12 Festiwal Tarota w Warszawie
Horoskop roczny na 2017 dla Raka

Horoskop dla Raka na 2017 rok

Izabela Podlaska-Konkel

Planety ośmielą cię do wielu pozytywnych zmian. Nie bój się, bo i tak ich nie unikniesz. Pluton, planeta transformacji i duchowej przemiany, znajduje się w opozycji do twojego znaku. Dzięki kwadraturze Jowisza nauczysz się wiele nowych i przydatnych rzeczy, które ugruntują twoją zawodową pozycję. Będziesz odważnie podchodzić do spraw zawodowych i finansowych. Kwadratura Urana i opozycja Plutona pomogą ci się odciąć od znajomości, które ciągną cię w dół. Trygon Neptuna zapewni ci inspirację i duchowy rozwój, a także świetne i skuteczne pomysły na rozwiązanie bieżących spraw i problemów.. Od października możesz spodziewać się ułatwień i pomocy ze strony wpływowych osób.

Na wielu polach dużo się będzie działo, dostaniesz szansę zarówno w karierze, jak i w sprawach osobistych. Nie rezygnuj z niczego, policz pieniądze i odważnie realizuj swoje plany. To jest dobry rok na remont, przeprowadzkę, inwestycję w siebie, zdobycie nowego zawodu czy umiejętności, które pomogą ci mieć więcej czasu dla bliskich. W drugiej połowie roku masz szansę na odnowienie kontaktów z dalekimi krewnymi. Na sukces licz szczególnie w III i IX.

Miłość

Przed tobą wiele zmian. Pluton da ci szansę zobaczyć w nowym świetle związki z ludźmi. Jeśli czujesz się stłamszony i spychany na drugi plan w związku, teraz nadszedł czas przebudzenia i działania. Nie podtrzymuj związku, który cię niszczy. Przeprowadź gruntowne zmiany i nie idź na kompromis. Nie możesz się w nieskończoność poświęcać dla innych. Czas z tym skończyć. W listopadzie i grudniu domagaj się swoich praw i nie ustępuj w sprawach naprawdę dla ciebie ważnych. Trygon Jowisza zapewni ci jesienią moc wzruszeń. Jeśli jesteś w stałym związku, razem znajdziecie nowe wspólne zainteresowania i poczujecie się młodzi i pełni sił.

Samotne Raki mają szansę spotkać miłość swojego życia w czerwcu i sierpniu, kiedy Mars i Wenus będą wam sprzyjać. Twoje marzenia o nowym, stałym związku mogą się wreszcie spełnić. Wykorzystaj tę potężną dawkę energii na erotyczne eksperymenty.

Praca i pieniądze

Poczujesz się na siłach, aby podjąć trudne wyzwania i wreszcie coś w swoim życiu zawodowym zmienić. Pluton da ci siłę do przekraczania własnych granic, ale i odwagi w wyrażaniu swoich poglądów. Powiedz głośno, co myślisz o kierunku, w jakim podąża twoja firma i o swoim w niej miejscu. Wiele ryzykujesz, ale i wiele możesz zyskać. Wiosną dobrze rozegrana rozmowa z szefem sprawi, że awansujesz i dostaniesz wreszcie to, na czym ci najbardziej zależy. Bądź silny, bo inaczej inni, odważniejsi od ciebie, zajmą twoje miejsce i dostaną to, o co ty od lat boisz się poprosić. To dobry rok, żeby skończyć studia czy kurs podnoszący zawodowe kwalifikacje.

W wakacje i jesienią będziesz mistrzem dyplomacji. Sprawnie ominiesz zawodowe pułapki, bez trudu odróżnisz prawdziwych przyjaciół od fałszywych pochlebców. Twoja intuicja pomoże ci wybrać najlepsze propozycje i w porę dostrzec zawodowe szanse. Ludzie młodzi, a także osoby, które zostały właśnie przyjęte do firmy, okażą się dla ciebie bardzo dobrymi współpracownikami. Sukces przyjdzie ci łatwiej, niż w poprzednich latach, dlatego bądź aktywny i ufaj swoim zdolnościom!

Jedyne, czego w tym roku może być mniej, to okazji do podróży czy szkoleń. Możesz być trochę zawiedziony nauczycielami lub wykładowcami, dlatego ostrożnie wybieraj dziedziny, jakich chcesz się uczyć. Coś może ci się szybko znudzić lub zwyczajnie zabraknie ci czasu na dodatkowe kursy.

Nie wydaj od razu wszystkiego, co zarobiłeś w zeszłym roku. Planety nie będą uszczuplać twoich zasobów, ale też za specjalnie nie ułatwią ci zdobycia dużej ilości gotówki. Oszczędzaj i nie wydawaj pieniędzy bez potrzeby. W tym roku będzie się wokół ciebie kręcić dużo oszustów i naciągaczy, nie daj się więc skusić na okazje, promocje czy umowy, które obiecują złote góry. Jeśli rozsądnie będziesz zarządzać domowym budżetem, możesz liczyć na spokojny rok w finansach. Inni będą narzekać i brać kolejne kredyty, ty jednak poczekaj z takimi ważnymi krokami do jesieni. Od października do grudnia licz na duże zyski i dodatkowe wpływy.

Zdrowie

Kwadratura Jowisza i trygon Plutona zapewni ci szybką regenerację i powrót do zdrowia, jeśli w ostatnich latach cierpiałeś na jakąś chorobę. Bądź jednak ostrożny, bo Uran tworzy kwadraturę do twojego znaku. Uważaj podczas wakacji, nie siedź za długo na słońcu i nie pływaj w miejscach, które nie są bezpieczne. Od 31.07 do 26.08 grożą ci złamania, stłuczki i skaleczenia za sprawą Marsa, który przebywa w twoim znaku. Jesienią trygon Jowisza pomoże ci wrócić do formy.

Twoja szansa: Znajdziesz bratnią duszę, przyjaciela na dobre i na złe, a nawet osobę, która okaże się twoją drugą połówką.

Uważaj na: Mimo dobrego czasu na zmiany, bądź wierny tym osobom czy sprawom, które nigdy cię nie zawiodły.

Porada gwiazd: Nie czekaj na odpowiedni moment, tylko od razu mów, co ci leży na sercu. W ten sposób unikniesz wielu nieporozumień.


Więcej horoskopów dla Raka

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 12W 12 numerze "Astrologii Profesjonalnej" publikujemy artykuł Izabeli Podlaskiej-Konkel o interpretacji horoskopów horarnych dotyczących pytań o sprawy zawodowe, cenę produk­tu, rządy i werdykt sądu oraz finał sprawy oraz tekst o tym, jak interpretować horoskopy wydarzeniowe. Ewa Krajewska przedstawia znaczenia dziewiątego domu, a Ewa Seydlitz odtwarza chronologię przepowiedni Nostradamusa.

Zamów aktualny numer