Horoskop dla Wagi na Słońce w Baranie od 20.3.2020 do 18.4.2020

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Nowe perspektywy

Miesiąc sprzyja odpoczynkowi i robieniu ambitnych planów na przyszłość. Saturn od 22.03 przestanie działać niekorzystną kwadraturą na twój znak i sprawy, które się komplikowały od dwóch lat teraz zaczną układać się po twojej myśli. Mimo trudnej aury sporo spraw uda się załatwić, bo Merkury przynosi ci same dobre pomysły.

MIŁOŚĆ
W stałych związkach zapanuje więcej spokoju, ale będziesz musiał załatwić za partnera kilka zaległych spraw. Mimo tego będziesz w dobrym nastroju, a opozycja Słońca sprzyja wspólnemu odpoczynkowi. Zamiast jednak spotkać się z przyjaciółmi, spędzajcie więcej czasu tylko we dwoje. Odkryjecie nowe wspólne zainteresowania, zwiedzicie ładne miejsca.

Samotne Wagi będą flirtować i bawić się na całego. Warto buszować po internetowych forach i mediach społecznościowych, bo trygon Wenus od 3.04 sprzyja ciekawym propozycjom. Warto umówić się z kimś, kto jest z nieco innego kręgu towarzyskiego i ma ciekawe zainteresowania. Randka w ciemno tym razem może być bardziej niż interesująca.

RODZINA I PRZYJACIELE
Opozycja Słońca pomoże ci lepiej zrozumieć potrzeby bliskich ci ludzi. Będziesz gościnny, hojny i serdeczny. Warto dzwonić do dawno nie słyszanych znajomych, a w domu częściej rozmawiać z krewnymi. Nie marnuj też okazji do zawarcia ciekawych internetowych znajomości, które zsyła ci od 3.04 trygon Wenus. W weekendy możesz być jednak trochę nerwowy. W Wielkanoc lepiej unikać złośliwych sąsiadów lub zrezygnować z wizyty u krewnych, którzy wszystkich krytykują. Zostań w domu i odpocznij! Czas sprzyjać będzie wspólnemu gotowaniu, oglądaniu filmów i miłemu spędzaniu czasu.

PRACA I PIENIADZE
W pracy zacznie ci zależeć na wynikach, efektach i statystykach. Opozycja Słońca obudzi twoją ambicję i staniesz do wyścigu o uznanie szefa. Postanowisz pracować lepiej i szybciej. Zastanów się tylko, czy szef ci za to zapłaci i czy twoje starania zostaną docenione. To nie sztuka zaharować się na śmierć, sztuka pracować mądrze i rozkładać siły tak, aby na wszystko ich starczyło. Pamiętaj o zjedzeniu czegoś pożywnego podczas przerwy obiadowej i dbaj o swoje bezpieczeństwo. Pod koniec miesiąca powinieneś trochę zwolnić i odpocząć. Mars radzi ci też przestrzegać zasad BHP i różnych innych przepisów. Wenus w kwietniu pomoże ci odzyskać dług lub znaleźć dodatkowe zajęcie, aby dorobi do pensji.

ZDROWIE
Słońce w opozycji do twojego znaku sprzyja niestety kontuzjom i przeziębieniom. Uważaj, bo choć na dworze coraz cieplej, to jeszcze nie czas chować sweter do szafy. Chore gardło czy uciążliwe przeziębienie może ci przeszkodzić w ważnej prezentacji czy spowoduje nieobecność na internetowym zebraniu, co zostanie odnotowane na twoją niekorzyść. Dbaj o siebie!

ZALECENIA SPECJALNE

URODZENI 23.09 – 30.09

Słońce sprzyja towarzyskiej aktywności. Możesz teraz liczyć na ważne wiadomości. Jeśli masz jakieś prywatne sekrety, to lepiej ich pilnuj!

URODZENI 1.10 – 10.10

Merkury pomoże ci zdobyć uznanie. Teraz prezentuj swoje prace i dokonania, a nawet chwal się tym, co udało ci się osiągnąć. Nie narzekaj i pracuj, na odpoczynek znajdziesz czas w weekendy.

URODZENI 11.10 – 22.10

Mars sprawi, że poszukasz nowych wyzwań. Zamiast rozpraszać się na dziesiątki różnych planów, skoncentruj się na tych, które zapewnią ci szansę na rozwój i pieniądze.


Więcej horoskopów dla Wagi

NowoÂści wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz siê z symbolik¹ dziewi¹tek, nauczysz siê odczytywaÌ alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wró¿ebne interpretacje karty S³oùce. Prezentujemy równie¿ historiê Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy te¿ rozk³ady dla samotnych: Czas na mi³oœÌ, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

ZamĂłw aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajduj¹ siê teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym po³o¿eniu Wenus, a tak¿e artyku³ na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

ZamĂłw aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Ksiê¿yc, zapoznasz siê z bogatym zwierzyùcem w Tarocie Thota, zapoznasz siê z pog³êbionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy równie¿ rozk³ady na nowe sytuacje: na pierwsz¹ randkê, now¹ pracê czy now¹ znajomoœÌ. Dowiesz siê, jakie litery i dŸwiêki przyporz¹dkowane s¹ wielkim arkanom, co mo¿e ci w medytacji z kartami.

ZamĂłw aktualny numer