Horoskop dla Ryb na Słońce w Rybach od 19.2.2020 do 19.3.2020

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Szczęście do ludzi

Miesiąc sprzyja pozytywnym zmianom. Będziesz energiczny, wesoły i otwarty na nowe propozycje. Chwytaj nowe okazje, nie martw się o przyszłość. Co teraz zaczniesz, będzie się rozwijać. Słońce i Merkury w twoim znaku dodadzą ci sił i odwagi do inspirujących zadań. Nów Księżyca w twoim znaku zodiak 22-23.02 pomoże ci rozwiązać pewną zagadkę.

MIŁOŚĆ
Wpływ planet nastroi cię sentymentalnie. Staniesz się wyrozumiały i serdeczny, a nawet darujesz partnerowi przykrości, jakie ci kiedyś sprawił. To czas odnowienia uczuć i pracy nad związkiem, która przyniesie wspaniałe efekty. Weekendy spędźcie tylko we dwoje, zamiast poświęcać czas krewnym. 22-23.02 nów Księżyca w koniunkcji do twojego znaku sprzyja ważnym decyzjom i miłosnym czarom.

Samotne Ryby będą miały duże powodzenie. Rozwój miłosnych wypadków zależeć jednak będzie od twoich decyzji, bo to ty będziesz wybierać i decydować. Jeśli ktoś ci się nie podoba, od razu mu to powiedź. Szkoda czasu na nudne randki, szukaj księcia z bajki, bo teraz możesz go znaleźć. Od 5.03 wielkie powodzenie w miłości.

RODZINA I PRZYJACIELE
Zajmij się teraz poprawą relacji z ludźmi. Zapomnij o konfliktach i urazach, które ostatnio nie dawały ci spokoju. Teraz rodzinne sprawy zaczną się układać po twojej myśli. szczególnie starsi krewni zaczną się z tobą bardziej liczyć. Nie warto myśleć o dawnych konfliktach ani wypominać komuś, co dawniej powiedział. W marcu możesz liczyć na dobre wiadomości i towarzyskie wydarzenia, których finał okaże się bardzo pozytywny. Spotkasz przyjaciół z dzieciństwa, którzy zaproszą cię do korzystnej dla wszystkich współpracy. Warto więcej bywać, korzystać z kulturalnych atrakcji. Także nowe znajomości będą udane. Podczas nowiu Księżyca i zaćmienia Słońca 9.03 znajdź czas na marzenia, szukaj odpowiedzi na ważne pytania.

PRACA I PIENIADZE
Słońce w twoim znaku bardzo sprzyja nawiązywaniu współpracy z różnymi ważnymi i wpływowymi osobami. Będziesz wszędzie mile widziany. Warto jeździć na szkolenia lub konferencje, więcej bywać na służbowych spotkaniach. Do 4.03 i po 16.03  możliwe są propozycje zmiany stanowiska lub awansu. Jeśli szukasz nowej pracy, to masz szansę na ciekawe oferty. Dobrze wypadniesz na rozmowach kwalifikacyjnych i będziesz miał szansę wreszcie znaleźć posadę, jaka będzie ci się podobać. Zapowiada się też przypływ gotówki. Zanim jednak kupisz sobie coś nowego, spłać stare zobowiązania i długi. W tym miesiącu za sprawą sekstylu Jowisza możesz mieć więcej pokus, którym trzeba się będzie oprzeć. Uważaj na promocje i oferty sklepów wysyłkowych, bo możesz kupić coś w złym rozmiarze lub kolorze. Przez cały miesiąc masz bardzo dobrą rękę do finansów, ale lepiej oszczędzać i pomyśleć o większych inwestycjach domowych.


ZDROWIE

Słońce sprawi, że będziesz chętnie uprawiał sport. Zdrowie ci dopisze. Ruszysz się z kanapy, nabierzesz wigoru. Choć będziesz w bardzo dobrej formie, to dbaj o bezpieczeństwo. Na nartach noś kask, a na spacerze uważaj, żeby się nie poślizgnąć.

ZALECENIA SPECJALNE

URODZENI 19.02 – 29.02

Słońce sprawi, że twoje życie stanie się przyjemniejsze. W weekendy odpocznij i odreaguj stresy. Idź na randkę lub zajmij się sztuką. To także dobry miesiąc na ważne miłosne decyzje.

URODZENI 1.03 – 10.03
Merkury sprzyja podejmowaniu mądrych decyzji, które dotyczą twojej pracy lub kariery. Energicznie zabierzesz się  za porządki i wyrzucisz to, co dawno przestało być potrzebne.

URODZENI 11.03 – 20.03

Mars sprawi, że twoje decyzje mogą zostać poddane ocenie. Nie przejmuj się zdaniem zazdrośników, a z życzliwej krytyki wyciągnij wnioski i dalej rób to, co sprawia ci przyjemność.


Więcej horoskopów dla Ryb

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer