Polecamy

Horoskop roczny
na 2016 rok

Wróżba z tarota
na 2016 rok

Horoskop chiński na rok Ognistej Małpy (2016)

Horoskop miłosny
na 2016 rok

Horoskop zawodowy
na 2016 rok

Horoskop numerologiczny
na 2016 rok

Numerologia kariery
na rok 2016

Runy na biznes i karierę
w roku 2016

Numerologiczny horoskop miesięczny

Kursy i warszaty w Warszawskiej Szkole Astrologii

Kurs internetowy "Astrologia dla początkujących" I-IV 2016

Więcej informacji i zapisy

Kurs internetowy "Astrologia dla zaawansowanych. Techniki prognozowania przyszłości" I-III 2016

Więcej informacji i zapisy

Kurs internetowy "Astrologia partnerska" I-III 2016

Więcej informacji i zapisy

Kurs internetowy "Tarot dla zaawansowanych" I-IV 2016

Więcej informacji i zapisy

Plan warsztatów czwartkowych IX-XII 2015

Więcej informacji i zapisy

Horoskop roczny na 2016 dla Bliźniąt

Horoskop dla Bliźniąt na 2016 rok

Izabela Podlaska-Konkel

Możesz dostać wiele zaproszeń na ciekawe imprezy, wykłady i spotkania. W 2016 roku pojawią się w twoim otoczeniu nowi ludzie, a ich doświadczenia będą dla ciebie bardzo interesujące. Jowisz i Saturn, dwie planety społeczne, będą działać na twój znak zodiaku. Podczas podejmowania decyzji kieruj się tym, co wypada i jak to wpłynie na twoją przyszłość! Inwestuj w swoje umiejętności i szukaj dla siebie korzyści, a rok będzie bardzo udany.

Miłość

Jowisz i Mars sprzyjają wiosną zawieraniu romantycznych znajomości. Wśród znajomych lub nawet współpracowników znajdzie się ktoś, komu bardzo się spodobasz. Trudno jednak będzie ci zdecydować, czy chcesz flirtu czy przyjaźni. Latem twoje miłosne rozterki będą tematem wielu rozmów, a nawet plotek. Nie tłumacz się innym ludziom, bo tylko podsycisz ich ciekawość. Od września sprawy miłosne zaczną układać się po twojej myśli. Staniesz się weselszy i nie będziesz aż tak bardzo przejmować się tym, co wypada i ci powiedzą inni ludzie. Nie ufaj jednak nieszczerym Rybom, będą coś przed tobą ukrywać.

Kariera i finanse

Twoje sukcesy w 2016 roku zależeć będą od współpracy z innymi ludźmi. Bądź więc wymagający wobec współpracowników, ale nie denerwuj się i zachowuj uprzejmie. Saturn w opozycji do twojego znaku znaku zapewni ci elokwencję i uwagę słuchaczy. Bądź jednak odpowiedzialny i nie rzucaj słów czy obietnic na wiatr. Latem negocjuj, dyskutuj, a przede wszystkim poznawaj ważne i ciekawe osoby. Jesienią oczekuj przypływu gotówki i sukcesów zawodowych. Możliwe jest więcej wydatków, nie ulegaj chwilowym zachciankom, zrób plan wiekszych zakupów.

Zdrowie

Będziesz w dobrej formie, choć opozycja Saturna nie sprzyja ryzykownemu wysiłkowi fizycznemu. Możesz czuć rozleniwienie, a nawet pod byle pretekstem zrobić sobie kilka tygodni wolnych od obowiązków. Bądź jednak ostrożny, bo siedzenie w przeciągu może skończyć się przeziębieniem.


Więcej horoskopów dla Bliźniąt

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 11W 11. numerze "Astrologii Profesjonalnej" dużo miejsca poświęcamy pracy słynnej amerykańskiej astrolog Joan Quigley, która przez wiele lat doradzała Reaganom. Odszyfrowujemy również zagadkę, jakie naprawdę są Wodniki. Prezentujemy wskazówki, jak interpretować spalone planety w horoskopie urodzeniowym i w progresjach. Opisujemy również znaczenie aspektów Księżyca z Saturnem.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 17W 17. numerze "Tarocisty" skupiamy się na praktyce wróżenia i materialnej stronie życia. Izabela Podlaska-Konkel omawia znaczenie Diabła, który często kusi nas aby mieć więcej i więcej. O Dworze Denarów, jako podstawie naszego codziennego życia, pisze Miłosława Krogulska. Przedstawiamy też wskazówki, jak wybrać strażnika talii i jak nawiązać z nim kontakt. Podajemy rozkłady na sprawy zawodowe.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 10W tym numerze poświęcamy dużo miejsca sprawom szóstego domu. Przyglądamy się zastosowaniu komet na przestrzeni wieków w astrologii mundalnej i urodzeniowej. Piszemy o tym, jak interpretować tranzyty Plutona, uważane za najsilniejsze w życiu każdego człowieka. Opisujemy zasady astrologii azteckiej. Dla tych, którzy pracują ze starymi datami, mamy artykuł na temat stylów liczenia początku roku.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 16W najnowszym numerze "Tarocisty" mamy dla Was duży wybór tekstów dotyczących różnych aspektów kart tarota. Karta Umiarkowanie jest postrzegana przez wielu zarówno początkujących, jak i zaawansowanych tarocistów jako trudną i enigmatyczną. Krzysztof Azarewicz odsłania przed naszymi czytelnikami sekrety karty Żądza w Tarocie Thota. Prezentujemy szczegółową analizę Dworu Kielichów i czwórek.

Zamów aktualny numer