Horoskop dla Koziorożca na Słońce w Rybach od 19.2.2024 do 19.3.2024

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Obserwuj i ucz się

Odkryjesz nowe zainteresowania, a życie stanie się o wiele ciekawsze niż w poprzednich miesiącach. Sekstyl Słońca wróży ci wiele towarzyskich spotkań. Słońce w sekstylu przyniesie powodzenie we wszystkich sprawach, jakimi zdążysz się teraz zająć.

MIŁOŚĆ
Szczęście w miłości sprzyja ci przez cały miesiąc, a od 11.03 Wenus w sekstylu we wszystkim ci jeszcze bardziej pomaga. Staniesz się bardziej odważny i pewny swoich zalet. To dobry czas, aby coś zmienić w swoim wyglądzie i stylu. Samotne Koziorożce będą w doskonałej formie. Przygotuj się na niecodzienne znajomości, a może nawet na niezwykły romans. Do odważnych świat należy. Nie bądź pesymistą, ludzie są ci w tym miesiącu bardzo przychylni. Będziesz chętnie zapraszany na przyjęcia i spotkania towarzyskie. Ktoś z nowych znajomych może być bardzo interesujący, a zaczęta przypadkowo znajomość może przerodzić się w coś poważnego. Koziorożce w związkach czeka udany miesiąc. Słońce sprzyja odwiedzinom nowych miejsc. Wybierzcie się do modnego klubu lub restauracji. Zmiana otoczenia ubarwi wasze relacje i pozwoli zapomnieć o codziennych problemach.
 
RODZINA I PRZYJACIELE
Sekstyl Słońca nastroi cię pozytywnie do świata i ludzi. Zapomnisz o nieśmiałości i otwarcie będziesz mówił, co o kim myślisz. Będziesz bardzo ciekawski, a zdobyte informacje wykorzystasz zarówno w sprawach sercowych, jak i zawodowych. Postaraj się jednak unikać plotek na temat cudzych romansów i miłostek, bo nie wszystkie z nich okażą się prawdziwe. Znajomi mogą opowiedzieć ci o faktach, które wcale nie miały miejsca. Jeśli chcesz coś o kimś wiedzieć, to zapytaj wprost, a zaspokoisz ciekawość i unikniesz nieporozumień. 
 
PRACA I PIENIĄDZE
Czekają cię ciekawe wydarzenia zawodowe i nawet w najgorszej pracy nie będziesz się teraz nudzić. Zapowiada się więcej narad, spotkań i szkoleń. Nie denerwuj się przed publicznymi występami. To dla ciebie szansa, aby zaistnieć jako dobry mówca. Będziesz bardzo dobry jako osoba, która przekonuje innych lub motywuje do pracy. Jowisz w trygonie sprawi, że możesz zdobyć popularność. Jednak prywatne telefony staraj się wykonywać wtedy, kiedy nikt nie patrzy. Nie przesadzaj też z robieniem przerw na lunch i biurowe ploteczki, bo ktoś złośliwy oplotkuje cię i wyolbrzymi sprawę. Sekstyl Mekurego od 23.02 do 9.03 przyniesie też nowe plotki i wiadomości, wobec których trudno będzie ci zająć jednoznaczne stanowisko. Z decyzjami poczekaj do czasu, aż potwierdzisz je u źródła. Nadejdą też dobre dni dla spraw finansowych. Sekstyl Słońca sprawi, że wpadniesz na pomysł nowego interesu. Możesz też zarobić dzięki pośrednictwu lub zdobyć premię za ambicję i odwagę. Poszukujący lepszej pracy postarają się wszędzie dotrzeć osobiście, będą zbierać różne plotki i poufne informacje. Szczęście przez cały miesiąc ci sprzyja, ale musisz działać szybko. Nie zwlekaj z odpowiedzią na ciekawą ofertę, nawet jeśli sądzisz, że nie spełniasz wszystkich wymagań pracodawcy. Sekstyl Słońca pozwoli ci łatwiej przebrnąć przez rozmowy kwalifikacyjne i sprawi, że nie będziesz miał w tym miesiącu tremy.
 
ZDROWIE
Sporo czasu i pieniędzy przeznaczysz w tym miesiącu na swoją wygodę i przyjemności. Jednak trudno będzie ci dogodzić, bo twoje zachcianki mogą się szybko zmieniać. Powstrzymaj się więc od wielkiego przemeblowania i różnych szalonych inwestycji, bo dopiero od 11.03 odkryjesz, czego potrzeba ci do szczęścia i co ci się na prawdę podoba. W lutym twoje zdrowie wymagać będzie więcej troski. Szanuj się i nie narażaj na zbyt wielki wysiłek! W marcu będziesz w dobrej formie. Jednak czas sprzyja raczej zakupom modnych ubrań i zabiegom kosmetycznym, niż spędzaniu weekendu na siłowni.
 
 
ZALECENIA SPECJALNE

URODZENI 22.12 – 31.12
W pracy czekają cię nowe, ciekawsze propozycje. Będziesz jednak miał tyle spraw na głowie, że na niektóre domowe obowiązki zabraknie ci czasu. Lepiej jednak się rozwijać niż sprzątać. Słońce w sekstylu przynosi ci teraz odkrywcze pomysły.
 
URODZENI 1.01 – 10.01
Ludzie mogą wyolbrzymiać dziś różne nieporozumienia i drobiazgi. Nie bierz na siebie cudzych obowiązków, bo zabraknie ci czasu na własne sprawy. Miesiąc sprzyja rozwojowi osobistemu, nauce i hobby. Jowisz w trygonie sprawi, że będziesz miał natchnienie artystyczne.
 
URODZENI 11.01 – 19.01
Rzucisz się w wir ważnych spraw. Jednak nie wszystko złoto, co się świeci. Nie daj się podpuścić do dodatkowej pracy, za którą nikt ci nie zapłaci. Zacznij szanować swój czas, a będziesz miał go więcej dla siebie.
 


Więcej horoskopów dla Koziorożca

Nowo?ci wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebną interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer