Horoskop dla Ryb na Słońce w Baranie od 20.3.2017 do 19.4.2017

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Poczujesz przypływ sił

W tym miesiącu nawet najbardziej powolne i nieobecne duchem Ryby zaczną energicznie działać. Jeśli przygotujesz się na zaskakujące i nowe wiadomości, to nie będziesz musiał w ostatniej chwili zmieniać wielkanocnych planów.

GŁÓWNE WYDARZENIA
Już w marcu odkryjesz w sobie ducha przedsiębiorczości i zacznie ci zależeć na tym, aby w każdej sprawie jak najlepiej wypaść. Nie pozwolisz, aby inni za ciebie decydowali. Półsekstyl Słońca uczyni cię pewnym siebie i upartym. 3.04 planeta Wenus wkroczy ruchem wstecznym do twojego znaku zodiaku. Wiele trudnych spraw okaże się łatwiejszych do załatwienia. Możesz mieć więcej wydatków, które będą związane z domem i rodziną. Zainteresujesz się możliwościami poważnych inwestycji, kupnem mieszkania lub odpowiedniej działki. Niektóre Ryby poczują się tak zestresowane wymaganiami swoich bliskich, że zaczną rozglądać się za bardziej dochodową pracą! Po Świętach uda ci się znaleźć odpowiednich doradców i pomocników. Dzięki nim zdobędziesz wiadomości, które pozwolą ci odnieść sukces. Postaraj się też poświęcić więcej czasu na towarzyskie spotkania, bo dni po 15.04 sprzyjają zawieraniu korzystnych znajomości.

MIŁOŚĆ
W miłości staniesz się teraz uparty i pewny swoich zalet. Zaczniesz myśleć będą przede wszystkim o sobie i swoich przyjemnościach. Jednak jest to też czas cieszenia się różnymi życiowymi przyjemnościami. Po 3.04 poczujesz przypływ miłosnej formy. Planeta Wenus zawita do twojego znaku zodiaku, a wraz z nią przyjdzie powodzenie w miłości. Nadejdzie czas na romantyczne wzruszenia.

Samotne Ryby
nie umówią się z każdą osobą płci przeciwnej, jaką spotkają na swojej drodze. Zainteresujcie się raczej osobą na wysokim stanowisku lub o szerokich wpływach. Z jednym wyjątkiem: romanse z przełożonymi nie wyjdą Rybom na dobre. Od 3.04 Wenus w twoim znaku zodiaku zapewni ci powodzenie i postawi na twojej drodze wyjątkową osobę.

Ryby w stałych związkach
będą w tym miesiącu wyjątkowo łase na miłosne wyznania i prezenty. Drogie perfumy, oryginalna bielizna czy po prostu piękne kwiaty otworzą drogę do ich serca. Zapragniecie być rozpieszczani i uwielbiani. Na realizację tych marzeń możecie liczyć po 3.04.

RODZINA I PRZYJACIELE
Twoje samopoczucie będzie dobre, ale zacznie ci bardziej niż zwykle zależeć na luksusie i wygodzie. Zapewnij sobie sprzyjające warunki pracy lub nauki, nie zgadzaj się na bałagan i zamieszanie. Wiosna sprzyja zakupom wygodnych mebli, nowoczesnych monitorów, telefonów i innych urządzeń biurowych do domu. Będzie warto, bo w Wielkanoc rodzina z podziwem popatrzy na metamorfozę twojego mieszkania. Merkury od 31.03 sprzyja dobrym relacjom ze znajomymi. Przyjaciele dobrze cię zrozumieją. Jednak zamiast żartować, będziesz rozmawiać o różnych ważnych sprawach.

PRACA I PIENIADZE
Półsekstyl Słońca i Merkury, który od 31.03 przebywa w sekstylu do twojego znaku, sprawią, że w sprawach zawodowych staniesz się dokładne i przedsiębiorcze. Zapragniesz cieszyć się uznaniem i energicznie zabierzesz się za nadrabianie służbowych zaległości. Twoja ambicja i wymagania zaskoczą współpracowników. Pierwsza połowa kwietnia to czas bardzo dobrych i dochodowych pomysłów! Od 3.04 Wenus przebywa w twoim znaku zodiaku i pomoże ci podreperować finanse, a nawet znaleźć dochodową okazję. Jednak twoją główną motywacją będą teraz pieniądze i podwyżka. Zapragniesz przede wszystkim mieć i zarabiać więcej. Będziesz zmierzać prosto do celu, nie przejmiesz się nastrojami i humorami innych. Dyskusje na temat podziału obowiązków lub pieniędzy mogą jednak skończyć się nieporozumieniami. Uda ci się je wyjaśnić po Wielkanocy, kiedy pomoże ci wpływ sekstylu Marsa.

Nadchodzące święta będą dla ciebie okazją do zatrzymania się i popatrzenia wstecz, w przeszłość. Przy wielkanocnym stole wyciągniesz wnioski ze swoich porażek i pokrzepisz się zwycięstwami. Po świętach poczujesz nowy przypływ ambicji. Uważaj tylko, aby nie doprowadzić do tego, że obowiązki zawodowe odsuną cię od rodziny i bliskich. Tak zaplanuj czas, aby wszystkich zadowolić.
 
Poszukujący lepszej pracy
mogą w tym miesiącu trochę zwątpić w dobre intencje pracodawców. Wasze oczekiwania finansowe mogą być wyższe niż oferowane stawki. Będziecie jednak uparci, a znajdziecie właściwą ofertę. Od 31.03 planeta Merkury przebywa w sekstylu do waszego znaku, a więc jeśli będziecie działać szybko, to macie szansę na dobrą posadę.

Nauka
Ryby, które się uczą lub studiują będą raczej cieszyć się urokami wiosny, niż wyrażać zachwyt z powodu szkolnych obowiązków. Nie warto jednak odkładać ważnych spraw na ostatnią chwilę. Przerwa świąteczna jest tuż, tuż. Lepiej nie spędzać jej nad książkami! Merkury od 31.03 sprawi, że choć możecie nie być cierpliwi, to staniecie się za to niezwykle spostrzegawczy. Warto się choć trochę postarać! Możecie też liczyć na lepsze oceny z języków obcych.

ZDROWIE
Mars znajduje się w korzystnym sekstylu do twojego znaku zodiaku. Poczujesz przypływ sił i nic nie powinno ci dolegać. Wiosna sprzyja również ciekawym wyjazdom i uprawianiu sportu. Merkury po 31.03 zachęca do spacerowania, a także dbania o zdrowie i szukania informacji na temat ekologicznego stylu życia.

ZALECENIA SPECJALNE
URODZENI 19.02 – 29.02
Słońce sprawi, że będziesz roztargniony, sprzyja też narzekaniu. Weź się w garść i poświęć najważniejszym obowiązkom choć trochę uwagi.

URODZENI 1.03 – 10.03
Neptun pomoże ci cieszyć się urokami życia. Trudne rodzinne sprawy chętnie przełożysz na inny miesiąc, czas sprzyja wizytom u przyjaciół. Będziesz ozdobą każdego towarzystwa.

URODZENI 11.03 – 20.03
Merkury doskonale wpłynie na twój intelekt. Uda ci się odkryć rozwiązanie problemu, który od dawna spędzał wszystkim sen z powiek.


Więcej horoskopów dla Ryb

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 12W 12 numerze "Astrologii Profesjonalnej" publikujemy artykuł Izabeli Podlaskiej-Konkel o interpretacji horoskopów horarnych dotyczących pytań o sprawy zawodowe, cenę produk­tu, rządy i werdykt sądu oraz finał sprawy oraz tekst o tym, jak interpretować horoskopy wydarzeniowe. Ewa Krajewska przedstawia znaczenia dziewiątego domu, a Ewa Seydlitz odtwarza chronologię przepowiedni Nostradamusa.

Zamów aktualny numer