Horoskopy dla Skorpiona

Wróżba z Tarota na rok 2019 dla Skorpiona

Izabela Podlaska

Karta Świat

Aura roku: XXI Świat

Bądź dobrej myśli i zabierz się za trudne sprawy. W tym roku zakończysz pewną trudną sprawę, uporasz się z problemem, jaki ciągnie się od pewnego czasu i osiągniesz sukces w sądzie lub sprawach zawodowych. Staniesz się specjalistą w jakiejś dziedzinie, ludzie zaczną cię szanować i liczyć się z twoim zdaniem. To dobry rok na naukę, ukończenie kursów dokształcających, poszerzenie swojej wiedzy o świecie i ludziach. Karta Świat przynosi też szczęście w podróży.

Karta Księżyc

Szansa roku: XVIII Księżyc

Będziesz tęsknić za zabawą i miłością. Staniesz się romantyczny, ale nie naiwny. Najpierw uporasz się z obowiązkami, a dopiero potem zajmiesz się rozrywką i prywatnymi sprawami. Wyciągniesz wnioski ze starych błędów i dzięki temu unikniesz przykrości. Dla samotnych szansa na prawdziwe uczucie! Otwórz się na pozytywne emocje.

Karta Rydwan

Przestroga roku: VII Rydwan

Dawne konflikty i zwykłe ludzkie urazy mogą ujawnić się w najmniej spodziewanym momencie. Nie odgrywaj się na osobach, które są słabsze lub mniej zdolne od ciebie. Szanuj ludzkie uczucia, bo sam możesz kiedyś potrzebować pomocy. Unikaj plotek, bo przez nie możesz stracić reputację lub wieloletnią przyjaźń.

Styczeń: IV Cesarz

Użyj swojego autorytetu i doświadczenia, żeby załatwić trudną i skomplikowaną sprawę zawodową. Poradź się specjalisty.

Luty: X Koło Fortuny

Przygotuj się na zmiany planów i nagłe zwroty akcji. W pracy nie spóźniaj się, bo ominie cię wiele ważnych spraw i decyzji.

Marzec: XX Sąd

Nadrób zaległości, zapłać zaległe rachunki, zaplanuj budżet rodzinny i domowy na najbliższe miesiące.

Kwiecień: II Kapłanka

Nie szukaj wymówek, pokonaj lenistwo i zabierz się za swoje zdrowiem i kondycją. Pewna osoba da ci wsparcie w trudnej zawodowej sprawie.

Maj: XXI Świat

Zaplanuj wiosenne podróże i wizyty. Zainwestuj w swoje hobby, napisz maila lub list do osoby, która mieszka daleko.

Czerwiec: XIX Słońce

Czeka cię ambitne wyzwanie. Odczujesz poprawę zdrowia, warto zacząć regularnie ćwiczyć dla poprawy kondycji.

Lipiec: XIV Umiarkowanie

Ostrożnie wypowiadaj swoje opinie, nie narzucaj innym swojego zdania, bo w tym miesiącu możesz narobić sobie wrogów zbyt radykalnymi wypowiedziami.

Sierpień: VI Kochankowie

Spotykaj się ze znajomymi, znajdź czas dla siebie i partnera. Ktoś może przekazać ci plotki o twoim związku, ale nie przejmuj się nimi za bardzo.

Wrzesień: XVIII Księżyc

Ktoś zaskoczy cię swoimi emocjami i zmiennym nastrojem. Na nowe i ambitne zadania nie będziesz miał w tym miesiącu ani czasu, ani ochoty.

Październik: VII Rydwan

Krótka podróż lub wizyta mężczyzny popchnie twoje sprawy do przodu. Nie daj się ubiec konkurencji ani w pracy, ani w miłości.

Listopad: IX Pustelnik

Aby zdobyć potrzebne ci w pracy informacje, będziesz się musiał trochę natrudzić. Starsza osoba podzieli się z tobą swoim doświadczeniem.

Grudzień: III Cesarzowa

Ktoś będzie chciał odebrać ci należne pochwały lub nagrody. Nie daj się zapędzić w kozi róg. W Święta odpoczniesz i zapomnisz o kłopotach.

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer