Horoskop dla Koziorożca na Słońce w Koziorożcu od 21.12.2020 do 18.1.2021

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Będzie wesoło

Merkury w koniunkcji pomoże ci poznać nowych przyjaciół. Będziesz wesoły, towarzyski i uprzejmy dla innych. Po Świętach śmiało załatwiaj sprawy, które zależą od czyjegoś uznania. Twoim prośbom trudno będzie odmówić. Od 8.01 Wenus w koniunkcji zapewni ci szczęście w miłości.

MIŁOŚĆ

Nadchodzi najlepszy czas na miłość i randki. Merkury ci sprzyja, a Słońce dodaje odwagi. Dlatego uwierz w siebie, a także zainwestuj w modny wygląd. Mars w kwadraturze też pomaga zdecydowanie kończyć to, co dawno wygasło. Jeśli cierpisz i tęsknisz, to teraz uda ci się wyleczyć rany i wyrzucić pewne numery ze swojego telefonu. Jeśli w twoim związku jest źle, to nie czekaj, aż partner zacznie się pakować, tylko zabierz się za wyjaśnianie tego, co was dzieli. Wenus od 8.01 przyniesie ci wielkie ożywienie uczuć i emocji, pomoże znaleźć właściwe argumenty i zakończyć spory. 
 
Samotne Koziorożce znajdą w centrum zainteresowania płci przeciwnej. Wenus od 8.01 pomoże ci zawierać wspaniałe i bardzo obiecujące znajomości, ale trzeba najpierw uwierzyć w to, że nowy związek jest możliwy. Będziesz robić bardzo dobre wrażenie, a to sprzyja intrygującym znajomościom.
 
RODZINA I PRZYJACIELE
Rodzinne sprawy układać się będą bardzo dobrze, a świąteczny czas sprzyja częstszym spotkaniom z krewnymi, a także upiększaniu domu. Merkury, który do 7.01 tworzy koniunkcję do twojego znaku zodiaku, pomoże ci teraz rozwinąć artystyczne talenty. Dobierzesz idealne dekoracje, poustawiasz meble w wygodniejszych miejscach. Twoje rady przydadzą się także przyjaciołom, którzy wybierają się na większe zakupy modnych ubrań i dodatków. Wenus w koniunkcji też sprawi, że od 8.01 w niezwykły sposób zestawisz stare rzeczy z nowymi dodatkami. Będziesz też dla wszystkich życzliwy, a konfliktów wokół ciebie będzie mniej. Nawet jeśli się pojawią, to szybko je załagodzisz.
 
PRACA I PIENIĄDZE
Pod koniec grudnia będziesz bardziej podejrzliwy i nieufny wobec niektórych współpracowników. Ktoś cię zdenerwuje, bo nie będzie tak zaangażowany we wspólne sprawy, jak tego oczekiwałeś. Nie kryj zaniedbujących swoje obowiązki, bo sam będziesz musiał walczyć z zaległościami. Na szczęście to ostatnie chwile kwadratury Marsa do twojego znaku. Od 6.01 Mars znajdzie się w trygonie i wszystko w pracy będzie łatwiejsze. Od 8.01 Wenus w koniunkcji podrzuci dobre pomysły na pokonanie konkurencji. Szukaj ciekawych wiadomości w internecie, bo na specjalistycznym forum ktoś może dobrze ci doradzić lub zainspiruje cię do pozytywnych zmian w karierze.
 
ZDROWIE
Słońce w koniunkcji dodaje ci sił, ale Mars w kwadraturze radzi dbać o zdrowie. Do 6.01 nie ma co udawać twardziela i zrywać o świcie, żeby biegać pod blokiem w zimnym deszczu. Warto będzie po Świętach zerwać z niezdrowymi przyzwyczajeniami, ale nie bądź dla siebie zbyt krytyczny. Zwłaszcza Koziorożce z III dekady mogą podjąć radykalne decyzje dietetyczne, które jednak nie wyjdą im na zdrowie. Powoli zmieniaj styl życia na zdrowszy, a osiągniesz swoje cele. Od 6.01 Mars w trygonie bardzo wzmocni Twoje siły, a od 8.01 Wenus w koniunkcji podniesie twoją samoocenę.
 
 
ZALECENIA SPECJALNE

URODZENI 22.12 – 31.12
Będziesz otwarty na prośby ludzi, których lubisz. Dla kogoś zrobisz o wiele więcej, niż zrobiłbyś dla siebie. Zdobędziesz uznanie i szacunek, a to bardzo poprawi ci humor. Ważne sprawy zawodowe załatwiaj od 8.01, bo dzięki Wenus wtedy możesz liczyć na poparcie osób na wysokich stanowiskach.
 
URODZENI 1.01 – 10.01
Neptun przyniesie ci pozytywne zmiany i ciekawe propozycje. Miesiąc sprzyja zdobywaniu ciekawych wiadomości i zyskiwaniu sojuszników. Masz szansę na dyskusje w towarzystwie bardzo ciekawych osób, zdobędziesz wreszcie uznanie.
 
URODZENI 11.01 – 19.01
Przypomnij sobie o tym, co lubisz najbardziej i znajdź na to czas bez wyrzutów sumienia. Słońce pomoże ci pozbyć się części spraw i obowiązków, które mogą robić za ciebie inne osoby. Skupisz się na swoim życiu miłosnym, a także na duchowych sprawach. Rozwijaj swoje ezoteryczne zainteresowania.


Więcej horoskopów dla Koziorożca

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebna interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dÂźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer