Horoskop biznesowy i finansowy na październik 2019

Izabela Podlaska-Konkel

Październik będzie spokojniejszym miesiącem w sprawach zawodowych i finansowych. Kwadratura Słońca z Saturnem nie sprzyja ryzykownym sprawom i zaczynaniu nowych przedsięwzięć. Unikaj ryzyka, dobrze się zastanów, zanim podpiszesz umowę czy weźmiesz długoletni kredyt.

3.10 Merkury wejdzie do znaku Skorpiona. Warto odwiedzać urzędy, wyjaśniać prawne i finansowe niejasności, wysyłać ważne dokumenty i porządkować rachunki, bo szybko i rzetelnie się z tym uporamy.

4.10 Mars wejdzie do znaku Wagi i ostrzegać nas będzie cały miesiąc aby wpływem emocji nie kupić czegoś, co nie będzie działać lub nie jest nam niezbędne do życia. Dobry czas dla osób, które zajmują się reklamą, kulturą, rozrywką.

6-7.10 kwadratura Słońca z Saturnem ostrzega przed ryzykiem i stratami. Dlatego bądź ostrożny, nie ufaj każdej promocji czy przecenie, sprawdzaj warunki umowy, jaką podpisujesz i nie działaj pod wpływem emocji, a nie narazisz się na kłopoty.

8.10 Wenus wejdzie do Skorpiona i pomoże ci szybko znaleźć ofertę na listopadowy, świąteczny lub sylwestrowy wyjazd. Warto kupować bilety, rezerwować wycieczki, dziś mogą pojawić się nie lada okazje. Licytuj na stronach aukcyjnych, mogą pojawić się wyjątkowe ceny.

10-14.10 kwadratura Słońca z Plutonem zachęci nas do wydatków, nie zawsze koniecznych, warto więc zrobić sobie plan, zanim wejdziemy do sklepu lub zamówimy coś przez internet. Planety sprzyjają graniu w gry losowe i szukaniu szczęścia na aukcjach i wyprzedażach. W razie konfliktu w pracy, lepiej ustąpić niż iść na wyniszczającą wojnę.

23.10 Słońce wejdzie do znaku Skorpiona i nastanie dobry czas na szukanie korzystnych ubezpieczeń, zakładanie lokat, ubieganie się o dodatkowe prace, kupowaniu polisy na życie.

25-27.10 kwadratura Marsa z Saturnem pomoże nam w wyjaśnieniu nieporozumień, porządkowaniu rachunków, polowaniu na niskie ceny biletów lotniczych, kolejowych czy autobusowych. Jeśli ktoś ci coś obieca, miej to na piśmie, żeby potem egzekwować to, co ci się należy.

26-28.10 opozycja Słońca z Uranem i nów w Skorpionie ostrzegają przed konfliktami w pracy i podczas załatwiania formalnych czy finansowych spraw. Nie decyduj się na coś, do czego nie jesteś przekonany. Spokojnie omów sporne kwestie, nie daj się wciągnąć w awanturę w banku, urzędzie czy na poczcie.

29-30.10 koniunkcja Wenus z Merkurym zapewni nam nie tylko dobry humor, ale i okazję do okazyjnych zakupów luksusowych, a nawet prezentów. Warto dziś więcej wydać, ale kupić coś lepszego gatunku i lepszej jakości.

31.10 Merkury wejdzie w retrogradację i aż do 20.11 ostrzega nas przed łatwowiernością, podpisywaniem ważnych umów czy zakupem sprzętu elektronicznego, którego nie możemy w sklepie przetestować.

Najlepsze dni na podpisywanie umów i sprawy finansowe: 1, 2, 3, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 25, 30.

Unikaj podejmowania ważnych decyzji, szczególnie finansowych w dniach: 4, 5, 6, 7, 8, 21, 22, 23, 24, 26, 27, 28, 29, 31.

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer