Horoskop miłosny na 2018 dla Koziorożca

Horoskop miłosny dla Koziorożca na 2018 rok

Izabela Podlaska-Konkel

Saturn w twoim znaku zodiaku zapowiada kluczowy dla uczuć i związków rok. Uda ci się zakończyć trudne sprawy. To dobry rok na porządki, podsumowania i ważne decyzje, które dotyczą spraw rozpoczętych w poprzednich latach. Będziesz zdecydowany pozbyć się tego, co już nie jest ci potrzebne. Doświadczenia z przeszłości powstrzymają cię przed romansami, które przynoszą więcej kłopotu niż radości. Teraz będziesz potrafił odróżnić dojrzały związek od toksycznych relacji. Planety sprzyjają zarówno samotnym, jak i zakochanym już Koziorożcom. Sekstyle Neptuna i Jowisza zapewni ci dużą dozę emocji. Jeżeli już kogoś masz, daj mu jeszcze jedną szansę, aby pokazał, jak bardzo mu na tobie zależy. Wiosną nadarzy się wiele okazji, aby rozwinąć romans lub pogłębić istniejące już uczucie.

Wyjdziesz też cało z każdej trudnej lub krępującej sytuacji. Przekonasz się ostatecznie, czy ulokowałeś dobrze swoje uczucia. Całe wakacje sprzyjają rozkwitowi uczuć. Jeśli jesteś w stałym związku, ale powinieneś dbać, aby wasze wspólne plany były realne. Jeśli tkwisz w związku, który nie spełnia twoich oczekiwań, a nawet czyni cię nieszczęśliwym, przygotuj się na wstrząsy i miłosną rewolucję. Jeśli czegoś nie zmienisz w tej dziedzinie życia, przegapisz najlepszą okazję, a partner może przestać cię podziwiać, a nawet szanować.

Jeśli jesteś w związku z partnerem, który cię ogranicza i doprowadza do depresji, w tym roku znajdziesz siłę, aby wyrwać się z błędnego koła. Do grudnia Saturn pomoże ci podjąć trudną, ale nieuniknioną decyzję o rozstaniu. Dla par, które są dobrze dobrane, rok przyniesie ważne wspólne decyzje.


Więcej horoskopów dla Koziorożca

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer