Horoskop biznesowy i finansowy na listopad 2021

Izabela Podlaska-Konkel

W listopadzie będziemy mieli okazję do zawierania korzystnych umów, satysfakcjonujących zakupów, ale również będziemy musieli zmienić strategię i przede wszystkim zadbać o oszczędności. Nów w Skorpionie na początku miesiąca i pełnia oraz częściowe zaćmienie Księżyca w Byku 17-19.11 wskazują na dwa najważniejsze momenty w tym miesiącu na podejmowanie decyzji i mierzenie się z nowymi wyzwaniami.

1-2.11 trygon Merkurego z Jowiszem sprzyja szybkim decyzjom dotyczącym pracy czy majątku, nie warto się wahać, drugi raz taka okazja może się nie powtórzyć!

4-5.11 nów Księżyca w znaku Skorpionie w opozycji z Uranem oraz wejście Wenus do Koziorożca, a Merkurego do Skorpiona zmieni radyklanie aurę miesiąca. Planety ostrzegają przed popełnianiem błędów i gaf, bo mogą nas one kosztować majątek. Uważajmy na oszustów i nieuczciwych klientów, bądźmy ostrożni w korzystaniu z atrakcyjnych ofert czy okazji. Zanim podejmiemy radykalną decyzję, warto przemyśleć wszystkie za i przeciw.

9-12.11 koniunkcja Marsa i Merkurego w kwadraturze z Saturnem sprawi, że możemy mieć chwilowe problemy finansowe, opóźnienia w płatności faktur. Bądźmy cierpliwi i wyrozumiali dla innych oraz niezbyt surowi w osądzaniu swoich dokonań czy możliwości.

14-16.11 Słońce w kwadraturze z Jowiszem i w sekstylu z Plutonem pomoże nam znaleźć ciekawe oferty pracy, szkolenia i kursu, aby polepszyć swoje kwalifikacje zawodowe. To dobry czas, aby ubiegać się o pomoc, kredyt czy instytucjonalne wsparcie.

17-19.11 pełnia i częściowe zaćmienie Księżyca i opozycja Marsa z Uranem ostrzegają nas przed pochopnymi zakupami i roztargnieniem podczas ważnych transakcji finansowych. To nie jest dobry czas na rozmowy o pracę czy polowanie na okazje w sklepie czy w Internecie, bo może nam się trafić wybrakowany czy wadliwy towar.

22.11 Słońce wchodzi do znaku Strzelca i przez kolejne 30 dni skieruje naszą uwagę na problem zasobów i środków na bieżącą działalność lub długoterminowe inwestycje. Warto pamiętać, że nie zawsze pieniądze są kluczem do sukcesu, a my powinniśmy nauczyć się dobrze wyceniać swoją pracę i dokonania oraz korzystać z pomocy, jaką oferują nam inni.

24.11 Merkury wchodzi do znaku Strzelca zacznie sprzyjać rozpoczynaniu nowych przedsięwzięć, zakładaniu firmy i ubieganiu się o dotacje czy dofinansowanie. Warto nadać kupon lotto.

28-29.11 Słońce w koniunkcji z Merkurym i trygon Marsa z Neptunem zapewnią nam nowe pomysły, zainspirują nas i pomogą przezwyciężyć impas finansowy czy personalny w pracy.

30.11 Merkury w sekstylu z Saturnem i Wenus w sekstylu z Neptunem sprzyjają wyszukiwaniu tanich ofert na aukcjach lub w sklepie, a także podróżom i wizytom w banku.

Najlepsze dni na podpisywanie umów i sprawy finansowe: 1, 2, 3, 6, 7, 8, 14, 15, 16, 20, 21, 22. 23, 25, 26, 27, 28, 29, 30.

Unikaj podejmowania ważnych decyzji, szczególnie finansowych w dniach: 4, 5, 9, 10, 11, 12, 13, 17, 18, 19, 24.

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebna interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dÂźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer