Polecamy

Horoskop numerologiczny na 2018 rok

Horoskop roczny
na 2018 rok

Horoskop chiński na rok Ziemskiego Psa (2018)

Horoskop miłosny
na 2018 rok

Wróżba z tarota na 2018 rok

Wróżba z run na rok 2018

Numerologiczny horoskop miesięczny

Kursy i warszaty w Warszawskiej Szkole Astrologii

Tematy astrologicznych warsztatów czwartkowych (zima i wiosna 2018)

Internetowy kurs
"Astrologia prognostyczna" I-III 2018

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs
"Astrologia elekcyjna" I-III 2018

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs
"Astrologia horarna w praktyce" VI-IX 2018

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs
"Astrologia dla początkujących" IX-XII 2018

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs
"Interpretacja solariuszy" IX-XI 2018

Więcej informacji i zapisy

Horoskop dla Raka na Słońce w Wadze od 23.9.2018 do 21.10.2018

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Zawodowe sukcesy

Słońce znajduje się w kwadraturze do twojego znaku i pomaga ci bronić się przed nadmiarem różnych obowiązków. Merkury sprzyja zawodowym sukcesom, wygrywaniu trudnych spraw i pokonywaniu konkurencji. Warto wyjaśnić stare nieporozumienia, a także trochę bardziej powalczyć o swoje interesy.

MIŁOŚĆ
Trygon Wenus może przynieść ci kilka miłosnych dylematów. Ktoś w twoim otoczeniu zacznie narzekać i marudzić, co wcale nie będzie poprawiać ci humoru. Zanim zaczniesz pomagać, osądzać i pośredniczyć trzy razy się zastanów, o co na prawdę chodzi i kto kim manipuluje. Sytuacja sama się rozwiąże, a ty unikniesz problemów.

Jednak jeśli jesteś samotny, to unikaj internetowych randek w ciemno. Ktoś może okazać się o wiele mniej atrakcyjny, niż sądziłeś i trzeba będzie jakoś wyplątać się z tej znajomości. Od 5.10 możesz liczyć na powrót dawnej miłości lub związek z osobą, z którą się od dawna mijacie. Teraz jest czas na skoncentrowanie się na uczuciach.

RODZINA I PRZYJACIE
Znowu popatrzysz na swój dom krytycznym wzrokiem. Wszystko będziesz chciał przestawić, zmienić i przemalować. Uran przyniesie ci zupełnie nowe pomysły, a trygon Merkurego od 10.10 sprzyja udanym zakupom. Nie bądź zbyt krytyczny wobec tego, jak mieszkasz, bo z przemeblowania zrobi się remont generalny. W weekendy wybierz się na wycieczkę lub zrób sobie wolne i zajmij się swoim hobby. Łatwo nauczysz się czegoś nowego, bo Wenus w trygonie sprzyja odkrywaniu nowych inspiracji.

PRACA I PIENIĄDZE
Zastanów się dobrze, kto ci sprzyja, bo kwadratura Słońca grozi ujawnianiu różnych intryg i tajemnic. Szczególnie w dniach 23-26.09 zachowaj czujność. Może się okazać, że współpracownicy mają swoje ukryte interesy, a ty będziesz będziesz musiał sprytnie lawirować, dwoić się i troić aby załatwić swoje sprawy. W przypadku zaskakujących propozycji nie decyduj się na nic zbyt szybko i słuchaj swojej intuicji. Cały szum i pośpiech może być powodem różnych sporów, które szybko miną. Trygon Merkurego od 10.10 przyniesie ci dobre pomysły i wsparcie ważnej osoby. Na każdy kłopot znajdziesz właściwe rozwiązanie. Trygony Wenus i Jowisza zadbają o twoje finanse, a opozycja Plutona pomoże bronić się przed konkurencją.

ZDROWIE
Saturn w opozycji do twojego znaku radzi ci szanować nerwy. Zamiast tłumić w sobie emocje i czekać na wielki wybuch, od razu mów jasno, co ci się nie podoba. Możesz też mieć problemy z zasypianiem, dlatego wieczorami nie oglądaj horrorów.


ZALECENIA SPECJALNE

URODZENI 22.06 – 30.06

Merkury sprzyja dobrym pomysłom na to, jak usprawnić sobie pracę lub naukę. Uda ci się teraz bardzo szybko zapamiętać różne nowe znajomości.

URODZENI 1.07 – 10.07
Słońce pomaga zajmować się domem i rodziną. Chętnie pomożesz swoim bliskim, zrobisz udane zakupy i przygotujesz dom na jesień.

URODZENI 11.07 – 22.07
Jowisz sprzyja poważnym decyzjom. To dobry czas na większe inwestycje, ważne deklaracje i wprowadzanie w życie różnych potrzebnych zmian.Więcej horoskopów dla Raka

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer