Horoskop dla Wagi na Słońce w Wadze od 22.9.2021 do 22.10.2021

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

To będzie twój miesiąc!

Mars i Merkury już są w Twoim znaku, budzą odwagę i przynoszą doskonałe pomysły. A teraz dołączy do nich Słońce, więc będziesz jeszcze bardziej aktywny. Śmiało realizuj swoje plany, rozmawiaj o przyszłości i snuj plany na przyszłość. To, co teraz postanowisz będzie zajmować cię i inspirować przez kolejny rok.

MIŁOŚĆ
Staniesz się wesoły i optymistyczny, a także bardziej niż zwykle wyrozumiały wobec cudzych wad. Ciekawe propozycje randek sypać się będą jak z rękawa, nie przegap ich i spędź czas naprawdę miło.
Samotne Wagi będą w doskonałym nastroju. Pociągać cię będą niecodzienne znajomości i zabawne sytuacje. Twoje zachowania i poglądy mogą być bardzo zaskakujące. Kto sądził, że zdążył poznać cię na wylot , ten może się teraz zdziwić! Od 7.10 Wenus znajdzie się w sekstylu i szczęście w miłości jeszcze bardziej zacznie ci sprzyjać. Poznane teraz osoby zagoszczą w twoim sercu na dłużej.
Wagi w stałych związkach zapragną spędzić więcej czasu tylko we dwoje. Domowe i zawodowe obowiązki zejdą na drugi plan. Wykorzystaj ten czas, aby ożywić i ubarwić swój związek. Zorganizujcie wspólne rozrywki lub wybierzcie się gdzieś bez narzekających przyjaciół.

RODZINA I PRZYJACIELE

Przez ten zodiakalny miesiąc poszukiwać będziesz wrażeń i emocji. Zwyczajne zajęcia i powtarzające się obowiązki nagle zaczną cię nudzić, a nawet trochę irytować. We wszystkich dziedzinach życia twoim największym atutem będą teraz nowe i odkrywcze pomysły. Nie rezygnuj jednak zbyt łatwo z tego, co ci przyjdzie do głowy, bo bliscy będą cię wspierać. Pytaj też o wszystko, co cię interesuje. Twoja ciekawość będzie silniejsza od zasad dobrego wychowania, ale dzięki niej odkryjesz kilka towarzyskich sekretów. Bądź jednak uprzejmy i dyskretny, bo inaczej ktoś złośliwy lub zazdrosny chętnie posądzi cię o złe intencje lub plotki.

PRACA I PIENIĄDZE
Nie odkładaj ważnych spraw na później i szczerze rozmawiaj o swoich planach. Planety będą cię wspierać, a nawet ześlą ci kilka zupełnie nowych propozycji. Sukces jednak zależeć będzie także od twojej wiary w siebie i wytrwałości. Jeśli zainteresujesz się nowymi dziedzinami wiedzy, zainwestujesz w swoje umiejętności i nie będziesz obawiała się wytrwałej pracy, to możesz dzięki temu jeszcze tej jesieni zyskać o wiele więcej, niż się sam spodziewałeś. Koniunkcja Słońca, Merkurego i Marsa może ci bardzo pomóc w sprawach zawodowych. Od 7.10 Wenus sprzyja zmianom na lepsze, także w finansach. Jeśli szukasz pracy lub planujesz ważną rozmowę z szefem, to szczęście właśnie teraz będzie ci sprzyjać.  Być może odniesiesz znaczną korzyść także dzięki swoim starym znajomościom lub też zupełnie niespodziewanie pomogą ci przyjaciele. Zadbaj o dobre relacje ze współpracownikami. W kontaktach z ludźmi będziesz bezpośredni i szczery. Twoje opinie mogą być trochę zaskakujące dla osób, którym dotychczas tylko posłusznie przytakiwałeś.
Pamiętaj, że koniunkcja Merkurego sprzyja ambitnym pomysłom. Nie znaczy to, że od razu zajmiesz kierownicze stanowisko, ale teraz masz szansę zapoczątkować wydarzenia, które przez następne lata przyniosą ci spodziewany sukces. Październik sprzyjać będzie  także zdobywaniu ciekawych umiejętności, a także rozpoczynaniu służbowych podróży i szkoleń. Poszukujący lepszej pracy powinni starać się ze wszystkich sił. Możesz wygrać w konkursie lub po prostu spodobać się bardzo ważnej osobie. Miesiąc sprzyja również doskonałym pomysłom na własny biznes.

ZDROWIE
Jesień sprzyja dbaniu o zdrowie i kondycję. Korzystna koniunkcja Słońca sprawi, że poczujesz radość i ożywienie. Jeśli cierpisz z powodu różnych dolegliwości, to teraz poczujesz się lepiej, choć Mars wciąż radzi dbać o bezpieczeństwo. Nie zaniedbuj też ważnych badań i wizyt lekarskich, bo czas sprzyja udanym kuracjom. Koniunkcja Marsa, który towarzyszy ci przez cały miesiąc może sprawić, że staniesz się wrażliwszy na zimno i przeciągi. Zadbaj o swoją wygodę i nie oszczędzaj teraz na wygodnych meblach, pościeli lub odzieży. Od 7.10 Wenus w sekstylu sprzyja za to dbaniu o urodę.

ZALECENIA SPECJALNE

URODZENI 23.09 – 30.09

Jesienna chandra wcale cię nie dopadnie. Będziesz pomagać innym, a twoje rady dodadzą sił komuś, kto sam nie radzi sobie z przeciwnościami losu. Jednak pamiętaj też osobie, Mars w koniunkcji sprawi, że kiedyś będziesz musiał odpocząć.

URODZENI 1.10 – 10.10

Komplementy i miłe słowa poprawią ci humor, sam też nie szczędź pochwał innym. Ale uważaj, Słońce w koniunkcji radzi pilnować ważnych spraw. Nie daj się rozproszyć, pracuj na sukces.

URODZENI 11.10 – 22.10
Nie dyskutuj na trudne tematy z upartymi osobami. Merkury w koniunkcji sprawi, że będziesz bezkompromisowy i znowu ktoś poczuje się urażony. Nie daj się sprowokować do awantury, na pewne osoby szkoda twojej pozytywnej energii.


Więcej horoskopów dla Wagi

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebna interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dÂźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer