Horoskop roczny na 2023 dla Skorpiona

Horoskop dla Skorpiona na 2023 rok

Izabela Podlaska-Konkel

Przed tobą rok nowych możliwości i realizacji marzeń. Od 16.05 Jowisz w opozycji do twojego znaku sprzyja i miłości, i przypływowi gotówki. Opozycja Urana pomoże ci zostawić za sobą trudne relacje i uciążliwe obowiązki. Kwadratura Saturna do 7.03 ostrzega jednak przed błędnymi lub zbyt optymistycznymi decyzjami. Trygon Saturna od 7.03 pomoże ci utrwalić i spieniężyć dokonania i sukcesy z ostatnich kilku lat. Trygon Neptuna zapewnia ci wsparcie intuicji i pozytywne wydarzenia w życiu uczuciowym i duchowym. Pluton w kwadraturze (23.03-11.06) ostrzega przed bagatelizowaniem wrogów i pobłażaniem sobie. Półcieniowe zaćmienie Księżyca 5.05 w twoim znaku przyniesie chaos i zamieszanie w sprawach rodzinnych i uczuciowych. Zadbaj wtedy o zdrowie i odpoczynek. Ważnych wydarzeń w umowach i relacjach spodziewaj się na częściowym zaćmieniu Księżyca w opozycji do twojego znaku 28.10.

Najlepsze dni: 27.01-20.02, 16.03-11.04, 7.05-5.06, 22.10-10.11, 4-29.12. Merkury w Skorpionie

Uważaj i działaj z rozwagą: 20.05-10.07, 12.10-24.11.

Miłość i rodzina

Spodziewaj się poważnych deklaracji i ważnych wydarzeń w życiu partnerskim. Wiosną w twoim życiu pojawi się ktoś, kto może zmienić twoje podejście do miłości. Jeśli jesteś w związku, uważaj, bo niewinny flirt może zagrozić jego stabilności. Rok sprzyja szczęśliwym wydarzeniom rodzinnym. Jeśli jesteś singlem, spotkasz wreszcie kogoś, kto rozumie twoje szalone i niekonwencjonalne podejście do życia. Jowisz od wiosny sprzyja zaręczynom, ślubom i poważnym decyzjom partnerskim.

Pieniądze i kariera

W tym roku zajmiesz się tym, co naprawdę ważne dla twojej kariery. Od ryzykownych interesów, pracy bez dobrych pieniędzy i plotkujących współpracowników trzymaj się z daleka. Trygon Saturna sprawi, że staniesz się cierpliwszy i bardziej stanowczy w walce o swoje. Pojawią się nowe źródła dochodów, ale rok nie sprzyja zbyt ryzykownym inwestycjom, choć kusić cię będą oferty banków i propozycje doradców inwestycyjnych. Od maja Jowisz pomoże ci zdobyć większą gotówkę lub uzyskać kredyt, jakiego potrzebujesz. Nie rezygnuj z tego, co ci się należy. Od marca Saturn w korzystnym trygonie zapewni ci stałe źródło utrzymania i regularne wpływy.

Zdrowie

Będziesz cieszyć się dobrym zdrowiem. Jowisz zapewni ci dobre samopoczucie i rozmach w działaniu. Zacznij uprawiać nowy sport, przebywaj dużo na świeżym powietrzu, podróżuj. Będziesz miał dużo sił i optymizmu, co również sprzyja wyleczeniu uciążliwych dolegliwości.


Więcej horoskopów dla Skorpiona

Nowo?ci wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebną interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer