Horoskop dla Ryb na Słońce w Bliźniętach od 21.5.2023 do 20.6.2023

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Mały sukces, duża satysfakcja

Świat okaże się całkiem przyjemnym miejscem. Jowisz w sekstylu sprawi, że trudne sprawy wreszcie się wyjaśnią, a ludzie będą bardziej uprzejmi. Tylko nie oglądaj się w przeszłość, a wszystko będzie dobrze.

MIŁOŚĆ
Życie jest także po to, żeby się dobrze bawić. Zwłaszcza na randce. Usłyszysz mnóstwo komplementów, a partner będzie nawet trochę zazdrosny. Flirtuj i ciesz się powodzeniem, a jeśli jesteś Rybami z I dekady, to szczęście podwójnie będzie Ci sprzyjać z powodu aktualnego sekstylu Jowisza. Wszystkim Rybom do 4.06 Wenus w trygonie bardzo poprawi humor i korzystnie wpłynie na relacje. Także stare przyjaźnie odżyją i będziesz miał więcej ochoty na różne towarzyskie atrakcje. Jeśli jesteś samotny, to w czerwcu bacznie rozglądaj się dookoła. Nie myśl o przeszłości, szukaj nowego uczucia. Jowisz w trygonie pokazuje, że zawsze można zacząć coś od nowa, z nową energią i większym optymizmem. Szukaj więc teraz do pary kogoś, kto ma rozrywkowe podejście, zwłaszcza Byka lub Strzelca. Nie musi być na stałe, ważne, żeby ten ktoś poprawiał ci humor.
 
RODZINA I PRZYJACIELE
Z lekkością i przyjemnością zajmiesz się domowymi sprawami. Ciasto wyjdzie tak, jak nigdy przedtem, a prasowanie połączysz z oglądaniem serialu. Jednak za najważniejsze sprawy zabierz się w maju. Od 11.06 Merkury w kwadraturze sprzyja większym imprezom z przyjaciółmi, ale też odkrywaniu wspólnych zainteresowań. Zrób coś, czego jeszcze nie robiłeś! Pora nauczyć się pływać, jeździć konno lub poskakać z dzieciakami na trampolinie. Bez względu na wiek potrzebujesz więcej dobrej zabawy i oddechu od przyziemnych zadań. Rodzinie też trochę więcej luzu wyjdzie teraz na dobre.
 
PRACA I PIENIĄDZE
W pracy będzie ci się dobrze układać, a Słońce w kwadraturze pomoże mieć wszystko pod kontrolą. W maju będzie całkiem spokojnie, a nawet trochę nudnawo. Nie narzekaj, bo dzięki temu nadrobisz zaległości i poprawisz swoje relacje z innymi pracownikami. Jowisz w trygonie jednak zacznie namawiać cię do podejmowania się nowych zadań, a zwłaszcza do rozwijania różnych umiejętności. Od 11.06 Merkury w kwadraturze pomoże rozmawiać o pieniądzach i okaże się, że nowe zadania mogą jednak być bardziej opłacalne. Saturn w koniunkcji teraz zadba, żebyś wytrwał w swoich postanowieniach, a nie tylko planował. Jednak nie jest to czas szybkich sukcesów, tylko spokojnego zmierzania do obranych celów. Nie martw się więc, jeśli czeka cię więcej narad lub na coś będziesz musiał czekać. To wszystko w końcu wyjdzie ci na dobre.
 
ZDROWIE
Będziesz w dobrej kondycji, ale zadbaj o swój kręgosłup. Na zakupy zabieraj wózeczek do wożenia rzeczy, a w podróży śmiało proś współpasażerów o pomoc. Wenus w trygonie do 4.06 bardzo sprzyja dbaniu o urodę. Znajdź czas na fryzjera i kosmetyczkę, nie żałuj pieniędzy na dobre kosmetyki. Jeśli chcesz cofnąć metrykę, to teraz jest ku temu wspaniały czas. Tylko pamiętaj, że Jowisz w trygonie nie sprzyja dietom, szczególnie jeśli jesteś Rybami z I dekady. Jeśli kochasz jeść, to także trochę więcej się teraz ruszaj. Codzienny szybki spacer doskonale ci zrobi.

ZALECENIA SPECJALNE

URODZENI 19.02 – 29.02
Jowisz w trygonie zapowiada miesiąc pełen sympatycznych spotkań i wydarzeń. Nie denerwuj się, jeśli jakieś plany zmienią się w ostatniej chwili. Uda Ci się dopasować do każdej sytuacji, tylko bądź optymistą. Nowe pomysły w końcu uda się zrealizować, więc działaj i myśl o przyszłości.
 
URODZENI 1.03 – 10.03
Przypomnisz sobie o starej sprawie i zapragniesz ją zakończy lub wyjaśnić. Spokojnie, dobry plan sprawi, że wszystko się uda. Więcej cierpliwości, a postawisz na swoim. Słońce pomoże też odkryć różne sekrety, które mają wpływ na twoją pracę. Coś wreszcie zmieni się i zacznie układać po twojej myśli.
 
URODZENI 11.03 – 20.03
Spotykaj się z ludźmi, załatwiaj różne towarzyskie sprawy. Wolne dni sprzyjają za to zawieraniu nowych znajomości i dobrej zabawie. Tylko zakupy mogą nie okazać się aż tak udane, więc planuj je ostrożnie.
 


Więcej horoskopów dla Ryb

Nowo?ci wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebną interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer