Horoskop dla Wagi na Słońce w Rybach od 19.2.2020 do 19.3.2020

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Ciekawe znajomości

Słońce w kwinkunksie do twojego znaku skłoni cię do refleksji. Nie bagatelizuj swoich przeczuć, słuchaj intuicji. Bądź uprzejmy i rób to, co do ciebie należy, a trudne sytuacje wyjaśnią się na twoją korzyść.

MIŁOŚĆ
Poczujesz tęsknotę za romantyczną miłością, ale szukaj przygód i nie psuj związków, które działają dobrze. Słońce w kwinkunksie radzi trochę od siebie odpocząć, a wszystko znów będzie dobrze. Merkury w trygonie do twojego znaku 4-16.03 pomoże ci ustalić, czego chcesz i jak wyobrażasz sobie bycie razem. Ale jeśli ktoś podrywa twoją drugą połowę, to bądź bezwzględny! Mars doda ci sił, pokażesz na co cię stać i przegonisz niektóre dwulicowe osoby ze swojego towarzystwa.

Samotne Wagi będą zmienne w swoich zachciankach. Możliwe są teraz szalone romanse i flirty. Baw się dobrze, ale nie umawiaj się z kimś, kto ma złą reputację. Ludzie rzadko kiedy się nie zmieniają!

RODZINA I PRZYJACIELE

Przejrzyj pocztę, policz podatki i inne opłaty. Załatwiaj wspólne sprawy w administracji, sądzie lub urzędzie, składaj prośby i podania. Merkury w trygonie do twojego znaku od 4.03 przyniesie ci dobre pomysły na rozwiązanie różnych spraw, co do których każdy ma inne zdanie lub sprzeczną opinię. Będziesz też bardzo dobrym mediatorem między skłóconymi sąsiadami lub przyjaciółmi. W weekendy nie przejmuj się zanadto żadnymi problemami, bo miesiąc sprzyja regeneracji sił życiowych, a nie przemęczaniu się  dla osoby, która nawet nie będzie potrafiła zdobyć się na odpowiednie podziękowanie.

PRACA I PIENIADZE

Ktoś wchodzi ci na głowę lub wydaje ci polecenia? W tym miesiącu dyplomatycznie pokażesz mu, gdzie jest jego miejsce. Mars pomaga ci walczyć o swoje, ale nie poprzez kłótnie, a raczej uprzejme prośby. Zakreśl granice swojej prywatności. Merkury w trygonie do twojego znaku pomoże ci być bardziej stanowczym i wytrwałym. A jeśli ktoś zaczepia lub prowokuje, to zachowuj się ze spokojem. Ważna osoba stanie po twojej stronie. Merkury sprzyja także szkoleniom i wyjazdom w sprawach służbowych. Możesz zarobić na wiedzy, pośrednictwie lub nawet swoich znajomościach. Także opozycja Wenus do 5.03 pomoże ci wpaść na pomysł na intratny biznes lub znaleźć dodatkowe zajęcie.

ZDROWIE
Będziesz w dobrej formie, ale Mars radzi ci, abyś panował nad nerwami. Unikaj kawy i mocnej herbaty, bo podskoczy ci ciśnienie. Wysypiaj się, a w podróży nie pędź na ostatnią chwilę. Rób sobie przerwy i nie daj się wyprowadzić z równowagi z byle powodu.


ZALECENIA SPECJALNE

URODZENI 23.09 – 30.09

Słońce sprzyja regularnemu trybowi życia. Będziesz punktualny i dobrze zorganizowany, zrobisz wokół siebie więcej porządku. Miesiąc sprzyja też dbaniu o zdrowie, warto zrobić kontrolne badania.

URODZENI 1.10 – 10.10
Merkury przyniesie ci zaproszenia na sympatyczne imprezy i zimowe wyjazdy. Daj się zabrać na narty lub sanki. Potrzebujesz teraz trochę rozrywki, a świeże zimowe powietrze dobrze ci zrobi.

URODZENI 11.10 – 22.10
Mars pomoże ci wygrać z konkurencją. Będziesz silny, pewny siebie i zdecydowany odnieść sukces. Możesz zabierać się za trudne sprawy, ważne zadania i cięższe prace fizyczne, ale dbaj o swoje bezpieczeństwo.


Więcej horoskopów dla Wagi

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer