Horoskop roczny na 2018 dla Bliźniąt

Horoskop dla Bliźniąt na 2018 rok

Izabela Podlaska-Konkel

Przed tobą rok odpoczynku, nabierania sił i nowych życiowych perspektyw. Sekstyl Urana od stycznia do kwietnia oraz w listopadzie i grudniu zapewni ci nową energię i chęć zmodernizowania każdej dziedziny życia - od domu przez garderobę i dietę po sprawy zawodowe. Kwadratura Neptuna ostrzega tylko przed zbytnim optymizmem i ufnością w sprawach finansowych, zaleca także ostrożność w sprawach zdrowotnych. W listopadzie i grudniu Jowisz w opozycji do twojego znaku przyniesie korzystne umowy, więcej pieniędzy i nowe perspektywy zawodowe.

Miłość

Nadszedł czas, aby poświęcić trochę więcej uwagi rodzinnym sprawom. Nawet w pracy będziesz dzwonić do krewnych i omawiać wspólne plany. W tym roku łatwo zdecydować się na większe inwestycje lub wspólne zakupy, a intuicja dotycząca właściwego wyboru tym razem cię nie zawiedzie. Wszyscy będą zadowoleni, a ty poczujesz się wszystkim bardzo potrzebny. Masz szczęście do ludzi i nowego związku w dniach 24.04-18.05. W listopadzie i grudniu okaże się, że dokonałeś właściwego wyboru.

Praca i pieniądze

Zabierz się za nadrabianie zawodowych zaległości. Rok sprzyja zdobywaniu ciekawych umiejętności. Nie daj się tylko wykorzystywać leniwym współpracownikom, bo masz szansę zarobić na swoich pomysłach. Teraz twoja kreatywność rozkwitnie, a ludzie będą chcieli się od ciebie dużo nauczyć. Wiosną bądź realistą, nie bujaj w chmurach, bo pewnych spraw zawodowych i urzędowych musisz osobiście dopilnować. Latem odkryjesz nowy talent, zdobędziesz przydatną umiejętność. Bądź kreatywny. W sprawach finansowych i zawodowych też wrócisz do równowagi. Będziesz miał okazję spłacić dług lub zapłacić zaległe rachunki. Jesienią poczujesz, że szczęście znów ci sprzyja. Unikaj konfliktów w dniach 26.01-16.03 i 15.11-31.12.

Zdrowie

Zachowaj umiar we wszystkim, co robisz. Nie popadaj w hipochondrię, ani nie bagatelizuj sygnałów, jakie daje ci twój organizm. Zmień dietę na zdrowszą, zacznij regularnie ruszać się i uprawiać sport, a nic złego ci nie grozi. Zanim zdiagnozujesz u siebie kilka nowych chorób po przeczytaniu artykułu w internecie, odwiedź lekarza i zasięgnij porady specjalisty.

Korzystny czas: 24.04-18.05, 30.05-11.06.

Nerwowe dni: 26.01-16.03, 15.11-31.12.

Dodatkowe porady

Na silny wpływ Neptuna muszą przygotować się Bliźnięta urodzone między 1 i 8 czerwca. To będzie rok duchowych inspiracji, romantycznych uniesień, ale i mniejszych atrakcji towarzyskich i niechęci do podróży. Uczucia, emocje i związki staną się najważniejsze w życiu tych Bliźniąt. Nie jest to dobry czas na radykalne i ryzykowne decyzje zawodowe, finansowe i uczuciowe.


Więcej horoskopów dla Bliźniąt

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer