Horoskop miłosny na 2022 dla Raka

Horoskop miłosny dla Raka na 2022 rok

Izabela Podlaska-Konkel

Dzięki Jowiszowi i Neptunowi odkryjesz, że tak naprawdę czujesz się szczęśliwy i spokojny. Poczujesz się lepiej i chętnie umówisz się z kimś niezwykłym. Okazji do dobrej zabawy nie zabraknie. Możesz liczyć na wiele udanych spotkań towarzyskich, podczas których nie będziesz cicho siedzieć w kąciku. Zimą i wiosną Jowisz pomoże ci zabłysnąć w towarzystwie i zdobyć uwagę kogoś, na kim ci zależy.

Dla singla

Będziesz przyjaźnie nastawiony do całego świata, co niektórzy mogą przyjąć za dowód zainteresowania twoimi wdziękami. Wiosną nie będziesz nieśmiały i chętnie nawiążesz romantyczną znajomość. Być może za swaty zabiorą się twoi przyjaciele. Posłuchaj ich dobrych rad! Wakacje pełne będą towarzyskich wydarzeń i niespodzianek, letnie miesiące sprzyjać będą udanym flirtom i obiecującym romansom. Sympatyczny uśmiech zjedna ci grono oddanych fanów lub fanek. Jesienią ktoś z nich może stać się dla ciebie kimś bardzo bliskim. Nie umawiaj się jednak na randki z kimś, kto w twoim towarzystwie ma złą reputację, bo zawiedziesz się na tej osobie. Przychylne ci w miłości Lew, Skorpion i Koziorożec.

Dla związku

Unikaj ryzykownych decyzji. Postaraj się nie decydować za bliskie ci osoby, bo w lutym i czerwcu Mars i Pluton przestrzegają przed konfliktem na temat wspólnego spędzania czasu. Uda ci się załatwić wiele domowych i partnerskich spraw, powinieneś jednak unikać konfliktów. Jesienią o wszystkich towarzyskich plotkach i nowościach tym razem dowiesz się jako pierwszy. Wszyscy będą się z tobą liczyć, co bardzo poprawi ci nastrój. Baw się więc i odpoczywaj.


Więcej horoskopów dla Raka

Nowo?ci wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebną interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer