Horoskop biznesowy i finansowy na marzec 2017

Izabela Podlaska-Konkel

W marcu szybko łapmy finansowe okazje, bo Uran i Jowisz sprzyjają błyskawicznym decyzjom i ryzyku finansowemu. Odważnie planuj swoją zawodową i materialną przyszłość, bo szczęście sprzyja tym, którzy nie oglądają się za siebie. Pierwsza połowa miesiąca za sprawą kwadratury Słońca z Saturnem może przynieść opóźnienia w płatnościach i konieczność wytężonej pracy, aby utrzymać się na dotychczasowej pozycji.

2.03 Słońce w koniunkcji z Neptunem ostrzega przed oszustami, podejrzanymi mailami i transakcjami bez autoryzacji. Nie jest to dobry dzień na podpisywanie umów i podejmowanie ważnych decyzji finansowych.

3.03 Jowisz w opozycji Uranem przyniesie ci nowe okazje do zarabiania. Zrób rodzinną burzę mózgów, przestaw myślenie na inne tory, a dostrzeżesz nowe okazje do zdobycia bogactwa.

4.03 Wenus wchodzi w retrogradację i zachęca do negocjacji, ponownego wysyłania CV i ofert, które kiedyś zostały odrzucone. Spróbuj jeszcze raz, a może tym razem dzięki wsparciu Wenus szczęście się do ciebie uśmiechnie.

7.03 Słońce w koniunkcji z Merkurym pomoże w licytacjach, aukcjach i uzyskaniu korzystnych ofert na bilety i wycieczki.

8-9.03 Merkury i Słońce w sekstylu z Plutonem ułatwiają podróże, zachęca do zakładania konta w banku i szybkiego załatwiania spraw urzędowych.

10.03 Mars wkroczy do znaku Byka i zacznie sprzyjać wyrabianiu kart stałego klienta, ubieganiu się o luksusowe dodatki i prestiżowe stanowiska.

10-12.03 pełnia Księżyca w znaku Panny i Merkury w kwadraturze z Saturnem skieruje naszą uwagę na naprawy sprzętu domowego i przemeblowanie miejsca pracy. Warto zainwestować w wygodniejszy i bardziej praktyczny wystrój oraz sprzęt, dzięki nim wzrośnie nasza wydajność i możliwość zarabiania.

13.03 Wenus wchodzi do znaku Barana i sprzyja szybkiemu zarabianiu pieniędzy. Niestety będzie też nas skłaniać do nieumiarkowanych wydatków i nieostrożnych decyzji finansowych. Pomyśl dwa razy, zanim wydasz to, co masz w portfelu.

16-17.03 Słońce w kwadraturze z Saturnem ostrzega przed problemami finansowymi, spóźnieniami i kłopotami formalnymi. Nie jest to dobry czas na wizyty w urzędzie czy trudne rozmowy z przełożonymi, bo możemy gorzej wypaść i mieć mniejszą siłę przebicia.

18.03 Merkury w koniunkcji z Wenus pomoże wynegocjować zniżkę, dostać kupony rabatowe czy wypatrzeć przeceny. Warto dogadywać się z ludźmi, zasięgać informacji, wykorzystywać znajomości.

20.03 Słońce wkracza do znaku Barana, poczujemy przypływ sił, chęć do działania i znajdziemy czas, aby upomnieć się o swoje, składać podania o kredyty i dofinansowanie, wdrażać nowe rozwiązania.

24.03 Merkury w kwadraturze z Plutonem i w opozycji z Jowiszem zachęca do podróży służbowych, udziału w konferencjach, spotkaniach i wymianie doświadczeń. Dobry czas dla handlowców i dziennikarzy.

24.25.03 Wenus w koniunkcji ze Słońcem sprzyja podpisywaniu umów, rozmowom z ważnymi klientami. Jeśli szukasz pracy, wyślij więcej zgłoszeń lub umawiaj się na rozmowy kwalifikacyjne.

26.03 Merkury w koniunkcji z Uranem sprzyja nowym pomysłom na podreperowanie domowego budżetu. Uważaj jednak na handlowych oszustów, bądź ostrożny podczas transakcji handlowych przez Internet czy kartą kredytową.

28.03 nów Księżyca w znaku Barana zachęca do rywalizacji. Weź udział w konkursie, zawalcz o zawodowe i finansowe sprawy, pokaż się z najlepszej strony, a masz szansę na wygraną.

29.03 Merkury w trygonie z Saturnem sprzyja negocjacjom pozycyjnym, walce o swoje i nieustępliwości wobec przeciwników i konkurencji.

30.03 Jowisz w kwadraturze z Plutonem sprzyja zdobyciu większej gotówki. Składaj podania, wypełniaj formularze, ubiegaj się o dotacje.

31.03 Merkury wkracza do znaku Byka i sprzyja udanym zakupom mebli, sprzętu AGD i znajdowaniu oszczędności w domowym budżecie.

Zapamiętaj!

Najlepsze dni na podpisywanie umów i sprawy finansowe:
1, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 14, 15, 18, 19, 20, 23, 24, 25, 28, 29, 30, 31.

Unikaj podejmowania ważnych decyzji, szczególnie finansowych w dniach:
2, 4, 10, 11, 12, 13, 16, 17, 21, 22, 26, 27.

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 12W 12 numerze "Astrologii Profesjonalnej" publikujemy artykuł Izabeli Podlaskiej-Konkel o interpretacji horoskopów horarnych dotyczących pytań o sprawy zawodowe, cenę produk­tu, rządy i werdykt sądu oraz finał sprawy oraz tekst o tym, jak interpretować horoskopy wydarzeniowe. Ewa Krajewska przedstawia znaczenia dziewiątego domu, a Ewa Seydlitz odtwarza chronologię przepowiedni Nostradamusa.

Zamów aktualny numer