Horoskop miłosny na 2022 dla Barana

Horoskop miłosny dla Barana na 2022 rok

Izabela Podlaska-Konkel

Mars i Jowisz będą sprzyjały każdemu miłosnemu wydarzeniu w twoim życiu. Korzystaj z uroków randkowania, otwórz się na nowe doświadczenia. Jowisz od maja do października będzie przebywać w twoim znaku i pomoże ci złapać szczęścia za nogi. Jak niespokojny duch pojawiać się będziesz na różnych przyjęciach i spotkaniach, a na każdym wyjeździe to właśnie ciebie będzie zauważy najatrakcyjniejsza osoba w towarzystwie.

Dla singla

Nie odmawiaj sobie wyjazdów i wypoczynku, ponieważ właśnie z dala od domu będziesz miał największe powodzenie. Jeśli wciąż szukasz idealnego partnera, to od maja do października będziesz miał duże szanse, aby go wreszcie znaleźć. Od końca maja do początku lipca za sprawą Wenus, która zawita do twojego znaku, przyciągać będziesz uwagę wielu osób, ponieważ będziesz energiczny, pewny siebie i zdecydowany robić to, na co masz akurat ochotę. Tak wiele pozytywnej energii sprawi, że każdy będzie chciał cieszyć się twoim towarzystwem i twoją sympatią. Jesienią szybko rozwijaj znajomość z kimś wyjątkowym, kto wiosną latem pojawi się w twoim życiu. Przychylne ci teraz znaki zodiaku to Strzelec, Bliźnięta i Wodnik.

Dla związku

Rok sprzyja rozkwitowi uczuć w stałym związku i odnowieniu namiętności, która was połączyła. Od maja Jowisz zacznie wspierać cię w realizacji ambitnych planów. Nie warto odkładać na wieczne nigdy tego, co dla was ważne. To umocni wasz związek i nada wyjątkowości temu, co razem tworzycie. Wspólna wyprawa, ryzykowna inwestycja lub nowe hobby znów zbliżą was do siebie. Jesienią niektóre zaległe rodzinne sprawy znów będą wymagać twojej uwagi. Koniec roku będzie bardzo namiętny.


Więcej horoskopów dla Barana

Nowo?ci wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebną interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer