Horoskop roczny na 2021 dla Skorpiona

Horoskop dla Skorpiona na 2021 rok

Izabela Podlaska-Konkel

Przed tobą czas na ważne decyzje i poważne aktywności. Nie rozmieniaj się na drobne i rób to, co uważasz za słuszne. Walcz o to, co ci się należy i angażuj się w przedsięwzięcia nie tylko dla zysku, ale i osobistej satysfakcji i aby pomagać innym. Żyj tu i teraz i doceń przyjemności i uroki codziennych rytuałów. Latem pojawią się ciekawe propozycje oraz nowe znajomości, dzięki którym twoje ambitne plany będą miały szansę się rozwinąć w kolejnych miesiącach. W listopadzie czekają cię poważne decyzje i przełomowe wydarzenia, które zmienią twoje podejście do wielu spraw.

Aura roku

Nadchodzi czas wielkich życiowych porządków. Saturn w kwadraturze do twojego znaku da ci wiele do myślenia. Czas zabezpieczyć siebie i bliskich, unikać kontaktów z tymi, którzy ci szkodzą i nie zabiegać o sprawy z góry przegrane. Ostrożnie podejmuj decyzje finansowe, nie zadłużaj się bez potrzeby, bo możesz mieć więcej wydatków związanych z codziennymi sprawami. Sprawy domowe i rodzinne będą cię teraz bardziej pochłaniać, odpuść czasem i przestań stawiać pracę na pierwszym miejscu. Będzie to test dla twoich życiowych priorytetów, które mogą ulec radykalnej zmianie. Opozycja Urana przyniesie nowe okazje, ale i skłoni cię wyjścia z bezpiecznej strefy. Dlatego mądrze podejmuj decyzje o zmianach i nie pal za sobą wszystkich mostów, bo będziesz potrzebować wsparcia i bazy, którą od lat sobie budujesz. Nie myl mrzonek z marzeniami i postępuj według swojej niezawodnej intuicji, a czas będzie dla ciebie bardzo owocny i przyniesie stabilizację. Bądź rozsądny i nie stawiaj wszystkiego na jedną kartę. Unikaj ryzyka 6.01-4.03, 30.10-13.12, najlepsze dni 14.04-27.07, 10.09-7.10, 5-24.11.

Relacje i rodzina

Będzie się dużo działo, przygotuj się na remont, przemeblowanie, a nawet przeprowadzkę lub kupno mieszkania. Okazje będę kuszące, zanim jednak podejmiesz ryzykowne decyzje rodzinne i partnerskie, dobrze skalkuluj zyski i koszty. Rok może być testem dla długoletnich znajomości i rodzinnych zobowiązań. Z pewnych spraw lepiej od razu się wycofać, niż cały rok męczyć się robiąc to, co już od dawna nudzi. Skorpiony w stałym związku będą potrzebować odmiany i stawiać będą partnerowi duże wymagania. Pamiętaj, żeby nie przesadzić, bo zbyt radykalne żądania mogą skończyć się kryzysem lub nawet rozstaniem. Samotne Skorpiony mają szansę spotkać w zaskakujących okolicznościach odpowiedniego kandydata na długoletni związek.

Praca i pieniądze

W pierwszej połowie roku zapowiada się wiele pośpiechu i wiele zamieszania. Czeka cię też więcej konfliktów z osobami, które zazdroszczą ci sukcesów, a nawet pieniędzy. Nie przejmuj się tym, bo twoja pracowitość zostanie doceniona, choć może nie być ci łatwo. Spotkasz na swojej drodze ważne i wpływowe osoby, które gotowe będą ci bezinteresownie pomóc. W drugiej połowie roku będziesz miał okazję zarobić więcej pieniędzy, które zainwestujesz w korzystny interes. Najlepsze miesiące to maj, czerwiec i lipiec. Koniec roku nie sprzyja braniu kredytów i pożyczek, a raczej oszczędzaniu i planowaniu wydatków.


Więcej horoskopów dla Skorpiona

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebna interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dÂźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer