Horoskop roczny na 2020 dla Wagi

Horoskop dla Wagi na 2020 rok

Izabela Podlaska-Konkel

Przed tobą rok ekspansji,nowych planów, nauki i podróży. To dobry okres dla związków i korzyści płynących z pracy w grupie, angażowania się w sprawy społeczne. Warto starać się o nową pracę i dokształcać się. Rozpocznij naukę języka obcego, zapisz się na ciekawe kursy czy studia. Pluton i Saturn w kwadraturach do twojego znaku ostrzegają jednak, abyś przestrzegał reguł i pilnował spraw zawodowych, a wszystko będzie dobrze.

Najważniejsze miesiące: styczeń, kwiecień, czerwiec, listopad, grudzień.

Miłość

Będziesz w romantycznym nastroju. Nie pozwól tylko go sobie popsuć! Im mniej będziesz przejmować się cudzymi opiniami, tym lepiej dla ciebie. Wiosną sprzyja ci powodzenie, nie przegap tylko kogoś, kto jest bardziej nieśmiały od ciebie! W wakacje uda ci się wyjaśnić nieporozumienia między tobą a osobą, na której ci zależy. Jesienią pojawi się ktoś, dla kogo warto będzie coś w życiu zmienić. Zaufanie i przyjaźń będą początkiem pięknej miłości. Saturn sprzyja realizacji poważnych planów, potraktuj partnera i sprawy rodzinne poważnie, a wiele zyskasz.

Kariera

Dzięki korzystnym umowom i właściwym podziale obowiązków zyskasz więcej pieniędzy. Warto je zainwestować, bo czas sprzyja pomnażaniu gotówki. Interesy, o których dotychczas tylko marzyłeś, zaczniesz realizować w drugiej połowie roku. Bądź jednak czujny, a w styczniu nie mów wszystkim o swoich planach. Im więcej zachowasz w tajemnicy, tym lepiej, bo unikniesz kłopotów z konkurencją. Nie buntuj się przeciw szefowi, dostosuj się do innych, bo dzięki pracy zespołowej więcej zyskasz niż w pojedynkę. Najskuteczniejszy będziesz od połowy końca marca do początku lipca, kiedy Saturn przestanie działać opozycją na twój znak i wszystko wtedy okaże się możliwe.


Więcej horoskopów dla Wagi

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebna interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dÂźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer