Horoskop biznesowy i finansowy na kwiecień 2021

Izabela Podlaska-Konkel

Prognoza biznesowa na kwiecień 2021

Wiosna nastawi nas bardziej pozytywnie do życia, doda energii i da nam nowe, lepsze spojrzenie na sprawy zawodowe i finansowe. Przed nami dynamiczny, ale trochę nerwowy miesiąc. Niestabilne relacje Słońca z Plutonem i Uranem radzą ostrożnie postępować w sprawach finansowych. Koniunkcja Słońca z Wenus pomaga stanąć finansowo na nogi, daje nowe możliwości zawodowe i zachęca do zmian.

4.04 Merkury wejdzie do znaku Barana i podsunie nam wiele nowych zawodowych pomysłów. Aura pierwszej połowy miesiąca zachęca do negocjacji, ponownego wysyłania CV i ofert, które kiedyś zostały odrzucone. Spróbuj jeszcze raz, a może tym razem dzięki wsparciu Merkurego szczęście się do ciebie uśmiechnie.

8-9.04 Mars w kwadraturze z Neptunem może przynieść opóźnienia w płatnościach i konieczność wytężonej pracy, aby utrzymać się na dotychczasowej pozycji. Uważaj na słowa i nie podejmuj pochopnych decyzji finansowych i zawodowych. Zanim przeprowadzisz radykalne zmiany, dobrze się zastanów i zrób plan.

10.04 Wenus w sekstylu z Jowiszem przyniesie dobre wiadomości finansowe, poprawę wyników, zyski z nowych źródeł. Trzymajmy rękę na pulsie, bądźmy gotowi na nowe pomysły, sprawdzajmy maile i nie wyłączajmy telefonu, bo jakaś wiadomość czy propozycja może stać się biznesową okazją życia.

12.04 Nów w Baranie i Wenus w kwadraturze z Plutonem sprawią, że będziemy niecierpliwi, podenerwowani, co może niekorzystnie wpłynąć na decyzje biznesowe i finansowe, które będziemy podejmować. Do wszystkich stresujących sytuacji podchodźmy spokojnie.

14.04 Wenus wejdzie do znaku Byka i przez drugą połowę miesiąca będzie sprzyjać korzystnym inwestycjom, pomnażaniu pieniędzy i skutecznemu ubieganiu się o dotacje, korzystanie z pomocy finansowej dużych instytucji i banków.

15-16.04 Słońce w sekstylu z Jowiszem i kwadraturze z Plutonem ułatwi nam zmianę pracy, rozpoczęcie nauki i szkoleń, dzięki którym można będzie lepiej zarabiać i rozwijać swoje pasje. Ktoś lub coś pomoże nam w znalezieniu dodatkowych zleceń, zdobyciu należnych nam dodatków i premii, a także zdobyć nowe źródła dochodu.

19.04 Słońce utworzy koniunkcję z Merkurym i oba ciała niebieskie wejdą do znaku Byka. Zapowiada to sukcesy w kontaktach z nowymi klientami, handlowcami czy przełożonymi oraz dobry czas na zakup sprzętu elektronicznego i aktualizowanie oprogramowania lub naprawę maszyn do końca kwietnia.

22-23.04 Wenus ustawi się w koniunkcji z Uranem, a Mars wejdzie do Raka, przez co możemy być nieostrożni. Nie jest to dobry czas na pożyczanie innym dużych sum pieniędzy, bo sami będziemy potrzebować gotówki, kiedy znajdziemy wyjątkową okazję lub wynegocjujemy dobrą cenę.

24-25.04 Wenus, Merkury i Uran połączą się na niebie i utworzą kwadraturę z Saturnem, co da nam dużo możliwości, aby poprawić błędy, dopracować ważne projekty i pisma, ale też nie jest to dobra aura na podejmowanie ryzyka. Planety ostrzegają przed nieprzemyślanymi krokami finansowymi, zwalnianiem się z pracy pod wpływem żalu i negatywnych emocji oraz podpisywaniu ważnych umów. Jest to za to dobry czas na porządki, cięcie wydatków i szukanie oszczędności.

27-30.04 Pełnia w Byku i Słońce w koniunkcji z Uranem przyniesie ci nowe okazje do zarabiania. Zrób rodzinną burzę mózgów, przestaw myślenie na inne tory, a dostrzeżesz nowe okazje do zdobycia bogactwa.

Najlepsze dni na podpisywanie umów i sprawy finansowe: 3, 4, 5, 6, 7, 10, 11, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 26, 27, 28, 29.

Unikaj podejmowania ważnych decyzji, szczególnie finansowych w dniach: 1, 2, 8, 9, 12, 13, 16, 21, 22, 23, 24, 25, 30.

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebna interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dÂźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer