Horoskop roczny na 2024 dla Bliźniąt

Horoskop dla Bliźniąt na 2024 rok

Izabela Podlaska-Konkel

Rok 2024 należy do ciebie! Przed tobą rok nowych okazji, wyjazdów, ludzi, kontraktów i możliwości, które dotychczas były dla ciebie niedostępne. Jowisz od 26.05 znajdzie się w twoim znaku i sprawi, że będziesz bardziej widoczny, słyszany, lubiany i zapraszany, a to przełoży się na sukcesy i w życiu osobistym, i zawodowym. Saturn i Neptun wciąż jednak działają kwadraturą na twój znak i sprawdzają, co w twoim życiu jest trwałe, a co było tylko chwilową zachcianką. Zadbaj o zdrowie. 21.01-2.09 i od 19.11 Pluton zacznie wspierać cię trygonem i doda siły woli i determinacji tak potrzebnych do realizacji ambitnych planów.

Miłość i rodzina

Będziesz tryumfować i cieszyć się miłością. To dobry czas na ślub, narodziny dziecka, ważne wspólne inwestycje. Samotne Bliźnięta nabiorą wiary w swoje siły. Jowisz pomoże ci zdobyć serce kogoś, kto dawno temu wpadł ci w oko. Nie odpuszczaj, a postawisz na swoim.

Najlepsze dni na miłość i pieniądze: 16.02-11.03, 23.05-17.06, 29.08-23.09, 7-31.12.

Pieniądze i kariera

Nadchodzi sukces, na który od dawna pracowałeś. Zdasz egzaminy, pokonasz konkurencję i załatasz dziury w budżecie. Od września więcej spokoju, uda się trochę zwolnić tempa i zaoszczędzić. Tylko nie daj się rodzinie namówić na niepotrzebne wydatki. Potrzebujesz mieć oszczędności, aby czuć się bezpiecznie.

Najlepsze dni na karierę i podróże: 5-23.02, 3-17.06, 26.09-13.10.

Uważaj i działaj z rozwagą: 1-4.01, 23.03-30.04, 20.07-4.09.

Zdrowie

Jowisz pomoże ci tak skomponować dietę, że nic nie będzie ci dolegać. Aby zachować wspaniałą kondycję odstaw cukier i jedz więcej gruboziarnistego pieczywa i potraw z soją. Uda ci się zmienić niezdrowe przyzwyczajenia z poprzednich lat, a rodzina podąży twoją drogą.


Więcej horoskopów dla Bliźniąt

Nowo?ci wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebną interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer