Horoskop biznesowy i finansowy na lipiec 2020

Izabela Podlaska-Konkel

Przed nami dynamiczny i wymagający uwagi oraz wytężonej pracy miesiąc. Opozycje Słońca z Saturnem i Plutonem oraz półcieniowe zaćmienie Księżyca w Koziorożcu oraz cofnięcie się Saturna do Koziorożca sprawią, że trzeba będzie o wszystko walczyć i nic nie przyjdzie nam łatwo. Wrócą stare sprawy, którymi pilnie trzeba się zająć, trzeba będzie nadrabiać zaległości i więcej pracować na sukces. Nie jest to dobry czas na zaczynanie nowych spraw. Od 22.07 kiedy Słońce znajdzie się w znaku Lwa, nastąpi poprawa aury i więcej spraw uda się przyspieszyć i załatwić .

1.07 koniunkcja Słońca z Merkurym zapewni powodzenie w podróży. Ludzie będą rozmowni, chętni do negocjacji i obniżania cen na zakupach. Czas sprzyja wszelkim finansowym inwestycjom i decyzjom związanym z większymi zobowiązaniami. Podpisuj umowy, bierz pożyczki. Warto zrobić sobie i bliskim jakąś przyjemność lub prezent.

2-5.07 Saturn wchodzi do Koziorożca ruchem wstecznym i utworzy się pełnia i półcieniowe zaćmienie Księżyca w Koziorożcu. Planety ostrzegają przed pochopnym decyzjami. Nie podejmujmy decyzji pod wpływem impulsu, nie warto kierować się emocjami w zawodowych sprawach. Nie wierz ludziom na słowo, sprawdzaj rachunki i paragony, czytaj w umowie to, co napisane małym druczkiem, a nie będziesz niemile zaskoczony.

8.07 kwadratura Merkurego z Marsem ostrzega nas przed kłótniami i pomyłkami podczas transakcji handlowych. Dziś lepiej nie robić rezerwacji, nie odwiedzać urzędów ani nie przeprowadzać trudnych rozmów, bo coś może pójść nie tak, jak zaplanowaliśmy.

14-15.07 opozycje Słońca z Jowiszem i Plutonem wystawi nas na pokusę dużych zakupów. Bądźmy ostrożni, bo dziś możemy wydać wszystkie oszczędności na ubrania, kosmetyki, świecidełka i rozrywki. Jest to jednak dobry dzień na odzyskiwanie długów i negocjacje z bankiem.

20-21.07 nów w Raku w opozycji z Saturnem sprawi, że będziemy spokojni i niechętni do zawodowych czy finansowych wyzwań. Warto prosić o pomoc osoby bardziej zaradne od nas, na pewno czyjaś porada spowoduje, że zaoszczędzimy lub dostaniemy lepszy towar w sklepie.

22.07 Słońce wchodzi do Lwa i sprawi, że przez kolejne cztery tygodnie łatwiej będzie zarabiać dzięki starym kontaktom, sprawdzonym pracownikom i wspólnikom, warto odnawiać stare znajomości, które pomogą nam w karierze i składać wnioski o dotacje.

26-27.07 sekstyl Jowisza z Neptunem sprzyja zakupom w internecie, licytowaniu na aukcjach internetowych i kupnie biletów na podróż po okazyjnej cenie. Nie ma co zwlekać, dzisiejsze przeceny i okazje mogą się szybko nie powtórzyć.

29-30.07 opozycja Merkurego z Jowiszem i trygon z Neptunem sprzyjają robieniu długofalowych planów zawodowych i finansowych, szukaniu ofert, kupowaniu w internecie i na wyprzedażach.

Najlepsze dni na podpisywanie umów i sprawy finansowe: 1, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 23, 24, 25, 28, 29, 30.

Unikaj podejmowania ważnych decyzji, szczególnie finansowych w dniach: 2, 3, 4, 8, 15, 20, 21, 22, 26, 27, 31.

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebna interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historiĂŞ Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłĂŞbionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkĂŞ, nową pracĂŞ czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dÂźwiĂŞki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer