Polecamy

Horoskop numerologiczny na 2018 rok

Horoskop roczny
na 2018 rok

Horoskop chiński na rok Ziemskiego Psa (2018)

Horoskop miłosny
na 2018 rok

Wróżba z tarota na 2018 rok

Wróżba z run na rok 2018

Numerologiczny horoskop miesięczny

Kursy i warszaty w Warszawskiej Szkole Astrologii

Tematy astrologicznych warsztatów czwartkowych (zima i wiosna 2018)

Internetowy kurs
"Astrologia prognostyczna" I-III 2018

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs
"Astrologia elekcyjna" I-III 2018

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs
"Astrologia horarna w praktyce" VI-IX 2018

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs
"Astrologia dla początkujących" IX-XII 2018

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs
"Interpretacja solariuszy" IX-XI 2018

Więcej informacji i zapisy

Horoskop biznesowy i finansowy na wrzesień 2018

Izabela Podlaska-Konkel

We wrześniu może się okazać, kto zasłużył na duże zyski, a kto musi pilnować, aby wszystkiego nie stracić. Pierwsza połowa miesiąca jest bardzo dobra na inwestycje i ryzykowne decyzje finansowe dzięki dobroczynnemu latawcowi, który utworzą Słońce, Merkury, Uran, Saturn i Jowisz. W drugiej połowie miesiąca bądź jednak ostrożny, bo kwadratura Marsa z Uranem oraz pełnia Księżyca w kwadraturze z Saturnem może zatrząść twoim portfelem, jeśli będziesz za dużo wydawał.

3.09 Merkury w sekstylu z Wenus sprzyja szybkiemu podejmowaniu decyzji i rozpoczynaniu owocnej współpracy. Spotykaj się z ludźmi, nawiązuj znajomości, bo ktoś podsunie ci prosty pomysł na zdobycie szybkiej gotówki.

6.09 Merkury wejdzie do znaku Panny i przyniesie nam nowe okazje w finansach i sprawach kariery. Po wakacyjnej przerwie wszystko ruszy ostro do przodu, wysyłaj ważne maile i wiadomości, dopytuj się, jeśli czegoś nie rozumiesz, a zyskasz bezcenną wiedzę.

7.09 Merkury w trygonie z Uranem i w trygonie z Saturnem oraz Słońce w opozycji z Neptunem sprawią, że będziemy łatwiej dogadywać się z ludźmi. Dzięki wyobraźni, kreatywności i niekonwencjonalnym rozwiązaniom możesz szybko zyskać i pozbyć się zawodowego problemu.

9.09 Wenus wejdzie do Skorpiona, a na niebie utworzy się nów Księżyca w Pannie i uruchomi naszą intuicję i pozwoli przejrzeć plany konkurencji. Wato docenić pracowników, wspólników czy klientów. To również dobry czas na robienie rachunków, zestawień i ubieganie się o pożyczki, kredyty czy dotacje.

10-11.09 Słońce w sekstylu z Jowiszem i w trygonie z Plutonem sprzyja szukaniu pracy, zdobywaniu nowych klientów i przede wszystkim handlowi i znajdywaniu korzystnych oferta kupna i sprzedaży.

11-12.09 Jowisz w sekstylu z Plutonem i Wenus w opozycji z Uranem szykują nam wyprzedażowe niespodzianki. Poluj na promocje, szybko podejmuj decyzje finansowe, ale nie kupuj tego, na co się nie stać. Możesz mieć skłonność do kupowania pod wpływem emocji rzeczy, których nie potrzebujesz.

13.09 Wenus w sekstylu z Saturnem pomoże ci dobrze zaplanować wydatki na nadchodzącą jesień, znaleźć korzystne lokaty i wdrożyć plan oszczędzania. Udadzą się negocjacje dotyczące zbicia ceny i dodatkowych rabatów i bonusów.

25-26.09 pełnia Księżyca w kwadraturze z Saturnem ostrzega, że pod koniec miesiąca będziemy musieli się liczyć z pieniędzmi i oszczędnie wydawać. Osoby, które coś budują lub remontują, będą w stanie szybciej skończyć wiele obowiązków i rozwiązać wiele problemów. Nie warto się buntować lub łamać przepisy, bo konsekwencje mogą być trudne do przewidzenia.

Najlepsze dni na podpisywanie umów i sprawy finansowe: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 10, 11, 12, 13, 16, 18, 21, 24, 27, 28, 29, 30.

Unikaj podejmowania ważnych decyzji, szczególnie finansowych w dniach: 7, 8, 9, 14, 15, 17, 19, 20, 22, 23, 25, 26.

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer