Polecamy

Horoskop roczny
na 2016 rok

Wróżba z tarota
na 2016 rok

Horoskop chiński na rok Ognistej Małpy (2016)

Horoskop miłosny
na 2016 rok

Horoskop zawodowy
na 2016 rok

Horoskop numerologiczny
na 2016 rok

Numerologia kariery
na rok 2016

Runy na biznes i karierę
w roku 2016

Numerologiczny horoskop miesięczny

Kursy i warszaty w Warszawskiej Szkole Astrologii

Kurs internetowy "Astrologia dla początkujących" I-IV 2016

Więcej informacji i zapisy

Kurs internetowy "Astrologia dla zaawansowanych. Techniki prognozowania przyszłości" I-III 2016

Więcej informacji i zapisy

Kurs internetowy "Astrologia partnerska" I-III 2016

Więcej informacji i zapisy

Kurs internetowy "Tarot dla zaawansowanych" I-IV 2016

Więcej informacji i zapisy

Plan warsztatów czwartkowych IX-XII 2015

Więcej informacji i zapisy

Horoskop dla Koziorożca na Słońce w Strzelcu od 21.11.2016 do 20.12.2016

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Czas na zmiany

Planety sprzyjają niezwykłym spotkaniom. Wenus w koniunkcji do twojego znaku sprawi, że będziesz atrakcyjny i wszędzie mile widziany. Rusz się z kanapy i w tym miesiącu zacznij podbój świata.

MIŁOŚĆ
Wenus w koniunkcji do twojego znaku sprawi, że co chwila ktoś cię będzie podrywał. Ty jednak będziesz dobrze wiedział, czego chcesz!  Znajdziesz właściwą drogę do serca ukochanej osoby, nie pogubisz się na drodze do prawdziwej miłości. Pluton w koniunkcji do twojego znaku także sprzyja jasnym sytuacjom, a nie zwodzeniu i oszukiwaniu. Dlatego to dobry tydzień na ważne decyzje i deklaracje. Wenus i Pluton w koniunkcji do twojego znaku przynoszą powodzenie w miłości i zapraszają na randkę. 

Samotne Koziorożce
będą miały mnóstwo okazji do zawarcia nowych znajomości. Chwytaj szansę i nie sugeruj się tym, co mówią zazdrosne osoby. Tobie się uda, nawet wbrew całemu światu. Wenus doda ci uroku i ośmieli do zawierania znajomości.

RODZINA I PRZYJACIELE

Spodziewaj się gości lub krewnych, którzy poproszą cię o pożyczkę lub inne przysługi. Półsekstyl Słońca to aspekt sprzyjający sympatycznym wizytom i długim, ciekawym rozmowom. Z tego powodu możesz jednak mieć mniej czasu dla siebie. Nie rezygnuj ze swoich zajęć tylko dlatego, aby coś dla kogoś załatwić. Musisz być ważny sam dla siebie, bo inaczej ludzie szybko wejdą ci na głowę. Weekendy sprzyjają uprawianiu sportu, spacerom i dobrej zabawie. Nie planuj wielkich porządków, bo Merkury przyniesie ci ciekawsze propozycje niż bieganie z mopem lub pilnowanie piekarnika.

PRACA I PIENIADZE

Twoje pomysły będą bardzo rewolucyjne, a Wenus w koniunkcji do twojego znaku pomaga zarabiać pieniądze. Dzięki tobie coś się w firmie uda naprawić lub zaoszczędzić. Obserwuj sytuację i zadawaj ważne pytania. Merkury w twoim  znaku od 3.12 sprzyja poznawaniu różnych tajemnic i ukrytych powiązań, a nawet rozszyfrowywaniu intryg, jakie snuje ktoś nieżyczliwy. Nie ma teraz sensu uśmiechać się do fałszywych przyjaciół. Jeśli ktoś działa przeciwko tobie, to odważnie stań do walki i wygraj to starcie. Kwadratura Jowisza ostrzega przed kredytami.

ZDROWIE
Mars zadba o twoje siły, ale półsekstyl Słońca sprawi, że twój organizm będzie potrzebował dobrego paliwa. Nie tłumacz się brakiem czasu, tylko zadbaj o właściwą dietę. Koniunkcja Wenus sprzyja też dbaniu o urodę, wizytom u dentysty czy kosmetyczki.

ZALECENIA SPECJALNE
URODZENI 22.12 – 31.12

Neptun przyniesie ciekawe spotkania. Podczas nich usłyszysz mnóstwo plotek i opinii na temat tego, co powinieneś w życiu robić. Otaczaj się tylko takimi ludźmi, którzy wywierają na ciebie dobry wpływ, a od reszty trzymaj się z daleka.

URODZENI 1.01 – 10.01
Wenus sprawi, że łatwo dopasujesz się do cudzych planów, ale przy okazji załatwisz własne interesy. Konfliktom lepiej zapobiegać, niż później tracić czas na wojowanie.  Pamiętaj o sztuce dyplomacji i bądź dla wszystkich uprzejmy, a miesiąc okaże się udany.

URODZENI 11.01 – 19.01
Mars we wszystkim ci pomaga. Sprzyja ci szczęście i nie musisz teraz o nic się martwić. Co postanowisz, to uda ci się zrobić. Warto abyś się teraz trochę więcej ruszał. Sport lub jesienne spacery wyjdą ci na dobre, a także pozwolą uspokoić nerwy i poprawić kondycję.Więcej horoskopów dla Koziorożca

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 12W 12 numerze "Astrologii Profesjonalnej" publikujemy artykuł Izabeli Podlaskiej-Konkel o interpretacji horoskopów horarnych dotyczących pytań o sprawy zawodowe, cenę produk­tu, rządy i werdykt sądu oraz finał sprawy oraz tekst o tym, jak interpretować horoskopy wydarzeniowe. Ewa Krajewska przedstawia znaczenia dziewiątego domu, a Ewa Seydlitz odtwarza chronologię przepowiedni Nostradamusa.

Zamów aktualny numer