Horoskop biznesowy i finansowy na styczeń 2017

Izabela Podlaska-Konkel

W styczniu pilnuj spraw zawodowych i nie zaniedbuj swoich obowiązków. Słońce w koniunkcji z Plutonem i w kwadraturze z Jowiszem i Uranem może cię rozleniwić i postawić się w trudnej sytuacji, jeśli nie będziesz czujny. 8.01 Merkury wyjdzie z retrogradacji i znów będzie można podpisywać ważne umowy i kupować sprzęt elektroniczny i AGD.

3.01 Wenus wkracza do znaku Ryb i ustawi się w sekstylu z Merkurym. Przez cały miesiąc sprzyjać będzie szybkim zyskom, korzyściom ze współpracy i zdobywaniu nowych zleceń i klientów.

4.01 śr Merkury wkracza do znaku Strzelca, gdzie zacznie działać na korzyść tych, którzy prowadzą własny biznes, zajmują się turystyką, szkoleniami, nauką, samochodami czy spedycją.

7.01 Słońce w koniunkcji z Plutonem ostrzega przed podejmowaniem pochopnych decyzji finansowych, bo możemy widzieć świat w zbyt czarnych barwach. Warto za to kupować na wyprzedażach, negocjować rabaty i korzystniejsze warunki w obsłudze konta bankowego czy kredytu.

8.01 Merkury wychodzi z retrogradacji i zacznie sprzyjać kupowaniu sprzętu elektronicznego, samochodów, rowerów itp. Warto również upomnieć się o długi czy należne nam profity czy usługi.

10.01 Słońce w kwadraturze z Uranem zapewni nam dużo energii do pracy, ale i sprawi, że będziemy szybko się nudzić. Warto testować nowy sprzęt, przeglądać oferty pracy, ale dziś nie podejmujmy bez przemyślenia radykalnych decyzji, bo możemy tego potem żałować.

12.01 Słońce w kwadraturze z Jowiszem i pełnia w znaku Raka zapewnią nam odwagę i bystrość, które pomogą w znalezieniu tanich zimowych wycieczek, zniżek na bilety i wygrywaniu aukcji internetowych. Merkury wkracza do Koziorożca i zacznie sprzyjać osobom przedsiębiorczym, sumiennym i ostrożnym w finansach. Warto zakładać lokaty, otwierać konto w banku, rozpoczynać długofalowe inwestycje.

19.01 Mars w kwadraturze z Saturnem i wejście Słońca do znaku Wodnika sprawią, że będzie to bardzo niestabilny i nieprzewidywalny dzień. Lepiej unikać podejmowania ważnych finansowych decyzji i wstrzymać się z zakupami. Nie jest to również dobry dzień na walkę o podwyżkę czy negocjacje.

20.01 pt Wenus w sekstylu z Plutonem pomoże ci znaleźć dobre oferty pracy, wypatrzyć zniżki, upolować coś wartościowego w dobrej cenie na wyprzedaży, długofalowym inwestycjom, a także sprzyja ważnym rozmowom dotyczących pieniędzy.

27.01 Wenus w kwadraturze z Saturnem nie sprzyja zakupom, podpisywaniu ważnych umów czy umawianiu się na ważne rozmowy czy negocjacje. Ludzie będą wobec nas bardziej zdystansowaniu i mniej pomocni, a zakupy kosztowne i mniej satysfakcjonujące.

Zapamiętaj!

Najlepsze dni na podpisywanie umów i sprawy finansowe:
2, 3, 6, 9, 11, 12, 13, 16, 17, 18, 20, 21, 25, 26, 29, 30.

Unikaj podejmowania ważnych decyzji, szczególnie finansowych w dniach:
4, 5, 7, 8, 10, 14, 15, 19, 22, 23, 24, 27, 28, 31.

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 12W 12 numerze "Astrologii Profesjonalnej" publikujemy artykuł Izabeli Podlaskiej-Konkel o interpretacji horoskopów horarnych dotyczących pytań o sprawy zawodowe, cenę produk­tu, rządy i werdykt sądu oraz finał sprawy oraz tekst o tym, jak interpretować horoskopy wydarzeniowe. Ewa Krajewska przedstawia znaczenia dziewiątego domu, a Ewa Seydlitz odtwarza chronologię przepowiedni Nostradamusa.

Zamów aktualny numer