Polecamy

Horoskop numerologiczny na 2018 rok

Horoskop roczny
na 2018 rok

Horoskop chiński na rok Ziemskiego Psa (2018)

Horoskop miłosny
na 2018 rok

Wróżba z tarota na 2018 rok

Wróżba z run na rok 2018

Numerologiczny horoskop miesięczny

Kursy i warszaty w Warszawskiej Szkole Astrologii

Tematy astrologicznych warsztatów czwartkowych (zima i wiosna 2018)

Internetowy kurs
"Astrologia prognostyczna" I-III 2018

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs
"Astrologia elekcyjna" I-III 2018

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs
"Astrologia horarna w praktyce" VI-IX 2018

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs
"Astrologia dla pocz±tkuj±cych" IX-XII 2018

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs
"Interpretacja solariuszy" IX-XI 2018

Więcej informacji i zapisy

Horoskop miłosny na 2018 dla Koziorożca

Horoskop miłosny dla Koziorożca na 2018 rok

Izabela Podlaska-Konkel

Saturn w twoim znaku zodiaku zapowiada kluczowy dla uczuć i zwi±zków rok. Uda ci się zakończyć trudne sprawy. To dobry rok na porz±dki, podsumowania i ważne decyzje, które dotycz± spraw rozpoczętych w poprzednich latach. Będziesz zdecydowany pozbyć się tego, co już nie jest ci potrzebne. Do¶wiadczenia z przeszło¶ci powstrzymaj± cię przed romansami, które przynosz± więcej kłopotu niż rado¶ci. Teraz będziesz potrafił odróżnić dojrzały zwi±zek od toksycznych relacji. Planety sprzyjaj± zarówno samotnym, jak i zakochanym już Koziorożcom. Sekstyle Neptuna i Jowisza zapewni ci duż± dozę emocji. Jeżeli już kogo¶ masz, daj mu jeszcze jedn± szansę, aby pokazał, jak bardzo mu na tobie zależy. Wiosn± nadarzy się wiele okazji, aby rozwin±ć romans lub pogłębić istniej±ce już uczucie.

Wyjdziesz też cało z każdej trudnej lub krępuj±cej sytuacji. Przekonasz się ostatecznie, czy ulokowałe¶ dobrze swoje uczucia. Całe wakacje sprzyjaj± rozkwitowi uczuć. Je¶li jeste¶ w stałym zwi±zku, ale powiniene¶ dbać, aby wasze wspólne plany były realne. Je¶li tkwisz w zwi±zku, który nie spełnia twoich oczekiwań, a nawet czyni cię nieszczę¶liwym, przygotuj się na wstrz±sy i miłosn± rewolucję. Je¶li czego¶ nie zmienisz w tej dziedzinie życia, przegapisz najlepsz± okazję, a partner może przestać cię podziwiać, a nawet szanować.

Je¶li jeste¶ w zwi±zku z partnerem, który cię ogranicza i doprowadza do depresji, w tym roku znajdziesz siłę, aby wyrwać się z błędnego koła. Do grudnia Saturn pomoże ci podj±ć trudn±, ale nieuniknion± decyzję o rozstaniu. Dla par, które s± dobrze dobrane, rok przyniesie ważne wspólne decyzje.


Więcej horoskopów dla Koziorożca

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

ZamĂłw aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

ZamĂłw aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

ZamĂłw aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 12W 12 numerze "Astrologii Profesjonalnej" publikujemy artykuł Izabeli Podlaskiej-Konkel o interpretacji horoskopów horarnych dotyczących pytań o sprawy zawodowe, cenę produk­tu, rządy i werdykt sądu oraz finał sprawy oraz tekst o tym, jak interpretować horoskopy wydarzeniowe. Ewa Krajewska przedstawia znaczenia dziewiątego domu, a Ewa Seydlitz odtwarza chronologię przepowiedni Nostradamusa.

ZamĂłw aktualny numer