Horoskop miłosny na 2020 dla Raka

Horoskop miłosny dla Raka na 2020 rok

Izabela Podlaska-Konkel

W 2020 roku pojawią się nowe miłosne fascynacje. Staniesz się pewny siebie, energiczny i odważny, co przyda się także w miłości! Planeta Jowisz zacznie nakłaniać cię do uczuciowej rewolucji. Zapragniesz wreszcie pozbyć się niechcianych spraw i przykrych znajomości. Partner, który cię zawiódł lub oszukał nie będzie mógł wcale liczyć na twoją wyrozumiałość. Zastanów się jednak, czy nie przesadzasz z krytyką? Możesz widzieć świat z zdecydowanie zbyt czarnych barwach. W lutym i marcu twoje postępowanie może stać się powodem rodzinnej dyskusji. Nie pozwól, aby wszyscy wtrącali się w twoje sprawy, bo sam będziesz wiedział, co jest dla ciebie dobre. Jednak choć powodzenie w miłości będzie ci bardzo sprzyjać, to wiosna nie sprzyja podejmowaniu ważnych decyzji. Twój nastrój i twoje zachcianki będą zmieniać się jak w kalejdoskopie. Trudno będzie ci ułożyć dalekosiężne wspólne plany, bo wciąż wpadać będziesz na coraz to ciekawsze pomysły. Najlepsze jest wciąż przed tobą!

Jesień okaże się o wiele korzystniejsza dla zawierania nowych romantycznych znajomości. Wenus postawi na twojej drodze bardzo interesujących, a nawet niezwykłych kandydatów i wszystko się dobrze ułoży. Warto częściej razem wychodzić i bywać na różnych imprezach. Sztuka, muzyka będą inspirować cię do lepszego życia.

Z kim ci po drodze?

Spotkaj się z Wodnikiem, który od dawna ubiega się o twoje względy. Jego takt i dobre maniery sprawią, że w jego towarzystwie poczujesz się wyjątkowo. Unikaj kontaktów z Panną, ponieważ czepia się szczegółów, a jej zmienne nastroje wyprowadzą cię z równowagi. Ryby natomiast wprowadzą w twoje życie trochę pozytywnego zamieszania.


Więcej horoskopów dla Raka

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebna interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dÂźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer