Horoskop biznesowy i finansowy na maj 2019

Izabela Podlaska-Konkel

Maj jest bardzo obiecujący w sprawach finansowych i zawodowych. Możemy spodziewać się wielu nowych propozycji, opcji i wydarzeń. Słońce utworzy trygon z Saturnem i Plutonem, co da stabilizację finansową i zawodową, a także konkretne ustalenia. Pod koniec miesiąca zaczynajmy nowe sprawy.

6.05 Merkury wchodzi do znaku Byka i sprawi, że maj będzie ważnym czasem dla twoich pieniędzy. Zadbaj o ubezpieczenie, zainteresuj się swoim kontem oszczędnościowym, znajdź okazyjne oferty lub zacznij odkładać na ważny cel. Teraz się uda.

7-8.05 kwadratura Wenus z Saturnem i koniunkcja Merkurego z Uranem sprawią, że powiodą się sprawy, na których dobrze się znasz. Nie decyduj się na nowy biznes, niepewną inwestycję czy oferty firm z wątpliwą reputacją. Ostrożnie podejmuj finansowe decyzje.

9.05 trygon Wenus z Jowiszem sprzyja wszystkim nowym sprawom. Spotykaj się z ważnymi klientami, wysyłaj wiadomości, składaj podania o pracę, zapisuj się na szkolenia czy studia, wyjaśniaj trudne sprawy. Masz szansę na szybki sukces.

10-11.05 trygon Słońca z Saturnem sprzyja osobom pracowitym i zdyscyplinowanym. Nie jest to jednak dobry czas na ryzykowne wydatki, duże zakupy czy ważne spotkania w sprawie zmiany pracy, bo ludzie będą surowo oceniać nasze wysiłki.

14.05 trygon Słońca z Plutonem ostrzega przed pochopnymi krokami finansowymi. Nie podejmuj decyzji pod wpływem chwili, nie łam reguł i regulaminów, bo za odstępstwo czy kombinowanie zapłacisz wysoką cenę lub nawet stracisz czyjeś poparcie i szacunek.

15.05 Wenus wejdzie do korzystnego dla niej znaku Byka, gdzie pozostanie do 9.06. Łatwiej będzie zarabiać dzięki starym kontaktom, sprawdzonym pracownikom i wspólnikom, warto odnawiać stare znajomości i składać wnioski o dotacje. To dobry czas na ubieganie się o korzystny kredyt.

17-18.05 koniunkcja Urana z Wenus i pełnia Księżyca w Skorpionie zapowiadają możliwe napięcia we współpracy z ludźmi lub w kontaktach z klientami. Unikajmy kłótni, załatwiajmy pokojowo sporne sprawy, nie kierujmy się chciwością, ale wspólnymi korzyściami.

21.05 Słońce i Merkury wejdą do Bliźniąt i utworzą korzystną koniunkcję, co pomoże nam znaleźć ciekawe i tanie oferty wakacyjnego wypoczynku. Warto kupować bilety, negocjować, licytować na aukcjach, bo łatwiej będzie uzyskać coś tanio.

30-31.05 opozycja Merkurego w Bliźniętach do Jowisza w Strzelcu zapowiada sukcesy w kontaktach z nowymi klientami, handlowcami czy przełożonymi oraz dobry czas na zakup sprzętu elektronicznego i aktualizowanie oprogramowania lub naprawę maszyn. Warto ubiegać się o zniżki, dodatki i atrakcyjne oferty specjalnie dla nas, bo ludzie będą skorzy do negocjacji, handlu i dogadywania się.

Najlepsze dni na podpisywanie umów i sprawy finansowe: 2, 3, 4, 5, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 19, 20, 21, 22, 25, 26, 27, 31.

Unikaj podejmowania ważnych decyzji, szczególnie finansowych w dniach: 1, 6, 7, 8, 16, 17, 18, 23, 24, 28, 29, 30.

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer