Prognoza biznesowa na maj 2024

Izabela Podlaska-Konkel

Nastaw się na bardzo dynamiczny miesiąc. Okazje, możliwości i nowe perspektywy pojawią się na horyzoncie wraz z dobroczynną koniunkcją Jowisza z Wenus w znaku Byka 23.05 oraz ze zmianą znaku Jowisza 26.05, które bardzo sprzyja inwestycjom, sprawom zawodowym i uczuciowym. Słońce przebywa przez cały miesiąc w znakach, w których znajduje się dobroczynny Jowisz, co wskazuje, że jest to najlepszy miesiąc w roku na ryzyko, zaczynanie nowych spraw i rozwijanie obiecujących projektów.

1-3.05 Wenus w kwadraturze z Plutonem i Mars w sekstyu z Plutonem ostrzegają cię przed konfliktami w baku czy podczas transakcji finansowych, nie róbmy niczego w pośpiechu, bo popełnimy trudny do naprawienia błąd.

7-8.05 nów Księżyca i Słońce w sekstylu z Saturnem sprzyja rozpoczynaniu nowych spraw, ubieganiu się o kredyt i dotacje, znajdowaniu nisko oprocentowanych pożyczek. Jeśli masz coś do załatwienia w urzędzie, zrób to teraz, bo ludzie będą wyrozumiali.

13.05 Słonce w koniunkcji z Uranem wprowadzi nerwową atmosferę, co nie sprzyja ryzykownym posunięciom zawodowym i finansowym, za to Wenus w sekstylu z Saturnem sprzyja planowaniu wydatków na wiosenne i letnie wyjazdy. Merkury wchodzi do znaku Byka i pomoże znaleźć oszczędności w domowym budżecie.

17.05 Merkury w kwadraturze z Plutonem ostrzega cię, abyś nie podejmował pochopnych decyzji, robił wszystko zgodnie z prawem i przestrzegał przepisów.

17-18.05 Wenus w koniunkcji z Uranem oraz koniunkcja Słońca z Jowiszem w Byku skłaniać nas będzie do dużych zakupów, dlatego warto dobrze się zastanowić, zanim nabędziemy kolejną rzecz, czy jest nam naprawdę potrzebna. Czas sprzyja dawaniu prezentów i proszeniu innych ludzi o wsparcie i pomoc.

18-19.05 Słońce w sekstylu z Neptunem sprzyja udanym licytacjom, polowaniu na wyprzedaże i przeceny w centrach handlowych, korzystne zakupy biletów lotniczych czy tanich wycieczek.

20.05 Słońce wchodzi do Bliźniąt i ustawi się w trygonie do Plutona (22.05) i podpowie ci, jak dobrze ulokować pieniądze, aby dawały zyski przez miesiące lub lata. Czas sprzyja znajdowaniu nowych ofert pracy, zakładaniu spółek czy zaczynaniu nowych projektów. Warto otwierać konto w banku i zarządzać mądrze pieniędzmi.

23.05 Wenus ustawi się w koniunkcji z Jowiszem i potem wejdzie do znaku Bliźniąt, co pomoże ci nabrać si i optymizmu, a także spełnić jaką luksusową zachciankę lub marzenie. Pełnia Księżyca w znaku Strzelca pomoże ci znaleźć korzystne handlowe okazje w Internecie, kupuj bilety na podróż, wykupuj karty rabatowe. To dobry dzień, aby ubiegać się o podwyżkę, planować rodzinny budżet na wakacje.

25.05 Wenus w trygonie z Plutonem zapewni ci lepszą rękę do inwestycji i zajmowania się majątkiem. Warto zainwestować w ubezpieczenie lub bezpieczne obligacje.

26.05 Jowisz wchodzi do Bliźniąt i przez kolejnych dwanaście miesięcy zapewni ci powodzenie w podróży i szczęście do ludzi. Ludzie będą rozmowni, chętni do negocjacji i obniżania c en na zakupach. Dzień sprzyja wszelkim finansowym inwestycjom i decyzjom związanym z większymi zobowiązaniami. Podpisuj umowy, bierz pożyczki. Warto zrobić sobie i bliskim jakąś przyjemność lub prezent.

Najlepsze dni na podpisywanie umów i sprawy finansowe: 3, 4, 5, 6, 7, 8, 11, 14, 15, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26.

Unikaj ważnych decyzji i podpisywania umów w dniach: 1, 2, 9, 10, 12, 13, 16, 17, 27, 28, 29, 30, 31.

Nowo?ci wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebną interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer