Polecamy

Horoskop numerologiczny na 2018 rok

Horoskop roczny
na 2018 rok

Horoskop chiński na rok Ziemskiego Psa (2018)

Horoskop miłosny
na 2018 rok

Wróżba z tarota na 2018 rok

Wróżba z run na rok 2018

Numerologiczny horoskop miesięczny

Kursy i warszaty w Warszawskiej Szkole Astrologii

Tematy astrologicznych warsztatów czwartkowych (zima i wiosna 2018)

Internetowy kurs
"Astrologia prognostyczna" I-III 2018

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs
"Astrologia elekcyjna" I-III 2018

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs
"Astrologia horarna w praktyce" VI-IX 2018

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs
"Astrologia dla początkujących" IX-XII 2018

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs
"Interpretacja solariuszy" IX-XI 2018

Więcej informacji i zapisy

Magia metali

Miłosława Krogulska

Dawni magowie zwracali wielką uwagę na metale, z jakich wykonywali amulety i talizmany. W alchemicznych pracowniach skrupulatnie badali ich właściwości. Każdemu metalowi przypisali planetę, która nim włada. Kto nosi biżuterię lub talizman z określonego metalu, ten może zapewnić sobie jej pomoc i dobroczynny wpływ na swoje sprawy.

Złoto

to król wszystkich metali. Włada nim Słońce i dlatego złoto przyciąga bogactwo i powodzenie we wszystkich dziedzinach życia. Złoto (także białe) dodaje animuszu, poprawia stan zdrowia i odpiera energetyczne ataki. Jest ono także symbolem władzy i pewności siebie, dlatego sprzyja awansowi i wydobywaniu się spod wpływu innych ludzi. Warto zakładać je na egzaminy i sprawdziany.

Srebro i platyna

to metale dla zainteresowanych rozwojem duchowym. Włada nimi Księżyc. Dlatego srebro i platyna budzą naszą intuicję oraz pomagają dostrzegać to, co niewidoczne dla innych. Srebro zwane jest kobiecym metalem, bo uczy jak pokonać lęki i uprzedzenia. Przyciąga do nas przyjaznych ludzi, a także pomaga zapanować nad nerwowymi sytuacjami. Noś srebro gdy chcesz zajść w ciążę lub opiekujesz się innymi ludźmi. Platyna pomaga rozwijać umiejętności wróżenia i jasnowidzenia.

Miedź

to metal dla poszukujących uznania i swojej drugiej połowy. Włada nim Wenus, planeta miłości. Dlatego miedziane amulety i biżuteria przyciągają miłość oraz budzą sympatię do ich właściciela. Miedź pozytywnie wpływa na aurę i jest zalecana także artystom, bo związana jest z kreatywnością i umiejętnością trafiania w cudze gusta. Noś miedź gdy tworzysz, piszesz, coś ludziom sprzedajesz. Także amulety z brązu mają podobne właściwości, bo brąz to stop miedzi z cyną lub z innymi metalami.

Żelazo

to metal dla nowoczesnych wojowników. Włada nim Mars, planeta odwagi. Dlatego żelazne amulety sprzyjają wygrywaniu sporów i stawianiu na swoim, a także pomagają bronić się przed wrogami. Żelazo nie jest jednak polecane dla osób bardzo nerwowych lub cierpiących na nadciśnienie. Noś je wtedy, gdy masz konkretną sprawę do załatwienia.

Cyna

to metal dla marzycieli. Włada nim Jowisz, planeta mądrości i optymizmu. Cyna przyciąga korzystne okazje, pomaga znaleźć właściwą drogę do spełnienia marzeń. Noś amulet z cyny gdy daleko podróżujesz, a zapewni ci bezpieczeństwo i sympatię na obczyźnie.

Metalem, którego nie wykorzystuje się w planetarnej magii, jest ołów, bo włada nim Saturn, który symbolizuje ograniczenia i kłopoty.

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 12W 12 numerze "Astrologii Profesjonalnej" publikujemy artykuł Izabeli Podlaskiej-Konkel o interpretacji horoskopów horarnych dotyczących pytań o sprawy zawodowe, cenę produk­tu, rządy i werdykt sądu oraz finał sprawy oraz tekst o tym, jak interpretować horoskopy wydarzeniowe. Ewa Krajewska przedstawia znaczenia dziewiątego domu, a Ewa Seydlitz odtwarza chronologię przepowiedni Nostradamusa.

Zamów aktualny numer