Polecamy

Horoskop chiński na rok Ziemskiej Owcy (2015)

Horoskop roczny
na 2015 rok

Horoskop zawodowy
na 2015 rok

Numerologiczny horoskop miesięczny

Wróżba z tarota
na 2015 rok

Horoskop miłosny
na 2015 rok

Horoskop numerologiczny
na 2015 rok

Kursy i warszaty w Warszawskiej Szole Astrologii

Internetowy kurs Astrologia elekcyjna - VII-VIII 2015

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs Astrologia horarna w praktyce - IX-XI 2015

Więcej informacji i zapisy

Internetowy i stacjonarny kurs Tarot dla początkujących - IX-XI 2015

Więcej informacji i zapisy

Internetowy i stacjonarny kurs Astrologia dla początkujących - IX-XI 2015

Więcej informacji i zapisy

Plan warsztatów czwartkowych V-VIII 2015

Więcej informacji i zapisy

Horoskop dla Koziorożca na Słońce w Bliźniętach od 21.5.2015 do 20.6.2015

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Zadbaj o zdrowie, więcej odpoczywaj

Zamiast porywać się na wielkie porządki lub spektakularne zawodowe wyczyny, odpocznij i popatrz na wszystko z dystansem. Niech inni się męczą, a ty w spokoju poczytaj książki i jeszcze raz obejrzyj ulubione książki. Zapowiada się pracowity, ale udany miesiąc. Kwinkunks Słońca pomoże ci szybko uporać się z obowiązkami. Mierz siły na zamiary, a spędzisz czas w dobrym humorze!

POZYCJE PLANET
Słońce i Merkury znajdują się w kwinkunksie do twojego znaku. Ich wpływ sprzyjać będzie dbaniu o zdrowie i regeneracji twoich sił. Unikaj w tym miesiącu ryzyka i nadmiernego wysiłku, bo półsekstyle Saturna i Marsa mogą opóźniać i komplikować twoje sprawy. Wenus w opozycji do 4.06 zapewni c powodzenie, a w kwinkunksie od 5.06 pomoże w finansach. Nabierz dystansu do przelotnych kłopotów i niczym się nie martw na zapas. Sekstyl Neptuna sprzyja życiu duchowemu i miłości. Kwinkunks Jowisza pomoże ci unikać wrogów i sprytnie wyplątać się z różnych kłopotów. Koniunkcja Plutona pomoże ci przetrwać wszystkie burze i zachować dobry humor.

MIŁOŚĆ

Samotne będą Koziorożce przez cały miesiąc będą dyskretnie rozglądać się za drugą połową. Nie zabraknie propozycji randek i wycieczek, ale będziesz nieufny i bardzo wymagający. Zaczniesz często zmieniać zdanie, a przede wszystkim będzie ci trudno ocenić, przy kim czujesz się najlepiej. Nie musisz o niczym decydować w pośpiechu, bo miłość nie zając, nie ucieknie! Jeśli teraz nikt ci się nie spodoba, to przyszły miesiąc przyniesie kolejne ekscytujące znajomości.

Koziorożce w stałych związkach poczują się odpowiedzialne za partnera. Będziesz mu doradzać, pomagać i przejmiesz się wszystkimi jego kłopotami. Nie matkuj dorosłej osobie. Troska jest miła, ale kto dzwoni lub sms-uje co pięć minut, sam naraża się na przykrą odpowiedź. Znajomości zawarte do 5.06 mogą być bardzo obiecujące.

RODZINA I PRZYJACIELE
Możesz poczuć się zmęczony domowymi sprawami. Nie jest to dobry czas na wielkie porządki lub remont. Zarezerwuj więcej czasu tylko dla siebie, zajmij się swoim hobby. Zamiast pomagać całej rodzinie, sam poproś o wsparcie w trudnych dla ciebie sprawach. Mars może zniechęcać cię do rodzinnych wizyt i dyskusji z krewnymi. Nie zmuszaj się do tego, czego nie chcesz robić i znajdź sobie różne wymówki. W czerwcu planety poprawią ci humor i sprzyjać będą spacerom oraz dbaniu o urodę i zdrowie.

PRACA I NAUKA
Gdy wszyscy będą pędzić za karierą, ty z mądrą miną będziesz bujać w obłokach. W tym miesiącu nie czekają cię spektakularne sukcesy, ale problemy też będą cię omijać. Będzie trochę nudno i sennie. Ciesz się z tego, bo uda ci się odpocząć i pozbyć kilku zaległości. Nabierz sił, ze spokojem patrz, jak inni się męczą i stresują. W przyszłym miesiącu będziesz miał więcej okazji, aby pokazać światu swoje talenty. Pełnia Księżyca 2.06 sprzyja załatwianiu spraw w urzędach i bankach, jeśli musisz coś wyjaśnić, to szczęście będzie ci sprzyjać.

Poszukujący lepszej pracy
będą skrupulatnie odpowiadać na pytania pracodawcy. Nie zaniżaj swoich umiejętności, chwal się i uwierz, że zasługujesz na dobrą pracę i dobre pieniądze. Do 5.06, kiedy Wenus znajduje się w opozycji do twojego znaku zodiaku, możesz liczyć na więcej ciekawych propozycji.

Koziorożce, które się uczą lub studiują, poczują się zmęczone całym rokiem szkolnym. Nie wymagajcie od siebie rzeczy niemożliwych! Nowe zadania i zbyt wiele obowiązków mogą w czerwcu okazać się trudniejsze, niż przypuszczaliście. W razie wątpliwości weźcie sobie do serca rady doświadczonej osoby.

FINANSE
Pilnuj swoich spraw finansowych, sprawdzaj przelewy, bo możesz być roztargniony podczas zakupów. Jeśli płacisz z kimś na spółkę, upewnij się, że dobrze wszystko policzyłeś. Kalkulator w dłoni sprawi, że unikniesz kilku trudnych sytuacji, które dotyczyć będą umów, rachunków i płacenia za kogoś, kto wciąż drenuje ci portfel.

URODZENI 22.12 – 31.12
Będziesz potrzebować trochę więcej odpoczynku, zatroszcz się o swoje zdrowie. W pracy trzeba będzie komuś pomóc lub kogoś zastąpić. Nie daj się wykorzystywać i za dodatkowe zadania proś o większe pieniądze. W weekendy szczęście zacznie ci bardziej sprzyjać, a Wenus sprzyjać będzie miłości i dobrej zabawie.

URODZENI 1.01 – 10.01

Różne ważne dla ciebie sprawy wymagać będą teraz omówienia z ważnymi, ale trudno dostępnymi osobami. Na coś lub kogoś trzeba będzie zaczekać. Znieś to ze spokojem, bo sam niczego nie przyspieszysz ani nie zmienisz. W weekendy chętnie wybierzesz się w odwiedziny do przyjaciół, uda się trochę odpocząć.

URODZENI 11.01 – 19.01
Dzięki Wenus nie powinno zabraknąć ci ani siły, ani przyjaciół do zabawy. Zawieraj ciekawe znajomości, grilluj lub bryluj na premierach. Weekendy szczególnie sprzyjają podróżom, randkom i dobrej zabawie. Zamiast sprzątać czy gotować, zorganizuj wszystkim trochę sympatycznych atrakcji.
 


Więcej horoskopów dla Koziorożca

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 3(13)/2012W najnowszym numerze Tarocisty piszemy o magii trójek, symbolice arkanu numer trzynaœcie, proponujemy ciekawe i nowe rozkłady na sprawy zawodowe oraz różne przydatne rozkłady na trzy karty. Wiele miejsca poœwięcamy Magowi i jego alchemicznym znaczeniom.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 2(12)/2012W najnowszym numerze Tarocisty piszemy między innymi o astrologii medycznej, elekcyjnej oraz progresjach tercjarnych.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 3(8)/2012W najnowszym numerze Astrologii Profesjonalnej piszemy między innymi o astrologii medycznej, elekcyjnej oraz progresjach tercjarnych.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 1(11)/2012Polecamy najnowszy numer kwartalnika Tarocista.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 1-2(6-7)/2012W Astrologii Profesjonalnej publikujemy ciekawe i odkrywcze teksty o astrologii oraz prezentujemy autorów, którzy piszą o astrologii dla astrologów.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 3-4(9-10)/2011Polecamy najnowszy numer kwartalnika Tarocista, a w nim karty bramy z dworu Denarów, artykuł o rozwiązywaniu konfliktów za pomocą tarota.

Zamów aktualny numer