Polecamy

Horoskop chiński na rok Ziemskiej Owcy (2015)

Horoskop roczny
na 2015 rok

Horoskop zawodowy
na 2015 rok

Numerologiczny horoskop miesięczny

Wróżba z tarota
na 2015 rok

Horoskop miłosny
na 2015 rok

Horoskop numerologiczny
na 2015 rok

Kursy i warszaty w Warszawskiej Szkole Astrologii

Kurs internetowy "Astrologia dla początkujących" I-IV 2016

Więcej informacji i zapisy

Kurs internetowy "Astrologia dla zaawansowanych. Techniki prognozowania przyszłości" I-III 2016

Więcej informacji i zapisy

Kurs internetowy "Astrologia partnerska" I-III 2016

Więcej informacji i zapisy

Kurs internetowy "Tarot dla zaawansowanych" I-IV 2016

Więcej informacji i zapisy

Plan warsztatów czwartkowych IX-XII 2015

Więcej informacji i zapisy

Horoskop dla Koziorożca na Słońce w Strzelcu od 22.11.2015 do 21.12.2015

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Odpoczywaj i zajmij się swoim hobby

W tym miesiącu do szczęścia potrzebny jest ci przede wszystkim święty spokój. Ambitne projekty przekażesz innym znakom zodiaku, a nawet wymigasz się od uczestnictwa w firmowych świątecznych spotkaniach. Znów zainteresujesz się swoim hobby.

 Główne wydarzenia
Postanowisz przeżyć ten miesiąc w ciszy i spokoju. Planety sprzyjają temu pomysłowi. Listopad sprzyja kończeniu ważnych spraw i układaniu planów na przyszłość. Od ryzykownych projektów trzymaj się z daleka i nie bierz się za sprawy, na których po prostu się nie znasz. Grożą ci pomyłki lub spóźnienia, a popełnionych błędów nie zdołasz szybko ukryć. W grudniu sprawy rodzinne wymagać będą więcej twojej uwagi. Ważne decyzje i rodzinne postanowienia sprawią, że zaczniesz przeglądać stare zdjęcia i zapiski. Nie zdziw się gdy okaże się, że krewni potrzebują twojej pomocy lub porady. Postaraj się jednak nie ulegać za bardzo różnym wpływom i prośbom, bo ze złożonych teraz obietnic trudno ci się będzie później wycofać. Rozmowa z kimś starszym doda ci sił i odwagi, aby zająć się zaległymi sprawami, które dotyczą rodzinnego majątku.

Samopoczucie
Mars zadba o twoje siły, ale półsekstyl Słońca sprawi, że twój organizm będzie potrzebował dobrego paliwa. Nie tłumacz się brakiem czasu, tylko zadbaj o właściwą dietę. Możesz mieć wrażenie, że brakuje ci niezbędnej energii albo tracisz bezpieczny grunt pod nogami. Nie przejmuj się wtedy i zaufaj swojej intuicji. Unikaj jednak alkoholu, bo pod jego wpływem możesz teraz bardzo narozrabiać. Po 10.12 poczujesz przypływ sił i optymizmu. Przez cały miesiąc dbaj jednak o swoją wygodę, bo możesz przeziębić się lub mieć problemy z koncentracją.

Miłość

W tym miesiącu twoje pragnienia i nastroje będą bardzo zmienne. Wenus, planeta miłości, do 5.12 przebywać będzie w kwadraturze do twojego znaku zodiaku. Staniesz się romantyczny, ale też bardzo podatny na wpływ innych ludzi. Nie mieszaj jednak miłości ze sprawami zawodowymi lub nauką! Jeśli ktoś odciąga twoja uwagę od tego, co naprawdę ważne, to lepiej poszukaj innego obiektu dla swoich uczuć. Plotki na twój temat i uszczypliwe komentarze mogą cię bardzo zaniepokoić i sprawić, że przestaniesz szokować swoim nierozważnym zachowaniem. Po 5.12, kiedy Wenus ustawi się w korzystnym sekstylu, twoje towarzyskie notowania wzrosną.

Samotnym Koziorożcom szczęście sprzyja, ale może być im trudno uwierzyć w swoje zalety. Staniesz się nawet zazdrosny lub zaplanujesz towarzyską intrygę. Chwytaj szansę i nie sugeruj się tym, co mówią zazdrosne osoby. Tobie się uda, nawet wbrew całemu światu. Uważaj, bo po 5.12 możesz wpaść we własne sidła!

Koziorożce w stałych związkach będą potrzebować więcej czułości i miłości. Nie myśl jednak, że partner zrozumie cię bez słów. Jeśli o czymś pragniesz, to mów o tym otwarcie, bo inaczej grożą ci drobne nieporozumienia. Znajdziesz właściwą drogę do serca ukochanej osoby, nie pogubisz się na drodze do prawdziwej miłości. Pluton w koniunkcji do twojego znaku także sprzyja jasnym sytuacjom, a nie zwodzeniu i oszukiwaniu. Dlatego to dobry miesiąc na ważne decyzje i deklaracje.

Kariera i pieniądze

W sprawach finansowych sama nie obiecuj zbyt wiele i nie zaciągaj u przyjaciół pożyczek, jeśli nie jest to absolutnie niezbędne. Choć wydatków może być trochę więcej niż zwykle, to uda ci się trochę na własne przyjemności, a nawet drobne niespodzianki dla bliskich ci osób. Półsekstyl Słońca sprzyja wytrwałej pracy i inwestowaniu w przyszłe sukcesy. Jednak jakieś projekty lub zlecenia mogą się w tym miesiącu niespodziewanie zakończyć. Poszukaj nowych możliwości, a szczęście będzie ci sprzyjać. Najlepsze dni, aby załatwiać ważne zawodowe sprawy to czas po 10.12. Staniesz się przedsiębiorczy i bardzo pomysłowy. Zwyczajne obowiązki mogą cię jednak nudzić. Być może właśnie z tego powodu wpadniesz na pomysł, który bardzo usprawni pracę i wszystkim się przyda. Ten czas sprzyja też szkoleniom i niespodziewanym podróżom. Po 5.12 sprawy finansowe przybiorą korzystniejszy obrót. Wywalczysz wtedy podwyżkę lub zaległą premię, jeśli tylko będziesz wystarczająco cierpliwy i zdecydowany.

Poszukujący lepszej pracy powinni skupić się na tym, co jest możliwe do osiągnięcia. W tym miesiącu możesz mieć trochę mniej propozycji, ale nie będzie to powód do rozpaczy. Przemyśl jeszcze raz, co mógłbyś robić i opracuj strategię poszukiwania. Inaczej stracisz tylko czas na rozmowy, telefony i znaczki pocztowe. Od 10.12 Merkury w twoim znaku zodiaku pomoże ci pokonać przeszkody i marazm.

Nauka
Koziorożce, które się uczą lub studiują w tym miesiącu nie dadzą obarczyć się dodatkowymi obowiązkami. Miesiąc sprzyja raczej odpoczynkowi od męczących zajęć dodatkowych, niż zabieraniu się za nowe projekty. Zadbaj o sen i zdrowy wypoczynek, bo inaczej możesz mieć problemy z koncentracją! Najlepszy czas, aby pisać trudne sprawdziany nadejdzie po 10.12. Czytaj jednak uważnie polecenia i upewnij się, że postępujesz zgodnie z zaleceniami nauczyciela. W tym miesiącu możliwe są bowiem pomyłki i zguby, podpisuj też wyraźnie wszystkie swoje prace!

ZALECENIA SPECJALNE
URODZENI 22.12 – 31.12

Pluton przyniesie ciekawe spotkania. Podczas nich usłyszysz mnóstwo plotek i opinii na temat tego, co powinieneś w życiu robić. Otaczaj się tylko takimi ludźmi, którzy wywierają na ciebie dobry wpływ, a od reszty trzymaj się z daleka.

URODZENI 1.01 – 10.01

Wenus sprawi, że łatwo dopasujesz się do cudzych planów, ale przy okazji załatwisz własne interesy. Konfliktom lepiej zapobiegać, niż później tracić czas na wojowanie.  Pamiętaj o sztuce dyplomacji i bądź dla wszystkich uprzejmy, a tydzień okaże się udany.

URODZENI 11.01 – 19.01
Mars we wszystkim ci pomaga. Sprzyja ci szczęście i nie musisz teraz o nic się martwić. Co postanowisz, to uda ci się zrobić. Warto abyś się teraz trochę więcej ruszał. Sport lub jesienne spacery wyjdą ci na dobre, a także pozwolą uspokoić nerwy i poprawić kondycję.
 


Więcej horoskopów dla Koziorożca

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 11W 11. numerze "Astrologii Profesjonalnej" dużo miejsca poświęcamy pracy słynnej amerykańskiej astrolog Joan Quigley, która przez wiele lat doradzała Reaganom. Odszyfrowujemy również zagadkę, jakie naprawdę są Wodniki. Prezentujemy wskazówki, jak interpretować spalone planety w horoskopie urodzeniowym i w progresjach. Opisujemy również znaczenie aspektów Księżyca z Saturnem.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 17W 17. numerze "Tarocisty" skupiamy się na praktyce wróżenia i materialnej stronie życia. Izabela Podlaska-Konkel omawia znaczenie Diabła, który często kusi nas aby mieć więcej i więcej. O Dworze Denarów, jako podstawie naszego codziennego życia, pisze Miłosława Krogulska. Przedstawiamy też wskazówki, jak wybrać strażnika talii i jak nawiązać z nim kontakt. Podajemy rozkłady na sprawy zawodowe.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 10W tym numerze poświęcamy dużo miejsca sprawom szóstego domu. Przyglądamy się zastosowaniu komet na przestrzeni wieków w astrologii mundalnej i urodzeniowej. Piszemy o tym, jak interpretować tranzyty Plutona, uważane za najsilniejsze w życiu każdego człowieka. Opisujemy zasady astrologii azteckiej. Dla tych, którzy pracują ze starymi datami, mamy artykuł na temat stylów liczenia początku roku.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 16W najnowszym numerze "Tarocisty" mamy dla Was duży wybór tekstów dotyczących różnych aspektów kart tarota. Karta Umiarkowanie jest postrzegana przez wielu zarówno początkujących, jak i zaawansowanych tarocistów jako trudną i enigmatyczną. Krzysztof Azarewicz odsłania przed naszymi czytelnikami sekrety karty Żądza w Tarocie Thota. Prezentujemy szczegółową analizę Dworu Kielichów i czwórek.

Zamów aktualny numer