Horoskop dla Koziorożca na Słońce w Wadze od 22.9.2021 do 22.10.2021

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Dbaj o siebie

W tym miesiącu powinieneś być czujny. Sprawy, które związane są z twoją karierą okażą się ważniejsze od pozostałych wydarzeń. Zainteresuj się nowymi projektami i daj się poznać jako osoba kompetentna i wiarygodna.

MIŁOŚĆ
Także w tej dziedzinie życia Koziorożce będą chciały rządzić i o wszystkim decydować. Bądź jednak ostrożny, bo nie wszyscy wykonają twoje polecenia. Zanim podejmiesz ważne decyzje upewnij się, że druga strona chce tego samego. Samotne Koziorożce będą tak zajęte pracą i obowiązkami, że mogą nie zauważyć starań i uśmiechów. Możesz liczyć na zainteresowanie kogoś, kto wykonuje rzadko spotykany zawód lub pochodzi z innego kręgu społecznego niż ty. Koziorożce w stałych związkach czeka udany miesiąc, choć z powodu kwadratury Marsa powinny unikać konfliktów. Plotki lub intrygi mogą zaszkodzić twojemu związkowi. Być może winna im będzie osoba, której twój ukochany kiedyś coś obiecał, więc dopilnuj załatwienia tej sprawy.

RODZINA I PRZYJACIELE
Na domowe porządki i rodzinne obiadki nie będziesz teraz miał zbyt wiele czasu. Pochłoną cię zawodowe sprawy, a popołudnia chętnie spędzisz na dyskusjach i spotkaniach z przyjaciółmi. Nowe zainteresowania i hobby staną się dla ciebie źródłem inspiracji i radości. Jesień sprzyja rozpoczynaniu nowych spraw, zawieraniu ciekawych znajomości i planowaniu ważnych przedsięwzięć. Będziesz pomysłowy i bardzo energiczny, co zaimponuje innym ludziom. Nie odmawiaj, gdy pewna niezdara poprosi cię o pomoc, bo zyskasz w ten sposób oddanego przyjaciela. Zadbaj też o odpowiedni, elegancki wygląd. W tym miesiącu różne ważne osoby będą cię obserwować i oceniać.
Po 6.10 ktoś z domowników może wymagać nieco więcej troski niż zwykle. Nie bagatelizuj próśb tej osoby, a w przyszłości unikniesz kilku niespodzianek. Pamiętaj też o dalszych krewnych i starszych osobach, których od dawna nie widziałeś. Spotkania z nimi mogą być okazją do zakończenia niektórych rodzinnych waśni i zaplanowania wspólnych inwestycji.

PRACA I PIENIĄDZE
W pracy możesz liczyć na większe sukcesy, a nawet na nagrodę. Zapowiadają się dni pełne ciekawych wydarzeń. Być może czeka cię reorganizacja lub nagle zmieni się ktoś na wyższym stanowisku. Twój zakres obowiązków może się teraz poszerzyć, co nie wszystkim się spodoba. Niektóre propozycje mogą wymagać od ciebie o wiele większego wysiłku, a nawet konieczności dodatkowej nauki. Nie ukryjesz się też przed wzrokiem pewnej wścibskiej osoby. Unikaj plotek, nie łam regulaminów. W ten sposób trudno będzie cokolwiek ci zarzucić. Dzięki opanowaniu i dobremu przygotowaniu poradzisz sobie w każdej trudnej sytuacji. Postaraj się też nie szarogęsić i w miarę możliwości unikaj otwartych konfliktów. Pewna zazdrosna osoba chętnie zajęłaby twoje miejsce, ale ty jej na to tak łatwo nie pozwolisz. Jeśli dotychczas pracowałeś uczciwie, to nie spotka cię teraz żadna krzywda. Nie powierzaj jednak swoich spraw pośrednikom. W razie kłopotów postaraj się osobiście dotrzeć do najważniejszej osoby, a zyskasz jej pomoc i zainteresowanie. Poszukujący lepszej pracy powinni zwrócić swoją uwagę na wielkie firmy i zagraniczne koncerny. Zadbaj o to, aby twoja aplikacja spełniała wszystkie formalne wymogi. Bądź ostrożny wobec pośredników, którzy powołują się na zakulisowe układy i prywatne znajomości. Koziorożce, które się uczą lub studiują będą bardzo ambitne. Nie róbcie jednak niczego na siłę, bo Merkury może przyprawić was o stresy. Dobry plan będzie w tym miesiącu podstawą sukcesu!

ZDROWIE
Kwadratura Marsa sprzyja uprawianiu sportu i dbaniu o swoją kondycję, ale nic na siłę. Zapragniesz nadrobić zaległości, kupisz karnet na basen lub siłownię, ale nie dasz racy ćwiczyć codziennie z taką samą intensywnością. Wolne dni sprzyjają też zabawie i odpoczynkowi. Po 7.10 Wenus uczyni cię bardziej spokojnym i wyrozumiałym. W wolnym czasie chętnie sięgniesz po ulubione książki i stare filmy. W sztuce i poezji znajdziesz wspaniałą inspirację do nowych pomysłów. Październik przyniesie ci pretekst do zmiany części starych nawyków i przyzwyczajeń. Nie wahaj się pozbyć tych zajęć lub przedmiotów, które już nie przynoszą rodzinie ani satysfakcji, ani radości!

ZALECENIA SPECJALNE

URODZENI 22.12 – 31.12

Mars w kwadraturze pomoże skutecznie działać. Będziesz spotykać się z ważnymi osobami, pojawi się wiele dobrych pomysłów na rozwiązanie problemów. Optymizmu i sił nie powinno ci zabraknąć, działaj odważnie.

URODZENI 1.01 – 10.01

Od twoich decyzji zależeć będzie powodzenie ważnej zawodowej sprawy. Nie narzekaj, tylko energicznie zabierz się do pracy. Merkury w kwadraturze przyniesie nowe pomysły, nie trać tylko czasu na kłótnie.

URODZENI 11.01 – 19.01
Ludzie będą ci przychylni i chętnie pomogą w załatwianiu różnych trudnych spraw. Postaraj się jednak nie obiecywać w zamian zbyt wiele, bo potem możesz mieć problemy z dotrzymaniem płomiennych obietnic.


Więcej horoskopów dla Koziorożca

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebna interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dÂźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer