Horoskop dla Wagi na Słońce w Baranie od 20.3.2021 do 18.4.2021

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Razem raźniej

Słońce i Wenus w opozycjach dodadzą ci odwagi. Sam będziesz decydował o wszystkich swoich sprawach, nie będziesz słuchał poleceń i nakazów. Mimo tego dbaj o dobre relacje z ludźmi, bo zawsze lepiej mieć przyjaciół po swojej stronie.

MIŁOŚĆ

Opozycja Wenus zapewni ci powodzenie w miłości, ale też może przynieść ci kilka miłosnych dylematów. Ktoś w twoim otoczeniu zacznie narzekać i marudzić. Zanim zaczniesz pomagać, osądzać i pośredniczyć trzy razy się zastanów, o co na prawdę chodzi i kto kim manipuluje. Sytuacja sama się rozwiąże, a ty unikniesz problemów.
Najwięcej szczęścia w miłości będziesz od 14.04. Druga połowa może zaskoczyć cię sympatyczną niespodzianką. Jednak jesteś samotny, to już wcześniej śmiało szukaj kogoś do pary. W Internecie poznasz skromnego Byka, a na spacerze nie przegap sympatycznego Koziorożca.
 
RODZINA I PRZYJACIELE
Nie planuj wielkich przemeblowań czy generalnych porządków, bo nie znajdziesz na nie czasu. Wielkanoc o tak będzie udana, nie musisz wcale zastawiać całego stołu wymyślnymi potrawami. Słońce w opozycji do twojego znaku sprzyja towarzyskiej aktywności, choćby tylko przez Internet. Rozmawiaj i pytaj o wszystko, bo cudze przygody okażą się tak ciekawe, że szybko zapomnisz o własnych kłopotach. Będziesz bardzo życzliwy dla innych i doradzisz przyjaciołom jak właściwie się zachować. Możesz teraz odnowić znajomość z osobami, dla których ostatnio nie miałeś zbyt wiele czasu. Stara przyjaźń nie rdzewieje!
 
PRACA I PIENIĄDZE
Zastanów się dobrze, kto może ci w pracy pomagać i jak go do tego przekonać. Opozycja Słońca sprzyja różnym wspólnym projektom, a opozycja Merkurego także pomaga w ujawnianiu różnych  intryg i tajemnic. Jednak patrz przede wszystkim na swoje własne interesy i zyski. Okaże się, że współpracownicy mają różne swoje interesy, a ty będziesz będziesz musiał sprytnie między nimi lawirować. W przypadku zaskakujących propozycji nie decyduj się na nic zbyt szybko i słuchaj swojej intuicji. Cały szum i pośpiech może być powodem różnych sporów, które szybko miną. Jowisz w trygonie gwarantuje, że na każdy kłopot znajdziesz właściwe rozwiązanie, ale unikaj pośpiesznych i ryzykownych decyzji. Wszystko sobie przemyśl, a będziesz miał więcej pieniędzy.
 
ZDROWIE
Nie słuchaj rozmów o kolejnych strasznych chorobach, bo zaraz poczujesz się gorzej. Nie wierz też bezkrytycznie w to, co opowiadają znajomi. Trzymaj się swoich zwyczajów i dbaj o siebie. Kondycja ci dopisze, ale Słońce w opozycji radzi uważać podczas drobnych prac domowych. Możesz być zapominalski i roztargniony, więc częściej odpoczywaj. Pij też więcej wody mineralnej i kup kosmetyki, które nawilżają skórę, a będziesz piękniej wyglądać.
 
ZALECENIA SPECJALNE

URODZENI 23.09 – 30.09 
Zapowiada się pracowity, ale udany miesiąc. Będziesz w dobrym humorze, chętnie spotkasz się z przyjaciółmi lub częściej będziesz z nimi rozmawiać. Dbaj też o swoją wygodę, wybierz się do kosmetyczki lub na zakupy.
 
URODZENI 1.10 – 10.10
Będziesz ambitny, ale możesz napotkać na drobne kłopoty, jeśli nie przestaniesz się spieszyć. Dzięki dyplomacji i opanowaniu uda się rozwiązać trudną zawodową sprawę. W pracy unikaj sporów. Możesz być nerwowy, a nawet powiedzieć komuś coś niemiłego. 
 
URODZENI 11.10 – 22.10
Postanowisz skończyć już rozpoczęte sprawy, będzie ci bardziej niż zwykle zależeć na uznaniu i nagrodach. Jowisz przyniesie sukcesy, a kwiecień sprzyja załatwianiu spraw urzędowych, układaniu poważnych planów finansowych i robieniu porządków w rachunkach.


Więcej horoskopów dla Wagi

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebna interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dÂźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer