Horoskop dla Koziorożca na Słońce w Wodniku od 20.1.2019 do 18.2.2019

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Nadchodzą pieniądze

Bądź dobrej myśli, bo sprzyja ci szczęście w sprawach zawodowych i finansowych. Możesz liczyć na poparcie osób wyżej postawionych. Nie tracić czas na wyjaśnienia i głupie dyskusje, tylko zabierz się za zarabianie pieniędzy. Słońce znajduje się w półsekstylu do twojego znaku zodiaku. Doda ci odwagi i cierpliwości podczas załatwiania ważnych dla ciebie zawodowych spraw. Do 24.01 Merkury przebywa w twoim znaku i odkryje przed tobą nowe zainteresowania, pomoże w nauce. Koniunkcja Wenus od 3.02 pomoże ci zdobyć pieniądze, pracować szybko i efektywnie oraz zawierać ciekawe znajomości w pracy.

MIŁOŚĆ
Jeśli twój związek przechodzi przez kryzys, to spróbuj szczerze porozmawiać, bo jest duża szansa na zgodę. W styczniu pomaga ci wygadany i bystry Merkury, będziesz bardziej przekonywujący i skruszysz nawet najtwardsze serce. Wenus w lutym uczyni cię atrakcyjnym i chętnym do poświęcania uwagi partnerskim sprawom, na seks i randki będziesz mieć więcej czasu.

Samotne Koziorożce będą miały bardzo dobre serce. Wzruszysz się czyjąś historią i zaczniesz ratować kogoś, kto zupełnie nie radzi sobie z miłosnymi sprawami. Czy aby na pewno ta osoba ma szczere intencje? A może chce być bliżej ciebie, bo się jej podobasz? Dla własnego dobra nie obiecuj zbyt wiele, bo może okazać się, że ty tylko pomagasz , a ktoś chce czegoś więcej. Wyznacz granice, a spędzisz czas miło i przyjemnie. Wenus w twoim znaku od 3.02 zagwarantuje ci miłosny sukces na twoich warunkach. Warto ryzykować, aby zyskać miłość czy polepszyć swój los.

RODZINA I PRZYJACIELE

Poczujesz się odpowiedzialny za bliskich ci ludzi i chętnie coś dla kogoś zrobisz. Pomagaj i doradzaj, ale nie wyręczaj każdego w obowiązkach. Nie będziesz umiał odmówić ludziom pomocy i z każdym będziesz chciał żyć w zgodzie. Zakończ konflikty, ale nie pozwól, aby wszyscy weszli ci na głowę i robili w twoim domu co tylko chcą. Sam też powinieneś mieć czas na swoje hobby, a nie poświęcać się dla innych. Wolne chwile wykorzystaj na rozrywkę i odpoczynek.

PRACA I FINANSE

Wenus i Merkury ułatwią ci współpracę z innymi ludźmi. Rozmawiaj, negocjuj i osobiście spotykaj się z ważnymi osobami, jeśli chcesz coś załatwić. Wyciągnij stare pomysły i projekty, jeszcze raz podyskutuj ze współpracownikami. Może właśnie teraz nadszedł czas, aby je zrealizować? Życzliwi współpracownicy lub urzędnicy pomogą ci nawet w najtrudniejszych sytuacjach. Nie wahaj się też prosić o dodatkowe pieniądze, bo w lutym Wenus w twoim znaku sprzyja także podwyżce lub wypłacie pieniędzy za nadgodziny. Ktoś zarzuci ci, że jesteś sknerą, ale dzięki temu sporo zyskasz.

ZDROWIE

Uważaj na śliskich chodnikach, bo możesz skręcić kostkę lub się poobijać. Nic poważnego teraz ci nie grozi, ale lepiej uważać i być po prostu ostrożnym. Dzieci spod znaku Koziorożca mogą być bardziej niż zwykle rozbrykane, rodzice powinni je pilnować podczas uprawiania sportu, bo mogą zacząć zbytnio rywalizować. Postaraj się też więcej przebywać na świeżym powietrzu, bo kwadratura Marsa do 14.02 sprzyja poprawie kondycji.


Więcej horoskopów dla Koziorożca

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer