Horoskop biznesowy i finansowy na luty 2017

Izabela Podlaska-Konkel

Przed nami najbardziej niestabilny miesiąc w 2017 roku. Czekają nas dwa zaćmienia oraz półkrzyż, który utworzą Mars, Uran, Jowisz i Pluton. Nie podejmujmy pochopnych finansowych decyzji, sprawnie zarządzajmy naszym majątkiem i nie wystawiajmy na próbę naszych relacji zawodowych, a uda się zachować dotychczasową pozycję. Wenus w Baranie i Merkury w Wodniku sprzyjają osobom, które podróżują i się uczą.

1-2.02 Merkury w kwadraturach z Uranem i Jowiszem ostrzega nas przed zbytnimi nerwami, bo one nie sprzyjają podejmowaniu korzystnych finansowych decyzji. Nie kupuj na wyprzedażach, jeśli rzeczywiście czegoś bardzo nie potrzebujesz.

3.02 Wenus wkracza do Barana i ostrzega nas przed kupowaniem rzeczy tanich i o niskiej wartości. Warto szukać zniżek wycieczek zimowych, biletów kolejowych i lotniczych.

7.02 Merkury wkracza do Wodnika, gdzie pozostanie do 26.02. Warto umawiać się na spotkania, prowadzić negocjacje, szukać wspólników i nowych klientów. Merkury zapewni nam popularność, pomoc i wyrozumiałość innych ludzi.

9-10.02 Słońce w sekstylu z Uranem i Merkury w sekstylu z Wenus sprzyjają składaniu ofert, ubieganiu się o dotacje i kredyty, wysyłaniu mail z propozycją współpracy, zamawianiu lub zatwierdzaniu reklam i budżetów reklamowych.

11.02 zaćmienie półcieniowe Księżyca i pełnia, Słońce w trygonie z Jowiszem, unikajmy ważnych transakcji w ten dzień, nie podpisujmy długoterminowych umów, bo możemy nie zauważyć pomyłek czy prawnych pułapek. Dzień sprzyja jednak odzyskiwaniu długów i uzyskiwaniu krótkoterminowych pożyczek.

14.02 Słońce w sekstylu z Saturnem sprzyja kontaktom z urzędnikami, autorytetami czy bardziej doświadczonymi osobami. Jeśli prowadzić negocjacje czy ubiegasz się o kredyt, teraz możesz szybko zakończyć ustalenia i procedury.

18.02 Słońce wkracza do znaku Ryb, co polepszy naszą sytuację finansową i umożliwi nam lepsze korzystanie z funduszy europejskich czy projektów gminnych. Warto składać wnioski o dofinansowanie, pomoc i szkolenia.

21.02 Merkury w sekstylu z Uranem i trygonie z Jowiszem sprawi, że uda się zdobyć nowe zlecenie, poszukać ciekawej oferty bankowej, założyć korzystną lokatę, skupić się na maksymalizowaniu zysków przy minimalnych środkach i wydatkach. Warto zainwestować w reklamę.

22.02 Mars w kwadraturze z Plutonem ostrzega przed konfliktami i rywalizacją. Nie zaogniajmy trudnych relacji w pracy, nie bądźmy roszczeniowi, a szybciej i skuteczniej załatwimy sprawy w banku czy w sklepie.

23.02 Merkury w sekstylu z Saturnem sprzyja wysyłaniu ważnych e-maili i pism, wyjaśnianiu niejasności w urzędzie, odbywaniu spotkań o pracę. Dziś warto poprawiać błędy, znajdować luki i nieścisłości, bo będziemy skrupulatni i dokładni.

26.02 Merkury wkracza do Ryb, nów i zaćmienie obrączkowe Słońca. Planety ostrzegają przed pomyłkami w liczeniu, warto sprawdzić księgowość, uporządkować rachunki i faktury, przejrzeć ceny i stawki VAT, czy wszystko się zgadza. Nie ulegajmy presji otoczenia, podejmujmy racjonalne decyzje finansowe.

27.02 Mars w koniunkcji z Uranem i w opozycji z Jowiszem sprzyjają inwestowaniu w reklamy, rozwijaniu stron internetowych i zdobywaniu klientów za pomocą nowoczesnych środków. Warto kupować sprzęt elektroniczny, inwestować w szkolenia dla pracowników, szukać wsparcia lub klientów z zagranicy.

Zapamiętaj!

Najlepsze dni na podpisywanie umów i sprawy finansowe:
2, 5, 8, 9, 10, 13, 14,15, 16, 17, 19, 20, 23, 24, 25.

Unikaj podejmowania ważnych decyzji, szczególnie finansowych w dniach:
1, 3, 4, 6, 7, 11, 12, 18, 21, 22, 26, 27, 28.

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 12W 12 numerze "Astrologii Profesjonalnej" publikujemy artykuł Izabeli Podlaskiej-Konkel o interpretacji horoskopów horarnych dotyczących pytań o sprawy zawodowe, cenę produk­tu, rządy i werdykt sądu oraz finał sprawy oraz tekst o tym, jak interpretować horoskopy wydarzeniowe. Ewa Krajewska przedstawia znaczenia dziewiątego domu, a Ewa Seydlitz odtwarza chronologię przepowiedni Nostradamusa.

Zamów aktualny numer