Horoskop dla Raka na Słońce w Wadze od 22.9.2021 do 22.10.2021

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Więcej odwagi!

W tym miesiącu nie będziesz oglądał się na innych. Liczyć się będą tylko twoje sukcesy i twoje sprawy. Czas sprzyja miłości i rodzinie. W pracy bądź uprzejmy i ostrożny. Dobry nastrój nie powinien cię opuścić, choć czasami możesz czuć się zwyczajnie przemęczony. Pierwsze jesienne wieczory wprawią cię w nostalgiczny nastrój. Zaczniesz kierować się intuicją i z uwagą będziesz wsłuchiwać się w tajniki swojej duszy.

MIŁOŚĆ
Choć korzystny trygon Wenus doda ci blasku i uroku, to w sprawach dotyczących miłości będziesz unikać ryzykownych decyzji. W stosunku do nowych znajomych powinieneś być ostrożny. Będziesz przyjaźnie nastawiony do całego świata, co niektórzy mogą przyjąć za dowód zainteresowania ich wdziękami. Trzymaj się z daleka od alkoholu i nie umawiaj z kimś, kto w twoim towarzystwie ma złą reputację.
Samotne Raki będą uprzejme, ale ostrożne. Dni po 6.10 sprzyjają miłosnym zagadkom i niespodziankom. Być może odezwie się do ciebie ktoś, o kim już prawie zapomniałeś? Stare sprawy wymagać będą przemyślenia i zakończenia.
Raki w stałych związkach możesz być chwiejne w swoich uczuciach i jednego dnia gorąco kochać, a drugiego być zimne niczym głaz. Trudno będzie nadążyć za tym, co czujesz i czego w głębi swojego serca pragniesz. Jeśli więc w głębi serca czujesz, że powinieneś postąpić inaczej, niż wymaga tego bliska osoba, to nie wahaj się o tym powiedzieć. Nie pozwól też, aby po 6.10 wszyscy roztrząsali publicznie twoje problemy i oceniali decyzje, jakie podejmujesz.

RODZINA I PRZYJACIELE
We wszystkich ważnych sprawach zaczniesz potrzebować więcej spokoju i czasu do namysłu. Zainteresujesz się niezwykłymi zjawiskami i chętnie podyskutujesz z kimś, kto od dawna zajmuje się sprawami ducha, uzdrawianiem lub medytacją. Tegorocznej jesieni rodzina i przyjaciele stanowić będą dla ciebie oparcie i pociechę. Czas sprzyja zacieśnianiu rodzinnych więzów. Postaraj się więcej mówić o swoich marzeniach i związanych z nimi rodzinnych sprawach. W pierwszych dniach października dyskusja na temat pieniędzy i rodzinnych potrzeb okaże się gorąca, ale nie poddawaj się! Ktoś niezdecydowany i leniwy może wreszcie zabrać się do pomocy w domu, a nawet zacznie szukać dodatkowej pracy.

PRACA I PIENIĄDZE

Jesień sprzyja porządkom we wszystkich zaległych zleceniach i sprawach. Jednak musisz być czujny, bo kwadratura Słońca i Merkurego sprawi, że łatwo będzie o spory i pomyłki. Nie powierzaj swoich spraw nieodpowiedzialnym osobom i nie licz na pomoc tych, którzy zwykle zawodzą. Pilnuj tego, co ważne, a unikniesz kłopotów. Pozbądź się sterty niepotrzebnych papierów, zrób porządek w dokumentach i rachunkach. Trygon Wenus doda ci energii i animuszu, ale unikaj ryzyka i plotek. Nie bierz jednak udziału w żadnych intrygach i ryzykownych sprawach. Ta rada pomoże ci pracować w zdrowiu i spokoju, a przy okazji zyskasz więcej, niż wszyscy przypuszczają. To czas wykluwania się pomysłów, które już niedługo przyniosą ci zadowolenie i uznanie. W przyszłym miesiącu nadejdzie czas działania, a nawet ryzyka. Teraz musisz wszystko przemyśleć, zaplanować i po prostu zebrać siły. Poszukujący lepszej pracy mogą liczyć na sukces dzięki pośrednictwu krewnych lub sąsiadów. Raki, które się uczą lub studiują będą w dobrej formie. Zadbajcie jednak o swoje zachowanie, bo będzie wam trudno spokojnie wysiedzieć w ławce, a byle zaczepka może skończyć się konfliktem.

ZDROWIE
Korzystny trygon Wenus wskazuje, że twoja kondycja będzie dobra. Zadbaj jednak o nerwy i nie obiecuj ludziom, że rozwiążesz ich problemy. Nie wymagaj od siebie zbyt wiele, bo grozi ci przemęczenie i chwilowy spadek formy. Wykorzystaj weekendy aby odpocząć i nie staraj się za wszelką cenę organizować męczących atrakcji. Chwila bez znajomych i krewnych pozwoli ci odpocząć i choć na chwilę zapomnieć o wszystkich problemach. Cisza, spokój i poczucie bezpieczeństwa okażą się dla ciebie najważniejsze.

ZALECENIA SPECJALNE

URODZENI 22.06 – 30.06
Lepiej uważaj podczas rodzinnych spotkań, bo możliwe są nieporozumienia dotyczące wydatków i inwestycji. Trzymaj się z daleka od zakupów na spółkę, a nie popsujesz sobie humoru.

URODZENI 1.07 – 10.07
Możesz być częściej senny i roztargniony. Unikaj nudnych zajęć i rachunków, bo do szczegółów zabraknie ci cierpliwości. W wolnych chwilach idź na spacer. Ruch i świeże powietrze poprawią ci humor i wzmocnią odporność.

URODZENI 11.07 – 22.07
Trzeba będzie wziąć się do pracy, bo inaczej ktoś chętnie wytknie ci różne zaniedbania i niedociągnięcia. Za to w życiu prywatnym czeka cię nagroda, Wenus w trygonie zapowiada dobry czas na randki.


Więcej horoskopów dla Raka

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebna interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dÂźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer