Horoskop dla Wagi na Słońce w Koziorożcu od 21.12.2020 do 18.1.2021

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Wreszcie spokój

Poczujesz przypływ optymizmu i nie będzie dla ciebie rzeczy niemożliwych do załatwienia. Sprzyja ci teraz szczęście! Spełniaj marzenia i szukaj prawdziwej miłości. Od 6.01 Mars przestanie cię poganiać i przekonasz się, że świat nie jest taki zły.

MIŁOŚĆ

Jowisz w trygonie zapewni ci powodzenie. Nie zabraknie propozycji randek, ale będziesz nieufny i bardzo wymagający. Z byle kim się nie umówisz, byle gdzie nie dasz się zabrać. Szkoda ci będzie czasu na nudne rozmowy. Masz rację, miłość nie zając, nie ucieknie! Jeśli teraz nikt ci się nie spodoba, to od 8.01 Merkury w trygonie przyniesie kolejne ekscytujące znajomości.
 
Wagi w stałych związkach poczują się bardziej niż zwykle odpowiedzialne za partnera. Będziesz mu doradzać, pomagać i przejmiesz się wszystkimi jego kłopotami. Troska jest miła, ale pozwól bliskiej osobie mieć swój styl i własne zdanie, szczególnie w kwestiach dotyczących wyglądu. Od 6.01 w życiu wszystkich Wag zrobi się też spokojniej, bo Mars przestanie tworzyć opozycję i świat wyda ci się przyjemniejszy. 

RODZINA I PRZYJACIELE
Świąteczne pomysły domowników mogą cię w tym roku zaskoczyć. Prosiłeś, aby twoje zdanie było brane pod uwagę, ale ktoś i tak zrobi swoje. Dobrze, niech sam się przekona, czy dobrze na tym wyjdzie. Mars w opozycji radzi unikać otwartych kłótni. Lepiej iść na spacer lub porozmawiać z przyjaciółmi przez telefon na wesołe tematy. Pewna buntownicza osoba w końcu i tak skruszeje, a wszystko skończy się dobrze. Od 6.01 rodzina cię bardziej doceni i chętniej niż zwykle pomoże w codziennych sprawach. Bardziej już jednak interesować cię będzie przyjaźń, hobby i dobra zabawa, niż wielkie porządki czy intrygi dalszych krewnych.
 
PRACA I PIENIĄDZE
Kwadratura Marsa do 6.01 przestrzega przed plotkami i intrygami, dlatego pod koniec roku nie wyolbrzymiaj problemów i spokojnie rób swoje, bo sukces jest tuż tuż. W Święta odpoczywaj, a potem zabierz się za ważne zawodowe projekty. Jowisz i Saturn w trygonach obudzą twoją ambicję i przekonają cię, że teraz warto się starać! Pluton wciąz jest w kwadraturze i sprawi, że wszyscy jednak będą się liczyć z twoimi decyzjami i opiniami. Bierz udział w ważnych spotkaniach, a po 8.01 spotkaj się z szefem lub inną ważną osobą i porozmawiaj o szansach na awans. Jeśli się uczysz, to bez żadnych problemów opanujesz skomplikowane teorie, będziesz dociekliwy i pomysłowy. Nawet na feriach warto na chwilę zajrzeć do książek, niekoniecznie szkolnych. 
 
ZDROWIE
Wpływ Wenus sprzyja dobremu samopoczuciu. Pamiętaj jednak, że to, jak wyglądasz i w jakiej jesteś kondycji, znowu stanie się niezwykle interesujące dla twoich znajomych. Ktoś zacznie się wtrącać w twoje sprawy i będzie mówił ci, jak żyć i co jeść. Uśmiechnij się i podziękuj za dobre rady, a potem po prostu rób to, co sam uważasz za słuszne. Od 6.01 Mars przestanie tworzyć kwadraturę i poczujesz, że mniej rzeczy cię złości. Druga połowa stycznia to doskonały czas na relaks i porządny odpoczynek. Nawet blisko domu uda się znaleźć miejsca, w którym miło będzie spacerować czy jeździć na sankach, jeśli spadnie śnieg.
 
ZALECENIA SPECJALNE

URODZENI 23.09 – 30.09 
Odczujesz przypływ sił. Jowisz i Saturn w trygonach pomogą podjąć trafne decyzje i zrobić trochę porządku. Jeśli nie wiesz, co zrobić, to ufaj swojemu sercu, a nie plotkom lub podszeptom zazdrosnych osób. Od 8.01 Wenus zapowiada przypływ gotówki.
 
URODZENI 1.10 – 10.10
Będziesz znudzony starymi sprawami. Lepiej cię nie denerwować z byle powodu. Nie przejmuj się zbytnio tym, co robią inni. Sport, hobby i odpoczynek pomogą ci spędzić świąteczny czas miło i bez większych napięć.
 
URODZENI 11.10 – 22.10
Mars w kwadraturze radzi ci, abyś pilnował zawodowych spraw, zwłaszcza przed 6.01. Możesz być roztargniony, dlatego zapisuj terminy ważnych spotkań i pamiętaj o tym, co obiecałeś szefowi. Od 8.01 wszystko się lepiej ułoży.


Więcej horoskopów dla Wagi

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebna interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dÂźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer