Horoskop roczny na 2018 dla Raka

Horoskop dla Raka na 2018 rok

Izabela Podlaska-Konkel

2018 rok to czas testowania ważnych relacji i umów. Saturn w opozycji do twojego znaku będzie narzucał więcej obowiązków w sprawach zawodowych i ograniczał rozrywki czy niepotrzebne wydatki. Konieczna jest więc dyscyplina finansowa, żeby nie uszczuplić swojego majątku. Korzystny trygon Jowisza od stycznia do listopada sprzyja poważnym inwestycjom w naukę, podróże, mieszkanie czy kupno ziemi. Trygon Neptuna zapewni ci inspirację i pomysły, jak się rozwijać. Uran od stycznia do kwietnia oraz w listopadzie i grudniu będzie cię motywował do zmian, ale radykalne kroki i zaczynanie wszystkiego od nowa nie są korzystne w tym roku. Jest to raczej czas próby dla trudnych relacji, nadwątlonych przyjaźni i niekorzystnych umów. Opozycja Plutona radzi być bezwzględnym i szybkim w egzekwowania swoich praw i korzyści.

Miłość

Będziesz zmuszony do oceny swoich relacji z ludźmi, weryfikacji znajomych, zastanowienia się, w jakim kierunku zmierza twój związek, kto ci pomaga, a kto nie. Zrób porządki w uczuciach. Zastanów się, które umowy i znajomości przynoszą ci radość i korzyści, a które nie. Nie wahaj się zerwać tych relacji, które ci ciążą i nie przynoszą pożytku. Nie wszyscy będą ci przychylni, musisz więc w tym roku liczyć głównie na siebie. Jowisz od stycznia do października daje ci szansę na znalezienie swojej drugiej połówki. Szczególnie poważnie potraktuj osobę, która pojawi się w twoim życiu między 19.05 i 20.07.

Praca i pieniądze

Rok sprzyja poważnym planom finansowym, rachunkom i porządkom. Dla niektórych osób będziesz nieuchwytny. Zapragniesz coś ukryć lub czegoś ważnego nie będziesz chciał powiedzieć. Nie idź na kompromis, który nie jest dla ciebie korzystny. Na bieżąco podliczaj wydatki i planuj oszczędności, bo czekają cię poważne inwestycje. Możesz liczyć na przypływ gotówki od maja do lipca. Panuj nad nerwami 16.03-15.05 i 13.08 - 10.09. W czerwcu podejmuj ważne decyzje zawodowe i ryzykuj, a dużo możesz zyskać.

Zdrowie

Wprowadź zdrowe nawyki, porzuć nałogi, zwróć większą uwagę na zdrowie w tym roku. Potrzebujesz dyscypliny, aby twój organizm dobrze funkcjonował cały rok. Nie chodź do pracy z niewyleczonym przeziębieniem, ciepło się ubieraj na wieczorne spacery, zachowaj formę fizyczną przez cały rok, a nic cię nie zaskoczy. Unikaj słodyczy i panuj nad wahaniami wagi.

Korzystny czas: 19.05-28.06.

Nerwowe dni: 16.03-15.05, 13.08 - 10.09.

Dodatkowe porady

Raki urodzone między 21 czerwca i 2 lipca będą najsilniej odczuwać wpływ opozycji Saturna w tym roku. Będziesz zmuszony do oceny swoich relacji z ludźmi, weryfikacji znajomych, zastanowienia się, w jakim kierunku zmierza twój związek, kto ci pomaga, a kto nie. Zrób porządki w uczuciach, zastanów się, które umowy i znajomości przynoszą ci radość i korzyści, a które nie. Nie wahaj się zerwać tych relacji, które ci ciążą i nie przynoszą pożytku. Nie wszyscy będą ci przychyli, musisz więc w tym roku liczyć głównie na siebie.

Raki urodzone między 10 i 15 lipca czeka opozycja Plutona do ich Słońca. Poczujesz, że musisz być silny w relacjach z ludźmi i nie możesz więcej ustępować i wycofywać się na z góry upatrzone pozycje w trudnych sytuacjach. Pluton doda ci sił, ale sprawi również, że będziesz wszystko o wiele bardziej emocjonalnie przeżywać. Twoje uczucia mogą być skrajne i nieraz nieadekwatne do sytuacji. Naucz się panować nad emocjami i nie pokazuj ich każdemu, a opanujesz każdy kryzys.

Pod silnym wpływem Urana będą Raki urodzone między 16 i 21 lipca. Musisz się przyzwyczaić do huśtawki nastrojów, szalonych pomysłów i zmieniających się planów. Przystosuj się do zmian w otoczeniu, buntuj, jeśli coś ci się nie podoba, podejmuj ryzykowne decyzje, bo w tym roku ci się one opłacą. W uczuciach duże zmiany, możliwe zakochanie od pierwszego wejrzenia.


Więcej horoskopów dla Raka

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer