Horoskop dla Koziorożca na Słońce w Baranie od 20.3.2020 do 18.4.2020

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Bądź aktywny

Będziesz pomysłowy i bardzo wygadany. Bez trudu przekonasz innych do decyzji, na których ci zależy. Twoim argumentom nikt się nie oprze. Załatwiaj ważne sprawy, zdobywaj nowych przyjaciół. 22.03 Saturn wychodzi z twojego znaku zodiaku, gdzie przebywał przez dwa lata i mógł utrudniać lub spowalniać pewne życiowe sprawy. Poczujesz, że więcej spraw zależy od ciebie, a szczęście o wiele częściej zacznie się do ciebie uśmiechać.

MIŁOŚĆ
Kto chce zrobić na tobie wielkie wrażenie, ten powinien dokształcić się i zaimponować swoją wiedzą i oczytaniem. Merkury namawiać cię będzie na różne wyrafinowane rozrywki. W stałych związkach Jowisz zadba i dobrą atmosferę i gorące uczucia. Sekstyl Merkurego do 11.04 pozwoli ci popatrzeć na wspólne sprawy z większym optymizmem i humorem.

Samotne Koziorożce będą w dobrym humorze, a miesiąc sprzyjać będzie miłosnym łowom. Szukaj kogoś, z kim można ciekawie porozmawiać i dobrze się bawić, nie trać czasu ze skąpcami i nudziarzami.

RODZINA I PRZYJACIELE
Wolne chwile wykorzystaj na rozrywkę i odpoczynek. Nie oszczędzaj na swoich zachciankach i nie tłumacz się rodzinie dlaczego musisz zadbać o swoją wygodę. Postaraj się też więcej przebywać na świeżym powietrzu. Będziesz mógł liczyć na przyjaciół, którzy w razie potrzeby chętnie ci pomogą. Jowisz w twoim znaku sprzyja odnawianiu starych znajomości. Zadbaj o siebie i nie wychodź w dresie po zakupy, bo możesz przypadkowo wpaść na przyjaciół sprzed lat lub ukochanego z podstawówki.

PRACA I PIENIADZE
Na ambitne zadania nie będziesz miał teraz ani siły, ani ochoty. Czegoś możesz nie wiedzieć lub ktoś okaże się leniwy, dlatego lepiej uważać i nie ryzykować. Unikaj ludzi, którzy cię kontrolują lub krytykują, a na zebraniach nie daj się wmanewrować w cudze kłopoty. Merkury sprzyja za to nauce. Nie broń się przed szkoleniami online lub dodatkowymi kursami,  na które szef będzie chciał cię wysłać. Będzie wesoło i mile spędzisz czas, a zdobyte umiejętności kiedyś ci się przydadzą. Jowisz w twoim znaku wciąż pomaga ci polepszyć na trwałe swoją sytuację finansową.

ZDROWIE
Mars w twoim znaku do 30.03 radzi bardziej o siebie zadbać. Potrzebujesz chwili wytchnienia od codziennych obowiązków, bo inaczej staniesz się nerwowy. Wygospodaruj dla siebie choć jeden całkowicie wolny dzień. Wyśpij się, odpocznij inie myśl przez chwilę o obowiązkach.

ZALECENIA SPECJALNE

URODZENI 22.12 – 31.12

Słońce radzi ci skupić się na własnych sprawach. Znajomi będą musieli sobie sami poradzić ze swoimi kłopotami, bo ty musisz nabrać dystansu i równowagi.

URODZENI 1.01 – 10.01
Wenus pomaga ci rozwijać różne zdolności. Bądź teraz bardzo ciekawski i spostrzegawczy. Wreszcie pozbędziesz się kilku kłopotów.

URODZENI 11.01 – 19.01
Mars sprawi, że będziesz bardzo dokładny. W obronie swojego zdania możesz być wybuchowy. Ktoś będzie zaskoczony, że potrafisz być aż tak nieprzejednany.


Więcej horoskopów dla Koziorożca

NowoÂści wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz siê z symbolik¹ dziewi¹tek, nauczysz siê odczytywaÌ alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wró¿ebne interpretacje karty S³oùce. Prezentujemy równie¿ historiê Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy te¿ rozk³ady dla samotnych: Czas na mi³oœÌ, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

ZamĂłw aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajduj¹ siê teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym po³o¿eniu Wenus, a tak¿e artyku³ na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

ZamĂłw aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Ksiê¿yc, zapoznasz siê z bogatym zwierzyùcem w Tarocie Thota, zapoznasz siê z pog³êbionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy równie¿ rozk³ady na nowe sytuacje: na pierwsz¹ randkê, now¹ pracê czy now¹ znajomoœÌ. Dowiesz siê, jakie litery i dŸwiêki przyporz¹dkowane s¹ wielkim arkanom, co mo¿e ci w medytacji z kartami.

ZamĂłw aktualny numer