Horoskop dla Raka na Słońce w Raku od 20.6.2020 do 21.7.2020

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Zdobędziesz więcej niż inni

Ocknie się w tobie wola walki i ambicja. Szum morza i śpiew ptaków nie zrobi na tobie większego wrażenia. Zapragniesz zdobyć władzę i przy okazji zarobić wielkie pieniądze. A przynajmniej coś zrobić w tym kierunku. Dwa nowie Księżyca w twoim znaku zodiaku 20-21.06 oraz 19-20.07 sprawią, że przed tobą czas wyjątkowych decyzji i refleksji. Do tego obrączkowe zaćmienie Słońca 21.06 wskaże ci nowy kierunek rozwoju, ale i skłoni do rezygnacji ze spraw, które nie są dla ciebie korzystne. Nie bagatelizuj sygnałów, jakie wysyła ci los. Podczas pełni Księżyca 5-7.07 zadbaj o swoje sprawy uczuciowe.

MIŁOŚĆ
Staniesz się uparty i za nic w świecie nie zrezygnujesz z raz podjętych partnerskich czy miłosnych decyzji. Zdanie drugiej połowy nie będzie się dla ciebie liczyło i nawet nie spróbujesz tego ukryć. Skoro postanowisz coś zrobić lub gdzieś pojechać – wykonasz swój plan, nawet bez obrażonego partnera! Nie zadzieraj tak wysoko nosa i doceń cierpliwość tych, którzy bez sprzeciwu znoszą wszystkie twoje humory! Słońce i Wenus w twoim znaku dodadzą ci jednak wielkiego uroku i powodzenie wśród płci przeciwnej, wykorzystaj to!

Samotne Raki przypomną sobie o kimś, kto kiedyś zawładną ich sercem. Nie wstydź się pierwszy zadzwonić, bo to może być miłe i obiecujące spotkanie! Wakacyjne wyjazdy to szansa na odnowienie znajomości. Nie broń się przed spotkaniami, na których przyjaciele chcą ci kogoś przedstawić. To może być twoja miłosna szansa. Merkury przebywa w twoim znaku zodiaku i daje ci przewagę nad konkurencją.

RODZINA I PRZYJACIELE

Zainteresujesz się nie tylko sprawami rodziny, ale także swoich sąsiadów i najbliższego otoczenia. Chętnie podejmiesz się różnych zadań dla dobra innych ludzi, a nawet w czynie społecznym. Być może uda ci się w ten sposób doprowadzić do utworzenia placu zabaw lub dostawienia kolejnej ławki. Wszystkim przydadzą się twoje zdolności organizacyjne, odwaga i szczerość. Nie obawiaj się działać dla innych, bo zdobędziesz wielkie uznanie i sprawisz wszystkim radość. Krewni lub przyjaciele, którzy zdecydują się do ciebie przyjechać wniosą do domu wiele radości i sympatycznego zamieszania.

PRACA

Mimo wakacji sprawy zawodowe okażą się w tym miesiącu tak ważne, że gotowy będziesz dla nich poświęcić nawet swój własny urlop i wypoczynek. Nie wahaj się tak zrobić, jeśli czujesz, że dzięki temu zarobisz więcej i awansujesz! Być może z powodzeniem zastąpisz kogoś, kto wyjechał na urlop i dzięki temu szef doceni twoje ukryte dotychczas zdolności. Zainteresujesz się także sprawami, które wykraczają poza twój zwykły zakres obowiązków. Merkury przebywa w twoim znaku i dodaje ci elokwencji, sprytu i siły przebicia, szczególnie po 12.07, kiedy wyjdzie z retrogradacji.

W nieco innej sytuacji znajdą się Raki, które szukają pracy. Jeśli dotychczas nie znalazłeś dobrej posady, to teraz masz większe szanse niż inni, szczególnie do 2.07 i po 12.07. Nie bądź jednak leniwy, tylko zabierz się energicznie za przeglądanie ofert i osobiście spotykaj się z różnymi osobami. Wykorzystaj nawet najbardziej odległe znajomości, bo dzięki nim możesz mieć szansę na poprawę swojej sytuacji.

FINANSE
Nie czekaj na pieniądze, które spadną z nieba. W tym miesiącu będziesz mógł liczyć na dobre wiadomości finansowe, nowe zlecenia, ale na duży przypływ gotówki nie masz niestety co liczyć. Ktoś z rodziny pomoże ci w zorganizowaniu wycieczki lub krótkiego wyjazdu, dzięki czemu twoje koszty i wydatki się zmniejszą. Po 25.06 uważaj, bo możesz coś źle oszacować i niepostrzeżenie przekroczyć budżet na ten miesiąc.

ZALECENIA SPECJALNE

URODZENI 21.06 – 30.06

Będziesz bardzo wesoły i rozśmieszysz do łez każdego. Twój dobry humor poprawi samopoczucie rodzinie i przyjaciołom. Dzięki planecie Wenus zyskasz towarzyski prestiż i ludzie zaczną cię doceniać.

URODZENI 1.07 – 10.07
Bądź odpowiedzialny za swoje czyny i słowa. Nie traktuj innych z lekceważeniem, ponieważ odpłacą ci tym samym. Zadbaj o swoje zdrowie, zacznij uprawiać sporty i zmień dietę na lżejszą. Masz szansę zgubić kilka kilogramów.

URODZENI 11.07 – 22.07
Śmiechem i miłym słowem zdobędziesz wielu zwolenników. Będziesz miał talent do wynajdowania promocji i wielkich zniżek. Z tego powodu znajomi chętnie wybierać się będą z tobą na zakupy. Nie przesadź jednak z wydawaniem pieniędzy na ozdoby, dodatki i kosmetyki.


Więcej horoskopów dla Raka

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebna interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historiĂŞ Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłĂŞbionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkĂŞ, nową pracĂŞ czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dÂźwiĂŞki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer