Horoskop dla Koziorożca na Słońce w Raku od 21.6.2017 do 21.7.2017

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Flirtuj, baw się i poznawaj ludzi

Słońce znajduje się w opozycji do twojego znaku, zachęca do poznawania nowych ludzi i rozwijania życia towarzyskiego. Wenus sprzyja dobrym pomysłom i zapewni ci sympatię otoczenia. Będziesz życzliwy, nie zostawisz przyjaciół w potrzebie. Sam też możesz liczyć na wsparcie ludzi, którzy cię lubią i kochają. Pełnia Księżyca w twoim znaku 8-10.07 zapowiada wyjątkowe wydarzenia.

MIŁOŚĆ
Wenus w trygonie do twojego znaku do 5.07 uczyni cię bardzo wyrozumiałym i serdecznym, a to sprzyja miłości. Pomożesz partnerowi w jego zawodowych sprawach, a w domu będziesz mniej czepialski i nerwowy. Na randkach przejmiesz dowodzenie. Nie wstydź się swoich potrzeb, a satysfakcja będzie gwarantowana.

Samotne Koziorożce będą wybredne. Porównywanie nowych znajomych do różnych starych narzeczonych sprawi, że nie dasz szansy komuś, kto jest na prawdę ciekawy. Dzięki opozycji Marsa będziesz mieć powodzenie. Wenus przyniesie szansę na nowe znajomości.

RODZINA I PRZYJACIELE

Jeśli coś cię martwi, to zadzwoń do kogoś, kto zawsze był ci przychylny. Otrzymasz wsparcie i dobrą radę, której potrzebujesz. W rodzinnych sprawach w tym miesiącu zapanuje więcej spokoju. Słońce w opozycji do twojego znaku sprzyja częstszym kontaktom z przyjaciółmi. Możesz liczyć na więcej zaproszeń w ciekawe miejsca lub na wspólne grillowanie. Porządki mogą poczekać, a więc nie wymiguj się, tylko idź się trochę odstresować i pobawić.

PRACA I PIENIADZE

W pracy czeka cię spokojniejszy czas. Jeszcze nie czas na wielką rewolucje, ale można zastanowić się, jak powinna wyglądać druga połowa roku i twoja zawodowa przyszłość. Zapragniesz coś w swojej karierze zmienić tak, aby mieć więcej pieniędzy i więcej czasu dla rodziny. Wyciągnij wnioski z cudzych doświadczeń, ucz się na błędach, jakie popełnili inni ludzie. Merkury w opozycji do twojego znaku sprzyja inwestowaniu w siebie. Wenus, która tworzy do 5.07 trygon, ułatwia ci nawiązywanie kontaktu z ważnymi osobami. Jeśli szukasz lepszej posady, to warto wysyłać aplikacje i umawiać się na rozmowy kwalifikacyjne.

ZDROWIE
Będziesz w dobrej formie, ale nie rywalizuj z silniejszymi od siebie. Mars w opozycji do twojego znaku sprawi, że będziesz chciał wszystkich przegonić lub pokonać w różnych grach. Ostrożnie, mierz siły na zamiary! Lepiej grać dla zabawy, niż dorobić się kontuzji.

ZALECENIA SPECJALNE
URODZENI 22.12 – 31.12
Słońce pomoże ci zaprowadzić wśród wszystkich spokój i zgodę. Jeśli kłóciłeś się z sąsiadami lub krewniakami, to nie czepiaj się szczegółów i wreszcie zakończ niepotrzebne waśnie.

URODZENI 1.01 – 10.01

Mars przyniesie ci szansę na spotkanie z ważną osobą. Rozmawiaj o swoich planach, ale unikaj skarżenia się na innych lub narzekania. Bądź silny i zdecydowany.

URODZENI 11.01 – 19.01
Uran sprawi, że będziesz teraz popularny, lubiany i wszędzie mile widziany. Twój dom pełen będzie przyjaciół, a lista gości na grilla czy imprezę będzie imponująca.


Więcej horoskopów dla Koziorożca

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać; alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł; na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co pomoże ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 12W 12 numerze "Astrologii Profesjonalnej" publikujemy artykuł Izabeli Podlaskiej-Konkel o interpretacji horoskopów horarnych dotyczących pytań o sprawy zawodowe, cenę produk­tu, rządy i werdykt sądu oraz finał sprawy oraz tekst o tym, jak interpretować horoskopy wydarzeniowe. Ewa Krajewska przedstawia znaczenia dziewiątego domu, a Ewa Seydlitz odtwarza chronologię przepowiedni Nostradamusa.

Zamów aktualny numer