Polecamy

Horoskop numerologiczny na 2018 rok

Horoskop roczny
na 2018 rok

Horoskop chiński na rok Ziemskiego Psa (2018)

Horoskop miłosny
na 2018 rok

Wróżba z tarota na 2018 rok

Wróżba z run na rok 2018

Numerologiczny horoskop miesięczny

Kursy i warszaty w Warszawskiej Szkole Astrologii

Tematy astrologicznych warsztatów czwartkowych (zima i wiosna 2018)

Internetowy kurs
"Astrologia prognostyczna" I-III 2018

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs
"Astrologia elekcyjna" I-III 2018

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs
"Astrologia horarna w praktyce" VI-IX 2018

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs
"Astrologia dla początkujących" IX-XII 2018

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs
"Interpretacja solariuszy" IX-XI 2018

Więcej informacji i zapisy

Horoskop dla Ryb na Słońce w Lwie od 22.7.2018 do 22.8.2018

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Staniesz się duszą towarzystwa

Mars i Wenus sprawią, że twoje życie towarzyskie odżyje. Jowisz pomoże ci w każdej sprawie. Twoje wysiłki nie pójdą na marne. Przekonasz rodzinę do słusznych decyzji, pomożesz znajomym wyplątać się z kłopotów. Pod koniec miesiąca wszyscy będą ci dziękować!

MIŁOŚĆ
W twoim sercu będzie teraz bardzo gorąco! Wenus zapewni ci powodzenie. Postaraj się więcej czasu spędzać na rozrywkach i zabawie. Uważaj tylko, aby partner w sierpniu nie poczuł się zazdrosny o kogoś, kto nagle zacznie do ciebie wydzwaniać pod byle pretekstem. Pokusa flirtu będzie duża, ale ty zachowaj rozsądek. W sierpniu wspólny wyjazd nawet na weekend ożywi waszą relację.

Samotne Ryby mogą liczyć na romantyczne uniesienia i niezwykłe zbiegi okoliczności. Zadzwonią dawni wielbiciele, a na wakacjach wpadniesz na kogoś, z kim miło spędzisz czas. Mars po 13.08 pomoże pozbyć się wspomnień i nawyków, które przeszkadzają ci znaleźć szczęście w miłości. Jowisz doda ci zdecydowania i pewności siebie.

RODZINA I PRZYJACIELE
Ktoś przyniesie zaskakujące informacje o rozwodzie lub kłopotach w związku znajomych. Będziesz doradzać, pomagać i komentować, a może nawet pośredniczyć między nadąsanymi kochankami. Uważaj, żeby potem nie pogniewali się na ciebie! W lipcu będzie nieco spokojniej, a Wenus sprzyja twoim rodzinnym sprawom. To dobry czas, aby poświęcić więcej czasu rodzicom lub starszym krewnym, powspominać dawne czasy i nacieszyć pięknym dniem. W sierpniu dobrze jest zabrać się za duże porządki, zrobić przegląd garderoby i pozbyć się zbędnych rzeczy, które zagracają kąty.

PRACA I PIENIADZE
Jowisz sprzyja owocnej współpracy i szukaniu wspólników lub pomocników. Zakładaj firmę, rozpoczynaj nowe projekty, a na pewno szybko zobaczysz efekt swojej pracy. Wenus w opozycji do twojego znaku do 7.08 pomoże ci szybko i łatwo zdobyć wiadomości, na jakich od dawna ci zależało. Niektóre z nich okażą się bardzo cenne, a dzięki innym uratujesz trudną zawodową sytuację. Dlatego o wszystko pytaj i we wszystko się wtrącaj, bo w tym miesiącu to ty jesteś mądrzejszy od innych i możesz z tego powodu więcej zarobić. Po 7.08 zrób rachunki i szukaj różnych promocji, a sporo zaoszczędzisz. Jowisz i Wenus sprzyjają odzyskiwaniu długów i szukaniu tańszych ofert u dostawców telefonu lub Internetu.

ZDROWIE
Będziesz w bardzo dobrej kondycji. Wenus korzystnie wpłynie na twoją urodę. To dobry miesiąc, aby zadbać o paznokcie, zrobić ładny manicure i pedicure. Od 13.08 Mars znajdzie się w sekstylu do twojego znaku i zachęci cię do wakacyjnych wycieczek. Świeże powietrze doskonale ci zrobi. Uważaj jednak na kontuzje, ostrożnie ćwicz na siłowni, nie przemęczaj się na spacerze czy podczas treningu.


ZALECENIA SPECJALNE
URODZENI 19.02 – 29.02

Wenus pokaże drogę do spełnienia marzeń. Pokonasz konkurencję, pozbędziesz się zaległości. Nie siedź na laurach, tylko działaj aktywnie!

URODZENI 1.03 – 10.03
Merkury pomoże ci zyskać uznanie. Ktoś ważny cię zapamięta, co bardzo przyda się w przyszłości. Zajmij się swoją karierą, pilnuj spraw zawodowych.

URODZENI 11.03 – 20.03
Jowisz radzi ci zwolnić tempo i odpocząć. Od sierpnia będziesz mieć więcej energii życiowej i ochoty do spotykania się z przyjaciółmi.


Więcej horoskopów dla Ryb

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer