Polecamy

Horoskop chiński na rok Ziemskiej Owcy (2015)

Horoskop roczny
na 2015 rok

Horoskop zawodowy
na 2015 rok

Numerologiczny horoskop miesięczny

Wróżba z tarota
na 2015 rok

Horoskop miłosny
na 2015 rok

Horoskop numerologiczny
na 2015 rok

Kursy i warszaty w Warszawskiej Szkole Astrologii

Internetowy kurs Astrologia elekcyjna - VII-VIII 2015

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs Astrologia horarna w praktyce - IX-XI 2015

Więcej informacji i zapisy

Internetowy i stacjonarny kurs Tarot dla początkujących - IX-XI 2015

Więcej informacji i zapisy

Internetowy i stacjonarny kurs Astrologia dla początkujących - IX-XI 2015

Więcej informacji i zapisy

Plan warsztatów czwartkowych V-VIII 2015

Więcej informacji i zapisy

Horoskop dla Koziorożca na Słońce w Lwie od 23.7.2015 do 22.8.2015

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Udane wakacje

W tym miesiącu zamiast hucznych imprez wybierzesz spacer w małym, ale dobrym towarzystwie. We wszystkich swoich wyborach staniesz się jeszcze bardziej ostrożny, dociekliwy i wybredny. Opinie, jakie inni ludzie mają na twój temat, zupełnie przestaną się dla ciebie liczyć. Trygon Wenus do 31.07 sprawi, że i tak zaimponujesz tym, na których zdaniu najbardziej ci zależy.

Główne wydarzenia
W wakacje nie spodziewaj się rewolucji w swoich sprawach. Wydarzenia toczyć się będą spokojnym rytmem, a ty będziesz w spokoju układał swoje plany. Znajdź czas na zabawę i spotkania z przyjaciółmi. Twoje spostrzeżenia i odkrycia na temat postępowania innych ludzi będą bardzo przenikliwe i głębokie. Możesz nawet odkryć towarzyską intrygę lub zawodowy spisek. Nie obrażaj się tylko na innych ludzi i nie bądź zazdrosny o cudze powodzenie. Zastanów się lepiej, jakie nowe wiadomości mógłbyś wykorzystać dla własnych korzyści. Trygon Wenus do 31.07 pozwoli ci przekonać do własnych pomysłów te osoby, które dotychczas były przeciwne twoim działaniom. Jeśli więc masz coś ważnego i trudnego do zrobienia lub zaplanowania,  zrób to do końca lipca lub po 11.08, kiedy sprzyja ci trygon dobroczynnego Jowisza.

Samopoczucie
Będziesz w dobrej formie, ale psychicznie możesz czuć się zmęczony. Wenus w lipcu znajdzie się w trygonie do twojego znaku, a więc zaczniesz tęsknić za spokojem i luksusem. Opozycja Marsa do 8.08 sprawi, że możesz być nerwowy i niecierpliwy. Twoje zachcianki i nastroje będą się zmieniać, a uwagi innych ludzi zaczną cię denerwować. Unikaj rywalizacji w sporcie, bo możliwa jest kontuzja. Wykorzystaj sierpień na odpoczynek, bo inaczej zabraknie ci sił na ważne sprawy.

Miłość
Przed tobą wakacyjny flirt lub inna erotyczna pokusa, wobec której trudno będzie ci przejść obojętnie. Wenus sprawi, że pod koniec lipca i w sierpniu twoja uroda zostanie zauważona i doceniona. Nie rozmawiaj jednak ze wszystkimi o swoich miłosnych sprawach i pilnuj swoich tajemnic. Ludzka zazdrość popsuła niejedną relację i lepiej, abyś się o tym sam w sierpniu nie przekonał. W razie miłosnych wątpliwości nie wpadaj w panikę, tylko wyjaśniaj wszystko do 31.07. Trygon Wenus pozwoli ci wtedy załagodzić spory i znów zanurzyć się w miłej, romantycznej atmosferze.
Samotne Koziorożce zostaną zauważone i docenione przez płeć przeciwną. Nie słuchaj jednak dobrych rad i postępuj tak, jak radzi ci własna intuicja. Wybrana przez ciebie osoba może pochodzić z innego kręgu społecznego lub towarzyskiego, co początkowo nie spotka się z zachwytem krewnych i znajomych.
Koziorożce w stałych związkach będą zazdrosne lub same dadzą bliskiej osobie powód do zazdrości. Uważaj na plotki i nie wierz we wszystkie rewelacje, jakie przez przypadek zdradzą ci przyjaciele. W sierpniu sytuacja się uspokoi, czekają was wtedy udane chwile we dwoje.

Kariera i pieniądze
W tym miesiącu szczęście sprzyja ci w sprawach finansowych. Pomysły na nowy biznes, inwestycje lub większy zakup okażą się udane. Także w pracy będziesz dzielił budżet lub decydował o ważnych wydatkach. Nie pomiń tych, którzy zasługują na nagrodę! W lipcu możliwe są spory i dyskusje na temat twojego czasu pracy lub zaangażowania we wspólne sprawy. Nie denerwuj się na osoby bezstronne i wyciągnij wnioski ze stawianych ci zarzutów. Od sierpnia sytuacja bardzo się poprawi, a twoje wpływy w pracy znów wzrosną. Od 11.08 ryzykuj i wprowadzaj w życie śmiałe plany, bo trygon Jowisza zapewni ci powodzenie.

Poszukujący lepszej pracy
powinni zwrócić uwagę na oferty z branży finansowej, bankowej, ubezpieczeniowej lub związanej ze służbami państwowymi (policja, cła, sądownictwo). Do 31.07 masz o wiele więcej szczęścia niż inne znaki zodiaku. Składaj aplikacje, nawet jeśli kryteria przyjęcia będą wyższe od twoich kwalifikacji.


Więcej horoskopów dla Koziorożca

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 3(13)/2012W najnowszym numerze Tarocisty piszemy o magii trójek, symbolice arkanu numer trzynaœcie, proponujemy ciekawe i nowe rozkłady na sprawy zawodowe oraz różne przydatne rozkłady na trzy karty. Wiele miejsca poœwięcamy Magowi i jego alchemicznym znaczeniom.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 2(12)/2012W najnowszym numerze Tarocisty piszemy między innymi o astrologii medycznej, elekcyjnej oraz progresjach tercjarnych.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 3(8)/2012W najnowszym numerze Astrologii Profesjonalnej piszemy między innymi o astrologii medycznej, elekcyjnej oraz progresjach tercjarnych.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 1(11)/2012Polecamy najnowszy numer kwartalnika Tarocista.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 1-2(6-7)/2012W Astrologii Profesjonalnej publikujemy ciekawe i odkrywcze teksty o astrologii oraz prezentujemy autorów, którzy piszą o astrologii dla astrologów.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 3-4(9-10)/2011Polecamy najnowszy numer kwartalnika Tarocista, a w nim karty bramy z dworu Denarów, artykuł o rozwiązywaniu konfliktów za pomocą tarota.

Zamów aktualny numer