Prognoza biznesowa na grudzień 2023

Izabela Podlaska-Konkel

Planety w grudniu ostrzegają przed pochopnymi zakupami i zachęcają do ambitnych zadań. Merkury od 13.12 do 23.12 nie sprzyja kupowaniu sprzętu elektronicznego i podpisywaniu ważnych umów. Trygon Słońca z Jowiszem w ostatnich dniach grudnia nie tylko pomoże ci załatwić trudne sprawy, ale i sprawi, że w końcu ci się poszczęści, jeśli choć trochę zaryzykujesz.

1-2.12 Merkury wchodzi do Koziorożca i ustawi się w sekstylu z Saturnem: zadbaj o swoja zawodową reputację, spłaca długi, wykonuj solidnie powierzone ci zadania, trzymaj się planu i regulaminów, nie spóźniaj się na ważne spotkania.

3-5.12 Wenus w znaku Wagi utworzy kwadraturę z Plutonem i wejdzie do znaku Skorpiona, gdzie utworzy trygon z Saturnem: kupuj sprzęty AGD i meble, negocjuj ceny, w ostatniej chwili znajdziesz świetne prezenty mikołajkowe, wysyłaj CV, szukaj nowych ofert pracy, podpisuj umowy, bierz pożyczki.

8.12 Merkury w trygonie z Jowiszem natchnie cię odwagą i pomysłami na zdobycie pieniędzy lub lepszej pracy. Spotykaj się ludźmi, dokształcaj się, rozkręcaj nowe pomysły, stawiaj na relacje z młodszymi osobami, bo przyniosą ci inspirację i pomoc.

10-11.12 Wenus w opozycji z Jowiszem i w sekstylu z Merkurym: wysyłaj urzędowe listy, odpowiadaj na pilne maile, podróżuj, podpisuj umowy, angażuj się w nowe projekty, zdobywaj klientów, wspólników lub nowych pracowników.

12.12 nów Księżyca w Strzelcu: upomnij się o podwyżkę, sprawdź, czy masz opłacone wszystkie nadgodziny, domagaj się polepszenia warunków pracy i dodatkowych bonusów.

13.12 Merkury wchodzi w retrogradację w 9 stopniu Koziorożca. Unikaj podpisywania umów, nie załatwiaj spraw finansowych, zabiegaj o poparcie wpływowych osób.

17-18.12 Słońce w kwadraturze z Neptunem: trzymaj się planu, nie rób ryzykownych rzeczy, porządkuj papiery i dokumenty, kupuj telefon, komputer, narzędzia przydatne do pracy.

22-24.12 Słonce wchodzi do Koziorożca i utworzy koniunkcję z Merkurym i sekstyl z Saturnem: zacznij oszczędzać, znajdziesz rozwiązanie zawodowego problemy, unikaj ludzi nieodpowiedzialnych i pochopnie wydających pieniądze, nie podpisuj długoletnich zobowiązań finansowych.

23.12 Merkury wchodzi ruchem wstecznym do Strzelca: zapisuj się na kursy, zasięgaj opinii prawników, zanim podejmiesz trudne decyzje, nie omijaj prawa.

27.12 Słońce w trygonie z Jowiszem i pełnia Księżyca w Raku: nadaj los na loterii, wyślij ważną korespondencję, jeśli chcesz szybko uzyskać pozytywną odpowiedź, zakładaj firmę, proś ludzi o przysługę.

29.12 Wenus w Skorpionie utworzy sekstyl z Plutonem i wejdzie do znaku Strzelca: wystawiaj aukcje na allegro, poluj w Internecie na przeceny biletów, wycieczek i ubrań, nie wierz we wszystko, co usłyszysz od sprzedawców czy przełożonych.

Najlepsze dni na podpisywanie umów i sprawy finansowe: 1, 2, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 14, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 30, 31.

Unikaj ważnych decyzji i podpisywania umów w dniach: 3, 4, 12, 13, 15, 16, 17, 28, 29.

Nowo?ci wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebną interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer