Horoskopy dla Wagi

Wróżba z Tarota na rok 2024 dla Wagi

Izabela Podlaska

Karta Gwiazda

Aura roku: XVII Gwiazda

Rok 2024 upłynie ci pod opieką jednej z najbardziej pozytywnych i dobroczynnych kart w talii tarota. Gwiazda zapowiada, że ponad pracę i codzienne zabieganie powinieneś przekładać odpoczynek, relaks i realizację marzeń. W trudnościach pomogą ci osoby życzliwe i lepiej od ciebie poinformowane. Warto zawierać sojusze, dogadywać się z ludźmi, nie stawiać spraw na ostrzu noża. Bierz udział w konkursach, obstawia totolotka i ryzykuj mało, żeby zyskać dużo. Osoby samotne mają szansę spotkać bratnią duszę. Negocjuj, umawiaj się na spotkania, weź pod uwagę racje i argumenty partnera, wspólnika lub dziecka. Doceń to, że niektóre rzeczy robią za ciebie inni, a świat stanie się piękniejszy.

Karta Cesarzowa

Szansa roku: III Cesarzowa

Ludzie będą sobie bardziej przychylni, co warto wykorzystać. Zaufaj bliskim, zawierz intuicji, a wiele zyskasz zarówno w życiu osobistym, jak i zawodowym. Warto zająć się artystycznym hobby, szyć, robić na drutach, szydełkować. Dawaj prezenty od serca, zrobione przez siebie, a będą miały da obdarowanych wielką wartość. W sprawach finansowych spodziewaj się dobrych wiadomości. W pracy bądź pewny siebie i zaczynaj wiele nowych spraw. To dobry rok, aby pokazać szefowi, na co cię stać, kupić nowe sprzęty do domu lub wymarzony samochodów lub wyjechać w krótką podróż. Zdaj się na los, odbieraj wszystkie telefony, spotykaj się z ludźmi. Jeśli szukasz pracy, na pewno dostaniesz ciekawą propozycję. Masz szansę na awans i większe zarobki.

Karta Sprawiedliwość

Przestroga roku: VIII Sprawiedliwość

Bądź obiektywny, bo ktoś może ci zarzucić, że kogoś faworyzujesz lub naciągasz fakty. W sprawach finansowych czy urzędowych trzymaj się faktów i nie reaguj zbyt emocjonalnie, bo ktoś może cię źle zrozumieć. Warto szybko odbierać pisma z urzędu i wyjaśniać niejasności. Im szybciej, tym lepiej. W sprawach rodzinnych musisz rozsądzać spory i nie opowiadać się po żadnej ze stron. Na coś będziesz musiał dłużej czekać, nie denerwuj się więc, bo i tak nic nie możesz zrobić. Oszczędzaj siły, nie pracuj po godzinach.

Styczeń

VII Rydwan: Energia będzie cię rozpierać. Idź na siłownię, pobiegaj, wybieraj się na spacery. Załatwiaj więcej spraw na mieście lub w dalszej okolicy.

Luty

XVII Gwiazda: Wszystko będzie ci w tym miesiącu iść jak z płatka. Ludzie będą ci przychylni, a pewna osoba wreszcie zwróci na ciebie uwagę.

Marzec

III Cesarzowa: Zafunduj sobie prezent. Kup książkę lub grę, idź do kosmetyczki i fryzjera, zadbaj o siebie i swój komfort. Rodzina da sobie sama radę.

Kwiecień

XXI Świat: Otwórz się na ludzi i świat. W tym miesiącu możesz dowiedzieć się czegoś, co zmieni twoje spojrzenie na życie.

Maj

I Mag: Poznasz ciekawych ludzi, którzy pokażą ci pewne sprawy z nowej, lepszej perspektywy. W weekendy wybierz się do kina, muzeum lub na wycieczkę.

Czerwiec

V Papież: Bądź odpowiedzialny i licz się ze słowami. Ktoś rozliczy cię z obietnic, komuś będziesz musiał pomóc. W weekendy ciekawe spotkania.

Lipiec

XI Siła: Spodziewaj się wielu zadań, które wymagają sprytu i użycia siły przekonywania. W tym miesiącu będziesz mądrzejszy nawet do szefa.

Sierpień

VI Kochankowie: Twoje nastawienie do życia i codziennych obowiązków się zmieni. Zorganizuj przyjęcie, a spędzisz wspaniałe chwile.

Wrzesień

XIX Słońce: Nikt nie przeszkodzi w realizacji ambitnego zadania. Chwal się i używaj swoich atutów, aby wyszło na twoje. Zagraj w totka, może ci się poszczęścić.

Październik

X Koło Fortuny: Przypadkowe spotkanie lub zaskakująca propozycja zawodowa mogą odmienić twoje życie. Nie wahaj się, teraz albo nigdy!

Listopad

VIII Sprawiedliwość: Oddziel sprawy zawodowe od osobistych, inaczej będziesz miał problemy z jasnym przestrzeganiem zasad.

Grudzień

XIV Umiarkowanie: Dzięki dyskrecji i zdolnościom negocjacyjnym uda ci się rozwikłać rodzinny spór. W weekendy randki lub spotkania z przyjaciółmi poprawi ci humor.

Nowo?ci wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebną interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer