9 Festiwal Tarota w Warszawie

Polecamy

Horoskop chiński na rok Ziemskiej Owcy (2015)

Horoskop roczny
na 2015 rok

Horoskop zawodowy
na 2015 rok

Numerologiczny horoskop miesięczny

Wróżba z tarota
na 2015 rok

Horoskop miłosny
na 2015 rok

Horoskop numerologiczny
na 2015 rok

Kursy i warszaty w Warszawskiej Szkole Astrologii

Internetowy kurs Astrologia horarna w praktyce - IX-XI 2015

Więcej informacji i zapisy

Internetowy i stacjonarny kurs Tarot dla początkujących - IX-XI 2015

Więcej informacji i zapisy

Internetowy i stacjonarny kurs Astrologia dla początkujących - IX-XI 2015

Więcej informacji i zapisy

Plan warsztatów czwartkowych IX-XII 2015

Więcej informacji i zapisy

Horoskop dla Koziorożca na Słońce w Wadze od 23.9.2015 do 22.10.2015

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Czujność operacyjna

W tym miesiącu powinieneś być czujny. Sprawy, które związane są z twoją pracą okażą się ważniejsze od przyjemności i rodzinnych obowiązków. Zainteresuj się nowymi projektami i daj się poznać jako osoba kompetentna i wiarygodna.

Główne wydarzenia
Na własne sprawy i rozrywkę nie będziesz teraz miał zbyt wiele czasu. We wrześniu pochłoną cię zawodowe sprawy, a wolny czas chętnie spędzisz na dyskusjach o polityce i  zawodowych sprawach. Jesień sprzyja rozpoczynaniu nowych spraw, zawieraniu ciekawych znajomości i planowaniu ważnych przedsięwzięć. Będziesz pomysłowy i bardzo energiczny, co zaimponuje innym ludziom. Zadbaj też o odpowiedni, elegancki wygląd. Od 8.10 Wenus przebywa w trygonie do twojego znaku, a więc różne ważne osoby będą cię obserwować i oceniać.

Samopoczucie
Trygon Marsa od 25.09 sprzyja uprawianiu sportu i dbaniu o kondycję, ale też uczyni cię nerwowym i zabieganym. Zapragniesz nadrobić zaległości, kupisz karnet na basen lub siłownię. Bądź konsekwentny, a osiągniesz sukces. Po 13.10 postaraj się tylko zadbać o odpowiednia ilość snu i relaksu. Zbyt wiele ambitnych projektów na raz nadszarpnie twoje nerwy. Nie daj się ponieść atakom złości, bo możesz być bardzo nieprzyjemny dla otoczenia. Październik przyniesie ci pretekst do zmiany części starych nawyków i przyzwyczajeń. Nie wahaj się pozbyć tych zajęć lub przedmiotów, które już nie przynoszą ci ani satysfakcji, ani radości!

Miłość
Także w tej dziedzinie życia Koziorożce będą chciały rządzić i o wszystkim decydować. Bądź jednak ostrożny, bo nie wszyscy bez szemrania wykonają twoje polecenia. Zanim podejmiesz ważne decyzje upewnij się, że druga strona chce tego samego.

Samotne Koziorożce
będą tak zajęte pracą i obowiązkami, że mogą nie zauważyć starań i uśmiechów. We wrześniu możesz liczyć na zainteresowanie kogoś, kto wykonuje rzadko spotykany zawód lub pochodzi z innego kręgu społecznego niż ty. W październiku planetarna aura przyniesie ci pokusę romansu w pracy! Uważaj, aby to nie zaszkodziło twojej karierze. Szukaj kogoś o podobnych zainteresowaniach. Rozmowa na wystawie psów czy wieczorze poezji zapoczątkowała niejedno udane małżeństwo.

Koziorożce w stałych związkach
czeka udany miesiąc, choć powinny unikać konfliktów z krewnymi swojego partnera. Także w październiku plotki lub intrygi mogą zaszkodzić twojemu związkowi. Być może winna im będzie osoba, której twój ukochany kiedyś coś obiecał.

Rodzina i przyjaciele
Od bliskich ci ludzi dostaniesz teraz więcej emocjonalnego wsparcia. Rodzina zrozumie, że masz tyle zajęć, że nie ze wszystkim dajesz sobie radę. Zamiast udawać cierpiętnika i poświęcać się dla innych, wytłumacz, że potrzebujesz czas na swoje sprawy i hobby. Merkury zainteresuje cię nową dziedziną wiedzy, robótkami ręcznymi, sztuką lub ezoteryką. Kto chce jeść obiad, ten musi pomóc przynieść zakupy lub pozmywać naczynia. Rodzina szybko to zrozumie, a dzieci i młodzież dołączą się do twoich pasji. Lepiej abyś był szczęśliwy w bałaganie, niż markotny i rozżalony w wysprzątanym do czysta domu.

Kariera i pieniądze
W pracy możesz liczyć na większe sukcesy, a nawet na nagrodę finansową. Być może czeka cię reorganizacja lub nagle zmieni się ktoś na wyższym stanowisku. Twój zakres obowiązków może się teraz poszerzyć, a ty sam staniesz się lepiej zorganizowany i bardziej wymagający. Niektóre propozycje mogą wymagać od ciebie o wiele większego wysiłku, a nawet konieczności dodatkowej nauki. Kwadratura Słońca radzi ci przestrzegać zasad i służbowych procedur. Unikaj plotek, nie łam regulaminów! W ten sposób trudno będzie cokolwiek ci zarzucić. Dzięki opanowaniu i dobremu przygotowaniu poradzisz sobie w każdej trudnej sytuacji.

Mars od 25.09 znajduje się w trygonie do twojego znaku zodiaku. W miarę możliwości unikaj otwartych konfliktów. Nie powierzaj jednak swoich spraw pośrednikom. W razie kłopotów postaraj się osobiście dotrzeć do najważniejszej osoby, a zyskasz jej pomoc i zainteresowanie.

Poszukujący lepszej pracy
powinni zwrócić swoją uwagę na wielkie firmy i zagraniczne koncerny. Zadbaj o to, aby twoja aplikacja spełniała wszystkie formalne wymogi. Pomogą ci osoby na wyższych stanowiskach, ale bądź ostrożny wobec pośredników, którzy powołują się na zakulisowe układy i prywatne znajomości.

Koziorożce, które się uczą lub studiują,
z łatwością zdobędą uznanie nauczycieli. Będziecie błyszczeć w dziedzinach, które uznane są za nudne i trudne. To także dobry miesiąc, aby podjąć się jakiejś ważnej funkcji lub aktywnie działać w samorządzie.

ZDROWIE
Przed tobą udany miesiąc, a zdrowie będzie ci dopisywać. Skorzystaj z pozytywnej energii i po pracy trochę w tym tygodniu odpocznij. Spacery lub aerobik są tak samo ważne, jak prasowanie czy sprzątanie. Od 25.09 trygon Marsa sprzyja dbaniu o zdrowie.

ZALECENIA SPECJALNE
URODZENI 22.12 – 31.12
Jowisz sprawi, że będziesz dla innych wzorem i autorytetem. Nie zawiedź tych, którzy na ciebie liczą. Pomagaj, doradzaj i słuchaj, co ludzie mają ci w tym tygodniu do powiedzenia.

URODZENI 1.01 – 10.01
Merkury sprzyja zawieraniu ciekawych znajomości. Podczas lunchu łatwiej zjednać sobie sympatię kogoś, z kim później załatwiać będziesz ważne interesy.

URODZENI 11.01 – 19.01
Słońce pokaże ci, do czego warto dążyć. Teraz wyznaczaj sobie nowe, zawodowe cele i planuj dalszą karierę.


Więcej horoskopów dla Koziorożca

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 11W 11. numerze "Astrologii Profesjonalnej" dużo miejsca poświęcamy pracy słynnej amerykańskiej astrolog Joan Quigley, która przez wiele lat doradzała Reaganom. Odszyfrowujemy również zagadkę, jakie naprawdę są Wodniki. Prezentujemy wskazówki, jak interpretować spalone planety w horoskopie urodzeniowym i w progresjach. Opisujemy również znaczenie aspektów Księżyca z Saturnem.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 17W 17. numerze "Tarocisty" skupiamy się na praktyce wróżenia i materialnej stronie życia. Izabela Podlaska-Konkel omawia znaczenie Diabła, który często kusi nas aby mieć więcej i więcej. O Dworze Denarów, jako podstawie naszego codziennego życia, pisze Miłosława Krogulska. Przedstawiamy też wskazówki, jak wybrać strażnika talii i jak nawiązać z nim kontakt. Podajemy rozkłady na sprawy zawodowe.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 10W tym numerze poświęcamy dużo miejsca sprawom szóstego domu. Przyglądamy się zastosowaniu komet na przestrzeni wieków w astrologii mundalnej i urodzeniowej. Piszemy o tym, jak interpretować tranzyty Plutona, uważane za najsilniejsze w życiu każdego człowieka. Opisujemy zasady astrologii azteckiej. Dla tych, którzy pracują ze starymi datami, mamy artykuł na temat stylów liczenia początku roku.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 16W najnowszym numerze "Tarocisty" mamy dla Was duży wybór tekstów dotyczących różnych aspektów kart tarota. Karta Umiarkowanie jest postrzegana przez wielu zarówno początkujących, jak i zaawansowanych tarocistów jako trudną i enigmatyczną. Krzysztof Azarewicz odsłania przed naszymi czytelnikami sekrety karty Żądza w Tarocie Thota. Prezentujemy szczegółową analizę Dworu Kielichów i czwórek.

Zamów aktualny numer