Horoskop miłosny na 2018 dla Barana

Horoskop miłosny dla Barana na 2018 rok

Izabela Podlaska-Konkel

Łap szczęście za nogi! Już wiosną masz okazję odmienić swój miłosny los. Jeśli jesteś samotny, spotkasz wtedy swoją drugą połówkę. Musisz tylko pozbyć się nawyku do flirtów i podrywu, który każdy Baran ma we krwi. Czas się ustatkować i wreszcie podjąć ważne decyzje. Wakacyjne miesiące sprzyjają oświadczynom, ślubom, odnawianiu przysiąg małżeńskich i staraniu się o dziecko. Twoim uczuciowym sprawom sprzyjają przyjaciele i zagraniczne wyjazdy. Jeśli więc spotkasz kogoś wyjątkowego na wakacyjnym wyjeździe lub dzięki pośrednictwu przyjaciół, nie wahaj się i wejdź w ten związek. To może być twoja życiowa szansa. Nie zmarnuj jej. Jesienią Jowisz sprzyja rozpoczynaniu nowej drogi życia. Jeśli jesteś singlem, z wiarą w swoją szczęśliwą gwiazdę poszukasz kogoś odpowiedniego!

Barany w stałych związkach mogą trochę zaniedbywać swoich partnerów. Nie pozwól, aby spotkania z przyjaciółkami czy wypady z kolegami popsuły ci wartościowy związek. Jeśli nie zorientujesz się w porę, że coś jest nie tak, twój związek może wejść w fazę kryzysu późnią jesienią. Zimą grożą ci jednak nieporozumienia ze starszymi osobami, które mogą wtrącać się w twoje prywatne sprawy. Przyjmuj dobre rady, ale decyzje podejmuj samodzielnie!


Więcej horoskopów dla Barana

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer