Horoskop biznesowy i finansowy na marzec 2020

Izabela Podlaska-Konkel

Przed nami dynamiczny, ale trochę nerwowy miesiąc. Niestabilne kwadratury Słońca z Plutonem, Jowiszem i Saturnem radzą ostrożnie postępować w sprawach finansowych. Koniunkcja Jowisza z Plutonem daje nowe możliwości zawodowe i zachęca do zmian. Zanim jednak przeprowadzisz radykalne zmiany, dobrze się zastanów i zrób plan.

3.04 Wenus wchodzi do Bliźniąt i pomoże nam przez najbliższe tygodnie znaleźć dodatkowe zlecenia, zdobyć należne nam dodatki i premie, a także zdobyć nowe źródła dochodu.

3-5.04 koniunkcja Jowisza z Plutonem pomoże nam zobaczyć w szerszej perspektywie nasze zawodowe cele i finansowe możliwości. Rób ambitne plany, zmieniaj to, co hamuje twój rozwój, zrób rodzinną burzę mózgów, jakie wydatków domowych potrzebujecie, a jakich nie.

7-8.04 pełnia w znaku Wagi i kwadratura Marsa z Uranem sprawią, że będziemy niecierpliwi, podenerwowani, co może niekorzystnie wpłynąć na decyzje biznesowe i finansowe, które będziemy podejmować. Do wszystkich stresujących sytuacji podchodźmy spokojnie.

11.04 Merkury wchodzi do Barana i pomoże nam szybko uporać się z przygotowaniami do Świąt. Zaraz po Wielkanocy wszystko ruszy mocno do przodu, warto spotykać się z nowymi ludźmi, szukać pracy, zmieniać plany. To będzie bardzo twórczy i efektywny czas.

14-15.04 kwadratury Słońca z Plutonem i Jowiszem przyniosą napięcia, ale i możliwość rozwoju. Wydarzenia będą następować szybko po sobie, jest ryzyko, że ktoś straci kontrolę nad sobą i zerwie umowy lub współpracę, która świetnie funkcjonowała przez lata. Bądźmy ostrożni w kontaktach z nowymi klientami czy partnerami, bo ludzie będą oczekiwać od nas więcej niż możemy im dać. Warto walczyć o rzetelny kompromis i nie ulegać presji.

17-18.04 sekstyl Merkurego z Wenus przyniesie dobre wiadomości finansowe, poprawę wyników, zyski z nowych źródeł. Trzymajmy rękę na pulsie, bądźmy gotowi na nowe pomysły, sprawdzajmy maile i nie wyłączajmy telefonu, bo jakaś wiadomość czy propozycja może stać się biznesową okazją życia.

20-21.04 kwadratura Słońca z Saturnem ostrzega przed nieprzemyślanymi krokami finansowymi, zwalnianiem się z pracy pod wpływem żalu i negatywnych emocji oraz podpisywaniu ważnych umów. Jest to za to dobry czas na porządki, cięcie wydatków i szukanie oszczędności.

23-26.04 nów w Byku i koniunkcja Słońca z Uranem nastawi nas pozytywnie do życia. Natłok propozycji, pomysłów i wydarzeń może cię oszołomić, a nawet trochę przytłoczyć. Warto porywać się na trudne spawy, spotykać się z trudnymi klientami lub umawiać się na rozmowy o pracę, bo jest szansa na przekonanie ich do naszych usług czy propozycji. Kwadratura Merkurego z Jowiszem sprzyja negocjacjom pozycyjnym, walce o swoje i nieustępliwości wobec przeciwników i konkurencji.

Najlepsze dni na podpisywanie umów i sprawy finansowe: 1, 2, 3, 5, 11, 12, 15, 17, 18, 19, 22, 23, 27, 30.

Unikaj podejmowania ważnych decyzji, szczególnie finansowych w dniach: 4, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 14, 16, 20, 21, 24, 25, 26, 28, 29.

NowoÂści wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz siê z symbolik¹ dziewi¹tek, nauczysz siê odczytywaÌ alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wró¿ebne interpretacje karty S³oùce. Prezentujemy równie¿ historiê Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy te¿ rozk³ady dla samotnych: Czas na mi³oœÌ, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

ZamĂłw aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajduj¹ siê teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym po³o¿eniu Wenus, a tak¿e artyku³ na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

ZamĂłw aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Ksiê¿yc, zapoznasz siê z bogatym zwierzyùcem w Tarocie Thota, zapoznasz siê z pog³êbionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy równie¿ rozk³ady na nowe sytuacje: na pierwsz¹ randkê, now¹ pracê czy now¹ znajomoœÌ. Dowiesz siê, jakie litery i dŸwiêki przyporz¹dkowane s¹ wielkim arkanom, co mo¿e ci w medytacji z kartami.

ZamĂłw aktualny numer