Polecamy

Horoskop roczny
na 2016 rok

Wróżba z tarota
na 2016 rok

Horoskop chiński na rok Ognistej Małpy (2016)

Horoskop miłosny
na 2016 rok

Horoskop zawodowy
na 2016 rok

Horoskop numerologiczny
na 2016 rok

Numerologia kariery
na rok 2016

Runy na biznes i karierę
w roku 2016

Numerologiczny horoskop miesięczny

Kursy i warszaty w Warszawskiej Szkole Astrologii

Kurs internetowy "Astrologia dla początkujących" I-IV 2016

Więcej informacji i zapisy

Kurs internetowy "Astrologia dla zaawansowanych. Techniki prognozowania przyszłości" I-III 2016

Więcej informacji i zapisy

Kurs internetowy "Astrologia partnerska" I-III 2016

Więcej informacji i zapisy

Kurs internetowy "Tarot dla zaawansowanych" I-IV 2016

Więcej informacji i zapisy

Plan warsztatów czwartkowych IX-XII 2015

Więcej informacji i zapisy

Horoskop dla Koziorożca na Słońce w Wodniku od 20.1.2016 do 18.2.2016

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Śpiesz się powoli

Planety sprzyjają odpoczynkowi i miłemu nastrojowi, zamiast bezsensownej pogoni za karierą. Odpocznij, zrelaksuj się i wreszcie znajdź czas na miłość, życie towarzyskie i rozrywki.

Miłość
Wenus w koniunkcji do twojego znaku nauczy cię, jak otwarcie i szczerze mówić o uczuciach. Proś o co chcesz i śmiało realizuj swoje plany. Partner cię doceni i chętniej niż zwykle pomoże w codziennych sprawach. Możliwe są biurowe romanse i flirty, które wszystkich zaskoczą swoją intensywnością. Uważaj na miłosne intrygi, strzeż się plotek i zwyczajnych podrywaczy. Będziesz teraz błyszczeć i przykuwać uwagę, dlatego nie umawiaj się z byle kim i byle gdzie. Jeśli nowe znajomości, to tylko na odpowiednim poziomie. Wenus w twoim znaku zodiaku doda ci blasku i pewności siebie.

Koziorożec w związkach będą chciały czuć się rozumiane i kochane, ale mogą mieć problemy z wyrażaniem swoich uczuć. Nie denerwuj się na partnera, tylko jasno powiedz, co ma dla ciebie zrobić. Luty bardzo sprzyja domowym, rodzinnym sprawom, a także wspólnym zimowym wyjazdom.

Samotne Koziorożce
będą w centrum zainteresowania płci przeciwnej, ale jednocześnie mogą być bardziej nieufne i ostrożne. Bardziej interesować cię będzie przyjaźń, tańce i dobra zabawa, niż stałe związku. Potrzebujesz kogoś, kto ma intrygujące zainteresowania i z kim da się pojeździć na nartach, a nie tylko snuć romantyczne opowieści.

Rodzina i przyjaciele
Bez chwili wytchnienia i relaksu możesz w poczuć się przemęczony i zestresowany. Nawet te Koziorożce, które dotychczas spędzały popołudnia przed telewizorem czy komputerem, zapragną teraz odrobiny ruchu i świeżego zimowego powietrza. Twoje nastroje będą się zmieniać, a uwagi domowników na temat twojego stylu życia zaczną cię denerwować. Nie bądź wobec siebie zbyt krytyczny. Przyjaciele poprawią ci humor, a pomysł wybrania się na bal karnawałowy okaże się strzałem w dziesiątkę!

Kariera i pieniądze

W pracy będziesz wyciszony i mniej aktywny niż zwykle. Możesz mieć po prostu dosyć zabiegania, pośpiechu i zbyt wielu spraw na głowie. Nadszedł czas, aby zatrzymać się i spokojnie przemyśleć wydarzenia z ostatnich tygodni i zaplanować strategię na 2016. Być może jednak będziesz musiał zastąpić kogoś leniwego lub mniej zdolnego, albo szef zleci ci dodatkowe obowiązki. Będzie dobrze, ale nie pozwól się poganiać i pamiętaj o wszystkich ważnych terminach. Jowisz namawiać cię będzie do załatwiania spraw na mieście. Pomoże ci uciec przed dodatkowymi zajęciami, jakie chciałby na ciebie zrzucić szef lub pewien leniwy współpracownik. Wenus sprzyjać będzie awansowi, ale trzeba się zastanowić z kim dalej trzymać i jak się zachowywać. Będzie dobrze, ale nie pozwól się poganiać i pamiętaj o wszystkich ważnych terminach.

Jeśli szukasz lepszej pracy, to działaj ze zdwojoną aktywnością. Warto wysyłać aplikacje i umawiać się na rozmowy kwalifikacyjne. Także w bankach lub urzędach spotkasz się z większą życzliwością i szybko załatwisz ważne sprawy.

Nie pozwól, aby ktoś obcy grzebał w twoich papierach lub miał dostęp do twoich spraw. Chroń teraz swoją prywatność i nie mieszaj spraw towarzyskich z zawodowymi. Od 23.01 szczęście w sprawach finansowych zacznie ci bardziej sprzyjać, a wpływ Wenus pomoże w udanych zakupach i inwestycjach.

Zdrowie
Mars w sekstylu do twojego zachęca do uprawiania sportu. Warto się ruszać, bo inaczej staniesz się nerwowy. Przez cały miesiąc kontroluj wagę. Możesz mieć większą ochotę na słodycze i różne niezdrowe przekąski. Wenus w koniunkcji do twojego znaku sprawi, że na prawdę trudno ci się będzie im oprzeć.

ZALECENIA SPECJALNE
URODZENI 22.12 – 31.12

Słońce przyniesie ci wiele ważnych i ciekawych spotkań. Trudno będzie ci skupić się na obowiązkach, bo ktoś ciągle będzie opowiadać ci o swoich sprawach. Będziesz musiał wspierać swoich znajomych.

URODZENI 1.01 – 10.01

Wenus poprawi ci humor. Warto oderwać się od codziennych obowiązków i zająć się ciekawszymi sprawami. Sztuka i miłość będą najważniejsze. Baw się, przyjmuj zaproszenia na tańce i nie martw się humorami szefa. Musisz nabrać więcej pozytywnej energii.

URODZENI 11.01 – 19.01
Merkury sprawi, że będziesz bardziej niż zwykle niespokojny i znudzony starymi sprawami. Lepiej cię nie denerwować. Uważaj na nerwy i nie przejmuj się zbytnio tym, co robią inni. Sport, hobby i odpoczynek pomogą ci spędzić czas miło i bez większych napięć.
 


Więcej horoskopów dla Koziorożca

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 11W 11. numerze "Astrologii Profesjonalnej" dużo miejsca poświęcamy pracy słynnej amerykańskiej astrolog Joan Quigley, która przez wiele lat doradzała Reaganom. Odszyfrowujemy również zagadkę, jakie naprawdę są Wodniki. Prezentujemy wskazówki, jak interpretować spalone planety w horoskopie urodzeniowym i w progresjach. Opisujemy również znaczenie aspektów Księżyca z Saturnem.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 17W 17. numerze "Tarocisty" skupiamy się na praktyce wróżenia i materialnej stronie życia. Izabela Podlaska-Konkel omawia znaczenie Diabła, który często kusi nas aby mieć więcej i więcej. O Dworze Denarów, jako podstawie naszego codziennego życia, pisze Miłosława Krogulska. Przedstawiamy też wskazówki, jak wybrać strażnika talii i jak nawiązać z nim kontakt. Podajemy rozkłady na sprawy zawodowe.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 10W tym numerze poświęcamy dużo miejsca sprawom szóstego domu. Przyglądamy się zastosowaniu komet na przestrzeni wieków w astrologii mundalnej i urodzeniowej. Piszemy o tym, jak interpretować tranzyty Plutona, uważane za najsilniejsze w życiu każdego człowieka. Opisujemy zasady astrologii azteckiej. Dla tych, którzy pracują ze starymi datami, mamy artykuł na temat stylów liczenia początku roku.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 16W najnowszym numerze "Tarocisty" mamy dla Was duży wybór tekstów dotyczących różnych aspektów kart tarota. Karta Umiarkowanie jest postrzegana przez wielu zarówno początkujących, jak i zaawansowanych tarocistów jako trudną i enigmatyczną. Krzysztof Azarewicz odsłania przed naszymi czytelnikami sekrety karty Żądza w Tarocie Thota. Prezentujemy szczegółową analizę Dworu Kielichów i czwórek.

Zamów aktualny numer