Podręcznik astrologii. Tom pierwszy interpretacja horoskopu

Polecamy

Numerologiczny horoskop miesięczny

Horoskop roczny
na 2014 rok

Wróżba z tarota
na 2014 rok

Horoskop miłosny
na 2014 rok

Horoskop zawodowy
na 2014 rok

Horoskop numerologiczny
na 2014 rok

Horoskop chiński na rok Drewnianego Konia - 2014

Kursy astrologii

Kursy astrologii

Internetowy Kurs "Astrologia horarna w praktyce" VII-VIII 2014

Więcej informacji i zapisy

Internetowy Kurs "Astrologia dla początkująych" IX-XI 2014

Więcej informacji i zapisy

31.07.2014
Warszawska Szkoła Astrologii:
Poglądy polityczne i społeczne w horoskopie - Izabela Podlaska-Konkel

Więcej informacji

Polskie Stowarzyszenie Astrologiczne:
Darmowy kurs "Astrologia od podstaw" II-XII 2014 - Miłosława Krogulska

Więcej informacji

Warsztaty w Warszawskiej Szkole Astrologii I-XII 2014

Więcej informacji

Horoskop roczny na 2014 dla Skorpiona

Horoskop dla Skorpiona na 2014 rok

Izabela Podlaska-Konkel

W 2014 roku będziesz ostrożniejszy i bardziej skoncentrowany na swoich prywatnych sprawach. Zajmiesz się domem, rodziną. Zwolnisz tempa i wreszcie podreperujesz swoje zdrowie. Okazji do śmiechu i zabawy w tym roku nie zabraknie. Planety będą wspierać realizację twoich planów. Popatrzysz na wszystkie sprawy z większym optymizmem, co sprzyja ambitnym zamierzeniom.

Czekają cię teraz spokojniejsze dni. Przyjemności będzie więcej, a kłopotów mniej. Wpadniesz na odkrywcze pomysły, spotkasz wielu ciekawych ludzi. Ale jeśli czujesz się naprawdę zmęczony codziennymi obowiązkami, to właśnie w tym roku powinieneś pozwolić sobie na prawdziwy, długi urlop.

Twoja dziedzina sukcesu w 2014 roku to rodzina i domowe sprawy. Pogodzisz skłóconych krewnych, wyjaśnisz różne nieporozumienia. Uda się zaoszczędzić trochę gotówki na potrzebne remonty i reparacje. Będziesz się cieszył z wyglądu swojej siedziby.

Rada dla Skorpiona: Saturn, który cały rok przebywa w twoim znaku zodiaku, wymaga od ciebie zdecydowania i odpowiedzialności. Dotrzymuj swoich obietnic i nie zostawiaj bez wsparcia ludzi, które liczą na twoją pomoc. Nie słuchaj tylko opinii tych osób, które cię wykorzystują lub wyśmiewają twoje plany. Potrzebujesz pomocy i rzeczowej rady, a nie bezustannej krytyki.

Miłość

W tym roku staniesz się pewny swoich uczuć i potrzeb. Po wielu zawirowaniach i zmianach, jakie przeszedłeś w ostatnich latach, czeka cię wreszcie rok stabilizacji i spokoju. Uda ci się wyjaśnić nieporozumienia, a nawet zdobyć miłość kogoś, na kim od dawna ci zależy. Przyjaciele nie zostawią cię w potrzebie. Jeśli jesteś już długo samotny, to dzięki ich dyskretnej pomocy możesz poznać wyjątkową osobę. Bądź szczery i odważny, bo gwiazdy są po twojej stronie. Najlepsze dni, aby mówić o uczuciach to marzec, sierpień i listopad.

Zacznij jednak od siebie. Im lepiej będziesz się czuł we własnej skórze, tym szybciej poznasz kogoś wartościowego. Saturn w twoim znaku pomoże ci odciąć się od starych związków i bolesnych wspomnień. Pozwól sobie wreszcie na odrobinę fantazji! W tym roku sprzyja ci wszystko co nowe i jeszcze nieznane. Zastanów się czego jeszcze nie zrobiłeś, a na co zawsze w głębi serca miałeś wielką ochotę. Wakacje w egzotycznym kraju, kurs tańca flamenco, warsztaty doskonalenia umysłu - wszystko się może zdarzyć! Będzie to również okazja do poznania wymarzonego partnera. Samotny wyjazd na wakacje późnym latem lub wczesną jesienią może przynieść trwałą odmianę w twoim życiu uczuciowym. Nie bój się eksperymentować!

Jeśli jesteś w stałym związku, w tym roku nie powinieneś martwić się na zapas. Miej większą cierpliwość i wyrozumiałość dla partnera. Postaraj się otworzyć na świat i ludzi, zawieraj nowe znajomości. Jeśli zewsząd spodziewać się będziesz kłopotów i nieszczęść, to przegapisz wiele korzystnych okazji. To także dobry rok, aby zabrać się za poprawę wyglądu i popracowanie nad atrakcyjnością. Partner doceni twój nowy styl.

Jedynie w sierpniu i wrześniu uważaj, bo za sprawą wpływu planety Mars grożą ci drobne konflikty z otoczeniem, którym winien będzie niepotrzebny pośpiech i chęć rywalizacji. Nie musztruj partnera i rodziny, bo twoja oceny sytuacji nie będzie obiektywna. Jedna kłótnia może sprawić, że nagle relacje między wami bardzo się ochłodzą. Nie pozwól na to, a resztę roku spędzicie jak dwa gołąbki.

W sprawach rodzinnych uda ci się doprowadzić do wspólnej inwestycji. Budowa domu lub urządzanie działki stanie się wyzwaniem, które zjednoczy wasz związek. Bądź jednak ostrożny w ocenie umiejętności partnera. Pozwól mu naprawić kran czy powiesić półkę w kuchni, nawet jeśli nie jest w tym mistrzem. W listopadzie zdecydowanie rozstrzygniesz sporne sprawy i zima upłynie w spokojnej domowej atmosferze.

Rodzina i znajomi

W 2014 roku wokół ciebie zrobi się spokojniej. Zamiast rzucać się w wir towarzyskich atrakcji lub podróżować na drugi kraniec świata, postanowisz zająć się domem. Zrobisz zaległe porządki i remonty, uporządkujesz różne urzędowe lub sądowe sprawy. Pod wpływem Saturna, który znajduje się w twoim znaku zodiaku, zrobisz porządne archiwum swoich zdjęć, a nawet zaczniesz pisać rodzinną kronikę. To dobry rok, aby zacieśniać relacje z rodzicami i starszymi krewnymi, wyjaśniać różne sprawy i razem podejmować mądre decyzje.

Życie towarzyskie biec będzie spokojniejszym rytmem. Zamiast hucznych imprez i zlotów na kilkadziesiąt osób, wybierzesz kameralne spotkania. Wobec nowych znajomości będziesz zdystansowany i bardzo ostrożny. Trudno będzie zdobyć twoje zaufanie. Wiosną pochłoną cię sprawy sąsiedzkie. Podejmiesz decyzje, które dotyczą wspólnych spraw. Możesz zostać wybrany do pełnienia społecznej funkcji lub zaczniesz działać społecznie na rzecz poprawy warunków, w jakich wszyscy żyjecie.

Lato i jesień sprzyjają zakupom dla domu i rodziny. Będzie to dobry czas, aby zmieniać samochód lub robić większe inwestycje, jak kupno działki czy zamiana mieszkania. Zimą poczujesz przypływ optymizmu. Saturn opuści twój znak zodiaku 22.12, dlatego koniec roku będzie sprzyjał szalonym wyjazdom i niezwykle udanym imprezom.

Zdrowie

Saturn przemierza twój znak zodiaku i dlatego musisz o siebie bardziej dbać. Zdrowie trzeba pielęgnować! Nie udawaj twardziela, bo w 2014 roku jeśli coś zacznie cię boleć, to samo nie przejdzie. Zaległości z poprzednich lat mogą dać o sobie znać, ale jeśli będziesz dbać o siebie, to nic złego ci się nie stanie. Na początku roku odwiedź lekarza, zrób kontrolne badania i dobierz właściwe leki lub suplementy, które zwiększą twoją siłę regeneracji. Jowisz, który tworzy trygon do twojego znaku, pomoże ci znaleźć właściwego i bardzo pomocnego lekarza albo terapeutę.

Ważne dla zachowania zdrowia jest odpoczywanie i dobre odżywianie się. Saturn radzi ci, abyś poświęcił sobie samemu więcej troski, zamiast całą energię przeznaczał na pracę. Jeśli wyjedziesz do sanatorium lub na urlop, korzystaj ze wszystkich zabiegów, a szybko wrócisz do formy. Latem szczególnie zadbaj o kręgosłup. To nie jest dobry rok na wędrówkę z ciężkim plecakiem. Zadbaj o to, abyś miał wygodne łóżko. Zafunduj sobie profesjonalne masaże, a poczujesz ulgę.

Praca i pieniądze

Zapowiada się udany rok, a pieniędzy w twoim portfelu wreszcie powinno przybyć. Korzystny trygon Jowisza pomaga ci w pierwszej połowie roku. Wiosną i latem szukaj dobrej posady i zapisuj się na ciekawe kursy. Nie odpuszczaj i kiedy wyrzucą cię drzwiami, wróć oknem. Wtedy też sprzyja ci szczęście w sprawach, które związane są z bankami, sądami i urzędami. Wiele zyskasz dzięki życzliwemu wsparciu wpływowych osób. Mimo uciążliwego wpływu Saturna, twoja cierpliwość i wytrwałość zaczną wreszcie przynosić pozytywne efekty.

W drugiej połowie roku spotkasz na swojej drodze kogoś, kto doda ci odwagi i zainspiruje cię do pozytywnych zawodowych zmian. Lato sprzyja zakładaniu własnego biznesu lub pracy za granicą. Jesienią bądź dla wszystkich uprzejmy, ale też ostrożny! Możliwe są zaskakujące pomyłki i zbiegi okoliczności, których wyjaśnianie zajmie ci wiele sił i czasu. Plotki i niesprawdzone informacje mogą stać się przyczyną zamieszania, które bardzo cię zaniepokoi. Zaufaj swojej intuicji i nie angażuj się w sprawy, do których nie masz przekonania.

W pierwszej połowie roku inwestuj, wydawaj rozsądnie pieniądze i przede wszystkim rób wszystko, żeby pomnożyć to, co już posiadasz. Zagraj w totka, weź udział w konkursie, zgłoś się do dodatkowej pracy, gdzie lepiej płacą. Z niczego nie rezygnuj. W drugiej połowie roku Jowisz będzie cię skłaniał do większych wydatków. Bądź wtedy rozsądny i zawsze miej coś na czarną godzinę.


Więcej horoskopów dla Skorpiona

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 3(13)/2012W najnowszym numerze Tarocisty piszemy o magii trójek, symbolice arkanu numer trzynaœcie, proponujemy ciekawe i nowe rozkłady na sprawy zawodowe oraz różne przydatne rozkłady na trzy karty. Wiele miejsca poœwięcamy Magowi i jego alchemicznym znaczeniom.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 2(12)/2012W najnowszym numerze Tarocisty piszemy między innymi o astrologii medycznej, elekcyjnej oraz progresjach tercjarnych.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 3(8)/2012W najnowszym numerze Astrologii Profesjonalnej piszemy między innymi o astrologii medycznej, elekcyjnej oraz progresjach tercjarnych.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 1(11)/2012Polecamy najnowszy numer kwartalnika Tarocista.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 1-2(6-7)/2012W Astrologii Profesjonalnej publikujemy ciekawe i odkrywcze teksty o astrologii oraz prezentujemy autorów, którzy piszą o astrologii dla astrologów.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 3-4(9-10)/2011Polecamy najnowszy numer kwartalnika Tarocista, a w nim karty bramy z dworu Denarów, artykuł o rozwiązywaniu konfliktów za pomocą tarota.

Zamów aktualny numer