Horoskopy dla Byka

Wróżba z Tarota na rok 2018 dla Byka

Izabela Podlaska

Karta Rydwan

Aura roku: VII Rydwan

Bądź zdecydowany, a wyjdzie ci to na dobre. Karta Rydwan podpowiada, żeby upomnieć się o swoje prawa, stanąć do rywalizacji, zainwestować w nowe hobby lub postarać się o nową, lepszą pracę. Poczujesz się lepiej. W sprawach osobistych zapowiada ożywienie uczuć i szansę na poprawę rodzinnych relacji. Jeśli planujesz remont, przemeblowanie lub odświeżenie mieszkania, teraz nadchodzi najlepsza pora, aby się za to zabrać. Zarazisz entuzjazmem i energią wszystkich dookoła, znajdziesz odpowiednich pomocników do wykonania trudniejszych prac. W finansach możesz liczyć na szybki przypływ gotówki. Bądź jednak rozsądny i nie stawiaj wszystkiego na jedną kartę - ani w miłości, ani w kasynie.

Karta Kochankowie

Szansa roku: VI Kochankowie

Znajdziesz bratnią duszę, nawiążesz znajomość, dzięki której przetrwasz trudne chwile i wyjdziesz z kłopotów. Karta Kochankowie wskazuje, że zdobędziesz pracę, znajdziesz wspólnika, spotkasz osobę, która stanie ci się autentycznie bliska. Zawieraj umowy, spotykaj się z ludźmi, korzystaj z kontaktów, które nawiązałeś w przeszłości, a osiągniesz więcej, niż zamierzałeś. Latem nie porywaj się z motyką na słońce, znajdź sobie kogoś do pomocy, bo więcej zyskasz działając razem niż w pojedynkę.

Karta Mag

Przestroga roku: I Mag

Za bardzo ufasz pewnej osobie, ale nic o niej nie wiesz. Nie daj cię zwieść jej ładnymi słowami i przebojowością. Nie wierz tym, które proponują ci szybki, ale podejrzany interes. Czytaj dokładnie oferty banków, szczegóły umowy, nie podejmuj decyzji o swoim majątku pod wpływem chwili. Karta Mag przestrzega też przed osobami, które podają się za fachowców i specjalistów, ale nie mają wymaganych dyplomów i certyfikatów. Zanim kogoś wynajmiesz lub zatrudnisz do pomocy, przejrzyj jego uprawnienia i dokumenty, bo w tym roku kręcić się będzie wokół ciebie wielu oszustów i hochsztaplerów.

Styczeń: XI Sprawiedliwość

Miesiąc sprzyja zawieraniu nowych znajomości i rozwiązywaniu konfliktów. Unikaj zaciągania pożyczek i dużych kredytów.

Luty: II Kapłanka

Dbaj o odpoczynek i zanim podejmiesz radykalną decyzję o zmianie diety czy sposobu leczenia, skonsultuj się ze specjalistą.

Marzec: XX Sąd Ostateczny

Dogaduj się z ludźmi, ale również broń swoich interesów i nie narażaj na szwank swojego majątku i przyszłych zysków.

Kwiecień: IV Cesarz

Nie idź na kompromis, który nie jest dla ciebie korzystny. Miesiąc sprzyja poważnym planom finansowym, rachunkom i porządkom.

Maj: VI Kochankowie

Miesiąc sprzyja sztuce, miłości i rozwijaniu ciekawych zainteresowań. Karta Kochankowie zapewni ci powodzenie w miłości. Ktoś sympatyczny zaproponuje wspólny wyjazd.

Czerwiec: X Koło Fortuny

Postaw na niebanalne rozwiązania, bądź kreatywny i proponuj nowe rozwiązanie, jeśli utkniesz w martwym punkcie. Odważ się na zmiany.

Lipiec: XIV Umiarkowanie

Będziesz w dobrym humorze, a przy okazji chętnie pomożesz zagubionym przyjaciołom i zestresowanym współpracownikom.

Sierpień: XVIII Księżyc

Karta Księżyc radzi nie ufać byle komu i zachęca cię do odkrywania rodzinnych zagadek i sekretów. Dzięki intuicji unikniesz dużego problemu.

Wrzesień: XII Wisielec

Możesz mieć wrażenie, że wszystko trwa za długo lub zależy od niewłaściwych osób i będziesz chciał szybko podjąć różne ważne decyzje. Bądź jednak cierpliwy.

Październik: I Mag

Nie przejmuj się cudzym zdaniem i śmiało realizuj swoje plany. Znajdziesz się w centrum zainteresowania, a twoje pomysły i sprawy zostaną zauważone.

Listopad: III Cesarzowa

Uwierz w siebie i nie słuchaj marudzących pesymistów. Karta Cesarzowa doda ci uroku i pomoże załatwić pewną trudną i delikatną sprawę.

Grudzień: VIII Siła

Dostaniesz ciekawe wiadomości w sprawach uczuciowych, ale bądź cierpliwy. Masz powodzenie, ale możliwe będą pomyłki i dziwne przygody

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer