Horoskop dla Ryb na Słońce w Bliźniętach od 20.5.2020 do 19.6.2020

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Walcz o swoje i bądź szybszy od innych

Każdy będzie chciał , żebyś coś dla niego zrobił. Lepiej jednak zajmij się swoimi sprawami, wszystko dwa razy przemyśl i nie daj sobą manipulować. Dzięki temu unikniesz problemów, a nawet zyskasz tam, gdzie inni stracą. Mars wciąż przemierza twój znak zodiaku, uważaj więc na słowa, nie rób niczego za szybko, bo możesz dużo stracić przez nieuwagę. Szczególnie ostrożny bądź podczas pełni Księżyca 4-6.06.

MIŁOŚĆ
Przed tobą kilka miłosnych wyborów, a nawet poważniejszych dylematów. Nikogo nie będziesz chciał urazić, ale jednocześnie nie z każdym będziesz chciał spędzać wolny czas. A może czas podjąć decyzję i pozbyć się wielbicieli, którzy od dawna cię nudzą? Nie ciągnij za sobą ogonków i smutnych cieni, z którymi nie ma o czym porozmawiać. W miłości nie warto udawać, bo prawda prędzej czy później wyjdzie na jaw.

Za to Ryby w udanych związkach czeka cię dobry miesiąc. Jednak żeby nie popsuć dobrej aury, to unikaj rozmowy o pracy, chorobach i pieniądzach. Takie tematy niech w tym miesiącu nie mają wstępu do waszej sypialni.

RODZINA I PRZYJACIELE

Czas na zmiany! Jeśli plan wielkiego przemeblowania od kilku tygodni chodzi ci po głowie lub nie możesz patrzeć na wypłowiałe tapety, to przeprowadź szybką akcję. Prace pójdą bardzo szybko. Pamiętaj jednak, że dopóki ty rządzisz, powodzenie gwarantowane! Słońce w kwadraturze do twojego znaku pomoże ci podejmować szybkie decyzje, a także znajdować atrakcyjne materiały czy farby po bardzo dobrej cenie. Niestety, w maju za sprawą Marsa możliwe są drobne nieporozumienia ze starszymi krewnymi, którzy lubią wtrącać się w cudze sprawy. Nie bierz wszystkiego do siebie i unikaj nerwowych dyskusji, bo miłe spotkanie przy kawie może się źle zakończyć.

PRACA I FINANSE

Jowisz w sekstylu do twojego znaku najbardziej sprzyja rachunkom, sprawozdaniom i pisaniu wypracowań i raportów. Szef może od ciebie trochę więcej wymagać, ale ty wszystkim pokażesz, że doskonale znasz się na swojej dziedzinie i można na ciebie liczyć. Twoje zdolności do zarządzania bardzo się  przydadzą. Będzie pracowicie, ale ciekawie i z szansą na większe pieniądze. Dlatego nie narzekaj, bo na awans trzeba zasłużyć! Merkury w trygonie do twojego znaku od 28.05 sprzyja też ciekawym znajomościom. Ryby, które urodziły się w drugim dekanacie znaku, będą wyjątkowo spostrzegawcze. Jeśli szukasz lepszej pracy, to teraz masz dobry czas na składanie ofert i umawianie się na rozmowy.

ZDROWIE
Mars w twoim znaku zachęca do uprawiania sportu. Warto się ruszać, bo inaczej staniesz się nerwowy. Z powodu kwadratury Wenus w czerwcu możesz też mieć większą ochotę na słodycze i różne niezdrowe przekąski. Jedz więcej jabłek, bo biały cukier i tłuszcz nie jest dla ciebie teraz zdrowy.

URODZENI 19.02 – 29.02
Słońce pomaga ci załatwiać trudne sprawy, pokonywać bariery i zmieniać złe przyzwyczajenia. Możesz też liczyć na przyjaciół.

URODZENI 1.03 – 10.03

Baw się, odpoczywaj, spotykaj z przyjaciółmi. Wpływ kwadratury Wenus do twojego znaku radzi jednak unikać ryzyka i ograniczyć niepotrzebne wydatki.

URODZENI 11.03 – 20.03
Baw się, odpoczywaj, spotykaj z przyjaciółmi. Wpływ kwadratury Merkurego do twojego znaku radzi jednak unikać ryzyka i ograniczyć niepotrzebne wydatki.


Więcej horoskopów dla Ryb

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebna interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historiĂŞ Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłĂŞbionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkĂŞ, nową pracĂŞ czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dÂźwiĂŞki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer