Prognoza biznesowa na marzec 2023

Izabela Podlaska-Konkel

W marcu wypatruj nowych okazji i bądź gotowy na zmiany w sprawach zawodowych i finansowych. Dwie wolno poruszające się planety Saturn i Pluton przejdą do kolejnego znaku zodiaku, a co za tym idzie, czeka nas znacząca zmiana na rynku pracy i w finansach. W drugiej połowie miesiąca za sprawą Wenus w znaku Byka będzie można znaleźć lepsze oferty kredytów, pożyczek, prosić skutecznie o podwyżkę czy szybko zdobyć więcej gotówki.

1-2.03 Wenus utworzy koniunkcję z Jowiszem, a Merkury koniunkcję z Saturnem, i wejdzie do znaku Ryb. Poczujesz przypływ energii i pojawią się nowe możliwości. Warto szukać lepszych ofert pracy, planować nowe projekty, spotykać się z ważnymi osobami. Wenus i Jowisz sprzyjają wygranym w loteriach i konkursach.

7.03 Saturn wchodzi do znaku Ryb, gdzie pozostanie przez dwa i pół roku, i na niebie utworzy się pełnia w znaku Panny w opozycji z Neptunem. Zrób dziś coś dla swoich pieniędzy, załóż lokatę, zacznij oszczędzać, oddaj dług i uporządkuj sprawy majątkowe, a przez kolejne lata będzie ci się lepiej wiodło.

13-15.03 Mars w kwadraturze z Neptunem odradza ryzykowne decyzje finansowe i zawodowe. Warto natomiast w tym czasie robić poprawki, naprawy, wracać do dawnych pomysłów i porzuconych projektów. To dobry czas aby intensywnie zająć się artystycznym i kreatywnym hobby.

15-17.03 Słońce i Merkury utworzą koniunkcję z Neptunem i kwadraturę z Marsem, zaś Wenus wejdzie do znaku Byka. Planety ostrzegają przed oszustami, naciągaczami i roztargnieniem, które może cię narazić na straty podczas robienia zakupów czy transakcji i przelewów. Czytaj uważnie, co podpisujesz i nie łap się na marketingowe chwyty, które wcale nie są tak okazyjne, jak to na pozór wygląda.

19.03 Merkury utworzy sekstyl z Plutonem i wejdzie do znaku Barana, gdzie zacznie sprzyjać inwestowaniu w naukę i dokształcanie i zakupom komputera i telefonu. Warto prosić przyjaciół o porady i pomoc w znalezieniu lepszej pracy.

20-21.03 Słońce ustawi się w sekstylu z Plutonem i wieczorem 20.03 Słońce wejdzie do znaku Barana, a 21.03 utworzy się nów Księżyca w tym znaku. Dni sprzyjają odnowieniu sił, nowej energii, wizytom, spotkaniom, podróżom, z których wiele dobrego może wyniknąć. Możesz kupować różne sprzęty i podpisywać umowy, bo szybko się zrealizują i przyniosą rezultaty.

23.03 Pluton wchodzi do Wodnika, gdzie pozostanie do 11. czerwca, żeby w styczniu 2024 wrócić do tego znaku do dobre kilkanaście lat. Obserwuj uważnie, jakie propozycje i spotkania w tym czasie ktoś ci zaproponuje, jakie wiadomości dostaniesz. One podpowiedzą ci, w którym kierunku rozwijać się będzie twoja kariera i sytuacja finansowa przez najbliższe lata.

27-28.03 Merkury w koniunkcji z Jowiszem sprzyja podróżom, nauce i branży handlowej. Łatwiej będzie coś zyskać, dostać i załatwić. Warto uśmiechać się do ludzi, negocjować i prosić o wsparcie i pomoc w urzędzie czy ubieganiu się o pracę, bo ludzie będą sobie bardziej życzliwi.

Najlepsze dni na podpisywanie umów i sprawy finansowe: 1, 3, 4, 8, 9, 10, 13, 14, 17, 18, 21, 22, 23, 24, 26, 27, 28, 29, 30.

Unikaj ważnych decyzji i podpisywania umów w dniach: 2, 5, 6, 7, 11, 12, 15, 16, 19, 20, 25, 31.

Nowo?ci wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebną interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer