Horoskop dla Wagi na Słońce w Pannie od 23.8.2017 do 21.9.2017

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Zyskasz popularność

Wszędzie będziesz mile widziany. Kłopotów nie będzie, ale jeśli zaczniesz z kimś dyskusję, to będziesz chciał mieć ostatnie słowo. Szukaj sojuszników i używaj intuicji, aby pokonać codzienne problemy. Wczuj się w sytuację innych, a od razu pewne sprawy stanie się dla ciebie bardziej zrozumiałe.

Miłość
Zakupy lub porządki to zajęcia, które powinny ustąpić miejsca miłości. Jeśli  będziesz miał za dużo na głowie, w twoim związku zapanuje napięta atmosfera. Na randce baw się i ciesz życiem, a nie zastanawiaj się nad tym, co trzeba zrobić w domu lub w pracy. Partner chętnie ci doradzi, ale nie ma wszystkim się zna. Unikaj dyskusji i sam podejmuj ważne dla siebie decyzje.

Samotne Wagi będą miały powodzenie, ale czeka je trochę miłosnych rozterek. Może się okazać, że jednocześnie pojawią się różne opcje i trzeba będzie wybierać z kim spędzić popołudnie. Od przybytku głowa nie boli! We wrześniu randki będą wyjątkowo namiętne. Ktoś zapewni ci dobrą zabawę, inteligentną rozrywkę i wsparcie bliskich osób. Zrób coś szalonego i nieprzewidywalnego.

Rodzina i przyjaciele
Twoi bliscy staną się bardziej samodzielni i sami odważnie zabiorą się za różne sprawy. Możesz na chwilę spuścić ich z oczu i zająć się swoim hobby. Przyjaciele chętnie cię odwiedzą, ale uważaj, gdy ktoś zacznie namawiać cię do zakupów na spółkę. Niektóre znajome ci osoby mogą wręcz stracić rozsądek, bo tak bardzo będą chciały coś mieć lub załatwić. Wrzesień sprzyja odpoczynkowi i dobrej zabawie. Nie planuj wielkich porządków, tylko poszukaj okazji do rozrywki.

Kariera i pieniądze
Przed tobą pracowity miesiąc. Zajmiesz się wyjaśnianiem różnych spraw finansowych i zawodowych. Poszukaj tańszych kredytów, kont w banku czy lepszych usług w niższej cenie, bo teraz masz dobrą rękę do pieniędzy. Opłaci się współpracować z ludźmi, a nawet prosić innych o pomoc. To może przynieść ci teraz niespodziewaną korzyść, dlatego nie bądź nieśmiały. Koniunkcja Jowisza sprzyja twoim finansom, ale postaraj się nie chwalić swoimi zakupami. Lepiej być skromnym, niż zwracać na siebie uwagę.

Zdrowie

Jeśli będziesz o siebie dbał, to nie zagrozi ci teraz żadna grypa lub chrypa. Warto za to zadbać o wygląd. Wenus w sekstylu do twojego znaku zodiaku od 26.08 sprzyja wielkiej przemianie u fryzjera i kosmetyczki. Zrób się na bóstwo! Nadmiar ruchu i zmian może sprawić, że będziesz się przegrzewać i łatwiej przeziębiać. Zachowaj więc umiar podczas różnych codziennych aktywności.

ZALECENIA SPECJALNE

URODZENI 23.09 – 30.09

Słońce sprzyja aktywnemu odpoczynkowi. Nabierzesz ochoty na sport, spacery, jazdę na rowerze. Dzięki temu miesiąc będzie bardzo udany.

URODZENI 1.10 – 10.10

Merkury pomoże ci wyjaśnić różne zagadki i sekrety. Będziesz ciekawski i pewny siebie, łatwo zawrzesz nowe znajomości.

URODZENI 11.10 – 22.10

Wenus zachęca do odpoczynku, radości i spotkań z przyjaciółmi. Jeśli jesteś samotny, to teraz łatwiej będzie ci zawierać nowe znajomości. Wyjdź do ludzi, bo teraz pokonasz swoją własną nieśmiałość.


Więcej horoskopów dla Wagi

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać; alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkł‚ady dla samotnych: Czas na miłość‡, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mundalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepowiednie polityczne siedemnastowiecznego astrologa Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co pomoże ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 12W 12 numerze "Astrologii Profesjonalnej" publikujemy artykuł Izabeli Podlaskiej-Konkel o interpretacji horoskopów horarnych dotyczących pytań o sprawy zawodowe, cenę produktu, rządy i werdykt sądu oraz finał sprawy oraz tekst o tym, jak interpretować horoskopy wydarzeniowe. Ewa Krajewska przedstawia znaczenia dziewiątego domu, a Ewa Seydlitz odtwarza chronologię przepowiedni Nostradamusa.

Zamów aktualny numer