Polecamy

Numerologiczny horoskop miesięczny

Horoskop roczny
na 2014 rok

Wróżba z tarota
na 2014 rok

Horoskop miłosny
na 2014 rok

Horoskop zawodowy
na 2014 rok

Horoskop numerologiczny
na 2014 rok

Horoskop chiński na rok Drewnianego Konia - 2014

Kursy astrologii

KURS INTERNETOWY "Astrologia horarna w praktyce" I-III 2014

Więcej informacji i zapisy

KURS INTERNETOWY "Astrologia dla zaawansowanych. Techniki prognozowania przyszłości" I-IV 2014

Więcej informacji i zapisy

"Astrologia dla zaawansowanych. Techniki prognozowania przyszłości" (kurs stacjonarny w Warszawie, I-IV 2014)

Więcej informacji

Warsztaty astrologii w Warszawskiej Szkole Astrologii

Więcej informacji

Kursy i warsztaty tarota

Kurs tarota, część 2. I-III 2014 Warszawa

Więcej informacji

Horoskop dla Koziorożca na Słońce w Baranie od 20.3.2014 do 20.4.2014

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Jowisz sprzyja sukcesom

Planety pomogą ci w ważnych zadaniach, dlatego skoncentruj się na tym, co może przynieść ci sukces. Przegonisz konkurencję, dostaniesz najlepsze oceny. Teraz warto się starać!

Główne wydarzenia
Słońce znajduje się w kwadraturze do twojego znaku zodiaku. W tym miesiącu będzie cię motywować do bardzo ambitnych zadań i poważnych dokonań. Zabierzesz się do pracy i nauki, szybko zdobędziesz bardzo dobre oceny. Pluton w koniunkcji do twojego znaku pomaga się skoncentrować i zwyciężyć z konkurencją. Sekstyl Merkurego do 6.04 doskonale wpłynie na twoje zdolności intelektualne. Będziesz łatwo zapamiętywał trudne informacje i doskonale rozwiązywał trudne zadania. Sekstyl Saturna ostrzeże cię w porę przed ryzykiem i osobami, z którymi nie warto współpracować. Po pracy czas na odpoczynek! Sekstyl Wenus (od 6.04) i opozycja Jowisza sprzyjają towarzyskiej aktywności. Będziesz się podobać, dopisze ci humor. Kwadratura Marsa zmobilizuje cię większej sportowej aktywności i zadbania o formę.

Miłość
Masz teraz powodzenie w miłości, a Wenus od 6.04 sprzyja umacnianiu relacji. Z wiosną temperatura w twoim związku znów wzrośnie, a opozycja Jowisza pomoże wam wspólnie podejmować ważne decyzje. Nie obawiaj się mówić szczerze o swoich uczuciach i wątpliwościach, bo dzięki temu zyskasz oparcie i szczerą pomoc. W weekendy uważaj, bo kwadratura Słońca może przynieść drobne miłosne kłopoty. Ktoś znów zacznie mówić wam, co macie robić. Lepiej nie wchodzić w dyskusję, tylko iść na romantyczny spacer. Samotne Koziorożce będą zapracowane, ale w weekendy znajdą czas na trochę rozrywki. Nie siedź samotnie w domu! Wenus w trygonie do twojego znaku od 6.04 sprzyja zawieraniu sympatycznych znajomości.

Rodzina i przyjaciele
Będziesz musiał pilnować wszystkich terminów i zobowiązań, jakie dotyczą rodziny i krewnych. Nie krytykuj postępowanie swoich bliskich, bo wspólne sprawy potoczą się w dobrym kierunku. Twoje znajomości mogą się teraz bardzo wszystkim przydać, dlatego pomagaj krewnym lub przyjaciołom, którzy szukają pracy lub sposobu na rozwiązanie kłopotów. Wenus i Jowisz sprzyjają układaniu planów na Wielkanoc, a także wyjazdom i wizytom. W weekendy nawet najbardziej marudni krewni okażą się łatwiejsi do wytrzymania.

Kariera i nauka
Będziesz w doskonałej formie intelektualnej i warto to wykorzystać. Miesiąc sprzyja bardzo szybkim postępom w nauce i karierze, warto więc poświęcić więcej uwagi pomysłom, jakie będzie miał szef. W kwietniu pojawi się więcej sensownych propozycji, a ty sam będziesz z większym entuzjazmem podchodzić do swoich obowiązków. Jedynie podczas pełni i zaćmienia Księżyca 14-15.04 postaraj się nie zaczynać ważnych spraw, bo wpływ planet sprawi, że wszystko będzie się opóźniać i komplikować. Koziorożce, które się uczą lub studiują poczują przypływ twórczej energii. Zaskoczysz nauczycieli, którzy nie spodziewali się teraz po tobie takiej pracowitości. Zarezerwuj więcej czasu na zajęcia związane ze sztuką, tańcem lub pisarstwem.

Finanse
Szybko wykorzystaj nowe wiadomości, a szczęście do pieniędzy cię nie opuści. Możesz teraz szukać lepszych ofert banków lub ubezpieczycieli. Zastanów się też, jakie umiejętności mógłbyś jeszcze zdobyć. Nigdy nie jest za późno aby uczyć się języka obcego lub zapisać na kurs rozwijający twoje umiejętności. Jowisz wciąż ci sprzyja, szukaj okazji, nie zastanawiaj się zbyt długo nad ciekawymi ofertami.


ZALECENIA SPECJALNE
URODZENI 22.12 – 31.12
Miesiąc sprzyja nowym przedsięwzięciom i udanym inwestycjom. Możesz liczyć na dobre pomysły. Warto być otwartym na propozycje, jakie złożą ci współpracownicy. Weekendy sprzyjają rozrywce i odpoczynkowi. Będziesz miał szczęście w miłości, nie bądź tylko taki skromny.

URODZENI 1.01 – 10.01
Jowisz bardzo ci sprzyja. W pracy zapanuje więcej spokoju, a twoje pomysły zdobędą uznanie. Uważaj tylko podczas zakupów, co możesz być trochę roztrzepany i bardziej niż zwykle spragniony piękna, wygody i luksusu. Planowane wiosenne zakupy podziel na połowę, zacznij dietę i wiosenne oczyszczanie organizmu.

URODZENI 11.01 – 19.01
Merkury bardzo ci sprzyja. Zapragniesz wybrać się w podróż i zawrzesz kilka nowych znajomości. Bardzo dobra passa dla handlowców, podróżników, dziennikarzy i tłumaczy. W kwietniu czeka cię sympatyczna niespodzianka. Ktoś powierzy ci delikatne zadanie lub będziesz musiał dyplomatycznie rozsądzać różne towarzyskie spory.


Więcej horoskopów dla Koziorożca

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 3(13)/2012W najnowszym numerze Tarocisty piszemy o magii trójek, symbolice arkanu numer trzynaœcie, proponujemy ciekawe i nowe rozkłady na sprawy zawodowe oraz różne przydatne rozkłady na trzy karty. Wiele miejsca poœwięcamy Magowi i jego alchemicznym znaczeniom.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 2(12)/2012W najnowszym numerze Tarocisty piszemy między innymi o astrologii medycznej, elekcyjnej oraz progresjach tercjarnych.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 3(8)/2012W najnowszym numerze Astrologii Profesjonalnej piszemy między innymi o astrologii medycznej, elekcyjnej oraz progresjach tercjarnych.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 1(11)/2012Polecamy najnowszy numer kwartalnika Tarocista.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 1-2(6-7)/2012W Astrologii Profesjonalnej publikujemy ciekawe i odkrywcze teksty o astrologii oraz prezentujemy autorów, którzy piszą o astrologii dla astrologów.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 3-4(9-10)/2011Polecamy najnowszy numer kwartalnika Tarocista, a w nim karty bramy z dworu Denarów, artykuł o rozwiązywaniu konfliktów za pomocą tarota.

Zamów aktualny numer