Horoskop miłosny na 2019 dla Barana

Horoskop miłosny dla Barana na 2019 rok

Izabela Podlaska-Konkel

Dzięki trwałym wpływom Saturna i Urana w twoim życiu uczuciowym zagości porządek, ale jednocześnie nie będziesz się nudził. Będziesz w doskonałym humorze, który udzieli się twojemu otoczeniu. Korzystny wpływ Jowisza zapewni ci nowe rozrywki, erotyczną werwę i nowe inspiracje do zabawy i randek. Za miłością pojedziesz nawet na kraniec świata, bo jesteś odważny i lubisz pokonywać przeszkody, aby z kimś się związać.

Pluton dodaje ci odwagi i ochoty na zmianę. Wychodź ze znajomymi, baw się, tańcz do białego rana, korzystaj z życia. W tym roku będziesz miał większe powodzenie w miłości. Uwierz w swoje zalety, a szybko zdobędziesz partnera do tańca, a nawet i życia.

Nie zmieniaj się, bo wszystko się ułoży! Bądź w tym roku taki, jakim lubisz się najbardziej: energiczny, otwarty i wesoły. Od osób, które mówią ci, że z różnych powodów tak nie wypada, trzymaj się z daleka. Trygon Jowisza sprzyja miłości, a koniunkcja Urana do 6 marca romantycznym podróżom. Mars zadba, abyś nie spędził wakacji sam! W stałych związkach nastanie wreszcie więcej zrozumienia i miłości. Planeta Wenus sprzyja samotnym Baranom w pierwszej połowie roku. Umawiaj się wtedy na randki, wychodź z domu i ryzykuj, a znajdziesz miłość.

Trudno ci będzie oddzielić emocje od racjonalnego myślenia, ale spróbuj. Jeśli jesteś w stałym związku, uważaj na flirty i nie wplącz się w romans, bo zniszczy on to, co dotychczas zbudowałeś. Poszukaj wsparcia przyjaciół i osób, które myślą podobnie jak ty. W drugiej połowie roku samotne Barany powinny dobrze przemyśleć swoją dotychczasową strategię działania. Może szukasz miłosnego szczęścia nie tam, gdzie ono na ciebie czeka? Poradź się przyjaciół, oni na pewno mają kogoś, kto ci się wreszcie spodoba.

Przychylne ci znaki

W tym roku nie każdy spełni twoje wymagania. Lwy, Wodniki i Wagi będą na pewno dobrymi kandydatami na stałego partnera. Koziorożec będzie ci bardzo przychylny, choć nie przejmuj się, że będzie chciał z tobą rozmawiać tylko o pracy.

Korzystny czas na randki i miłość: 7.01-2.02, 20.04-14.05, 28.07-20.08, 14.09-7.10, 1.11-25.11.


Więcej horoskopów dla Barana

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer