Horoskop dla Koziorożca na Słońce w Baranie od 20.3.2021 do 18.4.2021

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Nie ryzykuj bez potrzeby

Słońce w kwadraturze pomoże uporać się z ważnymi zadaniami. Merkury w sekstylu do twojego znaku do 3.04. sprzyja zdobywaniu nowych umiejętności. Po Wielkanocy nadal trwa dobra passa. Merkury w kwadraturze sprzyja zacieśnianiu ważnych znajomości.

MIŁOŚĆ

Wenus znajduje się w kwadraturze, a to sprzyja ważnym miłosnym przemyśleniom i przewartościowaniom. Słońce w kwadraturze też nakłania cię teraz do pracy nad relacjami. Jeśli w twoim związku jest źle, to zabierz się za negocjacje, rozmowy i szczere wyjaśnienia tego, co was dzieli. Nie wstydź się okazywania uczuć i rozmawiania o miłości, bo wszystko się dobrze ułoży. Od 14.04 Wenus znajdzie się w trygonie i okaże się, że wszystko dobrze się ułożyło. Poczujesz spokój, odzyskasz równowagę.
Samotne Koziorożce będą w centrum zainteresowania płci przeciwnej, ale muszą pozbyć się złych miłosnych wspomnień. Jeśli znów wpadniesz na narzeczonego sprzed lat, to nie flirtuj. Lepiej poszukaj zupełnie nowej, świeżej znajomości. Od 14.04 Wenus sprzyja bardzo ekscytującym znajomościom.
 
RODZINA I PRZYJACIELE
Zbliża się Wielkanoc, a ty bardzo chętnie zajmiesz się domem, kuchnią i spiżarnią. Najpierw zabierzesz się za uzupełnianie zapasów, a potem zrobisz plany remontu lub przebudowy. Licz, kalkuluj i studiuj gazetki z promocjami. Coś wygodnego i ładnego może się teraz trafić. Jednak na zbyt wielką pomoc rodziny nie możesz jednak liczyć, bo kwadratura Słońca nie sprzyja współpracy. Lepiej samemu o wszystkim decydować. Po Wielkanocy odpocznij, a najlepiej zrób sobie wolne od gotowania czy prasowania. Warto będzie nabrać sił, trochę poleniuchować, wybrać się na spacer i odwiedzić jakieś ładne miejsce. Piękno i sztuka wprawią cię w doskonały nastrój.
 
PRACA I PIENIĄDZE
Przed tobą pracowity miesiąc. Przed Wielkanocą nie warto jednak wychodzić przed szereg, bo nowe obowiązki mogą okazać się zbyt męczące. Ludzie wokół ciebie będą się przechwalać i lansować, a to może cię trochę zdenerwować. Spokojnie rób to, co do ciebie należy i w myślach podliczaj pieniądze, jakie wpłyną na twoje konto, zamiast ze wszystkimi dyskutować. Po Wielkanocy poczujesz przypływ ambicji i łatwo uporasz się z ważnymi zadaniami. Merkury w kwadraturze sprzyja negocjowaniu zakresu obowiązków, ale podczas rozmowy z szefem bądź ostrożny i nie marudź, a wszystko się dobrze ułoży. Różne ważne znajomości mogą się teraz przydać, więc warto nad nimi popracować. Od 14.03 Wenus w trygonie chętnie zadba o twoje zyski, więc bądź pracowity i zdyscyplinowany.
 
ZDROWIE
Uran znajduje się w trygonie do twojego znaku i pomaga ci wyrabiać dobre zdrowotne nawyki. Warto oczyszczać organizm, pić zioła i brać odpowiednie suplementy. Słońce w kwadraturze nie zachęci cię jednak do uprawiania sportu, bo lepiej teraz odpoczniesz na kanapie lub fotelu. Po Wielkanocy poczujesz przypływ sił, ale dbaj o swoje bezpieczeństwo. Od 14.04 Wenus w trygonie sprzyja za to dbaniu o urodę, warto robić różne zabiegi kosmetyczne i fryzjerskie.
 
ZALECENIA SPECJALNE

URODZENI 22.12 – 31.12
Słońce w kwadraturze do twojego dekanatu radzi zadbać o wygodę. Możesz mieć dość starych mebli i telefonu, który nie ma wszystkich potrzebnych funkcji. Pomyśl wreszcie o sobie, zamiast robić prezenty innym.
 
URODZENI 1.01 – 10.01
Masz powodzenie, a nawet charyzmę. Wszyscy zwrócą na ciebie większą uwagę,. A to sprzyja sukcesom. Załatwiaj śmiało urzędowe sprawy, odwiedzaj banki, pilnuj swoich inwestycji.
 
URODZENI 11.01 – 19.01
Neptun w sekstylu pomoże ci szybko wyrobić się z obowiązkami. W wolnych chwilach spotkasz się z przyjaciółmi lub wybierzesz na spacer w miłym towarzystwie. Nowe znajomości będą bardzo udane.


Więcej horoskopów dla Koziorożca

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebna interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dÂźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer