Polecamy

Horoskop numerologiczny na 2018 rok

Horoskop roczny
na 2018 rok

Horoskop chiński na rok Ziemskiego Psa (2018)

Horoskop miłosny
na 2018 rok

Wróżba z tarota na 2018 rok

Wróżba z run na rok 2018

Numerologiczny horoskop miesięczny

Kursy i warszaty w Warszawskiej Szkole Astrologii

Tematy astrologicznych warsztatów czwartkowych (zima i wiosna 2018)

Internetowy kurs
"Astrologia prognostyczna" I-III 2018

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs
"Astrologia elekcyjna" I-III 2018

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs
"Astrologia horarna w praktyce" VI-IX 2018

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs
"Astrologia dla początkujących" IX-XII 2018

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs
"Interpretacja solariuszy" IX-XI 2018

Więcej informacji i zapisy

Horoskop dla Koziorożca na Słońce w Raku od 21.6.2018 do 21.7.2018

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Przed tobą ważne decyzje

Słońce sprzyja dobrym pomysłom i zapewni ci sympatię otoczenia. Będziesz życzliwy, nie zostawisz przyjaciół w potrzebie. Sam też możesz liczyć na wsparcie ludzi, którzy cię lubią i kochają. Merkury pomoże ci przekonać rodzinę do różnych ambitnych planów, a Pluton doda ci wiary w swoje siły. Pod koniec czerwca pełnia Księżyca w twoim znaku pomoże ci wyjaśnić to, co dotychczas nie dawało ci spokoju. W połowie lipca częściowe zaćmienie Słońca naprzeciwko twojego znaku sprawi, że sprawy partnerskie i umowy będą wymagać większego zaangażowania i kontroli.

MIŁOŚĆ
Wenus uczyni cię bardzo wyrozumiałym i serdecznym, a to sprzyja miłości. Pomożesz partnerowi w jego zawodowych sprawach, a w domu będziesz mniej czepialski i nerwowy. Na randkach przejmiesz dowodzenie. Nie wstydź się swoich potrzeb, a satysfakcja będzie gwarantowana. Uważaj jednak na swoje słowa i zachowanie podczas pełni Księżyca w twoim znaku 27-28.06, bo jeśli popełnisz błąd lub kogoś urazisz, trudno to będzie naprawić.

Samotne Koziorożce będą wybredne. Porównywanie nowych znajomych do różnych starych narzeczonych sprawi, że nie dasz szansy komuś, kto jest na prawdę ciekawy. Od 10.07 powodzenie bardziej ci sprzyja, bo Wenus znajdzie się w trygonie do twojego znaku i przyniesie szansę na nowe znajomości.

RODZINA I PRZYJACIELE

Jeśli coś cię martwi, to zadzwoń do kogoś, kto zawsze był ci przychylny. Otrzymasz wsparcie i dobrą radę, której potrzebujesz. W rodzinnych sprawach w tym tygodniu zapanuje więcej spokoju. Słońce w opozycji do twojego znaku sprzyja częstszym kontaktom z przyjaciółmi. Możesz liczyć na więcej zaproszeń w ciekawe miejsca lub na wspólne grillowanie. Porządki mogą poczekać, a więc nie wymiguj się, tylko idź się trochę odstresować i pobawić.

PRACA I PIENIADZE
Jeszcze nie czas na wielką rewolucje, ale można zastanowić się, jak powinna wyglądać druga połowa roku i twoja zawodowa przyszłość. Zapragniesz coś w swojej karierze zmienić tak, aby mieć więcej pieniędzy i więcej czasu dla rodziny. Wyciągnij wnioski z cudzych doświadczeń, ucz się na błędach, jakie popełnili inni ludzie. Jowisz w sekstylu do twojego znaku sprzyja inwestowaniu w siebie. Wenus, która od 10.07 tworzy trygon, ułatwia ci nawiązywanie kontaktu z ważnymi osobami. Jeśli szukasz lepszej posady, to w tym miesiącu warto wysyłać aplikacje i umawiać się na rozmowy kwalifikacyjne.

ZDROWIE

Będziesz w dobrej formie, ale nie rywalizuj z silniejszymi od siebie. Saturn w twoim znaku  sprawi, że możesz być jednak bardziej zmęczony i podatny na kontuzje czy choroby. Postępuj ostrożnie i mierz zamiary na siły! Lepiej grać dla zabawy, niż dorobić się kontuzji.


ZALECENIA SPECJALNE

URODZENI 22.12 – 31.12

Wenus pomoże ci zaprowadzić wśród wszystkich spokój i zgodę. Jeśli kłóciłeś się z sąsiadami lub krewniakami, to nie czepiaj się szczegółów i wreszcie zakończ niepotrzebne waśnie.

URODZENI 1.01 – 10.01
Jowisz przyniesie ci szansę na spotkanie z ważną osobą. Rozmawiaj o swoich planach, ale unikaj skarżenia się na innych lub narzekania. Bądź silny i zdecydowany.

URODZENI 11.01 – 19.01
Wenus sprawi, że będziesz teraz popularny, lubiany i wszędzie mile widziany. Twój dom pełen będzie przyjaciół, a lista gości na grilla czy imprezę będzie imponująca.


Więcej horoskopów dla Koziorożca

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer