Horoskopy dla Panny

Wróżba z Tarota na rok 2018 dla Panny

Izabela Podlaska

Karta Kochankowie

Aura roku: VI Kochankowie

Możesz liczyć na pomoc i wsparcie. Ktoś w twoim otoczeniu jest ci bardzo życzliwy. Zastanów się więc dobrze, zanim kogoś niesprawiedliwie ocenisz. Uwierz w swoje szczęście, bo skończyły się trudne chwile. Karta Kochankowie wskazuje, że zdobędziesz pracę, znajdziesz wspólnika, spotkasz osobę, która stanie ci się autentycznie bliska. W sprawach finansowych i zawodowych też dużo się będzie działo. Zawieraj umowy, spotykaj się z ludźmi, korzystaj z kontaktów, które nawiązałeś w przeszłości, a osiągniesz więcej, niż zamierzałeś.

Karta Umiarkowanie

Szansaroku: XIV Umiarkowanie

Rok sprzyja odpoczynkowi, a karta Umiarkowanie zapowiada udane wakacje. Przygotuj się na pozytywne niespodzianki od losu. Zwolnij tempa, ciesz się każdą chwilą, korzystaj z życia i bądź hojny i życzliwy dla innych. Częściej spaceruj, rozruszaj ciało, a poczujesz duży przypływ energii. Krótka podróż będzie pouczająca. Ludzie będą ci bardziej przychylni, co warto wykorzystać. Zaufaj bliskim, zawierz intuicji, a wiele zyskasz zarówno w życiu osobistym, jak i zawodowym. W sprawach finansowych spodziewaj się dobrych wiadomości.

Karta Mag

Przestroga roku: I Mag

Nie rób wszystkiego na ostatnią chwilę, a rok będzie spokojny i udany. Trzymaj się planu i nie unikaj obowiązków, a pokonasz trudności. Skorzystaj z pomocy kogoś, kto wie więcej od ciebie. Nie obawiaj się, że inni przejrzą twoje plany. W finansach czeka cię poprawa dzięki zapobiegliwości i sprytowi. Nie wierz jednak w każdą plotkę, którą usłyszysz i sprawdź wszystkie informacje, zanim podejmiesz ważną decyzję. Zbierz się na odwagę i powiedz pewnej osobie, co o niej myślisz i jak oceniasz swoją sytuację. Warto szybko załatwić sprawy urzędowe.

Styczeń: VI Kochankowie

Będziesz zajęty różnymi towarzyskimi i rodzinnymi sprawami, że możesz nie mieć czasu dla bliskiej ci osoby. Znajdź go jednak na wspólne wyjście do kina lub teatru.

Luty: III Cesarzowa

Zajmij się tym, co lubisz najbardziej. Może nie starczyć ci energii na wielkie porządki lub przestawianie mebli.

Marzec: I Mag

Sprawdzaj, czy nie popełniłeś żadnego błędu i uważaj na oszustów w sklepach i barach szybkiej obsługi.

Kwiecień: 0 Głupiec

Nie bierz pracy do domu, tylko zorganizuj dla rodziny i partnera różne atrakcje, bo będziecie się świetnie rozumieć.

Maj: IV Cesarz

Zabierz się za trudne sprawy, umawiaj się na różne spotkania. Wobec przeciwników bądź uprzejmy, ale zdecydowany.

Czerwiec: XII Wisielec

Możesz nie mieć teraz zbyt dużo entuzjazmu, dlatego lepiej unikać ryzyka i dokończyć to, co zacząłeś w poprzednich miesiącach.

Lipiec: XIX Słońce

W tym miesiącu najważniejsze będą zabawa i odpoczynek. Spełniaj swoje marzenia, porzuć schematy i lecz kompleksy.

Sierpień: XV Diabeł

Miesiąc sprzyja aktywnemu odpoczynkowi. Nie zapomnij o przyjaciołach, którzy czekają na twój telefon, aby się spotkać.

Wrzesień: IX Pustelnik

Miesiąc sprzyja podejmowaniu mądrych i odpowiedzialnych decyzji. Zaufaj intuicji i miej wiarę we własne siły.

Październik: II Kapłanka

Karta zapewni ci szczęście podczas podróżowania lub zakupów. Będziesz mógł liczyć na sympatię otoczenia.

Listopad: XX Sąd Ostateczny

Karta przyniesie towarzyskie niespodzianki. Możliwe są telefony od starych przyjaciół lub krewnych, których dawno nie widziałeś.

Grudzień: VII Rydwan

Możesz być nerwowy i przez niepotrzebną rywalizację narazisz się na kłótnię. Wykaż się opanowaniem i cierpliwością.

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer