Horoskop dla Koziorożca na Słońce w Wodniku od 19.1.2017 do 18.2.2017

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Nadchodzą pieniądze

Bądź dobrej myśli, bo sprzyja ci szczęście w sprawach zawodowych i finansowych. Możesz liczyć na poparcie osób wyżej postawionych. Nie tracić czas na wyjaśnienia i głupie dyskusje, tylko zabierz się za zarabianie pieniędzy. Słońce znajduje się w półsekstylu do twojego znaku zodiaku. Doda ci odwagi i cierpliwości podczas załatwiania ważnych dla ciebie zawodowych spraw. Do 7.02 Merkury przebywa w twoim znaku i odkryje przed tobą nowe zainteresowania, pomoże w nauce. Kwadratura Jowisza pomoże pracować szybko i efektywnie oraz pomoże ci zawierać ciekawe znajomości w pracy.

MIŁOŚĆ
Jeśli twój związek przechodzi przez kryzys, to spróbuj szczerze porozmawiać, bo jest duża szansa na zgodę. Do 7.02 pomaga ci wygadany i bystry Merkury, będziesz bardziej przekonywujący i skruszysz nawet najtwardsze serce. Wenus w styczniu uczyni cię atrakcyjnym i chętnym do poświęcania uwagi partnerskim sprawom, na seks i randki będziesz mieć więcej czasu.

Samotne Koziorożce będą miały bardzo dobre serce. Wzruszysz się czyjąś historią i zaczniesz ratować kogoś, kto zupełnie nie radzi sobie z miłosnymi sprawami. Czy aby na pewno ta osoba ma szczere intencje? A może chce być bliżej ciebie, bo się jej podobasz? Dla własnego dobra nie obiecuj zbyt wiele, bo może okazać się, że ty tylko pomagasz , a ktoś chce czegoś więcej. Wyznacz granice, a spędzisz czas miło i przyjemnie. Wenus zagwarantuje ci miłosny sukces na twoich warunkach. Warto ryzykować, aby zyskać miłość czy polepszyć swój los.

RODZINA I PRZYJACIELE

Poczujesz się odpowiedzialny za bliskich ci ludzi i chętnie coś dla kogoś zrobisz. Pomagaj i doradzaj, ale nie wyręczaj każdego w obowiązkach. Nie będziesz umiał odmówić ludziom pomocy i z każdym będziesz chciał żyć w zgodzie. Zakończ konflikty, ale nie pozwól, aby wszyscy weszli ci na głowę i robili w twoim domu co tylko chcą. Sam też powinieneś mieć czas na swoje hobby, a nie poświęcać się dla innych. Wolne chwile wykorzystaj na rozrywkę i odpoczynek. Postaraj się też więcej przebywać na świeżym powietrzu, bo kwadratura Marsa od 28.01 sprzyja poprawie kondycji.

PRACA I PIENIADZE

Wenus i Merkury ułatwią ci współpracę z innymi ludźmi. Rozmawiaj, negocjuj i osobiście spotykaj się z ważnymi osobami, jeśli chcesz coś załatwić. Wyciągnij stare pomysły i projekty, jeszcze raz podyskutuj ze współpracownikami. Może właśnie teraz nadszedł czas, aby je zrealizować? Życzliwi współpracownicy lub urzędnicy pomogą ci nawet w najtrudniejszych sytuacjach. Nie wahaj się też prosić o dodatkowe pieniądze, bo w styczniu koniunkcja Merkurego i kwadratura Jowisza sprzyjają także podwyżce lub wypłacie pieniędzy za nadgodziny. Ktoś zarzuci ci, że jesteś sknerą, ale dzięki temu sporo zyskasz.

ZDROWIE
Uważaj na śliskich chodnikach, bo możesz skręcić kostkę lub się poobijać. Nic poważnego teraz ci nie grozi, ale lepiej uważać i być po prostu ostrożnym. Dzieci spod znaku Koziorożca mogą być bardziej niż zwykle rozbrykane, rodzice powinni je pilnować podczas uprawiania sportu, bo mogą zacząć zbytnio rywalizować.

ZALECENIA SPECJALNE
URODZENI 22.12 – 31.12

Słońce pomoże ci szybko uporać się z zawodowymi sprawami. Będziesz miał dobre pomysły, współpracownicy chętnie ci pomogą. Jeśli się uczysz lub studiujesz, to warto teraz przysiąść nad książkami i błyskawicznie nadrobić zaległości.

URODZENI 1.01 – 10.01
Wenus sprzyja poprawie stanu zdrowia, bo doda ci sił. Pracuj nad kondycją, ale też dbaj o odpowiednią ilość czasu na regenerację sił. Czas sprzyja cięższym pracom fizycznym, pomaga w szybkim sprzątaniu mieszkania.

URODZENI 11.01 – 19.01
Mars radzi ci zwolnić tempa i wreszcie trochę odpocząć. Możesz mieć mniej sił i ochoty do trudnych spraw. Nie zmuszaj się do bicia rekordów i jeśli możesz, jedź na ferie zimowe. Trochę odmiany i wolności dobrze ci teraz zrobi.Więcej horoskopów dla Koziorożca

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 12W 12 numerze "Astrologii Profesjonalnej" publikujemy artykuł Izabeli Podlaskiej-Konkel o interpretacji horoskopów horarnych dotyczących pytań o sprawy zawodowe, cenę produk­tu, rządy i werdykt sądu oraz finał sprawy oraz tekst o tym, jak interpretować horoskopy wydarzeniowe. Ewa Krajewska przedstawia znaczenia dziewiątego domu, a Ewa Seydlitz odtwarza chronologię przepowiedni Nostradamusa.

Zamów aktualny numer