Horoskop dla Raka na Słońce w Raku od 21.6.2019 do 22.7.2019

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Nadchodzą przełomowe chwile

Przed tobą jeden z najważniejszych momentów w tym roku. W twoim znaku utworzy się na początku lipca całkowite zaćmienie Słońca, które towarzyszy zawsze przełomowym zmianom w nastawieniu do życia i podejmowaniu wyzwań. Pojawią się nowe cele i nowe możliwości. Ocknie się w tobie wola walki i ambicja. Szum morza i śpiew ptaków nie zrobi na tobie większego wrażenia. Zapragniesz zdobyć władzę i przy okazji zarobić wielkie pieniądze. A przynajmniej coś zrobić w tym kierunku. Wenus będzie cię wspierać od 3.07, nie zabraknie więc ani pomocników i wsparcia, ani pieniędzy na niezbędne wydatki.

MIŁOŚĆ
Staniesz się uparty i za nic w świecie nie zrezygnujesz z raz podjętych partnerskich czy miłosnych decyzji. Zdanie drugiej połowy nie będzie się dla ciebie liczyło i nawet nie spróbujesz tego ukryć. Skoro postanowisz coś zrobić lub gdzieś pojechać – wykonasz swój plan, nawet bez obrażonego partnera! Nie zadzieraj tak wysoko nosa i doceń cierpliwość tych, którzy bez sprzeciwu znoszą wszystkie twoje humory! Słońce i Wenus w twoim znaku dodadzą ci jednak wielkiego uroku i powodzenie wśród płci przeciwnej, wykorzystaj to!

Samotne Raki przypomną sobie o kimś, kto kiedyś zawładną ich sercem. Nie wstydź się pierwszy zadzwonić, bo to może być miłe i obiecujące spotkanie! Wakacyjne wyjazdy to szansa na odnowienie znajomości. Nie broń się przed spotkaniami, na których przyjaciele chcą ci kogoś przedstawić. To może być twoja miłosna szansa. Od 3.07 Wenus przebywa w twoim znaku zodiaku i daje ci przewagę nad konkurencją. Nadejdzie czas na romantyczne znajomości i niezwykłe wzruszenia.

RODZINA I PRZYJACIELE
Zainteresujesz się nie tylko sprawami rodziny, ale także swoich sąsiadów i najbliższego otoczenia. Chętnie podejmiesz się różnych zadań dla dobra innych ludzi, a nawet w czynie społecznym. Być może uda ci się w ten sposób doprowadzić do utworzenia placu zabaw lub dostawienia kolejnej ławki. Wszystkim przydadzą się twoje zdolności organizacyjne, odwaga i szczerość. Nie obawiaj się działać dla innych, bo zdobędziesz wielkie uznanie i sprawisz wszystkim radość. Krewni lub przyjaciele, którzy zdecydują się do ciebie przyjechać wniosą do domu wiele radości i sympatycznego zamieszania.

PRACA

Mimo wakacji sprawy zawodowe okażą się w tym miesiącu tak ważne, że gotowy będziesz dla nich poświęcić nawet swój własny urlop i wypoczynek. Nie wahaj się tak zrobić, jeśli czujesz, że dzięki temu zarobisz więcej i awansujesz! Być może z powodzeniem zastąpisz kogoś, kto wyjechał na urlop i dzięki temu szef doceni twoje ukryte dotychczas zdolności. Zainteresujesz się także sprawami, które wykraczają poza twój zwykły zakres obowiązków. Merkury do 27.06 i od 19.07 przebywa w twoim znaku i dodaje ci elokwencji, sprytu i siły przebicia.

W nieco innej sytuacji znajdą się Raki, które szukają pracy. Jeśli dotychczas nie znalazłeś dobrej posady, to teraz masz większe szanse niż inni, szczególnie od 24.06 do 15.07. Nie bądź jednak leniwy, tylko zabierz się energicznie za przeglądanie ofert i osobiście spotykaj się z różnymi osobami. Wykorzystaj nawet najbardziej odległe znajomości, bo dzięki nim możesz mieć szansę na poprawę swojej sytuacji. Zaćmienie w twoim znaku 2.07 wskaże ci nowe kierunki, ale i skłoni do refleksji, w czym nie jesteś najlepszy i co trzeba odpuścić.

FINANSE
Nie czekaj na pieniądze, które spadną z nieba. W tym miesiącu będziesz mógł liczyć na dobre wiadomości finansowe, nowe zlecenia, ale na duży przypływ gotówki nie masz niestety co liczyć. Ktoś z rodziny pomoże ci w zorganizowaniu wycieczki lub krótkiego wyjazdu, dzięki czemu twoje koszty i wydatki się zmniejszą. Po 2.07 uważaj, bo możesz coś źle oszacować i niepostrzeżenie przekroczyć budżet na ten miesiąc.

ZDROWIE
Uważaj na siebie, bo możesz być osłabiony aktywnymi energiami planet w tym miesiącu i wakacyjnymi upałami. Mars w twoim znaku do 2.07 będzie cię poganiał i zmuszał do aktywności. Chuchaj na zimne i postępuj ostrożnie do 9.07.

ZALECENIA SPECJALNE

URODZENI 21.06 – 30.06

Będziesz bardzo wesoły i rozśmieszysz do łez każdego. Twój dobry humor poprawi samopoczucie rodzinie i przyjaciołom. Dzięki planecie Wenus zyskasz towarzyski prestiż i ludzie zaczną cię doceniać.

URODZENI 1.07 – 10.07
Bądź odpowiedzialny za swoje czyny i słowa. Nie traktuj innych z lekceważeniem, ponieważ odpłacą ci tym samym. Zadbaj o swoje zdrowie, zacznij uprawiać sporty i zmień dietę na lżejszą. Masz szansę zgubić kilka kilogramów. Zaćmienie 2.07 pozwoli ci spojrzeć na życie z innej perspektywy.

URODZENI 11.07 – 22.07

Śmiechem i miłym słowem zdobędziesz wielu zwolenników. Będziesz miał talent do wynajdowania promocji i wielkich zniżek. Z tego powodu znajomi chętnie wybierać się będą z tobą na zakupy. Nie przesadź jednak z wydawaniem pieniędzy na ozdoby, dodatki i kosmetyki.Więcej horoskopów dla Raka

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer