Horoskop dla Wagi na Słońce w Strzelcu od 22.11.2018 do 22.12.2018

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Nie daj się nudzie

Miesiąc sprzyja zgodnej współpracy z ludźmi. Będziesz w dobrym humorze, chętnie pomożesz zagubionym przyjaciołom i zestresowanym współpracownikom. Słońce znajduje się w sekstylu do twojego znaku zodiaku. Pomaga ci wygrać z jesienną nudą, podsuwa coraz to nowe, ciekawe rozwiązania. Opozycja Urana sprzyja ambitnym pomysłom. Saturn może uprzykrzać ci życie dodatkowymi obowiązkami i rutyną, ale przyjaciele dostarczą ci dużej porcji rozrywki i zabawy.

MIŁOŚĆ
Już czas zdecydowanie odciąć od ludzi, którzy krytykują twoje miłosne wybory  lub wymagają, że będziesz gotowy na każde ich skinienie. Koniunkcja Wenus sprawi, że bez żalu zerwiesz nieudane flirty i romanse, które do niczego sensownego nie prowadzą.
Jeśli w twoim związku źle się dzieje, to postanowisz przeprowadzić ważną rozmowę i wiele w efekcie zyskasz. Dojście do zgody może być w tym tygodniu o wiele prostsze, niż sądzisz. Grudzień sprzyja odpoczynkowi. Lepiej wymigać się od zbyt głośnych spotkań i pobyć tylko we dwoje.

Samotne Wagi będą miały o wiele więcej powodzenia i dobrych pomysłów na pozbycie się kompleksów. Dni pełni Księżyca 23-25.11 sprzyjają dobrej zabawie i obiecującym flirtom. Do 2.12 Wenus wciąż przebywa w twoim znaku, umawiaj się więc na randki i dawaj znak, że jesteś do wzięcia.

RODZINA I PRZYJACIELE

Rodzinne sprawy toczyć się będą spokojnym rytmem. Drobny bałagan lub niesforne dzieci przestaną cię skłaniać do rozwodu lub wyprowadzki. Jeśli z kimś z sąsiadów lub dalszych krewnych miałeś na pieńku, to sytuacja wreszcie się trochę uspokoi. Chętnie przyjmiesz gości i porozmawiasz o wspólnych sprawach. Wenus pomoże ci stworzyć wspaniałą atmosferę, w której wszyscy goście będą się dobrze bawić i nikt nie będzie czuł się samotny. Niczego bliskim nie żałuj i dobrze się baw, bo trochę luzu nikomu jeszcze nie zaszkodziło!

PRACA I PIENIADZE
W pracy zapowiada się więcej spokoju. Ktoś nerwowy pojedzie na szkolenie lub weźmie urlop i wszyscy będą mogli odetchnąć. Nie będziesz się niczym martwił, a twoje starania i tak zostaną dostrzeżone przez szefa. Ucz się, wypowiadaj na ważne tematy i stawaj w pierwszym szeregu. Twoje dokonania mogą być przedmiotem publicznych rozważań, a być może czeka cię prezentacja lub wystąpienie przed większym gronem słuchaczy. Zostaniesz dobrze przyjęty i oceniony.

Możesz mieć jednak więcej pokus związanych z różnymi wydatkami na ubrania lub kosmetyki. Inwestycja w siebie w listopadzie będzie się najbardziej opłacić. Także wydatki związane z domem, wystrojem i meblami mogą okazać się bardzo udane. W grudniu unikaj zaciągania pożyczek i kredytów.

ZDROWIE
Nie grozi ci grypa ani chrypa, ale Saturn radzi ci radzi ci, abyś dbał o zdrowie i kondycję. Nie zaniedbuj teraz wskazań lekarza i unikaj tego, co ci nie służy. Podczas uprawiania sportu dbaj o swoje bezpieczeństwo, bo ktoś może namawiać cię do wysiłku ponad twoje możliwości. Nie daj się podpuścić, a spędzisz miesiąc w bardzo dobrym zdrowiu.

ZALECENIA SPECJALNE

URODZENI 23.09 – 30.09

Słońce sprawi, że będziesz ciekawski i energiczny. Pociągać cię będą wyjazdy, sztuka i nowe towarzyskie sytuacje. Twoje spostrzeżenia mogą być bardzo zaskakujące. Zostaniesz gwiazdą ważnego spotkania, a twoje żarty i powiedzonka wszyscy będą sobie powtarzać.

URODZENI 1.10 – 10.10
Saturn doda ci cierpliwości. Postanowisz skończyć już rozpoczęte sprawy, będzie ci bardziej niż zwykle zależeć na uznaniu i nagrodach. Miesiąc przyniesie sukcesy, a aura sprzyja załatwianiu spraw urzędowych, układaniu poważnych planów finansowych i robieniu porządków w rachunkach.

URODZENI 11.10 – 22.10

Merkury radzi ci samemu pilnować ważnych spraw. Trzymaj się z daleka od nieuprzejmych ludzi. Możesz nerwowo reagować na różne docinki, a nawet obrażać się i wycofywać z różnych relacji. W razie potrzeby broń się najlepiej jak potrafisz i nie daj się nikomu źle traktować.


Więcej horoskopów dla Wagi

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer