Horoskop miłosny na 2020 dla Koziorożca

Horoskop miłosny dla Koziorożca na 2020 rok

Izabela Podlaska-Konkel

Masz przed sobą rok ważnych miłosnych decyzji. Planety Jowisz, Saturn i Pluton spotkają się w twoim znaku zodiaku, a to sprzyja porządkom w miłości. Wyznaczysz sobie cele i będziesz do nich zmierzać. Wreszcie pokonasz wątpliwości i poczujesz, że odnalazłeś właściwą drogę do prawdziwej miłości. Staniesz się odważny i bardzo pewny siebie. To, co w 2020 postanowisz zrobić, zmieni twoje życie na lepsze.

W lutym i marcu Mars szczególnie sprzyja korzystnym zmianom i bezbolesnemu uwalnianiu się od niewygodnych układów partnerskich. Zamężne Koziorożce postanowią wtedy coś w swoim związku zmienić na lepsze i będą do tego mądrze dążyć. Nie rezygnuj tylko ze swoich pasji i pomysłów na wspólną przyszłość. Bądź odważny i pamiętaj, że prawdziwe szczęście w miłości jest w twoim zasięgu. W kwietniu czeka cię miła niespodzianka. Pielęgnuj swój związek, a poczujesz się bezpieczny i szczęśliwy. Samotne Koziorożce mają wtedy szansę na zawarcie ciekawej znajomości. Lato to dobry czas na ważne deklaracje i większe uroczystości. Będziesz cieszyć się niezwykłym powodzeniem w miłości, zaleczysz stare rany i przestaniesz martwić się o przyszłość. Koniec roku sprzyja ważnym wspolnym decyzjom. Możesz śmiało budować dom, sadzić drzewo lub starać się o dziecko.

Z kim ci po drodze?

Najlepszą parę stworzysz z Bliźniakiem lub Lwem. Będziecie się doskonale rozumieć i znajdziecie wiele fascynujących tematów do długich rozmów. Nie łam serca wyniosłemu Skorpionowi, bo gnębić cię będą potem wyrzuty sumienia, a Skorpion też zapamięta sobie przykrość na długie lata.


Więcej horoskopów dla Koziorożca

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebna interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dÂźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer