Internetowy kurs astrologii dla początkujących

Polecamy

Horoskop chiński na rok Ziemskiej Owcy (2015)

Horoskop roczny
na 2015 rok

Horoskop zawodowy
na 2015 rok

Numerologiczny horoskop miesięczny

Wróżba z tarota
na 2015 rok

Horoskop miłosny
na 2015 rok

Horoskop numerologiczny
na 2015 rok

Kursy i warszaty w Warszawskiej Szkole Astrologii

Internetowy kurs Astrologia elekcyjna - VII-VIII 2015

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs Astrologia horarna w praktyce - IX-XI 2015

Więcej informacji i zapisy

Internetowy i stacjonarny kurs Tarot dla początkujących - IX-XI 2015

Więcej informacji i zapisy

Internetowy i stacjonarny kurs Astrologia dla początkujących - IX-XI 2015

Więcej informacji i zapisy

Plan warsztatów czwartkowych V-VIII 2015

Więcej informacji i zapisy

Horoskop dla Koziorożca na Słońce w Pannie od 23.8.2015 do 22.9.2015

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Pomagaj innym

Od pracy czy nauki ważniejsze będą uczucia. Słońce i Jowisz pomogą ci odnaleźć równowagę. Porzucaj schematy i lecz kompleksy, a potem spełniaj swoje marzenia. Zamiast się martwić, popatrzysz na życie z większym optymizmem i będziesz w stanie znaleźć dobre wyjście z różnych kłopotów. Będzie można na ciebie liczyć, bo chętnie innym doradzisz i pomożesz.

POZYCJE PLANET
Słońce znajduje się w trygonie do twojego znaku zodiaku. Dzięki temu będziesz energiczny i bardziej pewny siebie. Trygon Jowisza doda ci wiary we własne siły. Kwinkunksy Wenus i Marsa sprawią, że zadbasz o swój wygląd i zdrowie. Sekstyl Neptuna pobudzi twoją intuicję, a koniunkcja Plutona doda wytrwałości. Merkury, który znajduje się w kwadraturze do twojego znaku, pomaga ci w nauce i w odkrywaniu różnych tajemnic. Uran w kwadraturze przyniesie nowe znajomości i ciekawe zainteresowania.

MIŁOŚĆ

Szczęście ci sprzyja, a miłosne wydarzenia toczyć się będą spokojnym rytmem. Wenus sprawi, że staniesz się bardziej uczuciowy. W twoim związku znów zapanuje miłość i zgoda, jeśli tylko przestaniesz narzekać na pieniądze czy wspólnych znajomych. Te tematy omijaj na każdej randce, jeśli nie chcesz, aby była to randka ostatnia. Jeśli w twoim związku źle się dzieje, to teraz uda się coś zmienić na lepsze. Osiągnięcie wspólnych celów może być w tym miesiącu o wiele prostsze, niż sądzisz, ale ktoś musi zrobić pierwszy krok. Weekendy sprzyjają randkom i odpoczynkowi. Lepiej jednak wymigać się od zbyt głośnych spotkań i pobyć tylko we dwoje.

Samotne Koziorożce mogą liczyć na większe niż zwykle zainteresowanie płci przeciwnej. Macie szansę na nowe znajomości i flirty. Teraz uda się to, co dotychczas wydawało się wam niemożliwe. Dlatego nie oglądajcie się w przeszłość, tylko aktywnie szukajcie swojego szczęścia w miłości. W towarzystwie pojawi się ktoś sensowny i w dodatku do wzięcia. Warto zaryzykować!

Koziorożce w związkach będą w dobrych humorach. Wybaczycie partnerowi różne niedociągnięcia i uda się wam postawić na swoim w ważnych wspólnych decyzjach. Będziecie mieli też więcej wyrozumiałości i serdeczności, chętnie pomożecie partnerowi w ważnych sprawach i też będziecie mogli na niebo teraz liczyć. Warto wspólnie wyjeżdżać i odpoczywać. Trygon Jowisza sprzyja waszym wspólnym inwestycjom.

RODZINA I PRZYJACIELE

Zaczyna się czas większych jesiennych porządków. Chętnie zajmiesz się swoim domem, a przede wszystkim kuchnią i spiżarnią. Wybierzesz się do marketu, zrobisz plany remontu lub przebudowy. Na zbyt wielką pomoc rodziny nie możesz jednak liczyć. Kwinkunks Marsa do twojego znaku sprawi, że szybciej będzie, jeśli sam zabierzesz się za ważne sprawy i nie będziesz tracić czasu na dyskusje. Ma to swoje dobre strony, bo nikt nie będzie ci przeszkadzał ani w nic się wtrącał. W weekendy odpocznij i zrób sobie wolne od gotowania czy prasowania. Zwłaszcza w weekend 28-30.08 podczas pełni Księżyca warto wybrać się do kina lub teatru. Piękno i sztuka wprawią cię w doskonały nastrój.

PRACA I PIENIĄDZE
Jowisz pomaga ci w różnych inwestycjach. Zadbaj o swoje pieniądze i sam o nich decyduj, bo w tym miesiącu będziesz wiedział najlepiej ci przyniesie zysk. Także Wenus sprzyja udanym zakupom. Cena czegoś, na czym ci zależy, może jeszcze spaść. Mimo dobrej passy podczas pełni Księżyca 28-29.08 nie komentuj cudzych zarobków i decyzji finansowych. Ludzie nie lubią, kiedy ktoś im doradza, nawet jeśli nie mają racji. W pracy będzie więcej zamieszania, a ludzie będą się niepotrzebnie stresować. Zachowaj spokój, bo Merkury w kwadraturze do twojego znaku pomoże ci wszystko dobrze zorganizować. Sporo spraw się rozwiąże i wyjaśni, a w twojej głowie pojawią się odkrywcze pomysły. Także służbowe imprezy zapowiadają się bardzo dobrze, warto iść i posłuchać o czym wszyscy mówią.

Szukający lepszej pracy będą w dobrych humorach i szczęście będzie im sprzyjać. Szukajcie wymarzonej posady w firmach, które są zagraniczne lub związane z eksportem lub edukacją. Od 6.09 dobry czas na poważne zawodowe decyzje.

NAUKA
Koziorożce, które się uczą poczują, że od samego początku roku trzeba zabrać się do pracy. Najlepsze dni, aby zdobywać dobre oceny to dni do 17.09, bo wtedy motywuje was Merkury.

ZDROWIE
Mars w kwinkunksie do twojego znaku sprawi, że możesz szybciej się męczyć i nie mieć ochoty na fizyczną aktywność. Na szczęście Słońce w trygonie sprawi, że twoje zdrowie będzie całkiem dobre. Pora też o siebie trochę bardziej zadbać. Teraz rób kontrolne badania, analizy i plombuj zęby. Znajdź na to czas i pieniądze, bo teraz znajdziesz dobrych fachowców lub otrzymasz zniżkę.


Więcej horoskopów dla Koziorożca

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 3(13)/2012W najnowszym numerze Tarocisty piszemy o magii trójek, symbolice arkanu numer trzynaœcie, proponujemy ciekawe i nowe rozkłady na sprawy zawodowe oraz różne przydatne rozkłady na trzy karty. Wiele miejsca poœwięcamy Magowi i jego alchemicznym znaczeniom.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 2(12)/2012W najnowszym numerze Tarocisty piszemy między innymi o astrologii medycznej, elekcyjnej oraz progresjach tercjarnych.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 3(8)/2012W najnowszym numerze Astrologii Profesjonalnej piszemy między innymi o astrologii medycznej, elekcyjnej oraz progresjach tercjarnych.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 1(11)/2012Polecamy najnowszy numer kwartalnika Tarocista.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 1-2(6-7)/2012W Astrologii Profesjonalnej publikujemy ciekawe i odkrywcze teksty o astrologii oraz prezentujemy autorów, którzy piszą o astrologii dla astrologów.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 3-4(9-10)/2011Polecamy najnowszy numer kwartalnika Tarocista, a w nim karty bramy z dworu Denarów, artykuł o rozwiązywaniu konfliktów za pomocą tarota.

Zamów aktualny numer