Horoskop dla Ryb na Słońce w Baranie od 20.3.2021 do 18.4.2021

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Powodzenie w miłości

Unikaj stresów i problemów, bo szkoda na nie twojego zdrowia. Merkury w koniunkcji do twojego znaku do 3.04 sprzyja dobrej zabawie i zawieraniu nowych znajomości. Będziesz miał także powodzenie w miłości. A po Wielkanocy spokojniej, zregenerujesz siły i nacieszysz się wiosną.

MIŁOŚĆ

Neptun w koniunkcji wniesie w twoje miłosne życie więcej spokoju, ale też sprzyjać będzie odkrywaniu różnych tajemnic i sporów, które narosły między tobą, a partnerem. Merkury w twoim znaku na szczęście do 3.04 sprzyja coraz lepszej komunikacji. Rozmawiaj o tym, co czujesz, a znów będziecie blisko siebie. Od 14.04 Wenus znajdzie się w sekstylu, a to obudzi namiętności. Jeśli w wasz związek wtargnęła nuda, to najwyższy czas coś ciekawego razem zrobić. Będziesz miał powodzenie, dobry humor i różne trudne miłosne sytuacje nie będą cię niepokoić.
Samotne Ryby będą rozmowne i ciekawskie. Nawet w Internecie możesz poznać kogoś, z kim spędzisz mile czas i przy kim będziesz się bardzo dobrze czuć. Z Baranem lub Strzelcem stworzysz zgrany duet. Jednak największe sukcesy nadejdą dopiero od 14.03, kiedy Wenus znajdzie się w korzystnym sekstylu.
 
RODZINA I PRZYJACIELE
W rodzinnych sprawach wreszcie więcej spokoju, luzu i wzajemnego zrozumienia. Dobry czas, aby częściej spędzać czas z dziećmi i młodzieżą. Zamiast jednak planować teraz wielkie porządki, lepiej znajdź czas na hobby, sztukę i randki. Wielkanoc okaże się spokojna i udana. Uda ci się nawet częściej rozmawiać z przyjaciółmi, a nawet planować różne przyszłe rozrywki lub wyjazdy. Nie myśl tylko o starych plotkach i konfliktach, bo szczęście ci w kwietniu sprzyja i będziesz mógł ze wszystkimi się wreszcie pogodzić. A jeśli czujesz się samotny, to śmiało szukaj nowych znajomych. Teraz masz szansę znaleźć towarzystwo, w którym poczujesz się swobodnie i miło.
 
PRACA I PIENIĄDZE
Będziesz miał szczęście, dlatego warto spotykać się z ludźmi, negocjować i przedstawiać swoje pomysły. Merkury w koniunkcji do twojego znaku do 2.03 sprzyja odkurzaniu dawnych planów i przystosowywaniu ich do nowej sytuacji. Ktoś ci w czymś pomoże lub trafnie podpowie. A jeśli w pracy się nudzisz, to odkryjesz nowe zainteresowania lub wpadniesz na pomysł nauki nowego języka. Bądź tylko konsekwentny, bo to, co teraz zrobisz dla swojej edukacji, będzie się bardzo opłacić. Od 14.03 Wenus w sekstylu radzi ci abyś nie chował się za cudzymi plecami, tylko otwarcie mówił o swoich zaletach. Wenus pomoże też rozwiązywać różne zagadki. W szufladzie na samym dnie leżeć może dokument, którego szukałeś lub wreszcie nadejdzie ważna wiadomość.
 
ZDROWIE
Miesiąc sprzyja dbaniu o zdrowie i urodę. Nic nie będzie ci dolegać, ale ostrożnie z ciastkami, cukrem i batonikami, bo będziesz po nich ciężki i senny. Przekonaj się do jabłek, orzechów i marchewek. Pamiętaj też, że Mars wciąż znajduje się w kwadraturze. Jeśli się zdenerwujesz lub przemęczysz, grozi ci atak migreny. Aby temu zapobiec, warto trochę więcej się ruszać. Wolne chwile wykorzystaj na poprawianie kondycji. Sport lub nawet spacer pomoże ci osiągnąć spokój ducha.
 
ZALECENIA SPECJALNE

URODZENI 19.02 – 29.02
Uran w sekstylu do twojego dekanatu zachęci cię do nauki, dyskusji i spotykania się z przyjaciółmi. Będziesz aktywny i pewny siebie. Jeśli się uczysz lub zdajesz egzaminy, to dostaniesz dobre oceny.
 
URODZENI 1.03 – 10.03
Znajd czas na spotkania z przyjaciółmi, bo będziesz lubiany i popularny. Jeśli szukasz nowego towarzystwa, to masz teraz idealny czas na nowe, wartościowe znajomości. Nawet w Internecie może być ciekawie!
 
URODZENI 11.03 – 20.03
Wenus w koniunkcji do twojego dekanatu zapewni ci powodzenie. Możesz teraz zabierać się za ważne sprawy i ambitne zadania. Przybędzie ci sił, a ludzie będą chętnie robić to, o co ich poprosisz.


Więcej horoskopów dla Ryb

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebna interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dÂźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer