Horoskop dla Koziorożca na Słońce w Rybach od 18.2.2017 do 19.3.2017

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Słońce i Mars sprzyjają poprawie kondycji

W tym zodiakalnym miesiącu gwiazdy przyniosą Koziorożcom wiele okazji do zaprezentowania swoich zalet i talentów. Obudzisz się na dobre z zimowego snu, staniesz się bardzo ożywiony i zapragniesz wiedzieć o wszystkim, co dzieje się w bliższej i dalszej okolicy. Odżyje w tobie towarzyska dusza i wbrew zimie chętnie spotykasz się z przyjaciółmi lub zdecydujesz na krótki, ale ciekawy wyjazd. Sekstyl Słońca i trygon Marsa od 10.03 sprzyjają odnowieniu sił życiowych, a także pomaga wszelkim działaniom, które służą poprawie kondycji. Zajmij się sportem, odchudzaniem, spaceruj i oddychaj świeżym powietrzem! Dzięki temu zachowasz dobry humor i unikniesz towarzyskich konfliktów. Sekstyl Słońca nastroi cię pozytywnie do świata i ludzi. Zapomnisz o nieśmiałości i otwarcie będziesz mówił, co o kim myślisz. Będziesz bardzo ciekawski, a zdobyte informacje wykorzystasz zarówno w sprawach sercowych, jak i zawodowych. Do 10.03 bądź jednak ostrożniejszy w sprawach zawodowych i towarzyskich. Mars znajdzie się w kwadraturze do twojego znaku zodiaku. Uczyni cię niespokojnym i buntowniczym. Nie kryj swoich opinii, ale nie zaczepiaj wrogów, którzy mogą być silniejsi od ciebie.

MIŁOŚĆ
W tym miesiącu szczęście bardzo ci sprzyja. Zadbaj więc o swój promienny wygląd, nie żałuj czasu elegancki dobór ubrań. Ktoś zauważy i doceni twoje starania! Dzięki wpływowi Marsa możesz zostać zauważony i doceniony przez kogoś, kto dotychczas nie zwracał na ciebie uwagi. Porzuć kompleksy i rozkwitnij! Przestań też traktować płeć przeciwną jak przyjaciół czy zwyczajnych kumpli. Odrobina tajemnicy sprawi, że staniesz się bohaterem prawdziwego romansu. Nawet jeśli nie jesteś bardzo zaangażowany uczuciowo, to czasem można trochę poflirtować. Znajdź czas na odrobinę wzruszenia, a nie pożałujesz.

Koziorożce, które już mają przy boku właściwą osobę,
będą cieszyć się spokojem i szczęściem. Luty to dobry czas, aby wybrać się na romantyczną wycieczkę lub podjąć ważne decyzje dotyczące przyszłości związku. Po 10.03 jeśli będziesz myśleć o miłosnych przygodach, to tylko podczas wyjazdów lub towarzyskich spotkań. Będziesz tak zaaferowany różnymi sprawami, że możesz nie zauważyć nowego adoratora czy wielbicielki, który już od dawna chce zdobyć twoje serce.

Sprzyjające ci znaki zodiaku to Byk, Panna i Skorpion. Także Rak i Ryby mogą zawrócić ci w głowie. Uważaj, aby pretensje zazdrosnego Strzelca nie popsuły ci w lutym dobrego nastroju.

RODZINA I PRZYJACIELE

Kto liczy, że będziesz potulnym domownikiem, ten może się bardzo zdziwić na widok twojego buntowniczego nastroju. Spokojnie zajmij się swoimi sprawami, bo potem zapragniesz choć na jeden weekend uciec od domowych obowiązków i choć trochę odpocząć. W marcu bądź jednak ostrożny. Do 10.03 bałagan i nieodpowiedzialne zachowanie domowników może cię zdenerwować tak mocno, jak nigdy dotąd. Pamiętaj, że czasem lepiej ugryźć się w język niż powiedzieć bliskiej osobie coś bardzo niemiłego. Nie daj się ponieść negatywnym emocjom i nastrojowi chwili. To ty będziesz rządzić każdą sytuacją, nawet jeśli inni tego od razu nie zauważą. W drugiej połowie marca zapragniesz wreszcie nadrobić towarzyskie zaległości, a nawet z byle okazji urządzisz bardzo sympatyczne przyjęcie.

PRACA I PIENIADZE

Nie oszczędzaj na swoich zainteresowaniach. W lutym będziesz bardzo uparty i niezwykle pewny siebie. Gwiazdy najbardziej sprzyjają zdobywaniu wiedzy i poznawaniu ludzi, którzy pomogą ci w karierze. Zadbaj wreszcie o swoją edukację, nie trać czasu na niepotrzebne sprawy. Przypomnij sobie, czego od dawna chciałeś się nauczyć, a na co nie miałeś dotychczas pieniędzy lub czasu. Nawet jeżeli dodatkowy język obcy, umiejętność księgowania faktur czy ryzowania na komputerze nie będą ci teraz potrzebne w codziennych zawodowych obowiązkach, i tak rozpocznij naukę. Będziesz zadawać ciekawe, a nawet nieraz trudne pytania nauczycielom, przełożonym czy współpracownikom. Nie miej skrupułów i pamiętaj, że kto pyta, nie błądzi. Twoja dociekliwość będzie tak duża, że w marcu możesz wytropić jakąś większą aferę. Informacje, jakie zdobędziesz, mogą cię porządnie zaskoczyć, a nawet trochę przestraszyć. Jednak dzięki nim będziesz dobrze przygotowany do walki ze swoją konkurencją.

W drugiej połowie marca trudno ci będzie usiedzieć w jednym miejscu. Wpływ Merkurego i Marsa uczyni cię niecierpliwym, a nawet trochę konfliktowym. Poza miejscem pracy lub na korytarzu będzie się działo tyle ciekawych rzeczy! Tak zorganizuj sobie zajęcia, aby móc częściej wychodzić lub spotykać się z ciekawymi ludźmi. Inaczej życiowa energia będzie cię zbyt mocno rozpierać i trudno ci będzie o wyrozumiałość wobec ludzi, którzy działają o wiele wolniej niż ty.

Dobrymi współpracownikami okażą się Bliźnięta, Waga i Ryby. Pomysły Barana i Strzelca mogą być bardzo inspirujące, ale nie angażuj się w nie bez przemyślenia.

Poszukujący lepszej pracy postarają się wszędzie dotrzeć osobiście, będą zbierać różne plotki i poufne informacje. Szczęście przez cały miesiąc ci sprzyja, ale musisz działać szybko. Nie zwlekaj z odpowiedzią na ciekawą ofertę, nawet jeśli sądzisz, że nie spełniasz wszystkich wymagań pracodawcy. Sekstyl Słońca pozwoli ci łatwiej przebrnąć przez rozmowy kwalifikacyjne i sprawi, że nie będziesz miał w tym miesiącu tremy.

ZDROWIE
Przez cały miesiąc działa na ciebie wojowniczy Mars, który do 10.03 będzie nakłaniał cię do ryzyka i może powodować przeziębienia, kontuzje czy konfliktowe sytuacje. Od 10.03 Mars ustawi się w harmonijnym trygonie do twojego znaku, co pozwoli ci zapanować nad dietą i zażywać więcej zdrowego ruchu.

ZALECENIA SPECJALNE
URODZENI 22.12 – 31.12
Słońce przyniesie ci wiele ważnych i ciekawych spotkań. Trudno będzie ci skupić się na obowiązkach, bo ktoś ciągle będzie opowiadać ci o swoich sprawach. Będziesz musiał wspierać swoich znajomych.

URODZENI 1.01 – 10.01

Wenus poprawi ci humor. Warto oderwać się od codziennych obowiązków i zająć się ciekawszymi sprawami. Sztuka i miłość będą najważniejsze. Baw się, przyjmuj zaproszenia na tańce i nie martw się humorami szefa. Musisz nabrać więcej pozytywnej energii.

URODZENI 11.01 – 19.01
Merkury sprawi, że będziesz bardziej niż zwykle niespokojny i znudzony starymi sprawami. Lepiej cię nie denerwować. Uważaj na nerwy i nie przejmuj się zbytnio tym, co robią inni. Sport, hobby i odpoczynek pomogą ci spędzić czas miło i bez większych napięć.


Więcej horoskopów dla Koziorożca

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 12W 12 numerze "Astrologii Profesjonalnej" publikujemy artykuł Izabeli Podlaskiej-Konkel o interpretacji horoskopów horarnych dotyczących pytań o sprawy zawodowe, cenę produk­tu, rządy i werdykt sądu oraz finał sprawy oraz tekst o tym, jak interpretować horoskopy wydarzeniowe. Ewa Krajewska przedstawia znaczenia dziewiątego domu, a Ewa Seydlitz odtwarza chronologię przepowiedni Nostradamusa.

Zamów aktualny numer