Horoskop miłosny na 2022 dla Lwa

Horoskop miłosny dla Lwa na 2022 rok

Izabela Podlaska-Konkel

Czeka cię romansowy i pełen namiętności rok. Lubisz zdobywać i jesteś wytrwały, bo zawsze musisz mieć to, czego pragniesz. Jowisz zapewni ci dobre samopoczucie. Zadbaj o swoje potrzeby, zaakceptuj swoje ciało, doceń partnera. Trzymaj się z daleka od biurowych romansów i dwuznacznych sytuacji. Plotki i intrygi mogą zaszkodzić twojej zawodowej sytuacji. Saturn i Uran sprzyjają uporządkowaniu życia uczuciowego i podjęciu odpowiedzialnych partnerskich decyzji.

Dla singla

Nie zdradzaj nikomu swoich miłosnych sekretów. Zima i wiosna sprzyjają nowym znajomościom, ale niechętnie będziesz o nich opowiadać. Szczęście ci sprzyja, ale nie jest to dobry czas na romans w pracy. Jesienią masz szansę nawiązać ciekawy flirt, który może przerodzić się w coś poważniejszego. Poczucie humoru, wyrozumiałość i serdeczny stosunek do wszystkich ludzi sprawią, że zyskasz nowych przyjaciół. Dzięki nim poznasz kogoś, kto zawładnie twoimi emocjami. Udane randki zapewnią ci Barany i Wagi. Strzelce i Bliźnięta będą świetnymi przyjaciółmi, ale może się okazać, że to coś więcej.

Dla związku

Miłość i związane z nią sprawy zawładną w tym roku twoją wyobraźnią. Możesz testować partnera, czy naprawdę cię rozumie. Zadbaj jednak, żeby partner wiedział, co czujesz. Wiosną wasza relacja rozkwitnie, a nieporozumienia uda się wyjaśnić. Jesienią możesz liczyć na pokojowe rozwiązanie partnerskich i rodzinnych konfliktów, a w sypialni poczujesz potrzebę intensywnych erotycznych doznań.


Więcej horoskopów dla Lwa

Nowo?ci wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebną interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer