Horoskop biznesowy i finansowy na czerwiec 2020

Izabela Podlaska-Konkel

Planety w czerwcu zachęcą nas do działania. Będzie to dynamiczny, ale i niestabilny miesiąc. Trudno będzie przeprowadzać ryzykowne transakcji czy zaczynać nowe sprawy. Czekają nas dwa zaćmienia: półcieniowe Księżyca 5.06 i obrączkowe Słońca podczas ingresu Słońca do znaku Raka 20-21.06. Przyniosą one zmiany, na które od dawna się zapowiadało, mimo że niekoniecznie nam się spodobają. Od 18.06 Merkury w retrogradacji utrudnia i opóźnia wiele spraw związanych z podróżami i handlem. Koniunkcja Jowisza z Plutonem wskazuje również na przełomowy miesiąc w gospodarce i sprawach społecznych.

2-3.06 koniunkcja Słońca z Wenus sprzyja wysyłaniu ofert, zapytań o pracę i szukaniu nowych źródeł utrzymania, wygranej pieniężnej lub szczęśliwym zbiegom okoliczności, które zapewnią nam zawodowy i finansowy sukces. Warto spotykać się z ludźmi, wysyłać CV i prosić o pomoc. Dobre dni na wysyłanie oficjalnych pism i spotykanie się z przełożonymi w sprawie podwyżki czy dodatkowych dni urlopu.

5-6.06 pełnia i półcieniowe zaćmienie Księżyca w Strzelcu w kwadraturze z Marsem ostrzegają przed kłótniami i zbyt szybkim podejmowaniem finansowych decyzji. Zanim coś kupisz, zastanów się, czy rzeczywiście tego potrzebujesz.

10-13.06 kwadratura Słońca z Neptunem ostrzega przed oszustami i podpisywaniem skomplikowanych umów. Ten aspekt naraża nas na pomyłki i powoduje łatwowierność. Musimy też uzbroić się w cierpliwość i być wyrozumiali dla błędów, które popełniają inni.

18.06 Merkury wchodzi w retrogradację i umożliwi nam powrót do dawnych projektów, odnowienie stare kontakty zawodowe i dogadać się z ludźmi. Cierpliwość i wyrozumiałość będą kluczem do sukcesu. Unikajmy kupowania sprzętu elektronicznego i AGD, bo będzie się często psuł.

20-21.06 Słońce wchodzi do Raka i utworzy się nów Księżyca i obrączkowe zaćmienie Słońca. Okoliczności mogą wymusić na nas nieprzewidziane wydatki czy spowodować materialne szkody. Nie jest to korzystny czas na wizyty w urzędzie czy na poważne rozmowy w sprawach zawodowych, bo ludzie będą nas surowo oceniać. Skierujemy naszą uwagę na sprawy domu i rodziny. Kupuj rzeczy do domu, zaplanuj remont, tanim kosztem poprawisz wystrój mieszkania.

25.06 Wenus wychodzi z retrogradacji i zacznie sprzyjać zawieraniu nowych znajomości i szukaniu ofert czy promocji. Podróżuj, angażuj się w nowe projekty, zdobywaj klientów, wspólników lub nowych pracowników. Upomnij się o to, co ci się należy, a jest szansa, żeby szybko to dostaniesz.

29-30.06 koniunkcja Jowisza z Plutonem podpowie nam, jak dobrze ulokować pieniądze, aby dawały nam zyski przez miesiące lub lata. Dni sprzyjają znajdowaniu nowych ofert pracy, zakładaniu spółek czy zaczynaniu nowych projektów. Warto otwierać konto w banku i zarządzać mądrze pieniędzmi.

Najlepsze dni na podpisywanie umów i sprawy finansowe: 1, 2, 3, 4, 7, 8, 12, 14, 15, 16, 17, 19, 22, 23, 24, 25, 26, 29.

Unikaj podejmowania ważnych decyzji, szczególnie finansowych w dniach: 5, 6, 9, 10, 11, 13, 18, 20, 21, 27, 28, 30.

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebna interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historiĂŞ Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłĂŞbionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkĂŞ, nową pracĂŞ czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dÂźwiĂŞki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer