Horoskop roczny na 2017 dla Bliźniąt

Horoskop dla Bliźniąt na 2017 rok

Izabela Podlaska-Konkel

Ten rok będzie obfitował w wiele wydarzeń, część będzie bardzo szczęśliwych, a część będzie dla ciebie wyzwaniem. Bliźnięta jednak bardzo szybko zbierają się po każdej porażce i z uśmiechem i optymizmem patrzą w przyszłość. Saturn wciąż działa opozycją, a Neptun tworzy niestabilną kwadraturę na twój znak zodiaku, a to oznacza, że nie wszystkim możesz ufać. Na szczęście trygon Jowisza doda ci skrzydeł i pozwoli wyjść z finansowych tarapatów i do września wspiera cię trygonem. Nie spoczywaj więc na laurach, weź się do roboty, bo masz szansę umocnić swoją pozycję, awansować i zgarnąć nagrodę za swoje starania. Wciąż wspiera cię sekstyl Urana, dzięki czemu nie zabraknie ci ani zawodowych pomysłów, ani twórczego natchnienia. Kwadratura Neptuna skłaniać cię będzie ku sprawom duchowym i artystycznym, ale każe też uważać na oszustów.

W pierwszej połowie roku zapowiada się więcej luzu. Możesz liczyć na wytchnienie i równowagę, a także porządki w relacjach. Będziesz mieć dobre relacje z dziećmi. To dobry rok na ciążę, a także na pogodzenie się z kimś ważnym w rodzinie. W drugiej połowie roku będziesz prowadzić ożywione życie towarzyskie. Czeka cię poprawa samopoczucia i wzrost wiary w siebie. Mimo nieharmonijnego wpływu Saturna i Neptuna, teraz więcej rzeczy będzie się udawać i zobaczysz rezultat swoich starań i wysiłków z ostatnich miesięcy. Spodziewaj się zysków i sukcesu w III, VIII i IX.

Miłość

Odpowiedzialne decyzje nie zawsze oznaczają ograniczenie twojej wolności. W tym roku podejmuj poważne decyzje, bo opozycja Saturna skłaniać cię będzie do uporządkowania twojego życia osobistego. Możesz dużo stracić, jeśli na czas nie oświadczysz się czy nie dasz partnerowi i sobie szans na zbudowanie trwałego związku oraz realizowania długoterminowych planów. Saturn sprawi, że zakończysz niekorzystne dla ciebie związki i relacje z ludźmi. Jeśli jesteś w stałym związku i macie problemy, zastanów się, jak sprawić, żebyście za bardzo nie oddalili się od siebie. Uran będzie ci podpowiadał radykalne rozwiązania. Przestań gonić za wciąż nowymi znajomościami i flirtami. To dobry rok na oświadczyny, ślub czy zamieszkanie razem.

Od 5.07 do 31.07 w twoim znaku zodiaku przebywa Wenus, planeta miłości i związków. Skorzystaj z jej dobroczynnego działania, szczególnie jeśli jesteś samotny i szukasz swojej drugiej połówki. W te dni na pewno spotkasz kogoś wyjątkowego, z kim stworzysz niepowtarzalny związek. Od stycznia do października korzystnym trygonem wspiera cię Jowisz ze znaku Wagi. Największe szczęście w miłości masz do znajomości zawartych za granicą lub w miejscach związanych z wyższą nauką: na uniwersytetach, specjalistycznych szkoleniach czy dokształcających kursach.

Praca i pieniądze

Zdobądź się w tym roku na więcej, przecież cię na to stać. Jesteś bardzo utalentowaną osobą, czas pokazać wszystkim, co naprawdę jesteś wart. Skup się na jednym z wielu talentów, jakie posiadasz i zacznij go wiosną rozwijać. Bardzo szybko okaże się, że dzięki temu zdobędziesz upragniony awans lub dodatkowe pracownicze przywileje.

Trygon Jowisza, jaki ci sprzyja od stycznia do października, ośmieli cię do podjęcia kroków, z którymi czekasz od dawna. Bądź otwarty na zmiany. Uran przyniesie ci wielką pokusę rozpoczęcia wszystkiego od nowa. Jeśli marzysz o tym, aby rzucić ciepłą posadkę i założyć własny biznes, planety będą ci sprzyjać. Jeśli chcesz się czegoś nauczyć, a nawet rozpocząć dodatkowe studia, nie zwlekaj dłużej z decyzją. Domownicy jakoś sobie poradzą, a doświadczenia roku 2017 będą przełomowe dla twojej kariery. Być może pojawią się pokusy i szanse związane z pracą lub nauką, jaką podejmiesz za granicą. Będzie więcej niż w poprzednich latach wyjazdów i spotkań z obcokrajowcami. Szlifuj języki obce, bo bez nich trudno sobie w świecie wielkiej kariery poradzić. Uran przyniesie ci nowe szanse, ale jego wpływ sprawi, że możesz być czasami zbyt niecierpliwy, a także wybuchowy. Na wszystkie wydarzenia postaraj się reagować spokojnie, a przede wszystkim trzymaj się z daleka od intrygantów!

Rok sprzyja także zdobywaniu większych pieniędzy, bo wreszcie nauczysz się o nie upominać. Powoli zaczniesz się wydobywać z długów i finansowych zaległości, nie od razu jednak staniesz na nogi. Jowisz w trygonie do twojego Słońca zapewni ci okazję do zarobienia dodatkowej gotówki, a nawet możliwość dużej wygranej. Nie zachłystuj się jednak od razu większym stanem konta. Pamiętaj, żeby spłacić na czas długi i raty kredytu.

Zdrowie

Dbaj o siebie i nie bagatelizuj oznak zmęczenia czy choroby. Saturn będzie osłabiał twoje siły witalne i opóźniał leczenie różnych, nawet drobnych dolegliwości. Jowisz od stycznia do października sprzyja skutecznemu leczeniu i szybkiej regeneracji. Od 21.04 do 4.06 w twoim znaku zodiaku przebywa wojownicza planeta Mars. Nie jeździj wtedy za szybko, bo grozi ci wypadek. Uważaj podczas obsługiwania urządzeń mechanicznych czy ostrych narzędzi.

Twoja szansa: Będziesz kreatywny, dzięki czemu więcej zarobisz, a nawet odzyskasz równowagę finansową.

Uważaj na: Lepiej mieć kilku sprawdzonych przyjaciół i doradców, niż wielu znajomych, na których nie możesz liczyć w potrzebie.

Porada gwiazd: Negocjuj, współpracuj, pomagaj, znajduj sojuszników, nie stawiaj sprawy na ostrzu noża, unikaj wojen i kłótni, szukaj korzyści dla obu stron.


Więcej horoskopów dla Bliźniąt

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 12W 12 numerze "Astrologii Profesjonalnej" publikujemy artykuł Izabeli Podlaskiej-Konkel o interpretacji horoskopów horarnych dotyczących pytań o sprawy zawodowe, cenę produk­tu, rządy i werdykt sądu oraz finał sprawy oraz tekst o tym, jak interpretować horoskopy wydarzeniowe. Ewa Krajewska przedstawia znaczenia dziewiątego domu, a Ewa Seydlitz odtwarza chronologię przepowiedni Nostradamusa.

Zamów aktualny numer