Horoskop dla Raka na Słońce w Skorpionie od 23.10.2019 do 21.11.2019

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Dostaniesz wsparcie

Nadchodzi czas sukcesów po długim wysiłku. Trygony planet przyniosą ci ambitne zadania, ale i wesprą cię w każdej trudnej sprawie. Będziesz obowiązkowy i świetnie zorganizowany. Spokojnie i powoli, a osiągniesz swoje cele. Warto powrócić do sprawy sprzed kilku miesięcy. Teraz okaże się, że możesz osiągnąć więcej niż wtedy. Podczas pełni Księżyca 10-12.11 możesz liczyć na towarzyski i miłosny sukces.

MIŁOŚĆ
Słońce sprawi, że będziesz romantyczny i bardzo wrażliwy. Staniesz się bardziej wyrozumiały dla partnera, zrozumiesz jego punkt widzenia i łatwiej się będzie wam dogadać. Trygon Wenus sprzyja pozytywnym metamorfozom. Bez trudu odgadniesz też różne miłosne zagadki. Intuicja będzie ci sprzyjać, a twoje sny i przeczucia mogą okazać się prorocze.

Samotne Raki wreszcie wyrzucą z telefonu niektóre numery i zaczną szukać kogoś, przy kim mogą poczuć się naturalnie i swobodnie. Niestety aura miesiąca nie sprzyja hucznym imprezom. Mimo tego możesz kogoś poznać w podróży lub podczas zakupów. Wenus do 1.11 daje ci fory przed innymi znakami zodiaku, wykorzystaj więc szansę, a długo nie będziesz sam.

RODZINA I PRZYJACIELE
Wreszcie uda ci się wprowadzić w rodzinne życie więcej zgody i miłości. Nie dasz się wciągnąć krewnym w trudne dyskusje, zgrabnie ominiesz prowokacje i postawisz na swoim. W weekendy nie stresuj się tylko dlatego, że ktoś ma wobec ciebie swoje plany. Nie rób tego, na co wcale nie masz ochoty, znajdź czas na wspomnienia i medytację.
Więcej zamieszania dotyczyć będzie spraw, które związane są z sąsiadami. Ktoś wpadnie na dziwny pomysł dotyczący parkowania lub przepisów porządkowych i wywoła dyskusję w okolicy. Czasem dla świętego spokoju lepiej jest nie komentować dziwnych idei, bo z byle uwagi może zrobić się wielka awantura.

PRACA I PIENIĄDZE

Bądź dobrej myśli, bo Merkury i Słońce nauczą cię, jak skutecznie walczyć o swoje zawodowe sprawy. Więcej tłumacz i częściej się uśmiechaj, a wszyscy staną po twojej stronie. Im bliżej końca listopada, tym więcej spraw się po postu wyjaśni, nawet bez twojego udziału. Dlatego rób swoje! W finansach znaczna poprawa, ale możliwe są drobne nieporozumienia, bo ktoś z rodziny nagle zacznie mieć luksusowe zachcianki. Spełniaj marzenia, ale nie przesadzaj z zakupami. W tym miesiącu możesz być roztargniony lub zgodzisz się na zakup czegoś, co wcale nie jest wszystkim aż tak potrzebne. Jeśli szukasz pracy, sprawy przyspieszą między 8.11 i 16.11.

ZDROWIE

Trygon Merkurego korzystnie wpłyną na twoje zdrowie. Mimo tego warto pomyśleć o  drobnych zmianach w diecie. Spróbuj mniej słodzić, odstaw mocną kawę. Dzięki temu twoja kondycja będzie bez zarzutu. Miesiąc sprzyja też wizytom u dentysty, kosmetyczki lub kontrolnym badaniom u lekarza. Uważaj jednak do 19.11, kiedy Mars działa kwadraturą na twój znak, bo będziesz bardziej podatny na kontuzje i choroby.

ZALECENIA SPECJALNE

URODZENI 22.06 – 30.06

Słońce zapewni ci dobry humor. Warto odwiedzić sympatycznych znajomych. Będziesz towarzyski, doradzisz w trudnej sprawie, a nawet posklejasz złamane serca. Masz też powodzenie w miłości, wybacz urazy i ciesz się tym, co przynosi los.

URODZENI 1.07 – 10.07
Merkury  pomoże ci w pracy. Wszystkiego przypilnujesz i będziesz bardzo dokładny. Unikaj dyskusji z wrogami, bo w obronie swojego zdania możesz być wybuchowy. Ktoś będzie zaskoczony, że potrafisz być aż tak nieprzejednany jeśli chodzi o zakres obowiązków lub pieniądze.

URODZENI 11.07 – 22.07
Mars zwróci twoją uwagę na nowe propozycje i niewykorzystane okazje. Nabierzesz ochoty na ambitne zadania. Twoja kariera ma szansę ostro przyspieszyć, dlatego nie chowaj się w kącie, tylko zabierz za swoje finansowe sprawy.Więcej horoskopów dla Raka

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer