Horoskop miłosny na 2022 dla Koziorożca

Horoskop miłosny dla Koziorożca na 2022 rok

Izabela Podlaska-Konkel

Jowisz i Neptun pomogą ci odnaleźć wewnętrzny spokój i miłość. Nastaw się na uporządkowanie życia uczuciowego i tak zorganizuj sobie czas, aby miło spędzić ten rok. Weekendy i urlop wykorzystaj aby bawić się i odpoczywać. Jeśli uwierzysz w swoje siły, to zdolny będziesz spełnić swoje marzenia. Odżyją stare uczuciowe sprawy. Nie daj się zwieść czyjejś niewinnej minie! Postaw na prawdziwe uczucia, a na pewno nie będziesz rozczarowany.

Dla singla

Będziesz śmiać się i bawić. Będziesz odważny i pewny siebie. Nie siedź w domu, nie oszczędzaj na wyjściach do kina czy na wakacyjnych wyjazdach. Jowisz ześle ci wiele okazji do spotkania bratniej duszy. Wiosną twoja odwaga i większa niż do tej pory niezależność przyciągną uwagę płci przeciwnej. Uważaj tylko, aby nie obiecać zbyt wiele komuś, kto chciałby zaraz mieć cię na własność. Jesienią Wenus sprzyja udziałowi w towarzyskich imprezach. Możesz narzekać dla zasady, ale powodzenie cię nie opuści! Przyjrzyj się lepiej Lwom, Pannom i namiętnym Skorpionom. Randka z Bykiem może być bardzo ekscytująca i zapoczątkować niezwykły związek.

Dla związku

Chętnie zajmiesz się sprawami bliskiej osoby, w czymś jej pomożesz lub coś ułatwisz. Nie poświęcaj jednak wszystkiego dla kogoś, kto leniuchuje, bo możesz się z tego powodu zdenerwować. Wiosna, a szczególnie długi majowy weekend, sprzyja romantycznemu wyjazdowi w nieznane, co okaże się przeżyciem, jakiego od dawna wam w związku brakowało. Jesienią bardziej zaangażuj się w sprawy rodzinnej partnera i wesprzyj go swoimi radami i pomocą.


Więcej horoskopów dla Koziorożca

Nowo?ci wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebną interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer