Polecamy

Horoskop roczny
na 2016 rok

Wróżba z tarota
na 2016 rok

Horoskop chiński na rok Ognistej Małpy (2016)

Horoskop miłosny
na 2016 rok

Horoskop zawodowy
na 2016 rok

Horoskop numerologiczny
na 2016 rok

Numerologia kariery
na rok 2016

Runy na biznes i karierę
w roku 2016

Numerologiczny horoskop miesięczny

Kursy i warszaty w Warszawskiej Szkole Astrologii

Kurs internetowy "Astrologia dla początkujących" I-IV 2016

Więcej informacji i zapisy

Kurs internetowy "Astrologia dla zaawansowanych. Techniki prognozowania przyszłości" I-III 2016

Więcej informacji i zapisy

Kurs internetowy "Astrologia partnerska" I-III 2016

Więcej informacji i zapisy

Kurs internetowy "Tarot dla zaawansowanych" I-IV 2016

Więcej informacji i zapisy

Plan warsztatów czwartkowych IX-XII 2015

Więcej informacji i zapisy

Horoskop dla Koziorożca na Słońce w Raku od 21.6.2016 do 21.7.2016

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Odłóż ambitne plany

Staniesz się spokojniejszy. Wszystkie ambitne plany i zadania odłożysz na bok. Zapragniesz odpoczynku, a nawet chwili samotności.

Miłość
Nadchodzi czas miłosnego zauroczenia. Samotne Koziorożce będą bardzo podatne na miłość od pierwszego wejrzenia. Wenus przebywa do 11.07 w opozycji do twojego znaku. Nie marnuj więc okazji do wyjścia i poznania kogoś ciekawego. Lipiec sprzyja zawieraniu niezobowiązujących znajomości, z których każda może się okazać czymś więcej. Nie żałuj sobie pieniędzy na stroje, kosmetyki i dodatki. Bądź jednak ostrożny w kontaktach z tymi osobami, o których zupełnie nic nie wiesz. Wakacyjny flirt bez zobowiązań to jednak nie jest scenariusz dla ciebie. Koziorożce w stałych związkach powinny wysłuchać, co partner ma do powiedzenia i wziąć pod uwagę jego plany i potrzeby podczas wolnych dni.

Rodzina i przyjaciele
Rodzina może cię zmęczyć bardziej niż zwykle. Ktoś ciągle będzie chciał coś od ciebie. Postaraj się nauczyć bliskich, że od czasu do czasu muszą się bez ciebie obyć. Jeśli wyjedziesz na wypoczynek, a nawet dłuższy urlop, nie mów wszystkim, gdzie jedziesz i nie zostawiaj dalszym krewnym numeru telefonu. Zrób też trochę weków i przetworów – w zimę przypominać ci będą o minionych słonecznych wakacjach.

Kariera i pieniądze

Jeśli planowałeś, że będziesz w tym miesiącu cały czas pracować i nadrabiać zaległości, to bardzo się mylisz. Nagle, pod wpływem impulsu lub chwilowej potrzeby, sam możesz zmienić plany. W pracy zrób więc to, co niezbędne i od razu zaplanuj sobie dłuższy urlop lub chociaż weekendowy wypad za miasto lub na działkę. W otoczeniu przyrody możesz jednak wpaść na pomysł, który odmieni twoją karierę. Nie przejmuj się, że czegoś nie umiesz lub wydaje ci się, że nie jesteś jeszcze gotowy na pewne zadania czy stanowiska. Łap szczęście za nogi. Jeśli ktoś zaproponuje ci korzystną pracę i będziesz miał mało czasu do namysłu, nie zastanawiaj się zbyt długo. Ktoś inny może przecież być bardziej gotowy na zmiany.

Twoją przysłowiową cechą jest oszczędność, ale w tym miesiącu czeka cię wiele pokus do wydawania pieniędzy. Zainwestuj dobrze oszczędności, na wyprzedażach kupuj to, co rzeczywiście jest ci potrzebne. Nie żałuj pieniędzy na odpoczynek i wyjazd. Skorzystaj z dobrej oferty na ubezpieczenie.

ZALECENIA SPECJALNE
URODZENI 22.12 – 31.12

Będziesz bardzo wścibski i dociekliwy. Nie będzie sprawy czy osoby, o której nie zdobyłbyś wyczerpujących informacji. Jako że dobrze zapamiętujesz to, czego raz się dowiedziałeś lub nauczyłeś, wykorzystaj swoją wiedzę aby pomóc lub rządzić innymi. 

URODZENI 1.01 – 10.01

Odkryjesz swoje zdolności do pisania i pięknego przemawiania. Obie te umiejętności przydadzą ci się zarówno w  życiu prywatnym, jak i zawodowym. Znajdź czas dla przyjaciół i bliskich, a na urlop pojedź do dalekich krajów lub w ulubione miejsce.

URODZENI 11.01 – 19.01
Twoje pomysły będą bardzo odkrywcze, a zapał do robienia nowych rzeczy bardzo duży. Będziesz jednak protestować przeciwko nużącym i codziennym obowiązkom. Jeśli ktoś każe ci ściśle przestrzegać przepisów czy regulaminów, możesz się zbuntować.
 


Więcej horoskopów dla Koziorożca

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 12W 12 numerze "Astrologii Profesjonalnej" publikujemy artykuł Izabeli Podlaskiej-Konkel o interpretacji horoskopów horarnych dotyczących pytań o sprawy zawodowe, cenę produk­tu, rządy i werdykt sądu oraz finał sprawy oraz tekst o tym, jak interpretować horoskopy wydarzeniowe. Ewa Krajewska przedstawia znaczenia dziewiątego domu, a Ewa Seydlitz odtwarza chronologię przepowiedni Nostradamusa.

Zamów aktualny numer