Horoskop dla Wagi na Słońce w Pannie od 23.8.2019 do 22.9.2019

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Baw się i podejmuj ważne decyzje

Miesiąc sprzyja sztuce, zabawie i miłości. Wszędzie będziesz mile widziany. Kłopotów nie będzie, ale jeśli zaczniesz z kimś dyskusję, to będziesz chciał mieć ostatnie słowo. Dobroczynna Wenus 14.09 wkracza do twojego znaku zodiaku i będzie cię wspierać w każdej dziedzinie życia.

MIŁOŚĆ
Zakupy lub porządki to zajęcia, które powinny ustąpić miejsca miłości. Jeśli  będziesz miał za dużo na głowie, w twoim związku zapanuje napięta atmosfera. Na randce baw się i ciesz życiem, a nie zastanawiaj się nad tym, co trzeba zrobić w domu lub w pracy. Partner chętnie ci doradzi, ale nie ma wszystkim się zna. Unikaj dyskusji i sam podejmuj ważne dla siebie decyzje. Wenus w twoim znaku od 14.09 zapewni ci wiele erotycznych doznań i zgodę w miłości.

Samotne Wagi będą miały powodzenie, ale czeka je trochę miłosnych rozterek. Może się okazać, że jednocześnie pojawią się różne opcje i trzeba będzie wybierać z kim spędzić popołudnie. Od przybytku głowa nie boli! Wenus w twoim znaku od 14.09 sprawi, że twoje życie towarzyskie i uczuciowe rozkwitnie.

RODZINA I PRZYJACIELE
Twoi bliscy staną się bardziej samodzielni i sami odważnie zabiorą się za różne sprawy. Możesz na chwilę spuścić ich z oczu i zająć się swoim hobby. Przyjaciele chętnie cię odwiedzą, ale uważaj, gdy ktoś zacznie namawiać cię do zakupów na spółkę. Niektóre znajome ci osoby mogą wręcz stracić rozsądek, bo tak bardzo będą chciały coś mieć lub załatwić. Weekendy sprzyjają odpoczynkowi i dobrej zabawie. Nie planuj wielkich porządków, tylko poszukaj okazji do rozrywki.

PRACA I PIENIADZE
Przed tobą pracowity miesiąc. Zajmiesz się wyjaśnianiem różnych spraw finansowych i zawodowych. Poszukaj tańszych kredytów, kont w banku czy lepszych usług w niższej cenie, bo teraz masz dobrą rękę do pieniędzy. Opłaci się współpracować z ludźmi, a nawet prosić innych o pomoc. To może przynieść ci teraz niespodziewaną korzyść, dlatego nie bądź nieśmiały. Koniunkcje Merkurego (od 14.09) i Wenus (od 14.09) sprzyjają twoim finansom, ale postaraj się nie chwalić swoimi zakupami. Lepiej być skromnym, niż zwracać na siebie uwagę. Saturn wciąż tworzy kwadraturę do twojego znaku, nie podejmuj więc ryzykownych decyzji finansowych.

ZDROWIE
Jeśli będziesz o siebie dbał, to nie zagrozi ci teraz żadna grypa lub chrypa. Warto za to zadbać o wygląd. Wenus i Jowisz sprzyjają wielkiej przemianie u fryzjera i kosmetyczki. Zrób się na bóstwo!

ZALECENIA SPECJALNE

URODZENI 23.09 – 30.09

Słońce sprzyja aktywnemu odpoczynkowi. Nabierzesz ochoty na sport, spacery, jazdę na rowerze. Dzięki temu ostatnie tygodnie lata będą bardzo udane.

URODZENI 1.10 – 10.10
Wenus zachęca do odpoczynku, radości i spotkań z przyjaciółmi. Jeśli jesteś samotny, to teraz łatwiej będzie ci zawierać nowe znajomości. Wyjdź do ludzi, bo teraz pokonasz swoją własną nieśmiałość.

URODZENI 11.10 – 22.10
Merkury pomoże ci wyjaśnić różne zagadki i sekrety. Będziesz ciekawski i pewny siebie, łatwo zawrzesz nowe znajomości.


Więcej horoskopów dla Wagi

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer