Horoskop miłosny na 2019 dla Raka

Horoskop miłosny dla Raka na 2019 rok

Izabela Podlaska-Konkel

Saturn postawi na twojej drodze ważne osoby, nie przegap więc okazji, aby uporządkować swoje życie osobiste. Pamiętaj, że czasami lepiej być samemu przez jakiś czas niż męczyć się w niedopasowanym związku. Neptun sprawi, że jesteś bardziej romantyczny i będziesz poszukiwał swojej drugiej połówki. Jesienią będziesz teraz mile widziany w każdym towarzystwie. Staniesz się pewny siebie, wesoły i bardzo dociekliwy. Możesz liczyć na wiele udanych spotkań towarzyskich, podczas których nie będziesz cicho siedzieć w kącie.

Już wiosną będziesz w romansowym nastroju. Nie pozwól tylko go sobie popsuć! Im mniej będziesz przejmować się cudzymi opiniami, tym lepiej dla ciebie. Wiosną ci powodzenie, nie przegap tylko kogoś, kto jest bardziej nieśmiały od ciebie! W wakacje uda ci się wyjaśnić nieporozumienia między tobą a osobą, na której ci zależy. We wrześniu pojawi się ktoś, dla kogo warto będzie coś w życiu zmienić. Zaufanie i przyjaźń będą początkiem pięknej miłości. Opozycja Saturna sprzyja realizacji poważnych planów, potraktuj partnera i sprawy rodzinne poważnie, a wiele zyskasz. To dobry rok na wspólne inwestycje, ślub lub kupienie mieszkania. Samotne Raki powinny pójść za głosem serca i nie przejmować się opiniami innych ludzi. Znajdziecie wreszcie romantyczną i prawdziwą miłość. W grudniu okaże się, czy dobrze wybrałeś.

Przychylne ci znaki

Zainteresuj się Rybami i Skorpionami, one dostarczą ci ekscytujących emocji i erotycznych wrażeń. Randka z Bykiem może być bardzo ekscytująca i zapoczątkować niezwykły związek. Unikaj Panien i Baranów, one mogą nie zrozumieć twoich uniesień, porywów i sentymentów.

Korzystny czas na randki i miłość: 1.01-6.01, 3.02-28.02, 27.03- 19.04, 3.07-27.07, 8.10-31.10, 26.11-19.12.


Więcej horoskopów dla Raka

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer