Horoskop roczny na 2021 dla Raka

Horoskop dla Raka na 2021 rok

Izabela Podlaska-Konkel

Planety szykują ci pozytywne niespodzianki. Poczujesz, że ciężar, jakie niesiesz od dwóch lat, teraz spadnie z twoich barków. Zrób wreszcie to, na co masz ochotę i skorzystaj ze zmień, jakie dzieją się dookoła. Latem wypatruj okazji i nie wahaj się szybko wskoczyć tam, gdzie zawsze chciałeś być.

Aura roku

Przed tobą wreszcie rok spokoju i odpoczynku. Trudne planety dadzą ci wreszcie spokój, a dobroczynny Jowisz wesprze cię trygonem od maja do lipca. Warto zająć się kondycją, uporządkować codzienne sprawy, przejść na zdrową dietę, zająć się sobą.

Opozycja Plutona wciąż pomaga zmobilizować się do reform w dziedzinach związanych z umowami, partnerstwem i prawem. Rodzina powinna być dla ciebie najważniejsza. Pamiętaj, że za każdym razem, kiedy robisz coś ważnego, twoi bliscy są z ciebie dumni. Dbaj więc o nich, w czym pomoże ci trygon Neptuna. Unikaj ryzyka 23.04-11.06, najlepsze dni 8.01-1.02, 2-27.06, 11-28.07, 5.11-31.12.

Relacje i rodzina

Każdy związek, przyjaźń czy miłość jest kawałkiem naszego życia. Traktuj więc ludzi tak, jak sam byś chciał, żeby cię traktowali. Dzięki temu poznasz lepiej samego siebie i przestaną cię dziwić różne sytuacje, jakie zdarzają się w związkach. Jeśli jesteś w stałym związku, znajdź równowagę między logiką i emocjami. Porozmawiajcie szczerze o tym, co jest dla was obojga najważniejsze. To dobry rok na wspólne inwestycje, ślub lub kupno mieszkania. Samotne Raki powinny pójść za głosem serca i nie przejmować się opiniami innych ludzi. Znajdziecie wreszcie romantyczną i prawdziwą miłość.

Praca i pieniądze

Powoli realizuj swoje cele. Zbyt gwałtowne działanie może zaprzepaścić to, co dotychczas osiągnąłeś. Od maja do lipca masz najlepszy czas na inwestycje i ryzykowne decyzje. Podporządkuj się decyzjom szefa i nie kwestionuj jego decyzji. W ten sposób będziesz mógł spokojnie pracować. Posłuchaj rady mądrej kobiety. Ona pomoże ci uniknąć błędów i pokaże ci nowe perspektywy zawodowego rozwoju. Zapisz się na kursy, które rozwiną twoją intuicję i kreatywność.


Więcej horoskopów dla Raka

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebna interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dÂźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer