Horoskop dla Wagi na Słońce w Bliźniętach od 20.5.2017 do 20.6.2017

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Korzystaj z życia

Dobre wiadomości poprawią ci humor. Postaraj się nie obciążać trudnymi sprawami, bo może być ci trudno dotrzymać złożonych komuś obietnic. Najlepiej odpocznij od zwykłych obowiązków, przeznacz więcej czasu na relaks i różne przyjemności.

Miłość
Wenus w opozycji do twojego znaku sprawi, że będziesz zmienny w nastrojach i niezdecydowany w miłości. Zaczniesz potrzebować więcej czułości, dlatego znajdź czas aby pobyć tylko we dwoje. Im bliżej długiego weekendu, tym więcej w twoim związku miłości i radości. W czerwcu znów poczujesz się bezpiecznie u boku ukochanej osoby.

Samotne Wagi będą wymagające dla swoich adoratorów. Teraz liczą się czyny, a nie same obietnice i słowa! Możliwe są biurowe romanse i emocjonujące flirty, ale dopiero od 6.06 okaże się, czy warto się w nie bardziej angażować. Jeśli ktoś obiecał ci kino, ale potem o tym zapomniał, to nie ma sensu kontynuować tej znajomości.

Rodzina i przyjaciele
Postanowisz odpocząć od domowych obowiązków i wielkich zakupów. Zamiast sprzątać i gotować, zalegniesz na kanapie lub na leżaku. Bądź twardy i nie daj się zapędzić do kuchni, bo komuś w domu zachciało się frykasów! Ty też musisz czasami trochę sobie odpocząć. Na szczęście przyjaciele dobrze cię zrozumieją i chętnie spędzą z tobą wolny czas. Wybierzesz się na bardziej kameralne spotkania, kusić cię będą wystawy i koncerty. Słońce w trygonie do twojego znaku pomoże ci teraz odnowić wartościowe znajomości, które dają ci dużo siły i pozytywnej energii do działania.

Kariera i pieniądze
Łatwo zdobędziesz każdą potrzebną ci informację, będziesz lubiany i wszędzie mile widziany. Uważaj tylko, aby intrygi i zawodowe spiski, o których się teraz dowiesz, nie obróciły się przeciwko tobie. Mars od 4.06 ustawi się w kwadraturze do twojego znaku i aktywizuje twoich przeciwników. Postaraj się, aby nikt nie miał ci nic do zarzucenia, a tydzień będzie pracowity, ale bardzo udany. Do 6.06 Wenus sprzyja także twoim finansom. Nie wstydź się zapytać o podwyżkę lub chociaż premię, bo koniunkcja Jowisza także sprzyja zyskom materialnym.

Zdrowie

Mars od 4.06 tworzy kwadraturę do twojego znaku. Dbaj o siebie, a jeśli rozboli cię ząb, to nie czekaj, aż spuchniesz tylko pędź do dentysty. Od 7.06 Merkury będzie sprzyjać poprawie humoru i dbaniu o wygląd.

ZALECENIA SPECJALNE

URODZENI 23.09 – 30.09

Słońce zapewni ci dobry humor i wsparcie otoczenia. Będziesz teraz wesoły i pewny siebie. To dobry czas na zawieranie nowych znajomości i załatwianie różnych spraw na mieście.

URODZENI 1.10 – 10.10

Wenus przyniesie ci nowe pomysły na hobby i kierunki wakacyjnych podróży. Będziesz się dobrze czuć wśród ludzi młodych i kreatywnych. To dobry czas na rozwój osobisty.

URODZENI 11.10 – 22.10

Merkury sprzyja pracy, nauce i zdobywaniu ważnych informacji. Wyjaśnią się różne trudne sprawy i sekrety, które ostatnio cię niepokoiły.


Więcej horoskopów dla Wagi

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 12W 12 numerze "Astrologii Profesjonalnej" publikujemy artykuł Izabeli Podlaskiej-Konkel o interpretacji horoskopów horarnych dotyczących pytań o sprawy zawodowe, cenę produk­tu, rządy i werdykt sądu oraz finał sprawy oraz tekst o tym, jak interpretować horoskopy wydarzeniowe. Ewa Krajewska przedstawia znaczenia dziewiątego domu, a Ewa Seydlitz odtwarza chronologię przepowiedni Nostradamusa.

Zamów aktualny numer