Horoskop miłosny na 2019 dla Lwa

Horoskop miłosny dla Lwa na 2019 rok

Izabela Podlaska-Konkel

Jowisz i Wenus zapewnią ci udane romantyczne chwile we dwoje. Niczym się nie martw i tak zorganizuj sobie czas, aby miło spędzić ten rok. Weekendy i urlop wykorzystaj aby bawić się i odpoczywać. Jeśli uwierzysz w swoje siły, to zdolny będziesz spełnić swoje marzenia. Odżyją stare uczuciowe sprawy. Nie daj się zwieść czyjejś niewinnej minie! Postaw na prawdziwe uczucia, a na pewno nie będziesz rozczarowany.

Uran i Jowisz pozwolą ci zrealizować śmiałe plany. W twoim otoczeniu pojawi się więcej interesujących osób. Wybierz tę, która ma podobne do twoich zainteresowania, a nie będziesz się nudzić, a wiosną czekają cię miłe niespidzianki. W stałych związkach mnóstwo szczęścia, to dobry rok aby brać ślub i starać się o dziecko. Wszystko się ułoży po twojej myśli, mów tylko głośno, czego pragniesz.

Wyznacz sobie jednak granice i nie przekraczaj ich. W tym roku nawet niewinny flirt może zagrozić twojej reputacji, jeśli jesteś w stałym związku. Pilnuj się i zażegnuj wszelkie konflikty, nawet jeśli partner będzie wywierał na tobie presję. Stwórz jednak przestrzeń dla siebie w związku, zajmij się swoim hobby, poświęć czas swoim przyjaciołom. Nie myl namiętności z zaborczością. Naucz się mówić "nie". Jeśli jesteś samotny, zmień swoją taktykę działania. Czekaj spokojnie na miłość, w tym roku to nie ty jesteś zdobywcą.

Trygon Jowisza od stycznia do 2 grudnia umożliwi rozwój i ryzyko bez strat. Zakochuj się, odważnie wchodź w nową relację, daj sobie szansę na szczęście. Kwadratura Urana od 6 marca przyniesie zmiany w sprawach uczuciowych, a nawet możliwość wyjazdu, przeprowadzki, zmianę otoczenia i zaczynania nowych projektów. To bardzo dobry rok na zaczynanie od nowa.

Przychylne ci znaki

Daj szansę adoratorom czy wielbicielkom spod znaku Bliźniąt, Strzelca i Wagi. Pamiętaj, że w tym roku osobą najbliższą twojemu serca może się okazać ktoś, kto jest starszy od ciebie lub pełni ważną funkcję. Nie dawaj kolejnej szansy Rakom, ponieważ nie dogadacie się w tym roku.

Korzystny czas na randki i miłość: 7.01-2.02, 1.03-25.03, 20.04-14.05, 28.07-20.08, 1.11-25.11, 20.12-31.12.


Więcej horoskopów dla Lwa

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer