Horoskopy dla Strzelca

Wróżba z Tarota na rok 2024 dla Strzelca

Izabela Podlaska

Karta Mag

Aura roku: I Mag

Karta Mag wskazuje, że rok może być gorący w różnych dziedzinach życia. Będziesz bardzo niecierpliwy, a nawet nieostrożny. Stare obowiązki zaczną cię nużyć i zaczniesz rozglądać się za zupełnie nowym zajęciem. Postanowisz działać szybko i nie będziesz chciał słuchać niczyich rad. Weź jednak pod uwagę, że inni nie będą chcieli za tobą podążać i postanowią robić wszystko we własnym rytmie. Wpadniesz na dobre pomysły, ale ich realizacja wymagać będzie więcej czasu i pracy. W miłości karta wróży odwołanie spotkania lub zwłokę w realizacji niektórych wspólnych planów. Nie martw się tym jednak, bo już wiosną uda się nadrobić miłosne zaległości. W twoim związku wydarzy się coś ważnego w pierwszej połowie roku, nie przegap tego! Samotni mają szansę na wyjątkowe uczucie.

Karta Słońce

Szansa roku: XIX Słońce

Nie poddawaj się i walcz o swoje. Teraz jest najlepszy czas, aby zwyciężyć. Optymizm i entuzjazm sprawią, że wiele osób z naszego otoczenia bez wahania zwróci się do nas o pomoc lub radę. Nikt nie przeszkodzi w realizacji ambitnego zadania. Chwal się i używaj swoich atutów, aby wyszło na twoje. Zagraj w totka, może ci się poszczęścić. W tym roku możesz jednak poczuć, że potrzebujesz więcej czasu tylko dla siebie. Powiedz jasno natarczywym osobom, jakie masz wątpliwości. W ten sposób unikniesz zarzutów, że nie wywiązujesz się ze swoich obietnic. Twoje nastawienie do życia i codziennych obowiązków się zmieni. Zorganizuj przyjęcie, zacznij przyjmować gości, a spędzisz wspaniałe chwile.

Karta Sąd

Przestroga roku: XX Sąd

Nie lekceważ wrogów i dbaj o przyjaciół. Postaraj się, aby ważne wiadomości i plotki szybko do ciebie docierały. W ten sposób unikniesz niespodzianek i będziesz wiedział, jak właściwie zachować się w nowej sytuacji. Nie zostawiaj telefonu lub hasła do swojej poczty osobom, do których nie masz zaufania. Uważaj na złodziei i kieszonkowców w środkach komunikacji. Dzięki dyskrecji i zdolnościom negocjacyjnym uda ci się rozwikłać rodzinny spór. W weekendy randki lub spotkania z przyjaciółmi poprawi ci humor.

Styczeń

IV Cesarz: Będziesz poważnie traktował swoje sprawy i tego samego będziesz oczekiwał od innych. Nie rządź jednak innymi i nie pomagaj ludziom na siłę. W weekendy odpoczniesz.

Luty

VII Rydwan: W sprawach zawodowych lub finansowych uda ci się osiągnąć to, o co zabiegasz od jakiegoś czasu. Możliwy wyjazd lub dłuższa wycieczka.

Marzec

0 Głupiec: Nie przejmuj się krytyką i rób, na co masz ochotę. Poczujesz się wolny i zadowolony z życia. Nowa znajomość może być początkiem wartościowej przyjaźni.

Kwiecień

XVIII Księżyc: Będziesz zmienny w nastrojach, możesz poczuć się obrażony lub zbyt emocjonalnie zareagować na pewną wiadomość. Dobrze dogadasz się z dziećmi i młodszymi członkami rodziny.

Maj

V Papież: Ktoś wyciągnie do ciebie pomocną dłoń. Bądź szczery, a nic złego cię nie spotka. Realizuj pomysły na zdobycie dodatkowych pieniędzy. Ktoś ważny Cię poprze.

Czerwiec

VIII Siła: Musisz wykazać się siła woli i nie godzić się na to, co jest innym na rękę. Bądź nieustępliwy, a wszystko pójdzie po twojej myśli. Spaceruj, biegaj, pływaj, a poczujesz się jak nowo narodzony.

Lipiec

IX Pustelnik: Utnij niepotrzebne wydatki, zastanów się, czy nie kupujesz zbyt drogich produktów, które możesz zastąpić tańszymi.

Sierpień

II Kapłanka: Będziesz chciał wycofać się z aktywnego życia i zająć się swoim hobby czy po prostu odpocząć. Trzymaj jednak rękę na pulsie w sprawach domowych i zawodowych.

Wrzesień

XIX Słońce: Licz na łut szczęścia i pozytywne rozwiązanie twojego problemu. Kup kupon na loterii, bo masz szansę nagle się wzbogacić. W uczuciach pozytywne wydarzenia, dla samotnych szansa na miłość.

Październik

XIV Umiarkowanie: Odezwij się do przyjaciół, zorganizuj spotkanie po latach, dogaduj się z ludźmi, negocjuj, zbijaj ceny w dół. Odpocznij i nie pracuj za dużo.

Listopad

XIII Śmierć: Będzie nerwowo, ale mimo to postaraj się zakończyć stare sprawy i nie wracać do tego, co się niszczy psychicznie i fizycznie. Rzucaj nałogi, zaczynaj nową dietę.

Grudzień

I Mag: Będziesz gotów do nowych zadań, pokonasz konkurencję, szybko nauczysz się czego pożytecznego. W uczuciach miłe niespodzianki i dobre wiadomości.

Nowo?ci wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebną interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer