Horoskop biznesowy i finansowy na sierpień 2020

Izabela Podlaska-Konkel

Sierpień przyniesie nam więcej stabilizacji i nowych okazji finansowych. Silne planety wpierają ambitne i ryzykowne działania. Po 20.08 bardzo dobra aura dla edukacji, handlu, podróży i turystyki. Merkury i Słońce w znaku Panny utworzą z Jowiszem i Uranem wielki trygon w znakach ziemskich, co sprzyja znajdowaniu lepszej pracy i stabilnym zyskom.

1-4.08 pełnia Księżyca w Wodniku w kwadraturze z Uranem i kwadratura Marsa z Jowiszem nie sprzyjają dobrej komunikacji. Ludzie będą nerwowi, możliwe pomyłki i nieporozumienia. Lepiej nie umawiać się na ważne spotkania, unikać dużych transakcji i dalekich podróży służbowych, bo mogą pojawić się komplikacje.

5.08 Merkury wchodzi do Lwa i sprzyja osobom pracowitym i wytrwałym. Uda się zdobyć nowe zlecenie, poszukać ciekawej oferty bankowej, założyć korzystną lokatę, skupić się na maksymalizowaniu zysków przy minimalnych środkach i wydatkach.

7.08 Wenus wejdzie do Raka i zacznie sprzyjać ważnym spotkaniom, szybkiemu dogadywaniu się z ludźmi i udanym podróżom. Warto licytować na aukcjach i kupować w internecie, będzie można znaleźć wyjątkowe okazje.

12-13.08 kwadratura Marsa z Plutonem ostrzega przed pochopnymi zakupami i zbyt szybkim podejmowaniem zawodowych decyzji. Weź głęboki oddech, przeczytaj uważnie warunki umowy, nie wierz w każdą ofertę, którą próbuje ci wcisnąć agent czy sprzedawca.

16-17.08 koniunkcja Słońca z Merkurym zapewni nam szczęście do wygranych i dobry czas na założenie firmy, rozpoczęcie nowego projektu, negocjacje.

18-19.08 nów w Lwie zachęci nas do zainwestowania w siebie, podniesienia swoich zawodowych kwalifikacji i zdobycia dyplomów i certyfikatów. Będziesz mógł znaleźć wyjątkowo tanie oferty weekendowych i jesiennych wyjazdów.

20.08 Merkury wejdzie do Panny i zacznie sprzyjać osobom ubiegającym się o pracę i podnoszącym swoje kwalifikacje. Do końca miesiąca składaj oferty, wysyłaj podania o pracę, zapisuj się na szkolenia i rób certyfikaty, które uwiarygodnią i wzmocnią twoje CV.

22-24.08 kwadratura Marsa z Saturnem ostrzega przed pochopnymi decyzjami. Bądźmy ostrożni w kontaktach z przełożonym i współpracownikami, bo ludzie będą oczekiwać od nas więcej niż możemy im dać. Warto walczyć o rzetelny kompromis i nie ulegać presji.

25-26.08 opozycja Wenus z Jowiszem zachęca do ostrożnego inwestowania, kupowania ubezpieczeń i bezpiecznych obligacji, a także szukania szczęścia w kolekturach lotto i grach losowych.

Najlepsze dni na podpisywanie umów i sprawy finansowe: 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 25, 26, 27, 28, 29, 31.

Unikaj podejmowania ważnych decyzji, szczególnie finansowych w dniach: 1, 2, 3, 4, 13, 14, 23, 24, 30.

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebna interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historiĂŞ Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłĂŞbionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkĂŞ, nową pracĂŞ czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dÂźwiĂŞki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer