Polecamy

Horoskop numerologiczny na 2018 rok

Horoskop roczny
na 2018 rok

Horoskop chiński na rok Ziemskiego Psa (2018)

Horoskop miłosny
na 2018 rok

Wróżba z tarota na 2018 rok

Wróżba z run na rok 2018

Numerologiczny horoskop miesięczny

Kursy i warszaty w Warszawskiej Szkole Astrologii

Tematy astrologicznych warsztatów czwartkowych (zima i wiosna 2018)

Internetowy kurs
"Astrologia prognostyczna" I-III 2018

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs
"Astrologia elekcyjna" I-III 2018

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs
"Astrologia horarna w praktyce" VI-IX 2018

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs
"Astrologia dla początkujących" IX-XII 2018

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs
"Interpretacja solariuszy" IX-XI 2018

Więcej informacji i zapisy

Horoskop dla Ryb na Słońce w Wadze od 23.9.2018 do 21.10.2018

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Dobry klimat

Otoczą cię przyjaźni ludzie. Zdobędziesz nowe wiadomości, bo od 10.10 sprzyja ci trygon Merkurego. Korzystaj z dobrej passy, proś o poradę i ucz się od innych. Planety zadbają, aby niczego ci nie zabrakło.

MIŁOŚĆ
Nie wykręcaj się nawałem obowiązków i idź na randkę, bo będzie wspaniale. Trygon Wenus zapewni powodzenie i dobrą zabawę. W stałych związkach spokojniej. Powodów do sprzeczek będzie mniej, bo ktoś przestanie wtrącać się i doradzać, jak macie postępować. To idealny czas, aby podejmować decyzje związane ze ślubem lub powiększeniem rodziny.

Samotnym Rybom serce żywiej zabije na widok kogoś, kto zostanie im przedstawiony przez przyjaciół. Może ci zależeć na dalszym ciągu znajomości, ale Wenus radzi działać powoli. Niech to ciebie ktoś uwodzi i zdobywa twój numer telefonu. Pod koniec miesiąca możesz liczyć słodkie zwycięstwo!

RODZINA I PRZYJACIELE
Możesz mieć mniej czasu na domowe obowiązki. Niczym perfekcyjna pani domu poszukasz lepszych rozwiązań na różne męczące zadania. Nauczysz wszystkich gotować makaron z sosem i nawet bardzo leniwe osoby opanują sztukę odkurzania i włączania pralki. Wyjdzie ci to na dobre, bo będziesz miał więcej czasu dla siebie. W drugiej połowie miesiąca zajmij się swoimi sprawami i broń się przed gośćmi, którzy będą mieli ochotę wprosić się do ciebie na obiad, gdy ty masz zupełnie inne plany. Jowisz i Merkury w trygonach do twojego znaku sprzyjać będą podróżowaniu, sztuce i odpoczynkowi, a nie poświęcaniu się dla innych.

PRACA I PIENIADZE
Merkury w trygonie od 10.10 dodaje ci odwagi, a kwinkunks Słońca sprzyja załatwianiu różnych trudnych spraw. Powiesz komuś prosto z mostu, co sądzisz o miganiu się od pracy i w porę zapobiegniesz kłopotom. Pamiętaj o grzeczności i uprzejmości, bo coś może sprawić, że będziesz ostry i surowy, gdy tymczasem Wenus sprzyja poprawie relacji z osobami, które dotychczas nie za bardzo cię lubiły. Weekendy sprzyjają zakupom. Szybko znajdziesz to, co chcesz, w dodatku za niewiele pieniędzy. Trygon Jowisza pomoże ci wyjść z długów lub znaleźć nowe źródło dochodów.

ZDROWIE

Słońce radzi dobrze się odżywiać. Na zupach z torebki i kebabach daleko nie zajedziesz. Więcej warzyw i owoców sprawi, że będziesz miał energię, a problemy z żołądkiem nie pokrzyżują twoich ambitnych planów.

ZALECENIA SPECJALNE

URODZENI 19.02 – 29.02

Merkury radzi zadbać o zdrowie. Zwolnij tempa i znajdź chwilę, aby odsapnąć od obowiązków, wyspać się i choć trochę zrelaksować.

URODZENI 1.03 – 10.03
Wenus sprawi, że postanowisz zrobić trochę porządków w swoim życiu uczuciowym. Powiesz wszystkim, jak chciałbyś być traktowany, a jakie zachowania od dawna ci się nie podobają.

URODZENI 11.03 – 20.03
Jowisz pomoże ci podjąć ważne decyzje i sprawi, że będziesz pewny siebie i dobrze zorganizowany. Dasz sobie radę ze wszystkimi obowiązkami.


Więcej horoskopów dla Ryb

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer