Horoskop dla Raka na Słońce w Pannie od 23.8.2023 do 22.9.2023

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Świeże pomysły

Choć wrzesień to ostatni miesiąc lata, to będziesz w bardzo dobrym nastroju. Obowiązki będą mniej uciążliwe, rodzina poradzi sobie z codziennymi wyzwaniami, a ty wreszcie będziesz miał więcej czasu dla siebie. Warto ruszyć się z domu, bywać na mieście i wśród znajomych. Jeśli teraz wybierasz się jeszcze teraz na urlop, to będzie ci bardzo wesoło i dobrze.

MIŁOŚĆ
Słońce w sekstylu sprzyja szybkim i emocjonującym znajomościom. Jednak wielkie powodzenie w miłości będziesz miał dopiero od  27.08. Mars znajdzie się wtedy w kwadraturze do twojego znaku zodiaku i doda ci odwagi. To sprzyja odważnemu mówieniu o uczuciach i okazywaniu prawdziwych emocji. Samotne Raki postanowią częściej się bawić. Warto bywać na mieście i wśród znajomych, bo Jowisz w sekstylu przynosi nowe miłosne okazje. Nie wracajcie tylko do starych relacji, które przyniosły wam rozczarowanie. Lepiej dać szansę nowej, ciekawej osobie. Raki w związkach mają przed sobą ciekawy miesiąc, bo będą chciały wprowadzić w swój związek trochę nowości i ożywienia. Wytłumaczcie partnerowi o co wam chodzi, bo inaczej stanie się podejrzliwy i zazdrosny. Dni od 26.08 sprzyjają wspólnym wyjazdom, zabawie i odpoczynkowi. Od 27.08 możliwe jest jednak więcej obowiązków związanych z domem i rodziną.
 
RODZINA I PRZYJACIELE
Na sam koniec wakacji znów zapragniesz gdzieś wyjechać. Ale jeśli się to nie uda, to chętnie zajmiesz się domowymi sprawami, bo kwadratura Marsa od 27.08 bardzo sprzyja urządzaniu mieszkania i organizacji rodzinnych spraw. Remont, przemeblowanie lub przeprowadzka okażą się potrzebne, choć może być trochę nerwowo. Mars w kwadraturze sprawi, że będziesz głośno mówić o tym, co ci się nie podoba w postępowaniu rodziny czy przyjaciół. Możesz jednak reagować zbyt nerwowo i widzieć kłopoty tam, gdzie ich nie ma. Trzymaj nerwy na wodzy, bo grożą ci konflikty i nieporozumienia. Medytuj, ufaj swojemu sercu, a napotkasz mniej wrogów i trudnych sytuacji.
 
PRACA I PIENIĄDZE
Ucz się, o wszystko pytaj i nie przegap okazji do poznawania ciekawych ludzi. Sekstyl Słońca i Merkurego sprzyja nawiązywaniu bardzo ciekawych kontaktów, dzięki którym wiele możesz zyskać. Teraz opłaci się walczyć o awans, powiększać terytorium i popisywać się swoimi umiejętnościami. Jowisz w sekstylu także będzie sprzyjał wzrostowi twoich finansów. Będziesz teraz w doskonałej formie intelektualnej i jeśli masz ważne egzaminy do zdania, szybko weź się do pracy. Nawet minimalny nakład sił teraz się opłaci i przyniesie wspaniałe efekty. Nawet jeśli wiesz, że nic nie wiesz, to intuicja podsunie ci właściwą odpowiedź. Szukający lepszej pracy mają szansę znaleźć wreszcie ciekawą posadę. Wykorzystajcie każdą szansę i informację. Wrzesień także sprzyja nauce, kursom, a także pomysłowi na zakładanie własnej działalności gospodarczej lub dodabianie sobie na ciekawym hobby. 
 
ZDROWIE
Będziesz w doskonałej kondycji, a Słońce w sekstylu radzi zadbać o wygląd i wygodę. Od 10.09 możesz robić różne zabiegi. Ale od 27.08 uważaj na Marsa, który wniesie znyt wiele ognistej energii. Trzymaj nerwy na wodzy i ostrożnie prowadź samochód. Mars to symbol złości, agresji i gorączki. Pod jego wpływem możesz przeceniać swoje siły, złościć się i nie mieć cierpliwości dla innych. Zachowaj dystans, nie bierz wszystkiego do siebie i pamiętaj, że twój święty spokój zawsze jest najważniejszy.
 
ZALECENIA SPECJALNE

URODZENI 22.06 – 30.06
Będziesz w bardzo dobrym humorze i chętnie zorganizujesz towarzyski wypad lub urządzisz większą imprezę. W pracy uważaj na terminy i szczegóły, bo od 27.08 szef lub inna ważna osoba będzie uważnie śledzić twoje zachowanie. 
 
URODZENI 1.07 – 10.07
Poczujesz przypływ sił i ambicji. Jeśli się postarasz, to uda ci się załatwić zawodową sprawę, która ostatnio irytowała cię i opóźniała twój awans. Rozmawiaj na ważne tematy, zasięgaj porady i dbaj o swoje korzyści.
 
URODZENI 11.07 – 22.07
Poczujesz wielką ochotę na odpoczynek i relaks. Należy ci się odpoczynek i nagroda za trudy, więc zajmij się hobby lub coś sobie kup ładnego. Neptun w trygonie sprawi, że 
 


Więcej horoskopów dla Raka

Nowo?ci wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebną interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer