Horoskop dla Ryb na Słońce w Bliźniętach od 20.5.2017 do 20.6.2017

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Nowe wyzwania

Czekają cię nowe wyzwania. Ktoś postawi przed tobą różne wymagania, które okażą się trudne do spełnienia, ale dadzą ci satysfakcję. Bądź cierpliwy i przestrzegaj zasad, bo tylko na tym zyskasz.

MIŁOŚĆ
Dbaj o swój związek, bo choć szczęście ci sprzyja, to na początku miesiąca partner może być zazdrosny. Nawet niewinna pogawędka z przystojnym ochroniarzem może wywołać burzę. Z powodu kwadratury Słońca i Marsa (do 4.06) także zawodowe sprawy mogą być ważniejsze od randek i obietnic, jakie składałeś. Od 6.06 możesz liczyć na pomoc Wenus, która znajduje się w sekstylu do twojego znaku. To sprzyja za to odkrywaniu nowego hobby lub uprawianiu razem sportu. Jeśli w wasz związek wtargnęła nuda, to najwyższy czas coś ciekawego razem zrobić.

RODZINA I PRZYJACIELE
Bez chwili popołudniowego wytchnienia możesz w poczuć się przemęczony i zestresowany. Nawet te Ryby, które dotychczas spędzały majowe popołudnia na grze w tenisa lub jeżdżeniu na rowerze, zapragną teraz poleżeć sobie na leżaku. Twoje nastroje będą się zmieniać, a uwagi domowników na temat twojego stylu życia zaczną cię denerwować. Nie bądź wobec świata zbyt krytyczny, bo od 6.06 sprzyja ci sekstyl Wenus. Przyjaciele poprawią ci humor, a pomysł wybrania się na imprezę lub większy koncert okaże się strzałem w dziesiątkę!

PRACA I PIENIADZE
Początek miesiąca sprzyja dodatkowym obowiązkom. Mów o tym, jak bardzo się starasz, a nawet poświęcasz dla firmy. Im więcej zamieszania wokół siebie zrobisz, tym więcej na tym zyskasz. Jeśli będziesz grzecznie czekać i stać w kącie, to stracisz szansę na dodatkowy zarobek. W czerwcu znajdziesz czas zabrać się za porządki w służbowych sprawach i domowych rachunkach. Nie pozwól, aby ktoś obcy miał dostęp do twoich spraw, bo każdy będzie ciekawy ile zarabiasz. Chroń teraz swoją prywatność i nie mieszaj spraw towarzyskich z zawodowymi, a spędzisz resztę tygodnia w spokoju. Finansowego polepszenia możesz spodziewać się od 6.06.

ZDROWIE
Możesz teraz robić kontrolne badania, a także wzmacniać i oczyszczać organizm. Jeśli chcesz przejść na dietę, to teraz będzie ci łatwiej wdrożyć zdrowsze nawyki. Od 6.06 sekstyl Wenus sprzyja wysypianiu się i leniuchowaniu. Na forsowne ćwiczenia i dalekie piesze wycieczki trudno będzie cię teraz namówić.

ZALECENIA SPECJALNE
URODZENI 19.02 – 29.02
Słońce zapewni ci szczęście w podróży. Jeśli masz coś do załatwiania na mieście lub w dalszej okolicy, to załatwi to pod koniec miesiąca.

URODZENI 1.03 – 10.03
Pluton zachęci cię do nauki. Kupisz ciekawe książki, wyszperasz w Internecie bardzo ciekawe informacje. To dobry czas dla Ryb, które muszą zdawać egzaminy.

URODZENI 11.03 – 20.03
Merkury radzi pilnować zawodowych spraw. Ktoś będzie mądrzejszy niż powinien, a potem to ty będziesz musiał ratować wszystkich z kłopotów.


Więcej horoskopów dla Ryb

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 12W 12 numerze "Astrologii Profesjonalnej" publikujemy artykuł Izabeli Podlaskiej-Konkel o interpretacji horoskopów horarnych dotyczących pytań o sprawy zawodowe, cenę produk­tu, rządy i werdykt sądu oraz finał sprawy oraz tekst o tym, jak interpretować horoskopy wydarzeniowe. Ewa Krajewska przedstawia znaczenia dziewiątego domu, a Ewa Seydlitz odtwarza chronologię przepowiedni Nostradamusa.

Zamów aktualny numer