Polecamy

Horoskop numerologiczny na 2018 rok

Horoskop roczny
na 2018 rok

Horoskop chiński na rok Ziemskiego Psa (2018)

Horoskop miłosny
na 2018 rok

Wróżba z tarota na 2018 rok

Wróżba z run na rok 2018

Numerologiczny horoskop miesięczny

Kursy i warszaty w Warszawskiej Szkole Astrologii

Tematy astrologicznych warsztatów czwartkowych (zima i wiosna 2018)

Internetowy kurs
"Astrologia prognostyczna" I-III 2018

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs
"Astrologia elekcyjna" I-III 2018

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs
"Astrologia horarna w praktyce" VI-IX 2018

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs
"Astrologia dla pocz±tkuj±cych" IX-XII 2018

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs
"Interpretacja solariuszy" IX-XI 2018

Więcej informacji i zapisy

Horoskop miłosny na 2018 dla Wagi

Horoskop miłosny dla Wagi na 2018 rok

Izabela Podlaska-Konkel

Przed tob± decyzje, które zmieni± twoje podej¶cie do ludzi i zwi±zku. Kwadratura Saturna pomoże ci uporz±dkować rodzinne i zawodowe sprawy. Sekstyl Jowisza jesieni± zapewni ci finansowe wsparcie i szansę na lepsze życie. Za spraw± opozycji Urana łatwo ci będzie poznać nowych znajomych i zakochać się. Kwadratura Plutona testować będzie twoj± zapobiegliwo¶ć i odporno¶ć na stres.

Przygotuj się więc na ożywienie w sprawach uczuć! Odzyskasz pewno¶ć siebie i zadbasz o urodę. Wreszcie poczujesz, że wiesz, czego oczekujesz od partnera. Wokół ciebie pojawi± się nowi adoratorzy czy wielbicielki. Nawi±żesz też mnóstwo nowych znajomo¶ci i przyjaĽni. Kwadratura Saturna skłoni cię również do podjęcia trudnych, ale konicznych decyzji, a także do okre¶lenia się, czego tak naprawdę chcesz od życia i partnera. Od połowy marca do połowy maja uważaj, bo wpływ wojowniczego Marsa skłaniać cię będzie do słuchania niesprawdzonych plotek i snucia skomplikowanych miłosnych intryg.

Samotne Wagi powinny być czujne. Niektórym wielbicielom naprawdę trudno się będzie oprzeć! Namiętnym randkom sprzyja Uran, który ustawi się zim± i wczesn± wiosn± w opozycji do twojego znaku. Poczujesz się kochany, adorowany i potrzebny bliskiej ci osobie. Jesień przyniesie stabilizację i uspokojenie uczuć. W sierpniu i listopadzie b±dĽ czujny, bo wtedy Wenus zawita do twojego znaku i masz największ± szansę na now± miło¶ć. Nie poddawaj się łatwo i nie ustępuj pola rywalom.


Więcej horoskopów dla Wagi

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

ZamĂłw aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

ZamĂłw aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

ZamĂłw aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 12W 12 numerze "Astrologii Profesjonalnej" publikujemy artykuł Izabeli Podlaskiej-Konkel o interpretacji horoskopów horarnych dotyczących pytań o sprawy zawodowe, cenę produk­tu, rządy i werdykt sądu oraz finał sprawy oraz tekst o tym, jak interpretować horoskopy wydarzeniowe. Ewa Krajewska przedstawia znaczenia dziewiątego domu, a Ewa Seydlitz odtwarza chronologię przepowiedni Nostradamusa.

ZamĂłw aktualny numer