Horoskopy dla Wodnika

Wróżba z Tarota na rok 2024 dla Wodnika

Izabela Podlaska

Karta Umiarkowanie

Aura roku: XIV Umiarkowanie

Bądź dobrej myśli, bo wszystko wróci do równowagi, a ty wreszcie znajdziesz czas nie tylko dla domu, ale i dla siebie. Pierwsza połowa roku będzie okazją do zrobienia gruntownych porządków w każdej dziedzinie życia. Nie zapominaj jednak, że twoje zdrowie jest najważniejsze. Tak ułóż plan przygotowań, żeby nie być zmęczonym i nie nadwerężać sił. W sprawach finansowych i zawodowych też wrócisz do równowagi. W tym roku będziesz miał okazję spłacić dług lub zapłacić zaległe rachunki. Samotnym karta zapowiada szanse na spotkanie bratniej duszy, osobom w związkach wróży romantyczny czas i odnowienie uczuć. Czekają cię miłe niespodzianki ze strony bliskich. Nie przepracowuj się, tobie też należy się coś od życia. Flirtuj i baw się!

Karta Rydwan

Szansa roku: VII Rydwan

Będziesz ambitny i wyjdzie ci to na dobre. Teraz jest dobry czas, aby upomnieć się o swoje prawa, stanąć do rywalizacji, zainwestować w nowe hobby lub postarać się o nową, lepszą pracę. Szans na poprawienie swojej sytuacji materialnej będzie wiele. Nie ryzykuj tylko zbyt dużej gotówki w grach losowych, bo możesz niestety wszystko stracić. Odczujesz poprawę w sprawach zdrowotnych. Na początku roku warto zaczynać nową dietę i odchudzanie. W wakacje odezwij się do przyjaciół, zorganizuj spotkanie po latach, dogaduj się z ludźmi, negocjuj, zbijaj ceny w dół. Odpocznij i nie pracuj za dużo.

Karta Kapłanka

Przestroga roku: II Kapłanka

Bądź realistą, nie bujaj w chmurach, bo pewnych spraw domowych i urzędowych musisz osobiście dopilnować. Twoja pozycja może się zachwiać, jeśli nie będziesz postępował zgodnie z obowiązującymi regułami i prawem. Bądź ostrożny w kontaktach z urzędnikami, pilnuj terminów i nie dyskutuj z kimś, kto ma więcej władzy i kompetencji od ciebie. W tym roku plotki i niedomówienia mogą pogorszyć twoje relacje z pewną ważną dla ciebie kobietą, dlatego uważaj na słowa. Warto dogadywać się z ludźmi i współpracować, więcej na tym zyskasz i w pracy i w życiu rodzinnym.

Styczeń

III Cesarzowa: Dostaniesz wiele zaproszeń na spotkania i przyjęcia. Zafundujesz sobie i bliskim wiele rozrywek. Nie przepracowuj się, tobie też należy się coś od życia. Flirtuj i baw się!

Luty

V Papież: Bądź sprawiedliwy i nie uciekaj od odpowiedzialności za swoje czyny. Nie łam prawa, nawet jeśli ktoś będzie cię do tego sprytnie namawiał lub naginał paragrafy.

Marzec

VIII Siła: Musisz wykazać się siła woli i nie godzić się na to, co jest innym na rękę. Bądź nieustępliwy, a wszystko pójdzie po twojej myśli. Spaceruj, biegaj, pływaj, a poczujesz się jak nowo narodzony.

Kwiecień

XII Wisielec: Nawet jeśli ominie cię jakaś okazja finansowa czy podwyżka, bądź dobrej myśli, bo bliscy wynagrodzą ci chwilowe porażki. Zadbaj o swoje zdrowie, zacznij się lepiej odżywiać i wysypiać.

Maj

IV Cesarz: Będziesz musiał więcej czasu poświęcić na pracę i obowiązki, ale szybko okaże się, że dajesz radę i nie potrzebujesz niczyjej pomocy. Ktoś zaproponuje ci ciekawe rozwiązanie problemu.

Czerwiec

XVIII Księżyc: Sprawy rodzinne i domowe zaprzątną na dobre twoją uwagę. Może czas na remont lub wielkie przemeblowanie? W sprawach rodzinnych oczekuj dobrych wiadomości.

Lipiec

VI Kochankowie: Nie dasz sobie sam rady ze wszystkimi obowiązkami i sprawami. Z pomocą bliskich i przyjaciół szybko się z nimi uporasz, w pracy pracuj w zespole, a więcej zyskasz. Dla samotnych karta wróży miłość.

Sierpień

XIV Umiarkowanie: Odkryjesz nowe hobby lub zajęcie, które sprawia ci wielką przyjemność. Wysłuchaj bliskich, a dowiesz się więcej o kilku ciekawych rodzinnych sekretach.

Wrzesień

XI Sprawiedliwość: Bądź surowy, ale sprawiedliwy dla bliskich. Dzieciom cierpliwie tłumacz, co jest dobre, co złe, żeby w przyszłości nie popełniały tych samych błędów. W pracy pilnuj terminów, bądź punktualny i przestrzegaj regulaminu.

Październik

I Mag: Rób swoje, nie oglądaj się na innych. Nie będziesz miał czasu na roztkliwianie się nad sobą. Nie pokazuj swoich słabości, odważnie sięgaj po swoje, nie daj się pokonać.

Listopad

X Koło Fortuny: Dostosuj się do zmian, nie upieraj się przy swoich planach, jeśli rodzina czy szef ma lepsze pomysły. Uważaj, będzie pokusa dużych wydatków.

Grudzień

XVII Gwiazda: Zostaniesz zauważony i doceniony. Słuchaj się intuicji podczas podejmowania trudnych decyzji, a dobrze na tym wyjdziesz.

Nowo?ci wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebną interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer