchaj żadnych towarzyskich plotek i zajmij się swoimi osobistymi sprawami. Pewien znajomy będzie histeryzował, aby cudzymi rękoma osiągnąć swoje własne miłosne cele. Nie rzucaj się na ratunek i nie opowiadaj się po którejś z walczących stron, bo sytuacja może być skomplikowana. Od 2.10 Wenus znajdzie się w sekstylu do Twojego znaku i od tego dnia niech Twój związek będzie najważniejszy. Randki będą udane, partner zachwycony, a samotne Raki w październiku mają świetny czas na nowe znajomości. Korzystaj!

RODZINA I PRZYJACIELE

Tydzień będzie udany, jeśli sam na siebie nie ściągniesz gniewu starszej i wymagającej osoby. Słońce w kwadraturze sprawi, że w rodzinnych sprawach możesz stać się bardzo uparty. Nie zmienisz planów, choćby rodzina błagała na kolanach, a potem się obrazisz, że nikt cię nie rozumie. A może za bardzo się wszystkimi przejmujesz? Od 2.10 Wenus w sekstylu radzi jednak zmienić strategię. Niech bliscy robią, co chcą, a ty idź na spacer lub spotkaj się z przyjaciółmi. Także Merkury w trygonie od 27.09 sprzyja nauce i zajmowaniu się hobby, ale sam sobie musisz pozwolić na trochę więcej luzu.

PRACA I PIENIĄDZE

Możesz być trochę zapominalski, dlatego notuj ważne spostrzeżenia i upewnij się, że dobrze zrozumiałeś polecenia. Słońce w kwadraturze sprzyja niespodziewanym spotkaniom z ważnymi osobami, które jednak będą ci życzliwe. Mimo tego przez kolejny miesiąc Mars w kwadraturze radzi unikać ryzyka. W razie kłopotów zastanów się, jak sprytnie rozegrać sytuację i jak dobrać właściwe argumenty. Od 27.09 Merkury w trygonie będzie nad tobą czuwać. Pomoże załatwić sprawy w urzędach, a także kupić potrzebne rzeczy do twojego mieszkania. Od 14.10 sprawdzaj pocztę, bo podczas retrogradacji Merkurego różne wiadomości mogą gdzieś się zawieruszyć. Pilnuj też dokumentów i telefonu.

ZDROWIE
Mars w kwadraturze sprawi, że możesz mieć sporo obowiązków. Jeśli zabraknie ci czasu na porządny trening, to trudno. Nie stresuj się tym, bo jeszcze bardziej się nakręcisz, że coś w twoim życiu jest źle. Nie zawsze jest się w idealnej równowadze. Warto za to więcej spacerować, bawić się, słuchać muzyki i uspokajać nerwy. Unikaj też alkoholu i mocnej kawy, bo może podskoczyć Ci ciśnienie.

ZALECENIA SPECJALNE

URODZENI 22.06 – 30.06

Każdy Rak potrzebuje w ciągu dnia choćby chwili tylko dla siebie. Pomagaj i doradzaj, ale potem zadbaj o swoje zdrowie, pomyśl o witaminach i wzmacniających kuracjach. Słońce w kwadraturze pomoże ci wreszcie o samego siebie zadbać.

URODZENI 1.07 – 10.07
Unikaj ryzyka, a od 14.10 także zakupów pod wpływem impulsu. Zajmij się swoimi sprawami, a przede wszystkim nie przejmuj tym, co mówią i planują inni ludzie. Mars w kwadraturze przypomina, że im mniej dyskusji, tym mniej będziesz miał potem kłopotów.

URODZENI 11.07 – 22.07

Saturn w opozycji sprawi, że jeśli nie zwolnisz tempa, to możesz być roztargniony i poddenerwowany. Zamiast kawy pij ziołową herbatkę i nie daj się wplątać w dyskusje, które do niczego nie prowadzą. Postaraj się nabrać dystansu, a Jowisz w opozycji ochroni cię przed niebezpieczeństwami.


Więcej horoskopów dla Raka

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebna interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dÂźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer