Polecamy

Horoskop numerologiczny na 2018 rok

Horoskop roczny
na 2018 rok

Horoskop chiński na rok Ziemskiego Psa (2018)

Horoskop miłosny
na 2018 rok

Wróżba z tarota na 2018 rok

Wróżba z run na rok 2018

Numerologiczny horoskop miesięczny

Kursy i warszaty w Warszawskiej Szkole Astrologii

Tematy astrologicznych warsztatów czwartkowych (zima i wiosna 2018)

Internetowy kurs
"Astrologia prognostyczna" I-III 2018

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs
"Astrologia elekcyjna" I-III 2018

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs
"Astrologia horarna w praktyce" VI-IX 2018

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs
"Astrologia dla pocz±tkuj±cych" IX-XII 2018

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs
"Interpretacja solariuszy" IX-XI 2018

Więcej informacji i zapisy

Horoskop miłosny na 2018 dla Barana

Horoskop miłosny dla Barana na 2018 rok

Izabela Podlaska-Konkel

Łap szczę¶cie za nogi! Już wiosn± masz okazję odmienić swój miłosny los. Je¶li jeste¶ samotny, spotkasz wtedy swoj± drug± połówkę. Musisz tylko pozbyć się nawyku do flirtów i podrywu, który każdy Baran ma we krwi. Czas się ustatkować i wreszcie podj±ć ważne decyzje. Wakacyjne miesi±ce sprzyjaj± o¶wiadczynom, ¶lubom, odnawianiu przysi±g małżeńskich i staraniu się o dziecko. Twoim uczuciowym sprawom sprzyjaj± przyjaciele i zagraniczne wyjazdy. Je¶li więc spotkasz kogo¶ wyj±tkowego na wakacyjnym wyjeĽdzie lub dzięki po¶rednictwu przyjaciół, nie wahaj się i wejdĽ w ten zwi±zek. To może być twoja życiowa szansa. Nie zmarnuj jej. Jesieni± Jowisz sprzyja rozpoczynaniu nowej drogi życia. Je¶li jeste¶ singlem, z wiar± w swoj± szczę¶liw± gwiazdę poszukasz kogo¶ odpowiedniego!

Barany w stałych zwi±zkach mog± trochę zaniedbywać swoich partnerów. Nie pozwól, aby spotkania z przyjaciółkami czy wypady z kolegami popsuły ci warto¶ciowy zwi±zek. Je¶li nie zorientujesz się w porę, że co¶ jest nie tak, twój zwi±zek może wej¶ć w fazę kryzysu póĽni± jesieni±. Zim± groż± ci jednak nieporozumienia ze starszymi osobami, które mog± wtr±cać się w twoje prywatne sprawy. Przyjmuj dobre rady, ale decyzje podejmuj samodzielnie!


Więcej horoskopów dla Barana

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

ZamĂłw aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

ZamĂłw aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

ZamĂłw aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 12W 12 numerze "Astrologii Profesjonalnej" publikujemy artykuł Izabeli Podlaskiej-Konkel o interpretacji horoskopów horarnych dotyczących pytań o sprawy zawodowe, cenę produk­tu, rządy i werdykt sądu oraz finał sprawy oraz tekst o tym, jak interpretować horoskopy wydarzeniowe. Ewa Krajewska przedstawia znaczenia dziewiątego domu, a Ewa Seydlitz odtwarza chronologię przepowiedni Nostradamusa.

ZamĂłw aktualny numer