Horoskopy dla Wodnika

Wróżba z Tarota na rok 2023 dla Wodnika

Izabela Podlaska

Karta Cesarz

Aura roku: IV Cesarz

Postaw w tym roku na promocję siebie i swoich umiejętności. Karta Cesarz podpowiada, że masz szansę przebić się do szefa, zaprezentować swoje pomysły i dużo na tym zyskać. Nie zdradzaj swoich sekretów, ukrywaj niedociągnięcia i braki, a uda ci się wdrożyć w życie ambitne plany. Karta sprzyja naprawie sprzętu, rowerów, oddaniu samochodu na szybki przegląd i zadbaniu o stan otoczenia, w którym na co dzień przebywasz. W życiu uczuciowym karta przynosi okazję do poznania kogoś o wielkich ambicjach. Osobom samotnym zwiastuje początek obiecującego romansu z kimś z pracy lub z osobą poznaną w podróży.

Karta Siła

Szansa roku: VIII Siła

Na twojej drodze pojawi się dużo pokus, z którymi będziesz musiał walczyć. Weź się w garść, bo karta Siła daje nadzieję, że wszystkie je w tym roku pokonasz, co wpłynie pozytywnie na twoje zdrowie i samopoczucie. Jeśli zrobisz odpowiedni plan treningowy, zaplanujesz zmianę diety na zdrowszą czy spróbujesz bardziej efektywnie zarządzać swoim czasem, sukces jest w twoim zasięgu. Siła daje nadzieję osobom, które przechodzą kuracje zdrowotną lub poddają się rehabilitacji. Twój organizm będzie szybko wracał do zdrowia.

Karta Sąd Ostateczny

Przestroga na rok: XX Sąd Ostateczny

Nie zaniedbuj rodzinnych spraw, nie odwołuj spotkań z krewnymi i pamiętaj o wspólnym niedzielnym obiedzie. Sąd Ostateczny przestrzega przed zbyt lekkim traktowaniem obowiązków wobec bliskich. Ktoś potrzebuje twojej pomocy, ale ty tego nie widzisz. Poświęć więcej czasu rodzinie, a zapobiegniesz konfliktom i problemom. Jeśli wybierasz się w podróż, wykup ubezpieczenie. Jeśli jesteś w związku, wykasuj z telefonu numer do byłego partnera, bo będzie cię kusić, aby do niego zadzwonić, a to może spowodować problemy.

Styczeń

VI Kochankowie: Wystarczy ci czasu na wszystko, choć rodzinne obowiązki mogą trochę ucierpieć. Karta zapowiada pogodzenie z kimś, kto ostatnio nie życzył ci dobrze.

Luty

XXII Głupiec: Nie bój się pytać o radę, zasięgać drugiej opinii, prosić o pomoc. Podejmuj rozważnie i na spokojnie życiowe decyzje, a nie popełnisz błędu.

Marzec

XIV Umiarkowanie: Nie udawaj kogoś innego, niż w rzeczywistości jesteś ani w pracy, ani w miłości. Bądź skromny i dbaj o swoje słowa, a ktoś cię zauważy i doceni.

Kwiecień

II Kapłanka: Otoczą cię przyjaźni ludzie, dla których twój los okaże się ważny. Skorzystaj z ich rad i podpowiedzi, nie obawiaj się przyznać do błędów.

Maj

VIII Siła: Nie walcz w tym miesiącu z przeciwnikami silniejszymi od siebie, a raczej zajmij się układaniem tajnych planów i sojuszy.

Czerwiec

0 Głupiec: W sprawach zawodowych pojawi się propozycja lub okazja, na jaką czekałeś. Szansa ta dotyczyć będzie zupełnie nowego pola działania.

Lipiec

VII Rydwan: Czeka cię propozycja wyjazdu, współpracy lub nawiązania ciekawej znajomości. Będziesz ruchliwy, wesoły i towarzyski.

Sierpień

III Cesarzowa: Zakochani mogą liczyć na sympatyczne prezenty i romantyczne deklaracje. Nie przekładaj w nieskończoność randki czy towarzyskiego spotkania.

Wrzesień

XIX Słońce: Podejmiesz słuszną decyzję, a w przypadku konfliktu opowiesz się po zwycięskiej stronie. Będziesz szybki, sprawiedliwy i bardzo spostrzegawczy.

Październik

I Mag: W sprawach zawodowych karta zapowiada propozycję, która może przynieść gotówkę, ale wymagać to będzie od ciebie ciężkiej pracy i akceptacji twardych warunków.

Listopad

V Papież: Czyjeś przykre słowa zabolą cię bardziej, niż przypuszczasz. Nie martw się tym i dalej rób to, co w głębi serca uważasz za słuszne.

Grudzień

IV Cesarz: W pracy może pojawić się rywal, który sprowokuje dyskusję na temat twoich poglądów. Nie bagatelizuj tego wydarzenia i szybko podejmij odpowiednie kroki.

Nowo?ci wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebną interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer