Polecamy

Horoskop numerologiczny na 2018 rok

Horoskop roczny
na 2018 rok

Horoskop chiński na rok Ziemskiego Psa (2018)

Horoskop miłosny
na 2018 rok

Wróżba z tarota na 2018 rok

Wróżba z run na rok 2018

Numerologiczny horoskop miesięczny

Kursy i warszaty w Warszawskiej Szkole Astrologii

Tematy astrologicznych warsztatów czwartkowych (zima i wiosna 2018)

Internetowy kurs
"Astrologia prognostyczna" I-III 2018

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs
"Astrologia elekcyjna" I-III 2018

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs
"Astrologia horarna w praktyce" VI-IX 2018

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs
"Astrologia dla początkujących" IX-XII 2018

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs
"Interpretacja solariuszy" IX-XI 2018

Więcej informacji i zapisy

Horoskop dla Wagi na Słońce w Wadze od 23.9.2018 do 21.10.2018

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Będziesz bardziej widoczny

Kłopoty cię ominą i będziesz miał więcej czasu na randki i przyjemności. Odpocznij i niczym się nie martw, bo wrogowie niczym teraz cię nie zaskoczą. Słońce znajduje się w koniunkcji do twojego znaku i sprawia, że ludzie muszą się z tobą bardziej liczyć. Pełnia naprzeciwko twojego znaku zodiaku zmobilizuje cię do zamknięcia spraw, które od dawna odkładasz na później. Nów w twoim znaku sprawi, że pojawią się w twoim życiu nowi ludzie i ciekawe propozycje.

MIŁOŚĆ
Będziesz mieć wielkie powodzenie w miłości, ale nie przesadzaj ze swoimi wymaganiami. Mars w trygonie do twojego znaku sprawi, że będziesz chciał być teraz na pierwszym miejscu. Twoje potrzeby wydadzą ci się najważniejsze na świecie. Nie denerwuj się niepotrzebnie, jeśli partner od razu nie zorientuje się, czego ci potrzeba. Trochę cierpliwości, a będzie wspaniale! Saturn w kwadraturze do twojego znaku pomaga wyjaśnić stare nieporozumienia i spędzić czas na przyjemnościach. Nów w twoim znaku 8-9.10 pozwoli ci spojrzeć z większym dystansem na pewne sprawy i zacząć wszystko od nowa.

Samotne Wagi będą wesołe i optymistyczne, ale też mogą bawić się miłością. Uwieść kogoś dla sportu nie jest wcale tak trudno, ale co z nim potem zrobisz, jeśli na prawdę się w tobie zakocha? Podczas pełni Księżyca 23-25.09 szybko reaguj na to, co się wokół ciebie dzieje, a znajdziesz kogoś ciekawego nie tylko na niewinny flirt.

RODZINA I PRZYJACIELE
W twoim domu będzie wesoło, bo będziesz miał mnóstwo kreatywnych pomysłów. Jeśli wydasz urodzinowe przyjęcie, to wszyscy będą się dobrze bawić. Nawet jeśli masz skromny budżet, to i tak wymyślisz coś kreatywnego. Twój entuzjazm sprawi, że wiele osób będzie ci wdzięcznych za przegonienie jesiennej chandry. Wenus w koniunkcji do twojego znaku od wtorku 30.09 sprzyja też poprawie relacji z rodzicami lub starszymi krewnymi. Poświęć im więcej czasu, wysłuchaj tego, co mają do powiedzenia. Okaże się, że możesz pomóc w urzędowej sprawie lub doradzisz w wyborze potrzebnego zakupu.

PRACA I PIENIADZE
Słońce w koniunkcji do twojego znaku przyniesie ci bardzo dobre pomysły. Przestaniesz przejmować się drobiazgami, nabierzesz dystansu do przelotnych humorów szefa. Znajdź sobie pomocników i nie zostawiaj ważnych spraw na ostatnią chwilę. Po pracy musisz mieć wolny czas na własne sprawy, zamiast nadganiać zawodowe zaległości.
Warto też zrobić trochę porządku w rachunkach, sprawdzić oprocentowanie kart kredytowych. Nów w twoim znaku od 9.10 zapowiada przypływ gotówki. Możesz teraz otrzymać lepsze warunki w innym banku lub znaleźć kredyt, który będzie o wiele mniej oprocentowany. Słońce sprzyja zyskom, ale bądź uparty, ciekawski i licz każdy grosz, a zakończysz miesiąc na dużym plusie.

ZDROWIE
Będziesz w bardzo dobrej kondycji, nie grozi ci teraz przeziębienie ani grypa. Chętnie za to pomożesz komuś, kto cierpi na różne dolegliwości. Wesprzesz na duchu, umówisz do lekarza. Można teraz na ciebie liczyć!

ZALECENIA SPECJALNE

URODZENI 23.09 – 30.09

Słońce doda ci sił i odwagi. Zabierz się za ważne sprawy, zaczynaj nowe zadania i nie martw się tym, co było w przeszłości.

URODZENI 1.10 – 10.10

Mars sprzyja miłości, pomoże ci przekonywać ludzi do tego, na czym ci zależy. Możesz teraz prosić o wsparcie i pomoc, bo nikt ci nie odmówi.

URODZENI 11.10 – 22.10
Jowisz radzi zrobić porządki w finansach i rachunkach. Możesz negocjować różne umowy, szukać oszczędności i tańszych dostawców Internetu lub telefonu.


Więcej horoskopów dla Wagi

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer