Horoskop biznesowy i finansowy na grudzień 2019

Izabela Podlaska-Konkel

W grudniu czeka nas duża planetarna zmiana. 2 grudnia Jowisz wchodzi do znaku Koziorożca, a na niebie 26.12 utworzy się obrączkowe zaćmienie w znaku Koziorożca, co wskazuje na ważne wydarzenia w dziedzinie finansów i kariery, a także zmiany trendów rynkowych. Trygon Jowisza z Uranem wskazuje na okazje do uporządkowania spraw materialnych, a także zyski z długoletnich inwestycji.

2.12 Jowisz wejdzie do znaku Koziorożca, gdzie pozostanie do grudnia 2020, i zacznie sprzyjać wszystkim, którzy handlują ziemią i nieruchomościami, zajmują się ekonomią i zarządzaniem, a także bankowcom oraz księgowym. Warto zaplanować rozsądne wydatki i zrobić plan oszczędzania na cały miesiąc, żeby świąteczne wydatki nie uszczupliły domowego budżetu.

8-9.12 kwadratura Słońca z Neptunem ostrzega przed ryzykownymi decyzjami finansowymi, pomyłkami podczas płacenia kartą kredytową czy nieprzemyślanym podpisywaniem umów.

9.12 Merkury wejdzie do znaku Strzelca i zacznie sprzyjać kupowaniu wycieczek, sprzętu elektronicznego, zapisywaniu się na kursy, szkolenia i studia.

11-12.12 koniunkcja Wenus z Saturnem i pełnia Księżyca w Bliźniętach wprowadzą napięcie i nerwowość. Dlatego może to być trudny czas dla negocjacji, handlu, zakładania firm, zaczynania nowych projektów i spraw. Lepiej trzymać się planu, płacić zobowiązania w terminie.

15-16.12 trygon Jowisza z Uranem zapewni dobry czas na poprawki projektów, pisanie pism i dowołań, negocjowanie rat kredytów i dyscyplinowanie pracowników oraz wspólników. Zapewni nam dobrą rękę do zakupów na wyprzedażach, warto negocjować zniżki, umawiać się na ważne spotkania, wysyłać urzędowe pisma.

20.12 Wenus wejdzie do Wodnika, gdzie pozostanie do 13.01 i zacznie sprzyjać osobom pracującym w branży IT, nowoczesnych technologiach, mediach społecznościowych, prasie i turystyce. Warto polować na okazje w biurach podróży, negocjować umowę na dostawę usług internetowych i programów telewizyjnych, bo ceny będą okazyjne.

25-26.12 nów i obrączkowe zaćmienie Słońca w znaku Koziorożca wpłyną na nasz świąteczny nastrój. Będziemy o wiele poważniej podchodzić do rodzinnych decyzji, planów i rozliczeń. To dobry czas nie tylko na wybaczanie i godzenie się z krewnymi, ale i wspólne planowanie lepszej przyszłości.

27.12 koniunkcja Słońca z Jowiszem w Koziorożcu sprzyja osobom oszczędnym, szukającym okazji do inwestycji i tanich zakupów. Warto planować wydatki na nadchodzący rok i ubiegać się o pożyczkę, dotację czy inną formę dofinansowania.

29.12 Merkury wejdzie do znaku Koziorożca, gdzie pozostanie do 16.01 i przyniesie nam okazję do pomnożenia gotówki i dobrych inwestycji, jeśli lubimy ryzyko i nie boimy się odważnych biznesowych i finansowych decyzji. Łatwiej będzie dogadać się z bankiem w sprawie warunków umowy lub wyjaśnić trudne sprawy w urzędzie.

Najlepsze dni na podpisywanie umów i sprawy finansowe: 1, 2, 7, 10, 19, 20, 21, 23, 24, 29, 30, 31.

Unikaj podejmowania ważnych decyzji, szczególnie finansowych w dniach: 3, 4, 5, 6, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 22, 25, 26, 27, 28.

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer