Horoskop biznesowy i finansowy na sierpień 2017

Izabela Podlaska-Konkel

Horoskop biznesowy i finansowy na VIII 2017

Sierpień przyniesie nam dużo zawodowych i finansowych wyzwań. Dwa zaćmienia sprawi±, że mimo wakacyjnej aury będziemy musieli pilnować swoich spraw i uważnie postępować w sytuacjach kryzysowych. Merkury w retrogradacji umożliwi powrót do starych pomysłów i realizację dawnych planów.

3-4.08 Jowisz w kwadraturze z Plutonem zachęca do ostrożnego inwestowania, kupowania ubezpieczeń i bezpiecznych obligacji, a także szukania szczę¶cia w kolekturach lotto i grach losowych.

6-7.08 pełnia i czę¶ciowe zaćmienie Księżyca w znaku Wodnika nie sprzyjaj± dobrej komunikacji. Ludzie będ± nerwowi, możliwe pomyłki i nieporozumienia. Lepiej nie umawiać się na ważne spotkania, unikać dużych transakcji i dalekich podróży służbowych, bo mog± pojawić się komplikacje.

9-10.08 Merkury w sekstylu z Wenus oraz Słońce w sekstylu z Jowiszem zapewni± nam szczę¶cie do wygranych i dobry czas na założenie firmy, rozpoczęcie nowego projektu, negocjacje.

13.08 Merkury wchodzi w retrogradację i aż do 5.09 nie sprzyja kupowaniu sprzętu elektronicznego, AGD, samochodów i rowerów. Warto sprawdzać maile i listy w skrzynce, bo niektóre ważne wiadomo¶ci mog± się przed nami ukryć lub być trudno dostępne.

17.08 Wenus w kwadraturze z Jowiszem sprzyja nie tylko błogiemu lenistwu, ale i przyniesie dobre wiadomo¶ci finansowe, poprawę wyników, zyski z nowych Ľródeł.

20-21.08 nów Księżyca i całkowite zaćmienie Słońca w znaku Lwa w trygonie z Uranem ostrzegaj± przed pochopnymi decyzjami. Wydarzenia będ± następować szybko po sobie, jest ryzyko, że kto¶ straci kontrolę nad sob± i zerwie umowy lub współpracę, która ¶wietnie funkcjonowała przez lata. B±dĽmy ostrożni w kontaktach z przełożonym i współpracownikami, bo ludzie będ± oczekiwać od nas więcej niż możemy im dać. Warto walczyć o rzetelny kompromis i nie ulegać presji.

22.08 Mars w trygonie z Saturnem sprzyja osobom pracowitym i wytrwałym. Uda się zdobyć nowe zlecenie, poszukać ciekawej oferty bankowej, założyć korzystn± lokatę, skupić się na maksymalizowaniu zysków przy minimalnych ¶rodkach i wydatkach.

23.08 Słońce wkracza do znaku Panny i zacznie sprzyjać osobom ubiegaj±cym się o pracę i podnosz±cym swoje kwalifikacje. Do końca miesi±ca składaj oferty, wysyłaj podania o pracę, zapisuj się na szkolenia i rób certyfikaty, które uwiarygodni± i wzmocni± twoje CV.

24.08 Wenus w kwadraturze z Uranem ostrzega przed pochopnymi zakupami i zbyt szybkim podejmowaniem zawodowych decyzji. WeĽ głęboki oddech, przeczytaj uważnie warunki umowy, nie wierz w każd± ofertę, któr± próbuje ci wcisn±ć agent czy sprzedawca.

26.08 Wenus wchodzi do znaku Lwa, a Merkury ustawi się w koniunkcji ze Słońcem, co sprzyja ważnym spotkaniom, szybkiemu dogadywaniu się z ludĽmi i udanym podróżom. Warto licytować na aukcjach i kupować w internecie, będzie można znaleĽć wyj±tkowe okazje.

26-28.08 Jowisz w sekstylu z Saturnem będzie testem naszej odpowiedzialno¶ci i cierpliwo¶ci. Sprawy zaczęte podczas zaćmienia Słońca 21.08, teraz nabior± rozpędu. Dobry czas na składanie dokumentów, wyja¶nianie spraw w urzędzie, spotkania z ważnymi osobami.

31.08 Merkury wchodzi do znaku Lwa i zachęci nas do zainwestowania w siebie, podniesienia swoich zawodowych kwalifikacji i zdobycia dyplomów i certyfikatów. Będziesz mógł znaleĽć wyj±tkowo tanie oferty weekendowych i jesiennych wyjazdów.

Zapamiętaj!

Najlepsze dni na podpisywanie umów i sprawy finansowe:
1, 2, 4, 5, 8, 9 10, 11 12, 16, 17, 18, 19, 22, 23, 26, 27, 28, 31.

Unikaj podejmowania ważnych decyzji, szczególnie finansowych w dniach:
3, 6, 7, 13, 14, 15, 20, 21, 24, 25, 29, 30.

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać; alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

ZamĂłw aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł; na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

ZamĂłw aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co pomoże ci w medytacji z kartami.

ZamĂłw aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 12W 12 numerze "Astrologii Profesjonalnej" publikujemy artykuł Izabeli Podlaskiej-Konkel o interpretacji horoskopów horarnych dotyczących pytań o sprawy zawodowe, cenę produk­tu, rządy i werdykt sądu oraz finał sprawy oraz tekst o tym, jak interpretować horoskopy wydarzeniowe. Ewa Krajewska przedstawia znaczenia dziewiątego domu, a Ewa Seydlitz odtwarza chronologię przepowiedni Nostradamusa.

ZamĂłw aktualny numer