12 Festiwal Tarota w Warszawie
Horoskop roczny na 2017 dla Koziorożca

Horoskop dla Koziorożca na 2017 rok

Izabela Podlaska-Konkel

Przygotuj się na jazdę bez trzymanki. Przed tobą bardzo dynamiczny rok. Rozpoczyna się okres wielkich życiowych zmian. Saturn w trygonie pomoże ci utrwalić to, co udało ci się zdobyć i dokonać w zeszłym roku. Kwadratury Jowisza i Urana zapewnią ci odkrywcze pomysły, dzięki którym pokonasz konkurencję, chętniej będziesz podróżował. W każdej dziedzinie dużo spraw ruszy do przodu. Angażuj się w nowe przedsięwzięcia i nie rezygnuj z niczego, zanim nie spróbujesz. Koniunkcja Plutona narzuci ci finansowa dyscyplinę, da ci większą odpowiedzialność, ale i większe zyski. Sekstyl Neptuna pozwoli ci zbliżyć się do ważnej dla ciebie osoby.

Spodziewaj się dobrego czasu dla kariery, awansu i umocnienia swojej pozycji. Trudno będzie ci jednak połączyć obowiązki domowe i rodzinne z pracą. Trzeba będzie czasami podejmować trudne decyzje, co jest w danym momencie ważniejsze. Czeka cię więcej wydatków, dlatego warto zrobić dobry kosztorys, biznesplan itp., aby niepotrzebnie nie zaciągać kredytu. Najwięcej będzie się działo w III i IX, wtedy korzystaj z nowych szans o okazji. Bądź ostrożny i nie podejmuj radykalnych decyzji w VI i VIII, bo mogą nie być dla ciebie korzystne.

Miłość

Czeka cię rok pełen nowych znajomości i towarzyskich atrakcji. Będziesz częściej zapraszany na różne imprezy, a współpracownicy będą się bardziej liczyć z twoim zdaniem. Zainwestuj w przyjaciół, pielęgnuj stare więzi i nawiązuj nowe relacje. Lato sprzyjać będzie zagranicznym podróżom i miłości. Samotni będą mieli wtedy szansę odnowić relację, na jakiej bardzo zależało im w przeszłości. Od wiosną i jesienią wojowniczy Mars doda ci sił. Zakończysz nieudane związki i rzucisz się w wir nowych flirtów i znajomości.

W związkach nie obiecuj tego, czego nie zamierzasz dotrzymać. Ta prosta rada uchroni cię w styczniu i lutym od miłosnych i zawodowych kłopotów. Bliska osoba liczyć będzie na więcej zaangażowania z twojej strony. Nie zawiedź jej zaufania! Nie odkładaj na później zmian i reform, bo w listopadzie i grudniu słono zapłacisz za brak decyzji w odpowiednim czasie. Osoby samotne znajdą się w związku, który przewróci ich życie do góry nogami. Teraz albo nigdy - to twoja dewiza na ten rok.

Praca i pieniądze

Poważne i zdyscyplinowanie Koziorożce są świetnymi pracownikami. Potrafią skoncentrować się na ważnych zadaniach, są lojalne i dobrze zorganizowane. W 2017 roku Uran i Jowisza bardzo Koziorożcom sprzyjają! Wydarzenia w pracy toczyć się będą spokojniejszym rytmem niż w ubiegłym roku. Będziesz miał więcej spokoju i czasu, aby uporać się z obowiązkami. Ktoś nieżyczliwy znajdzie sobie inne zajęcie, a atmosfera w pracy stanie się bardziej twórcza i sprzyjająca zgodnej współpracy.

Największe korzyści odniesiesz w związku z przedsięwzięciami, jakie rozpocząłeś w roku 2016. Byłeś na szkoleniu, zdałeś ważny egzamin, poradziłeś sobie z trudnym projektem? Teraz spodziewaj się nagrody i uznania. Szczególnie osoby z autorytetem i starsze od ciebie będą pod wrażeniem twoich dokonań. Twoje doświadczenie zostanie docenione, będziesz miał szansę na awans lub podwyżkę. A jeśli dopiero zaczynasz zawodową drogę, możesz liczyć na dobry start!

Czekają cię też zmiany i nowe życiowe decyzje. Stare przedsięwzięcia i nudne obowiązki przestaną cię teraz interesować. Nie żałuj tego, co było i z optymizmem popatrz w przyszłość. Wiosna sprzyja zmianie stanowiska, nowym projektom i ambitnym wyzwaniom. Jesienią twoje plany i zawodowe intrygi zaczną się powoli realizować. Bądź konsekwentny i nie cofaj się nawet wtedy, kiedy okaże się, że tylko ty wierzysz w to, że uda ci się zdobyć nowy zawód czy przekonać szefa do swoich pomysłów. Merkury sprzyja handlowym transakcjom, służbowym podróżom i podpisywaniu umów w dniach: 1-4.01, 12.01-7.02, 31.03-20.04, 21.06-6.07, 26.07-31.08.

Nie musisz w tym roku zbytnio martwić się o sprawy finansowe, bo będziesz miał dobrą rękę do pieniędzy. Wykorzystaj w tym roku okazję do zrobienia dobrej inwestycji. Powiodą się większe zakupy, dotyczące samochodu lub mieszkania. Początek roku sprzyja gromadzeniu pieniędzy na lokatach i inwestowaniu we własne hobby lub biznes. W lecie i na jesieni spodziewaj się zysków z zeszłorocznych inwestycji. Jeśli masz więcej pieniędzy na inwestycje, skupuj ziemię, bo w przyszłości przyniesie ci ona fortunę. W październiku i listopadzie zacznij oszczędzać, bo w przyszłym roku będziesz potrzebować gotówki na sprawy domowe. Za sprawą Saturna w grudniu mogą pojawić się nieprzewidziane wydatki.

Zdrowie

Jowisz będzie sprzyjał dobrej kondycji i odporności na choroby. Wzmacniaj swój organizm witaminami i zdrowymi jedzeniem, a wszystko będzie dobrze. W drugiej połowie roku twoja kondycja szybko się poprawi, zregenerujesz siły i poczujesz się lepiej. Nie grożą ci zdrowotne kłopoty. Możesz odwiedzać dentystę, a także robić kontrolne badania. Wenus wiosną sprzyja dbaniu o skórę i włosy, nakładaj maseczki i nie żałuj czasu na wizytę u fryzjera.

Twoja szansa: Wyrwiesz się wreszcie z miejsca lub układu, który od dawna ci nie pasuje. Korzystaj z nowych ofert, nie zastanawiaj się nad nimi za długo!

Uważaj na: Pilnuj wydatków, bo w tym roku możesz mieć nadzwyczajną ochotę na kupowanie rzeczy, które niekoniecznie są ci do życia potrzebne.

Porada gwiazd: Bądź spontaniczny i nie obawiaj się tego, co pomyślą o tobie inni. W tym roku weź długi urlop i zainteresuj się nowym hobby, to na pewno poszerzy twoje horyzonty.


Więcej horoskopów dla Koziorożca

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 12W 12 numerze "Astrologii Profesjonalnej" publikujemy artykuł Izabeli Podlaskiej-Konkel o interpretacji horoskopów horarnych dotyczących pytań o sprawy zawodowe, cenę produk­tu, rządy i werdykt sądu oraz finał sprawy oraz tekst o tym, jak interpretować horoskopy wydarzeniowe. Ewa Krajewska przedstawia znaczenia dziewiątego domu, a Ewa Seydlitz odtwarza chronologię przepowiedni Nostradamusa.

Zamów aktualny numer