Horoskop dla Wagi na Słońce w Byku od 20.4.2019 do 20.5.2019

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Unikniesz kilku pułapek

Zapowiada się udany miesiąc. Przypomną sobie o tobie przyjaciele i znajomi, których od dawna nie widziałeś. Ich przygody dadzą ci do myślenia, a dobre rady pozwolą uniknąć kilku zawodowych pułapek.

MIŁOŚĆ
Opozycja Wenus do 15.05 sprzyja powodzeniu w miłości, korzystaj więc z zaproszeń, randek, a w stałym związku zorganizuj coś specjalnego na weekend. Wcześniej na romantyczne wyznania możesz nie mieć czasu. Zaproszenia od przyjaciół mogą być ciekawsze od randki. Czasami warto spędzić popołudnie osobno i zająć się swoim hobby. Nie miej z tego powodu wyrzutów sumienia, bo w weekend nadrobisz miłosne zaległości. Samotne Wagi będą wtedy miały powodzenie w miłości, warto dać sobie szansę na nową miłość.

RODZINA I PRZYJACIELE
Kilka miłosnych plotek wstrząśnie nudnym towarzyskim życiem, a nawet przewróci do góry nogami twoje wyobrażenia o miłości. Dlatego noś ze sobą telefon, bo będzie o czym rozmawiać. Będziesz doradzać, pomagać i komentować. W weekendy nieco spokojniej, a kwinkunks Słońca sprzyja twoim rodzinnym sprawom. To dobry czas, aby poświęcić więcej czasu rodzicom lub starszym krewnym, powspominać dawne czasy i nacieszyć pięknym dniem.

PRACA I PIENIADZE
Słońce w kwinkunksie do twojego znaku sprzyja rachunkom, sprawozdaniom i pisaniu wypracowań. Szef będzie od ciebie trochę więcej wymagać, ale ty mu teraz pokażesz, że można na ciebie liczyć. Twoje zdolności do zarządzania bardzo się przydadzą. Możesz zastąpić kogoś, kto nie radzi sobie z problemami. Dzięki temu twoje szanse na awans mogą bardzo wzrosnąć. W kwietniu upominaj się o długi, rozmawiaj o awansie, staraj się o kredyt, bo Wenus pomoże ci się wzbogacić. W maju licz na większy zyski i nowe finansowe perspektywy.

ZDROWIE

Będziesz bardzo energiczny, szybki i pewny siebie. Mimo tego postaraj się trochę odpocząć i uprawiaj sport, bo to dobrze wpłynie na twoje nerwy. Mars w trygonie do 16.05 sprzyja poprawie kondycji i dłuższym spacerom.

ZALECENIA SPECJALNE

URODZENI 23.09 – 30.09

Słońce pogania cię i przyspiesza podejmowanie decyzji. Aby zachować równowagę, przebywaj więcej na świeżym powietrzu i uprawiaj sport.

URODZENI 1.10 – 10.10
Wenus zapewni powodzenie w miłości, ale radzi uważać w sprawach zawodowych. Nie oddawaj komuś leniwemu tego, co ci się należy.

URODZENI 11.10 – 22.10
Saturn radzi ci pilnować spraw zawodowych. W tym miesiącu ktoś cię zapamięta, co bardzo przyda się w przyszłości.


Więcej horoskopów dla Wagi

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer