Horoskop dla Wagi na Słońce w Wodniku od 20.1.2023 do 18.2.2023

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Nieoczekiwana pomoc i sukces

Słońce w trygonie sprzyja sukcesom, dopisze ci powodzenie. Będziesz w dobrym humorze, ale dbaj o siebie. Od 11.02 Merkuryt też znajdzie się w trygonie. Wykorzystaj każdą okazję, aby odpocząć i skoncentruj się przede wszystkim na swoich własnych sprawach, bo ciągle ktoś będzie cię o coś prosił.

MIŁOŚĆ
Słońce w trygonie do twojego znaku zodiaku zapewni ci dobry humor i pomoże znaleźć czas na randkę. W miłości bądź odważny, bo szczęście ci w tym miesiącu bardzo sprzyja. Mów otwarcie o swoich potrzebach, dziel się przemyśleniami i uczuciami. Do 26.01 Wenus w trygonie pomoże popatrzeć na relacje w większym optymizmem. Partner będzie miał dla ciebie więcej czasu, mniej będzie problemów i napięć w związku. Jeśli jednak ktoś ze znajomych zawraca ci głowę swoimi problemami, to z tego powodu nie rezygnuj z randki. Miłość niech będzie teraz na pierwszym miejscu! Prawdziwi przyjaciele nie obrażą się, że budujesz własne szczęście i będą cię mocno wspierać. Samotnym Wagom znów przybędzie sympatycznych wielbicieli i wytrwałych adoratorów. Warto się bacznie rozglądać, szczególnie od 11.02, gdy Merkury znajdzie się w trygonie do twojego znaku. Zwróć też uwagę na różne znajomości, które miały potencjał, a nie rozwinęły się z różnych przyczyn. Może się zdarzyć, że teraz będziecie mieli lepszy czas.
 
RODZINA I PRZYJACIELE
Na odpoczynek i czytanie książek możesz nie mieć czasu, bo przez cały miesiąc coś się będzie w twoim domu działo. Spodziewaj się gości, telefonów i dyskusji na temat wspólnych planów na resztę roku. Od 11.02 Merkury w trygonie do twojego znaku ułatwi ci rozmowy z krewnymi i pomoże jasno określić, co ci się podoba, a co nie. Możesz teraz załatwiać wspólne sprawy i zarządzać rodzinnym majątkiem, bo będziesz miał dobrą rękę do inwestycji i spraw urzędowych. Teraz możesz przemeblowywać mieszkanie, planować większy remont lub nawet szukać lepszego lokum.
 
PRACA I PIENIĄDZE
Nawet jeśli masz nudną pracę, to w tym miesiącu jednak wydarzy się coś bardziej ekscytującego. Trygon Słońca i Marsa sprzyjają szybkim sukcesom, zawodowym. Uda dostrzec szansę tam, gdzie inni zwątpili lub za szybko się poddali. Działaj szybko i odważnie, bo możesz zdobyć zaufanie kogoś ważnego. W finansach jednak bądź ostrożny i dwa razy licz każdą wydaną złotówkę, bo Jowisz jest w opozycji, a to aspekt luksusu. Pieniędzy ci nie zabraknie, ale to nie znaczy, że możesz być rozrzutny. Merkury od 11.02 jest w trygonie i sprzyja zakupom, jednak nie daj się nikomu wykorzystać i nie ufaj zbyt pięknym obietnicom. Negocjuj, pytaj o wszystkie szczegóły, z upiorem drąż finansowe tematy, a dobrze na tym wyjdziesz.
 
ZDROWIE
Mars w trygonie do twojego znaku zachęca do spacerowania, dbania o zdrowie i szukania informacji na temat ekologicznego stylu życia. Do 26.01 Wenus w trygonie sprawi, że możesz mieć większą ochotę na słodycze i różne niezdrowe przekąski. Uważaj, bo chwila zapomnienia i cała paczka zniknie. Warto się ruszać, żeby być w dobrej formie i nie narzekać na dodatkowe kilogramy.
 
ZALECENIA SPECJALNE

URODZENI 23.09 – 30.09 
Jowisz w opozycji do twojego dekanatu pomoże ci cieszyć się urokami życia. Trudne rodzinne sprawy chętnie przełożysz na inny czas, a miesiąc sprzyja dobrej zabawie i zajmowaniu się hobby. Masz powodzenie, także w miłości.
 
URODZENI 1.10 – 10.10
Słońce w trygonie do twojego dekanatu doskonale wpłynie na twój intelekt. Uda ci się odkryć rozwiązanie problemu, który od dawna spędzał wszystkim sen z powiek. To dobry miesiąc, żeby się czegoś nauczyć lub rozwijać artystyczne hobby.
 
URODZENI 11.10 – 22.10
Będziesz miał wiele znakomitych i rewolucyjnych pomysłów, ale mniej cierpliwości do wprowadzania ich w życie. Miesiąc bardziej sprzyja zabawie i hobby, niż ciężkiej pracy. Nie martw się, bo Saturn w trygonie sprawi, że i tak będziesz doceniany.
 


Więcej horoskopów dla Wagi

Nowo?ci wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebną interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer