Polecamy

Horoskop numerologiczny na 2018 rok

Horoskop roczny
na 2018 rok

Horoskop chiński na rok Ziemskiego Psa (2018)

Horoskop miłosny
na 2018 rok

Wróżba z tarota na 2018 rok

Wróżba z run na rok 2018

Numerologiczny horoskop miesięczny

Kursy i warszaty w Warszawskiej Szkole Astrologii

Tematy astrologicznych warsztatów czwartkowych (zima i wiosna 2018)

Internetowy kurs
"Astrologia prognostyczna" I-III 2018

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs
"Astrologia elekcyjna" I-III 2018

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs
"Astrologia horarna w praktyce" VI-IX 2018

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs
"Astrologia dla pocz±tkuj±cych" IX-XII 2018

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs
"Interpretacja solariuszy" IX-XI 2018

Więcej informacji i zapisy

Tarot tygodniowy dla Koziorożca

Tarot tygodniowy dla Koziorożca

Projekt talii: Olga Poreda
Opisy znaczeń kart: Miłosława Krogulska i Izabela Podlaska

Wróżba na dni od 17.02.2018 do 23.02.2018


Król Denarów

Wydarzenia: karta Król Denarów

Zapowiada się udany tydzień. Jeste¶ w pełni sił i możesz zrealizować swoje plany. Je¶li przygotowujesz się do ważnego zadania, to teraz nadszedł moment, aby rozpocz±ć działanie. W sprawach zawodowych czeka cię uznanie ze strony zwierzchników, a nawet przypływ gotówki. Będziesz współpracować z kim¶, od kogo wiele się nauczysz. Ludzie będ± liczyć się z twoim zdaniem, a nawet kto¶ przyjdzie do ciebie po pomoc i poradę. W miło¶ci karta zwiastuje czas namiętno¶ci i realizacji wspólnych celów. Możesz zdecydować się na ważne wyznanie lub wspóln± inwestycję. Dla samotnych zapowiada pocz±tek znajomo¶ci z kim¶, kto cieszy się szacunkiem i uznaniem.

Królowa Kielichów

Szansa: karta Królowa Kielichów

Kto¶ zachęci cię do flirtu lub zaprosi na sympatyczn± imprezę. Będziesz się dobrze bawić, nabierzesz pewno¶ci siebie i dystansu do codziennych kłopotów. Dla zamężnych osób karta zapowiada dobre wiadomo¶ci. W twoim zwi±zku zapanuje zgoda i harmonia.

4 Denarów

Przestroga: karta 4 Denarów

Nie b±dĽ zbyt pewny siebie i arogancki, bo spotka cię kara. Karta przestrzega przed zgubnymi skutkami przechwałek i hazardu. Kto¶ sprytniejszy od ciebie może cię oszukać lub przekonać innych, że jeste¶ chciwy i małostkowy.

Kolejna wróżba już w poniedziałek, 24.02.2018

Zapraszamy!

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

ZamĂłw aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

ZamĂłw aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

ZamĂłw aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 12W 12 numerze "Astrologii Profesjonalnej" publikujemy artykuł Izabeli Podlaskiej-Konkel o interpretacji horoskopów horarnych dotyczących pytań o sprawy zawodowe, cenę produk­tu, rządy i werdykt sądu oraz finał sprawy oraz tekst o tym, jak interpretować horoskopy wydarzeniowe. Ewa Krajewska przedstawia znaczenia dziewiątego domu, a Ewa Seydlitz odtwarza chronologię przepowiedni Nostradamusa.

ZamĂłw aktualny numer