Horoskop biznesowy i finansowy na styczeń 2021

Izabela Podlaska-Konkel

Prognoza biznesowa na styczeń 2021

Styczeń pozwoli nam uporządkować sprawy finansowe i zawodowe. Pojawią się nowe możliwości i okazje, które wyznaczać będą kwadratury Jowisza i Saturna z Uranem. Warto podpisywać umowy i kupować sprzęt elektroniczny do 29.01, bo od 30.01 Merkury wejdzie w retrogradację i aż do 21.02 nie będzie sprzyjać tego typu zakupom i wydarzeniom. Po 19.01 pod wpływem koniunkcji Słońca z Saturnem będziemy musieli dłużej czekać na ważne decyzje finansowe i zawodowe.

6.01 Mars wchodzi do znaku Byka i będzie w styczniu ostrzegać nas przed kupowaniem rzeczy tanich i o niskiej wartości. Warto zadbać o wygodę pracy, kupić lepsze krzesło,

8-9.01 Merkury wchodzi do znaku Wodnika, a Wenus wejdzie do znaku Koziorożca i zrobi trygon Wenus z Marsem. Warto umawiać się na spotkania, prowadzić negocjacje, szukać wspólników i nowych klientów. Merkury zapewni nam popularność, pomoc i wyrozumiałość innych ludzi.

10-11.01 koniunkcja Merkurego z Saturnem skieruje naszą uwagę na sprawy kredytów, odsetek i bezpiecznych form oszczędzania. To dobry czas, aby ubiegać się o dotacje, zwrot długów i rozsądnie kalkulować zyski i straty. W podróży możemy napotkać opóźnienia i komplikacje.

12-13.01 nów Księżyca w znaku Koziorożca i kwadratura Marsa z Saturnem ostrzega nas przed zbytnimi nerwami, bo one nie sprzyjają podejmowaniu korzystnych finansowych decyzji. Nie kupuj na wyprzedażach, jeśli rzeczywiście czegoś bardzo nie potrzebujesz.

14-15.01 koniunkcja Słońca z Plutonem w znaku Koziorożca sprzyja kontaktom z urzędnikami, autorytetami czy bardziej doświadczonymi osobami. Jeśli prowadzić negocjacje czy ubiegasz się o kredyt, teraz możesz szybko zakończyć ustalenia i procedury.

17-18.01 kwadratura Jowisza z Uranem sprzyjają składaniu ofert, ubieganiu się o dotacje i kredyty, wysyłaniu mail z propozycją współpracy, zamawianiu lub zatwierdzaniu reklam i budżetów reklamowych.

19.01 Słońce wejdzie do znaku Wodnika i 24.01 utworzy koniunkcję z Saturnem, która nie sprzyja ryzyku i nowościom. Unikajmy ważnych transakcji w te dni, nie podpisujmy długoterminowych umów, bo możemy nie zauważyć pomyłek czy prawnych pułapek. Czas sprzyja jednak odzyskiwaniu długów i uzyskiwaniu krótkoterminowych pożyczek.

25-26.01 kwadratura Słońca z Uranem sprawi, że uda się zdobyć nowe zlecenie, poszukać ciekawej oferty bankowej, założyć korzystną lokatę, skupić się na maksymalizowaniu zysków przy minimalnych środkach i wydatkach.

28-29.01 pełnia Księżyca w znaku Lwa i koniunkcja Słońca z Jowiszem polepszą naszą sytuację finansową i umożliwią nam lepsze korzystanie z kredytu, funduszy czy projektów. Warto składać wnioski o dofinansowanie, pomoc i szkolenia.

30.01 Merkury wchodzi w retrogradację i aż do 21.02 będzie poruszał się po niebie pozornym ruchem wstecznym. Unikajmy podpisywania ważnych umów, nie deklarujmy, że zrobimy coś więcej, niż możemy. Nie jest to również dobry czas na kupowanie sprzętu elektronicznego.

Najlepsze dni na podpisywanie umów i sprawy finansowe: 1, 2, 3, 4, 9, 10, 11, 12, 15, 16, 18, 22, 25, 27, 29, 30, 31.

Unikaj podejmowania ważnych decyzji, szczególnie finansowych w dniach: 5, 6, 7, 8, 13, 14, 17, 19, 20, 21, 23, 24, 26, 28.

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebna interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dÂźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer