Horoskop roczny na 2022 dla Bliźniąt

Horoskop dla Bliźniąt na 2022 rok

Izabela Podlaska-Konkel

Rok 2022 będzie dla ciebie wyjątkowo udany. Jowisz da ci szansę spełnienia marzeń, a Saturn pokaże, ile jeszcze jest w twoim życiu do osiągnięcia i obudzi twoje ambicje. Intuicja podpowiadać ci będzie korzystne rozwiązania. Wiosną dużo zyskasz dzięki udanej współpracy z innymi ludźmi. Wszędzie, gdzie się pojawisz, spotkasz się z życzliwością i zrozumieniem. Kwadratura Neptuna latem sprzyja zajęciom, które związane są z pięknem i sztuką. Od sierpnia do września aktywny i niespokojny Mars będzie przebywał w twoim znaku. Rozsądnie podejmuj życiowe decyzje, nie kieruj się złością i chwilową zmianą nastroju.

Miłość i rodzina

Nie będziesz się nudzić, czeka cię wiele ciekawych spotkań i intrygujących znajomości. Jowisz od maja do października zapewni ci powodzenie, a także postawi na twojej drodze wyjątkowe osoby. Bliźnięta pozostające w stałych związkach w kwietniu zafundują ukochanej osobie małą rewolucję! Uda ci się tak zorganizować różne obowiązki domowe, abyście mogli mieć więcej czasu dla siebie nawzajem. Egzotyczne podróże będą bardzo udane. Druga połowa roku sprzyja umacnianiu związków i nawiązywaniu trwałych przyjaźni.

Praca i pieniądze

Dzięki korzystnym umowom i właściwym podziale obowiązków zyskasz w 2022 roku więcej pieniędzy. Warto je zainwestować, bo czas sprzyja pomnażaniu gotówki. Interesy, o których dotychczas tylko marzyłeś, zaczniesz realizować w drugiej połowie roku. Bądź jednak czujny, a w styczniu nie mów wszystkim o swoich planach. Im więcej zachowasz w tajemnicy, tym lepiej, bo unikniesz kłopotów z konkurencją. Nie buntuj się przeciw szefowi, dostosuj się do innych, bo dzięki pracy zespołowej więcej zyskasz niż w pojedynkę. Daj sobie pomóc. Wiosną i latem działaj odważnie, a szybko osiągniesz sukces.


Więcej horoskopów dla Bliźniąt

Nowo?ci wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebną interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer