Polecamy

Numerologiczny horoskop miesięczny

Horoskop roczny
na 2014 rok

Wróżba z tarota
na 2014 rok

Horoskop miłosny
na 2014 rok

Horoskop zawodowy
na 2014 rok

Horoskop numerologiczny
na 2014 rok

Horoskop chiński na rok Drewnianego Konia - 2014

Kursy astrologii

KURS INTERNETOWY "Astrologia horarna w praktyce" I-III 2014

Więcej informacji i zapisy

KURS INTERNETOWY "Astrologia dla zaawansowanych. Techniki prognozowania przyszłości" I-IV 2014

Więcej informacji i zapisy

"Astrologia dla zaawansowanych. Techniki prognozowania przyszłości" (kurs stacjonarny w Warszawie, I-IV 2014)

Więcej informacji

Warsztaty astrologii w Warszawskiej Szkole Astrologii

Więcej informacji

Kursy i warsztaty tarota

Kurs tarota, część 2. I-III 2014 Warszawa

Więcej informacji

Horoskop dla Koziorożca na Słońce w Byku od 20.4.2014 do 20.5.2014

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Nowe pomysły, lepsze perspektywy

Miesiąc sprzyja ambitnym przedsięwzięciom. Planety dodadzą ci energii i sprawią, że spełnisz swoje marzenia. Kończ stare sprawy, uciekaj ze słych związków i zaczynaj wszystko od nowa. Teraz szczęście ci sprzyja, a Słońce i Jowisz otoczą cię dobrą opieką.

MIŁOŚĆ
Miesiąc sprzyja miłości i rozmawianiu o uczuciach. W stałych, udanych związkach, zapanuje bardzo dobra atmosfera. Słońce w trygonie do twojego znaku sprawi, że będziesz bardziej wyrozumiały dla zaskakujących pomysłów partnera. Drobiazgi, które często wyprowadzają cię z równowagi, teraz przestaną być takie istotne. Darujesz sobie wykłady na temat ustawienia kosmetyków w łazience lub sposobu sortowania śmieci, bo Merkury przyniesie wam ciekawsze tematy do rozmów. Wenus sprzyja raczej poszukiwaniu bliskości, niż szalonym randkom i dzikim imprezom do białego rana. Trygon Merkurego do 6.05 pomoże wam uzgodnić wspólne plany, sprzyjać też będzie domowym sprawom. Jednak podczas romantycznej kolacji nie wracaj do starych problemów!

Jeśli w związku coś się sypie, to lepiej szczerze o tym mówić, niż zamiatać prawdę pod dywan. Bardzo zniechęcone Koziorożce mogą nawet dojść do wniosku, że czas na zmiany. Partner powinien poważnie podejść do twoich argumentów, bo inaczej poszukasz sobie kogoś nowego do pary! Tak działają koniunkcja Plutona i kwadratura Urana, pod wpływem których Koziorożce zaczynają odważnie walczyć o swoje sprawy i nie mają najmniejszej ochoty poświęcać się dla kogoś, kto wcale tego nie docenia.

Samotne Koziorożce będą trochę bardziej nieśmiałe wobec płci przeciwnej i szukać będą raczej przyjaźni, niż okazji do flirtowania. Jednak nowy i trochę nieśmiały znajomy może okazać się na tyle interesujący, że odważysz się wybrać z nim na majowy spacer. Zawarte teraz znajomości mogą okazać się interesujące, a opozycja Jowisza sprzyja pozytywnym miłosnym niespodziankom.

PRACA
Słońce w trygonie do twojego znaku podsuwa ci coraz to nowe pomysły na karierę i większe zyski. Nie trać czasu na pogaduszki, tylko energicznie zabierz się za ważne zadania. Pamiętaj też, na początku maja szef bacznie cię obserwuje, a różne zaległości spowodowane przez majowy weekend mogą wtedy wyjść na jaw. Przestrzegaj reguł, nie próbuj omijać procedur, bo zaraz ktoś to zauważy i chętnie wytknie ci błędy. Do 6.05 sprzyja ci trygon Merkurego i okaże się, że udało ci się pozbyć różnych fałszywych przyjaciół i nieuczciwych konkurentów. Sprawy zawodowe ostro ruszą do przodu, a podczas ważnych spotkań okaże się, że jesteś doceniany i lubiany przez współpracowników.

FINANSE
Będziesz miał więcej dobrych pomysłów i pewności siebie, a opozycja Jowisza sprzyja zarabianiu większych pieniędzy. Wykorzystaj wszystkie swoje atuty podczas rozmawiania na temat pieniędzy, nie czekaj aż ubiegnie cię konkurencja. 29-30.04 nów Księżyca i zaćmienie Słońca pomogą ci dobrze wycenić twoje usługi i przekonać szefa, że należy ci się jakaś nagroda. W urzędach i bankach także możesz liczyć na przychylność, a trygon Merkurego pomoże ci sprawnie poruszać się wśród różnych przepisów i rachunków.


Więcej horoskopów dla Koziorożca

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 3(13)/2012W najnowszym numerze Tarocisty piszemy o magii trójek, symbolice arkanu numer trzynaœcie, proponujemy ciekawe i nowe rozkłady na sprawy zawodowe oraz różne przydatne rozkłady na trzy karty. Wiele miejsca poœwięcamy Magowi i jego alchemicznym znaczeniom.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 2(12)/2012W najnowszym numerze Tarocisty piszemy między innymi o astrologii medycznej, elekcyjnej oraz progresjach tercjarnych.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 3(8)/2012W najnowszym numerze Astrologii Profesjonalnej piszemy między innymi o astrologii medycznej, elekcyjnej oraz progresjach tercjarnych.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 1(11)/2012Polecamy najnowszy numer kwartalnika Tarocista.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 1-2(6-7)/2012W Astrologii Profesjonalnej publikujemy ciekawe i odkrywcze teksty o astrologii oraz prezentujemy autorów, którzy piszą o astrologii dla astrologów.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 3-4(9-10)/2011Polecamy najnowszy numer kwartalnika Tarocista, a w nim karty bramy z dworu Denarów, artykuł o rozwiązywaniu konfliktów za pomocą tarota.

Zamów aktualny numer