Podręcznik astrologii. Tom pierwszy interpretacja horoskopu - do 3 czerwca w specjalnej cenie i z darmową wysłką

Polecamy

Numerologiczny horoskop miesięczny

Horoskop roczny
na 2014 rok

Wróżba z tarota
na 2014 rok

Horoskop miłosny
na 2014 rok

Horoskop zawodowy
na 2014 rok

Horoskop numerologiczny
na 2014 rok

Horoskop chiński na rok Drewnianego Konia - 2014

Kursy astrologii

Kursy astrologii

Internetowy Kurs "Astrologia horarna w praktyce" VII-VIII 2014

Więcej informacji i zapisy

Internetowy Kurs "Astrologia dla początkująych" IX-XI 2014

Więcej informacji i zapisy

10.07.2014
Warszawska Szkoła Astrologii:
Tranzyty węzłów - Miłosława Krogulska

Więcej informacji i zapisy

17.07.2014
Warszawska Szkoła Astrologii:
Jowisz w znaku Lwa - Izabela Podlaska-Konkel

Więcej informacji

24.07.2014
Warszawska Szkoła Astrologii:
Temperament i zdrowie - Miłosława Krogulska

Więcej informacji

31.07.2014
Warszawska Szkoła Astrologii:
Poglądy polityczne i społeczne w horoskopie - Izabela Podlaska-Konkel

Więcej informacji

Polskie Stowarzyszenie Astrologiczne:
Darmowy kurs "Astrologia od podstaw" II-XII 2014 - Miłosława Krogulska

Więcej informacji

Warsztaty w Warszawskiej Szkole Astrologii I-XII 2014

Więcej informacji

Horoskop dla Koziorożca na Słońce w Lwie od 22.7.2014 do 22.8.2014

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Pieniądze i zadowolenie

Czeka cię pracowity miesiąc, bo choć trwają wakacje, to staniesz się zdyscyplinowany i pewny siebie. Będziesz miał teraz siłę i ochotę, aby pozałatwiać różne zawodowe i urzędowe sprawy, które ciągną się dłużej, niż powinny. Myśl o pieniądzach, inwestycjach i własnych korzyściach, bo najlepiej na tym wyjdziesz.

TWOJE TRANZYTY

Słońce przebywa w znaku Lwa, a więc znajdzie się w kwinkunksie do twojego znaku zodiaku. To sprawi, że zaległości i niedoskonałości zaczną się denerwować. Postanowisz uczynić swój świat lepszym i wygodniejszym, zdobędziesz większe pieniądze lub korzystnie je zainwestujesz.
 
Wenus znajdzie się w opozycji i do 11.08 jest to dobry aspekt dla spraw związanych z miłością, życiem towarzyskim i sąsiedzkim. Będziesz towarzyski, pogodny, a nawet chętny do niesienia innym pomocy. Warto zawierać zgodę z ludźmi, realizować wspólne projekty. Łatwiej przekonasz innych ludzi aby robili to, na czym ci zależy. Po 15.08 Wenus sprzyja sprawom finansowym i zawodowym, zapowiada też sympatyczne wydarzenia związane z przyjaciółmi.
 
Merkury pomaga ci w uporządkowaniu finansów i zaczynaniu korzystnych inwestycji. Między 22.07 i 30.07 sprzyja podróżom, ciekawym znajomościom. Ważne sprawy będą układać się po twojej myśli. Od 15.08 dobry czas na porządki w rachunkach, negocjacje i ważne rozmowy na temat pracy i obowiązków.
 
Mars sprzyja poprawie kondycji. Przyniesie ci przypływ sił i ochoty na dbanie o siebie. W sierpniu możesz jednak stać się nerwowy i łatwo będzie cię sprowokować do nieprzemyślanych czynów i wypowiedzi. Panuj nad nerwami i unikaj osób, których nie lubisz.
 
Jowisz wkroczył do znaku Lwa i tworzy kwinkunks, dlatego nie wpływa znacząco na twój znak.
 
Saturn nadal tworzy sekstyl do twojego znaku i pomaga ci uporządkować sprawy związane z dokumentami i finansami.
 
Uran znajduje się w znaku Barana, skąd tworzy kwadraturę do twojego znaku zodiaku. Koziorożce urodzone w II dekadzie znaku poczują, że mają serdecznie dość niektórych osób i zajęć. Uwaga, możliwe zmiany, dyskusje, nagłe rozstrzygnięcia trudnych sytuacji.
 
Neptun w znaku Ryb sprzyja zajmowaniu się sztuką i ezoteryką.
 
Pluton znajduje się w znaku Koziorożca i tworzy aspekt koniunkcji do twojego znaku. Koziorożce z II dekady mogą z tego powodu walczyć z różnymi przeciwnościami losu i osobami, które nie pozwalają im robić tego, na co mają ochotę.

SAMOPOCZUCIE
Będziesz w dobrym humorze, ale lepiej dbać o zdrowie. Sekstyl Marsa sprawi, że możesz być podatny na zaziębienia i kontuzje. Szanuj zdrowie, nie przesadzaj ze sportem, bo możesz wymagać od siebie zbyt wiele. W razie kłopotów szukaj lekarza i jemu powierz swoje wątpliwości.

MIŁOŚĆ
Do 11.08 Wenus znajduje się w opozycji do twojego znaku zodiaku, a więc będziesz cieszyć się zainteresowaniem płci przeciwnej. Wenus sprzyja spotkaniom z ludźmi, pomaga zakończyć konflikty. W sierpniu niektóre Koziorożce mogą być nerwowe, a nawet zazdrosne. Grozi wam niestety trochę miłosnych nieporozumień. Od 15.08 o wiele lepsza miłosna aura.
 
Samotne Koziorożce w lipcu otrzymają więcej towarzyskich zaproszeń, chętnie gdzieś wyjadą. Ktoś na pewno się wami zainteresuje, jeśli tylko przestaniecie koncentrować się na swoich wadach i kompleksach.
 
Koziorożce w związkach mogą być krytyczne i mieć o coś do partnera pretensje. Po 12.08  będziecie bardziej zazdrośni i niespokojni. Mimo tego sierpień sprzyja wspólnym wyjazdom i spędzaniu razem wolnego czasu. Ktoś może jednak wtrącać się w wasze sprawy i komentować wasze zwyczaje.
 
PRACA I FINANSE
Ten miesiąc przeznacz na projekty, które wymagają skupienia i cierpliwości. Kwinkunks Słońca sprawi, że będziesz pomysłowy i przebiegły. Pamiętaj, aby prosić o nagrodę lub dodatkowe pieniądze, bo żaden szef sam sobie o tym nie przypomni. Między 22-30.07 i po 15.08 bardzo sprzyja ci Merkury, możesz liczyć na dobre wiadomości i korzystne dla siebie rozstrzygnięcia.
 
Szukający lepszej pracy mają przed sobą miesiąc, w którym czas może się im dłużyć. Do 30.07 szukajcie swojej wymarzonej posady, wysyłajcie aplikacje i umawiajcie się na spotkania. W sierpniu możliwe sprzeczne wiadomości, od 15.08 powodzenie bardziej wam sprzyja.


Więcej horoskopów dla Koziorożca

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 3(13)/2012W najnowszym numerze Tarocisty piszemy o magii trójek, symbolice arkanu numer trzynaœcie, proponujemy ciekawe i nowe rozkłady na sprawy zawodowe oraz różne przydatne rozkłady na trzy karty. Wiele miejsca poœwięcamy Magowi i jego alchemicznym znaczeniom.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 2(12)/2012W najnowszym numerze Tarocisty piszemy między innymi o astrologii medycznej, elekcyjnej oraz progresjach tercjarnych.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 3(8)/2012W najnowszym numerze Astrologii Profesjonalnej piszemy między innymi o astrologii medycznej, elekcyjnej oraz progresjach tercjarnych.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 1(11)/2012Polecamy najnowszy numer kwartalnika Tarocista.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 1-2(6-7)/2012W Astrologii Profesjonalnej publikujemy ciekawe i odkrywcze teksty o astrologii oraz prezentujemy autorów, którzy piszą o astrologii dla astrologów.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 3-4(9-10)/2011Polecamy najnowszy numer kwartalnika Tarocista, a w nim karty bramy z dworu Denarów, artykuł o rozwiązywaniu konfliktów za pomocą tarota.

Zamów aktualny numer