12 Festiwal Tarota w Warszawie
Horoskop miłosny na 2017 dla Raka

Horoskop miłosny dla Raka na 2017 rok

Izabela Podlaska-Konkel

Przed tobą rok dużych zmian. Jowisz w kwadraturze do twojego znaku zapewni ci powodzenie u płci przeciwnej i chęć poprawy tego, co w twoim życiu uczuciowym nie funkcjonuje prawidłowo. Uran w kwadraturze sprawi, że będziesz ciekawy nowych ludzi i chętnie zdecydujesz się na randkę w ciemno. Opozycja Plutona zachęci cię do okazania silnych uczuć.

Dla singli

W tym roku będziesz nieprzewidywalny i zmienny w swoich zachciankach. Możliwe są biurowe romanse i flirty, które zaskoczą cię swoją intensywnością. Latem uważaj na miłosne intrygi, strzeż się plotek i zwyczajnych podrywaczy. Będziesz błyszczeć i przykuwać uwagę, dlatego nie umawiaj się z byle kim i byle gdzie. Jeśli nowe znajomości, to tylko na odpowiednim poziomie. Wenus sprzyja ci w miłosnych podbojach w styczniu, lutym, kwietniu, sierpniu i listopadzie. Uwaga! W czerwcu i lipcu możesz stracić głowę dla kogoś, kto pociąga cię tylko i wyłącznie seksualnie.

Dla związku

Znajdź czas na wspólne wyjazdy, wyjścia do kina czy romantyczne spacery przy świetle Księżyca. To bardzo umocni waszą relację. W miłości powinieneś być w tym roku bardziej delikatny! Uważaj w czerwcu i lipcu, bo Mars w twoim znaku sprawi, że partner może zacząć buntować się wobec twoich poleceń, a nawet być o ciebie zazdrosny. Jesień bardzo sprzyja domowym i rodzinnym sprawom, a także wspólnym wyjazdom.


Więcej horoskopów dla Raka

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 12W 12 numerze "Astrologii Profesjonalnej" publikujemy artykuł Izabeli Podlaskiej-Konkel o interpretacji horoskopów horarnych dotyczących pytań o sprawy zawodowe, cenę produk­tu, rządy i werdykt sądu oraz finał sprawy oraz tekst o tym, jak interpretować horoskopy wydarzeniowe. Ewa Krajewska przedstawia znaczenia dziewiątego domu, a Ewa Seydlitz odtwarza chronologię przepowiedni Nostradamusa.

Zamów aktualny numer