Prognoza biznesowa na lipiec 2024

Izabela Podlaska-Konkel

W lipcu warto aktywnie zabiegać o swoje sprawy finansowe i zawodowe. Miesiąc przyniesie okazję do polepszenia sytuacji materialnej i wymiany cennych informacji. Niestety czeka nas też trochę nerwów, sytuacji konfliktowych i wyjaśniania trudnych spraw z powodu opozycji Słońca i Plutona oraz koniunkcji Marsa z Uranem. Dobroczynny wpływ Wenus i Jowisza da rozpędu wielu projektom i pomysłom. W połowie miesiąca dobrze jest zaczynać nowe sprawy, awansować, ryzykować i inwestować, aby mieć więcej w niedalekiej przyszłości

2.07 Merkury wchodzi do Lwa i obudzi w tobie ducha przedsiębiorczości. Zacznie też mocno sprzyjać wysyłaniu ważnych listów i maili, spotkaniom z urzędnikami oraz wyjaśnianiu niejasności finansowych na twoją korzyść.

3.07 Wenus trygon Saturn i Merkury w opozycji z Plutonem ostrzegają przed ryzykiem finansowym i pochopnymi decyzjami w pracy. Nie rezygnuj z ważnego spotkania lub współpracy tylko dlatego, że jest ciężko lub puściły ci nerwy. W drugiej połowie miesiąca niejasności będzie łatwiej wyjaśnić.

6-8.07 nów Księżyca w znaku Raka oraz Merkury w sekstylu z Jowiszem zapewnią ci powodzenie w podróży. Ludzie będą rozmowni, chętni do negocjacji i obniżania cen na zakupach. Czas sprzyja wszelkim finansowym inwestycjom i decyzjom związanym z większymi zobowiązaniami. Podpisuj umowy, bierz pożyczki. Warto zrobić sobie i bliskim jakąś przyjemność lub prezent.

11-12.07 Wenus wchodzi do Lwa i ustawi się w opozycji z Plutonem, co może spowodować wiele nieporozumień, konfliktów i sprzeczek, które trudno będzie potem wyjaśnić i załagodzić. Zastanów się, zanim powiesz coś nieodpowiedniego i kontrowersyjnego.

17-18.07 Słońce w sekstylu z Uranem zachęca nas do podejmowania kreatywnych decyzji w sprawach zawodowych. Warto nastawić się na nowoczesne rozwiązania i zainwestować w innowacje.

21-22.07 Wenus w sekstylu Jowiszem i pełnia Księżyca w znaku Koziorożca sprzyjają robieniu finansowych planów, ubieganiu się o nową pracę, wysyłaniu CV i spotykaniu się z ludźmi, którzy mogą nam pomóc załatwić pilne sprawy.

22.07 Słońce w trygonie z Neptunem, Mars w trygonie z Plutonem oraz Słońce w Lwie zaczną sprzyjać zdobywaniu nowych zleceń, zamykaniu skomplikowanych spraw księgowych oraz szybkim i skutecznym negocjacjom. Zakładaj firmę, rozpoczynaj ważne sprawy, a możesz liczyć na szybki zysk.

23.07 Słońce w opozycji z Plutonem ostrzega przed pochopnymi i ryzykownymi decyzjami. Możesz nie dostrzec pułapek i niekorzystnych aspektów sytuacji, umów czy zobowiązań, jakich się podejmiesz.

25.07 Merkury wchodzi do znaku Panny i pomoże ci szybko nauczyć się obsługi skomplikowanych urządzeń, kupuj na wyprzedażach, licytuj na allegro, a masz szansę korzystną dobrą cenę.

26.07 Słońce sekstyl Mars sprzyja podróżom i licytacjom na allegro i innych serwisach aukcyjnych. Dziś uda ci się upolować coś po bardzo niskiej cenie.

Najlepsze dni na podpisywanie umów i sprawy finansowe: 1, 2, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 17, 18, 19, 22, 25, 26, 27, 28, 29.

Unikaj ważnych decyzji i podpisywania umów w dniach: 3, 4, 11, 12, 14, 15, 16, 20, 21, 23, 24, 30, 31.

Nowo?ci wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebną interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer