Horoskop dla Ryb na Słońce w Wodniku od 20.1.2019 do 18.2.2019

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Słuchaj swojej intuicji

Słońce znajduje się w półsekstylu do twojego znaku, a więc lepiej zajmować się swoimi sprawami, niż angażować się w cudze kłopoty. Nie bagatelizuj swoich przeczuć, słuchaj intuicji. Przez cały miesiąc sporo się będzie działo. Bądź uprzejmy i rób to, co do ciebie należy, a trudne sytuacje wyjaśnią się na twoją korzyść.

MIŁOŚĆ
Poczujesz tęsknotę za romantyczną miłością, ale nie stawiaj wszystkiego na jedną kartę i nie psuj związków, które działają dobrze. Wenus od 3.02 pomoże ci ustalić, czego chcesz i jak wyobrażasz sobie bycie razem. Ale jeśli ktoś podrywa twoją drugą połowę, to bądź bezwzględny! Mars od 14.02 doda ci sił, pokażesz na co cię stać i przegonisz niektóre dwulicowe osoby ze swojego towarzystwa.

Samotne Ryby będą zmienne w swoich zachciankach. Możliwe są teraz szalone romanse i flirty, czemu sprzyjają Wenus i Neptun. Baw się dobrze, ale nie umawiaj się z byle kim i byle gdzie. Najpierw się wszystkiego dowiedz o tej osobie, a dopiero potem podejmij decyzję.

RODZINA I PRZYJACIELE
Ktoś starszy postawi przed tobą różne wymagania, które okażą się prawdziwym logistycznym wyzwaniem. Coś trzeba będzie przywieźć, przewieść lub dostarczyć i trudno będzie skoordynować działania całej rodziny. Bądź cierpliwy i optymistyczny, a uporasz się ze wszystkimi sprawami. Jeśli się wściekniesz, nic nie wskórasz. W lutym masz szansę wyjaśnić różne tajemnice, które ostatnio cię nurtowały. Od 10.02 Merkury w twoim znaku sprawi, że zrozumiesz i zaakceptujesz czyjeś kontrowersyjne decyzje.

PRACA I FINANSE

Niczego nie odkładaj na później, bo planety obudzą twoją ambicję, pogania cię, ale też we wszystkim ci pomogą. Walcz o swoje sprawy i większe pieniądze. Będziesz dobrze zorganizowany i spostrzegawczy. Merkury przyniesie ci ciekawe spotkania i pouczające dyskusje, ale też więcej ważnych zadań. Coś trzeba będzie nadrobić, uporządkować i omówić w szerszym gronie. Mimo wielu ważnych obowiązków postaraj się o siebie trochę bardziej dbać, jedz o regularnych porach i rób sobie przerwy na odpoczynek. Mars radzi ci zwracać uwagi na potrzeby własnego organizmu, bo inaczej staniesz się zdekoncentrowany i nerwowy. Nie szastaj pieniędzmi i dobrze zaplanuj wydatki, bo wciąż ogranicza cię kwadratura Neptuna.

ZDROWIE
Uważaj na siebie! Nie jest to dobry czas na borowanie zębów czy operacje kosmetyczne. Za to odchudzanie, sport i budowanie mięśni dadzą szybkie i dobre rezultaty. Po 10.02 możesz znaleźć idealną dla siebie dietę lub sport, który stanie się twoim hobby.


Więcej horoskopów dla Ryb

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer