Horoskop dla Koziorożca na Słońce w Lwie od 22.7.2017 do 22.8.2017

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Towarzyskie atrakcje

Zapowiada się miesiąc pełen towarzyskich atrakcji. Przypomną sobie o tobie przyjaciele i znajomi, których od dawna nie widziałeś. Ich przygody dadzą ci do myślenia, a dobre rady pozwolą uniknąć problemów. Słońce w kwinkunksie pomoże zająć się finansami. Za sprawą opozycji Wenus nabierzesz sił i ochoty na wakacyjne wyjazdy.

MIŁOŚĆ
Opozycja Wenus od 31.07 bardzo sprzyja powodzeniu w miłości, ale też sprawi, że nie będziesz za bardzo przejmować się partnerem i jego marudzeniem, bo wokoło tyle się będzie działo!  Zaproszenia od przyjaciół lub filmy w kinie mogą być ciekawsze od tego, co zaproponuje twoja druga połowa. Czasami warto spędzić popołudnie osobno i trochę się za dobą stęsknić. W sierpniu bez problemu nadrobisz miłosne zaległości, a randki będą bardzo gorące.

Samotne Koziorożce
na siłowni lub na wycieczce mogą poznać kogoś ciekawego. Warto zamienić się numerami telefonu, bo coś z tego ciekawego będzie. W sierpniu Wenus bardzo ci sprzyja. Daj się wyswatać znajomych, zacznij bywać w miejscach, które zawsze wydawały ci się nudne. Ciekawa osoba gdzieś tam jest i czeka na twój znak.

RODZINA I PRZYJACIELE

Wiele różnych spraw zależeć będzie tylko od ciebie, każdy będzie czegoś chciał. Okaże się, że masz doświadczenie, wiedzę i znajomości, które mogą się komuś do czegoś przydać. Ktoś z krewnych może nawet chcieć, abyś wziął dla niego pożyczkę lub podżyrował kredyt. Pomagaj, ale nie bierz na siebie więcej, niż możesz. Słuchaj swojej intuicji i nie daj się podejść emocjonalnym szantażystom, bo potem zostaniesz sam z różnymi zobowiązaniami.

PRACA I PIENIADZE

Ktoś się spóźni, ktoś podpadnie szefowi, ale ciebie nie spotkają przykrości. Wenus w opozycji do twojego znaku od 31.07 zadba, abyś się nie nudził. Petenci będą uprzejmi, klienci weseli i czas w pracy szybko zleci. Merkury w trygonie pomoże ci szybko i łatwo zdobyć wiadomości, na jakich od dawna ci zależało. Dzięki temu uratujesz trudną zawodową sytuację. W finansach poprawa, a miesiąc sprzyja zakupom dla domu i rodziny. Teraz szukaj nowoczesnego sprzętu AGD, kupuj nowy telefon lub komputer. Jowisz w kwadraturze ostrzega cię jednak przed niepewnymi inwestycjami i pożyczaniem osobom, które nie mają ci z czego oddać.

ZDROWIE
Są wakacje i mniejsze kolejki, a więc zapisz się na kontrolą wizytę i zrób zaległe badania, jak mammografię czy rentgen płuc. W ten sposób upewnisz się, że wszystko masz pod kontrolą. Zacznij się ruszać. Jeśli nie lubisz siłowni, to zacznij spacerować lub jeździć na rowerze.

ZALECENIA SPECJALNE
URODZENI 22.12 – 31.12
Wenus zapewni ci powodzenie w miłości. Jeśli jesteś samotny, to teraz szukaj kogoś do pary. Będziesz lubiany, wyrozumiały, a to pomaga załatwiać różne trudne sprawy.

URODZENI 1.01 – 10.01

Merkury sprawi, że ktoś znudzony własnym życiem może nagle zainteresować się twoimi sprawami i zacznie wygłaszać ci kazania. Na niedyskretne pytania lepiej wcale nie odpowiadać.

URODZENI 11.01 – 19.01
Uran radzi ostrożnie prowadzić samochód i nie nosić samemu ciężkich walizek. Nie daj się wyprzedzić mniej zdolnym od siebie! Przeganiaj konkurencję ze swojego terytorium.


Więcej horoskopów dla Koziorożca

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać; alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

ZamĂłw aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł; na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

ZamĂłw aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co pomoże ci w medytacji z kartami.

ZamĂłw aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 12W 12 numerze "Astrologii Profesjonalnej" publikujemy artykuł Izabeli Podlaskiej-Konkel o interpretacji horoskopów horarnych dotyczących pytań o sprawy zawodowe, cenę produk­tu, rządy i werdykt sądu oraz finał sprawy oraz tekst o tym, jak interpretować horoskopy wydarzeniowe. Ewa Krajewska przedstawia znaczenia dziewiątego domu, a Ewa Seydlitz odtwarza chronologię przepowiedni Nostradamusa.

ZamĂłw aktualny numer