Podręcznik astrologii. Tom pierwszy interpretacja horoskopu

Polecamy

Numerologiczny horoskop miesięczny

Horoskop roczny
na 2014 rok

Wróżba z tarota
na 2014 rok

Horoskop miłosny
na 2014 rok

Horoskop zawodowy
na 2014 rok

Horoskop numerologiczny
na 2014 rok

Horoskop chiński na rok Drewnianego Konia - 2014

Kursy astrologii

Kursy astrologii

Internetowy Kurs "Astrologia horarna w praktyce" VII-VIII 2014

Więcej informacji i zapisy

Internetowy Kurs "Astrologia dla początkująych" IX-XI 2014

Więcej informacji i zapisy

31.07.2014
Warszawska Szkoła Astrologii:
Poglądy polityczne i społeczne w horoskopie - Izabela Podlaska-Konkel

Więcej informacji

Polskie Stowarzyszenie Astrologiczne:
Darmowy kurs "Astrologia od podstaw" II-XII 2014 - Miłosława Krogulska

Więcej informacji

Warsztaty w Warszawskiej Szkole Astrologii I-XII 2014

Więcej informacji

Horoskop roczny na 2014 dla Bliźniąt

Horoskop dla Bliźniąt na 2014 rok

Izabela Podlaska-Konkel

Bliźnięta w 2014 roku będą podróżować i uczyć się nowych umiejętności. Czeka cię rok na walizkach i w biegu. Będziesz zadowolony, bo wreszcie przestaniesz się nudzić. Pojawią się też nowi znajomi. Odważnie sięgnij po to, co możesz zdobyć w pracy i miłości. Choć sukces wymagać będzie wysiłku, to poczujesz się wolny i zadowolony.

W pierwszej połowie roku postanowisz nieco zwolnić tempa. Prywatne sprawy będą dla ciebie ważniejsze od zawodowej rywalizacji. Zrezygnujesz z tych zajęć, które nie dają ci satysfakcji. Uda ci się zdrowiej żyć! Zaczniesz ćwiczyć i dbać o dietę, a do zmian w trybie życia przekonasz także rodzinę. Chętnie przemeblujesz dom lub namówisz bliskich na udaną inwestycję. W drugiej połowie roku nadejdzie dobry czas, aby kupować nowe mieszkanie czy lepszy samochód.

Twoja dziedzina sukcesu w 2014 roku to biznes i prawo. Poczujesz przypływ sił i ambicji. Bądź też miły, uczynny, wesoły. Żart i celna uwaga mogą otworzyć przed tobą ważne drzwi w urzędzie lub firmie. Działaj szybko i nie odkładaj ważnych spraw na później, bo wiosną i latem masz siłę i odwagę.

Rada dla Bliźniąt: bądź oszczędny i zdyscyplinowany. Oszczędny Saturn sprawi, że warto w 2014 roku uporządkować sprawy, które dotyczą twoich finansów. Wybierzesz się do banków i urzędów, okiełznasz limity na kartach kredytowych. Saturn cię nie zawiedzie, bo w wyniku tych porządków pojawi się gotówka na przyjemności, których wcześniej sobie żałowałeś!

Miłość

Dzięki wpływowi Urana i Marsa będziesz miał wiele okazji do flirtów i romansów. Neptun będzie ci jednak przypominał, że w głębi duszy pragniesz trwałego i stabilnego związku oraz odrobiny romantyzmu. Nie zniesiesz samotności i szybko znajdziesz kogoś, kto marzył o byciu z tobą od dawna. Planety dodadzą ci blasku i urody, na zimowych wyjazdach masz okazję przeżyć wzruszające chwile u boku stałego partnera lub poznać kogoś nowego i wartościowego.

Wiosną weź się za miłosne porządki, wykasuj z telefonu i serca te osoby, które kiedyś bardzo cię zraniły i nie zasługują na drugą szansę. Po co ma cię kusić, żeby do nich zadzwonić? Pamiętaj, aby nie pakować się w tym roku w dwa romanse naraz, bo konsekwencje takiego kroku mogą być o wiele poważniejsze niż myślisz. Nie bagatelizuj cichych wielbicieli, oni w tym roku mogą stać się twoją podporą i oparciem w trudnych chwilach.

Jeżeli nie możesz się zdecydować na stały związek i masz wątpliwości, czy partner spełnia twoje oczekiwania, poczekaj do połowy lipca i nie podejmuj pochopnych decyzji. Lato sprzyjać będzie rozsądnym partnerskim decyzjom i wyborom. Wtedy masz szansę spotkać bardzo poważnego kandydata! Pociągać cię będą osoby stateczne i opanowane. Na jesieni masz szansę zaręczyć się lub nawet stanąć na ślubnym kobiercu, bo Jowisz i Neptun będą korzystnie działać na twój znak.

Jeśli jesteś w związku, będziesz mógł wreszcie odetchnąć i cieszyć się pełnią życia. W sprawach miłości czeka cię bowiem bardzo dobry rok. Wenus i Jowisz obdarzą cię urodą, szczęściem w miłości oraz talentem do łagodzenia konfliktów. Będziesz narażony na pokusę flirtu, a niektórym wielbicielom trudno się będzie oprzeć. Partner może być bardziej niż zwykle o ciebie zazdrosny, musisz więc mniej mu opowiadać o swoim życiu towarzyskim. Nie kryj przed nim sms-ów od znajomych, bo możesz wywołać kryzys w związku.

Rozwiniesz skrzydła i wreszcie pokażesz innym, kim naprawdę jesteś. Wspierają cię również dwie planety: Neptun i Uran, dzięki nim staniesz się pewny swoich uczuć i potrzeb. Początek roku może być trochę nerwowy, nie angażuj się więc w sprzeczki z partnerem czy przedstawicielami płci przeciwnej, bo wynikną z tego większe problemy niż myślisz. Wiosną i latem tak zaplanuj wasze wspólne wyjazdy i towarzyskie wizyty, żeby żadne z was się nie nudziło. Pójdź na kompromis przy wybieraniu miejsca na wakacyjny odpoczynek. Jesienią za sprawą Marsa i Wenus twoje życie erotyczne odżyje, możesz liczyć na wyjątkowo namiętne chwile. Koniec roku za sprawą Saturna może przynieść powrót do starych spraw i problemów, jeśli będziesz negocjować i dogadywać się z partnerem, twojemu związkowi nic nie grozi.

Rodzina i znajomi

W 2014 roku będziesz wesoły i bardzo towarzyski. Na imprezę do ciebie każdy będzie chciał przyjść, bo jako gospodarz o wszystkich doskonale zadbasz. W sprawach rodzinnych wreszcie czeka cię więcej spokoju i stabilizacji. To dobry rok, aby poprawić swoje relacje z teściami i dalszą rodziną partnera. Połączą was wspólne sprawy i interesy, mniej będzie zazdrości i kłótni o drobiazgi.

Wiosną zabierzesz się za różne naprawy i remonty. Jowisz sprzyja malowaniu i zajęciom, które związane są z wystrojem wnętrz. Zrób, co w twojej mocy, aby było ci wygodnie i ładnie, ale nie przesadzaj z dążeniem do ideału. Postaraj się, aby twoje wydatki związane z domem były dobrze przemyślane, bo inaczej przeinwestujesz i nie dokończysz rozpoczętych prac. Ktoś musi być rozsądny i tym razem to nie będziesz to ty, dlatego na zakupy lepiej wybrać się z rodziną lub przyjaciółmi.

Latem zrobi się ciekawie, bo Merkury przygotuje ci trochę więcej towarzyskich atrakcji. Będzie o czym mówić! Na weselu, balu czy chrzcinach ktoś wykręci wszystkim niezły numer. Nieporozumienia szybko się wyjaśnią, ale jeszcze długo będą cię śmieszyć. Jesień sprzyja podróżom. Razem z przyjaciółmi jedź w sympatyczne miejsce, niekoniecznie daleko. Na grzybach czy rybach będziesz się o wiele lepiej bawić niż w drogim kurorcie.

Zdrowie

W 2014 roku będziesz miał dobrą kondycję, a twoje zdrowie nie powinno przysparzać ci problemów. Z tego powodu masz przed sobą idealny czas, aby wyrabiać w sobie nowe, dobre nawyki. Jowisz, który w 2013 roku przemierzał twój znak zodiaku rozleniwiał cię i mógł sprawić, że przybyło ci kilogramów i trochę spadła forma. Nie pogarszaj sytuacji, tylko zacznij regularnie ćwiczyć, a błyskawicznie doprowadzisz swoje ciało do porządku. Nie musisz rzucać hantlami na siłowni, wystarczą bardzo regularne szybkie spacery lub jazda na rowerze. Podstawą do zachowania dobrej kondycji i zdrowia jest ruch fizyczny. Jeśli cierpisz z powodu chronicznych schorzeń, to nabierz nadziei, bo łatwiej ci będzie spotkać właściwego lekarza i zacząć skuteczną kurację. Zdrowe Bliźnięta jesienią 2014 roku mają dobry czas na profilaktyczne badania. Podejdź do nich poważnie, a w przyszłości unikniesz problemów. Także oczyszczające kuracje, diety i wyjazdy do sanatorium jesienią 2014 roku przyniosą wspaniałe efekty. Nie oszczędzaj na swoich potrzebach, bo inwestycja z zdrowie powinna mieć pierwszeństwo przed innymi zakupami.

Praca i pieniądze

Ten rok przyniesie okazje, aby odmienić bieg swojej kariery. Staniesz się niecierpliwy, spostrzegawczy i bardzo pomysłowy. Zapragniesz dogłębnych zmian, które przebudują twoje życie zawodowe od fundamentów. Nagle poczujesz, że obecna sytuacja życiowa jest niewygodna i potrzebuje odnowienia. Masz też duże szanse na awans i karierę. Realizuj ambitne projekty, które mają szansę na powodzenie. Nie wahaj się poprosić kogoś z rodziny o pomoc. Pierwsza połowa roku sprzyja wytrwałej pracy, a druga dalekim podróżom i nowym pomysłom zawodowym. Jesienią zapragniesz wolności i niezależności. Będzie to dobry czas, aby założyć własny biznes lub zdobyć samodzielne stanowisko. Osoby na wyższych i odpowiedzialnych stanowiskach będą ci wyjątkowo przychylne w marcu, lipcu, sierpniu i we wrześniu.

Będziesz miał szansę zawrzeć wiele korzystnych umów, a jeśli planujesz pracować na własny rachunek, to jest to dobry rok aby zacząć! Postaraj się też zdobyć nowe umiejętności. Jeśli nie dajesz sobie rady z komputerem czy chcesz zdać egzamin na prawo jazdy, to uporasz się z tym łatwiej jesienią.

Zaplanuj dobrze swoje finanse już w styczniu. Dzięki temu uda ci się wyjechać na wymarzone wakacje. W pierwszej połowie roku Uran pomoże ci zmienić pracę na lepiej płatną. Na jesieni sprzyja ci szczęście w sprawach, które związane są z bankami, sądem i urzędami.


Więcej horoskopów dla Bliźniąt

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 3(13)/2012W najnowszym numerze Tarocisty piszemy o magii trójek, symbolice arkanu numer trzynaœcie, proponujemy ciekawe i nowe rozkłady na sprawy zawodowe oraz różne przydatne rozkłady na trzy karty. Wiele miejsca poœwięcamy Magowi i jego alchemicznym znaczeniom.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 2(12)/2012W najnowszym numerze Tarocisty piszemy między innymi o astrologii medycznej, elekcyjnej oraz progresjach tercjarnych.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 3(8)/2012W najnowszym numerze Astrologii Profesjonalnej piszemy między innymi o astrologii medycznej, elekcyjnej oraz progresjach tercjarnych.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 1(11)/2012Polecamy najnowszy numer kwartalnika Tarocista.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 1-2(6-7)/2012W Astrologii Profesjonalnej publikujemy ciekawe i odkrywcze teksty o astrologii oraz prezentujemy autorów, którzy piszą o astrologii dla astrologów.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 3-4(9-10)/2011Polecamy najnowszy numer kwartalnika Tarocista, a w nim karty bramy z dworu Denarów, artykuł o rozwiązywaniu konfliktów za pomocą tarota.

Zamów aktualny numer