10 Festiwal Tarota w Warszawie

Polecamy

Horoskop roczny
na 2016 rok

Wróżba z tarota
na 2016 rok

Horoskop chiński na rok Ognistej Małpy (2016)

Horoskop miłosny
na 2016 rok

Horoskop zawodowy
na 2016 rok

Horoskop numerologiczny
na 2016 rok

Numerologia kariery
na rok 2016

Runy na biznes i karierę
w roku 2016

Numerologiczny horoskop miesięczny

Kursy i warszaty w Warszawskiej Szkole Astrologii

Kurs internetowy "Astrologia dla początkujących" I-IV 2016

Więcej informacji i zapisy

Kurs internetowy "Astrologia dla zaawansowanych. Techniki prognozowania przyszłości" I-III 2016

Więcej informacji i zapisy

Kurs internetowy "Astrologia partnerska" I-III 2016

Więcej informacji i zapisy

Kurs internetowy "Tarot dla zaawansowanych" I-IV 2016

Więcej informacji i zapisy

Plan warsztatów czwartkowych IX-XII 2015

Więcej informacji i zapisy

Horoskop dla Koziorożca na Słońce w Byku od 19.4.2016 do 19.5.2016

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Jowisz pomoże ci uniknąć strat

Miesiąc przyniesie ci niespodzianki. Będziesz doradzać, pocieszać i wysłuchiwać zwierzeń. Odkryjesz prawdziwe oblicze niektórych znajomych. Dzięki temu unikniesz przykrych niespodzianek.

Miłość
Wenus w opozycji do twojego znaku od 30.04 sprzyja powodzeniu w miłości, ale na dobre będzie ci sprzyjać dopiero na początku maja. Wcześniej na romantyczne wyznania możesz nie mieć czasu. Zaproszenia od przyjaciół mogą być ciekawsze od tego, co proponuje partner. Czasami warto spędzić popołudnie osobno, a babski wieczór obfitować będzie w odkrywcze dyskusje i wesołe żarty. Nie miej z tego powodu wyrzutów sumienia, bo w weekendy nadrobisz miłosne zaległości. Samotne Koziorożce w sklepie lub w podróży mogą poznać kogoś ciekawego.

Rodzina i przyjaciele
W sprawach towarzyskich zapowiada się więcej atrakcji. Odbieraj telefony, słuchaj zwierzeń znajomych. Będziesz przenikliwy i pierwszy odkryjesz, o co naprawdę komuś chodzi. Ktoś pokaże swoje prawdziwe oblicze i wyjdzie na jaw, jakie naprawdę miał zamiary. Od 28.04 Merkury sprzyja wyjazdom i zawieraniu nowych znajomości. Bądź uprzejmy, bo nigdy do końca nie wiadomo, kto ma jakie koneksje i do czego może się przydać.

Kariera i pieniądze

Słońce, Merkury, Wenus i Jowisz w trygonie do twojego znaku pomogą ci szybko i łatwo zdobyć wiadomości, na jakich od dawna ci zależało. Niektóre z nich okażą się bardzo cenne, a dzięki innym uratujesz trudną zawodową sytuację. Masz szansę pokonać konkurencję i udowodnić komuś ważnemu, że powinieneś awansować. Dlatego o wszystko pytaj i we wszystko się wtrącaj, bo wiele na tym skorzystasz. Zrób też rachunki i kup to, co ci potrzebne do nauki lub rozwoju, a sporo zaoszczędzisz.

Zdrowie
Będziesz potrzebować trochę więcej ciszy i spokoju. Sekstyl Słońca bardzo poprawi stan twojego zdrowia i korzystnie wpłynie na urodę, ale też trochę cię rozleniwi. W weekendy poleż dłużej w łóżku zamiast od świtu być na pełnych obrotach.

ZALECENIA SPECJALNE
URODZENI 22.12 – 31.12

Słońce radzi zabrać się za naukę. Jeśli chcesz zapisać się na kurs języka, prawa jazdy lub zdobyć potrzebne uprawienia, to teraz jest ku temu najlepszy czas. Będziesz prymusem.

URODZENI 1.01 – 10.01

Wenus przyniesie ci powodzenie w miłości. Jeśli jesteś samotny, to odważnie szukaj swojej drugiej połowy.

URODZENI 11.01 – 19.01
Merkury przyniesie ci dobre pomysły, ale też ciągle będzie coś przestawiał i zmieniał w twoim kalendarzu. W maju więcej spokoju i szczęścia w zawodowych sprawach.
 


Więcej horoskopów dla Koziorożca

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 11W 11. numerze "Astrologii Profesjonalnej" dużo miejsca poświęcamy pracy słynnej amerykańskiej astrolog Joan Quigley, która przez wiele lat doradzała Reaganom. Odszyfrowujemy również zagadkę, jakie naprawdę są Wodniki. Prezentujemy wskazówki, jak interpretować spalone planety w horoskopie urodzeniowym i w progresjach. Opisujemy również znaczenie aspektów Księżyca z Saturnem.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 17W 17. numerze "Tarocisty" skupiamy się na praktyce wróżenia i materialnej stronie życia. Izabela Podlaska-Konkel omawia znaczenie Diabła, który często kusi nas aby mieć więcej i więcej. O Dworze Denarów, jako podstawie naszego codziennego życia, pisze Miłosława Krogulska. Przedstawiamy też wskazówki, jak wybrać strażnika talii i jak nawiązać z nim kontakt. Podajemy rozkłady na sprawy zawodowe.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 10W tym numerze poświęcamy dużo miejsca sprawom szóstego domu. Przyglądamy się zastosowaniu komet na przestrzeni wieków w astrologii mundalnej i urodzeniowej. Piszemy o tym, jak interpretować tranzyty Plutona, uważane za najsilniejsze w życiu każdego człowieka. Opisujemy zasady astrologii azteckiej. Dla tych, którzy pracują ze starymi datami, mamy artykuł na temat stylów liczenia początku roku.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 16W najnowszym numerze "Tarocisty" mamy dla Was duży wybór tekstów dotyczących różnych aspektów kart tarota. Karta Umiarkowanie jest postrzegana przez wielu zarówno początkujących, jak i zaawansowanych tarocistów jako trudną i enigmatyczną. Krzysztof Azarewicz odsłania przed naszymi czytelnikami sekrety karty Żądza w Tarocie Thota. Prezentujemy szczegółową analizę Dworu Kielichów i czwórek.

Zamów aktualny numer