Horoskop dla Ryb na Słońce w Bliźniętach od 20.5.2024 do 20.6.2024

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Ostrożnie i bezpiecznie

Przestaniesz angażować się w cudze sprawy i zajmiesz tylko tym, co dla ciebie jest ważne. Służbowe sprawy i towarzyskie wydarzenia wydadzą ci się niewarte nerwów. Staniesz się ostrożny i rozważny. Trudno będzie namówić cię na ryzykowne decyzje finansowe czy na szalone wyjazdy w nieznane. Nie przejmuj się, jeśli znajomi zaczną komentować twoje zachowanie. Uspokój się i zacznij żyć własnym rytmem..

MIŁOŚĆ
W sprawach sercowych zapowiada się udany miesiąc, choć wobec nowych romansów i propozycji staniesz się nieufny. Neptun sprzyja zacieśnianiu relacji z bliskimi osobami oraz rozwijaniu nawiązanych dawniej znajomości. Na spotkaniach towarzyskich będziesz nieśmiały i skromny. Dlatego trudno cię będzie zauważyć w tłumie innych osób. Nie martw się tym. Po prostu wykorzystaj te miłosne okazje, które już się w twoim otoczeniu pojawiły. W czerwcu staniesz się o wiele bardziej poważny i spokojny. Zaczniesz rozpatrywać wady i zalety ukochanej osoby i zastanowisz się czego tak naprawdę pragniesz w miłości. Odżyją wspomnienia, a być może zatęsknisz za kimś, z kim dawno temu wiązałeś pewne nadzieje. Trudno ci będzie sprecyzować, co właściwie jest nie tak z twoim samopoczuciem i nastrojem. Prezenty, kwiaty i romantyczne kolacje mogą nie wywołać zamierzonego efektu. Nie daj się chandrze, bo możesz zaprzepaścić wiele miłosnych okazji. Od 17.06 Wenus w trygonie sprzyja udziałowi w towarzyskich imprezach. Możesz narzekać, ale powodzenie cię nie opuści. Ryby w związkach chętnie zajmą się sprawami bliskiej osoby, w czymś jej pomogą lub coś ułatwią. Nie poświęcaj jednak wszystkiego dla kogoś, kto leniuchuje, bo w końcu możesz się z tego powodu zdenerwować. 
 
RODZINA I PRZYJACIELE
Kwadratura Słońca sprzyja porządkom i różnym rozliczeniom. Poczujesz, że musisz oszczędniej i lepiej dysponować swoją życiową energią. Postanowisz przyjrzeć się swoim obowiązkom i zajęciom, na jakie codziennie przeznaczasz czas. Spędzisz więcej czasu sam albo tylko z rodziną, a towarzyskie atrakcje nie będą cię aż tak bardzo kusić. Unikaj ludzi, których nie lubisz, bo możesz być wobec nich bardzo krytyczny i nieprzyjemny. Dopiero w czerwcu nabierzesz więcej ochoty na nowe pomysły. Od 9.06 Mars pomoże ci w rodzinnych sprawach. Znajdziesz czas, aby wreszcie porozmawiać z krewnymi, których nie widziałeś przez długie miesiące. Będzie można liczyć na twoją pomoc, chętnie przyjmiesz gości lub zaopiekujesz się słabszymi od ciebie. Chętnie zajmiesz się urządzaniem domu i gotowaniem ulubionych potraw. Nie wdawaj się tylko w niepotrzebne kłótnie na temat pieniędzy i nie komentuj decyzji najbliższych krewnych. Czas sprzyja też sprawom urzędowym, które dotyczą twojego domu i rodziny. Jeśli musisz coś załatwić, to nie zwlekaj i jeszcze przed wakacjami uporaj się z zaległościami.
 
PRACA I PIENIĄDZE
W maju nie daj się nikomu poganiać i nie rywalizuj z pewną nadmiernie ambitną osobą. Powodzenie zależeć będzie od wielu drobnych szczegółów, które w stresie i niepotrzebnym pośpiechu łatwo będzie przegapić. Pierwszy tydzień czerwca sprzyja załatwianiu zaległych spraw i zdobywaniu przyjaźni innych współpracowników. Lepiej jednak się nie wychylaj ponad szereg i uczciwie rób, o co cię szef poprosi. Nowe pomysły wykorzystasz, kiedy tylko nadarzy się korzystna okazja, a teraz nie trać czasu na narzekanie. Nie wychodź z pracy przed czasem, bo nieżyczliwe ci osoby mogą wykorzystać tak długą nieobecność i zrobić wokół tego wielką sprawę. Nawet jeśli cię nie ma w biurze, postaraj się, aby ktoś ci życzliwy kontrolował sytuację. Problemów i trudnych zadań będzie jednak mniej niż do tej pory. Jeśli dotychczas nic ci się nie chciało i nie widziałeś przed sobą szerszej perspektywy, to teraz poczujesz, że podołasz nowym zadaniom. Nie przywiązuj się do starych schematów i nie broń zbyt zaciekle przed potrzebnymi zmianami. Zrób wokół siebie trochę porządku, zadbaj o wygodę w pracy i nie oszczędzaj na modnym ubiorze. Dobre samopoczucie i zadowolenie ze swojego wyglądu sprawią, że będziesz śmielszy wobec ludzi i dzięki temu więcej spraw uda ci się załatwić. Poszukujący lepszej pracy mogą teraz liczyć na pomoc krewnych i rodziny. Dzięki ich pośrednictwu lub dobrej radzie możecie trafić na dobrą posadę.
 
ZDROWIE
Będziesz w dobrym humorze, ale powinieneś zadbać o swoje zdrowie, bo zaniedbania mogą wyjść na jaw. Zadbaj o siebie i nie rozpoczynaj teraz głodowej diety lub forsownych ćwiczeń. Zainwestujesz też więcej pieniędzy w swoją wygodę. Zacznie ci bardziej zależeć na pięknym wyglądzie mieszkania. Możesz zdecydować się na przemeblowanie lub poważnie zainteresujesz się zasadami Feng Shui.
 
ZALECENIA SPECJALNE

URODZENI 19.02 – 29.02
Słońce namawia cię do aktywnego stylu życia, więc zamiast brać nadgodziny, ruszaj w plener. Miesiąc sprzyja dbaniu o siebie, dlatego niczego sobie nie żałuj, a będziesz się mniej denerwować.
 
URODZENI 1.03 – 10.03
Odkrywaj nowe zainteresowania, nie wstydź się talentów. Masz szansę nawiązać nową przyjaźń lub ekscytujący flirt. Jeśli w twoim życiu zapanowały stagnacja lub nuda, to uda się je przegonić. Nabierzesz optymizmu i wiary w to, że marzenia mogą się spełnić.
 
URODZENI 11.03 – 20.03
Będziesz się wszystkim podobać. Zadzwoń do znajomych, odśwież kontakty ze starymi przyjaciółmi. Samotne Ryby urodzone w tej dekadzie mają powodzenie w miłości, szukaj drugiej połowy.
 


Więcej horoskopów dla Ryb

Nowo?ci wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebną interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer