Horoskop dla Raka na Słońce w Rybach od 19.2.2020 do 19.3.2020

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Czas sprzyja ambitnym zadaniom

Przed tobą miesiąc sukcesów, ale nie poświęcaj się za darmo i szanuj swój prywatny czas. Jowisz sprzyja podwyżce lub wypłacie pieniędzy za nadgodziny, a Wenus ułatwi załatwianie spraw w bankach i urzędach.

MIŁOŚĆ
Wenus od 5.03 sprawi, że będziesz romantyczny i bardzo wrażliwy. Staniesz się bardziej wyrozumiały dla partnera, zrozumiesz jego punkt widzenia. Warto więcej rozmawiać i po prostu być we dwoje. Bez trudu odgadniesz różne miłosne zagadki, nawet pomożesz zagubionym znajomym. Twoje sny i przeczucia mogą nawet okazać się prorocze i dla kogoś staniesz się dobrą wróżką.

Samotne Raki zaczną szukać kogoś, przy kim mogą poczuć się naturalnie i swobodnie. Trygon Słońca sprzyja randkom, spotkaniom ze znajomymi i uczestniczeniu w różnych kulturalnych atrakcjach.

RODZINA I PRZYJACIELE
Słońce w trygonie do twojego znaku sprawi, że będziesz serdeczny i wyrozumiały. Poczujesz się odpowiedzialny za innych i bardzo chętnie coś dla kogoś zrobisz. Pomagaj i doradzaj, ale nie wyręczaj każdego w najprostszych obowiązkach. Nie pozwól, aby wszyscy weszli ci na głowę i robili w twoim domu co tylko chcą, bo potem będziesz tego żałował. Sam też powinieneś mieć czas na swoje hobby, a nie poświęcać się dla innych. Wolne chwile wykorzystaj na rozrywkę i odpoczynek. Jowisz w opozycji do twojego znaku także radzi ci, abyś najpierw spełnił choć jedno swoje marzenie, a dopiero potem zabierał się za zbawianie świata.

PRACA I PIENIĄDZE

Zapowiada się pracowity, ale udany miesiąc. Będziesz zadowolony z sukcesów, szybko pokonasz trudności. Trygon Słońca sprzyja odważnym decyzjom, z którymi nie będziesz chciał zwlekać. Teraz możesz zmieniać pracę, szukać lepszej posady. Będziesz jednak musiał trochę powalczyć o to, co ci się należy. Ktoś, kto dotychczas był grzeczny i miły, może pokazać pazury. Nie zgadzaj się na propozycje, które ograniczają twoją kreatywność lub zabierają czas na odpoczynek. Wszystko dokładnie sobie policz, a wyjdziesz na swoje. Wygrasz dzięki opanowaniu i rozeznaniu w szczegółach, które wymagają koncentracji i cierpliwości.

ZDROWIE

Mars w opozycji do twojego znaku sprawi, że będziesz potrzebował więcej snu i odpoczynku. Nie przemęczaj się na siłowni, nie szalej na stoku, bo możesz mieć problemy z koncentracją.

ZALECENIA SPECJALNE

URODZENI 22.06 – 30.06

Słońce sprawi, że będziesz miał bardzo trafne przeczucia. Odkryjesz czyjeś sekrety, rozszyfrujesz intrygi. Słuchaj swojego serca i podejmuj ważne decyzje, bo teraz powodzenie ci sprzyja.

URODZENI 1.07 – 10.07

Merkury radzi pilnować szczegółów i terminów. Będziesz w dobrym humorze, ale możesz zapomnieć o czymś ważnym. Notuj zadania, jakie powierzył ci szef, a unikniesz stresów.

URODZENI 11.07 – 22.07

Mars zachęca cię do aktywnego działania. Pokonuj trudności, zabieraj się za cięższe prace. Masz siłę i determinację, a to sprzyja sukcesom. Ktoś, kto ci przeszkadzał lub cię obgadywał, teraz zostanie pokonany.Więcej horoskopów dla Raka

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer