Polecamy

Horoskop numerologiczny na 2018 rok

Horoskop roczny
na 2018 rok

Horoskop chiński na rok Ziemskiego Psa (2018)

Horoskop miłosny
na 2018 rok

Wróżba z tarota na 2018 rok

Wróżba z run na rok 2018

Numerologiczny horoskop miesięczny

Kursy i warszaty w Warszawskiej Szkole Astrologii

Tematy astrologicznych warsztatów czwartkowych (zima i wiosna 2018)

Internetowy kurs
"Astrologia prognostyczna" I-III 2018

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs
"Astrologia elekcyjna" I-III 2018

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs
"Astrologia horarna w praktyce" VI-IX 2018

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs
"Astrologia dla początkujących" IX-XII 2018

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs
"Interpretacja solariuszy" IX-XI 2018

Więcej informacji i zapisy

Horoskop dla Koziorożca na Słońce w Wadze od 23.9.2018 do 21.10.2018

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Broń swojego zdania

Słońce i Merkury znajdują się w kwadraturach do twojego znaku, budzą twoją ambicję i zachęcają cię do rywalizacji. Ktoś może jednak zakwestionować to, co robisz lub mówisz, szczególnie podczas pełni Księżyca 23-25.09. Nie zrażaj się początkującymi trudnościami i silnie obstawaj przy swoim, a zwyciężysz.

MIŁOŚĆ
Wenus w sekstylu do twojego znaku sprawi, że twoje miłosne losy będą bardzo zmienne i bardzo ciekawe. Partner najpierw będzie się na wszystko zgadzał, a potem wpadnie na nowy pomysł. To może cię rozzłościć, bo sam też nie będziesz wiedział, na czym ci zależy. Najlepiej, aby każdy robił to, co lubi najbardziej! Chwila rozłąki dobrze wam zrobi, a gdy się stęsknicie, namiętność odżyje.

Samotne Koziorożce będą teraz flirtować. Nie zabraknie okazji do zabawy i miłości, choć w niektórych romantycznych znajomościach przeszkodzi ci nawał pracy i obowiązków. Nie odrzucaj jednak zaproszenia na randkę we wrześniu, bo pełnia 23-25.09 sprzyja zmianie schematu w uczuciach.

RODZINA I PRZYJACIELE
Słońce w kwadraturze do twojego znaku nie pozwoli ci się nudzić! Czekają cię teraz towarzyskie wydarzenia, których finał trochę cię jednak zaskoczy. Ktoś szczerze powie, co myśli na temat waszej przyjaźni lub znajomości. Nie bierz wszystkiego do siebie, bo ludzie zmieniają się i trudno za nimi nadążyć. Prawdziwi przyjaciele nie zostawią cię w potrzebie, a innymi ludźmi nie warto się przejmować. W październiku mniej konfliktów i niespodzianek. Nie żałuj sobie pieniędzy na kupno ciekawej książki czy na bilet do kina. Musisz się choć trochę zrelaksować i oderwać od nudnych obowiązków.

PRACA I PIENIADZE
Słońce w kwadraturze do twojego znaku sprzyja nawiązywaniu współpracy z różnymi ważnymi i wpływowymi osobami. Będziesz wszędzie mile widziany, a ludzie zaczną się z tobą bardziej liczyć. Warto teraz jeździć na szkolenia lub konferencje, więcej bywać na służbowych spotkaniach. Możliwe są propozycje zmiany stanowiska lub awansu. Nie bądź tylko dla wszystkich zbyt uprzejmy, bo w razie konfliktów trzeba będzie się bronić, a nie chować głowę w piasek. Jeśli szukasz nowej pracy, to po 10.10 znajdziesz ciekawe oferty. Dobrze wypadniesz na rozmowach kwalifikacyjnych i będziesz miał szansę wreszcie znaleźć posadę, jaka będzie ci się podobać.

ZDROWIE
Uważaj na siebie! W tym miesiącu będziesz mniej odporny na zaziębienia, chrypę czy nawet grypę. Unikaj ludzi, którzy kichają i kaszlą, bo łatwo złapiesz infekcję. I więcej odpoczywaj, bo przez nadmiar obowiązków będziesz zbyt osłabiony.


ZALECENIA SPECJALNE

URODZENI 22.12 – 31.12

Wenus sprzyja zawodowym sukcesom. Poczujesz, że musisz zaspokoić swoją ambicję, a nawet będziesz domagał się dodatkowych obowiązków.

URODZENI 1.01 – 10.01
Słońce sprzyja wytrwałej pracy, zarządzaniu innymi i kierowaniu rodzinnymi sprawami. Będziesz podejmował ważne decyzje, doradzał i dodawał innym odwagi.

URODZENI 11.01 – 19.01
Jowisz zapewni ci spokojny miesiąc. Załatwisz większe zakupy i porządki, a potem zajmiesz się swoim zdrowiem i kondycją. Odzyskasz równowagę.


Więcej horoskopów dla Koziorożca

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer