Horoskop dla Ryb na Słońce w Wodniku od 20.1.2023 do 18.2.2023

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Zdaj się na instynkt

Przed tobą spokojniejszy miesiąc. 27.01 Wenus wkroczy do twojego znaku i zapewni ci szczęście w miłości. Przygotuj się na więcej towarzyskich atrakcji, a mniej obowiązków i trudnych zadań. Korzystaj z życia, baw się i flirtuj na całego. Neptun w koniunkcji pomoże ci też rozwinąć zdolności artystyczne.

MIŁOŚĆ
Od 27.01 sprzyja ci szczęście, bo Wenus w koniunkcji do twojego znaku wszystko ułatwi. Staniesz się także bardzo aktywny i pomysłowy. Bez trudu odgadniesz kto z kim flirtuje lub romansuje, a nawet pomożesz zagubionym zakochanym. Twoje sny i przeczucia też mogą okazać się prorocze, więc zwracaj na nie uwagę. Pomagaj, ale pamiętaj, że przede wszystkim możesz teraz sam poprawić jakość swojego związku. Postaraj się zrozumieć punkt widzenia partnera i nie bądź uparty, bo jego propozycje mogą być bardzo ciekawe. Samotne Ryby podejmą ważne decyzje. Wyrzucisz z telefonu niektóre numery i zaczniesz wreszcie szukać kogoś, kto ma poczucie humoru i prowadzi podobny do twojego tryb życia. Możesz teraz poznać kogoś interesującego w pracy lub w okolicznościach z nią związanych.
 
RODZINA I PRZYJACIELE
Chętnie zabierzesz się za małe porządki, bo pod wpływem Wenus będziesz potrzebować piękna i harmonii w swoim otoczeniu. Jednak zamiast puścić wszystko na żywioł, tym razem opracujesz sprytny plan, żeby się nie przemęczać. Kupisz mądre poradniki, obejrzysz kilka programów w TV i opracujesz kilka nowych metod na prowadzenie swojego domowego gospodarstwa. Twoje pomysły na usprawnienie życia spodobają się rodzinie i wszystkim będzie łatwiej. Nie przemęczaj się, a do cięższych zadań zapędź pozostałych domowników. Razem będzie weselej i raźniej. W lutym zapowiada się więcej rozrywek, a nawet gości. Uważaj tylko na różne prywatne tajemnice, bo czasami lepiej o nich nie opowiadać. Także sąsiedzi mogą okazać się bardziej wścibscy, niż sądziłeś, a Mars w kwadraturze radzi unikać trudnych dyskusji.
 
PRACA I PIENIĄDZE
Wielkich wydatków może być mniej niż zwykle, ale nie zaoszczędzisz, bo będziesz szczodry dla rodziny i siebie samego. Od 26.01 Wenus w koniunkcji sprzyja udanym okazyjnym zakupom i jeśli tylko będziesz cierpliwy, to upolujesz jakąś wyjątkową okazję.
W pracy szczęście będzie ci sprzyjać, zwłaszcza w sprawach finansowych. Merkury w sekstylu do 10.02 pomoże ci zapanować nad bałaganem. Dasz sobie radę, ale ważne sprawy zapisuj, a także pamiętaj o zabraniu telefonu i notebooka. Być może niespodziewanie wpadniesz na pomysł, który stanie się początkiem wielu zaskakujących wydarzeń i awansu w kolejnych miesiącach roku.
 
ZDROWIE
Pamiętaj o szaliku i czapce. Twoje gardło w tym miesiącu stanie się bardziej wrażliwe. Jeśli się nagle wychłodzisz, to możesz się zaziębić. Mars w kwadraturze sprzyja za to uprawianiu jogi lub nordic walking. Trochę ruchu dobrze ci teraz zrobi. Jednak od 26.01 Wenus najbardziej zachęca, aby zadbać o urodę. Warto też zwrócić uwagę na to, jak wyglądasz i wybrać się na zakupy nowych ubrań.
 
ZALECENIA SPECJALNE

URODZENI 19.02 – 29.02
Mars w kwadraturze do twojego dekanatu sprawi, że możesz jednak być trochę zapominalski i robić z tego powodu wokół siebie wiele niepotrzebnego zamieszania. Przejrzyj pocztę i upewnij się, że nie przegapiłeś żadnego ważnego listu.
 
URODZENI 1.03 – 10.03
Merkury w sekstylu do twojego dekanatu będzie dbać abyś się nie nudził. Przyniesie ci nowe, ciekawe znajomości, ale nie słuchaj plotek, bo wcale się nie sprawdzą. Lepiej zajmij się swoimi sprawami, a zwłaszcza artystycznym hobby. 
 
URODZENI 11.03 – 20.03
Pluton w sekstylu do twojego dekanatu przyniesie dobre pomysły, dlatego nie rezygnuj ze swoich zamierzeń. Jeśli ktoś marudzi i stara się zniechęcić cię do działania, po prostu przestań się go słuchać.
 


Więcej horoskopów dla Ryb

Nowo?ci wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebną interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer