Polecamy

Horoskop numerologiczny na 2018 rok

Horoskop roczny
na 2018 rok

Horoskop chiński na rok Ziemskiego Psa (2018)

Horoskop miłosny
na 2018 rok

Wróżba z tarota na 2018 rok

Wróżba z run na rok 2018

Numerologiczny horoskop miesięczny

Kursy i warszaty w Warszawskiej Szkole Astrologii

Tematy astrologicznych warsztatów czwartkowych (zima i wiosna 2018)

Internetowy kurs
"Astrologia prognostyczna" I-III 2018

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs
"Astrologia elekcyjna" I-III 2018

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs
"Astrologia horarna w praktyce" VI-IX 2018

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs
"Astrologia dla początkujących" IX-XII 2018

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs
"Interpretacja solariuszy" IX-XI 2018

Więcej informacji i zapisy

Horoskop dla Koziorożca na Słońce w Byku od 20.4.2018 do 20.5.2018

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Licz na szczęście

Miesiąc przyniesie ci niespodzianki. Będziesz doradzać, pocieszać i wysłuchiwać zwierzeń. Odkryjesz prawdziwe oblicze niektórych znajomych. Dzięki temu unikniesz przykrych niespodzianek. Słońce znajduje się w trygonie do twojego znaku zodiaku i przynosi ci więcej szczęśliwych okazji.

MIŁOŚĆ
Wenus w kwietniu sprzyja powodzeniu w miłości. Jednak w maju na romantyczne wyznania możesz nie mieć czasu. Zaproszenia od przyjaciół mogą być ciekawsze od tego, co proponuje partner. Czasami warto spędzić popołudnie osobno, a wieczór z przyjaciółmi obfitować będzie w odkrywcze dyskusje i wesołe żarty. Nie miej z tego powodu wyrzutów sumienia, bo w majowy długi weekend nadrobisz miłosne zaległości. Samotne Koziorożce w sklepie lub w podróży mogą poznać kogoś ciekawego.

RODZINA I PRZYJACIELE
W sprawach towarzyskich zapowiada się więcej atrakcji. Odbieraj telefony, słuchaj zwierzeń znajomych. Będziesz przenikliwy i pierwszy odkryjesz, o co naprawdę komuś chodzi. Ktoś pokaże swoje prawdziwe oblicze i wyjdzie na jaw, jakie naprawdę miał zamiary. Od13.05 Merkury sprzyja wyjazdom i zawieraniu nowych znajomości. Bądź uprzejmy, bo nigdy do końca nie wiadomo, kto ma jakie koneksje i do czego może się przydać.

PRACA I PIENIADZE

Słońce w trygonie do twojego znaku pomoże ci szybko i łatwo zdobyć wiadomości, na jakich od dawna ci zależało. Niektóre z nich okażą się bardzo cenne, a dzięki innym uratujesz trudną zawodową sytuację. Masz szansę pokonać konkurencję i udowodnić komuś ważnemu, że powinieneś awansować. Dlatego o wszystko pytaj i we wszystko się wtrącaj, bo wiele na tym skorzystasz. Zrób też rachunki i kup to, co ci potrzebne do nauki lub rozwoju, a sporo zaoszczędzisz. Do 16.05 uważaj jednak, aby nikogo nie urazić krytyką. Mars w twoim znaku będzie cię skłaniał do poganiania i krytykowania wszystkich dookoła, a to nie przysporzy ci przyjaciół.

ZDROWIE
Będziesz potrzebować trochę więcej ciszy i spokoju. Trygon Słońca bardzo poprawi stan twojego zdrowia i korzystnie wpłynie na urodę, ale też trochę cię rozleniwi. Jednak do 13.05 Mars w twoim znaku może cię narazić na kontuzje czy choroby. Nie bagatelizuj grypy, zrób kontrolne badania, nie jeździj na rolkach bez ochraniaczy i kasku.

ZALECENIA SPECJALNE

URODZENI 22.12 – 31.12

Słońce radzi zabrać się za naukę. Jeśli chcesz zapisać się na kurs języka, prawa jazdy lub zdobyć potrzebne uprawienia, to teraz jest ku temu najlepszy czas. Będziesz prymusem.

URODZENI 1.01 – 10.01
Wenus przyniesie ci powodzenie w miłości. Jeśli jesteś samotny, to odważnie szukaj swojej drugiej połowy.

URODZENI 11.01 – 19.01
Merkury przyniesie ci dobre pomysły, ale też ciągle będzie coś przestawiał i zmieniał w twoim kalendarzu. W maju więcej spokoju i szczęścia w zawodowych sprawach.Więcej horoskopów dla Koziorożca

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 12W 12 numerze "Astrologii Profesjonalnej" publikujemy artykuł Izabeli Podlaskiej-Konkel o interpretacji horoskopów horarnych dotyczących pytań o sprawy zawodowe, cenę produk­tu, rządy i werdykt sądu oraz finał sprawy oraz tekst o tym, jak interpretować horoskopy wydarzeniowe. Ewa Krajewska przedstawia znaczenia dziewiątego domu, a Ewa Seydlitz odtwarza chronologię przepowiedni Nostradamusa.

Zamów aktualny numer