Horoskop miłosny na 2019 dla Koziorożca

Horoskop miłosny dla Koziorożca na 2019 rok

Izabela Podlaska-Konkel

Poważnie podejdź w tym roku do spraw uczuć, na randki nie spóźniaj się i ogranicz repertuar głupich żartów do minimum. Z twoimi radami wszyscy będą się bardzo liczyć. Na urlopie baw się i szalej. Wykorzystaj też niezwykle korzystny czas dla spraw małżeńskich i miłosnych. Saturn i Pluton będą w tym roku skłaniać cię do uporządkowania miłosnych spraw. Mars zapewni ci jednak dużą porcję erotycznych wrażeń. W uczuciach szukać będziesz nie zwariowanych przygód i magnetycznych flirtów, ale spokoju, bezpieczeństwa i prawdziwych przeżyć.

Rok przyniesie ci szansę, aby odmienić na lepsze swoje miłosne życie. Zapragniesz czuć się kochany i doceniany. Nie bagatelizuj swoich tęsknot i potrzeb, idź za głosem serca. W miłości bez wahania sięgniesz po to, co tylko możesz zdobyć. Saturn w twoim znaku zmusi cię do konkretnych kroków. Mów wprost o swoich miłosnych sprawach. Jeśli partner nie zwróci na ciebie uwagi, to możesz pożegnać go i szybko poszukać kogoś atrakcyjniejszego. Zacznij domagać się od partnera jasnych deklaracji. Jeśli twoje życie uczuciowe jest satysfakcjonujące, przeżyjesz rok wielkich wspólnych sukcesów i zdecydujesz się na poważny krok: ślub, dziecko, wspólne zamieszkanie. Jesienią Jowisz sprzyja rozpoczynaniu nowej drogi życia. Jeśli jesteś singlem, z wiarą w swoją szczęśliwą gwiazdę poszukasz kogoś odpowiedniego! Wakacje sprzyjają znajomościom, które przetrwają dłużej, niż sądzą zazdrośni znajomi.

Przychylne ci znaki

Panna i Byk są wymarzonymi partnerami dla ciebie. Nie odrzucaj też zalotów Ryb i Skorpionów, one mogą pokazać ci inne wymiary miłości i seksu. Wyznania Bliźniąt zawrócą ci w głowie, ale nie spodziewaj się po nich dozgonnej miłości.

Korzystny czas na randki i miłość: 3.02-28.02, 15.05-8.06, 3.07-27.07, 21.08-13.09, 26.11-31.12.


Więcej horoskopów dla Koziorożca

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer