Horoskop dla Raka na Słońce w Byku od 20.4.2019 do 20.5.2019

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Więcej optymizmu

Słońce dodaje ci optymizmu i pokazuje, w jakim kierunku powinieneś podążać. Dlatego nie martw się na zapas, tylko uwierz w siebie. Intuicja i serce będą twoimi najlepszymi przewodnikami. Od 16.05 Mars w twoim znaku zodiaku pomoże ci uporać się z ważnym zadaniem.

MIŁOŚĆ
Będziesz mógł liczyć na swoją drugą połowę. Nie zostawi cię w potrzebie, dobrze ci doradzi. Poczujesz, że zmierzacie w dobrym kierunku, a to poprawi ci humor.

Samotne Raki już w kwietniu postanowią być praktyczne i samowystarczalne. Dojdziesz nawet do wniosku, że lepiej mieć przyjaciół, niż adoratorów. Na przekór twoim planom Wenus od 15.05 sprzyja nowym znajomościom. Na imprezie lub koncercie wpadniesz komuś w oko.

RODZINA I PRZYJACIELE

Nadmiar domowych obowiązków może w tym miesiącu wydać ci wyjątkowo męczący. Musisz trochę odpocząć, wykorzystaj do tego długi majowy weekend. Twoje przemyślenia zaskoczą pewne leniwe osoby. Wpływ Merkurego od 6.05 sprawi, że znajdziesz siły i argumenty, aby inaczej podzielić domowe zadania. Nie daj sobie wmówić, że tylko ty potrafisz dobrze rozwiesić pranie lub idealnie obierasz ziemniaki. Bądź twardy, a będziesz mieć więcej czasu na swoje przyjemności.

PRACA I PIENIĄDZE

Miesiąc sprzyja zawodowym sukcesom, ale kwiecień może być nerwowy. Trzeba będzie nadrobić różne zaległości sprzed kilku miesięcy. Pilnuj swoich zysków i nie pozwól, aby wyręczał się tobą ktoś leniwy i skąpy. Nie denerwuj się też na szefa lub inną ważną osobę, bo ludzie mają prawo myśleć inaczej, niż ty. Od maja będzie więcej spokoju, bo Merkury znajdzie się w sekstylu do twojego znaku. Warto brać udział w zebraniach i szkoleniach, bo możesz kogoś ciekawego poznać. Będzie również więcej okazji do zarobienia dodatkowych pieniędzy.

ZDROWIE
Zamiast podliczać zjedzone ostatnio kalorie, idź na spacer. Warto teraz trochę podkręcić metabolizm, więcej ćwiczyć i zadbać o urodę. W ten sposób nie będziesz miał wyrzutów sumienia, kiedy w długi majowy weekend przyjaciele zaproszą cię na grilla.

ZALECENIA SPECJALNE

URODZENI 22.06 – 30.06

Słońce pomaga ci załatwiać trudne sprawy, pokonywać bariery i zmieniać złe przyzwyczajenia. Możesz też liczyć na przyjaciół.

URODZENI 1.07 – 10.07
Neptun sprzyja odkrywaniu tajemnic, jakie od dawna cię nurtowały. Czytaj, ucz się i szukaj odpowiedzi na ważne pytania.

URODZENI 11.07 – 22.07
Wenus przyniesie ci powodzenie w miłości. Jeśli jesteś samotny, to szukaj swojej drugiej połowy.


Więcej horoskopów dla Raka

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer