Horoskopy dla Wagi

Wróżba z Tarota na rok 2023 dla Wagi

Izabela Podlaska

Karta Rydwan

Aura roku: VII Rydwan

W 2023 roku czeka cię wiele ekscytujących zadań. Będziesz ambitny, zdecydowany i zaangażowany w wiele nowych spraw. Ktoś spowoduje, że zaczniesz o siebie bardziej dbać, ruszać się, uprawiać sport i spacerować. Oby tej motywacji starczyło ci na cały rok! Podczas urlopu przeżyjesz niezapomniane przygody. Warto wybrać aktywny wypoczynek, w ten sposób lepiej skorzystasz z wakacji i nabierzesz sił. Osoby szukające pracy mają w tym roku szansę na ciekawe propozycje. Wykaż się pomysłowością, dostosuj się do sytuacji, weź za kogoś zastępstwo czy dorywczą pracę, a szybko może się okazać, że to jest właśnie ta szansa, na którą od dawna czekasz.

Karta Kochankowie

Szansa roku: VI Kochankowie

Wiele nowych osób pojawi się na twojej drodze. Dzięki nim nie tylko będziesz miał dobry humor, więcej rozrywek i okazję do wejścia w nowe towarzystwo. Jeśli jesteś samotny, rozglądaj się dookoła i przyjmij zaproszenia na sąsiedzkie spotkania i weekendowe wyprawy ze znajomymi, bo w twoim otoczeniu znajdzie się ktoś, z kim będziesz mógł stworzyć związek. Pewne negocjacje, które prowadzisz od dawna, mają szansę zakończyć się sukcesem. Nie zwlekaj, znajdź korzyści dla obu stron, a podpiszesz intratną umowę, dostaniesz dobrą pracę lub załagodzisz niekorzystny dla wszystkich spór.

Karta Sprawiedliwość

Przestroga na rok: IX Sprawiedliwość

Nie bagatelizuj wezwań do urzędu skarbowego czy z gminy. Wyjaśnij szybko niejasności w dokumentach i osobiście rozmawiaj z urzędnikami, a szybko pozbędziesz się problemu. Uporządkuj dokumenty, zapłać zaległe faktury, aby twojego budżetu nie obciążyły odsetki czy kary. Twoja pozycja może się zachwiać, jeśli nie będziesz postępował zgodnie z obowiązującymi regułami i prawem. Nie dyskutuj z kimś, kto ma więcej władzy i kompetencji od ciebie. Plotki i niedomówienia mogą pogorszyć twoje relacje z pewną ważną dla ciebie osobą, dlatego uważaj na słowa.

Styczeń

XXI Świat: Podróż lub długo odkładana wizyta wreszcie dojdą do skutku. Nie przekładaj ważnej miłosnej rozmowy, bo musicie sobie wiele wyjaśnić.

Luty

VI Kochankowie: Nawiążesz nową, ciekawą znajomość w podróży lub na przyjęciu u znajomych. Daj sobie szansę na miłość i szczęście.

Marzec

XVIII Księżyc: Nie obrażaj się z byle powodu, bo inni wezmą to za słabość i w pracy czy sprawach finansowych nie dostaniesz tego, na czym ci zależy.

Kwiecień

XV Diabeł: Nie ufaj osobom, które podsuwają ci łatwe rozwiązania, bo możesz wplątać się w trudną relację, a nawet popaść w zależność od fałszywego mistrza. Nie unikaj rodzinnych spotkań, wypełnij prośbyrodziny i znajomych.

Maj

XI Siła: Pokonasz lenistwo i zakończysz wreszcie sprawy, które ciągną się za tobą od dawna. Najdziesz spokój i czas na odpoczynek.

Czerwiec

IV Cesarz: Bądź niezależny i nie wchodź w podejrzane układy, spółki czy przedsięwzięcia. Więcej zyskasz działając w pojedynkę.

Lipiec

VIII Sprawiedliwość: Pewna urzędowa lub oficjalna sprawa będzie wymagać szybkiej reakcji i szczegółowych wyjaśnień. Nie zwlekaj z działaniem.

Sierpień

I Mag: Zyskasz o wiele więcej, niż myślisz, dzięki pewności siebie i dobrej autoprezentacji. Chwal się głośno tym, co osiągnąłeś.

Wrzesień

IX Pustelnik: Pod wpływem natłoku obowiązków możesz zwątpić w swoje siły, a nawet w swoje kompetencje. Możesz nawet przeżyć mały duchowy kryzys, na szczęście bliscy będą przy tobie.

Październik

III Cesarzowa: Bądź hojny i pomóż tym, którzy cię o to proszą. Twoja rada lub pomoc sprawi, że komuś będzie lepiej, a ty zyskasz sojusznika lub przyjaciela.

Listopad

XIV Umiarkowanie: Dopasuj się do okoliczności i nie przejmuj się radami, jakich udzieli ci trochę zazdrosny przyjaciel. Znajdziesz nowe interesujące hobby.

Grudzień

II Kapłanka: Bądź wierny swoim zasadom, postępuj tak, aby być zawsze w porządku. Nie ulegnij pokusie łatwego zarobku lub niewinnego kłamstwa.

Nowo?ci wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebną interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer