Horoskopy dla Barana

Wróżba z Tarota na rok 2019 dla Barana

Izabela Podlaska-Konkel

Karta Mag

Aura roku: I Mag

Karta zapowiada wiele wydarzeń, które dotyczą twojej kariery i sukcesów w każdej dziedzinie. Warto zapisać się na kurs, zdobyć dyplom czy nauczyć się nowej umiejętności. Dzięki sprytowi i obeznaniu w świecie, a także znajomościom, zaczniesz lepiej zarabiasz lub odzyskasz to, co dla ciebie ważne. Nie zdradzaj swoich zamiarów i planów, bo konkurencja będzie deptać ci po piętach. Samotnych czeka ważny związek.

Karta Kapłanka

Szansa roku: II Kapłanka

Kapłanka obiecuje, że jedno twoje życzenie czy nawet marzenie ma szansę się ziścić w tym roku. Nie żałuj pieniędzy wydanych na dokształcanie czy zdobywanie wiedzy. W twoim życiu osobistym zagości więcej spokoju i mądrości. Jeśli ktoś potrzebuje pomocy i rady, szybko mu jej udziel, bo dzięki temu zyskasz jego dozgonną wdzięczność. Kapłanka zapowiada poprawę zdrowia i udany wypoczynek.

Karta Diabeł

Przestroga roku: XV Diabeł

Diabeł ostrzega cię przed zakupoholizmem i zachłannością. Ten rok to czas na bycie razem z bliskimi. Pogódź się z kimś dla ciebie ważnym, bo za jakiś czas może się okazać, że jest za późno aby naprawić zerwaną relację. Podczas zakupów kieruj się potrzebami i gustem, a nie ceną, bo inaczej przybędzie ci dużo nieprzydatnych rzeczy. Romans czy flirt może zagrozić twojemu związkowi, więc pilnuj się. Samotni powinni być ostrożni i nie wierzyć na słowo nowo poznanym osobom i lepiej je poznać, zanim podejmą ważne decyzje.

Styczeń: XI Sprawiedliwość

Bądź sprawiedliwy, przestrzegaj przepisów, nie łam prawa, a kłopoty będą cię omijać szerokim łukiem.

Luty: VI Kochankowie

Spotkasz się z życzliwością i pomocą innych ludzi, nawet tych, których słabo znasz. Wykorzystaj moment i proś o to, na czym ci najbardziej zależy.

Marzec: III Cesarzowa

Oczekuj do życia miłych niespodzianek, wybierz się na zasłużony odpoczynek, obdaruj bliskich prezentami, a życie stanie się piękniejsze.

Kwiecień: XXII Głupiec

Do odważnych świat należy. Próbuj, eksperymentuj, rób coś nowego, a poczujesz inspiracje i dużo życiowej energii.

Maj: I Mag

Bądź przygotowany na niespodzianki. W tym miesiącu mogą pojawić się nieprzewidziane wydatki, niezapowiedziani goście lub nowa okazja zawodowa.

Czerwiec: XVII Gwiazda

Będziesz bardzo uczuciowy. Możliwe są dobre wiadomości od przyjaciół lub krewnych, których dawno nie widziałeś. Samotni mają powodzenie w miłości.

Lipiec: IV Cesarz

Bądź rozsądny, rób dokładne rozliczenia i rachunki, nie wydawaj za dużo, a wakacyjne wyjazdy i odpoczynek będą bardzo udane.

Sierpień: XIX Słońce

Wrócisz do dawnej formy, bądź więc dobrej myśli, jeśli coś ci dolega lub miałeś ostatnio chandrę.

Wrzesień: VII Rydwan

Nie galopuj w pędzie, zrób listę najważniejszych rzeczy i się jej trzymaj. Nie rozpraszaj się na błahostki, a będziesz zadowolony z rezultatów.

Październik: XXI Świat

Zakończysz pewną sprawę, która ciągnie się od pewnego czasu. Wygrasz dzięki cierpliwości i kompetencji.

Listopad: IX Pustelnik

Mimo zamieszania i pośpiechu znajdziesz czas dla siebie i swojego hobby. Nie musisz uczestniczyć we wszystkich spotkaniach, nieraz lepiej pobyć trochę samemu.

Grudzień: V Kapłan

Trzymaj się tradycji, nie rób rewolucji, a święta upłyną w miłej atmosferze. Rada od starszej lub bardziej doświadczonej osoby uchroni cię przed błędem.

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer