Horoskop roczny na 2019 dla Skorpiona

Horoskop dla Skorpiona na 2019 rok

Izabela Podlaska-Konkel

Sukces i nowe inspiracje

Przed tobą czas spieniężania pomysłów, projektów i osiągnięć z poprzedniego roku. Masz szansę osiągnąć stabilność finansową i w nowy, kreatywny sposób wykorzystasz majątek, oszczędności i zasoby, aby żyło ci się lepiej. Jedyny niestabilny miesiąc to styczeń, kiedy zaćmienie w znaku Lwa (21.01) w kwadraturze do twojego znaku może pokrzyżować twoje plany zawodowe lub sprawić, że zaczniesz się czegoś obawiać bez przyczyny. Przeczekaj niepewny moment i od lutego działaj pełną parą.

Saturn w sekstylu otworzy cię na podróże, nowe hobby, naukę, poznawanie nowych ludzi. Przyniesie sukces w uczeniu się, zdobywaniu praktycznych umiejętności. Masz szansę poprawić relację z sąsiadami, dalekimi krewnymi i rodzeństwem. Umocnisz swoją pozycję, zaczniesz przekazywać swoją wiedzę innym, nauczysz się wielu pożytecznych rzeczy. Trygon Neptuna zapewni nowe hobby, rozwój artystycznych zdolności i intuicji. Sekstyl Plutona pomoże ci odzyskać wewnętrzną równowagę i pewność siebie oraz zapewni pomocnych ludzi. Opozycja Urana od 6 marca przyniesie zmiany w twoim otoczeniu, nowe szanse i przypływ życiowej energii.

Miłość

Wiosna sprzyja zawieraniu korzystnych znajomości, a lato szczęśliwym wydarzeniom w domu i rodzinie. Uran radzi ci, abyś w każdej dziedzinie poszukał nowych rozwiązań. Rozmawiaj o swojej pracy z partnerem lub rodzicami, bo ich punkt widzenia może być dla ciebie bardzo inspirujący. Jeśli jesteś singlem, poszukaj bratniej duszy i nie ukrywaj swoich emocji, a sprawy zaczną układać się po twojej myśli. Dzięki korzystnemu wpływowi planet uda ci się zdobyć zaufanie, a nawet miłość kogoś, na kim od dawna ci zależy.

Praca

W twoim życiu od marca pojawią się nowi ludzie. Niekorzystne i trudne do utrzymania umowy, relacje czy zobowiązania mogą się nagle zakończyć. Patrz w przyszłość i nie oglądaj się za siebie. Coś musi się skończyć, żeby pojawiło się coś nowego. Będziesz mógł także liczyć na swoich współpracowników. Nie miej im tylko za złe dawnych pomyłek. Jedyny niestabilny miesiąc to styczeń, kiedy coś lub ktoś może pokrzyżować twoje plany zawodowe.

Pieniądze

To, w co inwestowałeś w poprzednich latach, teraz zacznie przynosić dobre plony. Rok sprzyja zdobywaniu większych pieniędzy, które chętnie przeznaczysz na domowe potrzeby, wystrój czy nawet zakup mieszkania. W bankach czy urzędach także spotkasz się z większym zrozumieniem, a także życzliwością. W listopadzie i grudniu ubiegaj się o kredyty i pożyczki. Wtedy też uda ci się zakończyć pewną trudną i kosztowną sprawę.

Uwaga!

Skorpiony urodzone między 23 i 30 października będą pod silnym wpływem opozycji Urana, która zmieni ich podejście do związków, umów i relacji. W twoim życiu pojawią się nowi ludzie, jeśli jesteś samotny, spotkasz kogoś ważnego na swojej drodze. Niekorzystne i trudne do utrzymania umowy, relacje czy zobowiązania mogą się nagle zakończyć. Patrz w przyszłość i nie oglądaj się za siebie. Coś musi się skończyć, żeby pojawiło się coś nowego.

Korzystny czas: 1.01-6.01, 27.03- 19.04, 15.05-8.06, 3.07-27.07, 4.10-8.12.

Nerwowe dni, nie trać głowy, rozsądnie podejmuj decyzje: 14.02-30.03, 2.07-17.08, 19.11-31.12.


Więcej horoskopów dla Skorpiona

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer