Horoskop dla Ryb na Słońce w Wadze od 22.9.2021 do 22.10.2021

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Będzie łatwiej

Dojdziesz do wniosku, że najbardziej ze wszystkiego potrzebujesz spokoju i odpoczynku. Skup się swoim wnętrzu i uczuciach, przemyśl ważne decyzje z ostatnich miesięcy. Lepiej teraz trzymać się z daleka od męczących i ryzykownych spraw. Taka taktyka pozwoli ci nabrać się i pozbyć się niepotrzebnych zobowiązań.

MIŁOŚĆ
Zapowiada się spokojny miesiąc, choć twoje emocje będą bardzo zmienne. Nie dasz jednak zbyt wiele po sobie poznać i będziesz chciał myśleć o swoich miłosnych sprawach w samotności. Staniesz się też zazdrosny, namiętny i bardzo pewny siebie. W razie miłosnych wątpliwości nie wpadaj w panikę, tylko zaczekaj  i wyjaśnij sytuację.
Samotne Ryby mogą narzekać na swój los, a nawet zaangażować się w dziwną lub tajemniczą znajomość. Nie obiecuj zbyt wiele osobie, której dobrze nie znasz. Przez cały miesiąc szczęście bardzo ci sprzyja, ale od 6.10 będziesz też pomagać przyjaciołom. Słuchaj zwierzeń, pocieszaj i wycieraj im łzy, ale nie bierz na siebie odpowiedzialności za cudze decyzje.
Ryby w stałych związkach czeka dobry czas na pielęgnowanie uczuć i planowanie wspólnej przyszłości. Teraz będziesz chciał przebywać jak najwięcej sam na sam z ukochaną osobą. Wyjazdy i spotkania z przyjaciółmi mogą przecież poczekać.

RODZINA I PRZYJACIELE

Nie rób niczego na siłę i po prostu daj sobie wolne od codziennych trosk i zmartwień. Jeśli okaże się, że czas z czegoś  zrezygnować, to zrób to bez żalu. Zabierz się za niezbędne porządki i nie przejmuj wciąż sprawami, na które nie masz wpływu. Nie martw się też tym, że będzie trochę mniej spotkań towarzyskich czy propozycji zawodowych. Teraz jest ważne, żebyś zrozumiał, czego ty sam pragniesz i potrzebujesz. Przebywanie w pobliżu osób, które są ci życzliwe będzie dla ciebie największą nagrodą i odpoczynkiem.
Po 6.10 czeka cię więcej ważnych spraw związanych z pracą lub nauką. Zdecydujesz się coś zakończy lub zmienić nieaktualne zasady. Koniunkcja Neptuna sprzyja też ujawnianiu różnych tajemnic, a nawet intryg. Bądź wtedy sprawiedliwy i nie odgrywaj się na ludziach, którzy w czymś ci zawinili.

PRACA I PIENIĄDZE

W pracy będziesz wyciszony i mniej aktywny niż zwykle. Możesz mieć po prostu dosyć biegania, pośpiechu i zbyt wielu spraw na głowie. Nadszedł czas, aby zatrzymać się i spokojnie przemyśleć wydarzenia z ostatnich miesięcy. Dopiero od 7.10 obudzi się w tobie ambicja. Planeta Wenus znajdzie się wtedy w kwadraturze do twojego znaku. Szybko nadrobisz to, czego nie udało się załatwić we wrześniu. Być może jednak będziesz musiał zastąpić kogoś leniwego lub mniej zdolnego, albo szef zleci ci dodatkowe obowiązki. Dzięki wytrwałej pracy dasz sobie radę z ambitnymi zadaniami. Nie pozwól się tylko poganiać i pamiętaj o wszystkich ważnych terminach. Nie wstydź się też pytań, które innym wydawać się będą  dziecinne czy oczywiste. Dzięki temu zdobędziesz potrzebną ci wiedzę i umiejętności. Nie pozwól też, aby w drugiej połowie października ktoś nieżyczliwy grzebał w twoich papierach lub miał dostęp do twoich spraw. Za wszelką cenę chroń swoją prywatność i nie mieszaj spraw towarzyskich z zawodowymi. Wytrwałość zapewni ci szczęście i korzyści. Poszukujący lepszej pracy będą pełni optymizmu. Bądź wytrwały, ale wykorzystaj też swoje znajomości. Od 7.10 sprzyja ci szczęście. Ryby, które się uczą lub studiują będą chętniej zaglądać do książek, a nawet podejmą się wykonania różnych dodatkowych zadań. Październik sprzyja zdobywaniu dodatkowych dobrych ocen oraz uznania u nauczycieli.

ZDROWIE
Chętnie uporządkujesz różne ważne sprawy, a nawet zrobisz plan pracy i różnych oszczędności. Jednak bez chwili wytchnienia i relaksu możesz w poczuć się przemęczony i zestresowany. Nawet te Ryby, które dotychczas spędzały popołudnia przed telewizorem zapragną odrobiny ruchu i świeżego powietrza. Po 7.10 kwadratura Wenus sprawi, że będziesz bardziej niż zwykle niezadowolony ze swojego otoczenia lub nawet wyglądu. Twoje zachcianki i nastroje będą się zmieniać, a uwagi innych ludzi zaczną cię denerwować. Nie bądź wobec siebie zbyt krytyczny, bo sprytni sprzedawcy naciągną cię na zakupy drogich kosmetyków lub dziwacznych ubrań.

ZALECENIA SPECJALNE

URODZENI 19.02 – 29.02

Saturn w półsekstylu sprzyja poważnym przemyśleniom na temat cudzych zarobków i interesów. Ostrożnie ze zwierzeniami. Przy okazji odkrywania cudzych sekretów okaże się, ktoś tropi twoje błędy.

URODZENI 1.03 – 10.03
Marzysz o tym, aby cię wszyscy lubili? Wreszcie może się to spełnić. Wenus w trygonie pomoże ci zdobyć uznanie, nie bój się publicznych wystąpień i prezentacji. Usmiechaj się bądź i pewny siebie.

URODZENI 11.03 – 20.03
Poczujesz się zmęczony nadmiarem obowiązków, a ludzie mogą wydawać się mało pomocni. Nie denerwuj się na nich, tylko znajdź coś, co cię odstresowuje. Wenus w trygonie radzi nie angażować się w trudne sytuacje, zadbaj o spokój i wygodę.


Więcej horoskopów dla Ryb

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebna interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dÂźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer