Horoskop dla Koziorożca na Słońce w Rybach od 19.2.2020 do 19.3.2020

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Bądź skuteczny

Miesiąc sprzyja ważnym dokonaniom i sukcesom. Będziesz pracowity i spostrzegawczy, uważaj jednak, żeby nie przeciążać się praca, bo Mars w twoim znaku będzie dopingować się do nieustannego wysiłku. Wenus w trygonie do twojego znaku sprawi, że zarobisz na pomysłach, których inni ludzie nie potrafili docenić i wykorzystać. Pełnia Księżyca 8-9.03 pomoże ci wyjaśnić wiele spraw i osiągnąć ambitne cele.

MIŁOŚĆ
Przed tobą bardzo dobre dni, ale nie przesadzaj ze swoimi miłosnymi wymaganiami.  Wenus sprawi, że będziesz chciał być zawsze w centrum, a to utrudnia miłosne relacje. Postaraj się popatrzeć na każdą sytuację z punktu widzenia partnera, a przestaniesz się złościć z byle powodu. Słońce w sekstylu do twojego znaku pomoże ci wyjaśnić nieporozumienia i spędzić czas na samych przyjemnościach.

Samotne Koziorożce będą wesołe i optymistyczne, a to bardzo sprzyja nowym znajomościom. Postaraj się tylko nie oceniać ludzi zbyt pochopnie. Nowy wielbiciel będzie interesujący i warto dać mu szansę, zamiast skreślać z powodu nieśmiałości lub niemodnego wyglądu.

RODZINA I PRZYJACIELE
Mars w twoim znaku radzi ci pilnować rodzinnych spraw. Ktoś może się wycofać z ustaleń, zmienić zdanie lub znów o czymś zapomnieć. Będziesz musiał ratować sytuację, uśmiechać się do ważnych osób i świecić oczami w urzędzie. Unikaj kłótni, nawet jeśli masz ochotę wszystko komuś wygarnąć, to najpierw policz do dziesięciu. Dasz sobie radę, a winowajcy szybko się przed tobą ukorzą i obiecają poprawę. Sekstyl Słońca sprzyja zakupom, podróżom, a także spotkaniom z przyjaciółmi. Zamiast się wszystkim martwić, idź się trochę pobawić.

PRACA I PIENIADZE
Chociaż rozpierać cię będzie energia i wola zrobienia czegoś wyjątkowego, to w pracy zapowiada się spokojniejszy miesiąc. Ktoś wyjedzie na zimowy urlop, a szef każe ci dłużej czekać na decyzje. Bądź spokojny, bo sprawy zawodowe będą biec swoim zwykłym torem i w końcu wszystko wyjaśni się na twoją korzyść. Jeśli bardzo się nudzisz, to wykaż się inicjatywą, zapisz na kursy lub szkolenia. Merkury w sekstylu do twojego znaku do 4.03 i po 16.03 sprzyja zdobywaniu nowych umiejętności, które pomogą ci zarobić więcej pieniędzy. Możesz też załatwiać ważne sprawy w urzędach, a także korzystać z pomocy różnych pośredników i specjalistów.

ZDROWIE

Może ci się wydawać, że jest masz mnóstwo siły, ale Mars radzi ci na siebie uważać. Dbaj o gardło, ubieraj się ciepło i nie siadaj w przeciągu. Wenus sprzyja dbaniu o urodę, zainwestuj w siebie, a szybko zobaczysz pozytywne efekty.

ZALECENIA SPECJALNE

URODZENI 22.12 – 31.12

Słońce sprzyja randkom i miłości. Możesz mieć więcej zajęć i obowiązków, ale mimo tego znajdź czas na ważne dla ciebie spotkania.

URODZENI 1.01 – 10.01

Wenus pomoże ci nadrabiać zawodowe zaległości. Nie kłóć się ze współpracownikami, bo ktoś się obrazi i przestanie ci tak chętnie pomagać.

URODZENI 11.01 – 19.01
Merkury zachęci cię do spotkania się z krewnymi i rodziną. Warto będzie szczerze porozmawiać o sprawach, które są dla was ważne. Nawet ktoś, z kim bardzo trudno się dogadać, zacznie z wami współpracować.


Więcej horoskopów dla Koziorożca

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer