Horoskop dla Ryb na Słońce w Skorpionie od 23.10.2020 do 20.11.2020

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Postaw na naukę

Słońce w trygonie sprzyja spokojnej pracy. Od problemów i konfliktów trzymaj się z daleka, bo szkoda twojej energii na drobiazgi. Od 11 listopada Merkury w trygonie pomoże Ci szybko rozwiązywać problemy. Kto zaszedł ci za skórę, niech ucieka, bo będziesz bardzo przenikliwy.

MIŁOŚĆ

W twoim sercu znowu będzie gorąco, bo Słońce w trygonie zapewni Ci powodzenie. Zadzwonią dawni wielbiciele, a nawet przypadkowo wpadniesz na kogoś, kogo chciałeś spotkać. Ale jeśli ta osoba okaże się nudna lub marudna, to nie lituj się nad nią. Neptun w koniunkcji radzi pozbyć się kogoś, kto opowiada ci o swoich problemach. Jeśli z tym skończysz, pojawi się ktoś nowy.
A jeśli masz drugą połowę, to uważaj! Jeśli znajomy zacznie do ciebie pod byle pretekstem dzwonić, to możesz ujrzeć scenę zazdrości. W październiku też lepiej uważać na żarty, bo partner może ich nie zrozumieć. Od 11 listopada Merkury pomoże ci lepiej się ze wszystkimi porozumieć, a partner też okaże się bardziej zgodny.

RODZINA I PRZYJACIELE
Możesz mieć teraz dosyć zakupów, pośpiechu i zbyt wielu rodzinnych spraw na głowie. Warto zatrzymać się i spokojnie przemyśleć wydarzenia z ostatnich tygodni. Słońce w trygonie sprawi, że przestaniesz się litować nad znajomymi, którzy cię wykorzystują lub na coś naciągają. Dla pewnych osób zwyczajnie nie będziesz miał czasu. Jowisz w sekstylu też radzi ci, abyś na pierwszym miejscu postawił to, czego ty sam pragniesz i potrzebujesz. Jeśli zgodzisz się na coś dla świętego spokoju, to potem możesz być niezadowolony.
 
PRACA I PIENIĄDZE
Słońce w trygonie sprzyja pisaniu nowych projektów, a także sprawozdaniom i nauce. To, czego się dawniej nauczyłeś, teraz będzie procentować. A jeśli jeszcze nie masz z tego pieniędzy, to po prostu bądź cierpliwy. Od 10 listopada Merkury w trygonie da ci kolejny impuls do działania. Będziesz bardzo samodzielny, ale Neptun w koniunkcji radzi, abyś skoncentrował się na swoich sprawach. Ktoś może zrzucić na ciebie swoje obowiązki, a nawet wykorzysta twoje dobre serce. Nie daj się w nic wrobić, bo zapłakany Rak lub Byk sami sobie ze wszystkim poradzą.
 
ZDROWIE
Dbaj o swoje zdrowie, zwłaszcza psychiczne! Zrób manicure i włosy, a od razu poczujesz przypływ energii. Słońce w trygonie sprawi, że będziesz potrzebował trochę więcej piękna, ciszy i świętego spokoju. Zadbaj, żeby w weekendy nikt ci nie przeszkadzał, kiedy postanowisz pomedytować lub poćwiczyć jogę. Od 15 listopada Merkury w trygonie sprzyja za to gimnastyce umysłu. Zabierzesz się za różne łamigłówki, układanki lub grę w szachy czy brydża. Okaże się, że jesteś w tym bardzo dobry.
 
ZALECENIA SPECJALNE

URODZENI 19.02 – 29.02
Będziesz odważny, a nawet zaczniesz wszystkim rozkazywać. Twoje zdolności do organizowania różnych rodzinnych wydarzeń bardzo się wszystkim przydadzą. Ktoś niezdecydowany dzięki tobie podejmie słuszną decyzję.
 
URODZENI 1.03 – 10.03
Będziesz niesforny, pomysłowy i bardzo energiczny. Za biurkiem trudno Ci będzie wytrzymać. Warto wybrać się na spacer, uprawiać sport lub jeździć na rowerze. Szlifuj formę!
 
URODZENI 11.03 – 20.03
Jowisz w sekstylu doda ci animuszu,a więc wykorzystaj jego siłę i pracuj za dwie Ryby. Rozpraw się z wrogami, zaległościami i bałaganem. Teraz masz power, choć innym trudno będzie za tobą nadążyć.


Więcej horoskopów dla Ryb

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebna interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dÂźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer