Horoskop dla Koziorożca na Słońce w Byku od 20.4.2019 do 20.5.2019

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Słońce pomoże ci stanąć na nogi

Miesiąc przyniesie ci niespodzianki. Będziesz doradzać, pocieszać i wysłuchiwać zwierzeń. Odkryjesz prawdziwe oblicze niektórych znajomych. Dzięki temu unikniesz przykrych niespodzianek. Trygon Słońca, Merkurego i Wenus ustabilizuje twoje sprawy finansowe i zawodowe.

MIŁOŚĆ
Wenus w kwadraturze do twojego znaku do 15.05 sprzyja powodzeniu w miłości, ale na dobre będzie ci sprzyjać dopiero w drugiej połowie maja. Zaproszenia od przyjaciół mogą być ciekawsze od tego, co proponuje partner. Czasami warto spędzić popołudnie osobno, a wieczór z przyjaciółmi obfitować będzie w odkrywcze dyskusje i wesołe żarty. Nie miej z tego powodu wyrzutów sumienia, bo w weekendy nadrobisz miłosne zaległości. Samotne Koziorożce w sklepie lub w podróży mogą poznać kogoś ciekawego. Od 15.05 masz duże szczęście w miłości. Podczas pełni Księżyca 17-18.05 może pojawić się w twoim życiu ktoś z przeszłości, na kim ci wciąż zależy.

RODZINA I PRZYJACIELE
W sprawach towarzyskich zapowiada się więcej atrakcji. Odbieraj telefony, słuchaj zwierzeń znajomych. Będziesz przenikliwy i pierwszy odkryjesz, o co naprawdę komuś chodzi. Ktoś pokaże swoje prawdziwe oblicze i wyjdzie na jaw, jakie naprawdę miał zamiary. Od 28.04 Merkury sprzyja wyjazdom i zawieraniu nowych znajomości. Bądź uprzejmy, bo nigdy do końca nie wiadomo, kto ma jakie koneksje i do czego może się przydać.

PRACA I PIENIADZE

Słońce, Merkury i Wenus w trygonach do twojego znaku pomogą ci szybko i łatwo zdobyć wiadomości, na jakich od dawna ci zależało. Niektóre z nich okażą się bardzo cenne, a dzięki innym uratujesz trudną zawodową sytuację. Masz szansę pokonać konkurencję i udowodnić komuś ważnemu, że powinieneś awansować. Dlatego o wszystko pytaj i we wszystko się wtrącaj, bo wiele na tym skorzystasz. Zrób też rachunki i kup to, co ci potrzebne do nauki lub rozwoju, a sporo zaoszczędzisz.

ZDROWIE
Będziesz potrzebować trochę więcej ciszy i spokoju. Trygon Słońca bardzo poprawi stan twojego zdrowia i korzystnie wpłynie na urodę, ale też trochę cię rozleniwi. W weekendy poleż dłużej w łóżku zamiast od świtu być na pełnych obrotach.

ZALECENIA SPECJALNE

URODZENI 22.12 – 31.12

Słońce radzi zabrać się za naukę. Jeśli chcesz zapisać się na kurs języka, prawa jazdy lub zdobyć potrzebne uprawienia, to teraz jest ku temu najlepszy czas. Będziesz prymusem.

URODZENI 1.01 – 10.01
Merkury przyniesie ci dobre pomysły, ale też ciągle będzie coś przestawiał i zmieniał w twoim kalendarzu. W maju więcej spokoju i szczęścia w zawodowych sprawach.

URODZENI 11.01 – 19.01
Wenus przyniesie ci powodzenie w miłości. Jeśli jesteś samotny, to odważnie szukaj swojej drugiej połowy.


Więcej horoskopów dla Koziorożca

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer