Horoskop roczny na 2021 dla Koziorożca

Horoskop dla Koziorożca na 2021 rok

Izabela Podlaska-Konkel

Odpocznij i nigdzie się nie spiesz, bo to, na co pracowałeś od dwóch lat, teraz wreszcie się spełni. Będzie o wiele łatwiej osiągnąć ambitne cele, bo surowy i wymagający Saturn opuścił już twój znak zodiaku i pojawi się w nim dopiero za trzydzieści lat. Pozwól sobie choć na chwilę na improwizację, przerwę, zmianę planów, a szybko okaże się, że twoje możliwości się poszerzą, a stabilność finansowa przyjdzie bez wysiłku.

Aura roku

Otwórz cię na nowe ważne zadania, ambitne plany, naukę i dokształcanie zawodowe, poznawanie nowych ludzi. Teraz będziesz miał więcej czasu dla znajomych i rodziny. Jowisz od maja do lipca pomoże ci zrealizować osobiste marzenia. Energii i nowych pomysłów ci nie zabraknie, bo Uran nadal wspiera cię dobroczynnym trygonem ze znaku Byka. Sprzyjają ci wszystkie nowoczesne branże. Pluton w twoim znaku wciąż mobilizuje cię do wysiłku i pracy, dzięki którym zyskasz mocną pozycję w swojej branży. Unikaj ryzyka 23.04-11.06, najlepsze dni 8.01-1.02, 2-27.06, 5.11-31.12.

Relacje i rodzina

Przed tobą szansa, aby odmienić miłosne życie na lepsze. Zapragniesz czuć się kochany i doceniany. Nie bagatelizuj swoich tęsknot i potrzeb, idź za głosem serca. W miłości bez wahania sięgniesz po to, co tylko możesz zdobyć. Zaczniesz mówić wprost o swoich miłosnych sprawach. Jeśli partner nie zwróci na ciebie uwagi, to możesz pożegnać go i szybko poszukać kogoś atrakcyjniejszego. Na brak okazji do flirtów przez cały rok nie będziesz mógł narzekać. Od maja do lipca oraz w grudniu spodziewaj się ważnych wydarzeń w życiu partnerskim.

Praca i pieniądze

Zapowiada się pracowity rok. Będziesz inwestować, decydować i rozmyślać o sprawach, które dotyczą całej firmy lub nawet branży. Twoje doświadczenie i twoje pomysły przydadzą się wszystkim współpracownikom. Ufaj też intuicji i trzymaj się z daleka od interesów, które nie wydają ci się pewne lub uczciwe. Latem szybko uporasz się z kłopotami. Sprzyja ci wtedy szczęście w sprawach, które związane są z bankami, sądami i urzędami.


Więcej horoskopów dla Koziorożca

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebna interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dÂźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer