Podręcznik astrologii. Tom pierwszy interpretacja horoskopu

Polecamy

Horoskop chiński na rok Ziemskiej Owcy (2015)

Horoskop roczny
na 2015 rok

Horoskop zawodowy
na 2015 rok

Numerologiczny horoskop miesięczny

Wróżba z tarota
na 2015 rok

Horoskop miłosny
na 2015 rok

Horoskop numerologiczny
na 2015 rok

Kursy astrologii

Kurs stacjonarny "Astrologia dla zaawansowanych. Techniki prognozowania przyszłości"

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs "Astrologia partnerska"

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs "Astrologia dla zaawansowanych. Techniki prognozowania przyszłości"

Więcej informacji

Kursy tarota

Internetowy kurs tarota - Tarot dla zaawansowanych, I-IV 2015

Więcej informacji

Horoskop dla Koziorożca na Słońce w Rybach od 19.2.2015 do 20.3.2015

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Weź się za siebie

W tym zodiakalnym miesiącu gwiazdy przyniosą Koziorożcom wiele okazji do zaprezentowania swoich zalet i talentów. Obudzisz się na dobre z zimowego snu, staniesz się bardzo ożywiony i zapragniesz wiedzieć o wszystkim, co dzieje się w bliższej i dalszej okolicy. Odżyje w tobie towarzyska dusza i wbrew zimie chętnie spotykasz się z przyjaciółmi lub zdecydujesz na krótki, ale ciekawy wyjazd. Sekstyl Słońca sprzyja odnowieniu sił życiowych, a także pomaga wszelkim działaniom, które służą poprawie kondycji. Zajmij się sportem, odchudzaniem, spaceruj i oddychaj świeżym powietrzem! Dzięki temu zachowasz dobry humor i unikniesz towarzyskich konfliktów.

GŁÓWNE WYDARZENIA
Sekstyl Słońca nastroi cię pozytywnie do świata i ludzi. Zapomnisz o nieśmiałości i otwarcie będziesz mówił, co o kim myślisz. Będziesz bardzo ciekawski, a zdobyte informacje wykorzystasz zarówno w sprawach sercowych, jak i zawodowych. Mars od 20.02 znajduje się w kwadraturze do twojego znaku zodiaku. Uczyni cię niespokojnym i buntowniczym. Nie kryj swoich opinii, ale nie zaczepiaj wrogów, którzy mogą być silniejsi od ciebie. Po 13.03 bądź jednak ostrożniejszy w sprawach zawodowych i towarzyskich.

SAMOPOCZUCIE
Kto liczy, że będziesz potulnym domownikiem, ten może się bardzo zdziwić na widok twojego buntowniczego nastroju. Spokojnie zajmij się swoimi sprawami, bo potem zapragniesz choć na jeden weekend uciec od domowych obowiązków i choć trochę odpocząć. W drugiej połowie marca zapragniesz wreszcie nadrobić towarzyskie zaległości, a nawet z byle okazji urządzisz bardzo sympatyczne przyjęcie. W marcu bądź jednak ostrożny. Po 13.03 bałagan i nieodpowiedzialne zachowanie domowników może cię zdenerwować tak mocno, jak nigdy dotąd. Pamiętaj, że czasem lepiej ugryźć się w język niż powiedzieć bliskiej osobie coś bardzo niemiłego. Nie daj się ponieść negatywnym emocjom i nastrojowi chwili. To ty będziesz rządzić każdą sytuacją, nawet jeśli inni tego od razu nie zauważą.

MIŁOŚĆ
W tym miesiącu szczęście bardzo ci sprzyja. Zadbaj więc o swój promienny wygląd, nie żałuj czasu elegancki dobór ubrań. Ktoś zauważy i doceni twoje starania! Dzięki wpływowi Wenus możesz zostać zauważony i doceniony przez kogoś, kto dotychczas nie zwracał na ciebie uwagi. Porzuć kompleksy i rozkwitnij! Przestań też traktować płeć przeciwną jak przyjaciół czy zwyczajnych kumpli. Odrobina tajemnicy sprawi, że staniesz się bohaterem prawdziwego romansu. Nawet jeśli nie jesteś bardzo zaangażowany uczuciowo, to czasem można trochę poflirtować. Znajdź czas na odrobinę wzruszenia, a nie pożałujesz. Koziorożce, które już mają przy boku właściwą osobę będą cieszyć się spokojem i szczęściem. Luty to dobry czas, aby wybrać się na romantyczną wycieczkę lub podjąć ważne decyzje dotyczące przyszłości związku. Po 13.03 jeśli będziesz myśleć o miłosnych przygodach, to tylko podczas wyjazdów lub towarzyskich spotkań. Będziesz tak zaaferowany różnymi sprawami, że możesz nie zauważyć nowego adoratora czy wielbicielki, który już od dawna chce zdobyć twoje serce. Sprzyjające ci znaki zodiaku to Byk, Panna i Skorpion. Także Rak i Ryby mogą zawrócić ci w głowie. Uważaj, aby pretensje zazdrosnego Strzelca nie popsuły ci w lutym dobrego nastroju.
 
PRACA I FINANSE
Nie oszczędzaj na swoich zainteresowaniach. W lutym będziesz bardzo uparty i niezwykle pewny siebie. Gwiazdy najbardziej sprzyjają zdobywaniu wiedzy i poznawaniu ludzi, którzy pomogą ci w karierze. Zadbaj wreszcie o swoją edukację, nie trać czasu na niepotrzebne sprawy. Przypomnij sobie, czego od dawna chciałeś się nauczyć, a na co nie miałeś dotychczas pieniędzy lub czasu. Nawet jeżeli dodatkowy język obcy, umiejętność księgowania faktur czy ryzowania na komputerze nie będą ci teraz potrzebne w codziennych zawodowych obowiązkach, i tak rozpocznij naukę. Będziesz zadawać ciekawe, a nawet nieraz trudne pytania nauczycielom, przełożonym czy współpracownikom. Nie miej skrupułów i pamiętaj, że kto pyta, nie błądzi. Twoja dociekliwość będzie tak duża, że w marcu możesz wytropić jakąś większą aferę. Informacje, jakie zdobędziesz, mogą cię porządnie zaskoczyć, a nawet trochę przestraszyć. Jednak dzięki nim będziesz dobrze przygotowany do walki ze swoją konkurencją. W drugiej połowie marca trudno ci będzie usiedzieć w jednym miejscu. Wpływ Merkurego i Marsa uczyni cię niecierpliwym, a nawet trochę konfliktowym. Poza miejscem pracy lub na korytarzu będzie się działo tyle ciekawych rzeczy! Tak zorganizuj sobie zajęcia, aby móc częściej wychodzić lub spotykać się z ciekawymi ludźmi. Inaczej życiowa energia będzie cię zbyt mocno rozpierać i trudno ci będzie o wyrozumiałość wobec ludzi, którzy działają o wiele wolniej niż ty. Dobrymi współpracownikami okażą się Bliźnięta, Waga i Ryby. Pomysły Barana i Strzelca mogą być bardzo inspirujące, ale nie angażuj się w nie bez przemyślenia.

Poszukujący lepszej pracy postarają się wszędzie dotrzeć osobiście, będą zbierać różne plotki i poufne informacje. Szczęście przez cały miesiąc ci sprzyja, ale musisz działać szybko. Nie zwlekaj z odpowiedzią na ciekawą ofertę, nawet jeśli sądzisz, że nie spełniasz wszystkich wymagań pracodawcy. Sekstyl Słońca pozwoli ci łatwiej przebrnąć przez rozmowy kwalifikacyjne i sprawi, że nie będziesz miał w tym miesiącu tremy.

Koziorożce, które się uczą lub studiują, mają przed sobą czas sukcesów. Będziecie interesowali się wszystkimi nowinkami, a wasze wiadomości zaskoczą przyjaciół. Warto więc zgłaszać się do odpowiedzi i z całych sił walczyć o lepsze oceny. Po 13.03 trochę zwolnijcie, bo sekstyl Wenus sprzyja bardziej rozwijaniu własnych artystycznych zainteresowań, niż uczeniu się nudnych, obowiązkowych przedmiotów.


Więcej horoskopów dla Koziorożca

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 3(13)/2012W najnowszym numerze Tarocisty piszemy o magii trójek, symbolice arkanu numer trzynaœcie, proponujemy ciekawe i nowe rozkłady na sprawy zawodowe oraz różne przydatne rozkłady na trzy karty. Wiele miejsca poœwięcamy Magowi i jego alchemicznym znaczeniom.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 2(12)/2012W najnowszym numerze Tarocisty piszemy między innymi o astrologii medycznej, elekcyjnej oraz progresjach tercjarnych.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 3(8)/2012W najnowszym numerze Astrologii Profesjonalnej piszemy między innymi o astrologii medycznej, elekcyjnej oraz progresjach tercjarnych.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 1(11)/2012Polecamy najnowszy numer kwartalnika Tarocista.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 1-2(6-7)/2012W Astrologii Profesjonalnej publikujemy ciekawe i odkrywcze teksty o astrologii oraz prezentujemy autorów, którzy piszą o astrologii dla astrologów.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 3-4(9-10)/2011Polecamy najnowszy numer kwartalnika Tarocista, a w nim karty bramy z dworu Denarów, artykuł o rozwiązywaniu konfliktów za pomocą tarota.

Zamów aktualny numer