Polecamy

Horoskop numerologiczny na 2018 rok

Horoskop roczny
na 2018 rok

Horoskop chiński na rok Ziemskiego Psa (2018)

Horoskop miłosny
na 2018 rok

Wróżba z tarota na 2018 rok

Wróżba z run na rok 2018

Numerologiczny horoskop miesięczny

Kursy i warszaty w Warszawskiej Szkole Astrologii

Tematy astrologicznych warsztatów czwartkowych (zima i wiosna 2018)

Internetowy kurs
"Astrologia prognostyczna" I-III 2018

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs
"Astrologia elekcyjna" I-III 2018

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs
"Astrologia horarna w praktyce" VI-IX 2018

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs
"Astrologia dla początkujących" IX-XII 2018

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs
"Interpretacja solariuszy" IX-XI 2018

Więcej informacji i zapisy

Horoskop dla Ryb na Słońce w Raku od 21.6.2018 do 21.7.2018

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Zdobywaj informacje

Słońce odkryje przed tobą nowe cele. Postanowisz zmienić spojrzenie na dotychczasowe sprawy. Miesiąc sprzyja pokonywaniu trudności. Warto wyjaśnić stare nieporozumienia. Merkury pomoże ci zdobyć potrzebne informacje, aby osiągnąć sukces.

MIŁOŚĆ
Wenus podsuwać ci coraz to nowe okazje do flirtów. Nie broń się więc zbyt mocno przed miłością. Teraz sprzyja ci szczęście, ale nie decyduj się na byle podrywacza, tylko szukaj ideału. Zamężne Ryby też będą w dobrym humorze. Merkury do 29.06 pomaga zakończyć kłótnie i lepiej dogadać się w sprawie codziennych obowiązków. Pełnia Księżyca pod koniec czerwca namawia was do podróży, najlepiej tylko we dwoje. Jowisz w trygonie do twojego znaku sprawi, że będziesz swobodniejszy i bardziej otwarty na emocje. Śmiało podejmuj miłosne decyzje, rób co dyktuje ci serce i nie przejmuj się tym, co na twój temat mówią inni. Od 10.07 masz szczęście do randek w ciemno.

RODZINA I PRZYJACIELE
Trygon Słońca sprawi, że we wszystkich  ważnych towarzyskich sprawach zaczniesz potrzebować więcej spokoju i czasu do namysłu. Dobry nastrój nie powinien cię opuścić, choć w tym miesiącu możesz czuć się zwyczajnie przemęczony nie tylko pracą, ale i nadmiarem towarzyskich imprez. Trudno będzie namówić cię na wyjście z domu, chętnie poczytasz i pomedytujesz w ciszy. W lipcu masz więcej energii. Zacznij bardziej kierować się intuicją i z uwagą wsłuchasz się w słowa, jakie mówią twoi bliscy. Pewne rodzinne problemy wreszcie uda się rozwiązać.

PRACA I PIENIADZE

Zamiast chować się przed szefem, energicznie zabierzesz się o pracy. Więcej zarobisz, pospłacasz różne zobowiązania i wyplączesz się ze spraw, które nie przynoszą ci zysku. Dlatego warto wykorzystać różne znajomości i wiadomości, dzięki którym możesz zarobić.
Merkury do 29.06 pomaga ci znaleźć lepsze rozwiązanie na kłopoty czy spiętrzenie obowiązków. Na początku lipca możesz poczuć się poganiany, a ktoś zacznie cię denerwować swoimi uwagami. Lepiej jednak machnąć ręką na głupie pomysły, niż dyskutować z kimś zajadłym i upartym. Słońce w trygonie do twojego znaku pomoże zapanować nad bałaganem.

ZDROWIE
Nakładaj na skórę krem z filtrem, bo w tym miesiącu możesz się porządnie przysmażyć na słońcu. Zdrowie będzie ci dopisywać, a jeśli na coś chorujesz, to od 10.07 Wenus w opozycji do twojego znaku sprzyja znajdowaniu dobrego lekarza.

ZALECENIA SPECJALNE

URODZENI 19.02 – 29.02

Księżyc obudzi twoją intuicję i artystyczne zdolności. Rozwijaj się, ale bądź ostrożny gdy ktoś chce od ciebie dodatkowych pieniędzy za swoje porady lub  usługi. Pilnuj swoich interesów.

URODZENI 1.03 – 10.03
Słońce doda ci wytrwałości. Zadania, jakich się podejmiesz, będą musiały zostać wykonane. Dasz sobie z nimi radę.

URODZENI 11.03 – 20.03

Wenus sprzyja randkom i dobrej zabawie. Idź na imprezę lub do kina, b o dzięki temu będziesz miał o wiele lepszy humor.


Więcej horoskopów dla Ryb

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer