Horoskop biznesowy i finansowy na wrzesień 2020

Izabela Podlaska-Konkel

Wrzesień to bardzo dobry miesiąc na znalezienie lepszej pracy i finansowe sukcesy. Wielki trygon ziemski na niebie, który utworzą Słońce, Uran i Jowisz, sprzyja podejmowaniu ryzyka, skutecznemu załatwianiu spraw i rozpoczynaniu nowych zawodowych przedsięwzięć. Jest szansa na trwałe i szybkie efekty naszych działań.

1-2.09 pełnia Księżyca w Rybach i opozycja Wenus z Saturnem zapowiadają opóźnienia w płatnościach, ryzyko straty lub większych wydatków na coś, co się nagle zepsuje lub przestanie działać. Warto mieć plan rezerwowy na wypadek zmian i nie przejmować się, że nie wszystko idzie zgodnie z planem. Dzięki cierpliwości wszystko uda się załatwić.

4.09 kwadratura Wenus z Marsem zachęca do licytowania sprzętów na aukcjach internetowych, zamawiania tańszych biletów, inwestowania w hobby i kreatywne zajęcia.

5-6.09 Merkury wchodzi do Wagi, a Wenus zawita do znaku Lwa, co pomoże nam w najbliższych dniach zaprezentować się z najlepszej strony pracodawcy i zyskać sojuszników w sprawach zawodowych.

8-9.09 trygon Słońca z Jowiszem sprzyja dostawaniu lepszych bonusów i dodatków, warto dopytywać się o zniżki, przeceny czy promocji, bo dziś dużo można dostać za darmo. Jednak uważajmy, bo jednocześnie będziemy mieli lekką rękę do wydawania. Jowisz może nas skłonić do ekstrawagancji i uszczuplić nasz budżet na ten miesiąc.

10-11.09 Mars wchodzi w retrogradację, a Słońce utworzy opozycję z Neptunem. Planety ostrzegają nas przed niezapłaconymi rachunkami i rosnącymi odsetkami. Pilnujmy terminów spłaty rato, nie rzucajmy się w oczy pracownikom banku. Nie podejmujmy ryzykownych decyzji finansowych, nie warto szaleć na giełdzie czy robić ryzykownych inwestycji.

15.09 trygon Słońca z Plutonem pomoże nam uporać się z dokumentami i sprawami w urzędzie. Rób porządek na biurku, zamykaj trudne sprawy, wyjaśniaj faktury, składaj reklamację.

16-17.09 nów Księżyca w Pannie i kwadratura Merkurego z Jowiszem dadzą nam szczęście do ludzi i okazji. Spotykaj się z ważnymi osobami, proś o pomoc, działaj charytatywnie, inwestuj w coś, co za kilka miesięcy przyniesie ci duży zysk.

22.09 Słońce wchodzi do Wagi i zapewni ci do końca września siłę przebicia i pomoc ludzi młodszych. Umawiaj się na ważne spotkania, wysyłaj maile, listy i pisma urzędowe, bo dzięki wpływowi planet masz szansę na szybką odpowiedź.

24.09 opozycja Merkurego z Marsem sprzyja zarabianiu na pracy naszego umysłu - rozwiązuj krzyżówki, graj w gry, bierz udział w konkursach, bo masz szansę wygrać.

27.09 Merkury wchodzi do Skorpiona i sprzyja w ostatnich dniach września podróżom, nauce, znajdywaniu lepszej pracy, ważnym rozmowom i zdawaniu egzaminów z sukcesem.

29.09 kwadratura Marsa z Saturnem ostrzega przed obietnicami bez pokrycia. Unikaj ludzi nieodpowiedzialnych i pochopnie wydających pieniądze, nie podpisuj długoletnich zobowiązań finansowych, uważnie czytaj każdą umowę czy gwarancję, zanim coś kupisz.

Najlepsze dni na podpisywanie umów i sprawy finansowe:1, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 21, 22, 25, 26, 28, 30.

Unikaj podejmowania ważnych decyzji, szczególnie finansowych w dniach: 2, 3, 6, 11, 17, 19, 20, 23, 24, 27, 29.

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebna interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historiĂŞ Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłĂŞbionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkĂŞ, nową pracĂŞ czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dÂźwiĂŞki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer