Horoskop dla Ryb na Słońce w Wadze od 23.9.2022 do 22.10.2022

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Jesienne porządki/b>

Przed tobą miesiąc pełen obowiązków, ale też dobrych pomysłów na poprawę sytuacji finansowej. Będziesz liczyć i kalkulować. Planety ci sprzyjają, a dobry humor przez cały tydzień cię nie opuści. Słońce znajdzie w kwinkunksie do twojego znaku, dlatego możesz mieć więcej różnych obowiązków. Sekstyl Merkurego sprzyja porządkom w papierach i ważnych dokumentach.

MIŁOŚĆ

Ryby w związkach będą romantyczne i wesołe, ale też zaczną trochę więcej wymagać od bliskiej osoby. Trzeba cię będzie zabrać na kolację lub ulubiony film. Na szczęście opozycja Wenus we wrześniu sprawi, że atmosfera w związku będzie teraz bardzo dobra i wszystko dobrze się ułoży. Samotne Ryby znów się kimś zainteresują i same też staną się obiektem miłosnych łowów. Warto bywać wśród znajomych, śmiać się i żartować. We wrześniu zapowiadają się ciekawe spotkania, ale od byłych sympatii lepiej trzymać się z daleka. Ktoś może chcieć odnowić z tobą kontakt. Po 29.09 zacznij być bardziej wybredny i nie spotykaj się z każdym, kto okaże ci zainteresowanie, tylko zrób listę cech, jakich szukasz u partnera i tym się kieruj przy umawianiu się na randkę.
 
RODZINA I PRZYJACIELE
Będziesz życzliwy i wyrozumiały dla bliskich, wszystkich ugościsz i nakarmisz. Sam jednak możesz poczuć się trochę zmęczony, bo kwinkunks Słońca trochę nadwątli twoje siły. Zadbaj o chwilę relaksu, nie poświęcaj się w imię idealnych przetworów czy podłogi lśniącej jak tafla lustra. Liczy się porządek, a nie perfekcyjna organizacja! Wenus w opozycji do twojego znaku sprzyja też poprawie relacji z przyjaciółmi, dla których ostatnio nie miałeś czasu. Koniecznie zadzwoń do kogoś, kto zawsze ma dla ciebie miłe słowa, a poprawi ci się humor.
 
PRACA I PIENIADZE
W pracy będziesz wyciszony i skoncentrowany na swoich zadaniach. Uda ci się spokojnie zaplanować strategię na zbliżającą się jesień. Nie będziesz się jednak nudzić, bo szef zaraz coś dla ciebie znajdzie. Będziesz musiał zastąpić kogoś leniwego lub mniej zdolnego. Wenus w opozycji do twojego znaku do 29.09 pozwala zyskać na nieoczekiwanych wydarzeniach. Sprzyja też szkoleniom, prezentacjom i zdobywaniu uznania. A jeśli nie masz zbyt wiele do powiedzenia, to dodaj sobie prestiżu eleganckim wyglądem. Od tego też wiele w pracy zależy! Merkury zapowiada dobrą passę w finansach.
 
ZDROWIE
Zdrowie będzie ci dopisywać, ale możesz być w stosunku do siebie zbyt krytyczny. Twój system nerwowy wymaga regeneracji. Postaraj się więcej odpoczywać i nie spotykaj się z osobami które sprawiają, że świat staje się szary. Nie szalej na rowerze, nie biegaj maratonów, jeśli nie jesteś do tego dobrze przygotowany. Pełnia Księżyca w pierwszej połowie października ostrzega przed wysiłkiem ponad wytrzymałość twojego organizmu. 
 
 
ZALECENIA SPECJALNE

URODZENI 19.02 – 29.02
Słońce sprawi, że będziesz zajęty różnymi obowiązkami. Zaległości mogą cię nawet trochę zaskoczyć. Zaplanuj pracę, a dasz sobie radę.
 
URODZENI 1.03 – 10.03
Merkury sprzyja pracy i rachunkom. Udadzą się zakupy, na czymś nawet uda się sporo zaoszczędzić.
 
URODZENI 11.03 – 20.03
Wenus sprawi, że będziesz miał powodzenie w miłości. Jeśli jesteś samotny, szukaj swojej drugiej połowy. To także dobry czas, aby inwestować w swoje hobby.
 


Więcej horoskopów dla Ryb

Nowo?ci wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebną interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer