Horoskop miłosny na 2022 dla Wagi

Horoskop miłosny dla Wagi na 2022 rok

Izabela Podlaska-Konkel

Jowisz zapewni ci wiele miłosnych atrakcji i spełnienie w związkach. Będziesz miał wiele okazji do zawarcia nowych, ekscytujących znajomości. Twoja uroda rozkwitnie, a przedstawiciele płci przeciwnej poczują, że warto się z tobą umawiać. Będziesz w centrum uwagi na każdym spotkaniu. Wykorzystaj swoje atuty i pokaż wszystkim, że trzeba się postarać, aby zdobyć twoje względy. Saturn i Pluton pomogą ci stworzyć trwały związek z odpowiednią osobą.

Dla singla

Przejmij inicjatywę. Dość czekania na ten pierwszy krok lub na propozycje partnera. Od połowy maja zniknie twoja nieśmiałość i niechęć do zawierania nowych kontaktów. Sam się zdziwisz, jak dużo masz innym do powiedzenia. Ktoś chętnie dotrzyma co towarzystwa w romantyczne letnie wieczory. Jesienią poczujesz, że miłość jest tuż za rogiem. Nie siedź jednak sam w domu i korzystaj ze wszystkich zaproszeń znajomych i sąsiadów. Pewien Baran zawróci ci w głowie. Nie zapomnij o propozycjach Wodnika, nie odrzucaj też zalotów Strzelca.

Dla związku

Będziesz cieszyć się życiem we dwoje podczas weekendowych wyjazdów i wycieczek. W pierwszej połowie roku przeżyjecie niezwykle wzruszające chwile nie tylko we dwoje. Czeka was również miłe wydarzenie rodzinne. Nie zostawiaj partnera z trudnymi rodzinnymi sprawami, bo on bardzo liczy na twoją pomoc. Zazdrość, która może cię dopaść latem, nawet jeśli będzie nieuzasadniona, przysporzy ci wielu zmartwień. Jesienią zorganizujesz rodzinny wyjazd lub spotkanie, które wszyscy długo będą pamiętać.


Więcej horoskopów dla Wagi

Nowo?ci wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebną interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer