Horoskopy dla Byka

Wróżba z Tarota na rok 2023 dla Byka

Izabela Podlaska

Karta Mag

Aura roku: I Mag

Rok 2023 postawi przed tobą wiele nowych wyzwań. Warto być aktywnym, szukać nowych informacji, orientować się w modzie i nowych trendach, a na pewno nie zostaniesz w tyle. Karta Mag wskazuje, że dużą rolę odegrają w tym roku osoby przedsiębiorcze, aktywne i zdecydowane na wszystko. Nie oglądaj się w przeszłość, zadbaj o aktywny wypoczynek i nie bój się postawić wszystkiego na jedną kartę. W razie problemów załatwiaj sprawy osobiście. Radź się specjalistów, zasięgaj porad u prawnika, wezwij fachowca do cieknącego kranu, a szybko pozbędziesz się kłopotów.

Karta Koło Fortuny

Szansa roku: X Koło Fortuny

Przed tobą wiele nowych szans, rok 2023 przyniesie ci możliwość wykazania się na wielu polach. Nie siedź cicho, warto zaznaczyć swoją obecność, mówić głośno swoje uwagi i opowiadać o planach, bo los będzie nam sprzyjał. Dzięki nagłym zmianom znajdziesz się w miejscu, które umożliwi ci wspięcie się wyżej. Pamiętaj jednak, że nie wszystko od ciebie zależy i warto poczekać na ten odpowiedni moment do działania. Warto zagrać w totka, wziąć udział w konkursie, zgłosić swoją kandydaturę na ważne stanowisko, ubiegać się o dofinansowanie.

Karta Wieża

Przestroga na rok: XVI Wieża

Wokół ciebie będzie dużo się działo, ale możesz też zostać wciągnięty w chaotyczne działania, które pochłoną twoją uwagę i oddalą cię od realizacji konkretnych planów. Unikaj ludzi, którzy wprowadzają zamęt w twoje życie, bo nie pomożesz im teraz, a tylko zaszkodzisz sobie samemu. Sprawy dotyczące zarządzania domem trzeba będzie pilnie załatwić. Ostrożnie obchodź się ze sprzętem elektronicznym oddaj na przegląd samochód lub rower, bo nie warto ryzykować i korzystać z niesprawnych urządzeń.

Styczeń

VIII Siła: Początek roku to dobry moment, aby zabrać się za poprawę kondycji, zacząć zdrowiej się odżywiać, ćwiczyć swój charakter i siłę woli.

Luty

VI Kochankowie: Szczęście się do ciebie uśmiechnie w miłości. Karnawał sprzyja randkom i flirtom. Warto też podpisywać ważne umowy.

Marzec

XIV Umiarkowanie: Nie rezygnuj ze swoich planów, bo możesz zyskać od ludzi wiele pomocy i wsparcia. Miesiąc sprzyja spotkaniom z przyjaciółmi i rodziną.

Kwiecień

V Papież: Zdobędziesz informacje, na których od dawna ci zależało. Wykorzystaj je szybko. Nie pozwól się nikomu oszukać w interesach czy sprawach zawodowych.

Maj

XIX Słońce: Wesołe spotkania i nowe znajomości pozwolą ci zapomnieć o miłosnych problemach. Porozmawiaj szczerze z partnerem o swoich wątpliwościach.

Czerwiec

XVII Gwiazda: Podróże i wielkie zakupy będą wspaniałą okazją do zawarcia interesujących znajomości. Miesiąc sprzyja nauce i odkrywaniu nowych zainteresowań.

Lipiec

XI Siła: Zmiany, jakie uda ci się teraz wprowadzić w życie, okażą się prawdziwym początkiem drogi do sukcesu. Twoje odkrywcze pomysły zostaną wreszcie docenione.

Sierpień

XVIII Księżyc: Masz szansę zyskać nową miłość lub przeżyć namiętną przygodę. Niewinny romans sprawi, że zapomnisz o swoich zobowiązaniach wobec partnera czy bliskich.

Wrzesień

IV Cesarz: Wyjaśnisz zagadki i tajemnice, które od dawna nie dawały ci spokoju. Użyj swojego autorytetu i zdecydowanie walcz o swoje.

Październik

IX Pustelnik: Zajmij się elektroniką, informatyką, edukacją i handlem. Te dziedziny przyniosą ci dodatkowe dochody!

Listopad

V Papież: Nie leniuchuj, uwierzy w swoje siły. Aura sprzyja mądrym decyzjom zawodowym i finansowym, jednak nie bądź chciwy lub małostkowy.

Grudzień

XX Sąd: Możesz poczuć się osłabiony i przepracowany. Przed świętami wszystko będzie na twojej głowie. Zrób dobry plan pracy i poproś bliskich o pomoc.

Nowo?ci wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebną interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer