Polecamy

Horoskop numerologiczny na 2018 rok

Horoskop roczny
na 2018 rok

Horoskop chiski na rok Ziemskiego Psa (2018)

Horoskop miosny
na 2018 rok

Wrba z tarota na 2018 rok

Wrba z run na rok 2018

Numerologiczny horoskop miesiczny

Kursy i warszaty w Warszawskiej Szkole Astrologii

Tematy astrologicznych warsztatw czwartkowych (zima i wiosna 2018)

Internetowy kurs
"Astrologia prognostyczna" I-III 2018

Wicej informacji i zapisy

Internetowy kurs
"Astrologia elekcyjna" I-III 2018

Wicej informacji i zapisy

Internetowy kurs
"Astrologia horarna w praktyce" VI-IX 2018

Wicej informacji i zapisy

Internetowy kurs
"Astrologia dla pocztkujcych" IX-XII 2018

Wicej informacji i zapisy

Internetowy kurs
"Interpretacja solariuszy" IX-XI 2018

Wicej informacji i zapisy

Horoskop biznesowy i finansowy na marzec 2018

Izabela Podlaska-Konkel

W marcu spodziewajmy się dobrych wiadomości, dużych zysków i okazji do polepszenia sytuacji zawodowej. Pod koniec miesiąca może być jednak trudniej, będziemy musieli więcej pracować i dłużej czekać na zyski za sprawą kwadratury Słońca do Saturna oraz retrogradacji Merkurego.

1.03 Wenus w trygonie z Jowiszem sprzyja luksusowym zakupom, prośbom o podwyżkę i umawianiu się na ważne spotkania. Ludzie będą przychylni i chętni do rozmowy, warto negocjować i ubiegać się o kredyt czy pożyczkę.

2.03 Merkury w trygonie z Jowiszem i pełnia Księżyca w Pannie pomogą ci znaleźć nowe ciekawe oferty pracy i zainteresować swoimi pomysłami osoby decyzyjne i klientów. Wyruszaj w podróż, zapisuje się na kursy, studia i szkolenia, wysyłaj ważne maile i listy, a szybko dostaniesz odpowiedź. Merkury pomoże ci znaleźć korzystne oferty wiosennych wyjazdów, poluj na tanie bilety, zamawiaj sprzęt gospodarstwa domowego

6-7.03 Merkury i Wenus wchodzą do znaku Barana i zaczną sprzyjać zakładaniu krótkoterminowych lokat, szybkiemu obracaniu pieniędzmi oraz wprowadzaniu nowych pomysłów zawodowych i biznesowych w życie.

11-12.03 Merkury w kwadraturze z Saturnem ostrzega przed pomyłkami, błędami, awariami. Unikajmy ważnych rozmów o pracy i pieniądzach, nie decydujmy się na wizytę w urzędzie, bo trudno się będzie dogadać z ludźmi.

13.03 kwadratura Wenus z Saturnem ostrzega przed rozrzutnością oraz inwestycjami pod wpływem chwili. Słońce w trygonie z Jowiszem zapewni powodzenie w sprawach zawodowych, warto składać podanie o pracę, ubiegać się o awans, szukać promocji i oszczędności. Dzień sprzyja robieniu finansowych planów, wysyłaniu CV i spotykaniu się z ludźmi, którzy mogą nam pomóc załatwić pilne sprawy.

19-20.03 Merkury w koniunkcji z Wenus i wejście Słońca w znaku Barana sprzyjają spotkaniom, robieniu ważnych przelewów, braniu kredytu i podpisywaniu korzystnych umów. Czas sprzyja podróżom i licytacjom na allegro i innych serwisach aukcyjnych. Uda ci się upolować coś po bardzo niskiej cenie.

23.03 Merkury wejdzie w retrogradację i aż do 15.04 nie kupuj sprzętu AGD i elektroniki, unikaj podpisywania ważnych umów, bądź ostrożny w podróży i nie daj się nabrać na pozornie tanie oferty!

28-30.03 kwadratura Słońca z Saturnem ostrzega przed ryzykownymi działaniami. Czas sprzyja porządkom. Spotykaj się z ważnymi osobami, zmieniaj strategię działania, porządkuj dokumenty, faktury i sprawy księgowe, a szybko się ze wszystkim uporasz. Unikaj stresowych sytuacji, w pracy zachowuj spokój i nie działaj pod wpływem presji.

Najlepsze dni na podpisywanie umów i sprawy finansowe: 1, 2, 3, 8, 9, 10, 13, 14, 15, 16, 19, 20, 21, 22, 26, 27, 31.

Unikaj podejmowania ważnych decyzji, szczególnie finansowych w dniach: 4, 5, 6., 7, 11, 12, 17, 18, 23, 24, 25, 28, 29, 30.

Nowoci wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz si z symbolik dziewitek, nauczysz si odczytywa alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wrebne interpretacje karty Soce. Prezentujemy rwnie histori Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy te rozkady dla samotnych: Czas na mio, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamw aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajduj si teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mundalnej, o niefortunnym pooeniu Wenus, a take artyku na temat elekcji medycznych oraz przepowiednie polityczne siedemnastowiecznego astrologa Williama Lilly'ego.

Zamw aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Ksiyc, zapoznasz si z bogatym zwierzycem w Tarocie Thota, zapoznasz si z pogbionymi znaczeniami tarotowych sidemek. Proponujemy rwnie rozkady na nowe sytuacje: na pierwsz randk, now prac czy now znajomo. Dowiesz si, jakie litery i dwiki przyporzdkowane s wielkim arkanom, co moe ci w medytacji z kartami.

Zamw aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 12W 12 numerze "Astrologii Profesjonalnej" publikujemy artyku Izabeli Podlaskiej-Konkel o interpretacji horoskopw horarnych dotyczcych pyta o sprawy zawodowe, cen produktu, rzdy i werdykt sdu oraz fina sprawy oraz tekst o tym, jak interpretowa horoskopy wydarzeniowe. Ewa Krajewska przedstawia znaczenia dziewitego domu, a Ewa Seydlitz odtwarza chronologi przepowiedni Nostradamusa.

Zamw aktualny numer