Horoskopy dla Koziorożca

Wróżba z Tarota na rok 2024 dla Koziorożca

Izabela Podlaska

Karta Umiarkowanie

Aura roku: XIV Umiarkowanie

W tym roku patronuje ci karta Umiarkowanie. Warto zatrzymać się w biegu, odpocząć i nabrać dystansu do wielu spraw. Zastanów się, co jest dla ciebie najważniejsze i od razu zacznij realizować to, co naprawdę się liczy. Na urlopie i wakacyjnych wyjazdach czas będzie płynąć powoli. Warto zaopatrzyć się w ciekawe lektury, znaleźć czas dla przyjaciół i rodziny, zacząć szanować swoje zdrowie i czas. W życiu rodzinnym i uczuciowym czekają cię miłe wydarzenia i udane randki. Karta przestrzega jednak przed spóźnieniami i niedyspozycjami, które mogą mieć negatywne konsekwencje dla kariery. Bądź punktualny i zdyscyplinowany, nie bagatelizuj początkowych trudności.

Karta Sąd

Szansa roku: XX Sąd

Będziesz się podobać i zwracać uwagę nieznajomych. Masz dużą siłę przebicia, wykorzystaj swoje atuty. Szybko uporasz się z konfliktami w grupie, załatwisz rodzinne sprawy i pomożesz komuś, kto sam nie radzi sobie z problemami. Największą szansą dla ciebie będzie w tym roku praca w grupie, współpraca i dogadywanie się z ludźmi. Warto negocjować i mediować, dużo na tym zyskasz. Ktoś pomoże ci wygrać lub zyskać przewagę nad przeciwnikiem. Wykorzystaj tę szansę, bo dzięki niej zaczną się pozytywne zmiany. Twój los się odmieni na lepsze, jeśli wykorzystasz okazję, która nagle pojawi się na horyzoncie. Graj w totka, masz szansę wygrać.

Karta Rydwan

Przestroga roku: VII Rydwan

Bądź ostrożny w podróży, zbyt duża prędkość na drodze lub nie sprawdzone hamulce mogą sprawić ci wiele kłopotów. Przestań wikłać się w konflikty i nie spieraj się z tymi, którzy nigdy nie przyznają ci racji. Czasem lepiej odpuścić niż popsuć sobie humor. W miłości nie daj się zdominować partnerowi i wreszcie znajdź czas tylko dla siebie. Inaczej problemy w związku będą się pogłębiać. Zwolnij, odpocznij i nadrób zaległości w lekturach. Spotkasz mądrą osobę, która doradzi ci w trudnej sprawie. Uważaj na zdrowie, zrób badania, zadbaj o bezpieczeństwo swoje i bliskich. Koniecznie wykup dodatkowe ubezpieczenie, żeby czuć się bezpiecznie podczas dłuższej podróży lub na urlopie.

Styczeń

VI Kochankowie: Negocjuj, umawiaj się na spotkania, weź pod uwagę racje i argumenty partnera, wspólnika lub dziecka. Doceń to, że niektóre rzeczy robią za ciebie inni, a świat stanie się piękniejszy.

Luty

XIV Umiarkowanie: Zdobędziesz nowych przyjaciół i święty spokój. Zainteresuj się sąsiedzkimi sprawami, weź udział w osiedlowym zebraniu. Na pewno jest coś, co możesz zrobić dla swojego otoczenia.

Marzec

VII Rydwan: Weź sprawy w swoje ręce, nie stój z boku, bo możesz przegapić zawodową okazję lub miłosne szczęście. Zrób przegląd samochodu czy roweru, przygotuj się na nadchodzącą wiosnę

Kwiecień

XX Sąd: Zajmij się rodziną, spotkaj z przyjaciółmi, poczuj w sobie duszę społecznika i wodzireja. Wiele nauczysz się od innych, a czas spędzony z dziećmi zaliczysz do wyjątkowych i udanych.

Maj

VIII Siła: Pomóż osobie, która sama nie daje sobie rady z codziennymi sprawami. Twoje domowe zwierzę zapewni ci wiele rozrywek. Zrób badania okresowe, nie bagatelizuj osłabienia organizmu.

Czerwiec

XIX Słońce: Rozwiniesz skrzydła i poczujesz, że teraz właśnie osiągniesz sukces lub pokonasz przeciwników. Pracuj od rana, bądź gotowy wcielać w czyn swoje plany i marzenia.

Lipiec

V Papież: Medytuj, odpoczywaj i zajmuj się ważnymi duchowymi sprawami. Postępuj zgodnie ze swoimi przekonaniami, nie naginaj reguł czy moralności do sytuacji, bo możesz stracić reputację.

Sierpień

II Kapłanka: Zajmuj się bliską osobą, która potrzebuje pomocy. Bądź wyrozumiały dla innych, a przyniesie co to konkretne zyski. Przekonasz się, że odpoczynek w samotności nie jest taki zły.

Wrzesień

I Mag: Wykorzystaj swój urok osobisty i przekonaj kogoś do siebie lub swoich pomysłów. Nie musisz wszystkiego o sobie opowiadać, w miłości zachowaj aurę tajemniczości.

Październik

X Koło Fortuny: Przygotuj się na jazdę bez trzymanki! Twój poukładany świat przewróci się do góry nogami. Spotkasz wyjątkową osobą, w pracy będziesz musiał wykazać się refleksem.

Listopad

III Cesarzowa: Nie rezygnuj ze swoich przywilejów, upominaj się o zniżkowe kupony i darmowe dodatki. Masz szansę dostać więcej, niż ci się zamarzy, zarówno w pracy, jak w miłości.

Grudzień

XVII Gwiazda: Zadbaj o siebie, zwróć uwagę na swój wygląd. Idź do fryzjera, kup nowe ubranie, zacznij zadziwiać innych swoją urodą. W pracy ktoś wyciągnie do ciebie pomocną dłoń.

Nowo?ci wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebną interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer