12 Festiwal Tarota w Warszawie
Horoskop miłosny na 2017 dla Barana

Horoskop miłosny dla Barana na 2017 rok

Izabela Podlaska-Konkel

W 2017 roku sprawy uczuć i relacji będą na pierwszym planie. Nawet najbardziej niezależne Barany poczują, że potrzebują kogoś u swojego boku. Jowisz, który od stycznia do 10 października robi opozycję do twojego znaku, pomoże ci uporządkować życie uczuciowe. Nie zabraknie erotycznych fascynacji i uciech, bo Wenus i Mars bardzo silnie będą działały na twój znak zodiaku.

Dla singli

Korzystny wpływ Wenus, która od lutego do czerwca będzie przemierzać twój znak, pomoże ci pozbyć się niepotrzebnych kompleksów, a także poznać wyjątkową osobę. Flirtuj więc do woli i ciesz się życiem! Retrogradacja Wenus w twoim znaku w marcu może też przynieść ci spotkanie z kimś, kogo dawniej kochałeś. Uważaj, nie warto drugi raz wchodzić do tej samej rzeki, zwłaszcza jeśli poprzednim razem o mało nie utopiłeś się z miłości. Latem i wczesną jesienią zdecyduj się na związek, a nie pożałujesz.

Dla związku

Z powodu pobytu Urana w twoim znaku potrzebujesz więcej atrakcji i rozrywek w codziennym życiu we dwoje. Od 28.01 do 10.03, kiedy Mars będzie przebywał w twoim znaku zodiaku, unikaj kłótni i nie stawiaj spraw na ostrzu noża, bo będzie między wami bardzo gorąco. Za to atmosfera w sypialni dzięki Marsowi i Wenus zima i wiosną bardzo się poprawi. Latem warto robić wspólne inwestycje, a jesienią wziąć odpowiedzialność za rodzinne sprawy.


Więcej horoskopów dla Barana

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 12W 12 numerze "Astrologii Profesjonalnej" publikujemy artykuł Izabeli Podlaskiej-Konkel o interpretacji horoskopów horarnych dotyczących pytań o sprawy zawodowe, cenę produk­tu, rządy i werdykt sądu oraz finał sprawy oraz tekst o tym, jak interpretować horoskopy wydarzeniowe. Ewa Krajewska przedstawia znaczenia dziewiątego domu, a Ewa Seydlitz odtwarza chronologię przepowiedni Nostradamusa.

Zamów aktualny numer