Horoskop dla Koziorożca na Słońce w Raku od 20.6.2024 do 21.7.2024

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Zmian, zmiany

Przed tobą bardzo intensywny miesiąc. Słońce w opozycji sprawi, że będziesz niezwykle towarzyski i bardzo wesoły. Początek wakacji sprzyja towarzyskim atrakcjom. Warto bywać wśród ludzi i zawierać jak najwięcej znajomości. Będziesz dodawać innym odwagi i udowodnisz wszystkim, że można zmienić życie na lepsze.

MIŁOŚĆ
Przez cały miesiąc szczęście w miłości będzie ci sprzyjać, ale też wszyscy będą się wtrącać w twoje sprawy i komentować to, co dzieje się w twoim związku. Saturn w sekstylu bardzo pomoże w poprawie relacji z rodziną i dalszymi krewnymi. Korzystny wpływ Słońca sprzyjać będzie powodzeniu w miłości. Spodziewaj się sympatycznych wydarzeń, ciekawych zaproszeń i okazji do gorących wakacyjnych flirtów. Samotne Koziorożce będą w centrum zainteresowania płci przeciwnej, a Wenus pomoże wam zawierać nowe znajomości. Jednak w lipcu różne zawodowe lub rodzinne obowiązki mogą kolidować z zaproszeniami. Zamiast się denerwować, zróbcie dobry plan i brońcie swojego prawa do wolnego czasu. Koziorożce w związkach mogą być krytyczne i mieć o coś do partnera pretensje. Na szczęście w lipcu okaże się, że sytuacja wróciła do normy i w waszym związku panuje szczęście i zgoda. Mars, który znajdzie się w trygonie do waszego znaku, sprzyja wakacyjnym wyjazdom i dobremu porozumieniu z waszą drugą połową.
 
RODZINA I PRZYJACIELE
Słońce przebywa w znaku Raka, a więc znajdzie się w opozycji do twojego znaku zodiaku. To sprawi, że ludzie będą ci bardzo przychylni. Łatwo zyskasz uznanie, twoje pomysły będą się podobać, ale jednocześnie uważaj na pochlebców i zazdrośników. To dobry czas, aby inwestować w siebie, swoje umiejętności, wygląd i hobby. Warto zawierać zgodę z ludźmi, realizować wspólne projekty. Łatwiej przekonasz innych ludzi, aby robili to, na czym ci zależy.
 
PRACA I PIENIĄDZE
Ten miesiąc sprzyja bardzo dobrym pomysłom, ale większość z nich lepiej realizować samemu, niż do spółki, bo inaczej to ty będziesz pracować, a inni będą komentować i doradzać. To, za co się sam zabierzesz, uda się w miarę sprawnie i szybko zrobić. Współpraca będzie udana, ale ktoś może przypisać sobie wspólne sukcesy. Opozycja Słońca niestety sprzyja kłótniom o wpływy, dlatego jasno mów, co ci się należy i walcz o swoje pieniądze. Od 2.07 zrobi się spokojniej i poczujesz, że zasłużyłeś na prawdziwe wakacje. Szukający lepszej pracy mogą spodziewać się większej ilości propozycji. Opozycja Słońca sprzyja ważnym decyzjom. Być może warto poszukać posady w nieco innej branży niż ta, którą zajmowałeś się do tej pory.
 
ZDROWIE
Będziesz w dobrej kondycji, ale lepiej dbać o zdrowie. Opozycja Słońca sprawia, że bardzo przejmiesz się cudzymi historiami i chorobami. Lepiej więc nie słuchać strasznych opowieści i nie przeglądać do poduszki encyklopedii zdrowia, bo możesz się zasugerować i odkryć u siebie objawy kilku chorób naraz. W razie kłopotów szukaj lekarza i jemu powierz swoje wątpliwości. Słońce w kwadraturze radzi też unikać ryzyka, uważać na drodze.
 
ZALECENIA SPECJALNE

URODZENI 22.12 – 31.12
Chętnie odpoczniesz od problemów, zamieszania i ciągłego pomagania. Wysypiaj się i leniuchuj bez wyrzutów sumienia, częściej gotuj sobie ulubione przysmaki. Oglądaj też mądre filmy, a znajdziesz w nim inspirację do wewnętrznej przemiany.
 
URODZENI 1.01 – 10.01
Będziesz bardziej wrażliwy i delikatny. Uda ci się kogoś pocieszyć lub pomóc w trudnej sprawie. Postaraj się jednak nie chwalić swoimi znajomościami i nie ulegaj prośbom, które zagrażają twoim interesom. Tam, gdzie chodzi o pieniądze, bądź asertywny.
 
URODZENI 11.01 – 19.01
Możesz liczyć na poprawę samopoczucia, a ludzie będą ci sprzyjać. Lipiec sprzyja rozpoczynaniu nowych spraw, randkom i miłosnym decyzjom. Nie spiesz się, a ktoś powierzy ci sekret.
 


Więcej horoskopów dla Koziorożca

Nowo?ci wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebną interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer