Horoskop dla Koziorożca na Słońce w Baranie od 20.3.2017 do 19.4.2017

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Będziesz w dobrym humorzei

Wiosenne atrakcje nie będą cię kusić. Gdy wszyscy rzucą się w wir nowych pomysłów, ty poczujesz się spokojny i bardzo senny. Na szczęście czeka cię teraz spokojniejszy czas. Odpocznij i nabierz sił do nowych wyzwań i ryzykownych przygód. Zajmij się wreszcie swoim życiem i miłością, a przez cały miesiąc będziesz w dobrym humorze.

GŁÓWNE WYDARZENIA
Nadchodzą Święta, a więc pracy jest mniej i nie warto przemęczać się lub zbytnio poświęcać się dla ludzi, którzy myślą tylko o sobie. Zwróć za to większą uwagę na swoje duchowe potrzeby, zadbaj o odpowiednią ilość snu i odpoczynku. Trygon Merkurego od 31.03 zapewni ci pomoc i wsparcie współpracowników, a ewentualne zaległości wcale nie będą duże. Konflikty i spory postaraj się rozwiązać przed 15.04. Dni po Świętach mogą być nerwowe, ale nie rezygnuj zbyt szybko ze swoich planów. Właśnie wtedy będziesz miał okazję, aby pokonać starego wroga.

MIŁOŚĆ

Wraz z nastaniem wiosny staniesz się bardziej romantyczny. Zapragniesz znaleźć chwilę spokoju u boku bliskiej ci osoby. Jednak nie będzie to miesiąc sprzyjający szalonym decyzjom i randkom z nieznajomymi. Wszystko, cokolwiek się wydarzy, będzie musiało być zgodne z tradycją i dobrymi obyczajami. Dni po 3.04 za sprawą sektylu Wenus sprzyjają towarzyskim spotkaniom i intrygującym flirtom. Po 15.04 nie pozwól, aby pewna plotkująca osoba wtrącała się w twoje prywatne sprawy.

Samotne Koziorożce dopiero po 3.04 staną się odważne w miłości. Masz wtedy szansę spotkać kogoś, kto dawno temu bardzo cię interesował. Być może będzie to kolega czy koleżanka ze szkoły lub ktoś, z kim dawniej pracowałeś. Zanim zrobisz pierwszy krok zastanów się, czy naprawdę warto wracać do przeszłości? Jeśli jednak masz miłe wspomnienia, to nie obawiaj się nawiązać rozmowy. Nawet jeśli nie będzie to ognisty romans, to będziesz miał szanse zyskać wiernego przyjaciela. Cały czas wspiera cię trygonem Mars, wykorzystaj swój seksapil i zdobądź serce wymarzonej osoby.

Koziorożce w stałych związkach docenią starania bliskiej im osoby i będą w bardzo rodzinnym nastroju. Po 3.04 staniesz się bardziej ożywiony i towarzyski, co sprzyja wspólnym wyjazdom i rozrywkom. Postaraj się więcej wolnego czasu spędzać z razem partnerem. Odwiedzajcie kina, przyjaciół, a nawet urządźcie wiosenne przyjęcie.

RODZINA I PRZYJACIELE

Kwadratura Słońca sprzyja odpoczynkowi i własnym, prywatnym sprawom. Od hałaśliwych znajomych postanowisz trzymać się z daleka. Ryzykowne decyzje nie będą twoją mocną stroną. Każdą sprawę będziesz chciał kilka razy rozważyć. Pod wpływem intuicji i przeczuć możesz nawet wycofać się z niektórych starych obietnic. Nie miej sobie tego za złe, bo kwiecień sprzyja porządkom i ważnym przemyśleniom. Zabierz się za większe porządki, zajmij się domem, kuchnią i spiżarnią. Marsa sprawi, że szybciej będzie, jeśli sam zabierzesz się za ważne sprawy i nie będziesz liczyć na zbytnią pomoc rodziny. Studiuj też sklepowe gazetki z promocjami, bo możesz sporo zaoszczędzić. Od 3.04 Wenus w sekstylu do twojego znaku przyszykuje ci nagrodę. Warto wybrać się do kina lub teatru lub spotkać się z przyjaciółmi. Podczas Wielkanocy nie przejmuj się drobiazgami i powstrzymaj się od krytykowania rodziny. Pewna starsza osoba może zmienić plany lub jej przemowy wydadzą ci się irytujące. Zamiast się z nią kłócić, wybierz się na spacer!

PRACA I PIENIADZE

W interesach zapowiada się więcej spokoju, co pozwoli ci skupić się na własnych sprawach. Najwięcej szczęścia będziesz miał w po 31.03. Wtedy, za sprawą korzystnego trygonu Merkurego, możesz liczyć na kilka nowych propozycji. Nie będziesz jednak miał ochoty na dalekie podróże i męczące wyjazdy. Do 15.04 powinieneś być bardziej ostrożny i uprzejmy w stosunku do innych ludzi. Na twoje zawodowe decyzje wpłyną przeczucia i wspomnienia. Być może w pracy spotkasz kogoś, kogo dawno nie widziałaś lub pewna stara historia znowu ujrzy światło dzienne. Trzeba będzie spokojnie ją wyjaśnić. Zachowuj się jak prawdziwy detektyw: obserwuj, słuchaj i nie mów zbyt wiele. Taka taktyka sprawi, że osiągniesz sukces i unikniesz trudnych sytuacji. W finansach następi poprawa od 3.04. Możesz liczyć na zwrot długi, pożyczkę na korzystnych warunkach lub propozycję dodatkowej albo lepiej płatnej pracy.

Poszukujący lepszej pracy nie będą w tym miesiącu zbyt aktywni. Nadchodząca Wielkanoc sprawi, że zajmiecie się raczej porządkowaniem domu i rozpatrywaniem dawnych planów. Z pomocą przyjść może wam ktoś z rodziny lub nawet sąsiadów. Z tego powodu warto rozmawiać o swoich oczekiwaniach i doświadczeniach. Po 3.04 sekstyl Wenus sprawi, że pojawią się interesujące pomysły.

Nauka
Koziorożce, które się uczą lub studiują nie będą chciały w tym miesiącu rywalizować z prymusami. Interesować was będzie święty spokój, a nie wyścig po uznanie. Możecie odczuć zmęczenie różnymi dodatkowymi obowiązkami, jakie wzięliście na siebie w poprzednich miesiącach. Nie warto jednak rezygnować z tego, co wam dobrze idzie. Do 15.04 sprzyja wam sekstyl Merkurego, a więc uda się wam wiele różnych zajęć. Przerwę świąteczną wykorzystajcie na odpoczynek, aby potem nie zabrakło wam energii na nowe, ciekawe sprawy.

ZDROWIE
Mars w trygonie do twojego znaku nadal zachęca do aktywnego trybu życia. Pora o siebie zadbać. Teraz rób kontrolne badania, analizy i zadbaj o zęby. Znajdź na to czas i pieniądze, bo zdrowie jest ważniejsze od innych spraw. To odpowiedni czas, aby zacząć uprawiać sport lub zmienić dietę na zdrowszą.

ZALECENIA SPECJALNE
URODZENI 22.12 – 31.12
Wenus radzi ci zadbać o finanse. Spłać długi lub negocjuj rozłożenie ich na raty. Bądź aktywny, odwiedź bank, zakładaj konto lub szukaj lepszych ofert kredytów lub kart.

URODZENI 1.01 – 10.01

Słońce ułatwi kontakt z różnymi ważnymi osobami. Uważaj tylko na słowa! Ktoś może niepotrzebnie zawracać ci głowę swoimi problemami i jeśli będziesz arogancki, to awantura gotowa.

URODZENI 11.01 – 19.01
Mars pomoże ci w zawodowych negocjacjach i udanych zakupach. W Wielkanoc odpocznij i trochę się odstresuj. Uprawiaj sport lub wybierz się w odwiedziny do znajomych.


Więcej horoskopów dla Koziorożca

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 12W 12 numerze "Astrologii Profesjonalnej" publikujemy artykuł Izabeli Podlaskiej-Konkel o interpretacji horoskopów horarnych dotyczących pytań o sprawy zawodowe, cenę produk­tu, rządy i werdykt sądu oraz finał sprawy oraz tekst o tym, jak interpretować horoskopy wydarzeniowe. Ewa Krajewska przedstawia znaczenia dziewiątego domu, a Ewa Seydlitz odtwarza chronologię przepowiedni Nostradamusa.

Zamów aktualny numer