Polecamy

Horoskop numerologiczny na 2018 rok

Horoskop roczny
na 2018 rok

Horoskop chiński na rok Ziemskiego Psa (2018)

Horoskop miłosny
na 2018 rok

Wróżba z tarota na 2018 rok

Wróżba z run na rok 2018

Numerologiczny horoskop miesięczny

Kursy i warszaty w Warszawskiej Szkole Astrologii

Tematy astrologicznych warsztatów czwartkowych (zima i wiosna 2018)

Internetowy kurs
"Astrologia prognostyczna" I-III 2018

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs
"Astrologia elekcyjna" I-III 2018

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs
"Astrologia horarna w praktyce" VI-IX 2018

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs
"Astrologia dla początkujących" IX-XII 2018

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs
"Interpretacja solariuszy" IX-XI 2018

Więcej informacji i zapisy

Horoskop dla Wagi na Słońce w Byku od 20.4.2018 do 20.5.2018

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Ostrożnie podejmuj decyzje

Zapowiada się udany miesiąc. Przypomną sobie o tobie przyjaciele i znajomi, których od dawna nie widziałeś. Ich przygody dadzą ci do myślenia, a dobre rady pozwolą uniknąć kilku zawodowych pułapek. Saturn radzi dbać o dom i finanse, a miesiąc będzie udany.

MIŁOŚĆ
Wenus od 24.04 sprzyja powodzeniu w miłości, ale szczęście na dobre będzie ci sprzyjać dopiero w maju. Mars w kwadraturze do twojego znaku obudzi w tobie namiętność, ale i przestaniesz być wyrozumiały dla partnera. Uważaj, bo do 13.05 łatwo będzie o kłótnię i ciche dni. Samotne Wagi będą wtedy miały powodzenie w miłości, choć na randkę w ciemno raczej się teraz nie zdecydujesz.

RODZINA I PRZYJACIELE
Kilka miłosnych plotek wstrząśnie nudnym towarzyskim życiem, a nawet przewróci do góry nogami twoje wyobrażenia o miłości. Dlatego noś ze sobą telefon, bo będzie o czym rozmawiać. Będziesz doradzać, pomagać i komentować. W długi majowy weekend nieco spokojniej, a Słońce sprzyja twoim rodzinnym sprawom. To dobry czas, aby poświęcić więcej czasu rodzicom lub starszym krewnym, powspominać dawne czasy i nacieszyć piękną pogodą.

PRACA I PIENIADZE
Merkury w kwietniu sprzyja rachunkom, sprawozdaniom i pisaniu sprawozdań. Szef będzie od ciebie trochę więcej wymagać, ale ty mu teraz pokażesz, że można na ciebie liczyć. Twoje zdolności do zarządzania bardzo się przydadzą. Możesz zastąpić kogoś, kto nie radzi sobie z problemami. Dzięki temu twoje szanse na awans mogą bardzo wzrosnąć. Od 24.04 Wenus pomoże ci zdobyć gotówkę na wyjazd i podreperować domowy budżet.

ZDROWIE
Będziesz bardzo energiczny, szybki i pewny siebie. Mimo tego postaraj się trochę odpocząć i uprawiaj sport, bo to dobrze wpłynie na twoje nerwy. Mars w kwadraturze do twojego znaku sprzyja poprawie kondycji i dłuższym spacerom.

ZALECENIA SPECJALNE

URODZENI 23.09 – 30.09

Słońce pogania cię i przyspiesza podejmowanie decyzji. Aby zachować równowagę, przebywaj więcej na świeżym powietrzu i uprawiaj sport.

URODZENI 1.10 – 10.10

Wenus zapewni powodzenie w miłości, ale radzi uważać w sprawach zawodowych. Nie oddawaj komuś leniwemu tego, co ci się należy.

URODZENI 11.10 – 22.10
Uran radzi ci pilnować spraw zawodowych. W tym miesiącu ktoś cię zapamięta, co bardzo przyda się w przyszłości.


Więcej horoskopów dla Wagi

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 12W 12 numerze "Astrologii Profesjonalnej" publikujemy artykuł Izabeli Podlaskiej-Konkel o interpretacji horoskopów horarnych dotyczących pytań o sprawy zawodowe, cenę produk­tu, rządy i werdykt sądu oraz finał sprawy oraz tekst o tym, jak interpretować horoskopy wydarzeniowe. Ewa Krajewska przedstawia znaczenia dziewiątego domu, a Ewa Seydlitz odtwarza chronologię przepowiedni Nostradamusa.

Zamów aktualny numer