Horoskop dla Wagi na Słońce w Raku od 21.6.2019 do 22.7.2019

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Ostrożnie z obietnicami

Planety podpowiadają ci, że teraz nadszedł czas na gruntowne zmiany. Saturn wciąż działa dyscyplinująco na twój znak i przypomina ci, że pewnych ważnych decyzji nie możesz odkładać w nieskończoność. Przestań się lenić i odważnie podejmij każde życiowe wyzwanie. Lipiec sprzyja wyjazdom i towarzyskim spotkaniom. Uważaj jednak i nie obiecuj każdemu tego, czego pragnie, bo nie będziesz w stanie tego spełnić. Zacznij myśleć o sobie i swoich potrzebach.

MIŁOŚĆ
Jeśli szukasz kogoś do pary, nie rób niczego na siłę. Ciesz się z każdego dnia spędzonego w towarzystwie płci przeciwnej. Nie koncentruj się na jakiejś konkretnej osobie, po prostu bądź sobą i nie rozdrabniaj się na poszczególne znajomości. Nim skończy się ten miesiąc, nie decyduj się z kim chcesz spędzić całe życie. Wenus przebywać będzie od 3.07 w kwadraturze do twojego znaku. Każdego dnia możesz przecież spotkać kogoś bardziej fascynującego. Wagi przebywające w stałych związkach najszczęśliwsze miłosne chwile mogą przeżyć podczas nowiu Księżyca w znaku Raka 1-3.07 oraz podczas pełni 14-16.07. Zorganizuj coś wyjątkowego. Pary, które starają się o dziecko, powinny w tym miesiącu zintensyfikować swoje działania.

RODZINA I PRZYJACIELE
Czasu dla rodziny będziesz miał niewiele, chyba że wybierzesz się z nią na wakacje. Inaczej czas przeznaczony dla domowników będziesz wolał spędzić z przyjaciółmi. Nie zapominaj jednak o potrzebach najbliższych, ponieważ może się okazać, że powinieneś się kimś zająć czy wręcz zaopiekować. Przez cały miesiąc chętnie organizować będziesz znajomym i rodzinie krótkie wycieczki, przyjęcia czy kulturalne rozrywki. Uważaj jednak, aby inni też mogli dojść do głosu w twoim towarzystwie. Nie tylko ty znasz historie na temat oglądanych zabytków, miejsc czy ludzi. Naucz się też czegoś od innych.

PRACA I NAUKA
Nadchodzi czas sprawdzenia swoich umiejętności. Jeśli dotychczas praca nie dawała ci satysfakcji, teraz będziesz mógł rozwinąć skrzydła. Jeśli jeszcze nie wiesz, co najbardziej chciałbyś robić, teraz masz okazję popróbować. Szef może być zaskoczony tym, że tak dobrze sprawdzasz się na innych stanowiskach. Nie marnuj okazji, żeby pokazać się z nowej, nie znanej jeszcze innym strony. Trudno ci będzie usiedzieć na jednym miejscu. Godnie będziesz reprezentować interesy swojej firmy i błyszczeć na oficjalnych spotkaniach i bankietach.

FINANSE
Nie bądź skąpy i narusz domowy budżet, a nawet oszczędności, aby pojechać w ładne miejsce lub wypocząć w luksusowych warunkach. Raz się żyje, a tobie bardzo sprzyja Wenus. Im więcej będzie obracał gotówką i inwestował w siebie, tym więcej pieniędzy i możliwości przyciągniesz w najbliższym czasie.

ZDROWIE
Zrób badania kontrolne, zmień dietę na zdrowszą, idź do dietetyka i znajdź czas dla siebie i swojego zdrowia. Inaczej już na początku lipca nie będziesz mieć siły nawet na wakacyjny wyjazd. Rozsądnie gospodaruj energią życiową i nie przynoś pracy do domu, a uda ci się odpocząć w te wakacje.

ZALECENIA SPECJALNE

URODZENI 23.09 – 30.09

Postaraj się wykorzystać wszystkie nowe propozycje i rozważ nawet te pomysły, które na pierwszy rzut oka wydają się nieco szalone. Dzięki nowatorskiemu podejściu i odwadze osiągniesz wymarzony sukces!

URODZENI 1.10 – 10.10
Czeka cię spokojniejszy czas. Zregeneruj siły i oddaj się wakacyjnemu lenistwu. Urlop z dala od codziennych spraw i nudnych obowiązków okaże się strzałem w dziesiątkę. Zabezpiecz swoje finanse i nie wydawaj za dużo.

URODZENI 11.10 – 22.10

Twoje pomysły, które dotyczą szkoleń, wyjazdów i kariery zawodowej okażą się bardo szczęśliwe. Być może zmienisz kilka swoich starych przyzwyczajeń, co jednak wyjdzie ci na dobre. Pewna osoba jest ci bardzo przychylna, wykorzystaj to.


Więcej horoskopów dla Wagi

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer