Podręcznik astrologii. Tom pierwszy interpretacja horoskopu

Polecamy

Horoskop roczny
na 2015 rok

Horoskop zawodowy
na 2015 rok

Numerologiczny horoskop miesięczny

Wróżba z tarota
na 2015 rok

Horoskop numerologiczny
na 2015 rok

Horoskop chiński na rok Drewnianego Konia - 2014

Kursy astrologii

Kurs stacjonarny "Astrologia dla zaawansowanych. Techniki prognozowania przyszłości"

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs "Astrologia partnerska"

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs "Astrologia dla zaawansowanych. Techniki prognozowania przyszłości"

Więcej informacji

Kursy tarota

Internetowy kurs tarota - Tarot dla zaawansowanych, I-IV 2015

Więcej informacji

Horoskop dla Koziorożca na Słońce w Wodniku od 20.1.2015 do 18.2.2015

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Odpocznij i ciesz się życiem

Ogarnie cię zimowe lenistwo, a jedyne, co będzie w stanie cię teraz zmotywowac do pracy i ruszenia się z domu, to pieniądze! Będziesz układać plany awansu, szukać nowego zajęcia. A wszystko po to, aby zaspokoić swoje najskrytsze zachcianki.

GŁÓWNE WYDARZENIA
Staniesz się teraz przedsiębiorczy i bardzo pomysłowy. Czas sprzyja karierze zawodowej, poważnym inwestycjom i zakupom. Bądź wytrwały, a osiągniesz sukces, o jakim inni mogą tylko pomarzyć. Planety sprzyjają Ci, choć do 26.01 możesz niepotrzebnie wątpić w swoje umiejętności i siły. Po 27.01 czeka cię zaproszenie do podróży lub udział w większej imprezie. Wykorzystaj okazje do zawarcia sympatycznych znajomości. Przez cały miesiąc Wenus przebywa w twoim znaku zodiaku, co sprzyja zabawie i miłości!

SAMOPOCZUCIE
Sekstyl Marsa przez cały miesiąc dodaje ci sił i odwagi. Będziesz w dobrej formie, ale dbaj o gardło! Po 4.02 nadejdą bardziej nerwowe dni. Merkury w półsekstylu do twojego znaku sprawi, że pewne zdrowotne zaniedbania mogą wyjść na jaw. Nie wpadaj jednak w panikę! To, że ktoś źle się czuje wcale nie znaczy, że za chwilę zaatakują cię wirusy!
Styczeń sprzyja też uprawianiu sportu i codziennym spacerom. W lutym możesz nie mieć już takiej ochoty na fitness i odchudzanie. Wpływ Wenus rozleniwi cię i sprawi, że i tak wszyscy będą chwalić twoją kondycję i urodę.

MIŁOŚĆ
W miłości czekają cię spokojne chwile. Wenus przebywa w ttwoim znaku i wszystko wydaje się łatwiejsze! Dobry humor i powodzenie nie opuszczą cię, a okazji do romansów i flirtów będzie o wiele więcej, niż w poprzednich miesiącach. Dla przyjaciół i znajomych staniesz się za to autorytetem w sprawach flirtów i romansów. Postaraj się unikać osób, które próbują zepchnąć na ciebie odpowiedzialność za swoje decyzje. Problemy niektórych przyjaciół wydadzą ci się trochę przesadzone. Nie pouczaj nikogo, nie rozsądzaj sporów, bo spowodujesz nieporozumienia i towarzyskie zamieszanie.

Samotne Koziorożce czeka wspaniały miesiąc! Wykorzystaj zaproszenia na wszystkie imprezy, nie przegap okazji do zawarcia ciekawych znajomości. Sprzyja ci szczęscie, choć miłosne sprawy biec będą spokojnym rytmem. Bądź wytrwały i uwierz w swoją wartość! Po 27.01 ktoś może odmienić twoje miłosne życie!

Koziorożce w stałych związkach skupią się na własnych małżeńskich sprawach. Zapragniesz spokoju i bezpieczeństwa, staniesz się też o wiele bardziej zmysłowy i subtelny.
 
PRACA I FINANSE
Pieniądze, władza i prestiż mogą stać się głównym tematem twoich rozmyślań. Rozmowy, które dotyczą podwyżki, będą trudne, ale mają wielką szansę zakończyć się sukcesem. Postaraj się jednak dobrze uzasadnić swoje żądania. Mów otwarcie, co potrafisz i jakie są twoje rzeczywiste obowiązki. Dowiedz się dyskretnie, ile naprawdę zarabiają twoi współpracownicy, a wiedza ta przyda ci się w drugiej połowie lutego. Jeśli już zdobyłeś w życiu odpowiednią ilość gotówki, to teraz zaczniesz zastanawiać się nad dalszymi inwestycjami. Zakup działki lub rozbudowa domu okaże się zajęciem, które dostarczy ci wielu emocji i pożytecznej pracy. Będziesz chciał, aby twoje dokonania były bardzo trwałe i przydały się innym. Niestety, rodzina i przyjaciele mogą nie zrozumieć przyczyn, dla których upierasz się tak mocno przy swoich pomysłach. Dni po 27.01 sprzyjają wspólnemu omawianiu planów. W sprawach zawodowych właśnie wtedy możesz liczyć na najciekawsze propozycje.

Poszukujący lepszej pracy zajmą się kalkulowaniem i obliczaniem oszczędności. W tym miesiacu twoją główną motywacją będzie nie satysfakcja, ale pieniądze. Myśl o nich i szukaj ich intensywnie! Po 11.02 masz więcej szczęscia, bo w poszukiwaniach dobrego zajęcia wesprze cię planeta Merkury.

Koziorożce, które się uczą lub studiują, będą pracowite i obowiązkowe. Do 4.02 zrealizujesz bardzo ambitne plany. Po 6.02 czekają cię luźniejsze i weselsze dni. Merkury sprzyja wyjazdom i łatwej nauce języków obcych. Druga połowa miesiąca przyniesie też udane zakupy książek, telefonu czy komputera.


Więcej horoskopów dla Koziorożca

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 3(13)/2012W najnowszym numerze Tarocisty piszemy o magii trójek, symbolice arkanu numer trzynaœcie, proponujemy ciekawe i nowe rozkłady na sprawy zawodowe oraz różne przydatne rozkłady na trzy karty. Wiele miejsca poœwięcamy Magowi i jego alchemicznym znaczeniom.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 2(12)/2012W najnowszym numerze Tarocisty piszemy między innymi o astrologii medycznej, elekcyjnej oraz progresjach tercjarnych.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 3(8)/2012W najnowszym numerze Astrologii Profesjonalnej piszemy między innymi o astrologii medycznej, elekcyjnej oraz progresjach tercjarnych.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 1(11)/2012Polecamy najnowszy numer kwartalnika Tarocista.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 1-2(6-7)/2012W Astrologii Profesjonalnej publikujemy ciekawe i odkrywcze teksty o astrologii oraz prezentujemy autorów, którzy piszą o astrologii dla astrologów.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 3-4(9-10)/2011Polecamy najnowszy numer kwartalnika Tarocista, a w nim karty bramy z dworu Denarów, artykuł o rozwiązywaniu konfliktów za pomocą tarota.

Zamów aktualny numer