Polecamy

Horoskop chiński na rok Ziemskiej Owcy (2015)

Horoskop roczny
na 2015 rok

Horoskop zawodowy
na 2015 rok

Numerologiczny horoskop miesięczny

Wróżba z tarota
na 2015 rok

Horoskop miłosny
na 2015 rok

Horoskop numerologiczny
na 2015 rok

Kursy astrologii

Kurs stacjonarny "Astrologia dla zaawansowanych. Techniki prognozowania przyszłości"

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs "Astrologia partnerska"

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs "Astrologia dla zaawansowanych. Techniki prognozowania przyszłości"

Więcej informacji

Kursy tarota

Internetowy kurs tarota - Tarot dla zaawansowanych, I-IV 2015

Więcej informacji

Horoskop dla Koziorożca na Słońce w Byku od 20.4.2015 do 20.5.2015

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Daj się ponieść emocjom

W miłości staniesz się bardzo namiętny i zdecydowany. Daj się ponieść emocjom i nie wstydź się ani łez wzruszenia, ani uśmiechu szczęścia. Twoje spontaniczne reakcje zostaną docenione przez pewną bliską ci osobę.

MIŁOŚĆ
Nie czekaj, aż ktoś da sygnał do miłości. Sam zadbaj o swoje romanse i ukryte miłosne sprawy. Jeśli nie przejmiesz inicjatywy, wiele ciekawych znajomości może się po prostu skończyć lub przekształcić się w zwykłą znajomość. Planeta Wenus bardzo ci sprzyja w miłości od 8.05, kiedy przebywać będzie w opozycyjnym znaku Raka. Będziesz wywoływać u płci przeciwnej bardzo skrajne emocje, nikt nie przejdzie obok ciebie obojętnie. Zadbaj, żeby nie spędzać samotnie weekendów i wieczorów. Przy odrobinie pracy i zabiegów miłosna ofiara sama wpadnie ci w ręce. Sprawy miłości będą dla ciebie ważne, ale iść będą w parze ze sprawami finansowymi. Jeżeli twój partner nie stara się i zaniedbuje wspólne finanse, może dużo stracić w twoich oczach. Daj mu jednak szansę, aby się poprawić. Jeśli oszczędności szukać będzie w twoich wydatkach na kosmetyki, jedzenie czy na podróże zagraniczne, to możesz nie wytrzymać i powiedzieć mu coś nieprzyjemnego. Spór załagodzi kolacja sam na sam, najlepiej podczas długiego majowego weekendu.

RODZINA I PRZYJACIELE
Jeśli tej wiosny jeszcze dobrze nie odpocząłeś, zaplanuj wreszcie chociaż krótki wyjazd nad wodę lub w góry. Możesz nie mieć już siły na ciągłe martwienie się o sprawy innych. Rodzina nie przejmie się sama twoim zmęczeniem, stań się więc choć na krótko egoistą. Nie łudź się, że ktoś odkryje twoje potrzeby. Ty natomiast będziesz w tym miesiącu zgadywać ukryte intencje i marzenia innych ludzi. Będziesz w stanie sprawić miłą niespodziankę nawet tym krewnym, których nie znosisz. Kilka przysług dla uciążliwych krewnych czy przyjaciół sprawi, że nie będą już mieli śmiałości prosić cię w przyszłości o więcej.

PRACA I NAUKA
Mimo wiosennego nastroju i skłonności do romansów, powinieneś bacznie obserwować sytuację zawodową. W pracy odkryjesz wiele nie znanych ci wcześniej spraw, a nawet afer. Nie chodź jednak ze wszystkim od razu do szefa. Lepiej wcześniej zrobić swój własny wywiad i sprawdzić, kto pracuje dobrze, a kto źle. Jeżeli zajmujesz poważne i kierownicze stanowisko, sprawdź czy twoi pracownicy wykonują sumiennie swój zakres obowiązków. Nie wprowadzaj terroru, tylko spokojnie porozmawiaj z tymi, którzy na niekorzyść odstają od reszty. Perswazją i naświetleniem wspólnej wam sytuacji więcej zdziałasz, niż represjami i groźbami.

FINANSE
Nikomu nie zwierzaj się, ile zarabiasz i jakie dodatki w pracy czy do emerytury otrzymujesz. Im mniej ludzie o tym wiedzą, tym więcej pieniędzy masz na koncie. Nie pożyczaj w tym miesiącu osobom, które nie umieją utrzymać finansowej dyscypliny. Sam też nie kuś się na żadne promocje i kredyty od ręki, bo nie jest to dobry czas, aby zadłużać się tylko po to, aby pojechać na kilka dni urlopu. Po 8 maja dobra propozycja pomoże ci podreperować domowe finanse. Jeśli prowadzić biznes, ktoś przedstawi ci świetną finansową propozycję.
 


Więcej horoskopów dla Koziorożca

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 3(13)/2012W najnowszym numerze Tarocisty piszemy o magii trójek, symbolice arkanu numer trzynaœcie, proponujemy ciekawe i nowe rozkłady na sprawy zawodowe oraz różne przydatne rozkłady na trzy karty. Wiele miejsca poœwięcamy Magowi i jego alchemicznym znaczeniom.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 2(12)/2012W najnowszym numerze Tarocisty piszemy między innymi o astrologii medycznej, elekcyjnej oraz progresjach tercjarnych.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 3(8)/2012W najnowszym numerze Astrologii Profesjonalnej piszemy między innymi o astrologii medycznej, elekcyjnej oraz progresjach tercjarnych.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 1(11)/2012Polecamy najnowszy numer kwartalnika Tarocista.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 1-2(6-7)/2012W Astrologii Profesjonalnej publikujemy ciekawe i odkrywcze teksty o astrologii oraz prezentujemy autorów, którzy piszą o astrologii dla astrologów.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 3-4(9-10)/2011Polecamy najnowszy numer kwartalnika Tarocista, a w nim karty bramy z dworu Denarów, artykuł o rozwiązywaniu konfliktów za pomocą tarota.

Zamów aktualny numer