Polecamy

Horoskop numerologiczny na 2018 rok

Horoskop roczny
na 2018 rok

Horoskop chiński na rok Ziemskiego Psa (2018)

Horoskop miłosny
na 2018 rok

Wróżba z tarota na 2018 rok

Wróżba z run na rok 2018

Numerologiczny horoskop miesięczny

Kursy i warszaty w Warszawskiej Szkole Astrologii

Tematy astrologicznych warsztatów czwartkowych (zima i wiosna 2018)

Internetowy kurs
"Astrologia prognostyczna" I-III 2018

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs
"Astrologia elekcyjna" I-III 2018

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs
"Astrologia horarna w praktyce" VI-IX 2018

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs
"Astrologia dla pocz±tkuj±cych" IX-XII 2018

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs
"Interpretacja solariuszy" IX-XI 2018

Więcej informacji i zapisy

Tarot tygodniowy dla Raka

Tarot tygodniowy dla Raka

Projekt talii: Olga Poreda
Opisy znaczeń kart: Miłosława Krogulska i Izabela Podlaska

Wróżba na dni od 17.02.2018 do 23.02.2018


Mag

Wydarzenia: karta Mag

Wydarzy się co¶ nowego i nieoczekiwanego. Otworz± się przed tob± nowe możliwo¶ci, a ty w porę dostrzeżesz je i wykorzystasz. Karta wróży now± propozycję lub zawarcie znajomo¶ci z osob±, dzięki której wiele się nauczysz. Obserwuj więc uważnie wszystko, co teraz ci się przydarza i nie obawiaj się ryzyka. Czego¶ jeszcze możesz nie wiedzieć, ale twoja intuicja będzie podpowiadać ci wła¶ciwe rozwi±zanie! W miło¶ci karta zapowiada niespodziankę lub zbieg okoliczno¶ci, który ujawni ci prawdziwe oblicze twojego zwi±zku.

Papież

Szansa: karta Papież

Pojawi się szansa na pomy¶lne załatwienie spraw urzędowych lub zawodowych. Nie zwlekaj, bo szczę¶cie ci sprzyja. Twoja szczero¶ć, odwaga i zapał zostan± docenione. Nie próbuj i¶ć na skróty, bo pewna ważna osoba obserwuje cię i pokłada w tobie zaufanie.

8 Kielichów

Przestroga: karta 8 Kielichów

Zastanów się, czy twoje plany s± realne. Możesz marzyć o czym¶, co wcale nie okaże się dla ciebie wła¶ciwe. Skoncentruj się na ważnych sprawach, nie licz na przyszłe korzy¶ci. W tym tygodniu ważne jest to, co dzieje się „tu i teraz”. Nie zwierzaj się ze swoich pomysłów i słabo¶ci, bo kto¶ może zdradzić konkurencji twoje plany.

Kolejna wróżba już w poniedziałek, 24.02.2018

Zapraszamy!

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

ZamĂłw aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

ZamĂłw aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

ZamĂłw aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 12W 12 numerze "Astrologii Profesjonalnej" publikujemy artykuł Izabeli Podlaskiej-Konkel o interpretacji horoskopów horarnych dotyczących pytań o sprawy zawodowe, cenę produk­tu, rządy i werdykt sądu oraz finał sprawy oraz tekst o tym, jak interpretować horoskopy wydarzeniowe. Ewa Krajewska przedstawia znaczenia dziewiątego domu, a Ewa Seydlitz odtwarza chronologię przepowiedni Nostradamusa.

ZamĂłw aktualny numer