12 Festiwal Tarota w Warszawie
Horoskop miłosny na 2017 dla Koziorożca

Horoskop miłosny dla Koziorożca na 2017 rok

Izabela Podlaska-Konkel

Przed tobą rok odważnych decyzji i pokonywania ograniczeń w życiu uczuciowym. Jowisz w kwadraturze ośmieli cię do zrobienia ważnego kroku na drodze do miłosnego szczęścia. Koniunkcja Plutona doda głębi twoim uczuciom i rozbudzi apetyt na seks. Kwadratura Urana skłoni cię do szybkich decyzji, czym sam siebie zaskoczysz. Jesienią sekstyl Jowisza zapewni ci wsparcie bliskiej osoby.

Dla singli

Jeśli martwiłeś się z powodu nieporozumień, to w tym roku wiele uda się wyjaśnić. Nie bądź tylko zbyt krytyczny wobec siebie i nie mów w kółko o swoich błędach, bo smutna mina w tym roku się nie sprawdzi i nie zadziała na płeć przeciwną. Wiosną na serio zacznij się rozglądać za kimś sympatycznym na randkę. W Internecie z pewnością uda ci się nawiązać kilka flirtów, ale dopiero latem zdecydujesz, z kim chcesz być. Wenus sprzyja znalezieniu idealnej osoby w styczniu, czerwcu, wrześniu, październiku i grudniu.

Dla związku

Daruj partnerowi wszystkie stare przewinienia, lepiej zapomnieć o błędach i wspólnie spędzać czas na rozrywkach i zabawie. Rok sprzyja kończeniu sporów, zaczynaniu wszystkiego od nowa, wspólnym wyjazdom i miłosnym wyznaniom. Uran sprawi, że będziesz potrzebował odmiany w życiu partnerskim. Wiosenny wyjazd tylko we dwoje zadowoli twoje wymagania.


Więcej horoskopów dla Koziorożca

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 12W 12 numerze "Astrologii Profesjonalnej" publikujemy artykuł Izabeli Podlaskiej-Konkel o interpretacji horoskopów horarnych dotyczących pytań o sprawy zawodowe, cenę produk­tu, rządy i werdykt sądu oraz finał sprawy oraz tekst o tym, jak interpretować horoskopy wydarzeniowe. Ewa Krajewska przedstawia znaczenia dziewiątego domu, a Ewa Seydlitz odtwarza chronologię przepowiedni Nostradamusa.

Zamów aktualny numer