Horoskop dla Koziorożca na Słońce w Strzelcu od 22.11.2018 do 22.12.2018

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Niezwykłe zbiegi okoliczności

Planety sprzyjają niezwykłym spotkaniom. Wenus sprawi, że będziesz atrakcyjny i wszędzie mile widziany. Rusz się z kanapy i w tym miesiącu zacznij podbój świata. Saturn cały czas przebywa w twoim znaku i sprawia, że wszystkie twoje ambitne plany stają się teraz możliwe, jeśli dobrze wszystko zaplanujesz.

MIŁOŚĆ
Wenus sprawi, że co chwila ktoś cię będzie podrywał. Ty jednak będziesz dobrze wiedział, czego chcesz!  Znajdziesz właściwą drogę do serca ukochanej osoby, nie pogubisz się na drodze do prawdziwej miłości. Saturn w koniunkcji do twojego znaku także sprzyja jasnym sytuacjom, a nie zwodzeniu i oszukiwaniu. Dlatego to dobry miesiąc na ważne decyzje i deklaracje.

Samotne Koziorożce będą miały mnóstwo okazji do zawarcia nowych znajomości. Chwytaj szansę i nie sugeruj się tym, co mówią zazdrosne osoby. Tobie się uda, nawet wbrew całemu światu. Od 2.12 Wenus zapewni ci moc atrakcji i ciekawe propozycje spotkań.

RODZINA I PRZYJACIELE
Spodziewaj się gości lub krewnych, którzy poproszą cię o pożyczkę lub inne przysługi. Półsekstyl Słońca to aspekt sprzyjający sympatycznym wizytom i długim, ciekawym rozmowom. Z tego powodu możesz jednak mieć mniej czasu dla siebie. Nie rezygnuj ze swoich zajęć tylko dlatego, aby coś dla kogoś załatwić. Musisz być ważny sam dla siebie, bo inaczej ludzie szybko wejdą ci na głowę. Weekendy sprzyjają uprawianiu sportu, spacerom i dobrej zabawie. Nie planuj wielkich porządków, bo sekstyl Marsa do twojego znaku przyniesie ciekawsze propozycje niż bieganie z mopem lub pilnowanie piekarnika.

PRACA I PIENIADZE
Twoje pomysły będą bardzo rewolucyjne, a Wenus w koniunkcji do twojego znaku pomaga zarabiać pieniądze. Dzięki tobie coś się w firmie uda naprawić lub zaoszczędzić. Obserwuj sytuację i zadawaj ważne pytania. Merkury w sekstylu sprzyja poznawaniu różnych tajemnic i ukrytych powiązań, a nawet rozszyfrowywaniu intryg, jakie snuje ktoś nieżyczliwy. Nie ma teraz sensu uśmiechać się do fałszywych przyjaciół. Jeśli ktoś działa przeciwko tobie, to odważnie stań do walki i wygraj to starcie.

ZDROWIE
Mars zadba o twoje siły, ale półsekstyl Słońca sprawi, że twój organizm będzie potrzebował dobrego paliwa. Nie tłumacz się brakiem czasu, tylko zadbaj o właściwą dietę. Wenus sprzyja dbaniu o urodę, wizytom u dentysty czy kosmetyczki.

ZALECENIA SPECJALNE

URODZENI 22.12 – 31.12

Merkury przyniesie ciekawe spotkania. Podczas nich usłyszysz mnóstwo plotek i opinii na temat tego, co powinieneś w życiu robić. Otaczaj się tylko takimi ludźmi, którzy wywierają na ciebie dobry wpływ, a od reszty trzymaj się z daleka.

URODZENI 1.01 – 10.01
Wenus sprawi, że łatwo dopasujesz się do cudzych planów, ale przy okazji załatwisz własne interesy. Konfliktom lepiej zapobiegać, niż później tracić czas na wojowanie.  Pamiętaj o sztuce dyplomacji i bądź dla wszystkich uprzejmy, a miesiąc okaże się udany.

URODZENI 11.01 – 19.01

Słońce we wszystkim ci pomaga. Sprzyja ci szczęście i nie musisz teraz o nic się martwić. Co postanowisz, to uda ci się zrobić. Warto abyś się teraz trochę więcej ruszał. Sport lub jesienne spacery wyjdą ci na dobre, a także pozwolą uspokoić nerwy i poprawić kondycję.Więcej horoskopów dla Koziorożca

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer