Horoskop dla Raka na Słońce w Wodniku od 19.1.2017 do 18.2.2017

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Ciekawe znajomości

Merkury pomaga ci rozwijać różne zdolności. Będziesz teraz bardzo ciekawski i spostrzegawczy. Pozbędziesz się kilku kłopotów i zobaczysz, że przyszłość rysuje się w coraz lepszych barwach. Słońce w kwinkunksie do twojego znaku zodiaku namawia cię do buntu przeciwko zakazom i nakazom, pomagają znaleźć własną drogę.

Miłość
Będziesz miał tyle zajęć, że na romantyczne telefony niestety zabraknie ci czasu. Nawet jeśli partner będzie trochę zazdrosny o twój czas, to nie daj się sprowokować do awantury. W weekendy nadrobisz miłosne zaległości. Będziesz serdeczny i wyrozumiały, a za wszystko, co robisz dla waszego związku należy ci się nagroda.

Samotne Raki mogą nawiązać tajemniczy flirt z kimś, kogo spotkają w pracy. Wenus zdziała cuda. Będziesz zaskoczony, ile wspólnych spraw i zainteresowań was łączy. To samo hobby, ta sama muzyka i książki przekonają cię, że coś jest na rzeczy.

Rodzina i przyjaciele
Przejrzyj pocztę, policz podatki i inne opłaty. Załatwiaj wspólne sprawy w administracji, sądzie lub urzędzie, składaj prośby i podania. Merkury przyniesie ci dobre pomysły na rozwiązanie różnych spraw, co do których każdy ma inne zdanie lub sprzeczną opinię. Będziesz też bardzo dobrym mediatorem między skłóconymi sąsiadami lub przyjaciółmi. W lutym nie przejmuj się zanadto żadnymi problemami, bo Wenus sprzyja regeneracji sił życiowych, a nie przemęczaniu się bez podziękowania.

Kariera i pieniądze
Ktoś wchodzi ci na głowę lub przerzuca na ciebie swoje własne problemy? Zamiast się tym martwić, zakreśl granice swojej prywatności. Mars w kwadraturze do twojego znaku od 28.01 pomoże ci być bardziej wymagającym wobec ludzi. A jeśli to ciebie ktoś się czepia lub krytykuje, to zachowuj się ze spokojem. Unikniesz poważniejszych kłopotów w przyszłości, jeśli nie dasz się teraz sprowokować do kłótni. Różne błędy i zaniedbania zamiast cię zdenerwować, to zmotywują cię do działania. Kwadratura Jowisza sprzyja spokojnemu wyjaśnianiu trudnych spraw, a nie robieniu scen. Merkury w opozycji do twojego znaku do 3.02 sprzyja także szkoleniom i wyjazdom w sprawach służbowych. Możesz zarobić na wiedzy, a także wpaść na pomysł na intratny biznes lub znaleźć dodatkowe zajęcie.

Zdrowie
Twoja kondycja szybko się poprawi, zregenerujesz siły i poczujesz się lepiej. Nie grożą ci teraz zdrowotne kłopoty. Unikaj jednak nerwowych sytuacji. Możesz odwiedzać dentystę, a także robić kontrolne badania. Po 28.01 będziesz bardziej podatny na przeziębienia i kontuzje z powodu kwadratury Marsa.

ZALECENIA SPECJALNE

URODZENI 22.06 – 30.06

Merkury sprzyja niezwykłym spotkaniom i gwarantuje, że będziesz dobrze się bawić. W miłości czeka cię powodzenie, ale słuchaj, co partner do ciebie mówi, bo inaczej pomylisz godziny i miejsca spotkania. Notuj wszystko w kalendarzu, bo będziesz roztargniony i łatwo ci będzie o czymś ważnym zapomnieć.

URODZENI 1.07 – 10.07

Słońce sprzyja udanym interesom i zyskownym decyzjom. Coś ci się uda pozmieniać na lepsze, zarobisz więcej i będziesz zadowolony. Będziesz z tego bardzo zadowolony. Po pracy odpoczywaj, bo mimo dobrego humoru, możesz mieć mniej ochoty na sport czy wysiłek.

URODZENI 11.07 – 22.07
Warto zadbać o urodę i trochę bardziej przejąć się stanem zdrowia. Rozwiążą się tajemnice, złośliwy krewny wreszcie przemówi ludzkim głosem. Bądź dobrej myśli, a na wyjeździe szukaj sympatycznych ludzi, którzy myślą podobnie do ciebie.Więcej horoskopów dla Raka

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 12W 12 numerze "Astrologii Profesjonalnej" publikujemy artykuł Izabeli Podlaskiej-Konkel o interpretacji horoskopów horarnych dotyczących pytań o sprawy zawodowe, cenę produk­tu, rządy i werdykt sądu oraz finał sprawy oraz tekst o tym, jak interpretować horoskopy wydarzeniowe. Ewa Krajewska przedstawia znaczenia dziewiątego domu, a Ewa Seydlitz odtwarza chronologię przepowiedni Nostradamusa.

Zamów aktualny numer