Polecamy

Horoskop numerologiczny na 2018 rok

Horoskop roczny
na 2018 rok

Horoskop chiński na rok Ziemskiego Psa (2018)

Horoskop miłosny
na 2018 rok

Wróżba z tarota na 2018 rok

Wróżba z run na rok 2018

Numerologiczny horoskop miesięczny

Kursy i warszaty w Warszawskiej Szkole Astrologii

Tematy astrologicznych warsztatów czwartkowych (zima i wiosna 2018)

Internetowy kurs
"Astrologia prognostyczna" I-III 2018

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs
"Astrologia elekcyjna" I-III 2018

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs
"Astrologia horarna w praktyce" VI-IX 2018

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs
"Astrologia dla początkujących" IX-XII 2018

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs
"Interpretacja solariuszy" IX-XI 2018

Więcej informacji i zapisy

Horoskop dla Raka na Słońce w Raku od 21.6.2018 do 21.7.2018

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Przełomowy miesiąc

Przed tobą wyjątkowy czas w roku. Nie tylko Słońce zagości w twoim znaku, ale i czeka cię w połowie lipca częściowe zaćmienie Słońca. Pewne sprawy nie będą przypadkowe, bądź więc czujny, bo okazje i możliwości, jakie pojawią się na horyzoncie, będą wyjątkowe i szybko się mogą nie powtórzyć. Będzie też mnóstwo zaległych spraw, z którymi trzeba będzie coś zrobić, szczególnie pod koniec czerwca, kiedy czeka się pełnia z Saturnem naprzeciwko twojego znaku. Nie panikuj, bo znajdziesz życzliwych pomocników i doradców. Im bliżej lipca, tym lepsza atmosfera! Poczujesz, że świat staje się lepszy, a w drugiej połowie lipca zregenerujesz siły i wreszcie odpoczniesz.

MIŁOŚĆ
Słońce znajduje się w koniunkcji do twojego znaku zodiaku, a więc zamiast się martwić, zrób się na bóstwo i zmień swoje miłosne życie na lepsze. Mimo dobrej passy różne zawodowe i towarzyskie zobowiązania sprawią, że możecie nie mieć czasu i mijać się w progu mieszkania. Saturn wciąż działa opozycją na twój znak, na niektóre sprawy możesz nie znaleźć czasu, o co partner może mieć pretensje. W lipcu przypomnicie sobie o obietnicach, jakie sobie złożyliście i znów będzie wspaniale. Nie pozwól tylko, aby dalsi krewni wtrącali się w wasze prywatne sprawy lub swoją wizytą zrujnowali wam romantyczną kolację. Pilnuj swoich granic, a wszystko się uda.

Samotne Raki będą swatane z interesującymi osobami. Warto nadstawić uszu, gdy kuzyn chce ci przedstawić nowych znajomych. Pełnia Księżyca 27-28.06 może przynieść niezwykłe spotkania. Wenus od 10.07 bardzo sprzyja flirtom, żartom i niezwykłym przygodom. Podczas nowiu i częściowego zaćmienia Słońca w twoim znaku 12-13.07 bądź otwarty na to, co w miłości przyniesie ci los.

RODZINA I PRZYJACIE
Nie reaguj nerwowo na wyczyny domowników, bo możesz być skory do kłótni o drobiazgi i słowa. Od bliskich wymagaj pomocy, ale też nie wypominaj im teraz wszystkich potknięć i grzeszków z ostatnich dziesięciu lat. Pod koniec czerwca Księżyc  w pełni ustawi się naprzeciwko twojego znaku i dużo spraw będzie wymagało twojej troski. W lipcu przyda ci się więcej odpoczynku i oddechu od trudnych zadań.  Domowe sprawy biec będą spokojnym rytmem, dlatego jeśli możesz, to wybierz się na urlop lub po prostu trochę zwolnij tempo.

PRACA I PIENIĄDZE

W pracy pilnuj swoich spraw i nie martw się niczym na zapas. Im dalej od plotek, konfliktów i panikujących współpracowników, tym lepiej. Zaległości, nużące rachunki i sprawozdania mogą być zmora tego miesiąca, ale dasz sobie ze wszystkim radę.
Mimo spadku zainteresowania pracą i nauką, będziesz w bardzo dobrej formie intelektualnej. Będziesz czytał jednocześnie kilka książek, dyskutował w Internecie i odkrywał niezwykłe zainteresowania. Odżyje w tobie talent literacki, a twoje opowieści będą się wszystkim podobać. W połowie lipca miej się na baczności. Ktoś może zechcieć cię skontrolować lub namówić na ryzykowny interes. Zanim podejmiesz trudną decyzję, upewnij się, że nie stracisz oszczędności życia w razie pomyłki lub niepowodzenia. Na szczęście Jowisz i Wenus wspierają cię cały miesiąc, więc nie będziesz stratny, a nawet możesz się spodziewać zysku z inwestycji sprzed lat.

ZDROWIE
Zadbaj o zdrowie i odpowiednią ilość snu, bo możesz doszukiwać się objawów różnych chorób. W razie wątpliwości wybierz się do lekarza, a także zrób zaległe badania kontrolne. Saturn w opozycji do twojego znaku nadal będzie cię stawiał wobec różnych stresujących sytuacji. Musisz się teraz do tego przyzwyczaić i więcej odpoczywaj bez wyrzutów sumienia.


ZALECENIA SPECJALNE

URODZENI 22.06 – 30.06

Słońce rozwinie twoje zdolności przywódcza. Większość spraw będziesz musiał załatwić sam, ale będziesz zadowolony z efektów twojej pracy.

URODZENI 1.07 – 10.07

Merkury pomaga ci nawiązywać serdeczne relacje z ludźmi. Będziesz teraz dużo myślał o miłości, sprawiedliwości i uniwersalnych zasadach, jakie powinny być przestrzegane przez ludzi.

URODZENI 11.07 – 22.07
Wenus zachęca do zabawy. Wolny czas najlepiej przeznaczyć na wizyty towarzyskie, randki i sztukę. Będziesz w o wiele lepszym nastroju, dlatego przyjmij zaproszenia od znajomych.


Więcej horoskopów dla Raka

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer