Polecamy

Horoskop numerologiczny na 2018 rok

Horoskop roczny
na 2018 rok

Horoskop chiński na rok Ziemskiego Psa (2018)

Horoskop miłosny
na 2018 rok

Wróżba z tarota na 2018 rok

Wróżba z run na rok 2018

Numerologiczny horoskop miesięczny

Kursy i warszaty w Warszawskiej Szkole Astrologii

Tematy astrologicznych warsztatów czwartkowych (zima i wiosna 2018)

Internetowy kurs
"Astrologia prognostyczna" I-III 2018

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs
"Astrologia elekcyjna" I-III 2018

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs
"Astrologia horarna w praktyce" VI-IX 2018

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs
"Astrologia dla pocz±tkuj±cych" IX-XII 2018

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs
"Interpretacja solariuszy" IX-XI 2018

Więcej informacji i zapisy

Horoskop miłosny na 2018 dla Lwa

Horoskop miłosny dla Lwa na 2018 rok

Izabela Podlaska-Konkel

Poczujesz się swobodniej niż zwykle. Twoje życie towarzyskie będzie kwitło jak nigdy dot±d. Na wiosennych wakacyjnych przyjęciach udowodnisz po raz kolejny, że to ty jeste¶ królem czy królow±. Je¶li jeste¶ w zwi±zku, wiosn± twój partner poczuje się zazdrosny, a nawet zagrożony. Daj partnerowi trochę od siebie odpocz±ć, może nawet wyjechać osobno na krótki odpoczynek z przyjaciółmi. Styczeń i luty za spraw± zaćmień mog± być trochę nerwowe, nie angażuj się więc w sprzeczki z partnerem czy przedstawicielami płci przeciwnej, bo wynikn± z tego większe problemy niż my¶lisz. Przyjaciele nie zostawi± cię w potrzebie. Jesieni± układaj wspólne plany, kupuj mieszkanie, my¶l o powiększeniu rodziny.

Samotne Lwy będ± flirtować na potęgę. Uran w trygonie do twojego znaku sprawi, że zim± i wczesn± wiosn± poci±gać cię będ± nietypowe zwi±zki lub relacje z osobami spoza twojego kręgu znajomych. W czerwcu lub lipcu poznaj± osobę, z któr± warto dalej i¶ć przez życie. Wakacyjny romans szybko przerodzi się w płomienne uczucie. Daj sobie czas, ale nie zastanawiaj się zbyt długo, je¶li poczujesz wokół siebie bratni± duszę. Zaćmienia Księżyca i Słońca pod koniec sierpnia i w pierwszej połowie lipca przyspiesz± podjęcie ważnych partnerskich decyzji.


Więcej horoskopów dla Lwa

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

ZamĂłw aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

ZamĂłw aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

ZamĂłw aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 12W 12 numerze "Astrologii Profesjonalnej" publikujemy artykuł Izabeli Podlaskiej-Konkel o interpretacji horoskopów horarnych dotyczących pytań o sprawy zawodowe, cenę produk­tu, rządy i werdykt sądu oraz finał sprawy oraz tekst o tym, jak interpretować horoskopy wydarzeniowe. Ewa Krajewska przedstawia znaczenia dziewiątego domu, a Ewa Seydlitz odtwarza chronologię przepowiedni Nostradamusa.

ZamĂłw aktualny numer