Horoskop biznesowy i finansowy na listopad 2020

Izabela Podlaska-Konkel

W listopadzie możemy spodziewać się dobrych finansowych wiadomości. Dużo spraw ruszy do przodu i mają one szansę na powodzenie. Sekstyl Słońca z Jowiszem sprzyja poprawie i sukcesom. Po 21.11 sprawy mogą się komplikować i przeciągać z powodu Wenus w Skorpionie i półcieniowego zaćmienia Księżyca.

3.11 Merkury wychodzi z retrogradacji i zacznie sprzyjać kupowaniu sprzęty elektronicznego, AGD, pojazdów oraz podpisywaniu ważnych umów. Warto wrócić do pomysłów i projektów, którymi zajmowaliśmy się w pierwszej połowie października.

8-9.11 opozycja Wenus z Marsem ostrzega przed łatwowiernością w finansach i biznesie. Warto jednak spotykać się z ważnymi osobami, negocjować warunki umowy i starać się o dotację lub finansową pomoc.

10.11 Merkury wchodzi do znaku Skorpiona i aż do 1.12 będzie sprzyjał szukaniu lepszej pracy, zdawaniu egzaminów i ubieganiu się o certyfikaty czy zaświadczenia, dzięki którym nasza wartość na rynku pracy wzrośnie.

12-15.11 koniunkcja Jowisza z Plutonem i Mars (od 14.11) w ruchu prostym ostrzegają przed nierozsądnymi zakupami pod wpływem impulsu. Czas jednak sprzyja zakładaniu firmy, podpisywaniu umów, negocjacjom i inwestowaniu w ziemię czy stabilne formy lokowania pieniędzy. Czas sprzyja rozpoczynaniu nowych przedsięwzięć i ubieganiu się o dotację. Warto nadać kupon lotto.

15.11-16 sekstyl Słońca z Jowiszem, nów w Skorpionie oraz kwadratura Wenus z Jowiszem zapewnią nam powodzenie w sprawach finansowych i okazję do nawiązania korzystnych znajomości. Będziemy też wodzeni na pokuszenie przez liczne promocje i oferty. Dobrze się im przyjrzyj, bo nie wszystkie będą korzystne.

18-19.11 sekstyl Słońca z Saturnem i kwadratura Wenus z Saturnem ostrzega przed błędami w rachunkach i podczas finansowych transakcji. Uważajmy na oszustów i nieuczciwych klientów, bądźmy ostrożni w korzystaniu z atrakcyjnych ofert czy okazji.

21.11 Wenus wejdzie do znaku Skorpiona, a Słońce do Strzelca. Planety zapewnią nam nowe okazje do zarabiania pieniędzy, ale i przypomną o długach do spłacenia. Warto w ostatnim tygodniu listopada płacić rachunki, regulować zaległe należności i odzywać się do osób, które są nam coś winne, bo łatwiej będzie odzyskać dług lub wyegzekwować to, co zostało obiecane.

29-30.11 pełnia i półcieniowe zaćmienie Księżyca w Bliźniętach nie sprzyjają podpisywaniu umów czy dokonywaniu dużych zakupów. Jeśli jednak chcesz się zwolnić z nudnej pracy, pozbyć długów, zakończyć spór lub rozwiązać umowę czy współpracę, zrób to teraz, a nie będziesz musiał do tych spraw nigdy więcej wracać. Odetnij się od osób, które ci szkodzą. Nie ufaj komuś, kto na siłę chce zdobyć twoje zaufanie i proponuje ci interes życia.

Najlepsze dni na podpisywanie umów i sprawy finansowe: 2, 4, 5, 8, 9, 10, 11, 15, 16, 20, 21, 25, 28, 29, 30.

Unikaj podejmowania ważnych decyzji, szczególnie finansowych w dniach: 1, 3, 6, 7, 12, 13, 14, 17, 18, 19, 22, 23, 24, 26, 27.

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebna interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dÂźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer