Horoskop dla Koziorożca na Słońce w Raku od 21.6.2019 do 22.7.2019

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Trzymaj się planu

Przed tobą jeden z dwóch najważniejszych momentów w tym roku. Pełnia i zaćmienie Księżyca w twoim znaku 15-16.07 sprawi, że w twoim życiu wiele się będzie działo. Nie zwlekaj z podjęciem konkretnych i koniecznych decyzji, aby uczynić swoje życie lepszym. Plany i zmiany, które teraz rozpoczniesz, będą mieć swoją kulminację w grudniu podczas nowiu i zaćmienia Słońca w twoim znaku zodiaku.

MIŁOŚĆ
Nadchodzi czas miłosnego zauroczenia. Samotne Koziorożce będą bardzo podatne na miłość od pierwszego wejrzenia. Wenus przebywa od 3.07 w opozycji do twojego znaku. Nie marnuj więc okazji do wyjścia i poznania kogoś ciekawego. Lipiec sprzyja zawieraniu niezobowiązujących znajomości, z których każda może się okazać czymś więcej. Nie żałuj sobie pieniędzy na stroje, kosmetyki i dodatki. Bądź jednak ostrożny w kontaktach z tymi osobami, o których zupełnie nic nie wiesz. Wakacyjny flirt bez zobowiązań to jednak nie jest scenariusz dla ciebie. Koziorożce w stałych związkach powinny wysłuchać, co partner ma do powiedzenia i wziąć pod uwagę jego plany i potrzeby podczas wolnych dni.

RODZINA I PRZYJACIELE

Rodzina może cię zmęczyć bardziej niż zwykle. Ktoś ciągle będzie chciał coś od ciebie. Postaraj się nauczyć bliskich, że od czasu do czasu muszą się bez ciebie obyć. Jeśli wyjedziesz na wypoczynek, a nawet dłuższy urlop, nie mów wszystkim, gdzie jedziesz i nie zostawiaj dalszym krewnym numeru telefonu. Zrób też trochę weków i przetworów – w zimę przypominać ci będą o minionych słonecznych wakacjach. Do 2.07 za sprawą opozycji Marsa możesz być nerwowy i kłótliwy, potem aura towarzyska i rodzinna się uspokoi.

PRACA

Nadchodzą zmiany i mimo że jeszcze nie czas na wielką rewolucje, to można zastanowić się, jak powinna wyglądać druga połowa roku i twoja zawodowa przyszłość. Zapragniesz coś w swojej karierze zmienić tak, aby mieć więcej pieniędzy i więcej czasu dla rodziny. Wyciągnij wnioski z cudzych doświadczeń, ucz się na błędach, jakie popełnili inni ludzie. Merkury sprzyja inwestowaniu w siebie. Wenus, która od 3.07 tworzy opozycję do twojego znaku, ułatwia ci nawiązywanie kontaktu z ważnymi osobami. Jeśli szukasz lepszej posady, to w tym miesiącu warto wysyłać aplikacje i umawiać się na rozmowy kwalifikacyjne. Pełnia i zaćmienie Księżyca w twoim znaku 14-16.07 doda ci energii i pozwoli zrealizować ambicje.

FINANSE
Twoją przysłowiową cechą jest oszczędność, ale w tym miesiącu czeka cię wiele pokus do wydawania pieniędzy. Zainwestuj dobrze oszczędności, na wyprzedażach kupuj to, co rzeczywiście jest ci potrzebne. Nie żałuj pieniędzy na odpoczynek i wyjazd. Skorzystaj z dobrej oferty na ubezpieczenie.

ZDROWIE
Będziesz w dobrej formie, ale nie rywalizuj z silniejszymi od siebie. Saturn w twoim znaku  sprawi, że możesz być jednak bardziej zmęczony i podatny na kontuzje czy choroby. Postępuj ostrożnie i mierz zamiary na siły! Lepiej grać dla zabawy, niż dorobić się kontuzji.

ZALECENIA SPECJALNE

URODZENI 22.12 – 31.12

Będziesz bardzo wścibski i dociekliwy. Nie będzie sprawy czy osoby, o której nie zdobyłbyś wyczerpujących informacji. Jako że dobrze zapamiętujesz to, czego raz się dowiedziałeś lub nauczyłeś, wykorzystaj swoją wiedzę aby pomóc lub rządzić innymi. 

URODZENI 1.01 – 10.01
Odkryjesz swoje zdolności do pisania i pięknego przemawiania. Obie te umiejętności przydadzą ci się zarówno w  życiu prywatnym, jak i zawodowym. Znajdź czas dla przyjaciół i bliskich, a na urlop pojedź do dalekich krajów lub w ulubione miejsce.

URODZENI 11.01 – 19.01

Twoje pomysły będą bardzo odkrywcze, a zapał do robienia nowych rzeczy bardzo duży. Będziesz jednak protestować przeciwko nużącym i codziennym obowiązkom. Jeśli ktoś każe ci ściśle przestrzegać przepisów czy regulaminów, możesz się zbuntować.
Więcej horoskopów dla Koziorożca

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer