Polecamy

Horoskop numerologiczny na 2018 rok

Horoskop roczny
na 2018 rok

Horoskop chiński na rok Ziemskiego Psa (2018)

Horoskop miłosny
na 2018 rok

Wróżba z tarota na 2018 rok

Wróżba z run na rok 2018

Numerologiczny horoskop miesięczny

Kursy i warszaty w Warszawskiej Szkole Astrologii

Tematy astrologicznych warsztatów czwartkowych (zima i wiosna 2018)

Internetowy kurs
"Astrologia prognostyczna" I-III 2018

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs
"Astrologia elekcyjna" I-III 2018

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs
"Astrologia horarna w praktyce" VI-IX 2018

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs
"Astrologia dla początkujących" IX-XII 2018

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs
"Interpretacja solariuszy" IX-XI 2018

Więcej informacji i zapisy

Horoskop dla Wagi na Słońce w Raku od 21.6.2018 do 21.7.2018

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Zadbaj o swój komfort

Planety pomogą ci nawiązać dobre relacje z ludźmi, a trygon Marsa doda odwagi. Zrób szybko to, co do ciebie należy, a potem zajmij się zabawą i rozrywką. Słońce w kwadraturze zachęci cię do dbania o rodzinę i wspólny komfort.

MIŁOŚĆ
Słońce uczyni cię bardzo wyrozumiałym dla innych ludzi. Chętnie pomożesz partnerowi w jego zawodowych sprawach, będziesz mniej czepialski i nerwowy. Trygon Marsa sprzyja konkretnym dokonaniom, razem rzeczywiście możecie zrobić więcej! Na randkach przejmiesz dowodzenie. Nie wstydź się swoich potrzeb, a satysfakcja będzie gwarantowana.

Samotne Wagi przestaną żyć wspomnieniami. Wprowadź nowe reguły oceny kandydatów na randki, nie spotykaj się z byle kim, zacznij stawiać wymagania sobie i innym, a szybciej znajdziesz kogoś, kto pasuje do twojego ideału. Dzięki Merkurego od 29.06 masz szansę poznać kogoś na przyjęciu u znajomych lub w podróży.

RODZINA I PRZYJACIELE

Masz ochotę zrobić coś zupełnie inaczej, niż do tej pory? Kusi cię wyjazd na weekend lub chcesz pomalować dom w niezwykłe kolory? Zrób to, zamiast się zastanawiać, co powiedzą na to krewni i przyjaciele. Odpocznij od pomagania każdemu, kto od lat sprytnie udaje sierotę i nie potrafi kupić nawet chleba na śniadanie. Zadbaj teraz o swoje własne przyjemności i rób tak, aby to tobie było wygodnie! Dyskusje przycichną, a ty będziesz miał więcej czasu tylko dla siebie. Pamiętaj, że warto zrobić porządki, a nawet mały remont. Saturn wciąż działa kwadraturą na twój znak, dlatego zrób przegląd niepotrzebnych rzecz i poszerz swoją przestrzeń życiową, a od razu poczujesz się lepiej.

PRACA I PIENIADZE
Bądź dyplomatą i unikaj otwartych konfliktów, bo wojna wcale się nie opłaci. Więcej skorzystasz, jeśli sprytnie dopasujesz się do różnych układów i wykorzystasz swoje dyplomatyczne zdolności. Uśmiechaj się, nawiązuj sympatyczne relacje i pomagaj, jeśli ktoś cię o to poprosi. Prostymi metodami umocnisz swoją zawodową pozycję, a szef nie będzie miał o nic do ciebie pretensji. Do 10.07 Wenus sprzyja twoim sprawom finansowym. Warto wybadać, czy znajdą się jakieś pieniądze na premię lub małą podwyżkę.

ZDROWIE
Mars radzi ci, abyś nieco zwolnił tempo i bardziej o siebie zadbał. Twoja kondycja w tym miesiącu zależy od tego, w jakim stanie jest twoja psychika. Wypoczywaj rozsądnie, wysypiaj się i nie miej pretensji do swojego własnego ciała, że nie chce schudnąć lub przytyć w tydzień.

ZALECENIA SPECJALNE

URODZENI 23.09 – 30.09
Mars radzi pilnować telefonu i portfela. Możesz by roztargniony i coś zgubić. Działaj powoli i bądź ostrożny.

URODZENI 1.10 – 10.10
Pluton radzi unikać ryzyka. Będziesz szybki i pewny siebie, ale lepiej unikać niepotrzebnych konfliktów.

URODZENI 11.10 – 22.10

Wenus pomoże ci zadbać o sprawy finansowe. Staniesz się bardziej oszczędny. Mimo tego nie żałuj sobie tego, co sprawia ci przyjemność.


Więcej horoskopów dla Wagi

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer