Horoskop dla Wagi na Słońce w Wadze od 22.9.2020 do 22.10.2020

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Wszystko się uda!

Słońce w twoim znaku sprzyja zdobywaniu autorytetu, a Mars w opozycji sprawi, że będziesz dobrze wiedział, czego chcesz. Choć zwykle Waga lawiruje, to teraz będziesz zmierzać wprost do wyznaczonego celu. Ludzie też będą bardziej liczyć się tym, co powiesz. Pozbędziesz się starych wrogów i konkurencji, tylko nie odgrywaj się na słabszych. 16.10 nów w Twoim znaku pomaga naprawiać relacje z ludźmi.

MIŁOŚĆ
Do 1.10 zgodzisz się na najdziwniejsze pomysły partnera, bo Wenus w sekstylu sprawi, że będziesz miły i zgodny. Ale potem nagła zmiana humoru! Będziesz potrzebować więcej samodzielności i świętego spokoju, także od niektórych wspólnych znajomych. Mimo tego Słońce w koniunkcji sprzyja miłości i wspólnemu spędzaniu czasu, jednak nie możesz się nudzić. Idźcie na randkę w zupełnie nowe miejsce, zorganizujcie szybki wyjazd lub inne atrakcje. Samotne Wagi będą szukać wesołego towarzystwa. Bliźniak lub Strzelce chętnie rozśmieszą cię swoimi pomysłami. Mimo wszystko słuchaj intuicji, czasami wielka miłość zaczyna się od żartów. Od 14.10 Merkury w retrogradacji pomoże ci ustalić, co rzeczywiście wiesz i czujesz.

RODZINA I PRZYJACIELE
Słońce przyniesie ci zaproszenia na ciekawe spotkania, a Twoja impreza urodzinowa będzie udana. Odnowisz różne stare kontakty i huragan gości przetoczy się przez twój dom. Ugość wszystkich najlepiej jak potrafisz, ale w wolne dni znajdź też czas, żeby się porządnie wyspać. Mars w kwadraturze sprawi, że możesz nerwowo reagować na niektóre przynudzające osoby. Zwłaszcza Raki lub Koziorożce będą nadawać na zupełnie innych falach i lepiej nie wchodzić w nimi w polemiki.

PRACA I PIENIĄDZE

To będzie bardzo dobry miesiąc dla twojej kariery, dlatego warto poświęcić więcej czasu na pracę. Przegonisz konkurencję i strach będzie z Tobą zadrzeć. Mars w opozycji pomoże wywalczyć to, na czym ci zależy. Lepiej jednak wszystkiego osobiście pilnować. Bądź samodzielny, a w pracy wszystko dobrze się ułoży. Jowisz w kwadraturze chętnie wyciągnie cię też na szybkie zakupy. Pieniędzy ci nie zabraknie, ale nie ulegaj pierwszemu impulsowi. Pomyśl trzy razy, czy droga rzecz aby na pewno jest ci potrzebna, a od 14.10 unikaj już zakupów, bo Merkury w ruchu wstecznym lubi podrzucać buble.

ZDROWIE
Mars w opozycji nie sprzyja sportowym wyczynom, ale jednocześnie Słońce w koniunkcji budzi w tobie dziką ambicję. Nie przesadzaj jednak ze sportem i planuj treningi z rozsądkiem. Jeśli czujesz, że coś cię boli, zrezygnuj z robienia ćwiczeń. Będziesz potrzebować więcej czasu na regenerację organizmu, musisz szanować zwłaszcza kręgosłup i kolana. Lepiej zwolnić tempa, niż potem przez resztę jesieni leczyć kontuzję.

ZALECENIA SPECJALNE

URODZENI 23.09 – 30.09

Słońce zapewni ci popularność. Nie uciekniesz przed znajomymi. Ktoś jednak zażąda rewanżu lub przysługi. W pracy możliwe będą dodatkowe zlecenia i ważne sprawy, ale sprawnie dasz sobie z nimi radę i więcej zarobisz.

URODZENI 1.10 – 10.10

Przed tobą udany miesiąc, ale musisz skoncentrować się na swoich celach. Każda sytuacja, nawet niezbyt dobra, obróci się na Twoją korzyść, tylko się nie złość na innych. Jeśli masz kłopoty, poproś przyjaciół o pomoc. Tym razem Ci nie odmówią.

URODZENI 11.10 – 22.10

Zajmij się ambitnymi planami, zamiast wojować ze sprawami z przeszłości. 16.10 nów Księżyca w twoim znaku przyniesie ci ambitne pomysły. Życie duchowe też będzie ważne, dlatego zwracaj uwagę na sny i przeczucia. A jeśli poczujesz natchnienie, pisz powieść lub rób piękne zdjęcia.


Więcej horoskopów dla Wagi

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebna interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dÂźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer