Horoskop dla Koziorożca na Słońce w Bliźniętach od 21.5.2023 do 20.6.2023

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Imprezowo i towarzysko

Jowisz w trygonie doda Ci tyle siły, że nie będzie dla ciebie rzeczy niemożliwych do załatwienia. Wenus w opozycji do 4.06 przyniesie zaproszenia na różne imprezy. Miesiąc będzie udany, ale będziesz zabiegany. Od 11.06 Pluton ponownie odwiedzi twój znak i da siłę do działania.

MIŁOŚĆ
Będzie miło, ale do 4.06 Wenus w opozycji sprawi, że w uczuciach też zrobi się trochę poważniej. Pozbędziesz się wątpliwości z kim chcesz być, a nawet zdobędziesz się na ważną deklarację. Wenus doda ci blasku, ale nie tylko partner będzie chciał spędzać z tobą czas. Przyjaciele mogą też cię gdzieś zapraszać, może też być więcej służbowych spotkań. Lepiej jednak w końcu wybierz romantyczną kolację z ukochanym lub razem obejrzyjcie sobie serial. Jeśli między wami coś nie układało się dobrze, to teraz macie szansę to szybko naprawić. Samotne Koziorożce będą bardzo romantyczne. Możliwy powrót różnych starych znajomości. Uważaj, zanim odpiszesz na maila Skorpionowi lub Rakowi, bo po co ci znowu te same problemy? Jowisz w trygonie radzi poszukać kogoś nowego, kto może cię pozytywnie zaskoczyć.
 
RODZINA I PRZYJACIELE
Pluton w koniunkcji sprawi, że będziesz konkretny i pewny siebie. Wszystko musi być na czas i perfekcyjnie. Bałagan i brak zakupów w tym miesiącu mogą cię porządnie rozzłościć. Nie możesz przecież ciągle się starać, kiedy reszta domowników bez żadnych wyrzutów sumienia gra sobie w gry lub ogląda serial. Zrób małą aferę, a sytuacja zmieni się na lepsze. Jowisz w trygonie pomaga teraz walczyć o prawo do hobby i odpoczynku. Przyjaciele chętnie ci doradzą, wysłuchają i poprawią humor, ale uważaj na starszych krewnych. Będą się rządzić i zaczną mówić ci, co masz robić, a ty w końcu możesz mieć tego dosyć. Od 11.06 zrobi się spokojniej, bo Pluton da ci siłę, aby nad wszystkim zapanować. Wolne chwile będą sprzyjać hobby lub po prostu leniuchowaniu. Należy ci się wreszcie trochę świętego spokoju.
 
PRACA I PIENIĄDZE
Cały miesiąc będzie bardzo pracowity, ale to oznacza także przypływ pieniędzy. Szef nagle wyciągnie na jaw kilka zaległych spraw i spadnie na ciebie większa odpowiedzialność. Odwagi i do boju, Jowisz w trygonie teraz cię wspiera. Do 4.06 Wenus w opozycji pomoże ci też w różnych inwestycjach, choć dokładnie czytaj umowy i otwarcie pytaj o wszystko, czego nie rozumiesz. Możesz wykryć różne błędy i zapobiegniesz przyszłym problemom. Bądź czujny, a wreszcie pokażesz wszystkim, że zasługujesz na więcej uznania i jeszcze więcej pieniędzy. Na szczęście będziesz mógł zaufać współpracownikom, bo konflikty wreszcie przycichą.
 
ZDROWIE
Zrób coś dobrego dla swojego serca. Zrezygnuj z palenia, zacznij się więcej ruszać. Przepłyniesz kilka basenów więcej, obiegniesz cały park lub przećwiczysz całe zajęcia fitness bez zadyszki. Jowisz w trygonie doda Ci teraz sił, a odo 4.06 Wenus w opozycji sprawi, że będziesz w jeszcze lepszym humorze. Pluton od 11.06 jest w koniunkcji i uważaj podczas różnych prac domowych lub majsterkowania, bo możesz się przypadkowo zranić.
 
ZALECENIA SPECJALNE

URODZENI 22.12 – 31.12
Masz przed sobą sympatyczny miesiąc. Jowisz w trygonie sprzyja kończeniu zaległych spraw. A w czerwcu otworzysz się na nowe. Nie wstydź się pytać, odkrywaj nowe zainteresowania, bo szczęście sprzyja Ci wszędzie tam, gdzie jeszcze cię nie było.
 
URODZENI 1.01 – 10.01
Zapragniesz zyskać szacunek i uznanie. Jednak warto w tym miesiącu choć trochę odpocząć. Twoja pomoc i dobre rady bardzo się wszystkim przydadzą, ale nie bierz na siebie zbyt wielu zawodowych spraw. Miłość i przyjaźń też potrzebują czasu i uwagi z twojej strony.
 
URODZENI 11.01 – 19.01
Przestać się wszystkimi wokoło aż tak bardzo przejmować, bo inaczej staniesz się zestresowany i zniechęcony. Myśl teraz przede wszystkim o sobie! Pluton w koniunkcji pomoże Ci się skutecznie obronić przed wrogami.
 


Więcej horoskopów dla Koziorożca

Nowo?ci wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebną interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer