Polecamy

Horoskop numerologiczny na 2018 rok

Horoskop roczny
na 2018 rok

Horoskop chiński na rok Ziemskiego Psa (2018)

Horoskop miłosny
na 2018 rok

Wróżba z tarota na 2018 rok

Wróżba z run na rok 2018

Numerologiczny horoskop miesięczny

Kursy i warszaty w Warszawskiej Szkole Astrologii

Tematy astrologicznych warsztatów czwartkowych (zima i wiosna 2018)

Internetowy kurs
"Astrologia prognostyczna" I-III 2018

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs
"Astrologia elekcyjna" I-III 2018

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs
"Astrologia horarna w praktyce" VI-IX 2018

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs
"Astrologia dla początkujących" IX-XII 2018

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs
"Interpretacja solariuszy" IX-XI 2018

Więcej informacji i zapisy

Horoskop dla Ryb na Słońce w Byku od 20.4.2018 do 20.5.2018

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Będziesz w dobrej kondycji

Zapowiada się miesiąc pełen towarzyskich atrakcji. Przypomną sobie o tobie przyjaciele i znajomi. Ich przygody dadzą ci do myślenia, a dobre rady pozwolą uniknąć kilku zawodowych pułapek. Słońce znajduje się w sekstylu do twojego znaku i sprzyja wiosennym wyjazdom i spotkaniom z przyjaciółmi.

MIŁOŚĆ
Będzie gorąco! Wenus przypomni ci o niewykorzystanych szansach i możliwościach. Zadzwonią dawni wielbiciele, a podczas zakupów wpadniesz na kogoś z przeszłości. Nie pora jednak wracać do tego, co minęło. Od 13.0 Merkury w sekstylu do twojego znaku sprzyja nowym znajomościom. Czy w autobusie, czy w pracy będziesz się podobać. A jeśli masz partnera, to czekają was teraz słodkie chwile. Łatwo przekonasz go do wyjazdu lub imprezy, na jaką masz ochotę. Będziecie się bobrze bawić i trochę odpoczniecie od kłopotów.

RODZINA I PRZYJACIELE
Czeka cię teraz więcej ważnych zadań i obowiązków, przed którymi nie da się uciec. Sekstyl Słońca sprawi, że twoje doświadczenie i pomysły bardzo przydadzą się całej rodzinie. Będziesz potrzebny tam, gdzie inni sobie nie radzą. Napiszesz podanie, odwiedzisz urząd i będziesz doradzać w banku. Od 13.05 Merkury przypomni ci, że warto być w kontakcie z osobami, które poprawiają ci humor. Umów się na spotkanie z przyjaciółmi, bo będzie bardzo wesoło.

PRACA I PIENIADZE
Będzie ci się dobrze wiodło w zawodowych sprawach, bo Merkury i Jowisz wesprą cię w  staraniach. Proś o więcej, pozwól sobie pomarzyć i uruchom nie tylko intuicję, ale i skrupulatnie licz pieniądze. Szybko okaże się, że masz ich w portfelu więcej. Możesz mieć więcej ważnych spotkań, szkoleń lub prezentacji. Ktoś wpływowy może odwiedzić twoje stanowisko, dlatego dbaj w pracy o stateczny wygląd i idealny porządek. W szkole lub na uczelni także czeka cię więcej zajęć. Warto pracować, bo teraz zostaniesz dobrze oceniony.

ZDROWIE
Będziesz w dobrej kondycji. Wyśpij się, medytuj i wizualizuj poprawę swojego zdrowia, a twój organizm szybko się zregeneruje. Jowisz sprzyja też kuracjom upiększającym. Unikaj tylko inwazyjnych zabiegów podczas pełni Księżyca 29.04-1.05.

ZALECENIA SPECJALNE

URODZENI 19.02 – 29.02

Słońce pomoże ci w ważnej zawodowej sprawie, ktoś z autorytetem będzie ci bardzo przychylny.

URODZENI 1.03 – 10.03
Wenus zapewni ci powodzenie w miłości, dlatego wybacz urazy i ciesz się każdym komplementem, jaki usłyszysz.

URODZENI 11.03 – 20.03

Księżyc sprzyja ważnym przemyśleniom. Medytuj, ćwicz wizualizację i nie martw się tym, co i tak nie masz teraz wpływu.Więcej horoskopów dla Ryb

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 12W 12 numerze "Astrologii Profesjonalnej" publikujemy artykuł Izabeli Podlaskiej-Konkel o interpretacji horoskopów horarnych dotyczących pytań o sprawy zawodowe, cenę produk­tu, rządy i werdykt sądu oraz finał sprawy oraz tekst o tym, jak interpretować horoskopy wydarzeniowe. Ewa Krajewska przedstawia znaczenia dziewiątego domu, a Ewa Seydlitz odtwarza chronologię przepowiedni Nostradamusa.

Zamów aktualny numer