Horoskop dla Ryb na Słońce w Raku od 21.6.2017 do 21.7.2017

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Romantyczne wzruszenia

Słońce odkryje przed tobą nowe cele i wraz z Neptunem sprawią, że zaczniesz używać intuicji, co wyjdzie ci na dobre. Postanowisz zmienić spojrzenie na dotychczasowe sprawy. Miesiąc sprzyja pokonywaniu trudności. Warto wyjaśnić stare nieporozumienia. Wenus zapewni ci romantyczne wzruszenia.

MIŁOŚĆ
Wenus w sekstylu do twojego znaku do 5.07 podsuwa ci coraz to nowe okazje do flirtów. Nie broń się więc zbyt mocno przed miłością. Teraz sprzyja ci szczęście, ale nie decyduj się na byle podrywacza, tylko szukaj ideału. Zamężne Ryby też będą w dobrym humorze. Wenus pomaga zakończyć kłótnie i lepiej dogadać się w sprawie codziennych obowiązków. Neptun namawia was do podróży, najlepiej tylko we dwoje. Mars w trygonie do twojego znaku sprawi, że będziesz swobodniejszy i bardziej otwarty na emocje. Śmiało podejmuj miłosne decyzje, rób co dyktuje ci serce i nie przejmuj się tym, co na twój temat mówią inni.

RODZINA I PRZYJACIELE
Trygon Słońca sprawi, że we wszystkich  ważnych towarzyskich sprawach zaczniesz potrzebować więcej spokoju i czasu do namysłu. Dobry nastrój nie powinien cię opuścić, choć w tym miesiącu możesz czuć się zwyczajnie przemęczony nie tylko pracą, ale i nadmiarem towarzyskich imprez. Trudno będzie namówić cię na wyjście z domu, chętnie poczytasz i pomedytujesz w ciszy. W lipcu poczujesz więcej energii. Zaczniesz bardziej kierować się intuicją i z uwagą wsłuchasz się w słowa, jakie mówią twoi bliscy. Czyjeś problemy wreszcie uda się rozwiązać.

PRACA I PIENIADZE
Zamiast chować się przed szefem, energicznie zabierzesz się o pracy. Więcej zarobisz, pospłacasz różne zobowiązania i wyplączesz się ze spraw, które nie przynoszą ci zysku. Dlatego warto wykorzystać różne znajomości i wiadomości, dzięki którym możesz zarobić. W czerwcu możesz poczuć się poganiany, a ktoś zacznie cię denerwować swoimi uwagami. Lepiej jednak machnąć ręką na głupie pomysły, niż dyskutować z kimś zajadłym i upartym. W lipcu Słońce i Mars pomogą ci zapanować nad bałaganem. W sprawach finansowych nie podejmuj ryzykownych decyzji. Do 5.07 ubiegaj się o dotacje, kredyt, pomoc materialną.

ZDROWIE
Nakładaj na skórę krem z filtrem, bo w tym miesiącu możesz się porządnie przysmażyć na słońcu. Zdrowie będzie ci dopisywać, a jeśli na coś chorujesz, to Wenus w sekstylu do twojego znaku sprzyja znajdowaniu dobrego lekarza.

ZALECENIA SPECJALNE
URODZENI 19.02 – 29.02
Wenus obudzi twoją intuicję i artystyczne zdolności. Rozwijaj się, ale bądź ostrożny gdy ktoś chce od ciebie dodatkowych pieniędzy za swoje porady lub  usługi. Pilnuj swoich interesów.

URODZENI 1.03 – 10.03
Pluton doda ci wytrwałości. Zadania, jakich się podejmiesz, będą musiały zostać wykonane. Dasz sobie z nimi radę.

URODZENI 11.03 – 20.03
Słońce sprzyja randkom i dobrej zabawie. Idź na imprezę lub do kina, bo dzięki temu będziesz miał o wiele lepszy humor.


Więcej horoskopów dla Ryb

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać; alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł; na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co pomoże ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 12W 12 numerze "Astrologii Profesjonalnej" publikujemy artykuł Izabeli Podlaskiej-Konkel o interpretacji horoskopów horarnych dotyczących pytań o sprawy zawodowe, cenę produk­tu, rządy i werdykt sądu oraz finał sprawy oraz tekst o tym, jak interpretować horoskopy wydarzeniowe. Ewa Krajewska przedstawia znaczenia dziewiątego domu, a Ewa Seydlitz odtwarza chronologię przepowiedni Nostradamusa.

Zamów aktualny numer