Horoskop dla Raka na Słońce w Raku od 21.6.2017 do 21.7.2017

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Ważne sprawy

Pojawi się mnóstwo zaległych spraw, z którymi trzeba będzie coś zrobić. Nie panikuj, bo znajdziesz życzliwych pomocników i doradców. Im bliżej lipca, tym lepsza atmosfera! Słońce i Merkury znajdują się w koniunkcjach do twojego znaku i dodają ci pozytywnej energii. Poczujesz, że świat staje się lepszy, a w weekend zregenerujesz siły i wreszcie odpoczniesz.

Miłość
Słońce znajduje się w koniunkcji do twojego znaku zodiaku, a więc zamiast się martwić, zrób się na bóstwo i zmień swoje miłosne życie na lepsze. Mimo dobrej passy różne zawodowe i towarzyskie zobowiązania sprawią, że możecie nie mieć czasu i mijać się w progu mieszkania. W weekend przypomnicie sobie o obietnicach, jakie sobie złożyliście i znów będzie wspaniale. Nie pozwól tylko, aby dalsi krewni wtrącali się w wasze prywatne sprawy lub swoją wizytą zrujnowali wam romantyczną kolację. Pilnuj swoich granic, a wszystko się uda.

Samotne Raki będą swatane z interesującymi osobami. Warto nadstawić uszu, gdy kuzyn chce ci przedstawić nowych znajomych. Nów 23-25.06 i pełnia 8-10.07 bardzo sprzyjają flirtom, żartom i niezwykłym przygodom.

Rodzina i przyjaciele
Nie reaguj nerwowo na wyczyny domowników, bo możesz być skory do kłótni o drobiazgi i słowa. Od domowników wymagaj pomocy, ale też nie wypominaj im teraz wszystkich potknięć i grzeszków z ostatnich dziesięciu lat. W lipcu poczujesz się lepiej, a powodów do zmartwień będzie mniej. Przyda ci się wtedy więcej odpoczynku i oddechu od trudnych spraw. Domowe sprawy biec będą spokojnym rytmem, dlatego jeśli możesz, to wybierz się na urlop lub po prostu trochę zwolnij.

Kariera i pieniądze
W pracy pilnuj swoich spraw i nie martw się niczym na zapas. Im dalej od plotek, konfliktów i panikujących współpracowników, tym lepiej. Zaległości, nużące rachunki i sprawozdania mogą być zmorą tego miesiąca, ale dasz sobie ze wszystkim radę. Mimo spadku zainteresowania pracą i nauką, będziesz w bardzo dobrej formie intelektualnej. Będziesz czytał jednocześnie kilka książek, dyskutował w Internecie i odkrywał niezwykłe zainteresowania. Odżyje w tobie talent literacki, a twoje opowieści będą się wszystkim podobać. Wenus do 5.07 sprzyja znajdowaniu dodatkowych źródeł gotówki na letnie wyjazdy.

Zdrowie
Zadbaj o zdrowie i odpowiednią ilość snu, bo możesz w tym miesiącu doszukiwać się objawów różnych chorób. W razie wątpliwości wybierz się do lekarza, a także zrób zaległe badania kontrolne. Mars w twoim znaku nadal będzie poganiał cię i stawiał wobec różnych stresujących sytuacji. Musisz się teraz do tego przyzwyczaić.

ZALECENIA SPECJALNE

URODZENI 22.06 – 30.06

Słońce rozwinie twoje zdolności przywódcza. Większość spraw będziesz musiał załatwić sam, ale będziesz zadowolony z efektów twojej pracy.

URODZENI 1.07 – 10.07

Neptun pomaga ci nawiązywać serdeczne relacje z ludźmi. Będziesz teraz dużo myślał o miłości, sprawiedliwości i uniwersalnych zasadach, jakie powinny być przestrzegane w społeczeństwie.

URODZENI 11.07 – 22.07
Uran zachęca do zabawy. Wolny czas najlepiej przeznaczyć na wizyty towarzyskie, randki i sztukę. Będziesz w o wiele lepszym nastroju, dlatego przyjmij zaproszenia od znajomych.


Więcej horoskopów dla Raka

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać; alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł; na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co pomoże ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 12W 12 numerze "Astrologii Profesjonalnej" publikujemy artykuł Izabeli Podlaskiej-Konkel o interpretacji horoskopów horarnych dotyczących pytań o sprawy zawodowe, cenę produk­tu, rządy i werdykt sądu oraz finał sprawy oraz tekst o tym, jak interpretować horoskopy wydarzeniowe. Ewa Krajewska przedstawia znaczenia dziewiątego domu, a Ewa Seydlitz odtwarza chronologię przepowiedni Nostradamusa.

Zamów aktualny numer