Horoskop biznesowy i finansowy na lipiec 2019

Izabela Podlaska-Konkel

Lipiec to najważniejszy miesiąc w tym roku, ale musimy się przygotować na duże wyzwania, a nawet pokonywanie przeszkód i straty. Czekają nas bowiem dwa zaćmienia w znakach kardynalnych Raku i Koziorożcu. Merkury w retrogradacji i opozycja Słońca z Saturnem ostrzegają przed trudnościami formalnymi i doradzaj osobiste dopilnowanie wielu spraw finansowych, zawodowych i urzędowych. Po 21.07 nastąpi zdecydowana poprawa aury i pojawią się lepsze perspektywy.

1-2.07 nów i całkowite zaćmienie Słońca w 11 st. Raka skłonią nas do odpoczynku, zajęcia się hobby, wydatkom na kursy i szkolenia związane z czasem wolnym i rozwojem osobistym. Warto ubiegać się o dotacje i dofinansowanie. Unikajmy podejmowania ryzykownych i radykalnych finansowych i zawodowych decyzji, bo możemy potem żałować zbyt pochopnych lub emocjonalnych kroków.

8.07 Merkury wejdzie w retrogradację i aż do 1.08 nie będzie sprzyjał podpisywaniu ważnych umów i zakupom sprzętu elektronicznego i AGD oraz pojazdów.

8-9.07 opozycja Słońca z Saturnem i koniunkcja Merkurego z Marsem pomoże nam znaleźć nowy plan oszczędnościowy, warto zakładać konto w banku i ubiegać się o pożyczkę. Pewne ważne sprawy mogą się opóźniać, a nawet komplikować, ale bądźmy cierpliwi, a w drugiej połowie miesiąca wszystko nabierze rozpędu.

10-11.07 kwadratura Marsa z Uranem zapewni ci nowe pomysły na zarabianie, pomoże szybko podjąć decyzje zawodowe i umożliwi szybkie licytowanie z sukcesem na aukcjach internetowych.

15-16.07 pełnia i częściowe zaćmienie Księżyca w 25 st. Koziorożca ostrzegają przed pochopnymi decyzjami finansowymi i zawodowymi. Nie warto pisać wypowiedzenia z powodu byle sprzeczki. Dni sprzyjają jednak walce o swoje, rywalizacji, wykazywaniu się, szybkiemu działaniu i biciu zawodowych rekordów.

17-18.07 opozycja Wenus z Saturnem może spowodować zamieszanie, a nawet straty w naszym domowym budżecie. Róbmy zakupy z planem w ręku, nie kupujmy pod wpływem emocji i zachcianek, unikajmy pożyczek i robienia długów.

20-21.07 koniunkcja Merkurego w retro ze Słońcem sprzyja wysyłaniu ważnych wiadomości, wracaniu do dawnych pomysłów, projektów i biznesowych przedsięwzięć. Warto spotykać się z ciekawymi ludźmi i słuchać ich rad, bo już niedługo mogą nam się przydać.

24-25.07 koniunkcja Merkurego z Wenus, trygon Marsa z Jowiszem zapewnią dobrą rękę na zakupach, sprzyjają wydatkom na reklamę i urządzenie domu czy biura. Bądźmy hojni i szczodrzy dla innych, niedługo okaże się, że ktoś odwdzięczy się nam za pomoc.

29-30.07 kwadratura Słońca z Uranem pozwoli nam szybko dogadać się nawet z nieprzychylnymi nam osobami. Warto składać podania o pracę, wysyłać ważne maile, chodzić na ważne spotkania, bo ich rezultat będzie szybki i trwały.

Najlepsze dni na podpisywanie umów i sprawy finansowe: 1, 4, 5, 6, 7, 12, 13, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 28, 30.

Unikaj podejmowania ważnych decyzji, szczególnie finansowych w dniach: 2, 3, 8, 9, 10, 11, 14, 15, 16, 17, 26, 29.

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer