Horoskop miłosny na 2018 dla Wagi

Horoskop miłosny dla Wagi na 2018 rok

Izabela Podlaska-Konkel

Przed tobą decyzje, które zmienią twoje podejście do ludzi i związku. Kwadratura Saturna pomoże ci uporządkować rodzinne i zawodowe sprawy. Sekstyl Jowisza jesienią zapewni ci finansowe wsparcie i szansę na lepsze życie. Za sprawą opozycji Urana łatwo ci będzie poznać nowych znajomych i zakochać się. Kwadratura Plutona testować będzie twoją zapobiegliwość i odporność na stres.

Przygotuj się więc na ożywienie w sprawach uczuć! Odzyskasz pewność siebie i zadbasz o urodę. Wreszcie poczujesz, że wiesz, czego oczekujesz od partnera. Wokół ciebie pojawią się nowi adoratorzy czy wielbicielki. Nawiążesz też mnóstwo nowych znajomości i przyjaźni. Kwadratura Saturna skłoni cię również do podjęcia trudnych, ale konicznych decyzji, a także do określenia się, czego tak naprawdę chcesz od życia i partnera. Od połowy marca do połowy maja uważaj, bo wpływ wojowniczego Marsa skłaniać cię będzie do słuchania niesprawdzonych plotek i snucia skomplikowanych miłosnych intryg.

Samotne Wagi powinny być czujne. Niektórym wielbicielom naprawdę trudno się będzie oprzeć! Namiętnym randkom sprzyja Uran, który ustawi się zimą i wczesną wiosną w opozycji do twojego znaku. Poczujesz się kochany, adorowany i potrzebny bliskiej ci osobie. Jesień przyniesie stabilizację i uspokojenie uczuć. W sierpniu i listopadzie bądź czujny, bo wtedy Wenus zawita do twojego znaku i masz największą szansę na nową miłość. Nie poddawaj się łatwo i nie ustępuj pola rywalom.


Więcej horoskopów dla Wagi

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer