2022 rokiem lepszych relacji. Horoskop numerologiczny na 2022

Miłosława Krogulska

Rok 2022 nosić będzie wpływy wibracji Szóstki. Jest to wibracja, która w szczególny sposób sprzyja relacjom z ludźmi, trosce o wspólne bezpieczeństwo i szczęście w rodzinie. Jeśli chcesz w tej dziedzinie życia coś zmienić i naprawić, bierz się do działania. Pod wpływem wibracji Szóstki będziemy bardziej zaangażowani we wspólne sprawy i obowiązki.

Wibracja Szóstki pomoże nam lepiej i wygodniej zorganizować codzienne życie. Bardzo sprzyja dbaniu o wspólny majątek, a także inwestycjom w dom i rodzinę. W pracy zawodowej Szóstka także pomoże sprawniej zarządzać, zwróci też naszą uwagę na korzyści płynące z pracy zespołowej. Pod jej wpływem będzie mniej konfliktów, a ludzie będą bardziej zwracać uwagę na sprawiedliwość, wzajemną życzliwość i sympatię. Relacje, jakie w 2022 roku uda się nam nawiązać, powinny być trwałe i wiele dobrego wnieść w nasze życie. Niestety, Szóstka nie sprzyja dalekim podróżom, więc lepiej planować je z wielką ostrożnością. Jest niechętna rewolucyjnym zmianom w polityce. Sprzyja za to rozwojowi indywidualnych talentów, także artystycznych i naukowych. Warto więc zaczynać różne kursy lub studia, nawet dla własnej satysfakcji, a nie tylko w związku z planami zawodowymi.

Wibracja Szóstki sprzyja zgodnej współpracy, choć nie będziemy na siłę wtrącać się w cudze sprawy. Rok 2022 okaże się dobrym czasem, aby razem działać, a także uczestniczyć w pracach na rzecz różnych społeczności. Będziemy otwarci na innych ludzi, a w przypadku problemów łatwiej będzie negocjować i wspólnie coś uzyskać, niż walczyć ze sobą. Dla samotnych rok 2022 to dobry czas, aby szukać swojej drugiej połowy. Małżeństwa zawarte w 2022 roku będą szczęśliwe, oparte na wspólnych wartościach i chętne do inwestowania w przyszłość.

Żywiołami Szóstki są ziemia i powietrze, a więc jeśli brakuje nam sił życiowych lub inspiracji, to warto iść na spacer, pobyć z naturą. Magiczną figurą Szóstki jest Pieczęć Salomona, złożona z dwóch trójkątów, które symbolizują zjednoczenie materii i ducha. Szóstka jest opiekunką sztuki, harmonii i piękna.

Aby sprawdzić, co czeka Cię w roku 2022, najpierw oblicz swoją Liczbę Życia. Dodawaj do siebie wszystkie liczby swojej daty urodzenia tak długo, aż otrzymasz liczbę pojedynczą. Np. 29.11.1985 to Dziewiątka, bo: 2+9+1+1+1+9+8+5=36, 3+6=9. Przeczytaj przepowiednię dla liczby, którą jesteś.

Jedynka

W 2022 roku obędzie się bez niespodzianek, a twoje życie powinno być spokojne i uporządkowane. To dla ciebie dobra wiadomość, choć jako numerologiczna Jedynka lubisz być zaskakiwany nieoczekiwanymi propozycjami, to teraz odpoczniesz od stresów. Rok 2022 będzie spokojny, ale także bardzo udany. Najważniejszymi tematami będą dla ciebie finanse, nauka oraz rozwój osobisty. Postanowisz wprowadzić w swój rozkład dnia więcej porządku i dokładnie przyjrzysz się planowi ważnych spraw. Bez żalu zrezygnujesz z tego, co nie jest ci potrzebne, a niepotrzebnie angażuje twoją uwagę. Postanowisz mieć o wiele więcej czasu dla siebie. Hałaśliwe imprezy i szpanerscy znajomi chwilowo przestaną cię bawić. Przestaniesz także spędzać popołudnia w pracy, a cudze konflikty i intrygi nie będą w stanie cię sprowokować do kłótni ani wyprowadzić z równowagi. Staniesz się także bardziej wyrozumiały dla innych, a nawet odkryjesz w sobie talenty dyplomatyczne. Twój rozsądek i opanowanie sprawią, że staniesz się autorytetem dla innych ludzi. Licz się z tym, że będziesz musiał pomagać, doradzać, rozsądzać spory. Doskonale sobie z tym poradzisz, bo jako urodzeniowa Jedynka masz wrodzone poczucie sprawiedliwości i chcesz skutecznie działać.

W pracy będzie stabilnie, a pieniędzy nie powinno ci zabraknąć. Jednak zamiast je wydawać na prawo i lewo, będziesz inwestować. Nie będziesz potrafił żyć na kredyt, spłacisz stare długi i będziesz unikać ekstrawagancji. Jedyne, na co wydasz chętnie swoje pieniądze, to książki i ciekawe szkolenia. Będziesz gwiazdą kursów jogi lub ezoteryki.

W miłości będziesz mniej romantyczny. Będziesz chciał mieć więcej przestrzeni tylko dla siebie. Nie wpadaj w panikę, bo to naturalny proces i wytłumacz partnerowi, że musisz mieć trochę własnych zainteresowań. Samotne Jedynki będą marzyć o miłości, ale trudno będzie się im zdecydować z kim i kiedy. Tylko poważne osoby znajdą drogę do waszego serca. Na przelotne romanse szkoda będzie wam czasu. W 2022 roku zadbaj o swoje zdrowie, a szczególnie o kręgosłup. Zacznij się ruszać, a wysmuklisz sylwetkę. Jeśli uprawiasz wyczynowy sport, nie przeciążaj kolan.

Dwójka

W 2022 roku postanowisz się trochę ustatkować. Dojdziesz do wniosku, że najwyższy czas zabrać się za poważne życiowe dokonania, a nie tylko opowiadać o rewolucyjnych projektach i wspaniałych pomysłach, jakie mógłbyś zrealizować, gdybyś tylko chciał. Wibracja roku związana jest z materią, a to dla ciebie ważna wskazówka, bo twoje plany i marzenia w 2022 roku muszą wreszcie przybrać realny kształt. Szóstka jest wibracją, która numerologicznym Dwójkom odsłania prawdziwe życiowe powołanie. Daje siłę, wewnętrzną pewność siebie, naprowadza na właściwą drogę. Nawet jeśli zsyła doświadczenia, które wydają się trudne, to okazuje się potem, że to właśnie dzięki nim staliśmy się silni i niezależni od innych ludzi. Jednak aby spełnić marzenia, musisz właśnie w tym roku zabrać się do pracy. Rok 2022 to idealny czas, aby poświęcić się karierze lub całkowicie ją zmienić i na przykład założyć własną firmę, jeśli tak właśnie czujesz. W sprawach zawodowych słuchaj swojej intuicji, bo będziesz miał bardzo dobrą rękę do pieniędzy. Jeśli jeszcze się uczysz lub studiujesz, w 2022 roku warto zainwestować w praktyczne umiejętności. Zapisuj się na dodatkowe kursy, szlifuj języki obce, zdawaj na prawo jazdy. Wszystko, czego się nauczysz, powinno być bardzo opłacalne w następnych latach. W miłości możesz spodziewać się zmian, bo jeśli temperatura w związku opadła, to możesz chcieć szybko odzyskać wolność. Jeśli jednak wciąż jest gorąco, to rok 2022 sprzyja wspólnemu zamieszkaniu, a także wspólnej pracy nad zdobyciem wielkich pieniędzy. Samotne Dwójki rzucać się będą w coraz to nowy, szalony flirt. Jeśli spotkasz miłość, to postaraj się zachować choć trochę rozsądku. Dbaj o zdrowie, bo Dwójki często zapominają też, że muszą mieć czas na odpoczynek, wyciszenie i regenerację.

Trójka

W 2022 roku będziesz dokonywał ważnych podsumowań. Najważniejszym tematem roku będą życiowe porządki i rozrachunki z przeszłością. Na nowe wyzwania przyjdzie czas w roku 2023. Teraz musisz zastanowić się, w którym kierunki zmierza twoje życie i jakie są twoje cele. Popatrz, ile już osiągnąłeś i pozbieraj siły, bo być może rozpraszasz je na mnóstwo działań, które już zaczynają cię nudzić. Jeśli z czegoś nie jesteś zadowolony, to warto zacząć to zmieniać. Powodzenie przyniosą ci działania nie rewolucyjne, a ewolucyjne! Jeśli na przykład nie jesteś zadowolony z pracy, to nie rzucaj jej, zanim nie znajdziesz nowego, lepszego zajęcia. Podobnie w miłości lepiej popracować nad związkiem niż od razu składać papiery rozwodowe. Jeśli jednak proponowane przez ciebie zmiany nie spotykają się z pozytywną reakcją otoczenia i jesteś całkowicie pewien, że jakieś umowy koniecznie trzeba zerwać, to wtedy śmiało podejmuj ryzykowne działania. Kluczem do sukcesu w 2022 roku jest dla ciebie pełna świadomość tego, co chcesz osiągnąć, a czego już masz dość. Z natury jesteś osobą optymistyczną i wyrozumiałą, ale też właśnie dlatego możesz zbyt długo tkwić w różnych układach, które nie są dla ciebie korzystne. Dotyczy to zarówno pracy, jak i miłości oraz sytuacji rodzinnych. W 2022 roku pracuj nad tym, aby to tobie było wygodnie. Możesz także mieć wrażenie, że pewien etap twojego życia musi się zakończyć. Choć wcale tego nie lubisz, to musisz przygotować się na zmiany. Dlatego nie trzymaj się kurczowo przeszłości, nie trać optymizmu, bo wszystko jeszcze przed tobą. Przekonasz się o tym w 2022 i 2023 roku.

Samotne Trójki będą bardzo tęsknić za prawdziwą miłością, ale w 2022 roku trudno im będzie komuś w pełni zaufać. Spodziewaj się za to powrotów różnych starych miłości, z których nie każda będzie warta ponownej uwagi. Wszystkie Trójki powinny w 2022 roku bardzo dbać o swoje zdrowie, bo intensywna praca osłabia siły życiowe. Możesz potrzebować więcej czasu na sen i regenerację organizmu. Nie będziesz miał ochoty na męczący sport, ale medytacja i joga mogą przynieść ci wiele pożytku.

Czwórka

W 2022 roku nabierzesz sił życiowych i optymizmu. Z natury jesteś osobą zdystansowaną i spokojną, ale w 2022 roku doznasz ważnej życiowej przemiany. Zacznie ci bardziej zależeć na karierze i prestiżu. Staniesz do rywalizacji o stanowisko, pieniądze, wygraną w ważnym konkursie lub do walki o stypendium. Wpływ wibracji Szóstki uczyni się szybkim, bezwzględnym dla przeciwników, ambitnym i niezwykle pomysłowym. Możesz odnieść wrażenie, jakbyś w 2022 roku obudził się z długiego snu, który trwał przez około trzy poprzednie lata. Wezwaniem do tego przebudzenia może być ważna znajomość, jaką zawrzesz w tym roku lub też zupełnie nowa propozycja, jaką otrzymasz.

Rok 2022 sprzyja wielkim i pozytywnym zmianom. Możesz nawet podjąć decyzje o przeprowadzce do innego miasta lub kraju. Dlatego nie poddawaj się obawom, nie daj wpłynąć na siebie osobom, które panikują i wszystkiego się boją. Przede wszystkim jednak zapanuj nad wewnętrznym krytykiem, którego jako urodzeniowa Czwórka wciąż z sobie pielęgnujesz i otwórz się na zupełnie nowe doświadczenia. Czas w tym roku będzie biegł ci bardzo szybko i możesz mieć tyle zajęć, że na rodzinne sprawy zabraknie ci czasu. Możesz spotkać się z wyrzutami, ale rok 2022 sprzyja zdrowemu egoizmowi, a nie poświęcaniu się dla innych. Będziesz miał w sobie wiele siły i energii, dzięki którym wydobędziesz się spod złych wpływów, porzucisz nałogi, całkowicie zmienisz swoje życie na o wiele lepsze i ciekawsze. Odkryjesz nowe zainteresowania i znajdziesz się w innym kręgu towarzyskim, niż do tej pory. Dlatego szukaj okazji do zdobywania nowych wiadomości, nie obawiaj się nowych propozycji, odważnie przejmij stery swojego życia. W miłości czeka cię zamieszanie, bo twojej drugiej połowie trudno będzie za tobą nadążyć. Tłumacz swoje decyzje, ale nie rezygnuj ze swoich marzeń. Jako urodzeniowa Czwórka masz skłonności do podporządkowywania się innym w imię odległych celów, ale teraz czas z tym skończyć.

Samotne Czwórki mają przed sobą rok szalonych i bardzo namiętnych romansów, o które nikt, kto znał je wcześniej, nawet by ich nie podejrzewał.

Piątka

W 2022 roku najważniejsze sprawy i wydarzenia dotyczyć będą twoich związków z innymi ludźmi. Przekonasz się, że nie jesteś na świecie sam, zależysz także od cudzych decyzji, a miłość i bliskość są ważniejsze od stanu konta w banku.

Jako urodzeniowa Piątka jesteś osobą bardzo niezależną, pewną siebie i chcesz, aby inni ludzie bez szemrania wykonywali wszystkie twoje polecenia. W 2022 roku okaże się, czy rzeczywiście masz tak wielki autorytet i posłuch u innych ludzi. Może okazać się, że twój sukces zależy nie tylko od ciebie i twoich decyzji, ale także od tego, czego chcą inni ludzie. Zadbaj o ich sympatię i poparcie. Będziesz musiał odnaleźć się w różnych układach, a nawet nauczysz się dopasowywać się do innych ludzi, co może być dla ciebie zupełną nowością. Jednak wyjdzie ci to na dobre, bo jednocześnie będzie to bardzo twórczy rok. Dzięki współpracy z innymi ludźmi w sprawach zawodowych uda się zrobić o wiele więcej! Będziesz mógł liczyć na pomoc przyjaciół, a ludzie, którym kiedyś pomogłeś, teraz o tobie nie zapomną. Rok 2022 sprzyja zwracaniu większej niż dotychczas uwagi na cudze sprawy. Staniesz się wrażliwszy na cudze potrzeby, a nawet na ludzką krzywdę. Możesz z tego powodu zacząć działać społecznie lub charytatywnie. Szukaj w sobie dobrych cech charakteru, bo łatwo ci będzie je rozwinąć. Bardziej zależeć ci będzie na ludzkim uznaniu i byciu lubianym oraz szanowanym przez innych, niż na pieniądzach i awansie. Kariera będzie biec spokojnym, choć pieniędzy nie zabraknie.

Wiele dobrych chwil czeka cię w miłości. Zamężne Piątki znajdą więcej czasu na wspólne sprawy. Warto będzie wybrać się w daleką wspólną podróż, bo odżyje w tobie romantyczna dusza. Samotne Piątki mają szansę w 2022 roku na bardzo ważny związek. Otworzysz się na prawdziwą miłość, wobec której wszystko inne przestanie być ważne.

Szóstka

Czeka cię rok pełen pozytywnych zmian. Staniesz się odważniejszy i poczujesz, że nadszedł czas realizowania ambitnych pomysłów. Chętnie podejmiesz się zupełnie nowych wyzwań. W sprawach zawodowych rok 2022 sprzyja zmianie pracy na ciekawszą. Sam poprosisz o nowe zadania, chętnie wybierzesz się na różne szkolenia. Twoje pomysły będą rewolucyjne, a ludzie chętnie podporządkują się twoim poleceniom. Możesz wprowadzić wiele zmian, które wszystkim wyjdą na dobre. Nie pieniądze, a ambitne dokonania będą twoim najważniejszym celem. Sprzyja ci szczęście w różnych konkursach, przetargach, poszukuj dotacji i z optymizmem załatwiaj ważne sprawy urzędowe.

Łatwiej niż w poprzednich latach zawierać będziesz nowe znajomości. Nie będziesz miał problemów z dostosowaniem się do innych. Pogodzisz się z wrogami, a konfliktów ze współpracownikami będzie o wiele mniej. Jako urodzeniowa Szóstka jesteś raczej ostrożny i zamknięty w sobie, ale w tym roku to się zmieni. W 2022 roku nie przekładaj ważnych spraw na później, bo szczęście ci sprzyja. Oznacza to, że akurat ty będziesz najlepiej poinformowany, a jeśli będzie ci na czymś bardzo zależało, to znajdziesz się we właściwym miejscu o właściwym czasie. Rodzinne i domowe sprawy układać się będą po twojej myśli.

Samotne Szóstki poczują przypływ optymizmu także w sprawach miłosnych. Pojawią się nowi wielbiciele i nowe propozycje. Może być ci nawet trudno wybrać pomiędzy dwoma atrakcyjnymi osobami. Rok 2022 w wyjątkowy sposób sprzyja podróżom, a także nauce języków. Wakacje powinny być bardzo udane, dlatego zaplanuj wyjazd w swoje ulubione miejsce. Warto także zmienić styl. Nowa fryzura i nowe kolory odejmą ci lat i wprawią w doskonały humor.

Siódemka

Rok 2022 zapowiada przypływ gotówki i stabilizację finansową. Daje ci też szansę na załatwienie różnych zaległych spraw urzędowych. Łatwiej będzie ci zdobyć kredyt, jeśli go potrzebujesz na większe inwestycje. Będziesz pracował nad ustabilizowaniem swojej sytuacji życiowej. Głównymi tematami roku 2022 będą praca, kariera, zdobywanie autorytetu, inwestowanie pieniędzy. Mniej będzie dalekich wyjazdów i szalonych imprez (nie martw się, bo w tych dziedzinach życia nadrobisz zaległości w 2023 roku).

W miłości także szukać będziesz bezpieczeństwa emocjonalnego. Rok 2022 sprzyja stałym związkom, ślubom, wspólnemu zamieszkaniu. Okaże się, że lubisz rodzinne więzy i wspólne gotowanie, a spokojne popołudnie z ukochaną osobą może być ciekawsze od imprezy w klubie. Aż trudno będzie uwierzyć, że możesz być taki spokojny i układny, bo nie jest to twoja prawdziwa natura. Sprawy, które związane są z twoja karierą, wreszcie zaczną układać się po twojej myśli. Jeśli szukałeś pracy lub dotychczasowe zajęcie nie przynosiło ci satysfakcji ani korzyści, to wreszcie pojawi się szansa na pozytywne zmiany. Bądź wytrwały, a osiągniesz swoje cele. Możesz znaleźć lepszą i bardziej stabilną pracę lub awansować na wyższe stanowisko. Pamiętaj tylko, że jako będziesz musiał nauczyć się współpracy z innymi ludźmi. Często rezygnujesz z czegoś zbyt wcześnie, bo trudno ci się ze wszystkimi dogadać. W 2022 roku postaraj się wygrać z tymi cechami charakteru, które uniemożliwiały ci sukces.

W sprawach rodzinnych zapowiada się nieco więcej spokoju. Rok 2022 sprzyja zmianie mieszkania na lepsze, zakupom nieruchomości i ziemi. Nie powinieneś narzekać na swoje zdrowie i kondycję, choć warto zadbać o więcej ruchu.

Ósemka

W 2022 roku będziesz chciał wnieść w swoje życie więcej nowych inspiracji. Główne tematy roku to miłość, sztuka, twórczość i nauka. Jeśli jesteś samotny, możesz spotkać kogoś wyjątkowego, z kim przeżyjesz udany i niezwykły romans. W sprawach finansowych zapowiada się odkrycie nowych źródeł zarobku. Nowy pomysł może okazać się bardzo dochodowy. Poczujesz się znudzony tym, co dotychczas udało ci się osiągnąć i zaczniesz szukać okazji do zrobienia w swoim życiu prawdziwej rewolucji. Możesz zmienić bieg swojej kariery, założyć własną firmę lub całkowicie zmienić kierunek swojej edukacji. To rok odkrywania zupełnie nowych zainteresowań. Postaraj się jednak nie burzyć tego, co działa na twoją korzyść. Zamiast przekreślać dotychczasową karierę i zrywać stare związki, zastanów się jak je zmienić na lepsze tak, aby wszystkim było w nich wygodnie.

Jako urodzeniowa Ósemka masz skłonności do uzależniania się od pracy, ukrywania swoich prawdziwych potrzeb, a nawet życia podporządkowanego w całości zarabianiu pieniędzy i karierze. W 2022 roku zrzucisz skórę. Staniesz się kreatywnym indywidualistą, a twoje pomysły mogą być szokujące dla otoczenia. Jeśli jednak wytłumaczysz innym, co chciałbyś zmienić i zrobić, znajdziesz w ludziach nie wrogów, ale życzliwych pomocników. Twoje życie w 2022 przyspieszy i nie będziesz mieć zbyt wiele czasu dla swoich bliskich i przyjaciół. To może rodzić konflikty, a także powodować u ciebie wyrzuty sumienia, dlatego postaraj się zapewnić rodzinie bezpieczeństwo i wygodę. Dbaj także o swoje zdrowie, bo wprowadzanie w życie nowych pomysłów związane jest ze stresem.

Twoim talizmanem w 2022 roku jest pentagram, którego wpływ pomoże ci ustabilizować energię. Postaraj się mieć kontakt z przyrodą i ziemią, to sprawi, że w swoich działaniach zachowasz równowagę.

Dziewiątka

W 2022 roku zapragniesz wieść bardziej spokojne i rodzinne życie, niż czyniłeś to w poprzednich latach. To zaskakująca zmiana dla ciebie i całego twojego otoczenia, bo jako urodzeniowa Dziewiątka chciałbyś być zawsze niezależny od innych. W 2022 roku będziesz musiał znaleźć równowagę pomiędzy własnymi zachciankami, a tym, czego oczekują od ciebie inni ludzie. Ze zdziwieniem odkryjesz, że nie jest to wcale takie trudne. Twoja intuicja podpowiadać ci będzie, jakie są najlepsze decyzje dla ciebie i bliskich. Staniesz się autorytetem, chętnie pomożesz innym ludziom, będzie można na ciebie liczyć. Najważniejsze wydarzenia roku 2022 dotyczyć będą spraw rodzinnych. Uda ci się zakończyć konflikty, sprowadzić kogoś na dobrą drogę, korzystnie zainwestujesz rodzinne pieniądze. To odpowiedni rok, aby kupować mieszkanie, dom, ziemię, a to przyniesie to wszystkim korzyści i zintegruje krewnych. W twoje życie powrócą starzy przyjaciele. Jeśli jesteś samotny, w 2022 roku możesz spotkać kogoś, z kim bardzo szybko zamieszkasz lub założysz rodzinę. Jeśli jesteś rodzicem, spodziewaj się wspaniałych sukcesów, jakie w tym roku odniosą twoje dzieci.

W 2022 roku ważne dla ciebie marzenie może się spełnić, dlatego zastanów się czego chcesz i jak to osiągnąć. Ten rok pod wieloma względami może przynieść przełom na lepsze. Jeśli często chorujesz, to w 2022 roku odporność twojego organizmu może się zwiększyć. Twoja roczna wibracja sprzyja też zainteresowaniu się medycyną, psychologią, ezoteryką, bo będziesz chciał pomagać innym. Upewnij się tylko, czy ludzie pozwalają ci na to, bo twoim problemem w 2022 roku może być chęć wtrącania się w cudze sprawy. Choć będziesz miał dobre intencje, nie wszystkim się to spodoba. Możesz też przygarnąć do domu nowe zwierzę. Twoim talizmanem na 2022 jest heksagram, zwany Gwiazdą Dawida.

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebna interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dÂźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer