Horoskop dla Raka na Słońce w Baranie od 20.3.2023 do 19.4.2023

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Nowe wyzwania

Słońce w kwadraturze i od 25.03 Mars w koniunkcji przyniosą ci odnowienie sił życiowych. Jeśli pragniesz się czegoś nowego dowiedzieć lub nauczyć, to nie żałuj na to czasu ani pieniędzy. Od 3.04 Merkury w sekstylu wszystko może odmienić się na lepsze.

MIŁOŚĆ
W uczuciach sporo się będzie działo, szykuj się na niespodzianki. Dostaniesz tajemnicze wiadomości, a na portalach społecznościowych obserwować cię będą różne dziwne osoby. Nie umawiaj się jednak z kimś, o kim nic pewnego nie wiesz, bo od 25.03 wojowniczy Mars znajdzie się w twoim znaku. Z tego powodu możliwe będą pomyłki i dziwne, a nawet zbyt ryzykowne przygody. Uważaj też na intrygi i sceny zazdrości. Jednak jeśli spotkasz kogoś ciekawego, to rób co dyktuje ci serce i nie przejmuj się tym, co na twój temat mówią inni. Do 10.04 Wenus w sekstylu doda ci jeszcze więcej uroku. W stałych związkach będzie więcej pozytywnych emocji. Podejmuj miłosne decyzje, bo sprzyja ci powodzenie. Chętnie też zajmiesz się problemami swojego partnera, a nawet postanowisz bardziej pomagać mu w karierze.
 
RODZINA I PRZYJACIELE
Mars w koniunkcji do twojego znaku od 25.03 sprzyja inwestowaniu we własne umiejętności. Zamiast przejmować się pomysłami szefa, skup się na własnej edukacji. Będziesz teraz ciekawski i rozmowny. Przed Wielkanocą sporo załatwisz się w urzędzie lub banku. Po Wielkanocy za to warto spotkać się z ważną osobą. Mars w koniunkcji sprawi, że współpracownicy też będą się z tobą bardziej liczyć Wiosna to także dobry czas, aby zabrać się za porządki w szafie i całym mieszkaniu. Jowisz w kwadraturze sprawi, że zapragniesz wyglądać młodo i modnie, a od 3.04 Merkury sprzyja udanym zakupom. Nie wahaj się więc wyrzucić wszystkiego, czego nie nosiłeś przez ostatnie dwa sezony, w końcu kiedyś trzeba będzie wyjść do ludzi.
 
PRACA I PIENIĄDZE
Przed Wielkanocą porządkuj rzeczy, papiery i rachunki. Słońce w kwadraturze pomoże ci też w ważnych rozmowach i spotkaniach. Po Wielkanocy zabierz się za sprawy, które wymagają świeżego spojrzenia i nowych pomysłów. Mars w koniunkcji przyniesie ci niezwykłe inspiracje i doda odwagi do działania. Jeśli pragniesz zacząć coś zupełnie nowego lub chcesz sobie dorobić, to nie czekaj dłużej, tylko weź sprawy we własne ręce. Raki, które się uczą lub studiują, będą teraz miały okazję poprawić swoje oceny i łatwiej niż w poprzednich tygodniach zapracują na uznanie. Warto się starać i nadrabiać zaległości.
 
ZDROWIE
Słońce i Jowisz w kwadraturach radzą regenerować siły, wysypiać się i nie oszczędzać na zdrowym jedzeniu. Pamiętaj, aby brać witaminy i unikaj nadmiaru alkoholu oraz ciężkostrawnych potraw, a dobry humor będzie ci dopisywać. Aby nie stracić kondycji i humoru, powinieneś też trochę częściej się relaksować. Od 25.03 Mars w koniunkcji radzi też kontrolować ciśnienie i unikać nadmiaru alkoholu. Uważaj też za kierownicą. Popołudniowa drzemka to doskonały sposób, żeby się szybko zregenerować, tylko nie żałuj na nią czasu.
 
ZALECENIA SPECJALNE

URODZENI 22.06 – 30.06
Mars w koniunkcji sprzyja zawodowym sukcesom, wygrywaniu trudnych spraw i pokonywaniu konkurencji. Warto wyjaśnić stare nieporozumienia, ale nie odgrywaj się na osobach, które pokonałeś.
 
URODZENI 1.07 – 10.07
Jowisz w kwadraturze do twojego dekanatu sprawi, że będzie można na ciebie liczyć. Chętnie komuś pomożesz lub udzielisz mądrej rady. Warto też więcej udzielać się w pracy, pokazywać się w towarzystwie. Możesz stać się popularny.
 
URODZENI 11.07 – 22.07
Wykaż się opanowaniem i cierpliwością. Dzięki temu znajdziesz wyjście z trudnej sytuacji zawodowej. Nie pośrednicz tylko w cudzych sporach i małżeńskich kłótniach, bo ktoś może nie mówić ci całej prawdy.
 


Więcej horoskopów dla Raka

Nowo?ci wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebną interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer