Horoskop roczny na 2020 dla Bliźniąt

Horoskop dla Bliźniąt na 2020 rok

Izabela Podlaska-Konkel

Nadchodzą nowe lepsze czasy! Rok 2020 sprzyja sprawom, które wymagają od ciebie świeżego spojrzenia, a nawet zdolności do ryzyka. Efekty tego, co w tym roku osiągniesz, okażą się trwałe. Nadarzy się okazja do zdobycia nowych znajomych, którzy okażą się dobrymi doradcami. Przypomnisz sobie o pasjach i zainteresowaniach, na które od dawna nie miałeś czasu.

Najważniejsze miesiące: luty, kwiecień - sierpień, październik i grudzień.

Miłość

Odkryjesz na nowo uroki bycia we dwoje. Staniesz się serdeczny i wyrozumiały, a partner zrozumie, że życie bez ciebie jest smutne i ponure. Rok sprzyja szczęśliwym wydarzeniom rodzinnym, chrzcinom, wspólnym uroczystościom. Dla samotnych najlepszy czas w miłości to miesiące od kwietnia do sierpnia, kiedy Wenus przebywa w znaku Bliźniąt. Spotkasz wreszcie kogoś, kto rozumie twoje szalone i niekonwencjonalne podejście do życia.

Kariera

Jeśli szukasz lepszej posady lub wielkich pieniędzy, to w tym roku planety szczególnie ci sprzyjają. Będziesz pracować na najwyższych obrotach. Żadna ważna sprawa nie uda się bez ciebie. Zostaniesz wybrany do reprezentowania innych, wysłany w ważną podróż, a ludzie będą cię uważnie słuchać i chętnie wypełnią twoje polecenia. Druga połowa roku to doskonały czas, aby założyć własny biznes lub wpaść na pomysł, który zapewni ci wielki przypływ gotówki. Pod koniec roku odpocznij i zregeneruj siły.


Więcej horoskopów dla Bliźniąt

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebna interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dÂźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer