Horoskop biznesowy i finansowy na sierpień 2022

Izabela Podlaska-Konkel

Ostrożnie podejmuj decyzje finansowe, bo Saturn będzie opóźniał sukces i powodzenie w sprawach zawodowych. Na samym początku miesiąca skorzystaj z przychylności Jowisza, potem dopiero od 23.08 podejmuj odważne decyzje dotyczące inwestycji i pieniędzy.

1-2.08 dobroczynny trygon Słońca z Jowiszem sprzyja dostawaniu lepszych bonusów i dodatków, warto dopytywać się o zniżki, przeceny czy promocji. Jednak uważaj, bo jednocześnie za sprawą koniunkcji Marsa z Uranem w znaku Byka będziesz mieć lekką rękę do wydawania. Jowisz może cię skłonić do ekstrawagancji i uszczuplić twój budżet na ten miesiąc.

4.08 Merkury wchodzi do Panny i do 26.08 sprzyja szukaniu lepszej pracy, podnoszeniu kwalifikacji, co już jesienią przełoży się na wzrost twoich dochodów i lepsze samopoczucie, a także przyspieszy twoją karierę.

6-7.08 kwadratura Marsa z Saturnem może postawić na twojej drodze przeszkody do pokonania. Potraktuj je jak wyzwanie i nie rezygnuj, nawet jeśli za pierwszym razem nie uda ci się dopiąć swego. Nie jest to dobry czas

10-12.08 pełnia Księżyca w znaku Wodnika w kwadraturze z Uranem zapewni ci dużo energii do pracy i większą mobilizację do pokonywania zawodowych przeszkód. Odpowiadaj szybko na maile i telefony, bądź dyspozycyjny dla szefa czy współpracowników, bo może się pojawić duża okazja i finansowa szansa.

13-16.08 opozycja Słońca z Saturnem ostrzega przed rozrzutnością i błędami wynikającymi z nieznajomości przepisów. Warto mimo długiego weekendu uporządkować dokumenty, sprawdzić, które rachunki są niezapłacone i załatwić trudne, ale konieczne sprawy w banku i urzędzie, żeby jesienią mieć spokój.

16-18.08 trygon Wenus z Jowiszem zachęca do licytowania sprzętów na aukcjach internetowych, zamawiania tańszych biletów, inwestowania w hobby i kreatywne zajęcia.

20.08 Mars wchodzi do Bliźniąt, gdzie pozostanie do końca roku. Nastaw się na oszczędzanie, poszerzanie swojej wiedzy i rozsądne gospodarowanie domowym budżetem.

21.08 opozycja Merkurego z Neptunem zapowiada opóźnienia w płatnościach, ryzyko straty lub większych wydatków na coś, co się nagle zepsuje lub przestanie działać. Dzięki cierpliwości wszystko uda się załatwić.

23.08 Słońce wkracza do Panny i pomoże ci do końca miesiąca uporać się z dokumentami i sprawami w urzędzie. Rób porządek na biurku, zamykaj trudne sprawy, wyjaśniaj faktury, składaj reklamacje.

26.08 Merkury wchodzi do Wagi i sprzyja podróżom, nauce, znajdywaniu lepszej pracy, ważnym rozmowom i zdawaniu egzaminów z sukcesem.

27-28.08 Wenus w kwadraturze z Uranem i w opozycji z Saturnem może cię narazić na straty. Nie kupuj dziś biletów czy wycieczek, oferty będą mniej korzystne, a umowy pełne kruczków i niekorzystnych dla ciebie zapisów. Nów Księżyca w znaku Panny (27.08) to dobry czas na planowanie jesiennego budżetu.

Najlepsze dni na podpisywanie umów i sprawy finansowe: 1, 2, 3, 4, 8, 10, 15 23, 24, 25, 29, 30, 31.

Unikaj ważnych decyzji i podpisywania umów w dniach: 5, 6, 7, 9, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 26, 27, 28.

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebna interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dÂźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer