Horoskop roczny na 2019 dla Bliźniąt

Horoskop dla Bliźniąt na 2019 rok

Izabela Podlaska-Konkel

Wyjątkowo dobry rok

Dobry humor i nowi ludzie sprawią, że w twoim życiu zagości radość i pojawią się nowe okazje, na które od dawna czekasz. Jowisz w opozycji uczyni twoje życie jeszcze bardziej interesującym i barwnym. Uda się współpraca z ludźmi, uzyskasz wsparcie i pomoc. Będziesz miał łatwość w dogadywaniu się z innymi, dlatego to świetny czas dla spraw uczuciowych, zakładania spółek i korzyści z relacji. Łatwiej będzie o ugodę i zakończenie trudnych sądowych czy prawnych sporów. Sekstyl Urana od stycznia do 6 marca zapewni nową energię i chęć zmodernizowania każdej dziedziny życia - od domu przez garderobę i dietę po sprawy zawodowe. Kwadratura Neptuna ostrzega tylko przed zbytnim optymizmem i ufnością w sprawach finansowych, zaleca także ostrożność w sprawach zdrowotnych. Do grudnia Jowisz w opozycji przyniesie korzystne umowy, więcej pieniędzy i nowe perspektywy zawodowe. Pojawią się świetne okazje do rozwoju biznesowego i zawodowego, inwestycji, szczególnie w czerwcu i listopadzie.

Miłość

Jowisz od stycznia do listopada będzie ci sprzyjał w miłości i ożywi twoje życie towarzyskie. Skorzystaj z jej dobroczynnego działania, szczególnie jeśli jesteś samotny i szukasz swojej drugiej połówki. W marcu, czerwcu lub wrześniu na pewno spotkasz kogoś wyjątkowego, z kim stworzysz niepowtarzalny związek. Największe szczęście w miłości masz do znajomości zawartych za granicą lub w miejscach związanych z wyższą nauką: na uniwersytetach, specjalistycznych szkoleniach czy dokształcających kursach. Bliźnięta w stałych związkach powinny podjąć poważne decyzje partnerskie.

Praca

Zdobądź się w tym roku na więcej - przecież cię na to stać. Jesteś bardzo utalentowaną osobą, czas pokazać wszystkim, co naprawdę jesteś wart. Skup się na jednym z wielu talentów, jakie posiadasz i zacznij go wiosną rozwijać. Bardzo szybko okaże się, że dzięki temu zdobędziesz upragniony awans lub dodatkowe pracownicze przywileje. Uran przyniesie ci nowe szanse, ale jego wpływ sprawi, że możesz być czasami zbyt niecierpliwy, a także wybuchowy. Na wszystkie wydarzenia postaraj się reagować spokojnie, a przede wszystkim trzymaj się z daleka od intrygantów! Do listopada Jowisz przyniesie ci korzystne umowy, więcej pieniędzy i nowe perspektywy zawodowe.

Pieniądze

Powoli zaczniesz się wydobywać z długów i finansowych zaległości. Jowisz zapewni ci okazję do zarobienia dodatkowej gotówki, a nawet możliwość dużej wygranej. Nie zachłystuj się jednak od razu większym stanem konta. Pamiętaj, żeby spłacić na czas długi i raty kredytów. Zaoszczędź choć trochę z tego, co zarobisz więcej. Kwadratura Neptuna ostrzega tylko przed zbytnim optymizmem i ufnością w sprawach finansowych w styczniu, czerwcu i wrześniu.

Uwaga!

Na silny wpływ Neptuna muszą przygotować się Bliźnięta urodzone między 4 i 9 czerwca. To będzie rok duchowych inspiracji, romantycznych uniesień, ale i mniejszych atrakcji towarzyskich i niechęci do podróży. Uczucia, emocje i związki staną się najważniejsze w życiu tych Bliźniąt. Nie jest to dobry czas na radykalne i ryzykowne decyzje zawodowe, finansowe i uczuciowe. Inspiruj innych, rozwijaj swoje artystyczne i duchowe talenty, znajdź swoją drugą połówkę!

Korzystny czas: 7.01-2.02, 1.03-25.03,, 21.05-3.06, 9.06-2.07, 14.09-7.10, 1.11-25.11, 20.12-31.12.

Nerwowe dni, nie trać głowy, rozsądnie podejmuj decyzje: 31.03-15.05, 18.08-3.10.


Więcej horoskopów dla Bliźniąt

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer