Polecamy

Horoskop numerologiczny na 2018 rok

Horoskop roczny
na 2018 rok

Horoskop chiński na rok Ziemskiego Psa (2018)

Horoskop miłosny
na 2018 rok

Wróżba z tarota na 2018 rok

Wróżba z run na rok 2018

Numerologiczny horoskop miesięczny

Kursy i warszaty w Warszawskiej Szkole Astrologii

Tematy astrologicznych warsztatów czwartkowych (zima i wiosna 2018)

Internetowy kurs
"Astrologia prognostyczna" I-III 2018

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs
"Astrologia elekcyjna" I-III 2018

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs
"Astrologia horarna w praktyce" VI-IX 2018

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs
"Astrologia dla początkujących" IX-XII 2018

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs
"Interpretacja solariuszy" IX-XI 2018

Więcej informacji i zapisy

Horoskop biznesowy i finansowy na listopad 2018

Izabela Podlaska-Konkel

Przed nami miesiąc wielkich szans. Jowisz planeta szczęścia i powodzenia wejdzie do znaku Strzelca, gdzie jest jej władztwo, spodziewajmy się więc rozpędu i wielu pozytywnych zmian. Uran cofa się do Barana i i zmobilizuje nas do zadbania o swoje finanse, warto powrócić do starych pomysłów na biznes lub wysłać oferty pracy ponownie w te miejsca, na których nam zależy, bo teraz możemy mieć więcej szans.

6-7.11 Uran wchodzi do Barana i utworzy się nów Księżyca w znaku Skorpiona sprawią, że poczujesz przypływ sił do walki o zawodowy i finansowy sukces. Podsumuj sukcesy, zastanów się co trzeba w życiu lub pracy poprawić. Warto jeszcze raz przejrzeć dokumenty, rachunki, bo możemy coś ciekawego odkryć, znaleźć, doprowadzić do szczęśliwego zakończenia.

8.11 Jowisz do Strzelca o godzinie 13:38 i sprawi, że w najbliższym czasie cel, do którego od dawna dążysz, znajdzie się w twoim zasięgu. Rodzinne spotkanie lub krótka podróż zapewnią ci wiele atrakcji i odgonią nudę. Myśl globalnie, działaj lokalnie, zadbaj o nowe inwestycje i odważ się marzyć, a masz szansę na sukces, bo Jowisz będzie w Strzelcu przez kolejnych dwanaście miesięcy.

15.11 Mars w sekstylu z Uranem i Mars, który wkroczy do Ryb, każą być ostrożnym w ujawnianiu tajemnic i dociekliwym, bo to dobry czas na odnajdywanie zagubionych rzeczy. Inspiruj się sztuką, zainwestuj w siebie i zacznij myśleć perspektywicznie, a szybko ci się to opłaci w pracy.

16.11 Wenus znajdzie się w ruchu prostym, a to przypomni wielu osobom o zaległych płatnościach, badaniach kontrolnych i audytach. Warto poprosić specjalistę o radę w trudnej zawodowej sprawie.

17.11 Merkury wchodzi w retrogradację i przez kolejne trzy tygodnie odradzamy kupowanie sprzętu elektronicznego, szczególnie telefonów, komputerów, tabletów i sprzętu AGD. Jeśli przestaniesz wytykać innym błędy, to uda ci się osiągnąć wewnętrzną równowagę. Ktoś będzie chciał zawrzeć z tobą zgodę. Wyciągnij do niego rękę! Pojawi się okazja do nawiązanie ciekawej znajomości, która przyda ci się w pracy.

20.11 Mars w kwadraturze z Jowiszem sprzyja pozytywnym zmianom i szczęśliwym zbiegom okoliczności. Rozmowa z kimś, kto jest dla ciebie autorytetem, przyniesie zaskakujące decyzje i wnioski.

22-23.11 pełnia Księżyca w znaku Bliźniąt sprawi, że w twoim otoczeniu znajdą się życzliwe osoby. Nawet jeśli ominie cię jakaś okazja finansowa czy podwyżka, bądź dobrej myśli, bo bliscy wynagrodzą ci chwilowe porażki.

25-26.11 Słońce w koniunkcji z Jowiszem sprzyja zaczynaniu nowych spraw i walce o finansowe powodzenie. gdzie się nie pojawisz, wszędzie cię zauważą i docenią twoje umiejętności. Bądź realistą i domagaj się jasnych ustaleń dotyczących wynagrodzenia.

Najlepsze dni na podpisywanie umów i sprawy finansowe: 1, 2, 3, 4, 5, 9, 10, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 30.

Unikaj podejmowania ważnych decyzji, szczególnie finansowych w dniach: 6, 7, 8, .11, 12, 13, 17, 28.

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer