Horoskop dla Koziorożca na Słońce w Wadze od 22.9.2020 do 22.10.2020

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Ważne zadania

Obowiązki biec będą spokojnym rytmem i możesz nastawić się na więcej przyjemności. Od 2.10 Wenus w trygonie przyniesie więcej towarzyskich atrakcji, będzie też bardzo sprzyjać miłości. Poznawaj nowych ludzi i ciesz się sympatyczną aurą. Choć Saturn w koniunkcji wciąż zmusza cię do pracy, to wreszcie będzie lżej i przyjemniej.

MIŁOŚĆ
W miłości nie prowokuj sprzeczek! Mars w kwadraturze sprawi, że możesz być podejrzliwy i nerwowy z byle powodu. Jeśli partner poprosi o coś, czego nie chcesz zrobić, to nie musisz się wściekać ani od razu się obrażać. Postaraj się podchodzić do wszystkiego ze spokojem, a wszystko się ułoży. Od 2.10 Wenus znajdzie się w trygonie i miłosne życie stanie się o wiele łatwiejsze. Udadzą się randki, będziesz namiętny i stęskniony. Wreszcie zapanuje zgoda. Samotne Koziorożce będą szukać przygód, ale powinny być ostrożne. Możliwe są flirty, które jednak tym razem mogą skończyć się plotkami. Nie wrzucaj pikantnych zdjęć do internetu, bo Saturn w koniunkcji sprawi, że nic nie zostanie zapomniane i trzeba będzie usunąć kogoś złośliwego ze znajomych.

RODZINA I PRZYJACIELE

W tym tygodniu nie słuchaj narzekania domowników na pogodę, sytuację na świecie czy brak perspektyw. Ciebie to nie dotyczy. Od 27.09 Merkury w sekstylu poprawi atmosferę. Przejrzyj sieć i pokaż bliskim, że jest mnóstwo atrakcji za darmo lub którymi można po prostu zająć się razem. Także zaproszenia od przyjaciół przyjdą w samą porę. Wybierzcie się na spacer, coś razem ugotujcie, a od 2.10 zapanuje bardzo dobra atmosfera. Ale w weekendy nie przesadzaj z byciem wodzirejem. Lepiej odpocząć i zdać się na innych, bo mogą mieć jeszcze ciekawsze pomysły.

PRACA I PIENIĄDZE
Słońce w kwadraturze pomaga skutecznie działać, a od 2.10 Wenus w trygonie korzystnie wpłynie na Twoje finanse. To bardzo dobry miesiąc, aby rozmawiać o podwyżce czy szukać dodatkowej pracy. Od 27.09 Merkury w sekstylu podrzuci nowe tematy do przemyśleń. Możesz odkryć nowe zainteresowania, zapisać się na ciekawe kursy i dodatkowe zajęcia. Tylko nie przesadzaj z ilością zajęć. Saturn wciąż jest w koniunkcji i chętnie sprawi, że kiedy inni wcześniej uciekną z pracy, ty zostaniesz z masą obowiązków. Szef kiedyś zapłaci, ale uciekną ci różne planowane atrakcje. Co jest ważniejsze? Sam musisz wybrać.

ZDROWIE

Trudno będzie cię zachęcić do siłowni czy fitnessu. Spokojnie, to chwilowy spadek formy, a nie wielka jesienna depresja. Mars wciąż jest w męczącej kwadraturze, Saturn nie sprzyja wysiłkowi, Możesz być przeciążyć się lub wyziębić na treningu, a więc odpuść dla własnego dobra. Od 2.10 Wenus w trygonie pomoże ci za to zadbać o urodę. Idź na masać, do fryzjera i kosnetyczki, a efekty będą spektakularne.

ZALECENIA SPECJALNE

URODZENI 22.12 – 31.12

Czekają cię nowe, inspirujące zadania. Będziesz komuś pomagać, a nawet przejmiesz dowodzenie w pewnej ważnej sprawie. Od 27.09 Merkury w sekstylu pokaże, o co warto jeszcze powalczyć. Tylko bądź rozsądny, zbyt wiele zajęć naraz może skończyć się przemęczeniem.

URODZENI 1.01 – 10.01
Posłuchasz swojej intuicji i dzięki niej będziesz bezpieczny. Do ryzykownych spraw trudno będzie cię namówić. Uważaj teraz na osoby, które obiecują zbyt wiele lub wciągają cię w niepotrzebną rywalizację. Trzymaj się swoich planów i poglądów, a dobrze na tym wyjdziesz.

URODZENI 11.01 – 19.01

Jowisz zaczyna o ciebie dbać. Ktoś może pomóc ci w sprawach finansowych. Rozglądaj się teraz za okazją do nowej inwestycji lub korzystnego zakupu do zrobienia. Jeśli się uczysz, to będziesz bardzo szybko zapamiętywać ważne wiadomości.


Więcej horoskopów dla Koziorożca

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebna interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dÂźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer