Polecamy

Horoskop roczny
na 2016 rok

Wróżba z tarota
na 2016 rok

Horoskop chiński na rok Ognistej Małpy (2016)

Horoskop miłosny
na 2016 rok

Horoskop zawodowy
na 2016 rok

Horoskop numerologiczny
na 2016 rok

Numerologia kariery
na rok 2016

Runy na biznes i karierę
w roku 2016

Numerologiczny horoskop miesięczny

Kursy i warszaty w Warszawskiej Szkole Astrologii

Kurs internetowy "Astrologia dla początkujących" I-IV 2016

Więcej informacji i zapisy

Kurs internetowy "Astrologia dla zaawansowanych. Techniki prognozowania przyszłości" I-III 2016

Więcej informacji i zapisy

Kurs internetowy "Astrologia partnerska" I-III 2016

Więcej informacji i zapisy

Kurs internetowy "Tarot dla zaawansowanych" I-IV 2016

Więcej informacji i zapisy

Plan warsztatów czwartkowych IX-XII 2015

Więcej informacji i zapisy

Horoskop dla Koziorożca na Słońce w Lwie od 22.7.2016 do 21.8.2016

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Korzystaj z życia

Zapowiada się miesiąc pełen towarzyskich atrakcji. Przypomną sobie o tobie przyjaciele i znajomi, których od dawna nie widziałeś. Ich przygody dadzą ci do myślenia, a dobre rady pozwolą uniknąć problemów. Wenus i Jowisz zapewnią ci dobrą passę i w miłości, i w finansach.

MIŁOŚĆ
Wenus bardzo sprzyja powodzeniu w miłości, ale też sprawi, że nie będziesz za bardzo przejmować się partnerem i jego marudzeniem, bo wokoło tyle się będzie działo!  Zaproszenia od przyjaciół lub filmy w kinie mogą być ciekawsze od tego, co zaproponuje twoja druga połowa. Czasami warto spędzić popołudnie osobno i trochę się za dobą stęsknić. W weekendy bez problemu nadrobisz miłosne zaległości, a randki będą bardzo gorące.

Samotne Koziorożce
na siłowni lub na wycieczce mogą poznać kogoś ciekawego. Warto zamienić się numerami telefonu, bo coś z tego ciekawego będzie. Od 5.08 Wenus doda ci pewności siebie i uroku. Nie odrzucaj zaproszenia na randkę, to może być ta wyjątkowa osoba!

RODZINA I PRZYJACIELE

Wiele różnych spraw zależeć będzie tylko od ciebie, każdy będzie czegoś chciał. Okaże się, że masz doświadczenie, wiedzę i znajomości, które mogą się komuś do czegoś przydać. Ktoś z krewnych może nawet chcieć, abyś wziął dla niego pożyczkę lub podżyrował kredyt. Pomagaj, ale nie bierz na siebie więcej, niż możesz. Słuchaj swojej intuicji i nie daj się podejść emocjonalnym szantażystom, bo potem zostaniesz sam z różnymi zobowiązaniami. Od 30.07 Merkury w trygonie do twojego  znaku sprawi, że zdobędziesz ważne informacje od mniej rozmownych krewnych.

PRACA I PIENIADZE

Ktoś się spóźni, ktoś podpadnie szefowi, ale ciebie nie spotkają przykrości. W lipcu Mars doda ci odwagi i pewności siebie. W sierpniu Wenus w trygonie do twojego znaku zadba, abyś się nie nudził. Petenci będą uprzejmi, klienci weseli i czas w pracy szybko zleci. Od 30.07 Merkury pomoże ci szybko i łatwo zdobyć wiadomości, na jakich od dawna ci zależało. Dzięki temu uratujesz trudną zawodową sytuację. W finansach zdecydowana poprawa. Miesiąc sprzyja zakupom dla domu i rodziny. Teraz szukaj nowoczesnego sprzętu AGD, kupuj nowy telefon lub komputer.

ZDROWIE
Są wakacje i mniejsze kolejki, a więc zapisz się na kontrolą wizytę i zrób zaległe badania, jak mammografię czy rentgen płuc. W ten sposób upewnisz się, że wszystko masz pod kontrolą. Mars sprzyja w lipcu uprawianiu sportu. Jeśli nie lubisz siłowni, to zacznij spacerować lub jeździć na rowerze. W sierpniu za sprawą Merkurego możesz polubić gry zespołowe.

ZALECENIA SPECJALNE
URODZENI 22.12 – 31.12

Wenus zapewni ci powodzenie w miłości. Jeśli jesteś samotny, to teraz szukaj kogoś do pary. Będziesz lubiany, wyrozumiały, a to pomaga załatwiać różne trudne sprawy.

URODZENI 1.01 – 10.01
Merkury sprawi, że ktoś znudzony własnym życiem może nagle zainteresować się twoimi sprawami i zacznie wygłaszać ci kazania. Na niedyskretne pytania lepiej wcale nie odpowiadać.

URODZENI 11.01 – 19.01
Mars radzi ostrożnie prowadzić samochód i nie nosić samemu ciężkich walizek. W sierpniu nastąpi spokojniejsza aura, a ludzie nie będą cię irytować swoim zachowaniem.
Więcej horoskopów dla Koziorożca

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 12W 12 numerze "Astrologii Profesjonalnej" publikujemy artykuł Izabeli Podlaskiej-Konkel o interpretacji horoskopów horarnych dotyczących pytań o sprawy zawodowe, cenę produk­tu, rządy i werdykt sądu oraz finał sprawy oraz tekst o tym, jak interpretować horoskopy wydarzeniowe. Ewa Krajewska przedstawia znaczenia dziewiątego domu, a Ewa Seydlitz odtwarza chronologię przepowiedni Nostradamusa.

Zamów aktualny numer