Horoskop roczny na 2019 dla Raka

Horoskop dla Raka na 2019 rok

Izabela Podlaska-Konkel

Pokaż, na co się stać

Przed tobą przełomowy rok, warto się do niego dobrze przygotować. Zaćmienia oraz wpływ Saturna i Plutona pokażą ci, że czas działać i zaangażować się w coś całkowicie. Planety pomogą ci zadbać nie tylko o wygodę w pracy, ale i o zdrowie. Przełomowe wydarzenia pod wpływem zaćmień w styczniu, lipcu i grudniu.

2019 rok to czas testowania ważnych relacji i umów. Saturn w opozycji do twojego znaku będzie narzucał więcej obowiązków w sprawach zawodowych i ograniczał rozrywki czy niepotrzebne wydatki. Konieczna jest więc dyscyplina finansowa, żeby nie uszczuplić swojego majątku. Jowisza w grudniu sprzyja poważnym inwestycjom w naukę, podróże, mieszkanie, kupno ziemi itp. Trygon Neptuna zapewni inspirację i pomysły, jak się rozwijać. Uran od stycznia do marca będzie motywował do zmian, ale radykalne zmiany i zaczynanie wszystkiego od nowa nie jest korzystne w tym roku. Jest to raczej rok próby dla trudnych relacji, nadwątlonych przyjaźni i niekorzystnych umów. Opozycja Plutona radzi być bezwzględnym i szybkim w egzekwowania swoich praw i korzyści.

Miłość

Przed tobą wiele zmian. Pluton w opozycji do twojego znaku da ci szansę zobaczyć w nowym świetle związki z ludźmi. Jeśli czujesz się stłamszony i spychany na drugi plan w związku, teraz nadszedł czas przebudzenia i działania. Jeśli jesteś w stałym związku, razem znajdziecie nowe wspólne zainteresowania. Samotne Raki dzięki opiece Wenus mają szansę spotkać miłość swojego życia w lutym, kwietniu lub lipcu. Twoje marzenia o nowym, stałym związku mogą się wreszcie spełnić.

Praca

Czeka cię przełomowy rok. Wpływy Saturna i Plutona pokażą ci, że czas działać i zaangażować się w coś całkowicie. Zadbaj o komfort pracy, nie żałuj pieniędzy na nowoczesny sprzęt i wygodne meble biurowe, zmień samochód lub laptopa, jeśli są to twoje narzędzia pracy. Czekają cię poważne decyzje, więcej pracy i odpowiedzialność, która nieraz może być ponad twoje siły. Skup się na tym, co najważniejsze, a pozostałe rzeczy sobie odpuść. W tym roku okaże się, bez czego nie możesz żyć, a co jest zbędnym balastem lub przyzwyczajeniem, które przesłania ci prawdziwe cele i potrzeby.

Pieniądze

Nie wydaj od razu wszystkiego, co zarobiłeś w zeszłym roku, kiedy bardzo sprzyjał ci Jowisz. Planety nie będą w tym roku uszczuplać twoich zasobów, ale też za specjalnie nie ułatwią ci zdobycia dużej ilości gotówki. Jeśli rozsądnie będziesz zarządzać domowym budżetem, możesz liczyć na spokojny rok w finansach. Inni będą narzekać i brać kolejne kredyty, ty jednak poczekaj z takimi ważnymi krokami do 2020 roku.

Uwaga!

Raki urodzone między 2 i 14 lipca będą najsilniej odczuwać wpływ opozycji Saturna w tym roku. Będziesz zmuszony do oceny swoich relacji z ludźmi, weryfikacji znajomych, zastanowienia się, w jakim kierunku zmierza twój związek, kto ci pomaga, a kto nie. Zrób porządki w uczuciach, zastanów się, które umowy i znajomości przynoszą ci radość i korzyści, a które nie. Nie wahaj się zerwać tych relacji, które ci ciążą i nie przynoszą pożytku. Nie wszyscy będą ci przychyli, musisz więc w tym roku liczyć głównie na siebie.

Raki urodzone między 12 i 17 lipca czeka opozycja Plutona do ich Słońca. Poczujesz, że musisz być silny w relacjach z ludźmi i nie możesz więcej ustępować i wycofywać się na z góry upatrzone pozycje w trudnych sytuacjach. Pluton doda ci sił, ale sprawi również, że będziesz wszystko o wiele bardziej emocjonalnie przeżywać. Twoje uczucia mogą być skrajne i nieraz nieadekwatne do sytuacji. Naucz się panować nad emocjami i nie pokazuj ich każdemu, a opanujesz każdy kryzys.

Pod silnym wpływem Urana będą Raki urodzone między 20 i 22 lipca. Musisz się przyzwyczaić do huśtawki nastrojów, szalonych pomysłów i zmieniających się planów. Przystosuj się do zmian w otoczeniu, buntuj, jeśli coś ci się nie podoba, podejmuj ryzykowne decyzje, bo w tym roku ci się one opłacą. W uczuciach duże zmiany, możliwe zakochanie od pierwszego wejrzenia.

Korzystny czas: 1.01-6.01, 3.02-28.02, 27.03- 19.04, 4.06-26.06, 3.07-10.08, 8.10-31.10, 26.11-19.12.

Nerwowe dni, nie trać głowy, rozsądnie podejmuj decyzje: 1.01-13.02, 16.05-1.07, 4.10-18.11.


Więcej horoskopów dla Raka

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer