Horoskop miłosny na 2019 dla Wagi

Horoskop miłosny dla Wagi na 2019 rok

Izabela Podlaska-Konkel

Planety zapewnią ci w tym roku wiele miłosnych atrakcji i spełnienie w związkach. Staniesz się bardziej towarzyski, a również w pracy nie zabraknie okazji do zawarcia nowych ekscytujących znajomości. Nabierzesz pewności siebie, wykorzystaj tylko swoje atuty i pokaż wszystkim, że trzeba się postarać, aby zdobyć twoje względy. Twoimi atutami są wierność, stabilność i wsparcie, jakiego udzielasz partnerowi. W tym roku o wiele częściej będziesz miał okazję zrealizować swoje ukryte erotyczne pragnienia.

Pomyślisz o stałych związkach i kimś, na kim zawsze można się oprzeć. Saturn działa wciąż kwadraturą na twój znak, dlatego będziesz szukać partnera spokojnego, stabilnego, na którym można polegać. Do spraw uczuć i relacji z ludźmi podejdź w tym roku w bardziej odpowiedzialny sposób. Pluton w kwadraturze pomoże ci podjąć rozsądne decyzje. W miłości poszukiwać będziesz bezpieczeństwa i wsparcia. Pociągać cię będą osoby stateczne i opanowane, które mogą ci służyć radą i rzeczywistą pomocą. Jeśli jesteś samotny, to w tym roku masz szansę na naprawdę ważne spotkanie. Jeśli jednak w twoim związku dzieje się źle, możesz podjąć decyzję o rozstaniu, uporządkować swoje życie i ułożyć je na nowo przy boku kogoś, kto zrozumie twoje potrzeby. Czas od stycznia do listopada sprzyja nowym, ważnym znajomościom. Układaj wspólne plany, kupuj mieszkanie, myśl o powiększeniu rodziny. Nie uciekaj od zobowiązań, w tym roku wreszcie poczujesz, że dorosłeś do ważnych partnerskich decyzji.

Poczuj, że to ty musisz zrobić pierwszy krok, żeby coś się zadziało. W sprawach uczuciowych czeka cię ważny związek lub jeśli jesteś w relacji, test dla partnera. Pamiętaj, że twoje sprawy w tym roku są o wiele ważniejsze, nie poświęcaj się więc dla innych i nie zajmuj się cudzymi sprawami, bo przegapisz swoje pięć minut.

Przychylne ci znaki

Przychylne ci najbardziej znaki zodiaku to Baran, Strzelec, Wodnik i Bliźnięta. Z nimi nie będziesz się nudził. Z Rakiem może być ci trudno w tym roku znaleźć wspólny język. Nie prowokuj sporów i nie bądź zazdrosny, jeśli twój partner jest spod znaku Skorpiona.

Korzystny czas na randki i miłość: 1.03-25.03, 20.04-14.05, 9.06-2.07, 14.09-7.10, 20.12-31.12.


Więcej horoskopów dla Wagi

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer