Twoje finanse na grudzień 2022

Izabela Podlaska-Konkel

W grudniu załatwiaj pilne sprawy zawodowe i nie zapomnij o uregulowaniu finansowych należności i zaległości, aby nie wejść w 2023 rok na minusie. Jowisz, który 20.12 wejdzie do znaku Jowisza, zacznie znów sprzyjać odważnym i przedsiębiorczym.

1.12 opozycja Wenus z Marsem sprzyja udanym zakupom. Kupuj sprzęty AGD i meble, negocjuj ceny, w ostatniej chwili znajdziesz świetne prezenty mikołajkowe.

2-4.12 kwadratury Merkurego i Wenus z Neptunem i sekstyl Wenus z Saturnem unikaj podpisywania umów, nie załatwiaj spraw finansowych, zabiegaj o poparcie wpływowych osób.

6.12 kwadratura Merkurego z Jowiszem i wejście Merkurego do znaku Koziorożca dodadzą ci energii i pozwolą skupić się na istotnych sprawach. Staraj się o pożyczki, kredyty i dofinansowanie, unikaj zbędnych wydatków, załatwiaj sprawy księgowe i urzędowe.

7-8.12 opozycja Słońca z Marsem i pełnia Księżyca w znaku Bliźniąt przyspieszą wszystkie zawodowe sprawy. Spotykaj się ludźmi, dokształcaj się, rozkręcaj nowe pomysły, stawiaj na relacje z młodszymi osobami, bo przyniosą ci inspirację i pomoc.

9.12 kwadratura Wenus z Jowiszem sprzyja finansowym okazjom. Upomnij się o podwyżkę, sprawdź, czy masz opłacone wszystkie nadgodziny, domagaj się polepszenia warunków pracy i dodatkowych bonusów.

10.12 Wenus wchodzi do Koziorożca i do 2.01.2023 doda ci powagi i autorytetu. Zadbaj o swoją zawodową reputację, spłaca długi, wykonuj solidnie powierzone ci zadania, trzymaj się planu i regulaminów, nie spóźniaj się na ważne spotkania.

13-14.12 kwadratura Słońca z Neptunem ostrzega przed ryzykiem. Trzymaj się planu, nie rób ryzykownych rzeczy, porządkuj papiery i dokumenty, kupuj telefon, komputer, narzędzia przydatne do pracy.

20.12 Jowisz wejdzie do znaku Barana i pozwoli ci zobaczyć wiele zawodowych spraw z nowej, lepszej perspektywy. Spotykaj się ludźmi, dokształcaj się, rozkręcaj nowe pomysły, stawiaj na relacje z młodszymi osobami, bo przyniosą ci inspirację i pomoc.

21-23.12 Słońce wchodzi do znaku Koziorożca, kwadratura Słońca z Jowiszem i nów Księżyca w znaku Koziorożca sprawią, że tuż przed święta mi może pojawić się na twojej drodze dużo ciekawych zawodowych propozycji i finansowych szans.

25-28.12 sekstyle Merkurego i Wenus z Neptunem pomogą ci zarobić dodatkowe pieniądze i wykazać się przed szefem i rodziną. Wystawiaj aukcje na allegro, poluj w Internecie na przeceny biletów, wycieczek i ubrań. Zapisuj się na kursy, zasięgaj opinii prawników, zanim podejmiesz trudne decyzje.

29.12 Merkury wchodzi w retrogradację i aż do 18.01.2023 będzie poruszał się pozornym ruchem wstecznym, unikaj w te dni kupowania sprzętu elektronicznego, AGD i pojazdów, bo będą wymagać więcej napraw. Koniunkcja Merkurego z Wenus sprzyja większym zakupom i planowaniu oszczędności i wydatków na nadchodzący rok.

Najlepsze dni na podpisywanie umów i sprawy finansowe: 1, 2, 5, 6, 9, 10, 11, 12, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 31.

Unikaj ważnych decyzji i podpisywania umów w dniach: 3, 4, 7, 8, 13, 14, 19, 23, 29.

Nowo?ci wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebną interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer