Horoskop dla Ryb na Słońce w Wodniku od 19.1.2017 do 18.2.2017

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Intuicja nie kłamie

Słońce znajduje się w półsekstylu do twojego znaku, a więc lepiej zajmować się swoimi sprawami, niż angażować się w cudze kłopoty. Nie bagatelizuj swoich przeczuć, słuchaj intuicji. Przez cały miesiąc sporo się będzie działo. Bądź uprzejmy i rób to, co do ciebie należy, a trudne sytuacje wyjaśnią się na twoją korzyść.

MIŁOŚĆ
Poczujesz tęsknotę za romantyczną miłością, ale nie stawiaj wszystkiego na jedną kartę i nie psuj związków, które działają dobrze. Wenus do 3.02 znajduje się w twoim znaku i pomoże ci ustalić, czego chcesz i jak wyobrażasz sobie bycie razem. Ale jeśli ktoś podrywa twoją drugą połowę, to bądź bezwzględny! Mars w twoim znaku zodiaku do 28.01 doda ci sił, pokażesz na co cię stać i przegonisz niektóre dwulicowe osoby ze swojego towarzystwa.

Samotne Ryby będą zmienne w swoich zachciankach. Możliwe są teraz szalone romanse i flirty, czemu sprzyjają Wenus i Mars w twoim znaku. Baw się dobrze, ale nie umawiaj się z byle kim i byle gdzie. Najpierw się wszystkiego dowiedz o tej osobie, a dopiero potem podejmij decyzję.

RODZINA I PRZYJACIELE
Ktoś starszy postawi przed tobą różne wymagania, które okażą się prawdziwym logistycznym wyzwaniem. Coś trzeba będzie przywieźć, przewieść lub dostarczyć i trudno będzie skoordynować działania całej rodziny. Bądź cierpliwy i optymistyczny, a uporasz się ze wszystkimi sprawami. Jeśli się wściekniesz, nic nie wskórasz. W lutym masz szansę wyjaśnić różne tajemnice, które ostatnio cię nurtowały. 10-11.02 pełnia Księżyca sprawi, że zrozumiesz i zaakceptujesz czyjeś kontrowersyjne decyzje.

PRACA I PIENIADZE
Niczego nie odkładaj na później, bo Wenus i Mars w twoim znaku obudzą twoją ambicję, pogania cię, ale też we wszystkim ci pomogą. Walcz o swoje sprawy i większe pieniądze. Będziesz dobrze zorganizowany i spostrzegawczy. Merkury przyniesie ci ciekawe spotkania i pouczające dyskusje, ale też więcej ważnych zadań. Coś trzeba będzie nadrobić, uporządkować i omówić w szerszym gronie. Mimo wielu ważnych obowiązków postaraj się o siebie trochę bardziej dbać, jedź o regularnych porach i rób sobie przerwy na odpoczynek. Mars radzi ci zwracać uwagi na potrzeby własnego organizmu, bo inaczej staniesz się zdekoncentrowany i nerwowy. Nie szastaj pieniędzmi i dobrze zaplanuj wydatki, bo wciąż ogranicza cię kwadratura Saturna.

ZDROWIE
Mars do 28.01 przemierza twój znak zodiaku, a to przestroga przed grypą, przeziębieniem i gorączką. Uważaj na siebie! Nie jest to dobry czas na borowanie zębów czy operacje kosmetyczne. Za to odchudzanie, sport i budowanie mięśni dadzą szybkie i dobre rezultaty.

ZALECENIA SPECJALNE
URODZENI 19.02 – 29.02
Neptun sprawi, że zamiast o pracy i awansie, będziesz marzyć o miłosnych przygodach i emocjonujących znajomościach. Możesz mieć drobne problemy z koncentracją. Nie spiesz się podczas załatwiania ważnych spraw, a cały miesiąc okaże się udany.

URODZENI 1.03 – 10.03
Merkury sprzyja udanym zakupom. Twoje ulubione przysmaki mogą być w promocji lub zobaczysz sukienkę swoich marzeń. Jeśli ktoś bliski wpadnie na pomysł wydatku, który średnio ci się spodoba, to uda ci się znaleźć właściwe argumenty.

URODZENI 11.03 – 20.03
Mars sprzyja robieniu porządków. W sprawach finansowych zachowaj ostrożność i sprawdzaj rachunki. Ktoś może przesadzać w swoich wymaganiach i za wysoko się będzie cenił. Najlepiej odpoczywaj, dbaj o zdrowie, zajmuj się sztuką i ezoteryką.Więcej horoskopów dla Ryb

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 12W 12 numerze "Astrologii Profesjonalnej" publikujemy artykuł Izabeli Podlaskiej-Konkel o interpretacji horoskopów horarnych dotyczących pytań o sprawy zawodowe, cenę produk­tu, rządy i werdykt sądu oraz finał sprawy oraz tekst o tym, jak interpretować horoskopy wydarzeniowe. Ewa Krajewska przedstawia znaczenia dziewiątego domu, a Ewa Seydlitz odtwarza chronologię przepowiedni Nostradamusa.

Zamów aktualny numer