Horoskop dla Ryb na Słońce w Skorpionie od 23.10.2019 do 21.11.2019

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Aktywny czas

Czeka cię bardzo intensywny miesiąc, pełen towarzyskich wydarzeń i ciekawych zadań w pracy. Trygony Słońca, Wenus i Merkurego pomagają ci zdobyć sympatię i zyskać uznanie. Nawet najtrudniejsze problemy uda się teraz rozwiązać. Wyznacz sobie ambitne cele. Zmierz się z problemami, a wreszcie się ich pozbędziesz.

MIŁOŚĆ
Trygon Wenus do 1.11 pomoże ci szybko rozwiązać kilka miłosnych dylematów. Będziesz miał dość załatwiania różnych spraw za partnera, wygarniesz swoje żale i wreszcie będzie tak, jak ty chcesz. Trygon Merkurego cały meisiąc sprzyja ustalaniu wspólnych celów, ale też podróżom i ważnym rozmowom. To, co teraz sobie obiecacie, okaże się ważne dla waszego związku.

Samotne Ryby będą w optymistycznym nastroju. Jednak unikaj  randek w ciemno i nie flirtuj z osobami, które w twoim towarzystwie mają złą opinię. Szkoda czasu na kogoś, kto nie spełnia wszystkich twoich życzeń. Nałogowego podrywacza nie zmienisz w wiernego stróża domowego ogniska, dlatego szukaj kogoś, z kim łączą cię wspólne cele. Wenus pomoże ci wybrać odpowiedniego kandydata czy kandydatkę.

RODZINA I PRZYJACIELE
Słońce w trygonie do twojego znaku pomaga nawiązywać nowe znajomości i przyjaźnie. Jednak Merkury sprawi, że możesz nerwowo reagować na różne żarty i sympatyczne przytyki. Nie przesadzaj z ciętymi ripostami, bo ktoś się na ciebie obrazi.
W domu także unikaj trudnych tematów. Możesz zezłościć się z powodów, których nawet nie zauważałeś poprzednio. Postaraj się o więcej wyrozumiałości – chyba, że już na pewno nie możesz wytrzymać z kimś, kto ciągle zostawia po sobie bałagan! W weekendy warto więcej wspólnego czasu spędzić na odpoczynku, wszystkim przyda się trochę odmiany i swobody. Porządki w piwnicy mogą jeszcze trochę zaczekać.

PRACA I PIENIADZE

Wykorzystaj ten miesiąc aby się czegoś nauczyć. Możesz teraz szybciej i łatwiej zdobyć potrzebne umiejętności, a także przekonać kogoś do twoich zalet. Opłaci się być uczynnym i kulturalnym, nawet jeśli za bardzo nie cenisz swoich współpracowników. Trygon Merkurego sprzyja zdobywaniu punktów u pewnej surowej i czepialskiej osoby. Jeśli czeka cię wystąpienie przed większym gronem słuchaczy, to świetnie wypadniesz i zdobędziesz to, na czym ci zależy. Po pracy wreszcie znajdziesz chwilę czasu na spokojną lekturę i własne przemyślenia. Ryby, które piszą internetowe blogi lub pamiętniki, robią zdjęcia lub mają artystyczne hobby, będą wyjątkowo twórcze i pomysłowe. Neptun w koniunkcji do twojego znaku ześle ci teraz prawdziwe twórcze natchnienie. Podczas nowiu Księżyca 27-29.10 załatwiaj trudne sprawy.

ZDROWIE
Warto bardziej zainteresować się zdrowiem i samopoczuciem. Odwiedź lekarza, zrób kontrolne badania i sprawdź, czego twój organizm potrzebuje. W skórę wcieraj kremy, maseczki i balsamy. Możesz teraz bardzo poprawić swój wygląd, a szczególnie stan włosów i skóry. Słońce w trygonie do twojego znaku sprzyja pozytywnym metamorfozom.

ZALECENIA SPECJALNE

URODZENI 19.02 – 29.02

Słońce doda ci optymizmu i pomoże ci pozbyć się konkurencji. Będziesz szybki, zdecydowany i bardzo pewny siebie. Zwracaj uwagę na sny i przeczucia, bo także koniunkcja Neptuna do twojego dekanatu sprzyja budzeniu się intuicji i zdolności do wróżenia.

URODZENI 1.03 – 10.03
Merkury doskonale wpłynie na twoje zdolności intelektualne. Zawieraj nowe znajomości, bywaj w ciekawych miejscach. Ludzie będą ci wyjątkowo przychylni. Urzędnicy spokojnie ci doradzą, szef cię teraz nie skrzywdzi. Także krewni chętnie ci pomogą, jeśli tylko będziesz tego potrzebował.

URODZENI 11.03 – 20.03

Wenus zapewni ci szybką orientację w różnych przepisach lub regułach. Będziesz miał dar szybkiego przekonywania innych aby zrobili dokładnie to, na czym ci zależy. Wenus radzi ci, abyś nie był egoistą. Pomóż komuś, kto sam nie radzi sobie z trudną sprawą.Więcej horoskopów dla Ryb

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer