Horoskop dla Ryb na Słońce w Pannie od 23.8.2019 do 22.9.2019

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Wszystko się może zdarzyć

Przed tobą wyjątkowy miesiąc. Planety ustawią się w wyjątkowo dobrych układach do twojego znaku, wykorzystuj więc każdą okazję, żeby poprawić swoją sytuację. W każdym wydarzeniu będzie coś dobrego i inspirującego. Nie przejmuj się drobiazgami, a wszystko będzie dobrze. Podczas nowiu Księżyca 29-30.08 naprzeciwko twojego znaku wprowadzi w twoje życie nowe osoby lub przypomni ci o tych, z którymi od dawna nie miałeś kontaktu. Podczas pełni Księżyca w twoim znaku 13-14.09 wszystko się może zdarzyć, odważ się więc wprowadzić swoje marzenia w życie.

MIŁOŚĆ
Będziesz uwodzicielski i atrakcyjny dla przedstawicieli płci przeciwnej, ale unikaj flirtów przez internet. Partner może być zazdrosny, jeśli zaczniesz pod byle pretekstem logować się do sieci. Opozycja Merkurego od 29.08 do 14.09 sprzyja za to wspólnym wyjazdom, odpoczynkowi i zajmowaniu się waszym ulubionym hobby. Podczas pełni 13-14.09 zróbcie razem coś wyjątkowego i romantycznego.

Samotne Ryby będą niezdecydowane i bardzo zmienne. Niezwykle łatwo kogoś oczarujesz, a potem będziesz zaskoczony propozycją randki lub romantycznego wrześniowego wyjazdu. Słuchaj swojego serca, a nie popełnisz w miłości błędu. Wenus (do 14.09) i Mars naprzeciwko twojego znaku pomogą ci przeżyć niezapomniane chwile podczas romantycznych randek.

RODZINA I PRZYJACIELE
Miesiąc sprzyja szybkim remontom, porządkom i większym zakupom.  Być może ktoś, z kim się bardzo liczysz, zapowie się do ciebie z wizytą. Zacznie ci zależeć na tym, co na temat twojej siedziby i rodziny sądzą sąsiedzi i dalsi krewni. Nie popadaj w przesadę podczas zakupów mebli lub agd, bo możesz mieć zachcianki, które będą kosztować fortunę. Kieruj się własnym gustem i doświadczeniem, a nie dobrymi radami sprzedawców. W drugiej połowie września będziesz mieć więcej spokoju.

PRACA I PIENIADZE
Na ambitne zadania i nowe, ciężkie obowiązki nie będziesz miał teraz ani siły, ani ochoty. Na szczęście problemów w pracy będzie mniej i uda ci się schować przed zbyt aktywnym i agresywnym szefem. Mars może jednak powodować, że będziesz nerwowy, Nie daj się więc ponieść negatywnym emocjom, a wszystko będzie się układać po twojej myśli. Na zebraniach uśmiechaj się do wszystkich, ale nie daj się wmanewrować w cudze kłopoty. Będzie wesoło i mile spędzisz czas, a zdobyte umiejętności kiedyś ci się przydadzą. Jeśli prowadzisz własny biznes, to Merkury od 29.08 do 14.09 sprzyja udanym interesom. Będziesz mógł liczyć na więcej klientów i przypływ gotówki. Dni przed pełnią Księżyca w twoim znaku, która ma miejsce 13-14.09, mogą być nerwowe, ale i owocne w spotkania i ciekawe propozycje.

ZDROWIE
Mars w opozycji do twojego znaku doda ci animuszu i sprawi, że nie złamie cię przeziębienie ani grypa. Nie noś tylko ciężkich siatek! Możesz naderwać sobie mięsień, jeśli bohatersko zaczniesz sam taszczyć zgrzewkę wody i kilka wielkich siatek.


ZALECENIA SPECJALNE

URODZENI 19.02 – 29.02

Słońce sprzyja sukcesom, ale zadbaj o dobre relacje z ludźmi. Praca i obowiązki to nie wszystko! Bądź sympatyczny, pomagaj i doradzaj, a jeszcze lepiej na wszystkim wyjdziesz.

URODZENI 1.03 – 10.03
Wenus sprawi, że będziesz ostrożny i nostalgiczny. Uporządkuj albumy z rodzinnymi zdjęciami, zadzwoń do krewnych, którzy zawsze wiedzieli, jak poprawić ci humor.

URODZENI 11.03 – 20.03

Merkury pomoże spotykać się z przyjaciółmi i odkrywać nowe rozrywki. Zacznij tańczyć lub odkryj, jak przyjemnie jest razem ćwiczyć jogę.


Więcej horoskopów dla Ryb

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer