Horoskop biznesowy i finansowy na październik 2020

Izabela Podlaska-Konkel

Czeka nas niestabilny i trudny finansowo miesiąc. Na niebie utworzy się półkrzyż kardynalny z Marsa w Baranie, Słońca w Wadze oraz Saturna, Jowisza i Plutona w Koziorożcu. Do tego Merkury wjedzie w retro 14.10, dlatego druga połowa miesiąca nie jest korzystna na podpisywanie umów i kupowanie sprzętu elektronicznego. Unikajmy konfliktów i niejednoznacznych sytuacji. Nie rezygnujmy zbyt łatwo, kiedy pojawią się przeszkody.

1.10 pełnia Księżyca w Baranie sprzyja szybkim zyskom. Wystawiaj aukcje na allegro, realizuj kupony rabatowe, domagaj się zniżek. Musimy jednak uważać podczas podpisywania dokumentów czy robienia zakupów, bo łatwo będzie o pomyłkę.

2.10 Wenus przechodzi do Panny i ostrzega przed zakupami rzeczy drogich, sprzyja jednak przez cały miesiąc osobom, które szukają tanich biletów i zniżek. Warto negocjować na aukcjach, zbijać ceny, bo dziś ludzie są bardziej skłonni, żeby pozbyć się rzeczy i dać zniżkę.

9-11.10 kwadratury Marsa z Plutonem i Słońca z Jowiszem sprawią, że wiele spraw będzie się komplikować, a ludzie będą testować naszą wytrzymałość na stres i wymagać od nas większej odpowiedzialności. Niebezpiecznie jest ulegać naciskom czy groźbom. Na szczęście Jowisz w ostatniej chwili poda nam pomocną dłoń.

12-13.10 sekstyle Jowisza z Neptunem i Merkurego z Wenus sprzyjają oszczędzaniu, porządkom biurowym i księgowym, wyrzucaniu nieużytecznych i starych mebli i sprzętów a także małemu remontowi. Warto wysyłać oferty, spotykać się z pracodawcami, prosić o podwyżkę, negocjować lepsze warunki pracy. Planety pomogą ci znaleźć najlepszą cenę biletu, wyszukać okazyjnych ofert na jesienne wyjazdy.

14.10 opozycja Słońca z Marsem i Merkury, który wchodzi w retrogradację odradzają podejmowanie ryzykownych decyzji i zaczynanie nowych spraw.

15-18.10 kwadratury Słońca z Plutonem i Saturnem ostrzegają przed zaciąganiem kredytów, wyzbywaniem się oszczędności i rezygnowaniem z tego, co nam się należy. Nawet jeśli sprawy nie idą po twojej myśli, przeczekaj te trudne dni i zacznij od nowa później. Unikaj załatwiania spraw urzędowych, bo będzie trudno cokolwiek wyjaśnić i doprowadzić do końca.

19-20.10 kwadratura Marsa z Jowiszem i trygon Wenus z Jowiszem mogą nas zaskoczyć nową zawodową propozycją. Warto szukać okazji wysyłać CV, być otwartym na nowe pomysły. Warto odnawiać znajomości, jedna z nich może się okazać pomocna w rozwiązaniu finansowego lub zawodowego problemu.

23-25.10 Słońce wchodzi do Skorpiona i utworzy koniunkcję z Merkurym, co sprzyja ważnym spotkaniom, wysyłaniu korespondencji, zapytaniom o pracę, szukaniu nowej pracy.

28.10 Merkury wchodzi do Wagi ruchem wstecznym, a Wenus wchodzi do Wagi i wyostrzą naszą zawodową i finansową intuicję. Zadbaj o ubezpieczenie, zrób badania kontrolne, które są wymagane w pracy, zadbaj o odpoczynek i rónowagę między pracą i czasem wolnym.

Najlepsze dni na podpisywanie umów i sprawy finansowe:1, 4, 5, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 19, 20, 21, 22, 24, 25, 27, 28, 30.

Unikaj podejmowania ważnych decyzji, szczególnie finansowych w dniach:2, 3, 9, 10, 14, 15, 16, 17, 18, 23, 26, 29, 31.

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebna interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dÂźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer