Horoskop roczny na 2021 dla Bliźniąt

Horoskop dla Bliźniąt na 2021 rok

Izabela Podlaska-Konkel

Weź życie na poważnie, bo teraz planety ułatwiają ci i stabilizację życiową, awans i realizację planów, na które nigdy nie było czasu lub możliwości. Ciesz się wsparciem Jowisza i Saturna, które dadzą ci silną pozycję w dziedzinie, którą od dawna się zajmujesz i otworzą przed tobą wiele drzwi, które kiedyś były dla ciebie zamknięte.

Aura roku

W tym roku postaw na współpracę. Wiele nauczysz się od innych ludzi, a twoje szerokie znajomości bardzo ci się przydadzą i w karierze, i w życiu osobistym. Odnajdziesz swoje miejsce w życiu i poczujesz, że zmierzasz wreszcie w dobrym kierunku. Jowisz i Saturn wesprą cię trygonami ze znaku Wodnika. Cokolwiek planowałeś i na co pracowałeś przez ostatnie kilka lat, teraz ma szansę się ziścić. Przed tobą poważne umowy, zadania, inwestycje, realizacja ambitnych planów biznesowych i zawodowych oraz szukanie majętnych wspólników. To dobry rok na zakup mieszkania i stabilizację życiową. Podejmuj zdecydowane kroki w sferze uczuciowej, czas na wejście w nowy etap związku lub decyzję o zakończeniu bycia singlem, jeśli doskwiera ci samotność. Weź odpowiedzialność za siebie i innych, a ze zdziwieniem przekonasz się, jak dobrze ci z tym. Unikaj ryzyka 4.03-23.04, 13-31.12, najlepsze dni 9.05-11.07, 7.10-13.12.

Relacje i rodzin

a

Bez ryzyka nie ma zabawy i satysfakcji z życia. To świetny rok na zaręczyny lub ślub. Jeśli jesteś w stałym, ale niezalegalizowanym związku, nie bój się zrobić tego kroku. Poczujesz się spełniony i szczęśliwy, a twój partner będzie zadowolony, że traktujesz waszą relację poważnie. Między wami istnieje bardzo silna więź. Nie zmarnuj tego swoim niezdecydowaniem. Samotne Bliźnięta poznają w tym roku smak nowej miłości. Spotkacie osobę o podobnych zainteresowaniach i wyjątkowym uroku. Nie zmarnujcie tej szansy!

Praca i pieniądze

Zakładaj spółkę, realizuj projekty we współpracy z innymi firmami lub pracownikami. Sam zdziałasz o wiele mniej niż pracując w zespole. Podziel się nagrodą i zyskami z tymi, którzy pracowali na twój sukces, a przyciągniesz do siebie jeszcze więcej pieniędzy i bogactwa. Uda ci się zdobyć lepszą pracę. Pod warunkiem, że będziesz szczery i nie będziesz się starał ukryć przed nowym pracodawcą swoich słabych stron.


Więcej horoskopów dla Bliźniąt

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebna interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dÂźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer