Horoskop roczny na 2023 dla Raka

Horoskop dla Raka na 2023 rok

Izabela Podlaska-Konkel

Spokojniejszy i radośniejszy rok. W 2023 roku planety będą cię wspierać i pomagać w realizacji marzeń. Pluton przestanie powoli działać opozycją na twój znak (23.03-11.06). Odważnie wchodź w nowe relacje, nawiązuj przyjaźnie, ubiegaj się o lepsze stanowisko czy zmień pracę na lepszą. Jowisz w kwadraturze (do 16.05) i sekstylu (od 16.05) ochroni cię w każdej sytuacji i pomoże znaleźć najlepsze rozwiązanie. Saturn w trygonie od 7.03 pomoże ci umocnić pozycję zawodową i podjąć korzystne decyzje osobiste. Sekstyl Urana sprzyja podróżom w nowe miejsca, zdobywaniu nowych umiejętności i zawieraniu nowych znajomości. Najbardziej niestabilne momenty w roku to czas, kiedy dwa zaćmienia Słońca w Baranie 20.04 i Wadze 14.10 będą działać w kwadraturach na twój znak. Unikaj wtedy konfrontacji, ryzykownych decyzji zawodowych i rodzinnych.

Najlepsze dni: 1-2.01, 27.01-20.02, 7.05-5.06, 27.06-11.07, 4-29.12.

Uważaj i działaj z rozwagą: 25.03-20.05, 27.08 - 12.10.

Miłość i rodzina

Trygony Neptuna i Jowisza zapewnią ci swobodne wyrażanie uczuć i równowagę w życiu partnerskim. Będziesz w stanie dawać dużo uczuć i tyle samo będziesz ich otrzymywać od bliskich. Od maja samotne Raki mają szansę spotkać bratnią duszę i nie tylko nawiązać romans, ale i stworzyć stały związek. W drugiej połowie roku podtrzymuj kontakt z rodziną i znajomymi i zadbaj o partnera, bo mogą pojawić się komplikacje i problemy, z którymi będziecie musieli się razem uporać.

Pieniądze i kariera

Od maja Jowisz da ci szansę na spełnienie marzeń, a Saturn w trygonie pokaże, ile jeszcze jest w twoim życiu do osiągnięcia i obudzi twoje ambicje. Intuicja podpowiadać ci będzie korzystne rozwiązania. Dużo zyskasz dzięki udanej współpracy z nowo poznanymi ludźmi. Zainteresuj się dodatkowymi szkoleniami, zdobyciem dyplomu czy uprawnień, dzięki którym zyskasz nie tylko lepszą pozycję i awans, ale i zaczniesz lepiej zarabiać. Odzyskasz dług i zdobędziesz fundusze na domowe wydatki, które są konieczne, żeby zapewnić sobie i rodzinie bardziej komfortowe życie. To dobry rok na zakup nowego samochodu i wycieczkę do luksusowego kurortu.

Zdrowie

Będziesz mógł przenosić góry i podjąć każdy wysiłek. Możesz jednak nie zauważyć, że będzie się to odbywać kosztem twojego zdrowia. Masz szansę wyzdrowieć dzięki dużej zdolności do regeneracji i sile woli.


Więcej horoskopów dla Raka

Nowo?ci wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebną interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer