Horoskop roczny na 2019 dla Koziorożca

Horoskop dla Koziorożca na 2019 rok

Izabela Podlaska-Konkel

Przygotuj się na przyszłe sukcesy

Skup się na karierze i porządkach w życiu uczuciowym. Saturn wciąż przemierza twój znak i pomaga ci zrobić wielkie porządki. 2 grudnia Jowisz wkroczy do twojego znaku i pomoże ci zdobyć to, nad czym pracujesz od lat. W 2019 roku zostaną ci powierzone ważne zadania i sprawy, od których zależeć będzie twoja przyszłość. Czas więc działać i już teraz dobrze się przygotować na zyskowny i pełen sukcesów 2020 rok, inaczej zostaniesz w tyle. Nie możesz w nieskończoność odwlekać wzięcia się za te sprawy, do których uważasz, że jeszcze nie dojrzałeś. Podejmuj ważne decyzje, startuj w konkursach o lepsze stanowisko, walcz o swoje, nie odkładaj niczego na później. Spłać długi i zobowiązania wobec innych, inaczej cię jeszcze bardziej wyniszczą. W relacjach zdecyduj się na śmiały krok, inaczej przegapisz najważniejszy moment i potem będziesz żałował. Jowisz w twoim znaku w grudniu doda ci sił i pomoże uzyskać finansową równowagę. Sekstyl Neptuna zapewni ci wsparcie przyjaciół, znajomych i krewnych. Uran w kwadraturze od stycznia do 6 marca przyniesie dużo nowych propozycji i skłoni cię do szybkiego działania. Koniunkcja Plutona wciąż każe ci walczyć o swoje i kształtuje twoją siłę woli oraz charakter. Uważaj na niespodzianki i zmianę planów szczególnie w sprawach zawodowych i rodzinnych, które mogą nastąpić pod wpływem zaćmień w styczniu, lipcu i grudniu.

Miłość

Czeka cię rok pełen nowych znajomości i towarzyskich atrakcji. Będziesz częściej zapraszany na różne imprezy, a współpracownicy będą się bardziej liczyć z twoim zdaniem. Zainwestuj w przyjaciół, pielęgnuj stare więzi i nawiązuj nowe relacje. Lato sprzyjać będzie zagranicznym podróżom i miłości. Samotni będą mieli wtedy szansę odnowić relację, na jakiej bardzo zależało im w przeszłości. Miłosne okazje za sprawą Wenus pojawią się w lutym, lipcu, listopadzie i grudniu. Unikaj radykalnych decyzji w styczniu i lipcu.

Praca

Czas na wielkie porządki i reorganizację. Rozpoczętych w zeszłym roku zmian nie uda się zatrzymać. Dostosuj się do nowych okoliczności. W pracy nie rezygnuj z własnych korzyści. Upewnij się, czy pewna bezradna osoba nie jest zwyczajnym leniem! Pluton w twoim znaku doda ci odwagi i determinacji w działaniu. Rób to, co uważasz za stosowne i wreszcie pozbądź się niepotrzebnych spraw i znajomości. Ważne rzeczy załatwiaj od sierpnia do grudnia, bo wtedy szczęście sprzyja ci najbardziej.

Pieniądze

Nie musisz w tym roku zbytnio martwić się o sprawy finansowe, bo będziesz miał dobrą rękę do pieniędzy i kupowania tanio tego, co już niedługo zyska na wartości. Wykorzystaj w tym roku okazję do zrobienia dobrej inwestycji. Początek roku sprzyja gromadzeniu pieniędzy na lokatach i inwestowaniu we własne hobby lub biznes. Latem i jesienią spodziewaj się zysków z wieloletnich inwestycji. W grudniu spodziewaj się korzystnych propozycji i przypływu gotówki.

Uwaga!

Najsilniej wpływ koniunkcji Saturna w tym roku odczują Koziorożce urodzone między 1 i 12 stycznia. Bądź cierpliwy, oszczędzaj, podejmuj szybkie decyzje dotyczące kariery, poczuj, że zasłużyłeś na to, na co pracowałeś przez ostatnie siedem lat i sięgnij po to. Oszczędzaj siły, zrób badania kontrolne, odpoczywaj i pod żadnym pozorem nie rezygnuj w tym roku z urlopu.

Koziorożce urodzone między 18 i 20 stycznia będą do 6 marca pod wpływem kwadratury Urana na ich Słońce. Spodziewaj się dużych zmian, łap nowe okazje i nie narzekaj, że musisz się czegoś od nowa nauczyć. Poczujesz nadmiar energii, więcej się więc ruszaj, a jeśli będziesz mieć problemy ze snem, zacznij uprawiać jakiś sport, a organizm się odwdzięczy za zdrową porcję ruchu.

Koziorożce urodzone między 10 i 14 stycznia będą pod silnym wpływem koniunkcji Plutona do ich urodzeniowego Słońca. To czas walki o swoje, realizacji ambicji, walki z konkurencją i nieustępliwej realizacji planów. Nie bój się i walcz o swoje, a zakończysz rok z dużymi sukcesami. Dbaj tylko o zdrowie i rozładowuj silne emocje, jakie w tym roku będą ci towarzyszyć.

Korzystny czas: 5.01-23.01, 3.02-28.02, 15.05-8.06, 3.07-27.07, 21.08-13.09, 26.11-19.12 , 29.12-31.12.

Nerwowe dni, nie trać głowy, rozsądnie podejmuj decyzje: 1.01-13.02, 16.05-1.07, 4.10-18.11.


Więcej horoskopów dla Koziorożca

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer