Horoskop dla Ryb na Słońce w Raku od 21.6.2019 do 22.7.2019

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Odważ się marzyć

Przed tobą niezwykły miesiąc, pełen zbiegów okoliczności, romantycznych znajomości i wyjątkowych wyjazdów. Planety pomogą ci spełnić pragnienia, więc odważ się marzyć. Podczas nowiu i zaćmienia Słońca 1-2.07 oraz pełni i zaćmienia Księżyca 14-16.07 wszystko się może zdarzyć.

MIŁOŚĆ
Masz szansę pogodzić się z partnerem i przekonać wszystkich do swojego związku. Bądź jednak ostrożny, bo nie uda ci się ukryć swoich uczuć przed wzrokiem wścibskich przyjaciół. Jeśli chcesz utrzymać coś w tajemnicy, to bądź w tym czasie bardzo ostrożny! Będziesz troszczyć się o zdrowie partnera i przejmiesz się jego zawodowymi kłopotami. To także dobry czas, aby rozmawiać na ważne tematy i wspólnie decydować o rodzinnych sprawach. Choć krewni chętnie wtrącą się w wasze życie, to uda się uniknąć większych nieporozumień.

Samotne Ryby zajmą się raczej pracą i karierą, niż miłością. Macie jednak szansę na ciekawą znajomość, szczególnie zawartą w pracy lub w urzędzie. Postarajcie się tylko zadbać o piękny i zdrowy wygląd! Przez nadmiar obowiązków możecie zapomnieć o manicure lub wizycie u fryzjera, co nie dodaje wielkiej pewności siebie. Wenus od 3.07 wspiera cię trygonem i zapewni wiele romantycznych atrakcji.

RODZINA I PRZYJACIELE

W sprawach domowych i rodzinnych okażesz się teraz zasadniczy i nieprzejednany. Wpadniesz na pomysł nowego podziału obowiązków i nie pozwolisz, aby domownicy wylegiwali się na balkonie, kiedy ty gotujesz lub rozwieszasz pranie. Zażądasz, aby każdy robił coś pożytecznego, choć grozić to będzie prawdziwym buntem! Miesiąc sprzyja zajęciom, które wymagają planowania i wspólnego zastanawiania się nad trudnymi szczegółami. Teraz masz szansę przeprowadzić zaległy remont lub zrobić wielkie przemeblowanie. Wygospodaruj jednak trochę czasu także na własne hobby i duchowe potrzeby. Dobrze ci zrobi chwila zastanowienia, a nawet dystansu do wydarzeń, które niepokoiły cię tego lata. Szczera rozmowa z rodzicami lub krewnymi, którzy są dla ciebie autorytetem, pozwoli ci mocniej uwierzyć we własne siły i zdolności.

PRACA
Silny wpływ planet zwiastuje niespodzianki, które nie wydadzą ci się przyjemne. Być może będziesz musiał zastąpić kogoś leniwego lub mniej zdolnego, albo szef zleci ci dodatkowe obowiązki. Nie narzekaj, bo dzięki wytrwałej pracy dasz sobie radę z ambitnymi zadaniami. Nie pozwól się tylko poganiać i pamiętaj o wszystkich ważnych terminach. W tym miesiącu więcej niż sądzisz zależeć będzie od szczegółów i zwyczajnych zbiegów okoliczności. Jeśli będziesz osobiście pilnować ważnych spraw, to nie tylko unikniesz przykrości, ale także zdobędziesz dodatkowe pieniądze. Od 2.07 szczęście sprzyja tym Rybom, które marzą o lepszej posadzie lub nowej pracy. Postaraj się szybko i odważnie reagować na nowe propozycje, a przede wszystkim nie czekaj, aż w drodze do celu ubiegnie cię ktoś mniej zdolny.

FINANSE

Na swoje przyjemności i odpoczynek możesz pożałować czasu lub pieniędzy, co jednak nie wpłynie korzystnie na twój humor i zdrowie. Zastanów się, czy rzeczywiście musisz dużo wydać, żeby odpocząć? Rowerowa wycieczka lub piknik w cieniu drzew nic nie kosztują, a na pewno poczujesz się lepiej. Od 3.07 masz szczęście w grach losowych.

ZDROWIE
Nakładaj na skórę krem z filtrem, bo w tym miesiącu możesz się porządnie przysmażyć na słońcu. Zdrowie będzie ci dopisywać, a jeśli na coś chorujesz, to od 3.07 Wenus w trygonie do twojego znaku sprzyja znajdowaniu dobrego lekarza.

ZALECENIA SPECJALNE

URODZENI 19.02 – 29.02

Możesz wyolbrzymiać niektóre ze swoich problemów. Jeśli spokojnie się zastanowisz i poprosisz o bezstronną radę, to znajdziesz wyjście z każdej trudnej sytuacji. W drugiej połowie miesiąca sprzyja ci szczęście w podróży.

URODZENI 1.03 – 10.03
Czeka cię miesiąc pełen ważnych wydarzeń. Korzystny wpływ Jowisza pomoże ci w sprawach urzędowych. W drugiej połowie miesiąca zdobędziesz nowych przyjaciół i niezwykłych pomocników.

URODZENI 11.03 – 20.03
Będziesz spokojniejszy i bardziej pewny siebie, niż inne zodiakalne Ryby. Miesiąc sprzyja spokojnej pracy i odpoczynkowi. Zadbaj o swoje zdrowie i zrezygnuj z części niezdrowych przyzwyczajeń.


Więcej horoskopów dla Ryb

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer