Horoskop miłosny na 2020 dla Wagi

Horoskop miłosny dla Wagi na 2020 rok

Izabela Podlaska-Konkel

W 2020 w miłości zapowiada się spokojniejszy czas, a Jowisz pozwoli ci wreszcie uporządkować miłosne sprawy. Choć powodzenie w miłości cię nie opuści, to nie będziesz miał zbytniej ochoty na wielkie szaleństwa i niezwykłe decyzje. Wyciągnij za to wnioski z wydarzeń, jakie spotkały cię w poprzednich latach i wreszcie o siebie zadbaj. Nie warto przecież poświęcać dla kogoś wszystkich własnych pomysłów i zainteresowań. Być może pewne znajomości wcale nie są warte kontynuacji? Bądź szczery i nie kieruj się źle pojętą litością, bo wplączesz się w towarzyskie nieporozumienia.

Wiosną o wiele chętniej zawierać będziesz nowe znajomości, a okazje do flirtów pojawiać się będą na każdym kroku. Planeta Pluton bardzo mocno wspomagać będzie działanie twojej intuicji. Zaczniesz interesować się psychologią i filozofią, postanowisz zgłębić różne zagadki ludzkich charakterów. Pomożesz innym, ale dzięki temu możesz także odnaleźć klucz do swojego miłosnego szczęścia. Możesz też zostać poproszony o bycie świadkiem lub chrzestnym, co bardzo cię wzruszy. W domu będzie weselej, bo urzędowe lub prawne sprawy wreszcie zaczną wyjaśniać się na waszą korzyść, a to wprawi cię w doskonały humor. Planeta Wenus szczególnie pomagać ci listopadzie i właśnie wtedy upewnisz się, że jesteś z właściwą osobą. A jeśli jej nie masz, to możesz poznać kogoś wyjątkowego.

Z kim ci po drodze?

Zaufaj intuicji i umów się na randkę z Panną. Panna początkowo może sprawiać wrażenie nieporadnej, ale rozkręci się i niejednym cię zaskoczy. Baran także będzie wiedzieć o co chodzi, poczujecie się ze sobą wyjątkowo swobodnie. Unikaj Raków, bo ich pomysły nie będą ci się podobać.


Więcej horoskopów dla Wagi

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebna interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dÂźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer