Internetowy kurs astrologii dla początkujących

Polecamy

Numerologiczny horoskop miesięczny

Horoskop roczny
na 2014 rok

Wróżba z tarota
na 2014 rok

Horoskop miłosny
na 2014 rok

Horoskop zawodowy
na 2014 rok

Horoskop numerologiczny
na 2014 rok

Horoskop chiński na rok Drewnianego Konia - 2014

Kursy astrologii

Kursy astrologii

Internetowy Kurs "Astrologia horarna w praktyce" VII-VIII 2014

Więcej informacji i zapisy

Internetowy Kurs "Astrologia dla początkująych" IX-XI 2014

Więcej informacji i zapisy

31.07.2014
Warszawska Szkoła Astrologii:
Poglądy polityczne i społeczne w horoskopie - Izabela Podlaska-Konkel

Więcej informacji

Polskie Stowarzyszenie Astrologiczne:
Darmowy kurs "Astrologia od podstaw" II-XII 2014 - Miłosława Krogulska

Więcej informacji

Warsztaty w Warszawskiej Szkole Astrologii I-XII 2014

Więcej informacji

Horoskop dla Koziorożca na Słońce w Pannie od 23.8.2014 do 22.9.2014

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Sympatyczne niespodzianki

Czeka cię udany miesiąc i nie będziesz specjalnie żałować, że wakacje już minęły. Poczucie humoru, wyrozumiałość i serdeczny stosunek do wszystkich ludzi sprawią, że zyskasz nowych przyjaciół. Dzięki nim problemy okażą się mniejsze, a każda radość smakować będzie podwójnie.

TWOJE TRANZYTY

Trygon Słońca sprzyja dobrym pomysłom.
Trygon Merkurego do 1.09 pomoże ci w sprawach finansowych, kwadratura od 2.09 sprzyja ambitnym działaniom.
Kwinkunks Wenus do 4.09 sprzyja dobrym relacjom z ważnymi osobami, trygon od 5.09 przyniesie powodzenie w miłości.
Sekstyl Marsa pomoże rozprawić się ze starymi wrogami i doda ci odwagi.
Kwinkunks Jowisza uczyni cię ambitnym i bezpośrednim, sprzyja nauce i nowym znajomościom.
Sekstyl Saturna sprzyja poważnym inwestycjom.
Kwadratura Urana przestrzega przed odkładaniem spraw na później.
Sekstyl Neptuna sprzyja artystycznym zainteresowaniom.
Koniunkcja Plutona przestrzega przed niewłaściwymi znajomościami.

GŁÓWNE WYDARZENIA
Twój dom będzie miejscem wesołym i otwartym dla przyjaciół. Odwiedzi cię ktoś z daleka, a jego wizyta zmieni plan dnia czy tygodnia całej rodziny. Będziesz jednak zadowolony, a twój dobry humor dobrze wpłynie na wszystkie inne sprawy. Wrzesień sprzyja też ciekawym dyskusjom i rodzinnym naradom. Wspólnie znajdziecie rozwiązanie trapiących was problemów. Będziesz miała także dobry kontakt z dziećmi i młodszymi krewnymi. Nie bądź zdziwiony, jeśli ktoś młodszy powierzy ci swój sekret lub poprosi o pośrednictwo w trudnej sprawie. Zachowaj sekret i postaraj się pomóc, a zyskasz wdzięczność i zapobiegniesz większym kłopotom.

SAMOPOCZUCIE
Trygon Słońca doda ci sił życiowych i nie powinieneś mieć teraz powodów do zmartwień. Pierwszy tydzień września sprzyja uprawianiu sportu i mądrym decyzjom dotyczącym stylu życia. Będziesz energiczny i wesoły, chętnie spotkasz się z przyjaciółmi. Do 1.09 możesz mieć więcej ważnych spraw do załatwienia, a pospiech i zamieszanie mogą cię zacząć denerwować. Postaraj się uporządkować swój kalendarz i nie bierz na siebie więcej, niż możesz zrobić. Inaczej szybko staniesz się nerwowy i zestresowany. Najlepszym relaksem będzie jazda na rowerze i częstsze wizyty na basenie.

MIŁOŚĆ
Będziesz w dobrym nastroju, co sprzyja nowym znajomościom i udanym spotkaniom z przyjaciółmi. Od flirtów i półsłówek woleć jednak będziesz dyskusje na aktualne tematy. Twoje spostrzeżenia mogą komuś bardzo zaimponować. Nie przesadzaj tylko z intelektualną aurą, bo Wenus sprzyja dobremu nastrojowi i pielęgnacji urody. Odwiedź dobrego fryzjera i zainwestuj w modną garderobę.

Samotne Koziorożce mogą we wrześniu zwrócić uwagę kogoś, kto od dawna był w ich pobliżu. Być może przyjaciel lub współpracownik niespodziewanie stanie się dla ciebie kimś więcej? Bądź jednak ostrożny i nie obiecuj sobie od razu zbyt wiele po pierwszych uśmiechach czy telefonach. Uczucie wymaga czasu i taktu, ale warto w nie teraz inwestować!

Koziorożce w stałych związkach będą cieszyć się spokojem i poczuciem bezpieczeństwa w ramionach ukochanej osoby. Wrzesień sprzyja także wspólnym wyjazdom, rozrywce i odwiedzinom u przyjaciół. 
 
PRACA I FINANSE
Twój talent do organizowania i kierowania ludźmi bardzo się wszystkim przyda. Szef, który nie dowierzał twoim zdolnościom, przekona się wreszcie, że wcale nie miał racji. Okaże się, że tam, gdzie wszyscy panikują, ty potrafisz zachować zimną krew. Będziesz reprezentował firmę na forum publicznym lub przemawiał na dużym zebraniu. Nie obawiaj się ambitnych zadań, bo w tym miesiącu przyniosą ci one dodatkowe pieniądze.

W zawodowych sprawach niespodziewanie przydadzą ci się różne umiejętności, jakich nie mają inni ludzie. Nie zdziw się kiedy okaże się, że twój nowy prezes jest zapalonym żeglarzem, a ty doskonale znasz wszystkie mazurskie jeziora i szlaki. Być może nowa księgowa kocha robótki ręczne, a twoje artystyczne kolczyki  zachwycą ją najbardziej w świecie? Będziesz miał okazję zaprzyjaźnić się dzięki temu z kimś, kto chętnie pomoże ci w zawodowych kłopotach.

Po 2.09 planeta Merkury sprzyja korzystnym zmianom wśród współpracowników. Wreszcie awansujesz lub przeniesiesz się na lepsze stanowisko. Złośliwe i niemiłe osoby mogą wziąć cię na języki, ale nie warto się tym teraz przejmować. Dzięki korzystnym zbiegom okoliczności możesz zyskać najwięcej! Miesiąc sprzyja też kursom, szkoleniom i zawodowym wyjazdom. Nie broń się przed nimi. Nawet jeśli teraz wydadzą ci się stratą czasu, to już wkrótce okaże się, że pomogą ci w realizacji marzeń.

Poszukujący lepszej pracy będą zastanawiać się nad wyjazdem za granicę lub założeniem własnego biznesu. Planety sprzyjają samodzielnym i ambitnym planom. W pierwszej połowie września możesz też liczyć na pomoc przyjaciół. Najciekawszych propozycji spodziewaj się do 2.09.

Koziorożce, które się uczą, od samego początku roku będą starały się dobrze wypaść w oczach nauczycieli. Nowy plan zajęć będzie się wam podobać i szybko wdrożycie się w codzienny rytm. Od 2.09 Merkury znajdzie się w kwadraturze do waszego znaku, a więc unikajcie wtedy konfliktów, które mogłyby popsuć wam dobrą opinię.


Więcej horoskopów dla Koziorożca

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 3(13)/2012W najnowszym numerze Tarocisty piszemy o magii trójek, symbolice arkanu numer trzynaœcie, proponujemy ciekawe i nowe rozkłady na sprawy zawodowe oraz różne przydatne rozkłady na trzy karty. Wiele miejsca poœwięcamy Magowi i jego alchemicznym znaczeniom.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 2(12)/2012W najnowszym numerze Tarocisty piszemy między innymi o astrologii medycznej, elekcyjnej oraz progresjach tercjarnych.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 3(8)/2012W najnowszym numerze Astrologii Profesjonalnej piszemy między innymi o astrologii medycznej, elekcyjnej oraz progresjach tercjarnych.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 1(11)/2012Polecamy najnowszy numer kwartalnika Tarocista.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 1-2(6-7)/2012W Astrologii Profesjonalnej publikujemy ciekawe i odkrywcze teksty o astrologii oraz prezentujemy autorów, którzy piszą o astrologii dla astrologów.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 3-4(9-10)/2011Polecamy najnowszy numer kwartalnika Tarocista, a w nim karty bramy z dworu Denarów, artykuł o rozwiązywaniu konfliktów za pomocą tarota.

Zamów aktualny numer