Polecamy

Horoskop roczny
na 2016 rok

Wróżba z tarota
na 2016 rok

Horoskop chiński na rok Ognistej Małpy (2016)

Horoskop miłosny
na 2016 rok

Horoskop zawodowy
na 2016 rok

Horoskop numerologiczny
na 2016 rok

Numerologia kariery
na rok 2016

Runy na biznes i karierę
w roku 2016

Numerologiczny horoskop miesięczny

Kursy i warszaty w Warszawskiej Szkole Astrologii

Kurs internetowy "Astrologia dla początkujących" I-IV 2016

Więcej informacji i zapisy

Kurs internetowy "Astrologia dla zaawansowanych. Techniki prognozowania przyszłości" I-III 2016

Więcej informacji i zapisy

Kurs internetowy "Astrologia partnerska" I-III 2016

Więcej informacji i zapisy

Kurs internetowy "Tarot dla zaawansowanych" I-IV 2016

Więcej informacji i zapisy

Plan warsztatów czwartkowych IX-XII 2015

Więcej informacji i zapisy

Horoskop dla Koziorożca na Słońce w Bliźniętach od 20.5.2016 do 20.6.2016

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Zyskasz przyjaciół

Masz przed sobą pracowity, ale udany miesiąc. Nie odmawiaj, gdy ktoś poprosi cię o radę lub wsparcie. Bądź taktowny i uprzejmy, a zyskasz oddanych przyjaciół. Trygony Jowisza i Wenus sprawią, że nowe znajomości okażą się wesołe i udane.

Miłość
Domowe obowiązki lub organizacja towarzyskich imprez to zajęcia, do których warto w tym miesiącu znaleźć pomocników. Jeśli sam będziesz miał wszystko na głowie, w twoim związku zapanuje napięta atmosfera. Partner może ci nie wybaczyć, jeśli znów nie będziesz miał dla niego czasu. Wysyłaj smsy, maile i słuchaj, co twoja druga połowa ma ci do powiedzenia. Bliskość trzeba pielęgnować, przyjaciele nie mogą być ważniejsi od związku. Od 17.06 Wenus w opozycji pomoże ci znaleźć kompromis w trudnej sprawie.

Samotne Koziorożce
będą miały powodzenie, ale czeka je trochę miłosnych rozterek. Może się okazać, że w weekendy pojawią się różne zaproszenia i informacje, a tym nie będziesz wiedział co robić. Od przybytku głowa nie boli! Spokojnie oceń, gdzie masz większe szanse na ciekawą znajomość i nad nikim się nie lituj. Osobami, które mają skłonność do zazdrości i emocjonalnych manipulacji, wcale nie należy się przejmować. Szukaj kogoś, kto w pełni ci odpowiada.

Rodzina i przyjaciele
Trygon Merkurego do 13.06 radzi uważać na słowa. Twoją niewinną uwagę ktoś odbierze jako wielką krytykę i trudno ci będzie ustalić, o co właściwie chodzi. Choć będziesz kierował się dobrymi chęciami, to ktoś może zarzucić ci, że niepotrzebnie wtrącasz się w jego prywatne sprawy i nowa awantura gotowa. Nie wdawaj się w kłótnie o drobiazgi, a wasze rodzinne życie biec będzie spokojnym rytmem. Szybko okaże się, że jednak miałeś rację i znów będziesz tryumfować. Weekendy sprzyjają sympatycznym towarzyskim spotkaniom. Konflikty przycichną, ktoś niemiły jednak zostanie w domu i nie będziesz musiał go oglądać. Opozycja Wenus sprawi, że na grillach lub przyjęciach będziesz się bardzo dobrze bawić.

Kariera i pieniądze

Uważaj, intryganci wyjdą z ukrycia! Niektórzy współpracownicy mogą okazać się dwulicowi lub przestaną dbać o wspólne sprawy. Rób swoje i nie daj się wciągnąć w żadne obgadywanie, a nikt złośliwy nie będzie ci przeszkadzał. Trygon Merkurego sprzyja porządkom w papierach i dokumentach. Jeśli czegoś nie wiesz, to zapytaj kogoś z autorytetem. Studiuj przepisy, poznawaj prawo, bo możesz wpaść na pomysł, jak rozwiązać trudną sprawę. Jeśli jakiś pomysł nie został doceniony przez szefa, to w czerwcu przedstaw go w nieco zmienionej formie, a wreszcie się wszystkim bardziej spodoba. Jowisz i Wenus wciąż pomagają ci wzbogacić się i pomnożyć swój majątek. Teraz warto zaryzykować, aby wygrać lub zyskać większe fundusze.

Zdrowie
Sekstyl Marsa od 27.05 radzi ci nie jeść byle czego. Twój żołądek w tym miesiącu stanie się wrażliwy. Omijaj smażalnie i podejrzane bary, a unikniesz bólu brzucha, a nawet gorączki i uczuleniowej wysypki.

ZALECENIA SPECJALNE
URODZENI 22.12 – 31.12

Mars będzie dbać o twoje zadowolenie i sukcesy, ale unikaj ryzyka. Lepiej działać dyplomatycznymi metodami.

URODZENI 1.01 – 10.01

Jowisz radzi zadbać o dietę. Na grill wrzuć więcej warzyw, a żołądek będzie ci wdzięczny za pozytywne zmiany.

URODZENI 11.01 – 19.01
Wenus radzi poprawić relacje ze współpracownikami. Teraz możesz zaprzyjaźnić się z kimś ważnym.
 


Więcej horoskopów dla Koziorożca

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 12W 12 numerze "Astrologii Profesjonalnej" publikujemy artykuł Izabeli Podlaskiej-Konkel o interpretacji horoskopów horarnych dotyczących pytań o sprawy zawodowe, cenę produk­tu, rządy i werdykt sądu oraz finał sprawy oraz tekst o tym, jak interpretować horoskopy wydarzeniowe. Ewa Krajewska przedstawia znaczenia dziewiątego domu, a Ewa Seydlitz odtwarza chronologię przepowiedni Nostradamusa.

Zamów aktualny numer