Horoskop miłosny na 2018 dla Raka

Horoskop miłosny dla Raka na 2018 rok

Izabela Podlaska-Konkel

Przed tobą wiele zmian. Planety dadzą ci szansę zobaczyć w nowym świetle relacje z ludźmi. Saturn w opozycji skłaniać cię będzie do uporządkowania umów i spraw partnerskich. Uran w kwadraturze zachęca cię do decyzji zgodnie z własnymi planami, a Pluton w opozycji radzi wystrzegać cię nieprzychylnych ludzi. Jeśli czujesz się stłamszony i spychany na drugi plan w związku, teraz nadszedł czas przebudzenia i działania. Największe parcie do zmian poczują Raki, które są w długoletnich związkach. Nie podtrzymuj relacji, która cię niszczy. Przeprowadź gruntowne zmiany i nie idź na kompromis.

W maju i czerwcu Wenus w twoim znaku da ci możliwość poznania kogoś wyjątkowego i znaleźć szczęście w stałym związku. W lipcu podejmij odważne miłosne decyzje. Stań się pewny tego, czego pragniesz od drugiej osoby. Kto sprosta twoim wymaganiom, tego hojnie wynagrodzisz! Kto odważy ci się przeciwstawić, temu postawisz trwałe warunki. Zaćmienie Słońca w twoim znaku w wakacje sprawi wiele twórczego zamieszania. Uważaj jednak, bo Saturn w opozycji może sprawić, że ktoś może chcieć od ciebie stanowczo zbyt wiele. Miłość to także sztuka wyboru, a najlepszym doradcą jest twoje własne serce. Przy pierwszym kryzysie nie popsuj relacji, którą uważasz za cenną. Pewien krewny będzie w tarapatach, nie zawiedź go w potrzebie.


Więcej horoskopów dla Raka

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer