Tarot tygodniowy dla Wagi

Tarot tygodniowy dla Wagi

Projekt talii: Olga Poreda
Opisy znaczeń kart: Miłosława Krogulska i Izabela Podlaska

Wróżba na dni od 15.07.2024 do 21.07.2024


8 Mieczy

Wydarzenia: karta 8 Mieczy

W tym tygodniu będziesz miał tyle nowych spraw i zajęć, że nie ma wszystkie wystarczy ci czasu. Ktoś poprosi cię o pomoc, wyjdą na jaw różne zaległości lub okaże się, że trzeba jeszcze coś ważnego w ostatniej chwili załatwić. Możesz nawet nie wiedzieć, za co zabrać się najpierw, bo wszystkie sprawy wydadzą ci się tak samo ważne. Poczujesz się zaganiany i zdezorientowany. Nie wpadaj w panikę, tylko zrób dobry plan pracy. Osobom, które zmuszają cię do działania lub pośpiechu odpowiadaj uprzejmie, ale zdecydowanie. Nie ulegaj wszystkim żądaniom, nie bierz do siebie cudzych pretensji. Dzięki odwadze i wytrwałości pokonasz trudności i dotrwasz do weekendu w dobrej formie.

Wieża

Szansa: karta Wieża

Pewna sprawa lub znajomość może się w tym tygodniu zakończyć. Odkryjesz, że wcale tego nie żałujesz i będziesz cieszyć się swobodą. W interesach karta zapowiada kłopoty, na jakie ku twojej radości natknie się konkurencja.

Świat

Przestroga: karta Świat

Nie staraj się zwyciężać za wszelką cenę. Możesz przecenić swoje siły lub sprawa okaże się niewarta tak wielkich wyrzeczeń. Karta radzi poprzestać w tym tygodniu na tym, co jest realnie możliwe do zdobycia. Sprawa, która cię nurtuje rozwiąże się nie teraz, a w nadchodzących tygodniach. Karta przestrzega przed kłopotami w podróży oraz chwilowych problemach w relacjach z obcokrajowcami.

Kolejna wróżba już w poniedziałek, 22.07.2024

Zapraszamy!

Nowo?ci wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebną interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer