12 Festiwal Tarota w Warszawie
Horoskop miłosny na 2017 dla Wagi

Horoskop miłosny dla Wagi na 2017 rok

Izabela Podlaska-Konkel

Wagi są w tym roku ulubieńcami gwiazd. Otoczą cie sympatyczne osoby, zdobędziesz wielu wielbicieli i nie będziesz sam spędzać weekendowych wieczorów. Jowisz do 10 października przebywa w twoim znaku i umożliwi ci dostanie gwiazdki z nieba. Sekstyl Saturna sprzyja podejmowaniu odważnych i poważnych partnerskich decyzji. Opozycja Urana i kwadratura Plutona pozwolą ci odkryć w sobie nowe pokłady namiętności.

Dla singli

Czas znaleźć idealną drugą połówkę. Choć wszyscy dookoła mówią ci, że to niemożliwe, Jowisz sprawi, że na twojej drodze taka osoba się pojawi w luty, marcu, lipcu, październiku lub listopadzie. Będziesz cieszyć się zwiększonym zainteresowaniem płci przeciwnej. Wiosna sprzyja spotkaniom z ludźmi, a Jowisz pomoże zakończyć towarzyskie konflikty, który psuły ci nie tylko humor, ale i reputację. Latem otrzymasz więcej towarzyskich zaproszeń, dzięki którym twoje miłosne plany się szybko zrealizują. Czas na poważny związek!

Dla związku

Możesz być trochę zazdrosny i zachłanny na towarzystwo partnera. Będzie ci też zależało na tym, aby dobrze wypaść w oczach znajomych lub rodziny. Wiosną uda ci się podnieść temperaturę uczuć w związku, a partner będzie zachwycony twoimi pomysłami. Jesienią, szczególnie od 22.10 do 9.12, za sprawą Marsa ktoś może jednak wtrącać się w wasze sprawy i komentować wasze zwyczaje. Nie pozwól, aby dyktował on, co masz robić ze swoim życiem uczuciowym.


Więcej horoskopów dla Wagi

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 12W 12 numerze "Astrologii Profesjonalnej" publikujemy artykuł Izabeli Podlaskiej-Konkel o interpretacji horoskopów horarnych dotyczących pytań o sprawy zawodowe, cenę produk­tu, rządy i werdykt sądu oraz finał sprawy oraz tekst o tym, jak interpretować horoskopy wydarzeniowe. Ewa Krajewska przedstawia znaczenia dziewiątego domu, a Ewa Seydlitz odtwarza chronologię przepowiedni Nostradamusa.

Zamów aktualny numer