Horoskop miłosny na 2020 dla Barana

Horoskop miłosny dla Barana na 2020 rok

Izabela Podlaska-Konkel

W 2020 roku do spraw miłości podchodzić będziesz bardzo poważnie. Szybkie flirty i znajomości, które mogłyby wstrząsnąć całą rodziną, to teraz nie twoja domena. W związkach będziesz poszukiwać bezpieczeństwa, prawdziwego uczucia i wsparcia, jakie można dać sobie na wzajem. Nie grożą ci smutek ani samotność, bo dojdziesz do wniosku, że warto więcej rzeczy robić we dwoje. Jeśli jesteś samotny, to masz szansę na naprawdę ważne spotkanie, ale pociągać cię będą osoby stateczne i opanowane. Do dawnych relacji nie ma co wracać, zwłaszcza jeśli cierpiałeś. Teraz masz szansę wyleczyć się z ran i zacząć coś zupełnie nowego.

Planeta Saturn w 2020 roku sprzyja poważnym decyzjom osobistym, ale Jowisz doda ci blasku i urody. Staniesz się weselszy i spokojniejszy, co sprzyja wielkiemu powodzeniu u płci przeciwnej. Zwłaszcza luty i marzec zapowiadają się wyjątkowo dobrze. Planeta Wenus przyniesie ci wtedy okazję do przeżycia prawdziwej romantycznej podróży. Nie opowiadaj jednak zbyt wiele o sobie i broń się przed plotkami i działaniami nieżyczliwych osób. Od czerwca Mars sprawi, że będziesz pewny siebie i zdecydowany, a to będzie sprzyjać zaręczynom, ślubom, a nawet poczęciu dziecka. Jesienią poczujesz, że wreszcie jest cieplej, serdeczniej i milej! Bez względu na to, ile masz lat, szukaj szczęścia w związkach.

Z kim ci po drodze?

Będziesz wywierać wielkie wrażenie na wszystkich znakach zodiaku. Jednak dopiero randka z Wagą lub Strzelcem sprawi, że poczujesz się naprawdę adorowany. Nie bierz na poważnie romantycznych wyznań Bliźniaka, bo będzie zmienny, a ty potrzebujesz jasnych deklaracji.


Więcej horoskopów dla Barana

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebna interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dÂźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer