Polecamy

Horoskop numerologiczny na 2018 rok

Horoskop roczny
na 2018 rok

Horoskop chiński na rok Ziemskiego Psa (2018)

Horoskop miłosny
na 2018 rok

Wróżba z tarota na 2018 rok

Wróżba z run na rok 2018

Numerologiczny horoskop miesięczny

Kursy i warszaty w Warszawskiej Szkole Astrologii

Tematy astrologicznych warsztatów czwartkowych (zima i wiosna 2018)

Internetowy kurs
"Astrologia prognostyczna" I-III 2018

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs
"Astrologia elekcyjna" I-III 2018

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs
"Astrologia horarna w praktyce" VI-IX 2018

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs
"Astrologia dla początkujących" IX-XII 2018

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs
"Interpretacja solariuszy" IX-XI 2018

Więcej informacji i zapisy

Horoskop miłosny na 2018 dla Lwa

Horoskop miłosny dla Lwa na 2018 rok

Izabela Podlaska-Konkel

Poczujesz się swobodniej niż zwykle. Twoje życie towarzyskie będzie kwitło jak nigdy dotąd. Na wiosennych wakacyjnych przyjęciach udowodnisz po raz kolejny, że to ty jesteś królem czy królową. Jeśli jesteś w związku, wiosną twój partner poczuje się zazdrosny, a nawet zagrożony. Daj partnerowi trochę od siebie odpocząć, może nawet wyjechać osobno na krótki odpoczynek z przyjaciółmi. Styczeń i luty za sprawą zaćmień mogą być trochę nerwowe, nie angażuj się więc w sprzeczki z partnerem czy przedstawicielami płci przeciwnej, bo wynikną z tego większe problemy niż myślisz. Przyjaciele nie zostawią cię w potrzebie. Jesienią układaj wspólne plany, kupuj mieszkanie, myśl o powiększeniu rodziny.

Samotne Lwy będą flirtować na potęgę. Uran w trygonie do twojego znaku sprawi, że zimą i wczesną wiosną pociągać cię będą nietypowe związki lub relacje z osobami spoza twojego kręgu znajomych. W czerwcu lub lipcu poznają osobę, z którą warto dalej iść przez życie. Wakacyjny romans szybko przerodzi się w płomienne uczucie. Daj sobie czas, ale nie zastanawiaj się zbyt długo, jeśli poczujesz wokół siebie bratnią duszę. Zaćmienia Księżyca i Słońca pod koniec sierpnia i w pierwszej połowie lipca przyspieszą podjęcie ważnych partnerskich decyzji.


Więcej horoskopów dla Lwa

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer