Polecamy

Horoskop numerologiczny na 2018 rok

Horoskop roczny
na 2018 rok

Horoskop chiński na rok Ziemskiego Psa (2018)

Horoskop miłosny
na 2018 rok

Wróżba z tarota na 2018 rok

Wróżba z run na rok 2018

Numerologiczny horoskop miesięczny

Kursy i warszaty w Warszawskiej Szkole Astrologii

Tematy astrologicznych warsztatów czwartkowych (zima i wiosna 2018)

Internetowy kurs
"Astrologia prognostyczna" I-III 2018

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs
"Astrologia elekcyjna" I-III 2018

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs
"Astrologia horarna w praktyce" VI-IX 2018

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs
"Astrologia dla początkujących" IX-XII 2018

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs
"Interpretacja solariuszy" IX-XI 2018

Więcej informacji i zapisy

Horoskop dla Koziorożca na Słońce w Lwie od 22.7.2018 do 22.8.2018

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Korzystaj z życia

Zapowiada się miesiąc pełen towarzyskich atrakcji. Przypomną sobie o tobie przyjaciele i znajomi, których od dawna nie widziałeś. Ich przygody dadzą ci do myślenia, a dobre rady pozwolą uniknąć problemów. Wenus i Jowisz zapewnią ci dobrą passę i w miłości, i w finansach. Mars w twoim znaku od 13.08 doda ci ambicji i pomoże szybko pokonać trudności.

MIŁOŚĆ
Wenus do 7.08 bardzo sprzyja powodzeniu w miłości, ale też sprawi, że nie będziesz za bardzo przejmować się partnerem i jego marudzeniem, bo wokoło tyle się będzie działo!  Zaproszenia od przyjaciół lub filmy w kinie mogą być ciekawsze od tego, co zaproponuje twoja druga połowa. Czasami warto spędzić popołudnie osobno i trochę się za dobą stęsknić. W weekendy bez problemu nadrobisz miłosne zaległości, a randki będą bardzo gorące.

Samotne Koziorożce na siłowni lub na wycieczce mogą poznać kogoś ciekawego. Warto zamienić się numerami telefonu, bo coś z tego ciekawego będzie. Wenus doda ci pewności siebie i uroku. Nie odrzucaj zaproszenia na randkę, to może być ta wyjątkowa osoba! Od 13.08 możesz liczyć na gorące randki za sprawą Marsa w twoim znaku.

RODZINA I PRZYJACIELE

Wiele różnych spraw zależeć będzie tylko od ciebie, każdy będzie czegoś chciał. Okaże się, że masz doświadczenie, wiedzę i znajomości, które mogą się komuś do czegoś przydać. Ktoś z krewnych może nawet chcieć, abyś wziął dla niego pożyczkę lub podżyrował kredyt. Pomagaj, ale nie bierz na siebie więcej, niż możesz. Słuchaj swojej intuicji i nie daj się podejść emocjonalnym szantażystom, bo potem zostaniesz sam z różnymi zobowiązaniami. W sierpniu zdobędziesz ważne informacje od mniej rozmownych krewnych.

PRACA I PIENIADZE
Ktoś się spóźni, ktoś podpadnie szefowi, ale ciebie nie spotkają przykrości. W lipcu Wenus doda ci odwagi i pewności siebie. W sierpniu Mars zadba, abyś się nie nudził. Petenci będą uprzejmi, klienci weseli i czas w pracy szybko zleci. Merkury od 26.08 pomoże ci szybko i łatwo zdobyć wiadomości, na jakich od dawna ci zależało. Dzięki temu uratujesz trudną zawodową sytuację. W finansach zdecydowana poprawa. Po 13.08, kiedy Mars zawita do twojego znaku, może pojawić się szansa na awans lub nawet zmianę pracy na lepszą. Choć nad tym drugim dobrze się zastanów, bo Saturn w twoim znaku zaleca ostrożność i rozsądek.

ZDROWIE
Są wakacje i mniejsze kolejki, a więc zapisz się na kontrolą wizytę i zrób zaległe badania, jak mammografię czy rentgen płuc. W ten sposób upewnisz się, że wszystko masz pod kontrolą. Mars sprzyja uprawianiu sportu. Jeśli nie lubisz siłowni, to zacznij spacerować lub jeździć na rowerze. W sierpniu za sprawą Merkurego możesz polubić gry zespołowe.

ZALECENIA SPECJALNE

URODZENI 22.12 – 31.12

Wenus zapewni ci powodzenie w miłości. Jeśli jesteś samotny, to teraz szukaj kogoś do pary. Będziesz lubiany, wyrozumiały, a to pomaga załatwiać różne trudne sprawy.

URODZENI 1.01 – 10.01
Merkury sprawi, że ktoś znudzony własnym życiem może nagle zainteresować się twoimi sprawami i zacznie wygłaszać ci kazania. Na niedyskretne pytania lepiej wcale nie odpowiadać.

URODZENI 11.01 – 19.01
Mars radzi ostrożnie prowadzić samochód i nie nosić samemu ciężkich walizek. Nie bierz na siebie za dużo, szczególnie po 13.08, bo możesz być przemęczony i rozdrażniony.Więcej horoskopów dla Koziorożca

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer