Polecamy

Horoskop chiński na rok Ziemskiej Owcy (2015)

Horoskop roczny
na 2015 rok

Horoskop zawodowy
na 2015 rok

Numerologiczny horoskop miesięczny

Wróżba z tarota
na 2015 rok

Horoskop miłosny
na 2015 rok

Horoskop numerologiczny
na 2015 rok

Kursy i warszaty w Warszawskiej Szkole Astrologii

Internetowy kurs Astrologia elekcyjna - VII-VIII 2015

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs Astrologia horarna w praktyce - IX-XI 2015

Więcej informacji i zapisy

Internetowy i stacjonarny kurs Tarot dla początkujących - IX-XI 2015

Więcej informacji i zapisy

Internetowy i stacjonarny kurs Astrologia dla początkujących - IX-XI 2015

Więcej informacji i zapisy

Plan warsztatów czwartkowych V-VIII 2015

Więcej informacji i zapisy

Horoskop dla Koziorożca na Słońce w Raku od 21.6.2015 do 21.7.2015

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Znajdziesz dobrych przyjaciół

W tym miesiącu staniesz się potrzebny i lubiany. Zajmiesz się wieloma sprawami, które wykraczają poza twoje codzienne zajęcia i zainteresowania. Będziesz pomagać, doradzać i podejmować ważne decyzje. Odkryjesz też, że masz wielu przyjaciół, pomocników i nowych wielbicieli.

GŁÓWNE WYDARZENIA
Zapowiada się więcej okazji, aby pobyć i porozmawiać z ludźmi, na których ci zależy. Będzie więcej zebrań, towarzyskich atrakcji oraz plotek i nowych wiadomości.  Wykorzystasz w tym miesiącu swoje dyplomatyczne talenty, zaprzyjaźnisz się z kim trzeba i dzięki temu sprawnie załatwisz to, na czym najbardziej ci zależy. Możesz liczyć na pomoc przyjaciół i współpracowników. Sam jednak nie obiecuj więcej, niż możesz zrobić, bo z danego w tym miesiącu słowa trudno będzie ci się wycofać. Twoje życie nagle zacznie wszystkich bardziej niż zwykle interesować i wielu prywatnych spraw nie uda ci się teraz utrzymać w tajemnicy. Na wyjaśnienie starych zagadek możesz liczyć po 8.07, wtedy też będziesz bardziej niezależny i pewny siebie.
   
SAMOPOCZUCIE
W tym miesiącu będziesz w dobrej formie, ale niepotrzebnie będziesz porównywać się z innymi. Pamiętaj, że zawsze znajdzie się ktoś szczuplejszy lub piękniejszy i zadręczać się z tego powodu wcale nie ma sensu. Zadbaj o własne przyjemności i odpoczynek, a innymi aż tak bardzo się nie przejmuj. Po 24.06, kiedy Mars znajdzie się w opozycji do twojego znaku zodiaku spostrzeżesz, że taka strategia bardzo ci się opłaciła!

MIŁOŚĆ

Na zodiakalne Koziorożce czekać będzie wiele niezwykłych pokus, ale trudno ci się będzie zdecydować czy wolisz przyjaźń, czy romans. W czerwcu i pierwszej połowie lipca planety postawią na twojej drodze osoby, których wdziękom trudno będzie się oprzeć. Grożą ci jednak plotki i niezwykłe zbiegi okoliczności. Ktoś coś spostrzeże, a resztę sam sobie dopowie. Nie opowiadaj wszystkim o swoich marzeniach i fascynacjach, a spędzisz miesiąc w doskonałej formie! Twoi znajomi i przyjaciele staną się teraz dociekliwi i niespodziewanie zaczną bardzo interesować się twoim życiem uczuciowym. Twoje romanse i flirty mają szansę stać się dla wszystkich najciekawszym tematem miesiąca. Chroń swoje miłosne sekrety, bo ktoś tylko czeka, aby opowiedzieć o nich lub pomóc ci – nawet jeśli sobie tego wcale nie życzysz!

Po 8.07 opozycja Merkurego sprawi, że staniesz się serdeczny i wyrozumiały. Chętnie zajmiesz się sprawami swojego partnera, a być może będziesz pomagać mu w karierze lub w innym ważnym zadaniu. Udadzą się też wspólne wyjazdy. Będziecie spacerować, odpoczywać i szczerze rozmawiać o ważnych sprawach. Nie zabraknie wspólnych wyjazdów, romantycznych kolacji i zabawnych przygód. Niektóre Koziorożce z zapałem zaczną ćwiczyć lub tez wydadzą oszczędności na piękne stroje i kosmetyki. Nie żałuj sobie teraz niczego, spełniaj swoje marzenia i nie słuchaj zazdrosnych przyjaciół.

Samotne Koziorożce chętnie wyruszą na podbój serc. Szczęście wam sprzyja, ale dopiero w drugiej połowie lipca okaże się, co warte były płomienne obietnice. Wenus sprzyja flirtom i niezwykłym zbiegom miłosnych okoliczności. Wykorzystajcie szansę, a kolejne tygodnie wakacji spędzicie przy boku sympatycznej osoby. Po 8.07 przygotuj się na niespodzianki. Będziesz teraz swatany i zapoznawany z osobami, które są znajomymi twoich krewnych lub przyjaciół. Nie śmiej się ze starszej ciotki, która z zachwytem opowiada ci o swoim nowym przystojnym znajomym czy atrakcyjnej sąsiadce. Ta znajomość może być tą, na którą czekałeś całe życie!

Koziorożce w stałych związkach chętnie wybiorą się na wspólny urlop. Lipiec sprzyja także poważnym deklaracjom. Jeśli coś w twoim związku nie układało się najlepiej, to w drugiej połowie lipca pojawi się szansa na wyjaśnienie partnerskich nieporozumień. Mars w opozycji do waszego znaku zodiaku zwiastuje zazdrość i podejrzliwość, szybko więc wyjaśniajcie nieporozumienia, żeby nie dopuścić do poważniejszych konfliktów.

RODZINA
Dobrym miesiącem dla spraw rodzinnych okaże się czerwiec i pierwsza połowa lipca. W pierwsze dni wakacji zaplanuj chociaż krótki wyjazd nad wodę lub w góry. Możesz nie mieć już siły na ciągłe martwienie się o sprawy innych, zapragniesz wreszcie odetchnąć i spokojnie poleżeć na leżaku. Rodzina nie przejmie się sama twoim zmęczeniem, stań się więc choć na krótko egoistą. Nie łudź się, że ktoś odkryje twoje wakacyjne potrzeby. Nie decyduj się teraz  na przemeblowanie, wielkie sprzątanie czy na przeprowadzkę. Nie będziesz miał głowy do szczegółów i cierpliwości do komenderowania zniechęconymi pracą domownikami. Czekać cię też mogą drobne nieporozumienia, które dotyczyć będą spraw sąsiedzkich lub administracji. W kontaktach z sąsiadami bądź uprzejmy, ale pewny siebie i nie zgadzaj się na żadną decyzję, do której nie jesteś wewnętrznie przekonany.

PRACA I FINANSE
Nowe pomysły przyniosą ci uznanie współpracowników, a nawet dodatkowe pieniądze. Powodzeniem zakończą się sprawy, które wymagają współpracy z innymi ludźmi. Będziesz bardziej zgodny i wyrozumiały wobec cudzych błędów lub niedociągnięć. Jeśli nie będziesz miał ważnych spraw, to wykorzystaj ten czas, aby uporządkować różne zaległości. Łatwiej dogadasz się z szefem i zjednasz sobie kogoś, kto dotychczas krytykował twoje ambitne plany.

We wszystkich sprawach zawodowych będziesz dociekliwy. Merkury od 8.07 znajduje się w opozycji do twojego znaku, co sprzyja współpracy. Ten aspekt może jednak przynieść ci dodatkowe obowiązki i ważne sprawy, przez które będziesz musiał zmienić niektóre prywatne plany. Zadbaj także o swoje sprawy finansowe i nie żałuj czasu, aby wybrać się do banku. Pomysł, który dotyczy inwestycji oszczędności lub rodzinnych pieniędzy, może być ciekawy, ale warto przedyskutować go z kimś, kto ma doświadczenie i autorytet. W lipcu możesz mieć także więcej wydatków, które związane będą z odpowiednim wyglądem. Nie oszczędzaj teraz na tym, co pomaga w karierze! Pamiętaj, że jak cię widzą – tak cię piszą! Czas sprzyja także zapisywaniu się na szkolenia i planowaniu służbowych wyjazdów. Nie obawiaj się wiedzy, bo dzięki niej już wkrótce będziesz miał szansę na awans.

Przez cały miesiąc trzymaj się jednak z daleka od zawodowych intryg i plotek, które dotyczą ważnych osób. Ktoś może przypisać ci słowa, których nie powiedziałeś, a nawet zarzucić ci udział w spisku. Bądź pewny siebie, uczciwy i sympatyczny, ale nie pozwól, aby z tego powodu manipulował tobą ktoś złośliwy. Najlepsze dni, aby załatwiać ważne interesy czekają cię po 8.07. Merkury sprzyja powodzeniu w sprawach finansowych. Będziesz wtedy dociekliwy, co sprzyja zdobywaniu dodatkowej gotówki. Zainteresuj się wtedy wszystkim, co po wakacjach może przydać ci się w dalszej karierze. 19-21.07 Wenus zapowiada zyski i korzystne okazje.

Poszukujący lepszej pracy mogą liczyć na większe zainteresowanie ze strony przyszłych pracodawców, ale trudno będzie się wam zdecydować na konkretną propozycję. Otwarcie rozmawiajcie o pieniądzach, bo w drugiej połowie lipca szczęście będzie wam sprzyjać.  


URODZENI 22.12 – 31.12
Będziesz bardzo wścibski i dociekliwy. Nie będzie sprawy czy osoby, o której nie zdobyłbyś wyczerpujących informacji. Jako że dobrze zapamiętujesz to, czego raz się dowiedziałeś lub nauczyłeś, wykorzystaj swoją wiedzę aby pomóc lub rządzić innymi.

URODZENI 1.01 – 10.01
Odkryjesz swoje zdolności do pisania i pięknego przemawiania. Obie te umiejętności przydadzą ci się zarówno w  życiu prywatnym, jak i zawodowym. Znajdź czas dla przyjaciół i bliskich, a na urlop pojedź do dalekich krajów lub w ulubione miejsce.

URODZENI 11.01 – 19.01

Twoje pomysły będą bardzo odkrywcze, a zapał do robienia nowych rzeczy bardzo duży. Będziesz jednak protestować przeciwko nużącym i codziennym obowiązkom. Jeśli ktoś każe ci ściśle przestrzegać przepisów czy regulaminów, możesz się zbuntować. Jeśli będzie chodzić o regulamin hotelu, a nie o kodeks drogowy, nic ci nie będzie zagrażać.


Więcej horoskopów dla Koziorożca

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 3(13)/2012W najnowszym numerze Tarocisty piszemy o magii trójek, symbolice arkanu numer trzynaœcie, proponujemy ciekawe i nowe rozkłady na sprawy zawodowe oraz różne przydatne rozkłady na trzy karty. Wiele miejsca poœwięcamy Magowi i jego alchemicznym znaczeniom.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 2(12)/2012W najnowszym numerze Tarocisty piszemy między innymi o astrologii medycznej, elekcyjnej oraz progresjach tercjarnych.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 3(8)/2012W najnowszym numerze Astrologii Profesjonalnej piszemy między innymi o astrologii medycznej, elekcyjnej oraz progresjach tercjarnych.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 1(11)/2012Polecamy najnowszy numer kwartalnika Tarocista.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 1-2(6-7)/2012W Astrologii Profesjonalnej publikujemy ciekawe i odkrywcze teksty o astrologii oraz prezentujemy autorów, którzy piszą o astrologii dla astrologów.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 3-4(9-10)/2011Polecamy najnowszy numer kwartalnika Tarocista, a w nim karty bramy z dworu Denarów, artykuł o rozwiązywaniu konfliktów za pomocą tarota.

Zamów aktualny numer