Polecamy

Horoskop numerologiczny na 2018 rok

Horoskop roczny
na 2018 rok

Horoskop chiński na rok Ziemskiego Psa (2018)

Horoskop miłosny
na 2018 rok

Wróżba z tarota na 2018 rok

Wróżba z run na rok 2018

Numerologiczny horoskop miesięczny

Kursy i warszaty w Warszawskiej Szkole Astrologii

Tematy astrologicznych warsztatów czwartkowych (zima i wiosna 2018)

Internetowy kurs
"Astrologia prognostyczna" I-III 2018

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs
"Astrologia elekcyjna" I-III 2018

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs
"Astrologia horarna w praktyce" VI-IX 2018

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs
"Astrologia dla początkujących" IX-XII 2018

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs
"Interpretacja solariuszy" IX-XI 2018

Więcej informacji i zapisy

Horoskop biznesowy i finansowy na styczeń 2018

Izabela Podlaska-Konkel

Przed nami ważne decyzje do podjęcia. Słońce w znaku Koziorożca sprzyja efektywnej pracy, robieniu planów na cały rok i rozsądnemu zarządzaniu domowym budżetem. Unikaj stresowych sytuacji, w pracy zachowuj spokój i nie działaj pod wpływem presji.

2-3.01 pełnia Księżyca w znaku Raka przypomni Ci o dawnych zobowiązaniach i niewykorzystanych pomysłach na spieniężenie ciekawych pomysłów. Zastanów się, twoje hobby może się niedługo stać nowym źródłem dochodu. Warto prezentować swoje umiejętności i unikać konfrontacji z surowym szefem.

7-10.01 Słońce i Wenus w sekstylu z Jowiszem i w koniunkcji z Plutonem sprzyjają zakładaniu firmy, rozpoczynaniu nowych przedsięwzięć, ubieganiu się o pożyczki, kredyt i wsparcie finansowe. Planety przyniosą dobre wiadomości finansowe, poprawę wyników, zyski z nowych źródeł. Wysyłaj CV, spotykaj się z ważnymi ludźmi, załatwiaj trudne sprawy, bo dziś ludzie będą bardziej hojni, wyrozumiali i przychylni.

11-13.01 Merkury w koniunkcji z Saturnem i ostrzega nas przed kupowaniem rzeczy tanich i o niskiej wartości. Warto szukać zniżek wycieczek zimowych, biletów kolejowych i lotniczych.

16-17.01 nów Księżyca w znaku Koziorożca ostrzega przed podejmowaniem ryzyka w sprawach zawodowych i finansowych. Pilnujmy terminów, działajmy zgodnie z poleceniami czy instrukcją, unikajmy zaczynania nowych spraw, bo możemy długo czekać na zyski i sukces.

18.01 Wenus wkracza do znaku Wodnika i zapewni ci szczęście do kupowania tanich biletów, inwestowania oszczędności, targowania się i zbijania cen. Osoby, które ubiegają się o pracę, mają dużą szansę pod koniec stycznia znaleźć coś na etat lub rozpocząć dłuższą współpracę.

19-20.01 Merkury w sekstylu z Neptunem i Słońce w znaku Wodnika ostrzegają przed oszustami, podejrzanymi mailami i transakcjami bez autoryzacji. Nie jest to dobry czas na podpisywanie umów i podejmowanie ważnych decyzji finansowych.

23-26.01 Merkury w koniunkcji z Plutonem i sekstylu z Jowiszem sprzyja kontaktom z urzędnikami, autorytetami czy bardziej doświadczonymi osobami. Jeśli prowadzić negocjacje czy ubiegasz się o kredyt, teraz możesz szybko zakończyć ustalenia i procedury.

30-31.01 Pełnia i całkowite zaćmienie Księżyca oraz ingres Merkurego do znaku Wodnika ostrzegają przed pochopnymi decyzjami. Wydarzenia będą następować szybko po sobie, jest ryzyko, że ktoś straci kontrolę nad sobą i zerwie umowy lub współpracę, która świetnie funkcjonowała przez lata. Bądźmy ostrożni w kontaktach z przełożonym i współpracownikami, bo ludzie będą oczekiwać od nas więcej niż możemy im dać. Warto walczyć o rzetelny kompromis i nie ulegać presji.

Najlepsze dni na podpisywanie umów i sprawy finansowe: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 12, 15, 19, 21, 23, 25, 27, 28.

Unikaj podejmowania ważnych decyzji, szczególnie finansowych w dniach: 10, 11, 13, 14, 16, 17, 18, 20, 22, 24, 26, 29, 30, 31.

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 12W 12 numerze "Astrologii Profesjonalnej" publikujemy artykuł Izabeli Podlaskiej-Konkel o interpretacji horoskopów horarnych dotyczących pytań o sprawy zawodowe, cenę produk­tu, rządy i werdykt sądu oraz finał sprawy oraz tekst o tym, jak interpretować horoskopy wydarzeniowe. Ewa Krajewska przedstawia znaczenia dziewiątego domu, a Ewa Seydlitz odtwarza chronologię przepowiedni Nostradamusa.

Zamów aktualny numer