Podręcznik astrologii. Tom pierwszy interpretacja horoskopu

Polecamy

Numerologiczny horoskop miesięczny

Horoskop roczny
na 2014 rok

Wróżba z tarota
na 2014 rok

Horoskop miłosny
na 2014 rok

Horoskop zawodowy
na 2014 rok

Horoskop numerologiczny
na 2014 rok

Horoskop chiński na rok Drewnianego Konia - 2014

Kursy astrologii

Kursy astrologii

Internetowy Kurs "Astrologia horarna w praktyce" VII-VIII 2014

Więcej informacji i zapisy

Internetowy Kurs "Astrologia dla początkująych" IX-XI 2014

Więcej informacji i zapisy

31.07.2014
Warszawska Szkoła Astrologii:
Poglądy polityczne i społeczne w horoskopie - Izabela Podlaska-Konkel

Więcej informacji

Polskie Stowarzyszenie Astrologiczne:
Darmowy kurs "Astrologia od podstaw" II-XII 2014 - Miłosława Krogulska

Więcej informacji

Warsztaty w Warszawskiej Szkole Astrologii I-XII 2014

Więcej informacji

Horoskop dla Koziorożca na Słońce w Strzelcu od 22.11.2014 do 21.12.2014

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Zajmij się swoimi sprawami

W tym miesiącu do szczęścia potrzebny jest ci przede wszystkim święty spokój. Ambitne projekty przekażesz innym znakom zodiaku, a nawet wymigasz się od uczestnictwa w firmowych świątecznych spotkaniach. Znów zainteresujesz się swoim hobby. Wyłączysz telefon, będziesz czytać romantyczne opowieści i słuchać muzyki sprzed lat.

GŁÓWNE WYDARZENIA
Postanowisz przeżyć ten miesiąc w ciszy i spokoju. Planety sprzyjają temu pomysłowi. Grudzień sprzyja kończeniu ważnych spraw i układaniu planów na przyszłość. Od ryzykownych projektów trzymaj się z daleka i nie bierz się za sprawy, na których po prostu się nie znasz. Grożą ci pomyłki lub spóźnienia, a popełnionych błędów nie zdołasz szybko ukryć.
W grudniu sprawy rodzinne wymagać będą więcej twojej uwagi. Ważne decyzje i rodzinne postanowienia sprawią, że zaczniesz przeglądać stare zdjęcia i zapiski. Nie zdziw się gdy okaże się, że krewni potrzebują twojej pomocy lub porady. Postaraj się jednak nie ulegać za bardzo różnym wpływom i prośbom, bo ze złożonych teraz obietnic trudno ci się będzie później wycofać. Rozmowa z kimś starszym doda ci sił i odwagi, aby zająć się zaległymi sprawami, które dotyczą rodzinnego majątku.

SAMOPOCZUCIE
Półsekstyl Słońca przyniesie ci pragnienie odpoczynku. Od ryzykownych spraw trzymaj się z daleka. Możesz mieć wrażenie, że brakuje ci niezbędnej energii albo tracisz bezpieczny grunt pod nogami. Nie przejmuj się wtedy i zaufaj swojej intuicji. Unikaj jednak alkoholu, bo pod jego wpływem możesz teraz bardzo narozrabiać, szczególnie do 4.12, kiedy Mars przebywać będzie w twoim znaku zodiaku. Po 26.11 poczujesz przypływ sił i optymizmu. Przez cały miesiąc dbaj jednak o swoją wygodę, bo możesz przeziębić się lub mieć problemy z koncentracją.

MIŁOŚĆ
W tym miesiącu twoje pragnienia i nastroje będą bardzo zmienne. Wenus, planeta miłości, przebywać będzie od 10.12 w twoim znaku zodiaku. Staniesz się romantyczny, ale też bardzo podatny na wpływ innych ludzi. Nie mieszaj jednak miłości ze sprawami zawodowymi lub nauką! Jeśli ktoś odciąga twoja uwagę od tego, co naprawdę ważne, to lepiej poszukaj innego obiektu dla swoich uczuć. Plotki na twój temat i uszczypliwe komentarze mogą cię bardzo zaniepokoić i sprawić, że przestaniesz szokować swoim nierozważnym zachowaniem.

Samotnym Koziorożcom szczęście sprzyja, ale może być im trudno uwierzyć w swoje zalety. Staniesz się nawet zazdrosny lub zaplanujesz towarzyską intrygę. Uważaj, bo po 5.12 możesz wpaść we własne sidła!

Koziorożce w stałych związkach będą potrzebować więcej czułości i miłości. Nie myśl jednak, że partner zrozumie cię bez słów. Jeśli o czymś pragniesz, to mów o tym otwarcie, bo inaczej grożą ci drobne nieporozumienia.
 
PRACA I FINANSE
W sprawach finansowych sama nie obiecuj zbyt wiele i nie zaciągaj u przyjaciół pożyczek, jeśli nie jest to absolutnie niezbędne. Choć wydatków może być trochę więcej niż zwykle, to uda ci się trochę zaoszczędzić na własne przyjemności, a nawet drobne niespodzianki dla bliskich ci osób. Półsekstyl Słońca sprzyja wytrwałej pracy i inwestowaniu w przyszłe sukcesy. Jednak jakieś projekty lub zlecenia mogą się w tym miesiącu niespodziewanie zakończyć. Poszukaj nowych możliwości, a szczęście będzie ci sprzyjać.

Najlepsze dni, aby załatwiać ważne zawodowe sprawy, nadejdą po 10.12. Staniesz się przedsiębiorczy i bardzo pomysłowy. Zwyczajne obowiązki mogą cię jednak nudzić. Być może właśnie z tego powodu wpadniesz na pomysł, który bardzo usprawni pracę i wszystkim się przyda. Ten czas sprzyja też szkoleniom i niespodziewanym podróżom. Sprawy finansowe przybiorą korzystniejszy obrót. Wywalczysz wtedy podwyżkę lub zaległą premię, jeśli tylko będziesz wystarczająco cierpliwy i zdecydowany.

Poszukujący lepszej pracy powinni skupić się na tym, co jest możliwe do osiągnięcia. W tym miesiącu możesz mieć trochę mniej propozycji, ale nie będzie to powód do rozpaczy. Przemyśl jeszcze raz, co mógłbyś robić i opracuj strategię poszukiwania. Inaczej stracisz tylko czas na rozmowy, telefony i znaczki pocztowe.

Koziorożce, które się uczą lub studiują, w tym miesiącu nie dadzą obarczyć się dodatkowymi obowiązkami. Miesiąc sprzyja raczej odpoczynkowi od męczących zajęć dodatkowych, niż zabieraniu się za nowe projekty. Zadbaj o sen i zdrowy wypoczynek, bo inaczej możesz mieć problemy z koncentracją! Najlepszy czas, aby pisać trudne sprawdziany to dni po 10.12. Czytaj jednak uważnie polecenia i upewnij się, że postępujesz zgodnie z zaleceniami nauczyciela. W tym miesiącu możliwe są bowiem pomyłki i zguby, podpisuj też wyraźnie wszystkie swoje prace!


Więcej horoskopów dla Koziorożca

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 3(13)/2012W najnowszym numerze Tarocisty piszemy o magii trójek, symbolice arkanu numer trzynaœcie, proponujemy ciekawe i nowe rozkłady na sprawy zawodowe oraz różne przydatne rozkłady na trzy karty. Wiele miejsca poœwięcamy Magowi i jego alchemicznym znaczeniom.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 2(12)/2012W najnowszym numerze Tarocisty piszemy między innymi o astrologii medycznej, elekcyjnej oraz progresjach tercjarnych.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 3(8)/2012W najnowszym numerze Astrologii Profesjonalnej piszemy między innymi o astrologii medycznej, elekcyjnej oraz progresjach tercjarnych.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 1(11)/2012Polecamy najnowszy numer kwartalnika Tarocista.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 1-2(6-7)/2012W Astrologii Profesjonalnej publikujemy ciekawe i odkrywcze teksty o astrologii oraz prezentujemy autorów, którzy piszą o astrologii dla astrologów.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 3-4(9-10)/2011Polecamy najnowszy numer kwartalnika Tarocista, a w nim karty bramy z dworu Denarów, artykuł o rozwiązywaniu konfliktów za pomocą tarota.

Zamów aktualny numer