Horoskopy dla Panny

Wróżba z Tarota na rok 2024 dla Panny

Izabela Podlaska

Karta Świat

Aura roku: XXI Świat

Warto w tym roku zastanowić się, na czym ci najbardziej zależy: na rodzinie, dzieciach, pracy czy może podróży dookoła świata? Karta Świat wskazuje, że sukces leży w twoim zasięgu, ale musisz wykonać jeszcze jeden wysiłek, aby go osiągnąć. Rok sprzyja dalekim podróżom, otrzymywaniu zasłużonych nagród i otwarciu się na to, co nowe i inne. To dobry czas na zawieranie nowych znajomości, snucie planów na egzotyczne wyjazdy lub planowanie idealnego urlopu. Trzymaj się swoich zasad, a nic nie wytrąci cię z równowagi. Obowiązków będzie więcej, ale opłaci ci się pracować po godzinach. Zapracujesz na szacunek innych. W sprawach uczuciowych warto się starać, dla samotnych szansa na niecodziennych romans.

Karta Kochankowie

Szansa roku: VI Kochankowie

Ktoś bardzo ci sprzyja, uwierz w swoje szczęście, bo skończyły się trudne chwile. Karta Kochankowie wskazuje, że zdobędziesz pracę, znajdziesz wspólnika, spotkasz osobę, która stanie ci się autentycznie bliska. Zawieraj umowy, spotykaj się z ludźmi, korzystaj z kontaktów, które nawiązałeś w przeszłości, a osiągniesz więcej, niż zamierzałeś. Praca w grupie przyniesie ci więcej zysków niż samotne zmagania. Ktoś w twoim otoczeniu jest ci bardzo życzliwy. Zastanów się dobrze, zanim kogoś niesprawiedliwie ocenisz. Odpocznij i nadrób braki w wykształceniu.

Karta Mag

Przestroga roku: I Mag

Nie wierz we wszystko, co usłyszysz w tym roku. Ktoś będzie próbował zamydlić ci oczy lub zrobić wrażenie mimo braku podstaw. Bądź szczery z ludźmi, szczególnie bliskimi, bo zatajanie prawdy może doprowadzić do przykrych konsekwencji. Nie rób wszystkiego na ostatnią chwilę, a rok będzie spokojny i udany. Trzymaj się planu i nie unikaj obowiązków, a pokonasz trudności. Warto zapisać się na kurs dokształcający lub dowiedzieć się czegoś więcej o sprawie, którą się zajmujesz, żeby nie popełnić błędu. Korzystaj z pomocy kogoś, kto wie więcej od ciebie. Nie obawiaj się, że inni przejrzą twoje plany. W finansach poprawa dzięki zapobiegliwości i sprytowi.

Styczeń

0 Głupiec: Ktoś cię zaskoczy, coś nowego się wydarzy w twoim otoczeniu, co zainspiruje cię do zmian, a nawet popchnie cię na nową drogę życia.

Luty

II Kapłanka: Zwolnij, odpocznij i nadrób zaległości w lekturach. Spotkasz mądrą osobę, która doradzi ci w trudnej sprawie.

Marzec

VII Rydwan: Bądź aktywny i nawet na urlopie zabiegaj o swoje zawodowe czy finanse powodzenie. Zrób przegląd samochodu czy roweru.

Kwiecień

XXI Świat: Daleka wyprawa zmieni twoje podejście do życia. Warto sikę uczyć od mądrzejszych i bardziej doświadczonych.

Maj

XV Diabeł: Dopadnie cię wiosenne lenistwo, trudno ci będzie zabrać się za obowiązki i trudne nudne sprawy. Możliwy flirt, a nawet romans.

Czerwiec

VIII Siła: Czas zacząć dbać o zdrowie i kondycję. Uda się skutecznie przeprowadzić dietę cud i wzmocnić organizm ćwiczeniami.

Lipiec

I Mag: Będziesz się podobać i zwracać uwagę nieznajomych. Masz dużą siłę przebicia, wykorzystaj swoje atuty.

Sierpień

III Cesarzowa: Nie żałuj sobie na przyjemności i rozrywki. Żyje się raz, a ty właśnie teraz zasługujesz na to, co najlepsze.

Wrzesień

V Papież: Trzymaj się swoich zasad, nie ulegnij pokusie pójścia na skróty i załatwienia trudnej sprawy po cichu.

Październik

X Koło Fortuny: Twój los się odmieni na lepsze, jeśli wykorzystasz okazję, która nagle pojawi się na horyzoncie. Graj w totka, masz szansę wygrać.

Listopad

XVI Wieża: Nie zawahaj się podjąć ryzykownej decyzji, teraz znajdziesz siłę, aby pokonać strach. Walcz o siebie, teraz masz na to najwięcej determinacji i okazji.

Grudzień

IV Cesarz: Będziesz musiał więcej czasu poświęcić na pracę i obowiązki, ale szybko okaże się, że dajesz radę i nie potrzebujesz niczyjej pomocy.

Nowo?ci wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebną interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer