Horoskop dla Raka na Słońce w Bliźniętach od 20.5.2017 do 20.6.2017

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Mars doda ci energii

Na początku miesiąca postaraj się nie obciążać trudnymi sprawami, bo może być ci trudno dotrzymać złożonych komuś obietnic. 4.06 Mars wkroczy do twojego znak. Staniesz się ambitny, zdecydowany, ale również nerwowy. Trzymaj się planu, bądź nieustępliwy, a uda ci się wszystko zrobić po swojemu.

Miłość
Powodzenie ci sprzyja ci cały miesiąc, ale praca lub rodzinne obowiązki zajmą więcej czasu popołudniami. Zaległości towarzyskie nadrobisz od 6.06, kiedy Wenus w sekstylu do twojego znaku pozwoli ci na odpoczynek i więcej luzu. Przestaną cię irytować różne drobne wady partnera i skupisz się raczej na tym, co można razem zrobić.

Wolne Raki wszędzie, gdzie się tylko pojawią, szybko skupią na sobie uwagę płci przeciwnej. Wenus od 6.06 doda ci uroku i miłosnego powabu. Ciesz się życiem, ale nowo poznanym osobom nie obiecuj teraz zbyt wiele. Koniunkcja Marsa od 4.06 przestrzega przed flirtowaniem z kimś, kto ukrywa, że jest zajęty lub związany z kimś innym. W długi weekend na twojej drodze pojawi się ciekawsza znajomość.

Rodzina i przyjaciele
Nie planuj wielkich porządków lub wakacyjnego remontu od piwnicy po sam strych, bo bliscy nie będą teraz za bardzo skłonni do przejmowania się twoimi kłopotami. Ktoś może nie mieć dla ciebie zbyt wiele czasu lub nawet odmówi wykonywania twoich niespodziewanych poleceń. Zamiast się dąsać, spróbuj to zrozumieć i sam zrób sobie wolne od obowiązków. Od 4.06 poczujesz przypływ sił i sam weźmiesz się za co cięższe prace i porządki. W długi weekend aura będzie sprzyjać imprezom i sympatycznym zaproszeniom. Trzymaj się tylko z daleka od ludzi, których nie lubisz. Ktoś cię sprowokuje i wreszcie powiesz mu, co o nim myślisz. Ty odetchniesz z ulgą, ale znajomi będą mieli problem z tym, po czyjej stanąć stronie.

Kariera i pieniądze
Miesiąc przeznacz na zadania i projekty, które wymagają cierpliwości. Słońce w półsekstylu do twojego znaku pomoże ci być cierpliwszym i bardziej punktualnym. Na początku miesiąca nie będziesz za to tak bardzo pomysłowy jak zwykle, ale dzięki temu uda ci się skoncentrować na ważnych sprawach, a nie co chwila zaczynać coś nowego. Od 4.06 poczujesz wielkie ożywienie, bo Mars wkroczy do twojego znaku. Pojawi się kilka trudnych tematów do dyskusji, ale szef będzie ci przychylny. Łatwo zdobędziesz sympatię współpracowników, a jeśli prowadzisz własny biznes, to będziesz miał więcej zadowolonych klientów. Bądź konkretny, a szybko zobaczysz finansowe wyniki swoich starań, bo Wenus od 6.06 bardzo ci sprzyja.

Zdrowie
Jesteś w dobrej kondycji, ale szanuj swój żołądek. Nadmiar tłustych potraw z grilla może sprawić, że organizm się zbuntuje. Jedz więcej warzyw i owoców, a coca colę zamień na wodę. W długi weekend najpierw porządnie się wyśpij i odpocznij, a dopiero potem organizuj rodzinie różne atrakcje. Mars od 4.06 przebywa w twoim znaku i popycha cię do ryzykownych działań, oszczędzaj jednak siły i nie przeciążaj organizmu.

ZALECENIA SPECJALNE

URODZENI 22.06 – 30.06

Słońce pomaga zakończyć stare sprawy i przyniesie ci dobre wiadomości oraz zaproszenia w ciekawe miejsca.

URODZENI 1.07 – 10.07

Uran radzi szukać nowych pomysłów i nowych znajomości. Zmiany i ryzyko wyjdą ci na dobre.

URODZENI 11.07 – 22.07
Nie złość się na bliskich, daj ludziom podejmować decyzje, na jakie mają ochotę. Skup się na swoich sprawach, zamiast rządzić całym światem. Merkury pomoże ci dogadać się z każdym.


Więcej horoskopów dla Raka

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 12W 12 numerze "Astrologii Profesjonalnej" publikujemy artykuł Izabeli Podlaskiej-Konkel o interpretacji horoskopów horarnych dotyczących pytań o sprawy zawodowe, cenę produk­tu, rządy i werdykt sądu oraz finał sprawy oraz tekst o tym, jak interpretować horoskopy wydarzeniowe. Ewa Krajewska przedstawia znaczenia dziewiątego domu, a Ewa Seydlitz odtwarza chronologię przepowiedni Nostradamusa.

Zamów aktualny numer