Horoskop roczny na 2018 dla Skorpiona

Horoskop dla Skorpiona na 2018 rok

Izabela Podlaska-Konkel

Czeka cię przełomowy i korzystny rok. Jowisz od stycznia do 8 listopada przebywa w twoim znaku, daje ci nowe szanse i otwiera przed tobą zamknięte dotąd drzwi. Samotni odnajdą przyjaciół, a może nawet i miłość życia. Inwestuj, zmieniaj pracę na ambitniejszą i lepiej płatną, ryzykuj i nie bój się, że coś ci nie wyjdzie. Saturn w sekstylu otworzy cię na podróże, nowe hobby, naukę, poznawanie nowych ludzi. Przyniesie sukces w uczeniu się i zdobywaniu praktycznych umiejętności. Masz szansę poprawić relację z sąsiadami, dalekimi krewnymi i rodzeństwem. Umocnisz swoją pozycję, zaczniesz przekazywać swoją wiedzę innym, nauczysz się wielu pożytecznych rzeczy. Trygon Neptuna zapewni nowe hobby, rozwój artystycznych zdolności i intuicji. Sekstyl Plutona pomoże pogłębić przyjaźń. Opozycja Urana od maja do października przyniesie zmiany w twoim otoczeniu, nowe szanse i przypływ życiowej energii.

Miłość

Bądź dobrej myśli, bo wszystko wróci do równowagi, a ty wreszcie znajdziesz czas nie tylko dla domu, ale i dla siebie. Wiosną wykorzystaj swój urok osobisty i przekonaj partnera do siebie i swoich pomysłów. Nie musisz wszystkiego o sobie opowiadać, w miłości zachowaj aurę tajemniczości. W twoim życiu pojawią się nowi ludzie. Jeśli jesteś samotny, latem lub jesienią spotkasz kogoś ważnego na swojej drodze. Flirt szybko zamieni się w poważny romans, a może nawet związek na całe życie.

Praca i pieniądze

Jowisz pomoże ci dogadać się z ważnymi osobami i przekonać je, że to właśnie tobie warto powierzyć wyższe stanowisko i dać lepszą pensję. Planuj nowe usługi, rozszerzaj asortyment, spotykaj się z klientami. Szukaj też kredytów lub dotacji, bo masz dobrą rękę do pieniędzy, a twoja wiarygodność wzrośnie. Od maja do października niekorzystne i trudne do utrzymania umowy, relacje czy zobowiązania mogą się nagle zakończyć. Patrz w przyszłość i nie oglądaj się za siebie. Coś musi się skończyć, żeby pojawiło się coś nowego.

Zdrowie

Będziesz większym niż zazwyczaj optymistą. Uciążliwe dolegliwości miną, a kuracje wreszcie zaczną działać. Masz szansę skutecznie wyleczyć się z ciągnącej się od dawna choroby lub trafić do lekarza, który pomoże ci szybko dojść do zdrowia. Uważaj na wagę, bo pod wpływem Jowisza możesz przybrać na wadze. Dyscyplina i więcej ruchu pozwolą ci zachować równowagę fizyczną i psychiczną. Medytacja, joga, spacery czy hobby polegające na wydatkowaniu energii fizycznej i ruchu pomogą ci zachować formę.

Korzystny czas: 9.08-30.10, 1-31.12.

Nerwowe dni: 1-25.01, 16.03-12.08, 11.09-14.11.

Dodatkowe porady

Skorpiony urodzone między 23 i 26 października będą pod silnym wpływem opozycji Urana, która zmieni podejście do związków, umów i relacji. W twoim życiu pojawią się nowi ludzie, jeśli jesteś samotny, spotkasz kogoś ważnego na swojej drodze. Niekorzystne i trudne do utrzymania umowy, relacje czy zobowiązania mogą się nagle zakończyć. Patrz w przyszłość i nie oglądaj się za siebie. Coś musi się skończyć, żeby pojawiło się coś nowego.


Więcej horoskopów dla Skorpiona

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer