Polecamy

Horoskop numerologiczny na 2018 rok

Horoskop roczny
na 2018 rok

Horoskop chiński na rok Ziemskiego Psa (2018)

Horoskop miłosny
na 2018 rok

Wróżba z tarota na 2018 rok

Wróżba z run na rok 2018

Numerologiczny horoskop miesięczny

Kursy i warszaty w Warszawskiej Szkole Astrologii

Tematy astrologicznych warsztatów czwartkowych (zima i wiosna 2018)

Internetowy kurs
"Astrologia prognostyczna" I-III 2018

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs
"Astrologia elekcyjna" I-III 2018

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs
"Astrologia horarna w praktyce" VI-IX 2018

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs
"Astrologia dla początkujących" IX-XII 2018

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs
"Interpretacja solariuszy" IX-XI 2018

Więcej informacji i zapisy

Horoskop dla Wagi na Słońce w Lwie od 22.7.2018 do 22.8.2018

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Bądź sobą

Nie oglądaj się na innych, nie słuchaj maruderów. Planety sprzyjają zawodowym sukcesom. Będziesz decydować o ważnych sprawach, wskazywać innym kierunek. Nauczysz innych, jak mądrze i sprawiedliwie rozsądzać spory. Bądź po prostu sobą, a znajdziesz się w gronie ludzi, którzy cię całkowicie akceptują. Wenus w twoim znaku pomoże ci znaleźć przyjaciół i zakochać się.

MIŁOŚĆ
Wenus bardzo pomaga ci w miłosnych sprawach. Lipiec to dobry czas na poważne rozmowy. Łatwo przekonasz bliską osobę do pomysłów, jakie ostatnio przyszły ci do głowy. Chcesz gdzieś wyjechać lub coś kupić? Teraz przekonasz do tego partnera. Ważne tylko, abyś w tym miesiącu znalazł czas dla bliskiej osoby, bo przyjaciołom i krewnym także będzie zależeć na twoim towarzystwie. Ktoś nawet uprze się, że chciałby iść w wami na imprezę lub kolację. Warto spotykać się z ludźmi, znajomi partnera nieoczekiwanie mogą ci w czymś pomóc. Od 7.08 Wenus w twoim znaku pomoże ci pogodzić się z partnerem, ustalić wspólne plany i porządnie wypocząć.

Samotne Wagi będą starały się być rozsądne i opanowane. W lipcu Mars w trygonie do twojego znaku przyniesie kilka ciekawych zaproszeń na towarzyskie spotkania. Będzie na nich ktoś ciekawy. W sierpniu kuj żelazo póki gorące. Od 7.08 Wenus w twoim znaku doda ci odwagi i seksapilu.

RODZINA I PRZYJACIELE
Nadmiar domowych obowiązków może wydać ci wyjątkowo męczący. Nie daj sobie wmówić, że tylko ty potrafisz zrobić udane zakupy lub zagotować wodę na herbatę. Słońce w sekstylu sprawi, że znajdziesz siły i argumenty, aby trochę inaczej podzielić domowe obowiązki. W sierpniu Mars sprzyja za to organizowaniu towarzyskich spotkań, a nawet większych przyjęć. Pomoże ci stworzyć wspaniałą atmosferę, w której wszyscy goście będą się dobrze bawić. Upiecz ciasto i dobrze się baw w gronie ludzi, których lubisz.

PRACA I PIENIADZE

Nadchodzi czas zysków i finansowych okazji. Wenus zapewni ci środki na realizację zawodowych marzeń i ambicji. Można będzie powierzyć ci różne ważne sprawy. Gdzie inni zwątpią, ty doskonale dasz sobie radę. Rutynowe czynności, rachunki lub długie zebrania będą cię nudzić, ale możesz na nich więcej zarobić. Ostatnie dni lipca sprzyjają dogadywaniu ważnych spraw. Warto teraz zapisywać się na ciekawe kursy, szkolenia i buszować w Internecie na stronach dla hobbystów. Od 7.08 Wenus sprzyja udanym inwestycjom i zakupom wyposażenia do twojego domu.

ZDROWIE
Nie słuchaj rozmów o chorobach, bo niepotrzebnie się zdenerwujesz. Mars sprawi, że w będziesz nerwowy. Ciśnienie może ci skoczyć, dlatego na siebie uważaj. Swoje wątpliwości omów z lekarzem, a nie wierz w to, co wyczytasz w Internecie. W sierpniu zadbaj o dietę, zacznij regularnie ćwiczyć.

ZALECENIA SPECJALNE

URODZENI 23.09 – 30.09

Słońce radzi ci poprawić relacje z bliskimi. Masz szansę dogadać się z teściami i uporządkować rodzinne finanse, bo będziesz bronić swojego zdania.

URODZENI 1.10 – 10.10
Merkury radzi ci, abyś wolne chwile wykorzystał na zabawę i odpoczynek. Także kontakty z nowymi ludźmi lub załatwianie spraw na mieście pozwolą ci odetchnąć od rutyny.

URODZENI 11.10 – 22.10
Mars sprawi, że będziesz szybki i zdecydowany. Zabierz się za prace, które wymagają siły fizycznej i samodzielności.


Więcej horoskopów dla Wagi

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer