Polecamy

Horoskop numerologiczny na 2018 rok

Horoskop roczny
na 2018 rok

Horoskop chiski na rok Ziemskiego Psa (2018)

Horoskop miosny
na 2018 rok

Wrba z tarota na 2018 rok

Wrba z run na rok 2018

Numerologiczny horoskop miesiczny

Kursy i warszaty w Warszawskiej Szkole Astrologii

Tematy astrologicznych warsztatw czwartkowych (zima i wiosna 2018)

Internetowy kurs
"Astrologia prognostyczna" I-III 2018

Wicej informacji i zapisy

Internetowy kurs
"Astrologia elekcyjna" I-III 2018

Wicej informacji i zapisy

Internetowy kurs
"Astrologia horarna w praktyce" VI-IX 2018

Wicej informacji i zapisy

Internetowy kurs
"Astrologia dla pocztkujcych" IX-XII 2018

Wicej informacji i zapisy

Internetowy kurs
"Interpretacja solariuszy" IX-XI 2018

Wicej informacji i zapisy

Horoskop biznesowy i finansowy na lipiec 2018

Izabela Podlaska-Konkel

Czeka nas dużo wydarzeń i ciekawych aktywności, ale będzie to mało stabilny miesiąc. Częściowe zaćmienie Słońca w Raku 13.07 i całkowite zaćmienie Księżyca w Wodniku w koniunkcji z Marsem i w kwadraturze z Uranem 27.07 sprawią, że wiele spraw przyspieszy, ale i zacznie rozwijać się w zaskakujący sposób.

5.07 Słońce w trygonie z Jowiszem, sprawi, że początek lipca jest bardzo korzystny na zakładanie działalności gospodarczej, ubieganie się o pożyczkę lub zaczynanie nowych spraw, które mają nam szybko przynieść zysk.

9.07 Merkury w kwadraturze z Jowiszem pomoże ci zrobić dobry plan wydatków, znaleźć korzystne oferty i promocje, wynegocjować zniżkę. Rozmawiaj, dopytuj się o szczegóły i proś o lepsze warunki, a szybko okaże się, że jesteś skuteczny i sporo zaoszczędzisz.

10.07 Wenus wkracza do znaku Panny, gdzie pozostanie do 6 sierpnia i sprzyjać będzie oszczędzaniu, robieniu zapasów, szukaniu tańszych ofert wakacyjnych wyjazdów.

12.07 Wenus w trygonie z Uranem i Słońce w opozycji z Plutonem ostrzegają przed pochopnym podjęciem finansowej decyzji. To, co dziś wyda ci się atrakcyjne i ciekawe, jutro okaże się bublem lub niekorzystną umową, z której trudno będzie ci się wyplątać bez dodatkowych kosztów.

13.07 nów Księżyca i częściowe zaćmienie Słońca w 21 st. Raka ostrzega przed zbyt emocjonalną reakcją na wszystko, co się wokół będzie działo. Nawet niekorzystna wiadomość za kilka dni może okazać się okazją, aby coś zmienić i poprawić w sprawach zawodowych i finansach. Polegaj tylko na sprawdzonych osobach i nie ufaj komuś, na kim kiedyś się zawiodłeś.

22-23.07 Wenus w sekstylu z Jowiszem i Słońce w znaku Lwa pomogą ci zdobyć dodatkowe fundusze lub pomoc materialną na projekty, którymi się teraz zajmujesz. Warto dziś zapisać się na szkolenie, kupić książkę, dzięki której dowiesz się wielu nowych rzeczy, dzięki którym twoja pozycja zawodowa się wzmocni.

26.07 Merkury wchodzi w retrogradację i aż do 18 sierpnia lepiej wstrzymać się z zakupem sprzętu elektronicznego i AGD, komórek, laptopów, aparatów fotograficznych, rowerów i samochodów, bo będą nam sprawiać kłopoty i częściej się psuć.

27.07 pełnia i całkowite zaćmienie Księżyca w Wodniku i Słońce w opozycji z Marsem gwarantują powodzenie w podróży, ale ostrzegają przed nietrafionymi inwestycjami i renegocjacją umów. Unikaj trudnych rozmów, bo pewne z pozoru zyskowne może okazać się dla ciebie mniej korzystne, a do tego narobisz sobie wrogów.

Najlepsze dni na podpisywanie umów i sprawy finansowe: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 15, 16, 17, 18, 22, 23, 29, 30, 31.

Unikaj podejmowania ważnych decyzji, szczególnie finansowych w dniach: 10, 11, 12, 13, 14, 19, 20, 21, 24, 25, 26, 27, 28.

Nowoci wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz si z symbolik dziewitek, nauczysz si odczytywa alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wrebne interpretacje karty Soce. Prezentujemy rwnie histori Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy te rozkady dla samotnych: Czas na mio, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamw aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajduj si teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mundalnej, o niefortunnym pooeniu Wenus, a take artyku na temat elekcji medycznych oraz przepowiednie polityczne siedemnastowiecznego astrologa Williama Lilly'ego.

Zamw aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Ksiyc, zapoznasz si z bogatym zwierzycem w Tarocie Thota, zapoznasz si z pogbionymi znaczeniami tarotowych sidemek. Proponujemy rwnie rozkady na nowe sytuacje: na pierwsz randk, now prac czy now znajomo. Dowiesz si, jakie litery i dwiki przyporzdkowane s wielkim arkanom, co moe ci w medytacji z kartami.

Zamw aktualny numer