Horoskop dla Wagi na Słońce w Raku od 20.6.2024 do 21.7.2024

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Podejmuj ważne decyzje

Przed tobą miesiąc pełen zmian i niespodzianek. Planety sprzyjać będą odważnym decyzjom i przyspieszą każdą twoją akcję. Zamiast poddawać się wydarzeniom i pytać innych o zdanie, sam chwyć za stery swojego życia. Teraz masz szansę naprawić to, co cię denerwuje, zatrzymuje i nie sprzyja twojemu rozwojowi.

MIŁOŚĆ
Wenus zadba, abyś miał powodzenie w miłości, ale jednocześnie staniesz się radykalny i bardziej wymagający. Postępuj tak, jak tobie jest wygodnie, ale nie zwierzaj się i uważaj na plotki, bo ktoś może bardzo interesować się twoimi osobistymi sprawami. Wszystko, co teraz robisz, może być skrytykowane lub obgadane, dlatego pilnuj sekretów. Od 11.07 Wenus w sekstylu i tak zapewni ci powodzenie, a na wyjazdach i randkach będziesz się doskonale bawić. Samotne Wagi mają szansę na nowe znajomości i flirty. Teraz uda się to, co dotychczas wydawało się niemożliwe. Dlatego nie oglądajcie się w przeszłość, tylko aktywnie szukajcie swojego szczęścia w miłości. Chwilami jednak ktoś może was irytować swoim zachowaniem, bo będziecie potrzebowali więcej wolności i wolnego czasu tylko dla siebie. Wagi w związkach będą w dobrych humorach. W czerwcu wybaczycie partnerowi różne niedociągnięcia i uda się wam postawić na swoim w ważnych wspólnych decyzjach. Mimo tego Słońce znajduje się w kwadraturze do waszego znaku zodiaku i różne wspólne sprawy trzeba będzie jeszcze raz omówić i przemyśleć. Unikajcie otwartych konfliktów, ale róbcie tak, jak wam wygodniej. Dyplomacja i pewność siebie są kluczem do miłosnego sukcesu.
 
RODZINA I PRZYJACIELE
Słońce przebywa w znaku Raka i tworzy kwadraturę do twojego znaku zodiaku. Oznacza to, że zamiast siedzieć cicho w kącie, będziesz domagać się, aby wszyscy się ciebie słuchali i respektowali twoje prawa. To dobry miesiąc, aby aktywnie walczyć o swoje sprawy. Uważaj, aby nie przesadzić, bo skutki wywołanych konfliktów mogą być zaskakująco poważne. Nie daj się opanować złości i uważaj na słowa, a zrobi się spokojniej.
 
PRACA I PIENIĄDZE
Mimo wakacji w pracy staniesz się bardziej wymagający i zmienny. Nie pozwolisz wykorzystywać swojego dobrego serca i zaczniesz domagać się rewanżu za wyrządzone innym uprzejmości. Taka postawa sprzyja zdobywaniu większego szacunku i większej gotówki, dlatego walcz teraz o podwyżkę. Od 2.07 Merkury w sekstylu sprawi, że powodzenie będzie ci sprzyjać, możliwy jest awans lub wykazanie się swoimi umiejętnościami. Możliwe publiczne wystąpienia, prezentacje, zastępowanie ważnych osób. Szukający lepszej pracy mają dobry czas. Nie zwlekajcie z wysyłaniem aplikacji, bo od 11.07 sprzyja wam sekstyl Wenus.
 
ZDROWIE
Będziesz silny, ale mimo tego warto odpocząć i zadbać o zdrowie. Lipiec sprzyja uprawianiu sportu i poprawie kondycji. Warto teraz poznawać nowe dziedziny sportu, więcej się ruszać i gubić zbędne kilogramy. Jednak kwadratura Słońca może sprawić, że niektórzy ludzie zaczną cię denerwować. Nie pozwól, aby krewni, czy przyjaciele komentowali twoje zachowanie i nie obiecuj zbyt wiele, bo nadmierny wysiłek odbije się na twoim zdrowiu. Trudno ci teraz będzie dopasować się do cudzych wymagań i niektórzy mogą być zaskoczeni zmianą twojej postawy.
 
 
ZALECENIA SPECJALNE

URODZENI 23.09 – 30.09 
Postanowisz zaprowadzić wokół siebie porządek. Niestety, nie wszyscy szybko podporządkują się Twoim rozkazom. To, co ważne rób sam. Słońce w kwadraturze w końcu przyniesie dobre wiadomości, ale musisz być cierpliwy. Wenus za to sprzyja powodzeniu w miłości.
 
URODZENI 1.10 – 10.10
Będziesz w rozrywkowym humorze, a wakacyjne popołudnia najchętniej spędzisz wśród przyjaciół lub na spacerach. Gorzej z pracą, szczególnie jeśli ktoś wymaga od ciebie precyzji i koncentracji. Nie bierz na siebie zbyt wiele, kariera i tak nie ucierpi.
 
URODZENI 11.10 – 22.10
Nie uciekniesz przed znajomymi. Ktoś jednak zażąda rewanżu lub przysługi. W pracy możliwe będą dodatkowe zlecenia i ważne sprawy, ale sprawnie dasz sobie z nimi radę i więcej zarobisz.
 


Więcej horoskopów dla Wagi

Nowo?ci wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebną interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer