Horoskop dla Raka na Słońce w Baranie od 20.3.2017 do 19.4.2017

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Nadchodzi pracowity miesiąc

Nadchodzi pracowity miesiąc. Korzystne aspekty planet wpłyną w tym miesiącu przede wszystkim na ustabilizowanie twojej sytuacji zawodowej. W sprawach osobistych bądź bardziej ostrożny, bo niektóre z twoich rewolucyjnych pomysłów na spędzenie Wielkanocy mogą zaskoczyć starszych domowników.

Główne wydarzenia
W tym miesiącu będziesz w dobrym nastroju, choć możesz narzekać, że zbyt mało masz pomocników. Skupisz się na przygotowaniach do Wielkanocy i wielkich wiosennych porządkach. Twoje opinie i pomysły na spędzenie Wielkanocy mogą być zaskakujące dla niektórych krewnych. Postaraj się jednak trochę więcej negocjować i tłumaczyć, a mniej rozkazywać. Świąteczne spotkania i wyjazdy, mimo towarzyszącego im zamieszania, upłyną w sympatycznej atmosferze. Postaraj się zawczasu znaleźć pomocników do gotowania i zmywania, bo rodzinne żarty i dyskusje w tym roku okażą się o wiele ciekawsze od kuchennych obowiązków.

Miłość

Ostatni tydzień marca sprzyja poważnym decyzjom. Wykorzystaj pozytywny wpływ planet, aby uporządkować swoje miłosne relacje. Określ, czego pragniesz i co możesz dać drugiej stronie, a zobaczysz, jak szybko sprawy potoczą się we właściwym kierunku. Niektóre Raki mogą wtedy zdecydować się na zakończenie nieudanych relacji. Twoje decyzje mogą być bardzo zaskakujące! Po 3 kwietnia postaraj się nie mieszać spraw uczuć z karierą i nie pozwól, by współpracownicy plotkowali o twoich uczuciach. Być może pewna stara sprawa znów odżyje, a ktoś, kogo kiedyś porzuciłeś, niespodziewanie sobie o tobie przypomni.

Samotne Raki mogą się wahać, czy iść na randkę w ciemno, czy nie. Zamiast mysleć o przeszłości, zadbaj wreszcie o swoją kondycję i urodę. Właśnie teraz opłaci się przeprowadzać kuracje upiększające, rozpoczynać dietę lub regularnie ćwiczyć. Dzięki temu od razu poczujesz się silniejszy i weselszy. Przygotuj się więc na nowe wyzwania, bo po 3.04 za sprawą sekstylu Wenus los się do ciebie uśmiechnie. Zobaczysz świat w lepszych barwach. Możesz liczyć na zainteresowanie kogoś, kto wykonuje rzadko spotykany zawód lub pochodzi z innego kręgu społecznego niż ty.

Raki w stałych związkach
na wszystkie wspólne sprawy będą reagować bardzo emocjonalnie. Kwadratura Słońca sprawi, że bardziej niż w poprzednich miesiącach zaangazujesz się w zawodowe kłopoty bliskiej osoby. Będziesz jej pomagać, ale też zaczniesz martwić się na zapas. Po 15.04 poczujesz przypływ energii i znajdziesz dobre wyjście z każdej trudnej sytuacji. Po Świętach bądź ostrożny. Postaraj się wtedy nie mieszać spraw uczuć z karierą i nie pozwól, by współpracownicy plotkowali o twoich uczuciach. Być może pewna stara miłosna historia znów odżyje, a ktoś, kogo kiedyś porzuciłeś, niespodziewanie sobie o tobie przypomni.

Rodzina i przyjaciele
Nie planuj wielkiego przemeblowania czy generalnych porządków, bo nadal możesz czuć się przemęczony obowiązkami. Słońce i Jowisz w kwadraturze do twojego znaku sprzyja towarzyskim spotkaniom i gości w twoim domu może być więcej. Rozmawiaj i pytaj o wszystko, bo cudze przygody okażą się tak ciekawe, że szybko zapomnisz o własnych kłopotach. Będziesz bardzo życzliwy dla innych i doradzisz przyjaciołom jak właściwie się zachować. Pamiętaj tylko, aby doradzać delikatnie. Jeśli ktoś nie skorzysta z twojej dobrej rady, to się na niego nie obrażaj.

Kariera i pieniądze
Zapowiadają się dni pełne ważnych zawodowych wydarzeń. Pokonaj lenistwo i nie obawiaj się odpowiedzialności. W tym miesiącu różne ważne osoby będą cię uważnie obserwować, a nawet oceniać. Nie obawiaj się i nie chowaj za plecami innych. Jeśli dotychczas pracowałeś uczciwie, to nie spotka cię teraz żadna krzywda. Być może czeka cię reorganizacja, być może zmieni się ktoś na wyższym stanowisku. Za sprawą kwadratur Słońca, Jowisza i Urana twój zakres obowiązków jeszcze przed Wielkanocą może się zwiększyć. Nie zdziw się, jeżeli będziesz musiał uczyć młodsze osoby lub opiekować się kimś, kto nie radzi sobie z trudnymi sprawami. Nie odmawiaj wspólpracownikom pomocy i osobiście interesuj się wszystkim, co dotyczy twojego stanowiska. Czas sprzyja za to powiększaniu majątku i dodatkowym zarobkom. Od 3.04 sekstyl Wenus wyciągnie cię z finansowych tarapatów.

Poszukujący lepszej pracy mogą liczyć na kilka bardzo ciekawych propozycji. Nie powierzaj jednak swoich spraw pośrednikom. Postaraj się za wszelką cenę osobiście dotrzeć do najważniejszej osoby, a z pewnością zyskasz jej pomoc i zainteresowanie. Po 15.04 czekają cię nerwowe dni, pełne spotkań i rywalizacji z innymi osobami. Podczas Świąt nie myśl o zawodowych sprawach i odpocznij. Dobra forma przyda ci się w przyszłym miesiącu, kiedy różne zalege spotkania wreszcie dojdą do skutku.

Nauka

Raki, które się uczą lub studiują wyznaczą sobie ambitne cele. We wszystkim będziecie chcieli być pierwsi i najlepsi. Przed Wielkanocą szczęście wam sprzyja, choć możecie być wobec samych siebie zbyt krytyczni. Skupcie się na realnych planach, a osiągniecie sukces. Merkury w kwietniu doda wam więcej pewności siebie. Kontrolujcie swoje zachowanie i nie bądźcie nieuprzejmi dla innych, bo awantury lub impertynencja negatywnie wpłyną na waszą ocenę z zachowania.

Zdrowie
Planeta Mars znajduje się w sekstylu do twojego znaku zodiaku i sprawi, że staniesz się bardziej energiczny i pewny siebie. Druga połowa kwietnia sprzyja nie tylko dbaniu o dietę i wygląd, ale też uprawianiu sportu. Mars sprawi, że zapragniesz ruszać się, tańczyć i skakać. Dni po Wielkanocy to świetny czas, aby odkurzyć rower lub zapisać się na ćwiczenia.

ZALECENIA SPECJALNE

URODZENI 22.06 – 30.06

Słońce radzi odpocząć. Jeśli masz zły humor, to zadzwoń do przyjaciół. Postaraj się więcej czytać lub poprzeglądaj internet. Masz teraz szansę odkryć nowe zainteresowania.

URODZENI 1.07 – 10.07

Mars doda ci sił. Zainteresuj się swoimi sprawami finansowymi, odzyskaj długi i zapłać rachunki. Miesiąc sprzyja porządkom w portfelu.

URODZENI 11.07 – 22.07
Merkury sprawi, że będziesz miał wiele znakomitych i rewolucyjnych pomysłów. Miesiąc jednak bardziej sprzyja towarzyskim pogawędkom, niż ciężkiej pracy.


Więcej horoskopów dla Raka

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 12W 12 numerze "Astrologii Profesjonalnej" publikujemy artykuł Izabeli Podlaskiej-Konkel o interpretacji horoskopów horarnych dotyczących pytań o sprawy zawodowe, cenę produk­tu, rządy i werdykt sądu oraz finał sprawy oraz tekst o tym, jak interpretować horoskopy wydarzeniowe. Ewa Krajewska przedstawia znaczenia dziewiątego domu, a Ewa Seydlitz odtwarza chronologię przepowiedni Nostradamusa.

Zamów aktualny numer