Polecamy

Horoskop roczny
na 2016 rok

Wróżba z tarota
na 2016 rok

Horoskop chiński na rok Ognistej Małpy (2016)

Horoskop miłosny
na 2016 rok

Horoskop zawodowy
na 2016 rok

Horoskop numerologiczny
na 2016 rok

Numerologia kariery
na rok 2016

Runy na biznes i karierę
w roku 2016

Numerologiczny horoskop miesięczny

Kursy i warszaty w Warszawskiej Szkole Astrologii

Kurs internetowy "Astrologia dla początkujących" I-IV 2016

Więcej informacji i zapisy

Kurs internetowy "Astrologia dla zaawansowanych. Techniki prognozowania przyszłości" I-III 2016

Więcej informacji i zapisy

Kurs internetowy "Astrologia partnerska" I-III 2016

Więcej informacji i zapisy

Kurs internetowy "Tarot dla zaawansowanych" I-IV 2016

Więcej informacji i zapisy

Plan warsztatów czwartkowych IX-XII 2015

Więcej informacji i zapisy

Horoskop dla Koziorożca na Słońce w Pannie od 22.8.2016 do 22.9.2016

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Wszystko ci się uda

Możesz teraz jechać na drugi koniec świata, bo będziesz miał mnóstwo przygód i bezpiecznie wrócisz do domu. Weekendy sprzyjają spotkaniom z przyjaciółmi, wspomnieniom i szczerym rozmowom.

MIŁOŚĆ
Spędzisz miłe udane dni. Bądź teraz spokojny o swoje miłosne sprawy, bo trygon Słońca rozgrzeje namiętność. Wszystko w związku ułoży się tak, jak tego chcesz, jeśli tylko zaufasz swojej intuicji i partnerowi, a nie plotkom. Wiele zależeć będzie właśnie od ciebie, dlatego nie obawiaj się mówić o uczuciach i o tym, co was łączy. Zadbaj też o siebie i nawet podczas podróży lub zakupów wyglądaj elegancko, bo okazji do zawarcia ciekawych znajomości będzie teraz sporo.

Samotne Koziorożce mogą w tym miesiącu spotkać kogoś, kto bardzo je zaintryguje swoimi poglądami i zainteresowaniami. Dyskutuj, umawiaj się na randki i bądź dobrej myśli na temat swojej miłosnej przyszłości. Do 30.08 będziesz mieć wsparcie Wenus.

RODZINA I PRZYJACIELE

Jeśli coś cię martwi, to szybko zadzwoń do kogoś, kto jest dobrze poinformowany.  Merkury w trygonie pomoże ci zdobywać ważne i dobre informacje, a przy okazji poznasz kilka plotek. Towarzyskie spotkania będą bardzo udane. W rodzinnych sprawach w tym miesiącu zapanuje więcej spokoju. Przejrzyj szuflady, a znajdziesz coś, czego od pewnego czasu szukasz. We wrześniu udadzą się rodzinne spotkania, wyjazdy i wizyty. Nawet jeśli wracając z wakacji utkniesz w wielkim korku, to się nie martw, bo spokojnie omówisz z kimś ważne wspólne sprawy.

PRACA I PIENIADZE

W pracy czeka cię spokojniejszy miesiąc. To nie jest dobry czas na wielką rewolucje, ale warto będzie zastanowić się, jak zarabiać więcej. Zapragniesz coś w swojej karierze zmienić tak, aby czas dla rodziny. Wyciągnij wnioski z cudzych doświadczeń, weź sobie do serca różne dobre rady i cierpliwie szukaj nowych pomysłów na biznes. Postaraj się jednak nie komentować publicznie cudzych wpadek, bo choć będziesz miał dobre zamiary, to możesz zostać posądzony o wtrącanie się w nie swoje sprawy. Merkury i Jowisz, które znajdują się w trygonie do twojego znaku, sprzyjają inwestowaniu w siebie. Kupuj książki, jakich potrzebujesz i nie oszczędzaj na swoich zainteresowaniach.

ZDROWIE
Słońce w trygonie do twojego znaku sprawi, że poczujesz się młodszy, sprawniejszy i weselszy. Różne dolegliwości mniej ci się będą dawać we znaki, ale to nie znaczy, że masz przestać o siebie dbać. Łatwiej rzucisz palenie, będziesz z zapałem ćwiczyć na siłowni.

ZALECENIA SPECJALNE
URODZENI 22.12 – 31.12

Słońce sprzyja randkom i miłości. Możesz mieć więcej zajęć i obowiązków, ale mimo tego znajdź czas na ważne dla ciebie spotkania.

URODZENI 1.01 – 10.01
Wenus pomoże ci nadrabiać zawodowe zaległości. Nie kłóć się ze współpracownikami, bo ktoś się obrazi i przestanie ci tak chętnie pomagać.

URODZENI 11.01 – 19.01
Merkury zachęci cię do spotkania się z krewnymi i rodziną. Warto będzie szczerze porozmawiać o sprawach, które są dla was ważne. Nawet ktoś, z kim bardzo trudno się dogadać, zacznie z wami współpracować.
Więcej horoskopów dla Koziorożca

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 12W 12 numerze "Astrologii Profesjonalnej" publikujemy artykuł Izabeli Podlaskiej-Konkel o interpretacji horoskopów horarnych dotyczących pytań o sprawy zawodowe, cenę produk­tu, rządy i werdykt sądu oraz finał sprawy oraz tekst o tym, jak interpretować horoskopy wydarzeniowe. Ewa Krajewska przedstawia znaczenia dziewiątego domu, a Ewa Seydlitz odtwarza chronologię przepowiedni Nostradamusa.

Zamów aktualny numer