Horoskop dla Koziorożca na Słońce w Byku od 19.4.2017 do 19.5.2017

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Baw się i flirtuj

Miesiąc sprzyja zabawie i miłości. Nawet na najnudniejszym zebraniu znajdzie się ktoś, z kim uda się pożartować. Mimo swobodnej aury sporo spraw uda się załatwić, bo Słońce i Merkury przyniosą ci same dobre pomysły. Neptun w sekstylu zapewnia dobre wyczucie ludzkich potrzeb, a kwadratura Urana zachęca do aktywnego odpoczynku.

MIŁOŚĆ
W stałych związkach zapanuje więcej spokoju, ale będziesz musiał załatwić za partnera kilka zaległych spraw. Mimo tego będziesz w dobrym nastroju, a trygon Słońca sprzyja wspólnemu odpoczynkowi. Zamiast jednak iść do kina z mnóstwem przyjaciół, spędzajcie więcej czasu tylko we dwoje. Odkryjecie nowe wspólne zainteresowania, zwiedzicie ładne miejsca.

Samotne Koziorożce będą flirtować i bawić się na całego. Warto bywać w towarzystwie, bo kwadratury Wenus i Merkurego sprzyja ciekawym propozycjom. Warto umówić się z kimś, kto jest z nieco innego kręgu towarzyskiego i ma ciekawe zainteresowania. Randka w ciemno tym razem może być bardziej niż interesująca, zwłaszcza jeśli trafisz na Pannę lub Rybę.

Koziorożce w stałych związkach mogą liczyć na wsparcie partnera w każdej trudnej sytuacji. Maj może przynieść sytuacje, które będą testem dla waszego związku, ale razem dacie radę każdej przeszkodzie.

RODZINA I PRZYJACIELE

Trygon Słońca pomoże ci lepiej zrozumieć potrzeby bliskich ci ludzi. Będziesz gościnny, hojny i serdeczny. Warto bywać na towarzyskich spotkaniach, a w domu częściej rozmawiać z krewnymi. Nie marnuj też okazji do zawarcia ciekawych znajomości, które zsyła ci od 28.04 kwadratura Merkurego. Twoja energia i optymizm sprawią, że zdobędziesz nowych przyjaciół. Lepiej jednak unikać złośliwych sąsiadów lub zrezygnować z wizyty u krewnych, którzy wszystkich krytykują. W długi weekend zostań w domu i odpocznij tak, jak lubisz.

PRACA I PIENIADZE

W pracy czeka cię spokojniejszy miesiąc. Merkury namawia cię do nauki. Warto zastanowić się, jak powinna wyglądać twoja zawodowa przyszłość. Zapragniesz coś w swojej karierze zmienić tak, aby mieć więcej pieniędzy i więcej czasu dla rodziny. Wyciągnij wnioski z cudzych doświadczeń, ucz się na błędach, jakie popełnili inni ludzie. Szukaj też nowych pomysłów na biznes. Słońce w trygonie do twojego znaku sprzyja inwestowaniu w siebie i ułatwia ci nawiązywanie kontaktu z ważnymi osobami. Jeśli szukasz lepszej posady, to w tym miesiącu warto wysyłać aplikacje i umawiać się na rozmowy kwalifikacyjne. Kwadratury Wenus i Jowisza w połowie maja przyniosą okazje do nowych inwestycji, ale też będą kusić do większych wydatków.

ZDROWIE
Poczujesz przypływ sił. Słońce w trygonie do twojego znaku sprzyja ćwiczeniom i aktywnemu stylowi życia, a kwadratura Wenus sprzyja poprawie wyglądu. Zajmij się urodą, kondycją, zmień styl życia na zdrowszy.

ZALECENIA SPECJALNE
URODZENI 22.12 – 31.12
Słońce sprawi, że będziesz w dobrym humorze. Nie obiecuj jednak szefowi zbyt wiele, bo pojawią się zaproszenia na grille i imprezy. Lepiej unikać dodatkowych zadań.

URODZENI 1.01 – 10.01

Merkury sprzyja towarzyskiej aktywności. Możesz teraz liczyć na zaproszenie na ważną imprezę lub większą uroczystość. Jeśli masz jakieś prywatne sekrety, to lepiej ich pilnuj!

URODZENI 11.01 – 19.01
W twoim życiu uczuciowym i zawodowym zapowiada się znacząca poprawa, ale musisz zabrać się za spełnianie marzeń. Przyjaciele będą cię inspirować i dodawać ci otuchy.


Więcej horoskopów dla Koziorożca

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 12W 12 numerze "Astrologii Profesjonalnej" publikujemy artykuł Izabeli Podlaskiej-Konkel o interpretacji horoskopów horarnych dotyczących pytań o sprawy zawodowe, cenę produk­tu, rządy i werdykt sądu oraz finał sprawy oraz tekst o tym, jak interpretować horoskopy wydarzeniowe. Ewa Krajewska przedstawia znaczenia dziewiątego domu, a Ewa Seydlitz odtwarza chronologię przepowiedni Nostradamusa.

Zamów aktualny numer