Horoskop roczny na 2023 dla Bliźniąt

Horoskop dla Bliźniąt na 2023 rok

Izabela Podlaska-Konkel

Rok 2023 przyniesie dużą zmianę aury dla Bliźniąt. Przed tobą rok podsumowań, reorganizacji i wytyczania praktycznych i konkretnych celów. Saturn od 7.03 zacznie działać kwadraturą na twój znak i sprawdzi, co w twoim życiu jest trwałe, a co było tylko chwilową zachcianką. Neptun wciąż działa kwadraturą na twój znak, szczególnie na trzeci dekanat, i przynosi przewartościowanie spraw życiowych, przestawia priorytety i stawia życie prywatne i uczuciowe w centrum twojej uwagi. Zadbaj o zdrowie. 23.03-11.06 Pluton zacznie wspierać cię trygonem i doda siły woli i determinacji w realizacji ambitnych planów. Jowisz do 16.05 wspiera cię sekstylem, pierwsza połowa roku sprzyja więc nowym przedsięwzięciom i finansowemu ryzyku. Do 7.03 trygon Saturna pomoże ci umocnić to, na co pracowałeś ostatnie dwa lata.

Najlepsze dni: 3-27.01, 11.04-7.05, 11-27.06, 8.11-4.12, 29-31.12.

Uważaj i działaj z rozwagą: 1.01-25.03, 10.07-27.08, 24.11 - 4.01.24

Miłość i rodzina

W miłości czeka cię spokojniejszy rok. Ciesz się rodzinnym szczęściem i przestań wszystkich naokoło pouczać. Zimą grożą ci jednak nieporozumienia ze starszymi osobami, które mogą wtrącać się w twoje prywatne sprawy. Przyjmuj dobre rady, ale decyzje podejmuj samodzielnie! Samotnym Bliźniętom nie grozi nuda, choć w ich otoczeniu więcej będzie dobrych przyjaciół, niż romantycznych adoratorów. Wakacyjny wyjazd może to zmienić, jeśli tylko pozwolisz komuś zrobić pierwszy krok. Koniec roku przyniesie szczęśliwe wydarzenia rodzinne, a single wreszcie przestaną być same.

Pieniądze i kariera

Sprzyjać ci będą osoby na wysokich stanowiskach, a zbiegi okoliczności związane z pracą będą korzystne. Trzymaj się starszych i bardziej doświadczonych współpracowników, zabiegaj o wsparcie wpływowych osób, a umocnisz swoją pozycję. Od marca Saturn odradza zmieniać pracę pod wpływem impulsu. Bądź cierpliwy, a doczekasz się nagród i pochwał. Wiosną i latem unikaj przechwałek i konfliktów z ludźmi, którzy i tak nie mogą ci zaszkodzić. Jesienią będziesz czerpać mnóstwo korzyści ze swoich pomysłów. Zdobyte wcześniej umiejętności będą nadzwyczaj przydatne.

Zdrowie

Od marca Saturn może osłabia twoje siły witalne i opóźnia leczenie różnych, nawet drobnych dolegliwości. Pilnuj więc badań i stosuj się ściśle do zaleceń lekarza. Neptun narazi cię na częste zmiany nastroju. Pij więcej ziół, naucz się skutecznych metod relaksu, a zyskasz spokój i zdrowie.


Więcej horoskopów dla Bliźniąt

Nowo?ci wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebną interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer