Horoskop roczny na 2023 dla Wagi

Horoskop dla Wagi na 2023 rok

Izabela Podlaska-Konkel

Czas na pozytywne zmiany. Jowisz w opozycji do twojego znaku od stycznia do maja przyniesie ci wiele dobrego. Sprawy z V-X 2022 teraz mają szansę się rozwinąć i przynieść sukces, zadowolenie i stabilność finansową. Ważnych wydarzeń w sprawach partnerskich i w umowach spodziewaj się podczas całkowitego zaćmienia Słońca w opozycji do twojego znaku 20.04. Październikowe obrączkowe zaćmienie Słońca w twoim znaku 14.10 wskaże ci nowy kierunek rozwoju i skłoni do podjęcia poważnych decyzji. Jowisz poszerzy twoje horyzonty, pomoże umocnić pozycję zawodową i doda animuszu i skłoni do podjęcia zaskakujących decyzji. Trygony Saturna (do 7.03) i Plutona (23.03-11.06) pomogą ci wynegocjować lepsze warunki i w pracy i finansach oraz znaleźć obiecujące zawodowe propozycje.

Najlepsze dni: 3-27.01, 20.02-16.03, 11.04-7.05, 5-22.10, 8.11-4.12.

Uważaj i działaj z rozwagą: 25.03-20.05, 27.08 - 12.10

Miłość i rodzina

Odkryjesz w sobie romantyczną duszę, spotkasz na swojej drodze niezwykłe osoby. Jeśli jesteś samotny, to zaufaj radom rodziny i przyjaciół. Dzięki ich pośrednictwu w pierwszej połowie roku możesz zawrzeć ważną znajomość. Wagi w związkach poważnie podejdą do wspólnych spraw. Przekonaj partnera do pomysłu, który obojgu wyjdzie na dobre. Nie pozwól, aby ktoś plotkował na temat twoich sukcesów i wtrącał się do waszego związku. Jowisz sprawi, że przez cały rok będziesz szukał nowych znajomości. Chętnie też zmienisz coś w swoim związku. Nie rób jednak niczego na siłę i posłuchaj, czego pragnie partner, bo twoje samodzielne decyzje mogą nie wyjść wam obojgu na dobre.

Pieniądze i kariera

Pierwsza połowa roku sprzyja wytrwałej pracy. Większe sukcesy i zadowolenie przyniesie ci lato. Będzie to dobry czas, aby założyć własny biznes lub zdobyć samodzielne stanowisko. Spotkasz osoby, które staną się nie tylko twoimi współpracownikami, ale i przyjaciółmi. Oferty banków kusić cię będą szybkimi i łatwymi kredytami. Zdobycie gotówki na realizację domowych czy zawodowych przedsięwzięć będzie proste. Uważaj jednak, bo opozycja Jowisza zimą i wiosną może skłonić cię do zbyt dużych pożyczek lub ekstrawaganckich wydatków, które trudno będzie ci spłacać. Jesienią masz szansę na podwyżkę lub dodatkowe pieniądze z wygranych.

Zdrowie

Jowisz zapewni ci dobre samopoczucie i humor. Jeśli od dawna szukasz dobrego specjalisty lub lekarza domowego, w tym roku wreszcie ci się uda. Twoje zdrowie będzie w dobrych rękach.


Więcej horoskopów dla Wagi

Nowo?ci wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebną interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer