Horoskop dla Koziorożca na Słońce w Pannie od 23.8.2019 do 22.9.2019

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Czas na odpoczynek i zabawę

Możesz teraz jechać na drugi koniec świata, bo będziesz miał mnóstwo przygód i bezpiecznie wrócisz do domu. Weekendy sprzyjają spotkaniom z przyjaciółmi, wspomnieniom i szczerym rozmowom. Trygony Słońca, Merkurego, Wenus i Marsa zapewnią ci inteligentną rozrywkę i ciekawe propozycje.

MIŁOŚĆ
Spędzisz miłe udane dni. Bądź teraz spokojny o swoje miłosne sprawy, bo trygon Słońca rozgrzeje namiętność. Wszystko w związku ułoży się tak, jak tego chcesz, jeśli tylko zaufasz swojej intuicji i partnerowi, a nie plotkom. Wiele zależeć będzie właśnie od ciebie, dlatego nie obawiaj się mówić o uczuciach i o tym, co was łączy. Zadbaj też o siebie i nawet podczas podróży lub zakupów wyglądaj elegancko, bo okazji do zawarcia ciekawych znajomości będzie teraz sporo.

Samotne Koziorożce mogą w tym miesiącu spotkać kogoś, kto bardzo je zaintryguje swoimi poglądami i zainteresowaniami. Dyskutuj, umawiaj się na randki i bądź dobrej myśli na temat swojej miłosnej przyszłości. Do 14.09 będziesz mieć wsparcie Wenus. Mars przez cały miesiąc dodaje ci animuszu i seksapilu.

RODZINA I PRZYJACIELE

Jeśli coś cię martwi, to szybko zadzwoń do kogoś, kto jest dobrze poinformowany.  Merkury w trygonie od 29.08 pomoże ci zdobywać ważne i dobre informacje, a przy okazji poznasz kilka plotek. Towarzyskie spotkania będą bardzo udane. W rodzinnych sprawach w tym miesiącu zapanuje więcej spokoju. Przejrzyj szuflady, a znajdziesz coś, czego od pewnego czasu szukasz. We wrześniu udadzą się rodzinne spotkania, wyjazdy i wizyty. Nawet jeśli wracając z wakacji utkniesz w wielkim korku, to się nie martw, bo spokojnie omówisz z kimś ważne wspólne sprawy.

PRACA I PIENIADZE

W pracy czeka cię spokojniejszy miesiąc. To nie jest dobry czas na wielką rewolucje, ale warto będzie zastanowić się, jak zarabiać więcej. Zapragniesz coś w swojej karierze zmienić tak, aby czas dla rodziny. Wyciągnij wnioski z cudzych doświadczeń, weź sobie do serca różne dobre rady i cierpliwie szukaj nowych pomysłów na biznes. Postaraj się jednak nie komentować publicznie cudzych wpadek, bo choć będziesz miał dobre zamiary, to możesz zostać posądzony o wtrącanie się w nie swoje sprawy. Merkury i Mars, które znajdują się w trygonie do twojego znaku, sprzyjają inwestowaniu w siebie. Kupuj książki, jakich potrzebujesz i nie oszczędzaj na swoich zainteresowaniach. Saturn w twoim znaku ostrzega cię przed niepotrzebnymi wydatkami. Ale ten miesiąc jest wyjątkowo sprzyjający na zakupy, inwestycje i ryzykowne działania, które mogą przynieść szybki zysk.

ZDROWIE

Słońce w trygonie do twojego znaku sprawi, że poczujesz się młodszy, sprawniejszy i weselszy. Różne dolegliwości mniej ci się będą dawać we znaki, ale to nie znaczy, że masz przestać o siebie dbać. Łatwiej rzucisz palenie, będziesz z zapałem ćwiczyć na siłowni. Saturn ostrzega cię jednak przed wyczerpującymi aktywnościami, dbaj o relaks i nie przemęczaj się.


ZALECENIA SPECJALNE

URODZENI 22.12 – 31.12

Słońce sprzyja randkom i miłości. Możesz mieć więcej zajęć i obowiązków, ale mimo tego znajdź czas na ważne dla ciebie spotkania.

URODZENI 1.01 – 10.01
Wenus pomoże ci nadrabiać zawodowe zaległości. Nie kłóć się ze współpracownikami, bo ktoś się obrazi i przestanie ci tak chętnie pomagać.

URODZENI 11.01 – 19.01
Merkury zachęci cię do spotkania się z krewnymi i rodziną. Warto będzie szczerze porozmawiać o sprawach, które są dla was ważne. Nawet ktoś, z kim bardzo trudno się dogadać, zacznie z wami współpracować.


Więcej horoskopów dla Koziorożca

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer