Horoskop dla Wagi na Słońce w Pannie od 23.8.2023 do 22.9.2023

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Korzystne okazje

W tym zodiakalnym miesiącu będzie ci się bardzo dobrze wiodło. Masz teraz szczęście i będziesz mógł liczyć na przyjaciół. 15.09 Mars wkroczy w twój znak zodiaku. Przyniesie ci nowe wyzwania i sprawi, że będziesz gotowy do działania. Rób to, co lubisz bez wyrzutów sumienia.

MIŁOŚĆ

Zapowiada się udany miesiąc, a wasze uczucia rozkwitną, bo Wenus będzie w sekstylu. Uda się załagodzić konflikty, przekonać partnera do ważnych spraw, zapomnieć o nieudanych związkach. To dobry czas na rozpoczynanie ważnych wspólnych inwestycji lub znalezienie odpowiedniego partnera, ale nie denerwuj się z byle powodu. 27.08 Mars wkroczy do twojego znaku i musisz działać ze spokojem. Samotne Wagi mogą teraz liczyć na wsparcie Wenus, która pomoże wam znaleźć kogoś, z kim zapragniecie zostać na dłużej. Warto będzie bywać w towarzystwie i nawiązywać nowe znajomości, a także zakładać profile na portalach. Coś nowego może się teraz zacząć, szczególnie jeśli ostatnio nie było ku temu okazji. Wagi w związkach poczują wielką zwyżkę miłosnej formy. Wenus pomoże wam załagodzić nieporozumienia, a Mars nastawi optymistycznie do wszystkich przedsięwzięć. Teraz myślcie o powiększeniu rodziny, zmianie mieszkania na lepsze.
 
RODZINA I PRZYJACIELE
Będziesz miał teraz dobry humor i więcej szczęścia w relacjach z ludźmi. Wykorzystaj dobrą passę i spełnij swoje marzenie: jedź w podróż, spotykaj się z przyjaciółmi, nie angażuj się w konflikty. W miłości nadejdą lepsze dni, a twoje emocjonalne potrzeby zostaną zaspokojone. Od 15.09 skoncentruj się także na relacjach rodzinnych, bo masz szansę na lepszą komunikację i większe zrozumienie u krewnych. Przy tobie pojawi się też więcej sprzyjających ludzi. Bądź życzliwy i uprzejmy, bo teraz nadchodzi czas zawierania bardzo korzystnych i długoletnich znajomości.
 
PRACA I PIENIĄDZE
Twoja kariera przyspieszy, a Mars od 27.08 sprzyja sprawom finansowym. Warto rozglądać się za źródłem dodatkowych pieniędzy. Mars wszystko przyspieszy, ułatwi zawieranie ważnych znajomości lub podpisywanie lukratywnych kontraktów, ale może być nerwowo. Będziesz teraz miał powodzenie i dobrą rękę do interesów. Warto się szkolić, planować ważne zadania lub szukać lepszej posady. Szukający lepszej pracy mają szansę znaleźć dobrą propozycję. Warto wysyłać oferty, nawet w miejsca, które wydają się wam poza waszym zasięgiem. Miesiąc sprzyja znajdowaniu dobrej posady, ale musicie bardziej aktywnie działać. Postarajcie się wykorzystać stare znajomości, ktoś z przyjaciół może wam teraz pomóc.
 
ZDROWIE
Od 27.08 Mars w koniunkcji może sprawić, że niektórzy ludzie będą cię denerwować. Dbaj o zdrowie i unikaj ryzykownych dziedzin sportu, bo możesz być rozkojarzony, a to grozi kontuzjami. Lepiej nie porywać się na wielkie i ambitne zadania. Warto za to zadbać o zdrowie, zacząć ćwiczyć i kontrolować dietę, żeby nic ci nie szkodziło.
 
ZALECENIA SPECJALNE

URODZENI 23.09 – 30.09
Od 27.08 Mars zacznie na ciebie silnie wpływać. Unikaj ryzykownych interesów, nie angażuj się w cudze sprawy. Lepiej zająć się porządkami, nadrabianiem zaległości lub po prostu zajmij się swoim hobby.
 
URODZENI 1.10 – 10.10
Masz teraz siłę i optymizm, dlatego szybko zabierz się za ważne zadania. Czy praca, czy domowe porządki, pójdą bardzo sprawnie. Jowisz sprzyja nowym znajomościom, a masz też wielkie szczęście do ludzi. Korzystaj.
 
URODZENI 11.10 – 22.10
Bądź optymistyczny i patrz w przyszłość, zamiast tracić energię na niepotrzebne dyskusje z ponurymi osobami. Teraz wszystko stanie się łatwiejsze i poczujesz, że więcej ludzi cię 
 


Więcej horoskopów dla Wagi

Nowo?ci wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebną interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer