Horoskop roczny na 2024 dla Raka

Horoskop dla Raka na 2024 rok

Izabela Podlaska-Konkel

W 2024 roku planety będą cię wspierać i pomagać w realizacji marzeń, będzie więcej okazji i możliwości, a mniej pośpiechu i stresu Pluton przestaje powoli działać opozycją na twój znak (1-21.01, 2.09-19.11). Odważnie wchodź w nowe relacje, nawiązuj przyjaźnie, ubiegaj się o lepsze stanowisko czy zmień pracę na lepszą. Jowisz w sekstylu do 26.05 da ci stabilne podstawy i w pracy, i w uczuciach, a także ochroni cię w każdej sytuacji i pomoże znaleźć najlepsze rozwiązanie. Saturn w trygonie pomoże ci umocnić pozycję zawodową i podjąć korzystne decyzje osobiste. Sekstyl Urana sprzyja podróżom w nowe miejsca, zdobywaniu nowych umiejętności i zawieraniu nowych znajomości.

Miłość i rodzina

Będzie więcej okazji do zabawy i świętowania. Hobby, podróże, dostarczą ci emocjonujących przeżyć. Samotne Raki szybko rozejrzą się za kimś do pary. Będzie ci zależeć na stałym związku, ale nic na siłę! W końcu trafisz na swoją drugą połowę, więc nie ma co iść na kompromis. Planety pomogą ci w szybkich remontach i w urządzaniu mieszkania. Odkryjesz, że w pięknym miejscu masz o wiele więcej sił. I wcale nie okaże się to aż takie drogie.

Najlepsze dni na miłość i pieniądze: 11.03-5.04, 17.06-11.07, 23.09-17.10.

Pieniądze i kariera

Ktoś bliski zwierzy ci się ze swoich poufnych finansowych planów, a ty chętnie będziesz mu pomagać. Jowisz do maja sprawi, że będziesz miał dobrą rękę do pieniędzy, ale nie zaoszczędzisz zbyt wiele, bo chętnie kupisz nowe wyposażenie domu. Jednak wygoda też jest ważna, dlatego nie żałuj sobie tego, co jest ci rzeczywiście potrzebne.

Najlepsze dni na karierę i podróże: 23.02-10.03 , 17.06-2.07, 13.10-2.11.

Uważaj i działaj z rozwagą: 4.01-13.02, 30.04-9.06, 9.06-20.07, 4.09-4.11.

Zdrowie

Będziesz w świetnej kondycji, ale unikaj wychładzania organizmu! Warto jeść więcej rozgrzewających potraw i zup, zamiast kanapek. Jeśli złapiesz infekcję, pojedź do uzdrowiska, a szybko się wzmocnisz. Także inhalacje olejkami poprawią ci nastrój.


Więcej horoskopów dla Raka

Nowo?ci wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebną interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer