Polecamy

Horoskop roczny
na 2016 rok

Wróżba z tarota
na 2016 rok

Horoskop chiński na rok Ognistej Małpy (2016)

Horoskop miłosny
na 2016 rok

Horoskop zawodowy
na 2016 rok

Horoskop numerologiczny
na 2016 rok

Numerologia kariery
na rok 2016

Runy na biznes i karierę
w roku 2016

Numerologiczny horoskop miesięczny

Kursy i warszaty w Warszawskiej Szkole Astrologii

Kurs internetowy "Astrologia dla początkujących" I-IV 2016

Więcej informacji i zapisy

Kurs internetowy "Astrologia dla zaawansowanych. Techniki prognozowania przyszłości" I-III 2016

Więcej informacji i zapisy

Kurs internetowy "Astrologia partnerska" I-III 2016

Więcej informacji i zapisy

Kurs internetowy "Tarot dla zaawansowanych" I-IV 2016

Więcej informacji i zapisy

Plan warsztatów czwartkowych IX-XII 2015

Więcej informacji i zapisy

Horoskop dla Koziorożca na Słońce w Wadze od 22.9.2016 do 22.10.2016

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Mars zmobilizuje cię do działania

Słońce znajduje się w kwadraturze do twojego znaku, obudzi twoją ambicję i zachęci cię do rywalizacji. Bojowy Mars doda ci wiary w siebie i pewności siebie, a to już połowa sukcesu.

MIŁOŚĆ
Od 23.09 Wenus w sekstylu do twojego znaku sprawi, że twoje miłosne losy będą bardzo zmienne. Partner najpierw będzie się na wszystko zgadzał, a potem wpadnie na nowy pomysł. To może cię rozzłościć, bo sam też nie będziesz wiedział, na czym ci zależy. Najlepiej, aby każdy robił to, co lubi najbardziej! Chwila rozłąki dobrze wam zrobi, a gdy się stęsknicie, namiętność odżyje.

Samotne Koziorożce
będą teraz flirtować. Nie zabraknie okazji do zabawy i miłości, choć w niektórych romantycznych znajomościach przeszkodzi ci nawał pracy i obowiązków. Mars od 27.09 doda ci energii i zwiększy erotyczny apetyt.

RODZINA I PRZYJACIELE

Słońce w kwadraturze do twojego znaku nie pozwoli ci się nudzić! Czekają cię teraz towarzyskie wydarzenia, których finał trochę cię jednak zaskoczy. Ktoś szczerze powie, co myśli na temat waszej przyjaźni lub znajomości. Nie bierz wszystkiego do siebie, bo ludzie zmieniają się i trudno za nimi nadążyć. Prawdziwi przyjaciele nie zostawią cię w potrzebie, a innymi ludźmi nie warto się przejmować. W weekendy mniej konfliktów i niespodzianek. Nie żałuj pieniędzy na kupno ciekawej książki czy na bilet do kina. Musisz się choć trochę zrelaksować i oderwać od nudnych obowiązków.

PRACA I PIENIADZE

Jowisz w kwadraturze do twojego znaku sprzyja nawiązywaniu współpracy z różnymi ważnymi i wpływowymi osobami. Będziesz wszędzie mile widziany, a ludzie zaczną się z tobą bardziej liczyć. Warto teraz jeździć na szkolenia lub konferencje, więcej bywać na służbowych spotkaniach. Możliwe są propozycje zmiany stanowiska lub awansu. Nie bądź tylko dla wszystkich zbyt uprzejmy, bo w razie konfliktów trzeba będzie się bronić, a nie chować głowę w piasek.

Jeśli szukasz nowej pracy, to w tym miesiącu znajdziesz ciekawe oferty. Dobrze wypadniesz na rozmowach kwalifikacyjnych i będziesz miał szansę wreszcie znaleźć posadę, jaka będzie ci się podobać. Intensywnie szukaj do 6.10, kiedy sprzyja ci Merkury.

ZDROWIE
Uważaj na siebie! W tym miesiącu będziesz mniej odporny na zaziębienia, chrypę czy nawet grypę. Unikaj ludzi, którzy kichają i kaszlą, bo łatwo złapiesz infekcję. Mars, który od 27.09 przebywać będzie w twoim znaku, może spowodować pogorszenie zdrowia i zwiększy ryzyko kontuzji.

ZALECENIA SPECJALNE
URODZENI 22.12 – 31.12

Wenus sprzyja zawodowym sukcesom. Poczujesz, że musisz zaspokoić swoją ambicję, a nawet będziesz domagał się dodatkowych obowiązków.

URODZENI 1.01 – 10.01
Słońce sprzyja wytrwałej pracy, zarządzaniu innymi i kierowaniu rodzinnymi sprawami. Będziesz podejmował ważne decyzje, doradzał i dodawał innym odwagi.

URODZENI 11.01 – 19.01
Merkury zapewni ci spokojny miesiąc. Załatwisz większe zakupy i porządki, a potem zajmiesz się swoim zdrowiem i kondycją. Odzyskasz równowagę.
Więcej horoskopów dla Koziorożca

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 12W 12 numerze "Astrologii Profesjonalnej" publikujemy artykuł Izabeli Podlaskiej-Konkel o interpretacji horoskopów horarnych dotyczących pytań o sprawy zawodowe, cenę produk­tu, rządy i werdykt sądu oraz finał sprawy oraz tekst o tym, jak interpretować horoskopy wydarzeniowe. Ewa Krajewska przedstawia znaczenia dziewiątego domu, a Ewa Seydlitz odtwarza chronologię przepowiedni Nostradamusa.

Zamów aktualny numer