Horoskop dla Koziorożca na Słońce w Skorpionie od 23.10.2019 do 21.11.2019

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Będziesz autorytetem dla innych

Miesiąc sprzyja sukcesom, ale zadbaj o dobre relacje z ludźmi. Praca i obowiązki to nie wszystko! Bądź sympatyczny, pomagaj i doradzaj, a jeszcze lepiej na wszystkim wyjdziesz. Wenus pomoże ci zrobić komuś sympatyczną niespodziankę. Saturn w twoim znaku wciąż umacnia twoją pozycję i pomaga ci uwierzyć w swoją wartość.

MIŁOŚĆ
Będziesz uwodzicielski i atrakcyjny dla przedstawicieli płci przeciwnej, ale unikaj flirtów przez internet, bo możesz mieć przez to nieprzyjemności. Partner może być zazdrosny, jeśli zaczniesz pod byle pretekstem logować się do sieci. Do 1.11 Wenus sprzyja  wspólnym wyjazdom, odpoczynkowi i zajmowaniu się waszym ulubionym hobby.

Samotne Koziorożce będą niezdecydowane i bardzo zmienne. Niezwykle łatwo kogoś oczarujesz, a potem będziesz zaskoczony propozycją randki lub romantycznego jesiennego wyjazdu. Do 1.11 uwierz w swoje szczęście i umawiać się na randki, Wenus pomoże ci znaleźć odpowiednią osobę do pary.

RODZINA I PRZYJACIELE
Miesiąc sprzyja szybkim remontom, porządkom i większym zakupom.  Być może ktoś, z kim się bardzo liczysz, zapowie się do ciebie z wizytą. Zacznie ci zależeć na tym, co na temat twojej siedziby i rodziny sądzą sąsiedzi i dalsi krewni. Nie popadaj w przesadę podczas zakupów mebli lub agd, bo możesz mieć zachcianki, które będą kosztować fortunę. Kieruj się własnym gustem i doświadczeniem, a nie dobrymi radami sprzedawców. Pod koniec miesiąca będziesz mieć więcej spokoju. Uporządkuj albumy z rodzinnymi zdjęciami, powspominaj krewnych, którzy zawsze wiedzieli, jak poprawić ci humor.

PRACA I PIENIADZE
Będziesz miał mniej problemów, a w urzędach spotkasz się z życzliwością i pomocą. Będziesz szybki, zdecydowany, ale mniej wyrozumiały dla leniwych współpracowników. Nie zaczynaj kłótni, bo ktoś zacznie przeciwko tobie spiskować. Sekstyl Merkurego do sprzyja naradom, ważnym spotkaniom i propozycjom awansu. Jeśli szukasz lepszego zajęcia, to w tym miesiącu odwiedzaj interesujące się firmy, składaj cv i pisz listy motywacyjne. W szkole nawet jeśli mało umiesz, to i tak dostaniesz dobre oceny. Merkury sprzyja skutecznej nauce przedmiotów ścisłych i języków obcych. W finansach wyczekuj dobrych wiadomości i spodziewaj się większych pieniędzy do końca października, kiedy Wenus ci sprzyja.

ZDROWIE

Zapowiada się udany miesiąc, ale lepiej zadbaj o zdrowie i częściej się relaksuj. Słońce w sekstylu do twojego znaku pomaga ci dbać o zdrowie i piękną sylwetkę, ale na siłowni nie wymagaj od siebie zbyt wiele. Kwadratura Marsa pomaga ci odkrywać nowe dziedziny sportu. Zapisz się na tenisa, jogę lub odkryj, jak przyjemnie jest spacerować z kijkami do nordic walking.

ZALECENIA SPECJALNE

URODZENI 22.12 – 31.12

Słońce dodaje ci uroku. Będziesz wesoły, pewny siebie i szybki w podejmowaniu decyzji. Zwracaj uwagę na potrzeby bliskich. Sporo osób będzie liczyć na twoje mądre decyzje lub będzie chciało zasięgnąć twojej porady. Jeśli wyjeżdżasz, to pamiętaj o zabraniu ze sobą ładowarki i telefonu.

URODZENI 1.01 – 10.01
Merkury przyniesie ci szansę na zawodowy sukces. Masz szczęście, ale nie działaj w pośpiechu. Bardzo dokładnie czytaj każdą umowę, jaką podpisujesz. Sprzedawców i pośredników trzeba będzie sprawdzić, zanim ubijesz z nimi interes. Jeśli czegoś nie rozumiesz, uparcie pytaj i nie daj się zwieść żadnym mętnym tłumaczeniom.

URODZENI 11.01 – 19.01
Wenus namawia cię na randki i przynosi pokusę flirtowania. Jeśli jesteś samotny, to wykorzystaj swoją szansę. Zacznij jednak od pozbycia się złych wspomnień, a potem wizualizuj swój nowy, szczęśliwy związek.Więcej horoskopów dla Koziorożca

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer