Podręcznik astrologii. Tom pierwszy interpretacja horoskopu

Polecamy

Numerologiczny horoskop miesięczny

Horoskop roczny
na 2014 rok

Wróżba z tarota
na 2014 rok

Horoskop miłosny
na 2014 rok

Horoskop zawodowy
na 2014 rok

Horoskop numerologiczny
na 2014 rok

Horoskop chiński na rok Drewnianego Konia - 2014

Kursy astrologii

Kursy astrologii

Internetowy Kurs "Astrologia horarna w praktyce" VII-VIII 2014

Więcej informacji i zapisy

Internetowy Kurs "Astrologia dla początkująych" IX-XI 2014

Więcej informacji i zapisy

31.07.2014
Warszawska Szkoła Astrologii:
Poglądy polityczne i społeczne w horoskopie - Izabela Podlaska-Konkel

Więcej informacji

Polskie Stowarzyszenie Astrologiczne:
Darmowy kurs "Astrologia od podstaw" II-XII 2014 - Miłosława Krogulska

Więcej informacji

Warsztaty w Warszawskiej Szkole Astrologii I-XII 2014

Więcej informacji

Horoskop dla Koziorożca na Słońce w Skorpionie od 23.10.2014 do 22.11.2014

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Nowe możliwości

Zapragniesz porzucić nudne obowiązki. Zainwestuj w coś zupełnie nowego i zaskakującego! To najlepszy czas, aby dokładnie przyjrzeć się swoim planom na przyszłość. Sekstyl Słońca do twojego znaku sprawi, że otworzą się przed tobą nowe możliwości. Najciekawsze propozycje tym razem pochodzić będą od osób młodszych i od przyjaciół.

GŁÓWNE WYDARZENIA
Będziesz teraz w dobrym nastroju i żadne przeciwności nie wydadzą ci się straszne. Staniesz się też dobrym mediatorem i negocjatorem. Umowy, jakie zawrzesz z ludźmi, nawet te nieoficjalne, mogą okazać się ważniejsze, niż teraz przypuszczasz. Pewne osoby, którym pomożesz w listopadzie, już niedługo odwdzięczą ci się z nawiązką. Miesiąc bardzo sprzyja odkrywaniu nowych zainteresowań. Więcej niż zwykle czasu poświęcisz na własne hobby. Będziesz czytał, dyskutował, a nawet wygłaszał rewolucyjne poglądy. Mars od 26.10 przebywać będzie w twoim znaku, co może sprawić, że będziesz bardziej nerwowy, ale i bardziej pracowity i gotowy do szybkiego rozwiązywania problemów.

SAMOPOCZUCIE
Samotność wyda ci się tej jesieni najgorszą karą na świecie. Zapragniesz czuć się potrzebny, rozumiany i lubiany. Dla zdobycia czyjejś sympatii gotowy będziesz nawet do wyrzeczeń. Opinie i poglądy innych ludzi staną się dla ciebie bardzo ważne, ale trudno ci będzie się komuś otwarcie przeciwstawić. Nie ulegaj wpływowi rozrywkowych znajomych, bo już za miesiąc będziesz tego żałować. Koniunkcja Marsa od 26.10 doda ci sił fizycznych. Będziesz w dobrej formie, co sprzyja ćwiczeniom. Po 9.11, kiedy Merkury znajdzie się w sekstylu do twojego znaku, poczujesz jeszcze większy przypływ optymizmu.

MIŁOŚĆ
W miłości czeka cię wiele niezwykłych spotkań, które tym razem mogą przerodzić się w dłuższy flirt, a nawet w namiętny romans. Korzystny wpływ  planety Wenus do 15.11 pomoże ci pozbyć się niepotrzebnych kompleksów i uniknąć krzywdzących plotek. Wykorzystaj przypływ dobrej energii, wybierz się na zakupy nowych strojów i koniecznie odwiedź fryzjera. Będziesz się wszystkim podobać i nie zabraknie ci pewności siebie. To Wenus w twoim znaku sprawi, że będziesz mile widziany w każdym towarzystwie. Od 26.10 sprzyja ci także koniunkcja Marsa, który doda ci odwagi w miłosnych podbojach.

Samotnym Koziorożcom nuda tej jesieni nie grozi. Na towarzyskich spotkaniach bacznie rozglądaj się dookoła. Do 15.11 będziesz miał o wiele więcej okazji do zawarcia nowych znajomości. Wykorzystaj ten czas najlepiej, jak potrafisz!

Koziorożce w stałych związkach staną się teraz bardziej opiekuńcze i skłonne do okazywania swoich emocji. Mars od 26.10 może jednak powodować drobne niesnaski i nieporozumienia, postaraj się panować nad nerwami. 
 
PRACA I FINANSE
Koniec października sprzyjać będzie ciekawym  propozycjom, służbowym wyjazdom i układaniu ambitnych planów na przyszłość. Nie będziesz się jednak zbytnio przepracowywać i niechętnie zgodzisz się na zostanie w pracy po godzinach.
Sprzyja ci szczęście we współpracy z informatykami czy osobami, które zajmują się wdrażaniem nowoczesnych technologii. Połączysz ciekawość z wielką intuicją i dzięki temu łatwo opanujesz nowe umiejętności.

Po 26.10 postaraj się unikać ostrych dyskusji i konfliktów, bo twoja postawa może zachęcić nieprzyjaciół do ataku. W pracy schodź z drogi wojowniczym osobom, bo możesz stać się celem ich ataków. Nie dopuść do tego, aby twoja opinia osoby cierpliwej i rozsądnej została nadszarpnięta przez niepotrzebne utarczki słowne.

Sprawy finansowe powinny układać się po twojej myśli, choć Wenus w listopadzie kusić cię będzie do większych niż zwykle wydatków na ubrania i różne przyjemności. Nie żałuj sobie tego, na co sam zapracowałeś i co poprawi ci nastrój.

Poszukujący lepszej pracy postanowią rozszerzyć zakres swoich poszukiwań o firmy z innych branż. Możecie liczyć na pomoc różnych przypadkowych, ale życzliwych wam osób. Wenus, która do 15.11 przebywa w sekstylu do twojego znaku zodiaku, sprawi, że w wielu miejscach będziecie mile widziani. Jej wpływ pomoże wam także podczas trudnych rozmów o pieniądzach i pracowniczych przywilejach.

Koziorożce, które się uczą lub studiują, będą w rewolucyjnym nastroju. Szkolne reguły przestaną się wam podobać. Zdecydujecie się nawet na otwarty bunt przeciwko komuś, kto jest restrykcyjny i zbyt surowy. Aby pozytywnie wykorzystać planetarne energie postarajcie się coś zmienić w waszym zwyczajnym rozkładzie dnia. Nuda i rutyna w tym miesiącu jest waszym największym wrogiem.


Więcej horoskopów dla Koziorożca

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 3(13)/2012W najnowszym numerze Tarocisty piszemy o magii trójek, symbolice arkanu numer trzynaœcie, proponujemy ciekawe i nowe rozkłady na sprawy zawodowe oraz różne przydatne rozkłady na trzy karty. Wiele miejsca poœwięcamy Magowi i jego alchemicznym znaczeniom.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 2(12)/2012W najnowszym numerze Tarocisty piszemy między innymi o astrologii medycznej, elekcyjnej oraz progresjach tercjarnych.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 3(8)/2012W najnowszym numerze Astrologii Profesjonalnej piszemy między innymi o astrologii medycznej, elekcyjnej oraz progresjach tercjarnych.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 1(11)/2012Polecamy najnowszy numer kwartalnika Tarocista.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 1-2(6-7)/2012W Astrologii Profesjonalnej publikujemy ciekawe i odkrywcze teksty o astrologii oraz prezentujemy autorów, którzy piszą o astrologii dla astrologów.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 3-4(9-10)/2011Polecamy najnowszy numer kwartalnika Tarocista, a w nim karty bramy z dworu Denarów, artykuł o rozwiązywaniu konfliktów za pomocą tarota.

Zamów aktualny numer