Horoskop dla Wagi na Słońce w Raku od 21.6.2017 do 21.7.2017

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Bądź odważny

Planety pomogą ci nawiązać dobre relacje z ludźmi, a kwadratura Marsa doda odwagi. Rób szybko to, co do ciebie należy, a potem zajmij się zabawą i rozrywką. Odwaga pomoże ci szybko zdobyć to, na czym najbardziej ci zależy.

Miłość
Słońce uczyni cię bardzo wyrozumiałym dla innych ludzi. Chętnie pomożesz partnerowi w jego zawodowych sprawach, będziesz mniej czepialski i nerwowy. Kwadratura Marsa sprzyja konkretnym dokonaniom, razem rzeczywiście możecie zrobić więcej! Na randkach przejmiesz dowodzenie. Nie wstydź się swoich potrzeb, a satysfakcja będzie gwarantowana. Samotne Wagi przestaną żyć wspomnieniami. Skasuj z telefonu stare numery, wykasuj e-maile z wyznaniami, które do niczego nie prowadziły. Wenus od 5.07 sprzyja nowym znajomościom.

Rodzina i przyjaciele
Masz ochotę zrobić coś zupełnie inaczej, niż do tej pory? Kusi cię wyjazd na weekend lub chcesz pomalować dom w niezwykłe kolory? Zrób to, zamiast się zastanawiać, co powiedzą na to krewni i przyjaciele. Odpocznij od pomagania każdemu, kto od lat sprytnie udaje sierotę i nie potrafi kupić nawet chleba na śniadanie. Zadbaj teraz o swoje własne przyjemności i rób tak, aby to tobie było wygodnie! Dyskusje przycichną, a ty będziesz miał więcej czasu tylko dla siebie. Merkury od 6.07 sprzyja ciekawym wizytom i korzystnym wiadomościom rodzinnym.

Kariera i pieniądze
Bądź dyplomatą i unikaj otwartych konfliktów, bo wojna wcale się nie opłaci. Więcej skorzystasz, jeśli sprytnie dopasujesz się do różnych układów i wykorzystasz swoje dyplomatyczne zdolności. Uśmiechaj się, nawiązuj sympatyczne relacje i pomagaj, jeśli ktoś cię o to poprosi. Prostymi metodami umocnisz swoją zawodową pozycję, a szef nie będzie miał o nic do ciebie pretensji. Od 6.07 Wenus sprzyja twoim sprawom finansowym. Warto wybadać, czy znajdą się jakieś pieniądze na premię lub małą podwyżkę. Jowisz wciąż przebywa w twoim znaku zodiaku i zachęca cię do nowych inwestycji i mądrych zawodowych decyzji. Mimo wakacji trzymaj rękę na pulsie, bo zupełnie niespodziewanie możesz dostać atrakcyjną propozycję.

Zdrowie

Mars radzi ci, abyś nieco zwolnił i bardziej o siebie zadbał. Twoja kondycja w tym miesiącu zależy od tego, w jakim stanie jest twoja psychika. Wypoczywaj rozsądnie, wysypiaj się i nie miej pretensji do swojego własnego ciała, że nie chce schudnąć lub przytyć w tydzień.

ZALECENIA SPECJALNE

URODZENI 23.09 – 30.09

Merkury radzi pilnować telefonu i portfela. Możesz by roztargniony i coś zgubić. Działaj powoli i bądź ostrożny.

URODZENI 1.10 – 10.10

Mars ostrzega przed ryzykiem. Będziesz szybki i pewny siebie, ale lepiej unikać niepotrzebnych konfliktów.

URODZENI 11.10 – 22.10

Wenus pomoże ci zadbać o sprawy finansowe. Staniesz się bardziej oszczędny. Mimo tego nie żałuj sobie tego, co sprawia ci przyjemność.


Więcej horoskopów dla Wagi

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać; alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł; na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co pomoże ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 12W 12 numerze "Astrologii Profesjonalnej" publikujemy artykuł Izabeli Podlaskiej-Konkel o interpretacji horoskopów horarnych dotyczących pytań o sprawy zawodowe, cenę produk­tu, rządy i werdykt sądu oraz finał sprawy oraz tekst o tym, jak interpretować horoskopy wydarzeniowe. Ewa Krajewska przedstawia znaczenia dziewiątego domu, a Ewa Seydlitz odtwarza chronologię przepowiedni Nostradamusa.

Zamów aktualny numer