Horoskopy dla Wodnika

Wróżba z Tarota na rok 2019 dla Wodnika

Izabela Podlaska

Karta Świat

Aura roku: XXI Świat

Bądź dobrej myśli i zabierz się za trudne sprawy. Możesz liczyć na udane spotkanie z ważną osobą lub kimś, od kogo zależy powodzenie naszych spraw. W miłości i związkach z ludźmi nadejdą dobre chwile. Poczujesz, że wreszcie jesteś na właściwej drodze! Samotni spotkają kogoś, kto bardzo im się spodoba. Karta Świat przynosi też szczęście w podróży. Kontroluj swoje wydatki. Zapragniesz czegoś, co jest za drogie i trudno będzie powstrzymać cię przed zakupami. W pracy karta radzi przyjąć taktykę małych kroków. Zbyt wielki rozmach w działaniu może przynieść trudności.

Karta Słońce

Szansa roku: XIX Słońce

W tym roku pojawi się korzystna okazja. Nie wahaj się, ani nie zastanawiaj zbyt długo, bo druga taka sama może się już nie pojawić. W pierwszej połowie roku otrzymasz dobrą wiadomość, która upewni cię, że jesteś na dobrej drodze. Przelotny romans lub znajomość, która dotychczas nie wydawała się ważna, może przekształcić się w trwały i udany związek.

Karta Umiarkowanie

Przestroga roku: XIV Umiarkowanie

Przez lekkomyślność, spóźnienie lub zapominalstwo możesz zaprzepaścić ważną sprawę. Nie uciekaj od swoich obowiązków i pamiętaj o obietnicach, jakie kiedyś złożyłeś. Nie możesz teraz liczyć na wyrozumiałość osób, które oceniają twoje zachowanie. Dobry plan działania i odrobina wytrwałości sprawią, że rok będzie udany.

Styczeń: VI Kochankowie

Mogą powrócić do ciebie wspomnienia byłych miłości i związków. Zastanów się jednak, czy warto odnawiać stare znajomości. Twój obecny związek może na tym bardzo ucierpieć.

Luty: XV Diabeł

Aura sprzyja zdobywaniu popularności. Nie opuścisz żadnego karnawałowego przyjęcia i przekonasz kogoś ważnego, że w twoje pomysły warto zainwestować.

Marzec: I Mag

Twoja wiedza i umiejętności przydadzą się w rozwiązaniu trudnej sprawy rodzinnej. W miłości masz szansę nawiązać bardzo namiętny flirt, a nawet romans.

Kwiecień: IV Cesarz

W pracy może pojawić się rywal, który sprowokuje dyskusję na temat twoich poglądów. Nie bagatelizuj tego wydarzenia i szybko podejmij odpowiednie kroki.

Maj: XI Siła

Zrób porządki, wykorzystaj wolne chwile do uporządkowania papierów, ubrań w szafie i do wyrzucenia niepotrzebnych rzeczy z domu.

Czerwiec: VIII Sprawiedliwość

Nie oceniaj kogoś po pozorach. Porozmawiaj, poznaj argumenty obu stron, zanim opowiesz się po którejś stronie konfliktu. Szybko znajdziesz rozwiązanie trudnej sprawy.

Lipiec: XVIII Księżyc

Powinieneś się skoncentrować, bo będziesz żyć w świecie wspomnień i marzeń. Aura nie sprzyja poważnym i trudnym sprawom.

Sierpień: XVII Gwiazda

Uwierz w swoją atrakcyjność i erotyczny wdzięk, zwróć uwagę na ubiór i dodatki. Miesiąc sprzyja niewinnym flirtom i romansom.

Wrzesień: XIV Umiarkowanie

Chętnie zapomnisz o starych nieporozumieniach i konfliktach. Podczas zakupów nie przejmuj się radami sprzedawców, bo możesz kupić wiele niepotrzebnych rzeczy.

Październik: XIX Słońce

Zostaniesz zaproszony do udziału w niezwykłym przedsięwzięciu. Nie odmawiaj, drugi raz taka okazja może się nie powtórzyć.

Listopad: XXI Świat

Przekonasz się, że jesteś o wiele więcej wart, niż sam przypuszczasz. Powiadom wszystkich o swoim sukcesie. Stań do konkursu, zagraj w totka, wypróbuj swoje szczęście.

Grudzień: XX Sąd

Spodziewaj się dobrych wiadomości, które zmienią bieg twojej kariery lub pomogą ci w uzyskaniu większych pieniędzy na codzienne wydatki.

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer