Polecamy

Horoskop roczny
na 2016 rok

Wróżba z tarota
na 2016 rok

Horoskop chiński na rok Ognistej Małpy (2016)

Horoskop miłosny
na 2016 rok

Horoskop zawodowy
na 2016 rok

Horoskop numerologiczny
na 2016 rok

Numerologia kariery
na rok 2016

Runy na biznes i karierę
w roku 2016

Numerologiczny horoskop miesięczny

Kursy i warszaty w Warszawskiej Szkole Astrologii

Kurs internetowy "Astrologia dla początkujących" I-IV 2016

Więcej informacji i zapisy

Kurs internetowy "Astrologia dla zaawansowanych. Techniki prognozowania przyszłości" I-III 2016

Więcej informacji i zapisy

Kurs internetowy "Astrologia partnerska" I-III 2016

Więcej informacji i zapisy

Kurs internetowy "Tarot dla zaawansowanych" I-IV 2016

Więcej informacji i zapisy

Plan warsztatów czwartkowych IX-XII 2015

Więcej informacji i zapisy

Horoskop roczny na 2016 dla Skorpiona

Horoskop dla Skorpiona na 2016 rok

Izabela Podlaska-Konkel

W 2016 roku będziesz bardziej zdecydowany i pewny siebie. Nie słuchaj sprzeciwu wobec ustalanych przez siebie planów. Wymagaj, decyduj i rządź. Nie wahaj się przed rozpoczęciem porządków i zmian na lepsze. Planety, szczególnie Jowisz, Neptun i Pluton, wspierają cię harmonijnymi aspektami.

Miłość

Jowisz w sekstylu do twojego znaku sprawi, że zimą i wiosną poczujesz się pewny siebie i gotowy na miłosne i erotyczne wyzwania. Wiosenne wieczory sprzyjają romantycznym wyznaniom i wspólnej zabawie. Latem za sprawą Marsa i Wenus będziesz w dobrym nastroju, choć staniesz się także zazdrosny o kogoś, kto bardzo ci się podoba. Druga połowa roku sprzyja towarzyskim imprezom, a także szalonym, podróżom w poszukiwaniu idealnej połówki. Samotne Skorpiony mogą poznać kogoś interesującego dzięki pośrednictwu krewnych lub nawet sąsiadów. Panny i Wagi będą chętne do flirtów i randek w ciemno.

Kariera i finanse

Uwierz w swoje siły. Pluton sprawi, że w tym roku łatwiej będzie ci się uporać z przeszkodami lub przekonać do siebie osoby nieufne czy niezdecydowane. Znajdziesz nowych sojuszników, odkryjesz skuteczniejsze metody działania. Pamiętaj też o pieniądzach! Rok sprzyja udanym zakupom, poważniejszym inwestycjom i negocjowaniu oprocentowania w bankach. Nie ufaj jednak obietnicom Ryb i Bliźniąt. Za to solidne i rzeczowe Panny wesprą cię i w sprawach finansowych, i w zawodowych dylematach.

Zdrowie

Jowisz wiosną i latem pomoże ci zacząć nową dietę i uwolnić się od nałogów, a przynajmniej przeprowadzić skuteczną terapię lub kurację. Zacznij regularnie ćwiczyć i tak ułóż swój plan dnia, żeby mieć jak najwięcej naturalnego ruchu. Zamień samochód na rower, a podczas drogi do pracy szybko zrzucisz zbędne kilogramy i zyskasz świetną formę. Nie bagatelizuj objawów zmęczenia, choroby czy przepracowania w styczniu, lutym, czerwcu i lipcu, kiedy wojowniczy Mars będzie przebywał w twoim znaku zodiaku.


Więcej horoskopów dla Skorpiona

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 12W 12 numerze "Astrologii Profesjonalnej" publikujemy artykuł Izabeli Podlaskiej-Konkel o interpretacji horoskopów horarnych dotyczących pytań o sprawy zawodowe, cenę produk­tu, rządy i werdykt sądu oraz finał sprawy oraz tekst o tym, jak interpretować horoskopy wydarzeniowe. Ewa Krajewska przedstawia znaczenia dziewiątego domu, a Ewa Seydlitz odtwarza chronologię przepowiedni Nostradamusa.

Zamów aktualny numer