Horoskop biznesowy i finansowy na kwiecień 2017

Izabela Podlaska-Konkel

Rozwijaj swoje talenty handlowe i negocjacyjne, bo Słońce w znaku Barana do 10.04 sprzyja osobom przedsiębiorczym. Wenus zacznie się poruszać po zodiaku ruchem prostym i wraz ze Słońcem w znaku Byka od 20.04 zaczną sprzyjać osobom ubiegającym się o nową pracę.

3.04 Wenus wkracza ruchem wstecznym do znaku Ryb i pomoże odnowić dawne kontakty i umowy, powrócić do przerwanych rozmów i negocjacji. Unikajmy kłótni, załatwiajmy pokojowo sporne sprawy, nie kierujmy się chciwością, ale wspólnymi korzyściami.

6-7.04 Słońce w opozycji z Jowiszem przyniesie dobre wiadomości finansowe, poprawę wyników, zyski z nowych źródeł. Wysyłaj CV, spotykaj się z ważnymi ludźmi, załatwiaj trudne sprawy, bo dziś ludzie będą bardziej hojni, wyrozumiali i przychylni.

10.04 Merkury wchodzi w retrogradację i aż do 3.05 nie jest to dobry czas na podpisywanie ważnych umów. Unikajmy w tym czasie kupowania sprzętu elektronicznego, AGD i samochodów, bo mogą częściej się psuć.

11.04 pełnia Księżyca w znaku Wagi. Jeśli nie chcesz zostać w tyle, zrób zmiany w życiu swojej firmy, testuj nowoczesne rozwiązania, wprowadzaj nowe metody sprzedaży, a konkurencja cię nie wyprzedzi. Dobry dzień na negocjacje cen, zakupy ubrań i kosmetyków, łatwiej będzie dostać zniżkę.

15.04 Wenus wychodzi z retrogradacji i poczujemy, że pewne blokady czy utrudnienia, które ciągną się od początku marca, wreszcie uda się pokonać. Wenus w drugiej połowie miesiąca przyspieszy oczekiwanie na zaległe wypłaty, pomoże odzyskać dług, sprzyja szybkim zakupom.

20.04 Słońce utworzy koniunkcję z Merkurym w znaku Byka, co pomoże nam znaleźć rozwiązanie trudnej sprawy. Czas sprzyja krótkim służbowym podróżom, załatwianiu spraw w banku i polowaniu na atrakcyjne oferty w sklepach stacjonarnych.

20-21.04 Merkury wejdzie ruchem wstecznym do Barana, a Mars przejdzie do znaku Bliźniąt, a Wenus utworzy kwadraturę z Saturnem. To dobry dzień na szukanie tanich biletów lotniczych, kolejowych i autobusowych, a także znajdowanie korzystnych ofert wakacyjnego wypoczynku.

24.04 Merkury w trygonie z Saturnem skieruje naszą uwagę na sprawy kredytów, odsetek i bezpiecznych form oszczędzania. To dobry dzień, aby ubiegać się o dotacje, zwrot długów i rozsądnie kalkulować zyski i straty.

26.04 Nów Księżyca w znaku Byka zmobilizuje nas do oszczędzania, długofalowego planowania finansów i szukania oszczędności. Trzymaj rękę na pulsie, bądź gotowy na nowe pomysły, sprawdzaj maile i nie wyłączaj telefonu, bo jakaś wiadomość czy propozycja może stać się finansową okazją życia.

28.04 Merkury utworzy koniunkcję z Uranem i pomoże nam w szybkim załatwieniu zakupów, znalezieniu tańszych ofert na abonament telefoniczny, telewizję, internet. Wenus wkracza do znaku Barana i ostrzega przed nierozsądnymi wydatkami na ubrania i jedzenie. Zrób listę potrzebnych rzeczy, zanim pójdziesz dziś na zakupy.

Zapamiętaj!

Najlepsze dni na podpisywanie umów i sprawy finansowe:
1, 4, 5, 6, 7, 12, 13, 16, 17, 18, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 30.

Unikaj podejmowania ważnych decyzji, szczególnie finansowych w dniach:
2, 3, 8, 9,10, 11, 14, 15, 19, 20, 21, 28.

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 12W 12 numerze "Astrologii Profesjonalnej" publikujemy artykuł Izabeli Podlaskiej-Konkel o interpretacji horoskopów horarnych dotyczących pytań o sprawy zawodowe, cenę produk­tu, rządy i werdykt sądu oraz finał sprawy oraz tekst o tym, jak interpretować horoskopy wydarzeniowe. Ewa Krajewska przedstawia znaczenia dziewiątego domu, a Ewa Seydlitz odtwarza chronologię przepowiedni Nostradamusa.

Zamów aktualny numer