Podręcznik astrologii. Tom pierwszy interpretacja horoskopu

Polecamy

Numerologiczny horoskop miesięczny

Horoskop roczny
na 2014 rok

Wróżba z tarota
na 2014 rok

Horoskop miłosny
na 2014 rok

Horoskop zawodowy
na 2014 rok

Horoskop numerologiczny
na 2014 rok

Horoskop chiński na rok Drewnianego Konia - 2014

Kursy astrologii

Kursy astrologii

Internetowy Kurs "Astrologia horarna w praktyce" VII-VIII 2014

Więcej informacji i zapisy

Internetowy Kurs "Astrologia dla początkująych" IX-XI 2014

Więcej informacji i zapisy

31.07.2014
Warszawska Szkoła Astrologii:
Poglądy polityczne i społeczne w horoskopie - Izabela Podlaska-Konkel

Więcej informacji

Polskie Stowarzyszenie Astrologiczne:
Darmowy kurs "Astrologia od podstaw" II-XII 2014 - Miłosława Krogulska

Więcej informacji

Warsztaty w Warszawskiej Szkole Astrologii I-XII 2014

Więcej informacji

Horoskop dla Koziorożca na Słońce w Wadze od 23.9.2014 do 22.10.2014

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Zainteresuj się nowymi projektami

W tym miesiącu powinieneś być czujny. Sprawy, które związane są z twoją karierą okażą się ważniejsze od pozostałych wydarzeń. Zainteresuj się nowymi projektami i daj się poznać jako osoba kompetentna i wiarygodna.

TWOJE TRANZYTY

Kwadratura Słońca postawi przed tobą nowe zadania.
Trygon Merkurego do 9.10 pomaga w pracy i w nauce, kwadratura od 10.10 sprzyja ważnym spotkaniom.
Trygon Wenus do 28.09 przyniesie ci powodzenie w miłości, kwadratura od 29.09 pomaga w zawodowych zmaganiach.
Półsekstyl Marsa radzi dbać o kondycję.
Kwinkunks Jowisza zapewni ci napływ ciekawych propozycji.
Sekstyl Saturna sprzyja poważnym inwestycjom.
Kwadratura Urana czyni cię ambitnym i otwartym na nowe przygody.
Półsekstyl Neptuna sprzyja artystycznym pasjom.
Koniunkcja Plutona radzi ci ponownie przemyśleć twoje życiowe cele.

GŁÓWNE WYDARZENIA
Na domowe porządki i rodzinne obiadki nie będziesz teraz miał zbyt wiele czasu. Pochłoną cię zawodowe sprawy, a popołudnia chętnie spędzisz na dyskusjach i spotkaniach z przyjaciółmi. Nowe zainteresowania i hobby staną się dla ciebie źródłem inspiracji i radości. Jesień sprzyja rozpoczynaniu nowych spraw, zawieraniu ciekawych znajomości i planowaniu ważnych przedsięwzięć. Będziesz pomysłowy i bardzo energiczny, co zaimponuje innym ludziom. Nie odmawiaj, gdy pewna niezdara poprosi cię o pomoc, bo zyskasz w ten sposób oddanego przyjaciela. Zadbaj też o odpowiedni, elegancki wygląd. W tym miesiącu różne ważne osoby będą cię obserwować i oceniać. Po 29.09 ktoś z domowników może wymagać nieco więcej troski niż zwykle. Nie bagatelizuj próśb tej osoby, a w przyszłości unikniesz kilku niespodzianek. Pamiętaj też o dalszych krewnych i starszych osobach, których od dawna nie widziałeś. Spotkania z nimi mogą być okazją do zakończenia niektórych rodzinnych waśni i zaplanowania wspólnych inwestycji.

SAMOPOCZUCIE
Sekstyl Merkurego sprzyja uprawianiu sportu i dbaniu o swoją kondycję. Zapragniesz nadrobić zaległości, kupisz karnet na basen lub siłownię. Bądź konsekwentny, a osiągniesz sukces. Wolne dni sprzyjają też zabawie i odpoczynkowi. Uważaj jednak, bo niektóre z szalonych pomysłów przyjaciół mogą okazać się ryzykowne. W październiku planety uczynią cię bardziej spokojnym i wyrozumiałym. W wolnym czasie chętnie sięgniesz po ulubione książki i stare filmy. W sztuce i poezji znajdziesz wspaniałą inspirację do nowych pomysłów. Pewna zmiana w otoczeniu przyniesie ci pretekst do zmiany części starych nawyków i przyzwyczajeń. Nie wahaj się pozbyć tych zajęć lub przedmiotów, które już nie przynoszą ci ani satysfakcji, ani radości!

MIŁOŚĆ
Także w tej dziedzinie życia Koziorożce będą chciały rządzić i o wszystkim decydować. Bądź jednak ostrożny, bo nie wszyscy wykonają twoje polecenia. Zanim podejmiesz ważne decyzje upewnij się, że druga strona chce tego samego. Do 28.09 trygon Wenus sprawi, że będziesz cieszyć się wielkim powodzeniem. W natłoku ważnych obowiązków nie przegap okazji do gorącego flirtu.

Samotne Koziorożce będą tak zajęte, że mogą nie zauważyć starań i uśmiechów. Możesz liczyć na zainteresowanie kogoś, kto wykonuje rzadko spotykany zawód lub pochodzi z innego kręgu społecznego niż ty. Szczęście szczególnie ci sprzyja w pierwszej połowie października.

Koziorożce w stałych związkach czeka udany miesiąc, choć powinny unikać konfliktów. Plotki lub intrygi mogą zaszkodzić twojemu związkowi, dlatego lepiej nie zapraszać do domu niektórych znajomych. Być może winna temu będzie osoba, której twój ukochany kiedyś coś obiecał.
 
PRACA I FINANSE
W pracy możesz liczyć na większe sukcesy, a nawet na nagrodę. Zapowiadają się dni pełne ciekawych wydarzeń. Być może czeka cię reorganizacja lub nagle zmieni się ktoś na wyższym stanowisku. Twój zakres obowiązków może się teraz poszerzyć, co nie wszystkim się spodoba. Niektóre propozycje mogą wymagać od ciebie o wiele większego wysiłku, a nawet konieczności dodatkowej nauki. Nie ukryjesz się też przed wzrokiem pewnej wścibskiej osoby. Unikaj plotek, nie łam regulaminów! W ten sposób trudno będzie cokolwiek ci zarzucić. Dzięki opanowaniu i dobremu przygotowaniu poradzisz sobie w każdej trudnej sytuacji.

Postaraj się tylko nie szarogęsić i w miarę możliwości unikaj otwartych konfliktów. Pewna zazdrosna osoba chętnie zajęłaby twoje miejsce, ale ty jej na to tak łatwo nie pozwolisz. Jeśli dotychczas pracowałeś uczciwie, to nie spotka cię teraz żadna krzywda. Nie powierzaj jednak swoich spraw pośrednikom. W razie kłopotów postaraj się osobiście dotrzeć do najważniejszej osoby, a zyskasz jej pomoc i zainteresowanie.

Poszukujący lepszej pracy powinni zwrócić swoją uwagę na wielkie firmy i zagraniczne koncerny. Zadbaj o to, aby twoja aplikacja spełniała wszystkie formalne wymogi. Pomogą ci osoby na wyższych stanowiskach, ale bądź ostrożny wobec pośredników, którzy powołują się na zakulisowe układy i prywatne znajomości.

Koziorożce, które się uczą lub studiują, będą bardzo ambitne. Nie róbcie jednak niczego na siłę, bo ktoś lub coś może przyprawić was o stresy. Dobry plan będzie w tym miesiącu podstawą sukcesu!


Więcej horoskopów dla Koziorożca

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 3(13)/2012W najnowszym numerze Tarocisty piszemy o magii trójek, symbolice arkanu numer trzynaœcie, proponujemy ciekawe i nowe rozkłady na sprawy zawodowe oraz różne przydatne rozkłady na trzy karty. Wiele miejsca poœwięcamy Magowi i jego alchemicznym znaczeniom.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 2(12)/2012W najnowszym numerze Tarocisty piszemy między innymi o astrologii medycznej, elekcyjnej oraz progresjach tercjarnych.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 3(8)/2012W najnowszym numerze Astrologii Profesjonalnej piszemy między innymi o astrologii medycznej, elekcyjnej oraz progresjach tercjarnych.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 1(11)/2012Polecamy najnowszy numer kwartalnika Tarocista.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 1-2(6-7)/2012W Astrologii Profesjonalnej publikujemy ciekawe i odkrywcze teksty o astrologii oraz prezentujemy autorów, którzy piszą o astrologii dla astrologów.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 3-4(9-10)/2011Polecamy najnowszy numer kwartalnika Tarocista, a w nim karty bramy z dworu Denarów, artykuł o rozwiązywaniu konfliktów za pomocą tarota.

Zamów aktualny numer