Horoskop roczny na 2020 dla Skorpiona

Horoskop dla Skorpiona na 2020 rok

Izabela Podlaska-Konkel

Przed tobą świetny rok. Jowisz otworzy cię na podróże, nowe hobby, naukę, poznawanie nowych ludzi. Masz szansę poprawić relację z sąsiadami, dalekimi krewnymi i rodzeństwem. Umocnisz swoją pozycję, zaczniesz przekazywać swoją wiedzę innym, nauczysz się wielu praktycznych umiejętności. Zyskasz oddanych przyjaciół z towarzystwa, które ma inspirujące hobby. Będzie wesoło i poczujesz, że twoje życie nabiera blasku.

Najważniejsze miesiące: marzec, wrzesień - listopad, grudzień.

Miłość

Nie zmieniaj się, bo wszystko się ułoży! Bądź w tym roku taki, jakim lubisz się najbardziej: energiczny, otwarty i wesoły. Od osób, które mówią ci, że z różnych powodów tak nie wypada, trzymaj się z daleka. Wiosna sprzyja miłości, a jesień romantycznym podróżom. Jowisz zadba, abyś nie spędził wakacji sam! W stałych związkach nastanie wreszcie więcej zrozumienia i miłości. Planeta Wenus sprzyja samotnym Skorpionom w styczniu, sierpniu, listopadzie i grudniu. Umawiaj się wtedy na randki, wychodź z domu i ryzykuj, a znajdziesz miłość.

Kariera

Pierwsza połowa roku przyniesie ci mądre pomysły i wspaniałe okazje, które będą rozwijać się i przynosić zyski przez następne miesiące. W marcu proś o awans lub szukaj lepszej posady. Latem odczujesz ogromną pokusę lenistwa, ale nie warto jej ulegać i zanadto się nad sobą rozczulać. W drugiej połowie roku nadarzy się okazja do zarobienia sporych pieniędzy. Jowisz w sekstylu do twojego znaku przyniesie korzystną propozycję, da ci szansę na szybki awans.


Więcej horoskopów dla Skorpiona

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebna interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dÂźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer