Horoskopy dla Bliźniąt

Wróżba z Tarota na rok 2023 dla Bliźniąt

Izabela Podlaska

Karta Sąd

Aura roku: XX Sąd

W 2023 roku czeka cię wiele rodzinnych spotkań i załatwianie domowych spraw. Warto się sprężyć, żeby wszystko przebiegła bez zarzutów. Sąd zapowiada wiele ciekawych i ważnych wiadomości, które wyjaśnią twoje wątpliwości i pozwolą nam załatwić trudne i skomplikowane sprawy. Pewne stare sprawy mogą teraz powrócić i domagać się rozwiązania. W sprawach zawodowych więcej skorzystasz, jeśli będziesz pracować w zespole. W sprawach miłosnych dużo niespodzianek! Partner może zaproponować ci spotkanie z rodziną, a pary starające się o dziecko mogą spodziewać się dobrych nowin.

Karta Pustelnik

Szansa roku: IX Pustelnik

Spotkasz na swojej drodze kogoś, kto pokaże ci świat z zupełnie innej strony. Pustelnik to karta mądrości, wiedzy i roztropności, dlatego masz szansę postąpić mądrze, ale nie spiesz się z podejmowaniem ostatecznych decyzji. Pustelnik to również karta czasu i wytrwałości. Podpowiada nam, że sukces będzie w zasięgu ręki, jeśli mądrze wszystko rozegrasz i nie będziesz się za bardzo spieszyć. Wytrwali odbiorą swoją nagrodę i będą spać spokojnie.

Karta Słońce

Przestroga na rok: XIX Słońce

W 2023 roku poczujesz wiosnę w sercu i zapragniesz zrobić coś ryzykownego i spontanicznego. Uważaj jednak, bo konsekwencje nieprzemyślanych kroków mogą być dla ciebie bardzo nieprzyjemne. Słońce ostrzega przed pośpiechem, rywalizacją i chwaleniem się na prawo i lewo niezasłużonymi osiągnięciami. Osiągniesz o wiele więcej skromnością, taktem i dyplomacją. Karta ostrzega przed pożarami i przegrzaniem organizmu. Warto sprawdzić przed każdym wyjściem z domu, czy wyłączyłeś kuchenkę i żelazko.

Styczeń

VII Rydwan: Ktoś zmobilizuje cię do działania i styczeń okaże się bardzo gorący, a ty bardzo aktywny. Nie daj się ubiec konkurencji.

Luty

XII Wisielec: Spokojnie podchodź do wszystkich opóźnień, nie wpłyniesz na nie, a nerwy są niepotrzebne. Twoje zdrowie jest najważniejsze. Odpocznij i skorzystaj z zimowego urlopu.

Marzec

VIII Sprawiedliwość: Przed tobą zmiany. Nie denerwuj się, jeśli ktoś się spóźni, a ważne sprawy zajmą więcej czasu. Negocjuj, a uda ci się postawić na swoim.

Kwiecień

0 Głupiec: Będziesz co chwila zmieniać poglądy i plany. Twoje opinie mogą być bardzo kontrowersyjne. Uważaj, bo możesz kogoś skrzywdzić zbyt ostrym słowem.

Maj

XIV Umiarkowanie: Ważne sprawy załatwisz dzięki uprzejmości i pomocy znajomych. Zawarte nowe znajomości okażą się bardzo inspirujące.

Czerwiec

III Cesarzowa: Podejmij miłosne ryzyko. Śmiałe zachowanie przyciągnie do ciebie wielu wielbicieli. Zapomnij o starych związkach i układach, szkoda na nie energii.

Lipiec

XV Diabeł: Nie ukryjesz się przed znajomymi. Pozwól sobie na odrobinę rozrywki. Broń swojego zdania i pokaż się w pracy z jak najlepszej strony.

Sierpień

XVII Gwiazda: Będziesz wesoły, towarzyski i bardziej niż zwykle swobodny. Szczęście ci sprzyja. Warto załatwiać ważne sprawy, zwracać się o wsparcie czy pomoc.

Wrzesień

XIV Umiarkowanie: Nie wikłaj się w konflikty, nie stawaj pomiędzy zwaśnionymi sprawami, bo sam możesz się stać ofiarą ataków. Zrób badania kontrolne.

Październik

VII Rydwan: Dasz sobie radę z trudnymi problemami. Warto wyjaśniać nieporozumienia i spory. Możliwe bardzo korzystne propozycje zawodowe.

Listopad

I Mag: Będziesz energiczny, towarzyski i dociekliwy. Nie wyciągaj pochopnych wniosków z usłyszanych ploteczek i sekretów.

Grudzień

X Koło Fortuny: Będziesz odważny i przedsiębiorczy. Nie bój się niekonwencjonalnych rozwiązań. Warto słuchać młodszych i nie przejmować się przesądami.

Nowo?ci wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebną interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer