Horoskop miłosny na 2020 dla Lwa

Horoskop miłosny dla Lwa na 2020 rok

Izabela Podlaska-Konkel

W 2020 roku bezpieczeństwo, zaufanie i odpowiedzialność będą liczyć się dla ciebie bardziej niż pieniądze i szalone przygody. Romantycznych flirtów i nowych znajomości będzie mniej niż w poprzednich latach. Nie będziesz jednak tęsknić za gwarem i zamieszaniem, a swoje miłosne sprawy zachowasz w tajemnicy. Przypomnisz sobie o osobach, które dawniej znałeś, a nawet w imię starej miłości będziesz komuś pomagać. Nie poświęcaj wszystkich własnych spraw dla innych, bo nie każdy gotowy będzie ci się potem zrewanżować. Twoje artystyczne pasje też dadzą o sobie znać, a ukochana osoba będzie cię w tym wspierać.

Wiosna sprzyja uczuciom, ale lepiej dbać, aby wasze plany były realne i wystarczyło na nie pieniędzy. Jeśli jesteś niezadowolony z decyzji partnera, to nie tłum swoich obaw. Szczerość pomoże ci przetrwać każdą burzę, w końcu uzgodnicie wspólne cele. Jeśli w twoim związku są nieporozumienia, to zrozumiesz cudzy punkt widzenia i łatwo je wyjaśnisz.

Samotne Lwy zajmą się raczej własnym rozwojem i pracą niż poszukiwaniem nowych kandydatów. Jednak we wrześniu także one mają szansę na spotkanie kogoś bardzo ważnego. Daj szansę tej znajomości, bo Wenus sprzyja wtedy byciu we dwoje.

Z kim ci po drodze?

O twoje względy będzie zabiegał ktoś spod znaku Wodnika. Jeśli dasz mu szansę, przeżyjesz namiętne chwile. Partner Koziorożec wprowadzi w twoje życie trochę spokoju i stabilizacji. Słuchaj uważnie jego rad, a na pewno na tym nie stracisz. Wystrzegaj się randek z Bykiem. Nie zrozumie twoich problemów i na siłę będzie cię przekonywać do swoich życiowych mądrości.


Więcej horoskopów dla Lwa

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebna interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dÂźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer