Horoskop dla Koziorożca na Słońce w Wodniku od 20.1.2023 do 18.2.2023

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Ważne informacje i wiadomości

Przed tobą udany miesiąc. Merkury do 10.02 przemierza twój znak i zapewni ci powodzenie w miłości, a w pracy załagodzi różne konflikty. też będzie ci się dobrze wiodło. Nie rozpraszaj się i działaj szybko, a będziesz miał więcej czasu na odpoczynek.

MIŁOŚĆ
Już czas przestać zadawać się z ludźmi, którzy swoimi komentarzami psują ci humor czy zniechęcają cię do randek. Jeśli w twoim związku źle się dzieje, to słuchaj intuicji, bo od 27.01 Wenus znajdzie się w sekstylu i uda się coś zmienić na lepsze. Odważysz się szczerze powiedzieć, na czym ci zależy, a czego w postępowaniu partnera już nie akceptujesz. Dojście do zgody może być w o wiele prostsze niż sądzisz, ale ktoś musi zrobić pierwszy krok. W lutym będziesz bardziej zapracowany, ale postaraj się znaleźć czas dla przyjaciół. Wasze rozmowy wiele ci dadzą, poczujesz się wspierany i potrzebny. Samotne Koziorożce będą miały o wiele więcej powodzenia i dobrych pomysłów na pozbycie się kompleksów. Jednak to pierwsza połowa lutego najbardziej sprzyja nowym flirtom. Jeśli jednak odzewie się ktoś z przeszłości, to nie daj się znów wciągnąć w grę, której i tak nie uda się wygrać. Pluton w koniunkcji radzi odciąć się od relacji, które mają na ciebie negatywny wpływ.

RODZINA I PRZYJACIELE
Twój dom powinien służyć odpoczynkowi i radości, a nie załatwianiu różnych sąsiedzkich interesów. Wszyscy się umawiają u ciebie, bo jesteś gościnny i dla każdego masz dobrą radę? Do 10.02 Merkury w koniunkcji sprawi, że i tak przed tym nie uciekniesz, bo wszystkim będzie miło akurat w twoim towarzystwie. Dopiero w drugiej połowie lutego znajomi znajdą sobie inne atrakcje, a ty postanowisz stać się mniej dostępny. Sprytnie pozbądź się nadmiaru obowiązków i w spokoju poczytaj sobie książkę. Porządki też mogą trochę zaczekać, a relaks na kanapie w lutym niech będzie twoim priorytetem. Jowisz w kwadraturze sprzyja też urządzaniu mieszkania tak, aby było ci w nim milej i wygodniej.

PRACA I PIENIĄDZE
Miej oczy szeroko otwarte, bo szczęście w pracy bardzo będzie ci sprzyjać. Czekają cię teraz dziwne i niespodziewane zawodowe wydarzenia, a ich pozytywny finał nawet ciebie trochę cię zaskoczy. Jednak w lutym niektóre sprawy mogą wymagać wyjaśnienia. Merkury w koniunkcji sprawi, że do 10.02 będą napływać do ciebie różne ważne informacje. Ktoś ujawni swoje prawdziwe opinie, nagle powie co myśli na temat innych pracowników. Nie bierz wszystkiego do siebie, bo ludzie czasami przesadzają. Zamiast się tym przejmować, zajmij się swoimi sprawami. Niech ktoś inny tym razem weźmie na siebie rolę gołąbka pokoju. Rób to, co potrafisz najlepiej, a inni ochoczo za tobą podążą i znów zapanuje zgoda. Od 27.01 Wenus w sekstylu sprzyja zarabianiu pieniędzy, więc skup się na swoich sprawach finansowych.
 
ZDROWIE
Od 27.01 Wenus w sekstylu radzi nie oszczędzać na ekologicznym jedzeniu lub potrzebnych ci rzeczach. Inwestycja w siebie w tym miesiącu będzie się najbardziej opłacić, a wszystkie oszczędności na wygodzie lub cieple mogą się źle skończyć. Warto też iść do fryzjera czy kosmetyczki i zadbać o wygląd, bo to poprawi ci humor.
 
ZALECENIA SPECJALNE

URODZENI 22.12 – 31.12
Jowisz w kwadraturze do twojego dekanatu radzi ci zadbać o finanse. Spłać długi lub negocjuj rozłożenie ich na raty. Bądź aktywny, odwiedź bank, zakładaj konto lub szukaj lepszych ofert kredytów lub kart.
 
URODZENI 1.01 – 10.01
Merkury w koniunkcji zapewni ci szczęście podczas negocjowania ważnych umów. Będziesz mógł liczyć na sympatię otoczenia. W prywatnych sprawach spokojniej, różne towarzyskie konflikty przycichną.
 
URODZENI 11.01 – 19.01
Pluton w koniunkcji do twojego dekanatu sprzyja uprawianiu sportu, dlatego zapisz się teraz na jogę lub zacznij regularnie ćwiczyć. W zdrowym ciele, zdrowy duch, a przy okazji będziesz mniej nerwowy.


Więcej horoskopów dla Koziorożca

Nowo?ci wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebną interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer