Polecamy

Horoskop numerologiczny na 2018 rok

Horoskop roczny
na 2018 rok

Horoskop chiński na rok Ziemskiego Psa (2018)

Horoskop miłosny
na 2018 rok

Wróżba z tarota na 2018 rok

Wróżba z run na rok 2018

Numerologiczny horoskop miesięczny

Kursy i warszaty w Warszawskiej Szkole Astrologii

Tematy astrologicznych warsztatów czwartkowych (zima i wiosna 2018)

Internetowy kurs
"Astrologia prognostyczna" I-III 2018

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs
"Astrologia elekcyjna" I-III 2018

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs
"Astrologia horarna w praktyce" VI-IX 2018

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs
"Astrologia dla początkujących" IX-XII 2018

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs
"Interpretacja solariuszy" IX-XI 2018

Więcej informacji i zapisy

Horoskopy dla Raka

Wróżba z Tarota na rok 2017 dla Raka

Izabela Podlaska

Karta Sprawiedliwość

Aura roku: XI Sprawiedliwość

W tym roku trzeba rozważnie zarządzać pieniędzmi. Sprawiedliwość jest dla ciebie ostrzeżeniem, że trzeba się rozliczyć ze wszystkiego, co zarobiłeś, bo inaczej możesz mieć kłopoty. Karta podpowiada, że będziesz musiał restrykcyjnie przestrzegać prawa, jeśli chcesz zachować stanowisko lub przekonać do siebie ważne osoby. W finansach Sprawiedliwość oznacza podatki, dokumenty urzędowe, księgowość. Może wskazywać na proces lub konieczność wniesienia sprawy do sądu, aby odzyskać pieniądze lub walczyć z pracodawcą o swoje prawa. Dla bezrobotnych może wskazywać szansę na zasiłek i szkolenia zawodowe.

Karta Kapłanka

Szansa: II Kapłanka

Masz szansę pogłębić spojrzenie na świat i wzbogacić swoją wiedzę o świecie i samych sobie. Karta oznacza spotkanie wyjątkowej osoby, która może zmienić bieg twojego życia lub kontakt ze specjalistą w swojej dziedzinie. Pewna tajemnica lub zagadka, którą od dawna usiłujesz rozwikłać, teraz okaże się dla ciebie łatwa do rozszyfrowania. Kapłanka pomoże ci podjąć ważną, ale trudną decyzję. Warto znaleźć czas na odpoczynek, medytację i naukę.

Karta Głupiec

Przestroga: 0 Głupiec

Możesz być w tym roku nieostrożny i ze zbytnią ufnością podchodzić do nowych propozycji czy ludzi. Bądź ostrożny, sprawdzaj umowy i oferty, zanim podejmiesz decyzję, żebyś potem nie był stratny finansowo. Uważaj również na drodze, bo karta Głupiec ostrzega przed piratami drogowymi, stłuczkami i niebezpieczeństwem na drodze i podczas przechodzenia na pasach.

Styczeń: V Kapłan

Noworoczne postanowienia zacznij realizować już w tym miesiącu. Pewna ważna osoba pomoże ci w trudnej finansowej sprawie.

Luty: XI Siła

Będziesz tajemniczy i powściągliwy w wyrażaniu uczuć. Nie zdradzaj nikomu miłosnych sekretów. Unikaj zazdrości, bo nie osiągniesz zamierzonego celu.

Marzec: XX Sąd

Chętnie pomożesz innym, doradzisz i zorganizujesz wszystkim pożyteczne zajęcia. Miesiąc sprzyja poważnym sprawom urzędowym i rodzinnym.

Kwiecień: V Papież

Warto zastanowić się nad swoją karierą i pragnieniami. Podjęte decyzje będą ważne i w przyszłości przyniosą ci zysk. Nie obawiaj się odpowiedzialności.

Maj: XV Diabeł

Pokus może być bardzo dużo, zastanów się jednak, czy warto kupować kolejną niepotrzebną rzecz. Oszczędzaj, bo pieniądze ci się przydadzą na sprawy rodzinne.

Czerwiec : I Mag

Zapragniesz coś ukryć przed ludźmi lub skorzystać tam, gdzie inni tracą. Uważaj, aby ktoś podejrzliwy nie rozszyfrował twoich planów!

Lipiec: XIV Umiarkowanie

Będziesz pewny siebie w miłości. Nie daj się zepchnąć na drugi plan. Nie angażuj się w żaden związek tylko dla finansowych korzyści.

Sierpień: XX Sąd

Ktoś nie przyjdzie na ważne spotkanie lub o czymś zapomnisz. Nie bądź zły na ludzi, nie miej do siebie pretensji. Miesiąc sprzyja porządkom i wspomnieniom.

Wrzesień: VI Kochankowie

Przyda ci się więcej luzu i poczucia humoru na co dzień! Unikniesz w ten sposób niezręcznej miłosnej sytuacji i zaimponujesz bliskiej osobie.

Październik: XVIII Księżyc

Będziesz wyrozumiały i skłonny do wzruszeń. Miesiąc sprzyja spotkaniom z przyjaciółmi i zawieraniu zgody.

Listopad: X Koło Fortuny

Uśmiechaj się częściej niż zwykle, a wzrośnie twoje powodzenie u płci przeciwnej. Nieoczekiwane spotkanie przyniesie ci dużo miłosnych wrażeń.

Grudzień: IV Cesarz

W interesach i sprawach zawodowych bądź bardzo cierpliwy i uważny. Możliwa jest ciekawa i niezwykle zyskowna propozycja.

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer