Horoskop dla Raka na Słońce w Wodniku od 20.1.2019 do 18.2.2019

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Ciekawe znajomości

Merkury pomaga ci rozwijać różne zdolności. Będziesz teraz bardzo ciekawski i spostrzegawczy. Pozbędziesz się kilku kłopotów i zobaczysz, że przyszłość rysuje się w coraz lepszych barwach. Słońce w kwinkunksie do twojego znaku zodiaku namawia cię do buntu przeciwko zakazom i nakazom, pomagają znaleźć własną drogę.

MIŁOŚĆ
Będziesz miał tyle zajęć, że na romantyczne telefony niestety zabraknie ci czasu. Nawet jeśli partner będzie trochę zazdrosny o twój czas, to nie daj się sprowokować do awantury. W weekendy nadrobisz miłosne zaległości. Będziesz serdeczny i wyrozumiały, a za wszystko, co robisz dla waszego związku należy ci się nagroda. Walentynki będą wyjątkowo romantyczne w tym roku.

Samotne Raki mogą nawiązać tajemniczy flirt z kimś, kogo spotkają w pracy. Wenus od 3.02 zdziała cuda. Będziesz zaskoczony, ile wspólnych spraw i zainteresowań was łączy. To samo hobby, ta sama muzyka i książki przekonają cię, że coś jest na rzeczy.

RODZINA I PRZYJACIELE
Przejrzyj pocztę, policz podatki i inne opłaty. Załatwiaj wspólne sprawy w administracji, sądzie lub urzędzie, składaj prośby i podania. Merkury przyniesie ci dobre pomysły na rozwiązanie różnych spraw, co do których każdy ma inne zdanie lub sprzeczną opinię. Będziesz też bardzo dobrym mediatorem między skłóconymi sąsiadami lub przyjaciółmi. W lutym nie przejmuj się zanadto żadnymi problemami, bo Wenus sprzyja regeneracji sił życiowych, a nie przemęczaniu się bez podziękowania.

PRACA I NAUKA
Ktoś wchodzi ci na głowę lub przerzuca na ciebie swoje własne problemy? Zamiast się tym martwić, zakreśl granice swojej prywatności. Mars w kwadraturze do twojego znaku do 14.02 pomoże ci być bardziej wymagającym wobec ludzi. A jeśli to ciebie ktoś się czepia lub krytykuje, to zachowuj się ze spokojem. Unikniesz poważniejszych kłopotów w przyszłości, jeśli nie dasz się teraz sprowokować do kłótni. Różne błędy i zaniedbania zamiast cię zdenerwować, to zmotywują cię do działania. Opozycja Saturna sprzyja spokojnemu wyjaśnianiu trudnych spraw, a nie robieniu scen. Merkury sprzyja także szkoleniom i wyjazdom w sprawach służbowych. Możesz zarobić na wiedzy, a także wpaść na pomysł na intratny biznes lub znaleźć dodatkowe zajęcie.

ZDROWIE

Twoja kondycja szybko się poprawi, zregenerujesz siły i poczujesz się lepiej. Nie grożą ci teraz zdrowotne kłopoty. Unikaj jednak nerwowych sytuacji. Możesz odwiedzać dentystę, a także robić kontrolne badania. Do 14.02 będziesz bardziej podatny na przeziębienia i kontuzje z powodu kwadratury Marsa.


Więcej horoskopów dla Raka

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer