Horoskopy dla Panny

Wróżba z Tarota na rok 2023 dla Panny

Izabela Podlaska

Karta Mag

Aura roku: I Mag

Bądź przygotowany na nowe wyzwania, uwierz w siebie i porzuć kompleksy. Zadbaj o swoje interesy i szukaj szczęścia w miłości. Bądź pewny siebie i przejdź od razu do działania, a 2023 okaże się jednym z najbardziej produktywnych i owocnych momentów w ciągu ostatnich lat. Będziesz ambitny i wyjdzie ci to na dobre. Teraz jest dobry czas, aby upomnieć się o swoje prawa, stanąć do rywalizacji, zainwestować w nowe hobby lub postarać się o nową, lepszą pracę. Szans na poprawienie swojej sytuacji materialnej będzie wiele. Nie ryzykuj tylko zbyt dużej gotówki w grach losowych, bo możesz niestety wszystko stracić. Odczujesz też poprawę w sprawach zdrowotnych. Warto zaczynać nową dietę i odchudzanie.

Karta Słońce

Szansa roku: XIX Słońce

Nie poddawaj się i walcz o swoje. Teraz jest najlepszy czas, aby zwyciężyć. Optymizm i entuzjazm sprawią, że wiele osób z twojego otoczenia bez wahania zwróci się do ciebie o pomoc lub radę. Samotni mają szansę poznać kogoś interesującego, a osoby w stałym związku znajdą więcej czasu dla partnera. Zadbaj o sprawy dalszych krewnych, twoja pomoc może okazać się kluczowa. Warto zapisać się na kurs dokształcający lub dowiedzieć się czegoś więcej o sprawie, którą się zajmujesz, żeby nie popełnić błędu.

Karta Sąd

Przestroga na rok: XX Sąd

Nie lekceważ wrogów i dbaj o przyjaciół. Postaraj się, aby ważne wiadomości i plotki szybko do ciebie docierały. W ten sposób unikniesz niespodzianek i będziesz wiedział, jak właściwie zachować się w nowej sytuacji. Nie wierz we wszystko, co usłyszysz w tym roku. Ktoś będzie próbował zamydlić ci oczy lub zrobić wrażenie mimo braku podstaw. Bądź szczery z ludźmi, szczególnie bliskimi, bo zatajanie prawdy może doprowadzić do przykrych konsekwencji.

Styczeń

VII Rydwan: Będziesz bardzo aktywny i trudno ci będzie siedzieć z założonymi rękami. Szef doceni twoją inicjatywę i przedsiębiorczość.

Luty

VIII Sprawiedliwość: Bądź obiektywny, nabierz dystansu do codziennych spraw i problemów, a szybko znajdziesz rozwiązanie trudnej sprawy.

Marzec

I Mag: Masz dobrą rękę do spraw finansowych. Jeśli ubiegasz się o kredyt lub pożyczkę, będziesz wiarygodny dla banku.

Kwiecień

XIX Słońce: Będziesz musiał sam podjąć decyzję dotyczącą spraw rodziny lub partnera. Bądź zdecydowany i szybki, a wszyscy będą ci wdzięczni.

Maj

VI Kochankowie: Nie siedź sam w domu w długi weekend, zorganizuj zabawę dla znajomych lub wyjedź gdzieś choćby na jeden dzień.

Czerwiec

II Kapłanka: Bądź obiektywny, nie daj się wciągnąć w rodzinne dyskusje czy kłótnie, bo źle na tym wyjdziesz.

Lipiec

XV Diabeł: Nie zaczynaj nowych spraw i nie angażuj się w nowe znajomości, jeśli obiecałeś komuś pomoc lub zobowiązałeś się do wykonania pracy w terminie.

Sierpień

XIV Umiarkowanie: Zdobędziesz doświadczenie w trudnej sztuce negocjacji. Dzięki temu dogadasz się z każdy i nawet od wroga uzyskasz to, na czym ci zależy.

Wrzesień

V Papież: Trzymaj się swoich zasad, nie rób wyjątków i nie daj się namówić na zrobienie rzeczy, które nie są zgodne z twoim systemem wartości.

Październik

III Cesarzowa: Sprawdź swoje kulinarne talenty. Naucz się wreszcie gotować lub wypróbuj nowy, egzotyczny przepis z kuchni świata.

Listopad

XIX Słońce: Pojawi się miłosny rywal lub będziesz musiał wykazać się przed znajomymi lub ukochaną osobą. Na szczęście jesteś skazany na sukces.

Grudzień

XIV Umiarkowanie: Będziesz bardzo twórczy i pomysłowy. Wykorzystaj swoje ukryte atuty i umiejętności, a szef wreszcie powierzy ci ważne zadanie.

Nowo?ci wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebną interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer