Polecamy

Horoskop numerologiczny na 2018 rok

Horoskop roczny
na 2018 rok

Horoskop chiński na rok Ziemskiego Psa (2018)

Horoskop miłosny
na 2018 rok

Wróżba z tarota na 2018 rok

Wróżba z run na rok 2018

Numerologiczny horoskop miesięczny

Kursy i warszaty w Warszawskiej Szkole Astrologii

Tematy astrologicznych warsztatów czwartkowych (zima i wiosna 2018)

Internetowy kurs
"Astrologia prognostyczna" I-III 2018

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs
"Astrologia elekcyjna" I-III 2018

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs
"Astrologia horarna w praktyce" VI-IX 2018

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs
"Astrologia dla pocz±tkuj±cych" IX-XII 2018

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs
"Interpretacja solariuszy" IX-XI 2018

Więcej informacji i zapisy

Horoskop miłosny na 2018 dla Raka

Horoskop miłosny dla Raka na 2018 rok

Izabela Podlaska-Konkel

Przed tob± wiele zmian. Planety dadz± ci szansę zobaczyć w nowym ¶wietle relacje z ludĽmi. Saturn w opozycji skłaniać cię będzie do uporz±dkowania umów i spraw partnerskich. Uran w kwadraturze zachęca cię do decyzji zgodnie z własnymi planami, a Pluton w opozycji radzi wystrzegać cię nieprzychylnych ludzi. Je¶li czujesz się stłamszony i spychany na drugi plan w zwi±zku, teraz nadszedł czas przebudzenia i działania. Największe parcie do zmian poczuj± Raki, które s± w długoletnich zwi±zkach. Nie podtrzymuj relacji, która cię niszczy. PrzeprowadĽ gruntowne zmiany i nie idĽ na kompromis.

W maju i czerwcu Wenus w twoim znaku da ci możliwo¶ć poznania kogo¶ wyj±tkowego i znaleĽć szczę¶cie w stałym zwi±zku. W lipcu podejmij odważne miłosne decyzje. Stań się pewny tego, czego pragniesz od drugiej osoby. Kto sprosta twoim wymaganiom, tego hojnie wynagrodzisz! Kto odważy ci się przeciwstawić, temu postawisz trwałe warunki. Zaćmienie Słońca w twoim znaku w wakacje sprawi wiele twórczego zamieszania. Uważaj jednak, bo Saturn w opozycji może sprawić, że kto¶ może chcieć od ciebie stanowczo zbyt wiele. Miło¶ć to także sztuka wyboru, a najlepszym doradc± jest twoje własne serce. Przy pierwszym kryzysie nie popsuj relacji, któr± uważasz za cenn±. Pewien krewny będzie w tarapatach, nie zawiedĽ go w potrzebie.


Więcej horoskopów dla Raka

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

ZamĂłw aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

ZamĂłw aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

ZamĂłw aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 12W 12 numerze "Astrologii Profesjonalnej" publikujemy artykuł Izabeli Podlaskiej-Konkel o interpretacji horoskopów horarnych dotyczących pytań o sprawy zawodowe, cenę produk­tu, rządy i werdykt sądu oraz finał sprawy oraz tekst o tym, jak interpretować horoskopy wydarzeniowe. Ewa Krajewska przedstawia znaczenia dziewiątego domu, a Ewa Seydlitz odtwarza chronologię przepowiedni Nostradamusa.

ZamĂłw aktualny numer