Polecamy

Horoskop numerologiczny na 2018 rok

Horoskop roczny
na 2018 rok

Horoskop chiński na rok Ziemskiego Psa (2018)

Horoskop miłosny
na 2018 rok

Wróżba z tarota na 2018 rok

Wróżba z run na rok 2018

Numerologiczny horoskop miesięczny

Kursy i warszaty w Warszawskiej Szkole Astrologii

Tematy astrologicznych warsztatów czwartkowych (zima i wiosna 2018)

Internetowy kurs
"Astrologia prognostyczna" I-III 2018

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs
"Astrologia elekcyjna" I-III 2018

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs
"Astrologia horarna w praktyce" VI-IX 2018

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs
"Astrologia dla początkujących" IX-XII 2018

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs
"Interpretacja solariuszy" IX-XI 2018

Więcej informacji i zapisy

Horoskop dla Koziorożca na Słońce w Wodniku od 20.1.2018 do 18.2.2018

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Bądź cierpliwy

Miesiąc sprzyja cierpliwej pracy i nauce. Będziesz teraz spokojniejszy, a przyjaciele i znajomi przestaną odrywać cię od tego, co ważne. Zajmij się swoimi sprawami i nie przejmuj niczym innym, bo zbliża się czas sukcesów i nowych propozycji. Zyskasz o wiele więcej, niż myślisz, dzięki pewności siebie i dobrej autoprezentacji. Chwal się głośno tym, co osiągnąłeś.

MIŁOŚĆ I RODZINA
Jowisz sprzyja twoim miłosnym planom. Choć będziesz sporo obowiązków, to nie opłaci się teraz przekładać randek, bo właśnie w miłości szczęście sprzyja ci najbardziej. Zainteresuj się tym, co lubi twój partner. Jego hobby może okazać się o wiele bardziej pasjonujące, niż myślisz i da ci nową inspirację. Od 26.01 unikaj rodzinnych kłótni.

Mars pomaga ci załatwiać zaległe sprawy, a Wenus sprzyja zdobywania uznania. Będziesz się podobać i warto to wykorzystać. Odwiedzaj urzędy, proś ważne osoby o wsparcie i pomoc. Jeśli jesteś samotny, dni od 11.02 sprzyjają zawieraniu nowych znajomości. Zrób się na bóstwo, uwierz w swoje siły, a osiągniesz to, czego pragniesz.

PRACA I PIENIADZE

Jeśli będziesz dobrze zorganizowany, zdobędziesz silniejszą pozycję i zaczniesz pracować na przyszłe zyski. W sprawach zawodowych sprzyja zdobywaniu uznania i pomocników do wykonywania ważnych zadań. Trudności miną, a wrogowie przestaną być groźni. W lutym, szczególnie koło zaćmienia 14-15.02, unikaj jednak podejmowania trudnych decyzji, a unikniesz pomyłek i finansowych strat.

Merkury w twoim znaku do 31.01 sprawi, że pomogą ci ludzie, na których zawsze mogłeś liczyć. Warto składać podania o pracę, jeśli szukasz czegoś nowego. W sprawach finansowych wrócisz do równowagi dzięki wsparciu pewnej przychylnej ci osoby. Czytaj dokładnie oferty banków, szczegóły umowy, nie podejmuj decyzji o swoim majątku pod wpływem chwili.

ZDROWIE
Nie zapominaj o relaksie, idź na masaż, w weekendy znajdź czas na gorącą kąpiel i swoje hobby. Nie możesz cały czas pracować i zapominać o zdrowiu. Wykonuj ćwiczenia wytrzymałościowe i na wzmacnianie siły, spaceruj, zrób kilka kilometrów na rowerku stacjonarnym, a uodpornisz się na stres.

ZALECENIA SPECJALNE
URODZENI 22.12 – 31.12
Wenus bardzo ci sprzyja. W pracy zapanuje więcej spokoju, a twoje pomysły zdobędą uznanie. Uważaj tylko podczas zakupów, co możesz być trochę roztrzepany i bardziej niż zwykle spragniony piękna, wygody i luksusu. Planowane wiosenne zakupy podziel na połowę, zacznij dietę i oczyszczanie organizmu.

URODZENI 1.01 – 10.01

Miesiąc sprzyja nowym przedsięwzięciom i udanym inwestycjom. Możesz liczyć na dobre pomysły. Warto być otwartym na propozycje, jakie złożą ci współpracownicy. Weekendy sprzyjają rozrywce i odpoczynkowi. Będziesz miał szczęście w miłości, nie bądź tylko taki skromny.

URODZENI 11.01 – 19.01
Merkury bardzo ci sprzyja. Zapragniesz wybrać się w podróż i zawrzesz kilka nowych znajomości. Bardzo dobra passa dla handlowców, podróżników, dziennikarzy i tłumaczy. Czeka cię sympatyczna niespodzianka. Ktoś powierzy ci delikatne zadanie lub będziesz musiał dyplomatycznie rozsądzać różne towarzyskie spory.Więcej horoskopów dla Koziorożca

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 12W 12 numerze "Astrologii Profesjonalnej" publikujemy artykuł Izabeli Podlaskiej-Konkel o interpretacji horoskopów horarnych dotyczących pytań o sprawy zawodowe, cenę produk­tu, rządy i werdykt sądu oraz finał sprawy oraz tekst o tym, jak interpretować horoskopy wydarzeniowe. Ewa Krajewska przedstawia znaczenia dziewiątego domu, a Ewa Seydlitz odtwarza chronologię przepowiedni Nostradamusa.

Zamów aktualny numer