Horoskop roczny na 2019 dla Wagi

Horoskop dla Wagi na 2019 rok

Izabela Podlaska-Konkel

Pozytywne zmiany

Oczekuj pozytywnej odmiany losu. Czekają cię lepsze perspektywy finansowe i korzystne inwestycje. Warto starać się o nową pracę, dokształcać się. W styczniu, lipcu i grudniu uważaj na dziwne wydarzenia i pozornie przypadkowe informacje, bo pod wpływem zaćmień możesz mieć więcej pracy, ale i wykazać się większą czujnością i zapobiegliwością. Najwięcej pozytywnych zmian czeka cię w maju i sierpniu.

Kwadratura Saturna każe ci zwrócić uwagę na zdrowie, zrezygnować z uciążliwych obowiązków, niekorzystnych umów i wycofać się z obietnic, które nie są możliwe do spełnienia. Opozycja Urana od stycznia do 6 marca przyniesie ci ciekawe propozycje i nowych ludzi. Kwadratura Plutona wciąż radzi ostrożność wobec dziwnych propozycji zawodowych, lepiej trzymać rękę na pulsie i nie oddawać nikomu kontroli nad swoimi sprawami. Za sprawą sekstylu Jowisza możesz liczyć na stabilizację w sprawach finansowych.

Miłość

Możesz mieć mniej czasu na rozrywki, imprezy i randki. Jednak czas wydorośleć i zacząć realizować poważne zadania również w sferze osobistej. Saturn skłoni cię do podjęcia trudnych, ale konicznych decyzji partnerskich, a także do określenia się, czego tak naprawdę chcesz od życia i partnera. Nie bój się odpowiedzialności, razem warto budować silną relację. Samotne Wagi powinny być czujne od stycznia do listopada, bo wtedy mają największe szansę na nową miłość. Nie poddawaj się łatwo i nie ustępuj pola rywalom.

Praca

Opozycja Urana od stycznia do początku marca przyniesie ci ciekawe propozycje i nowych ludzi. Kwadratura Plutona wciąż radzi ostrożność wobec dziwnych propozycji zawodowych, lepiej trzymać rękę na pulsie i nie oddawać nikomu kontroli nad swoimi sprawami. Za sprawą sekstylu Jowisza możesz liczyć na stabilizację w sprawach finansowych. Dostrzeżesz szansę na poprawę warunków, w jakich pracujesz. Nawet, jeśli twoje stanowisko jest nisko w służbowej hierarchii, zdobędziesz realny wpływ na otoczenie.

Pieniądze

Twoja sytuacja finansowa zacznie się stabilizować i poprawiać, ale nie rozpędzaj się jeszcze z inwestycjami i finansowym ryzykiem. Zrób wielkie porządki i przygotuj się na oszczędzanie i pewne wyrzeczenia. Latem nie przesadzaj z wydatkami, bo możesz się niepotrzebnie zadłużyć. Ostrożnie inwestuj i unikaj hazardu, szczególnie w lipcu i grudniu.

Uwaga!

Wagi urodzone między 4 i 16 października będą najsilniej odczuwać kwadraturę Saturna. Możesz poczuć, że jesteś ze wszystkim sam i nie ma nikogo, kto by ci pomógł uporać się z narastającymi obowiązkami. To rok zawodowych i finansowych porządków. Warto zacząć planować wszystko, co robisz, a nie nikomu nie podpadniesz. Oszczędzaj, cierpliwie czekaj na awans i nie buntuj się, jeśli ktoś pominie ci przy rozdawaniu nagród. Teraz pracujesz sumiennie na swoje przyszłe sukcesy. Pamiętaj o odpoczynku, wysypiaj się i nie zaniedbuj badań lekarskich, a będziesz cały rok w dobrej formie.

Kwadraturę Plutona będą odczuwać najsilniej Wagi urodzone między 13 i 18 października. W twoim życiu może pojawić się osoby, które będą z tobą konkurować i niechętnie będą współpracować. Poczuj, że to ty musisz zrobić pierwszy krok, żeby coś się zadziało. W sprawach uczuciowych czeka cię ważny związek lub jeśli jesteś w relacji, test dla partnera. Pamiętaj, że twoje sprawy w tym roku są o wiele ważniejsze, nie poświęcaj się więc dla innych i nie zajmuj się cudzymi sprawami, bo przegapisz swoje pięć minut.

Wagi urodzone między 20 i 23 października będą od stycznia do 6 marca pod wpływem opozycji Urana. Poczujesz chęć do zmian i niecierpliwie wyglądasz będziesz nowych znajomych, podróży i okazji do uwolnienia się od niewygodnych zobowiązań. Postaw na siebie i wykorzystaj każdą szansę, którą przyniesie ci los. Poczujesz, że masz wreszcie wpływ na to, co się wokół ciebie dzieje i to ty zdecydujesz, jak wyglądać będzie twoja przyszłość. Znajomi i rodzina będą cię z trudem poznawać, ale nie przejmuj się, każda z miana w tym roku jest dla ciebie korzystna.

Korzystny czas: 1.03-25.03, 20.04-14.05, 9.06-2.07, 14.09-7.10, 20.12-31.12.

Nerwowe dni, nie trać głowy, rozsądnie podejmuj decyzje: 1.01-13.02, 16.05-1.07, 4.10-18.11.


Więcej horoskopów dla Wagi

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer