12 Festiwal Tarota w Warszawie
Horoskop miłosny na 2017 dla Lwa

Horoskop miłosny dla Lwa na 2017 rok

Izabela Podlaska-Konkel

Planety będą ci sprzyjać. Sekstyl Jowisza uaktywni znajomych, którzy pomogą ci znaleźć idealnego partnera. Trygon Saturna pomoże ci uzmocnić istniejący już związek. Trygon Urana sprawi, że będziesz miał energię do pozytywnych zmian w miłości. W lutym i sierpniu na twój znak silnie działać będą zaćmienia Słońca i Księżyca. W tych miesiącach ostrożnie podejmuj decyzje, ale jeśli zakochasz się od pierwszego wejrzenia, nie bój się zmian i nie pozwól uciec szczęściu.

Dla singli

Szczęście w miłości będzie ci sprzyjać, ale w styczniu i lutym inne sprawy mogą być ważniejsze od randek. Pamiętaj jednak, że miłość można spotkać nawet w kolejce na poczcie. Wiosną możesz liczyć na pomoc Wenus, która sprawi, że będziesz podziwiany i zauważany w każdym towarzystwie. Latem, a szczególnie w sierpniu, możesz stracić głowę dla kogoś, kto jest z innego kręgu towarzyskiego czy kulturowego. Jesienią zapowiada się więcej okazji do wyjazdów i zawierania nowych znajomości. Będziesz się podobać, a twoje poglądy będą interesujące dla innych. Warto to wykorzystać, również w sprawach zawodowych.

Dla związku

Czas na kolejny ważny etap w waszej relacji. Nie ma co czekać, w tym roku Uran, Saturn i Jowisz dodadzą ci skrzydeł i nakręcą cię pozytywnie. Wiosna i jesień sprzyjają powiększeniu rodziny, przeprowadzce i wspólnym inwestycjom. Latem za sprawą Marsa i zaćmień będziesz nerwowy, nieobliczalny i radykalny w podejmowaniu decyzji. Nie warto jednak kruszyć kopii o niepozmywane naczynia czy spóźnienie. Weź głęboki oddech, zanim na kogoś nakrzyczysz lub z czegoś zrezygnujesz z powodu skrajnych emocji.


Więcej horoskopów dla Lwa

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 12W 12 numerze "Astrologii Profesjonalnej" publikujemy artykuł Izabeli Podlaskiej-Konkel o interpretacji horoskopów horarnych dotyczących pytań o sprawy zawodowe, cenę produk­tu, rządy i werdykt sądu oraz finał sprawy oraz tekst o tym, jak interpretować horoskopy wydarzeniowe. Ewa Krajewska przedstawia znaczenia dziewiątego domu, a Ewa Seydlitz odtwarza chronologię przepowiedni Nostradamusa.

Zamów aktualny numer