Horoskop dla Ryb na Słońce w Pannie od 23.8.2017 do 21.9.2017

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Twoje życie uczuciowe rozkwitnie

Nie przejmuj się drobiazgami, a wszystko będzie dobrze. Potrzebować będziesz odskoczni od prozy codziennego życia. Poczujesz przypływ odwagi i życiowej energii. Nie odrzucaj zaproszeń na weekendowe wyjazdy i towarzyskie imprezy. Planety sprzyjają rozwijaniu artystycznych talentów, zajmowaniu się hobby i towarzyskim spotkaniom.

MIŁOŚĆ
Będziesz uwodzicielski i atrakcyjny dla przedstawicieli płci przeciwnej, ale unikaj flirtów przez internet. Partner może być zazdrosny, jeśli zaczniesz pod byle pretekstem logować się do sieci. Opozycja Merkurego od 10.09 sprzyja za to wspólnym wyjazdom, odpoczynkowi i zajmowaniu się waszym ulubionym hobby.

Samotne Ryby będą niezdecydowane i bardzo zmienne. Niezwykle łatwo kogoś oczarujesz, a potem będziesz zaskoczony propozycją randki lub romantycznego jesiennego wyjazdu. Słuchaj swojego serca, a nie popełnisz w miłości błędu.

RODZINA I PRZYJACIELE
Miesiąc sprzyja szybkim remontom, porządkom i większym zakupom.  Być może ktoś, z kim się bardzo liczysz, zapowie się do ciebie z wizytą. Zacznie ci zależeć na tym, co na temat twojej siedziby i rodziny sądzą sąsiedzi i dalsi krewni. Nie popadaj w przesadę podczas zakupów mebli lub agd, bo możesz mieć zachcianki, które będą kosztować fortunę. Kieruj się własnym gustem i doświadczeniem, a nie dobrymi radami sprzedawców. W drugiej połowie września więcej spokoju.

PRACA I PIENIADZE
Na ambitne zadania i nowe obowiązki nie będziesz miał teraz ani siły, ani ochoty. Na szczęście problemów w pracy będzie mniej i uda ci się schować przed nadaktywnym szefem. Na zebraniach uśmiechaj się do wszystkich, ale nie daj się wmanewrować w cudze kłopoty. Będzie wesoło i mile spędzisz czas, a zdobyte umiejętności kiedyś ci się przydadzą. Jeśli prowadzisz własny biznes, to Merkury sprzyja udanym interesom. Będziesz mógł liczyć na więcej klientów i przypływ gotówki.

ZDROWIE
Mars doda ci animuszu i sprawi, że nie złamie cię przeziębienie ani grypa. Nie noś tylko ciężkich siatek! Saturn będzie osłabiał twoje siły witalne i opóźniał leczenie różnych, nawet drobnych dolegliwości. Odpoczywaj i relaksuj się, kiedy możesz.

ZALECENIA SPECJALNE
URODZENI 19.02 – 29.02
Słońce sprzyja sukcesom, ale zadbaj o dobre relacje z ludźmi. Praca i obowiązki to nie wszystko! Bądź sympatyczny, pomagaj i doradzaj, a jeszcze lepiej na wszystkim wyjdziesz.

URODZENI 1.03 – 10.03
Wenus sprawi, że będziesz ostrożny i nostalgiczny. Uporządkuj albumy z rodzinnymi zdjęciami, zadzwoń do krewnych, którzy zawsze wiedzieli, jak poprawić ci humor.

URODZENI 11.03 – 20.03
Merkury pomaga spotykać się z przyjaciółmi i odkrywać nowe rozrywki. Zapisz się na zumbę lub odkryj, jak przyjemnie jest razem ćwiczyć jogę.


Więcej horoskopów dla Ryb

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać; alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkł‚ady dla samotnych: Czas na miłość‡, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mundalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepowiednie polityczne siedemnastowiecznego astrologa Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co pomoże ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 12W 12 numerze "Astrologii Profesjonalnej" publikujemy artykuł Izabeli Podlaskiej-Konkel o interpretacji horoskopów horarnych dotyczących pytań o sprawy zawodowe, cenę produktu, rządy i werdykt sądu oraz finał sprawy oraz tekst o tym, jak interpretować horoskopy wydarzeniowe. Ewa Krajewska przedstawia znaczenia dziewiątego domu, a Ewa Seydlitz odtwarza chronologię przepowiedni Nostradamusa.

Zamów aktualny numer