Horoskop dla Wagi na Słońce w Raku od 20.6.2020 do 21.7.2020

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Pełne ożywienie

Ożywisz się i powrócisz do formy. Przestaniesz się lenić i z ochotą podejmiesz każde życiowe wyzwanie. Lipiec sprzyja wyjazdom i towarzyskim spotkaniom. Od 28.06 Mars znajdzie się naprzeciwko twojego znaku i wprowadzi wiele pozytywnego zamieszanie w twoje życie uczuciowe.

MIŁOŚĆ
Jeśli szukasz kogoś do pary, nie rób niczego na siłę. Ciesz się z każdego dnia spędzonego w towarzystwie płci przeciwnej. Nie koncentruj się na jakiejś konkretnej osobie, po prostu bądź sobą i nie rozdrabniaj się na poszczególne znajomości. Nim skończy się ten miesiąc, nie decyduj się z kim chcesz spędzić całe życie. Wenus przebywać będzie w trygonie do twojego znaku. Każdego dnia możesz przecież spotkać kogoś bardziej fascynującego. Bliźnięta przebywające w stałych związkach najszczęśliwsze miłosne chwile mogą przeżyć podczas dwóch nowiów Księżyca w znaku Raka 21-22.06 i 19-20.07. Zorganizuj coś wyjątkowego.

RODZINA I ZDROWIE
Czasu dla rodziny będziesz miał niewiele, chyba że wybierzesz się z nią na wakacje. Inaczej czas przeznaczony dla domowników będziesz wolał spędzić z przyjaciółmi. Nie zapominaj jednak o potrzebach najbliższych, ponieważ może się okazać, że powinieneś się kimś zająć czy wręcz zaopiekować. Przez cały miesiąc chętnie organizować będziesz znajomym i rodzinie krótkie wycieczki, przyjęcia czy kulturalne rozrywki. Uważaj jednak, aby inni też mogli dojść do głosu w twoim towarzystwie. Nie tylko ty znasz historie na temat oglądanych zabytków, miejsc czy ludzi. Naucz się też czegoś od innych. Mars w opozycji może cię poganiać, więc od 28.06 uważaj na zdrowie i nie rób niczego w pośpiechu, a nie narazisz się na urazy i kontuzje.

PRACA I NAUKA
Nadchodzi czas sprawdzenia swoich umiejętności. Jeśli dotychczas praca nie dawała ci satysfakcji, teraz będziesz mógł rozwinąć skrzydła. Jeśli jeszcze nie wiesz, co najbardziej chciałbyś robić, teraz masz okazję popróbować. Szef może być zaskoczony tym, że tak dobrze sprawdzasz się na innych stanowiskach. Nie marnuj okazji, żeby pokazać się z nowej, nie znanej jeszcze innym strony. Trudno ci będzie usiedzieć na jednym miejscu. Wenus przebywać będzie w trygonie do twojego znaku, godnie więc będziesz reprezentować interesy swojej firmy i błyszczeć na oficjalnych spotkaniach i bankietach.

FINANSE
Nie bądź skąpy i narusz domowy budżet, a nawet oszczędności, aby pojechać w ładne miejsce lub wypocząć w luksusowych warunkach. Raz się żyje, a tobie od 25.06 bardzo sprzyja Wenus. Im więcej będzie obracał gotówką i inwestował w siebie, tym więcej pieniędzy i możliwości przyciągniesz w najbliższym czasie.

ZALECENIA SPECJALNE

URODZENI 23.09 – 30.09

Postaraj się wykorzystać wszystkie nowe propozycje i rozważ nawet te pomysły, które na pierwszy rzut oka wydają się nieco szalone. Dzięki nowatorskiemu podejściu i odwadze osiągniesz wymarzony sukces!

URODZENI 1.10 – 10.10

Czeka cię spokojniejszy czas. Zregeneruj siły i oddaj się wakacyjnemu lenistwu. Urlop z dala od codziennych spraw i nudnych obowiązków okaże się strzałem w dziesiątkę. Zabezpiecz swoje finanse i nie wydawaj za dużo.

URODZENI 11.10 – 22.10

Twoje pomysły, które dotyczą szkoleń, wyjazdów i kariery zawodowej okażą się bardo szczęśliwe. Być może zmienisz kilka swoich starych przyzwyczajeń, co jednak wyjdzie ci na dobre. Pewna osoba jest ci bardzo przychylna, wykorzystaj to.


Więcej horoskopów dla Wagi

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebna interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historiĂŞ Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłĂŞbionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkĂŞ, nową pracĂŞ czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dÂźwiĂŞki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer