10 Festiwal Tarota w Warszawie

Polecamy

Horoskop roczny
na 2016 rok

Wróżba z tarota
na 2016 rok

Horoskop chiński na rok Ognistej Małpy (2016)

Horoskop miłosny
na 2016 rok

Horoskop zawodowy
na 2016 rok

Horoskop numerologiczny
na 2016 rok

Numerologia kariery
na rok 2016

Runy na biznes i karierę
w roku 2016

Numerologiczny horoskop miesięczny

Kursy i warszaty w Warszawskiej Szkole Astrologii

Kurs internetowy "Astrologia dla początkujących" I-IV 2016

Więcej informacji i zapisy

Kurs internetowy "Astrologia dla zaawansowanych. Techniki prognozowania przyszłości" I-III 2016

Więcej informacji i zapisy

Kurs internetowy "Astrologia partnerska" I-III 2016

Więcej informacji i zapisy

Kurs internetowy "Tarot dla zaawansowanych" I-IV 2016

Więcej informacji i zapisy

Plan warsztatów czwartkowych IX-XII 2015

Więcej informacji i zapisy

Horoskop roczny na 2016 dla Skorpiona

Horoskop dla Skorpiona na 2016 rok

Izabela Podlaska-Konkel

W 2016 roku będziesz bardziej zdecydowany i pewny siebie. Nie słuchaj sprzeciwu wobec ustalanych przez siebie planów. Wymagaj, decyduj i rządź. Nie wahaj się przed rozpoczęciem porządków i zmian na lepsze. Planety, szczególnie Jowisz, Neptun i Pluton, wspierają cię harmonijnymi aspektami.

Miłość

Jowisz w sekstylu do twojego znaku sprawi, że zimą i wiosną poczujesz się pewny siebie i gotowy na miłosne i erotyczne wyzwania. Wiosenne wieczory sprzyjają romantycznym wyznaniom i wspólnej zabawie. Latem za sprawą Marsa i Wenus będziesz w dobrym nastroju, choć staniesz się także zazdrosny o kogoś, kto bardzo ci się podoba. Druga połowa roku sprzyja towarzyskim imprezom, a także szalonym, podróżom w poszukiwaniu idealnej połówki. Samotne Skorpiony mogą poznać kogoś interesującego dzięki pośrednictwu krewnych lub nawet sąsiadów. Panny i Wagi będą chętne do flirtów i randek w ciemno.

Kariera i finanse

Uwierz w swoje siły. Pluton sprawi, że w tym roku łatwiej będzie ci się uporać z przeszkodami lub przekonać do siebie osoby nieufne czy niezdecydowane. Znajdziesz nowych sojuszników, odkryjesz skuteczniejsze metody działania. Pamiętaj też o pieniądzach! Rok sprzyja udanym zakupom, poważniejszym inwestycjom i negocjowaniu oprocentowania w bankach. Nie ufaj jednak obietnicom Ryb i Bliźniąt. Za to solidne i rzeczowe Panny wesprą cię i w sprawach finansowych, i w zawodowych dylematach.

Zdrowie

Jowisz wiosną i latem pomoże ci zacząć nową dietę i uwolnić się od nałogów, a przynajmniej przeprowadzić skuteczną terapię lub kurację. Zacznij regularnie ćwiczyć i tak ułóż swój plan dnia, żeby mieć jak najwięcej naturalnego ruchu. Zamień samochód na rower, a podczas drogi do pracy szybko zrzucisz zbędne kilogramy i zyskasz świetną formę. Nie bagatelizuj objawów zmęczenia, choroby czy przepracowania w styczniu, lutym, czerwcu i lipcu, kiedy wojowniczy Mars będzie przebywał w twoim znaku zodiaku.


Więcej horoskopów dla Skorpiona

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 11W 11. numerze "Astrologii Profesjonalnej" dużo miejsca poświęcamy pracy słynnej amerykańskiej astrolog Joan Quigley, która przez wiele lat doradzała Reaganom. Odszyfrowujemy również zagadkę, jakie naprawdę są Wodniki. Prezentujemy wskazówki, jak interpretować spalone planety w horoskopie urodzeniowym i w progresjach. Opisujemy również znaczenie aspektów Księżyca z Saturnem.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 17W 17. numerze "Tarocisty" skupiamy się na praktyce wróżenia i materialnej stronie życia. Izabela Podlaska-Konkel omawia znaczenie Diabła, który często kusi nas aby mieć więcej i więcej. O Dworze Denarów, jako podstawie naszego codziennego życia, pisze Miłosława Krogulska. Przedstawiamy też wskazówki, jak wybrać strażnika talii i jak nawiązać z nim kontakt. Podajemy rozkłady na sprawy zawodowe.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 10W tym numerze poświęcamy dużo miejsca sprawom szóstego domu. Przyglądamy się zastosowaniu komet na przestrzeni wieków w astrologii mundalnej i urodzeniowej. Piszemy o tym, jak interpretować tranzyty Plutona, uważane za najsilniejsze w życiu każdego człowieka. Opisujemy zasady astrologii azteckiej. Dla tych, którzy pracują ze starymi datami, mamy artykuł na temat stylów liczenia początku roku.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 16W najnowszym numerze "Tarocisty" mamy dla Was duży wybór tekstów dotyczących różnych aspektów kart tarota. Karta Umiarkowanie jest postrzegana przez wielu zarówno początkujących, jak i zaawansowanych tarocistów jako trudną i enigmatyczną. Krzysztof Azarewicz odsłania przed naszymi czytelnikami sekrety karty Żądza w Tarocie Thota. Prezentujemy szczegółową analizę Dworu Kielichów i czwórek.

Zamów aktualny numer