Horoskop dla Wagi na Słońce w Wodniku od 20.1.2019 do 18.2.2019

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Miłość i zabawa

Przelotnymi kłopotami wcale się nie przejmuj, bo ze wszystkim doskonale sobie poradzisz. Po pracy należy ci się trochę wytchnienia. Odpoczywaj, spaceruj i nie bierz na siebie cudzych kłopotów. Weekendy szczególnie sprzyjają dobrej zabawie i miłości. Słońce i Merkury znajdą się w trygonie do twojego znaku zodiaku. Poprawią ci humor, dodadzą animuszu. Będziesz się podobać, a sekstyl Jowisza zwiększy twoje szanse na sukces. Twoje ambitne pomyły przyniosą spodziewane efekty, dlatego nie siedź z założonymi rękoma, tylko pracuj za dwóch!

MIŁOŚĆ
Trygony Merkurego i Słońca bardzo pomagą ci w miłosnych sprawach. To dobry czas na poważne decyzje, bo będziesz bardzo przekonywujący i partner w niczym ci nie odmówi. Pamiętaj tylko, abyś w tym miesiącu znalazł czas dla bliskiej osoby. Towarzyskie atrakcje są ważne, ale miłość postaw na pierwszym miejscu. Nie przegap okazji do romantycznej kolacji lub spaceru w parku. Ważne wyznania i czułe gesty upewnią cię, że wasz związek zmierza we właściwym kierunku.

Jeśli jesteś samotny, to śmiało szukaj nowych znajomości. Pozbędziesz się wątpliwości z kim chcesz być, w twoim życiu zapanuje więcej szczęścia i optymizmu. Nów Księżyca 4-5.02 znajdzie się w trygonie do twojego znaku, a to sprzyja miłosnym czarom i rytuałom na przywołanie odpowiedniej osoby.

RODZINA I PRZYJACIELE
Oderwij się od cudzych problemów, zwłaszcza jeśli nie możesz ich rozwiązać ani w żaden sposób pomóc. Ciągłe martwienie się o przyjaciół lub krewnych w tym miesiącu tobie samemu może podciąć skrzydła. Pozwól ludziom na więcej samodzielności, a zobaczysz, jak świetnie sobie ze wszystkim radzą. W sprawach dotyczących najbliższej rodziny wreszcie większy spokój. Weekendy sprzyjają udanym spotkaniom, a także rodzinnym wyjazdom. Wszystko wspaniale zorganizujesz, ale o ciebie też ktoś zadba. Będziesz zadowolony i wreszcie trochę odpoczniesz. Saturn wciąż działa kwadraturą na twój znak, co sprzyja wielkim porządkom i pozbywaniu się starych i bezużytecznych rzeczy.

PRACA I FINANSE
Mimo dobrej passy atmosfera w pracy może być trochę nerwowa. Ktoś będzie się lenił lub znów spróbuje wywinąć się od odpowiedzialności za swoje błędy. Bądź czujny, a nie tylko miły i zgodny! Trygony Słońca i Merkurego sprzyjają uwalnianiu się od trutni, które grzeją się przy twoim boku. Pora na porządki i jasne postawienie sprawy. Wciąż sprzyja ci sekstyl Jowisza, pod jego wpływem będziesz bardziej samodzielny i odważny. W sprawach finansowych wreszcie poprawa. Zastanów się, co jest niezbędne do kupienia. Sporo zaoszczędzisz, jeśli tylko poszukasz korzystnych okazji lub schowasz dumę do kieszeni i zaczniesz cierpliwie negocjować ceny.

ZDROWIE

Wenus pozwoli ci w spokoju pracować nad kondycją, a trygon Słońca dobrze wpłynie na twoją odporność. Nie martw się więc, bo nie grożą ci zdrowotne załamanie. Mars do 14.02 działa opozycją na twój znak, co oznacza więcej nerwów i ryzyka przeziębień i złamań, bądź więc uważny.


Więcej horoskopów dla Wagi

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer