Horoskop dla Wagi na Słońce w Wodniku od 19.1.2017 do 18.2.2017

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Miłość i zabawa

Przelotnymi kłopotami wcale się nie przejmuj, bo ze wszystkim doskonale sobie poradzisz. Po pracy należy ci się trochę wytchnienia. Odpoczywaj, spaceruj i nie bierz na siebie cudzych kłopotów. Weekendy szczególnie sprzyjają dobrej zabawie i miłości. Słońce i Merkury znajdują się w trygonie do twojego znaku zodiaku. Poprawią ci humor, dodadzą animuszu. Będziesz się podobać, a koniunkcja Jowisza zwiększy twoje szanse na sukces. Twoje ambitne pomyły przyniosą spodziewane efekty, dlatego nie siedź z założonymi rękoma, tylko pracuj za dwóch!

Miłość
Trygony Merkurego i Słońca bardzo pomagają ci w miłosnych sprawach. To dobry czas na poważne decyzje, bo będziesz bardzo przekonywujący i partner w niczym ci nie odmówi. Pamiętaj tylko, abyś w tym miesiącu znalazł czas dla bliskiej osoby. Towarzyskie atrakcje są ważne, ale miłość postaw na pierwszym miejscu. Nie przegap okazji do romantycznej kolacji lub spaceru w parku. Ważne wyznania i czułe gesty upewnią cię, że wasz związek zmierza we właściwym kierunku.

Jeśli jesteś samotny,
to śmiało szukaj nowych znajomości. Pozbędziesz się wątpliwości z kim chcesz być, w twoim życiu zapanuje więcej szczęścia i optymizmu. Nów Księżyca 27-28.01 znajdzie się w trygonie do twojego znaku, a to sprzyja miłosnym czarom i rytuałom na przywołanie odpowiedniej osoby.

Rodzina i przyjaciele
Oderwij się od cudzych problemów, zwłaszcza jeśli nie możesz ich rozwiązać ani w żaden sposób pomóc. Ciągłe martwienie się o przyjaciół lub krewnych w tym miesiącu tobie samemu może podciąć skrzydła. Pozwól ludziom na więcej samodzielności, a zobaczysz, jak świetnie sobie ze wszystkim radzą. W sprawach dotyczących najbliższej rodziny wreszcie większy spokój. Weekendy sprzyjają udanym spotkaniom, a także rodzinnym wyjazdom. Wszystko wspaniale zorganizujesz, ale o ciebie też ktoś zadba. Będziesz zadowolony i wreszcie trochę odpoczniesz.

Kariera i pieniądze
Mimo dobrej passy atmosfera w pracy może być trochę nerwowa. Ktoś będzie się lenił lub znów spróbuje wywinąć się od odpowiedzialności za swoje błędy. Bądź czujny, a nie tylko miły i zgodny! Trygony Słońca i Merkurego (od 7.02) sprzyja uwalnianiu się od trutni, które grzeją się przy twoim boku. Pora na porządki i jasne postawienie sprawy. Wciąż sprzyja ci koniunkcja Jowisza, pod jego wpływem będziesz bardziej samodzielny i odważny. W sprawach finansowych wreszcie poprawa. Zastanów się, co jest niezbędne do kupienia. Sporo zaoszczędzisz, jeśli tylko poszukasz korzystnych okazji lub schowasz dumę do kieszeni i zaczniesz cierpliwie negocjować ceny.

Zdrowie

Wenus pozwoli ci w spokoju pracować nad kondycją, a trygon Słońca dobrze wpłynie na twoją odporność. Nie martw się więc, bo nie grożą ci zdrowotne załamanie. Mimo tego nie przesadzaj z alkoholem, bo lepiej teraz regenerować wątrobę, niż nadmiernie ją obciążać. Po 28.01, kiedy Mars znajdzie się w opozycji do twojego znaku, oszczędzaj siły i uważaj na przeziębienia czy kontuzje.

ZALECENIA SPECJALNE

URODZENI 23.09 – 30.09

Słońce sprzyja sukcesom, zwłaszcza jeśli się uczysz lub rozwijasz swoje pasje. Będziesz spostrzegawczy i bardzo pomysłowy. Nie broń się przed zmianami lub niespodziewanymi zimowymi podróżami, bo wyjdą ci na dobre.

URODZENI 1.10 – 10.10

Merkury zaprosi cię do podróży. Jeśli nie możesz teraz wyjechać, to zacznij przeglądać oferty wyjazdów na narty. Teraz możesz znaleźć bardzo dobrą ofertę i trafić w miejsce, z którego będziesz bardzo zadowolony.

URODZENI 11.10 – 22.10

Wenus sprawi, że twoje kreatywne pomysły zaskoczą ludzi w twoim otoczeniu. Nie przejmuj się żadnymi komentarzami i rób to, na co masz ochotę. Miesiąc najbardziej sprzyja sztuce i miłości. Warto pisać romantyczne maile, wiersze i opowiadania.


Więcej horoskopów dla Wagi

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 12W 12 numerze "Astrologii Profesjonalnej" publikujemy artykuł Izabeli Podlaskiej-Konkel o interpretacji horoskopów horarnych dotyczących pytań o sprawy zawodowe, cenę produk­tu, rządy i werdykt sądu oraz finał sprawy oraz tekst o tym, jak interpretować horoskopy wydarzeniowe. Ewa Krajewska przedstawia znaczenia dziewiątego domu, a Ewa Seydlitz odtwarza chronologię przepowiedni Nostradamusa.

Zamów aktualny numer