Polecamy

Horoskop numerologiczny na 2018 rok

Horoskop roczny
na 2018 rok

Horoskop chiski na rok Ziemskiego Psa (2018)

Horoskop miosny
na 2018 rok

Wrba z tarota na 2018 rok

Wrba z run na rok 2018

Numerologiczny horoskop miesiczny

Kursy i warszaty w Warszawskiej Szkole Astrologii

Tematy astrologicznych warsztatw czwartkowych (zima i wiosna 2018)

Internetowy kurs
"Astrologia prognostyczna" I-III 2018

Wicej informacji i zapisy

Internetowy kurs
"Astrologia elekcyjna" I-III 2018

Wicej informacji i zapisy

Internetowy kurs
"Astrologia horarna w praktyce" VI-IX 2018

Wicej informacji i zapisy

Internetowy kurs
"Astrologia dla pocztkujcych" IX-XII 2018

Wicej informacji i zapisy

Internetowy kurs
"Interpretacja solariuszy" IX-XI 2018

Wicej informacji i zapisy

Horoskop biznesowy i finansowy na maj 2018

Izabela Podlaska-Konkel

Maj przyniesie nam dużo dobrych okazji do polepszenia sytuacji zawodowej i materialnej. Aura będzie jednak niestabilna i możemy spodziewać się wielu nagłych zmian. Uran po siedmiu latach w znaku Barana przechodzi do Byka, co oznacza dla nas nowe szanse w sprawach finansowych.

6-7.05 Merkury w kwadraturze z Plutonem i Wenus w kwadraturze z Neptunem może niekorzystnie wpłynąć na nasze racjonalne myślenie, ktoś może nas oszukać lub sprzedać nam coś, co ma wadę. Unikajmy w tych dniach podpisywania ważnych umów i dużych zakupów.

8-9.05 Słońce w opozycji z Jowiszem sprzyja podpisywaniu umów, zakładaniu firm i spółek, załatwianiu trudnych spraw w banku i proszeniu o pomoc. Bądźmy pomocni i hojni, bo taka postawa zjedna nam wpływowych i życzliwych ludzi.

13.05 Merkury wejdzie do znaku Byka i skieruje naszą uwagę na sprawy domu i rodziny. Kupuj nowe meble, zaplanuj remont, tanim kosztem poprawisz wystrój mieszkania.

15.05 podczas nowiu Księżyca Uran wejdzie do Byka, a Mars przejdzie do Wodnika. Planety podpowiedzą nam, jak dobrze ulokować pieniądze, aby dawały zyski przez miesiące lub lata. Czas sprzyja znajdowaniu nowych ofert pracy, zakładaniu spółek czy zaczynaniu nowych projektów. Warto otwierać konto w banku i zarządzać mądrze pieniędzmi.

18.05 Merkury w trygonie z Saturnem sprzyja porządkowaniu dokumentów, płaceniu rachunków, robieniu planu oszczędzania i naprawianiu zepsutych lub źle działających sprzętów. To również dobry dzień na zakup komputera lub telefonu.

22-23.05 Merkury w sekstylu z Neptunem i w opozycji z Jowiszem zapewni nam dobrą handlową passę. Podpisuj umowy, szukaj handlowych okazji, negocjuj i targuj się, a więcej pieniędzy zostanie w twoim portfelu.

25.05 Jowisz w trygonie z Neptunem zapewni ci lepszą rękę do inwestycji i zajmowania się majątkiem. Warto zainwestować w ubezpieczenie lub bezpieczne obligacje. Pewne informacje na temat zniżek, ulg czy odpisów podatkowych pomogą ci zrealizować marzenie o wyjeźdźcie czy solidnej inwestycji w dom i rodzinę.

26.05 Wenus w opozycji z Saturnem ostrzega przed konfliktami w pracy. Nie jest to dobry dzień na ubieganie się o podwyżkę, pożyczkę lub kredyt, bo dostaniemy mniej niż potrzebujemy i nie warto liczyć na pomoc.

29.05 pełnia Księżyca w znaku Strzelca zapewni nam udane spotkania z pracodawcami, klientami czy współpracownikami. Warto słuchać rad specjalistów od zarabiania, oszczędzania i inwestowania pieniędzy.

30.05 Merkury wejdzie do znaku Bliźniąt i może skłonić nas do nieprzewidzianych zakupów pod wpływem impulsu czy zachcianki, warto kontrolować swoje emocje. Jest to dobry dzień na kupowanie okazyjnie biletów i tanich wycieczek wakacyjnych. Jeśli myślisz o kupnie samochodu, dziś i jutro znajdziesz nowe korzystne oferty.

Najlepsze dni na podpisywanie umów i sprawy finansowe: 3, 8, 9, 10, 11, 12, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 28, 29, 30.

Unikaj podejmowania ważnych decyzji, szczególnie finansowych w dniach: 1, 2, 4, 5, 6, 7, 13, 14, 15, 16, 25, 26, 27, 31.

Nowoci wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz si z symbolik dziewitek, nauczysz si odczytywa alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wrebne interpretacje karty Soce. Prezentujemy rwnie histori Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy te rozkady dla samotnych: Czas na mio, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamw aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajduj si teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mundalnej, o niefortunnym pooeniu Wenus, a take artyku na temat elekcji medycznych oraz przepowiednie polityczne siedemnastowiecznego astrologa Williama Lilly'ego.

Zamw aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Ksiyc, zapoznasz si z bogatym zwierzycem w Tarocie Thota, zapoznasz si z pogbionymi znaczeniami tarotowych sidemek. Proponujemy rwnie rozkady na nowe sytuacje: na pierwsz randk, now prac czy now znajomo. Dowiesz si, jakie litery i dwiki przyporzdkowane s wielkim arkanom, co moe ci w medytacji z kartami.

Zamw aktualny numer