Horoskop dla Koziorożca na Słońce w Wadze od 22.9.2017 do 22.10.2017

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Zadbaj o karierę

Energicznie zajmiesz się służbowymi sprawami. Zapragniesz stać się ważny i wszystkim potrzebny. Warto zadzwonić do przyjaciół, nowe wiadomości dodadzą ci optymizmu. Miesiąc sprzyja miłości, a także większej niż zwykle zawodowej aktywności. Te dwie sfery życia uda się teraz pogodzić, a trygon Wenus zapewni ci sympatię otoczenia i szczere komplementy.

MIŁOŚĆ
Szczęście w miłości będzie ci sprzyjać, ale zawodowe sprawy mogą być ważniejsze od płomiennych obietnic i szalonych randek. Najpierw będziesz musiał uporać się z obowiązkami, a dopiero potem znajdziesz czas na długie rozmowy. Nie martw się, bo nic się z tego powodu w związku nie popsuje. Do 14.10 Wenus znajduje się w korzystnym trygonie do twojego znaku, a to sprzyja miłości i dobrej zabawie. Koziorożce w związkach będą wtedy bardzo wyrozumiałe dla partnera, a samotne będą otwarte na nowe znajomości.

Samotne Koziorożce
dostaną kilka ciekawych propozycji na niebanalne randki. Po 14.10 dopiero się decyduj, z kim chcesz się na poważnie umawiać, wcześniej daj się ponieść zabawie i flirtom.

RODZINA I PRZYJACIELE

Obejdzie się bez problemów, a w domu zrobi się weselej. Nie podejmuj jednak radykalnych decyzji w imieniu bliskich osób, których wcześniej nie zapytałeś o zgodę. Kwadratura Słońce sprawi, że możesz mieć dobre intencje, ale nie wszyscy to docenią. Zanim wyrzucisz czyjeś pamiątki z wakacji, lepiej zapytaj o zgodę. Także gdy przyjaciele poproszą cię o pomoc, to bądź pomocny i serdeczny, ale jeśli robią same głupoty, to nie osądzaj innych zbyt surowo.

PRACA I PIENIADZE

Pilnuj swoich obowiązków, bo choć wokoło zapanuje sympatyczna atmosfera, to szef bacznie ci się będzie przyglądał. Rachunki, zestawienia, ważne narady nie obejdą się bez ciebie. Chętnie zainteresujesz się zagadnieniami, które wykraczają poza twój zwykły zakres obowiązków. Słońce i Merkury w kwadraturach do twojego znaku sprawią, że ze wszystkim doskonale dasz sobie radę, nawet jeśli początkowo będzie trochę nerwowo. To dobry czas na współpracę z ludźmi i zadania, które wymagają organizacji większej grupy pracowników. Sprawdzisz się także jako negocjator i pośrednik między różnymi działami lub frakcjami w firmie. Jowisz do 9.10 będzie skłaniał cię do większych wydatków, bądź więc zdyscyplinowany i nie ulegaj zakupowemu szaleństwu.

ZDROWIE
Twoja kondycja szybko się poprawi, zregenerujesz siły i poczujesz się lepiej. Nie grożą ci teraz zdrowotne kłopoty. Możesz robić kontrolne badania, zaczynać dietę, ale nie bądź zbyt radykalny. Z dnia na dzień nie zmienisz nawyków, które kształtowałeś przez całe lata. Od 14.10 bardziej uważaj na dietę i nie pozwalaj sobie na zbyt wiele odstępstw, bo kwadratura Wenus może zagrozić stabilności twojej wagi.

ZALECENIA SPECJALNE
URODZENI 22.12 – 31.12
Słońce zachęca cię do odnoszenia sukcesów w pracy. Postanowisz zabrać się za to, co innym się nie udaje. Można teraz na ciebie liczyć.

URODZENI 1.01 – 10.01

Merkury pomoże ci porządkować finansowe sprawy. Zabierz się za rachunki, a podczas większych zakupów szukaj okazji lub negocjuj ceny.

URODZENI 11.01 – 19.01
Wenus zapewni ci dobry humor i uznanie. Także w miłości masz teraz większe powodzenie, warto iść na randkę lub sprawić partnerowi niespodziankę.


Więcej horoskopów dla Koziorożca

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 12W 12 numerze "Astrologii Profesjonalnej" publikujemy artykuł Izabeli Podlaskiej-Konkel o interpretacji horoskopów horarnych dotyczących pytań o sprawy zawodowe, cenę produk­tu, rządy i werdykt sądu oraz finał sprawy oraz tekst o tym, jak interpretować horoskopy wydarzeniowe. Ewa Krajewska przedstawia znaczenia dziewiątego domu, a Ewa Seydlitz odtwarza chronologię przepowiedni Nostradamusa.

Zamów aktualny numer