Horoskop roczny dla urodzonych w roku Szczura

Horoskop chiński na 2021 rok dla urodzonych pod znakiem Szczura

Miłosława Krogulska

Rok Metalowego Bawołu (2021)

Urodzeni pod znakiem Szczura są szybcy, bystrzy i bardzo pomysłowi. Każdą okazję, a nawet porażkę, wykorzystają na swoją korzyść. Ze Szczurem lepiej nie zadzierać! Wiedzą czego chcą, ale czasami ambicja potrafi je ponieść i mogą być wtedy okrutne dla wrogów czy konkurencji. Szczury żyją szybko, mają różnorodne zainteresowania, lubią podróże i wplątują się w coraz to nowe miłosne przygody. Chcą uciec od nudy, przyziemnych problemów i ludzi o wąskich horyzontach.

Przed tobą bardzo pracowity, ale też niezwykle udany rok. Wyznaczysz sobie ambitne cele i będziesz miał o wiele więcej niż inni entuzjazmu. Twoja praca okaże się ciekawa i potrzebna, a ludzie zaczną cię bardziej szanować, a nawet podziwiać. W uczuciach korzystny przełom. Otworzysz się na miłość, przyciągniesz do siebie więcej przyjaznych i inspirujących ludzi.

Praca i kariera

Rok 2021 zaliczysz do udanych. Możesz dostać lepszą pracę, awansować lub zdobyć specjalne przywileje. Współpraca z szefem będzie się dobrze układać, ale może być wokół ciebie więcej intryg i ludzi, którzy chcą załatwić swoje ukryte interesy. Bądź czujny, a w porę zorientujesz się, po której musisz stanąć stronie.

Nie warto też być zbyt pobłażliwym, zwłaszcza tam, gdzie chodzi o pieniądze. Zaczniesz więcej wymagać od innych, ale i wobec siebie samego nie będziesz stosować taryfy ulgowej. Dbaj, aby konkurenci nie dowiedzieli się za szybko o twoich planach. Dobra strategia i intuicja będą twoimi sprzymierzeńcami. Szkolenia będą ciekawsze, niż przypuszczasz. Jeśli chcesz zapisać się na dodatkowe studia, to nie czekaj dłużej. Edukacja to dla ciebie najlepsza inwestycja.

Dom i uczucia

Rok 2021 sprzyja nie tylko twojej karierze, ale i sprawom osobistym. Uda ci się lepiej niż w poprzednich latach pogodzić te dwie sfery życia. Samotne Szczury aktywnie poszukają kogoś o podobnych poglądach i zainteresowaniach. Nie wstydź się randkować przez Internet, szukaj do skutku swojej drugiej połowy. Zamężne Szczury będą planować większe rodzinne inwestycje. Ktoś bliski nie będzie chciał się na to zgodzić, ale w końcu postawisz na swoim. Rok 2021 sprzyja zamianie mieszkania na większe, kupowaniu wymarzonej działki czy przeprowadzeniu generalnego remontu.

Hobby i przyjaciele

Jeśli chcesz, aby przyjaciele zgadzali się na szalone pomysły, musisz ich do tego zachęcić. Proś i roztaczaj piękne wizje wspólnych działań, zamiast rozkazywać. Możesz też liczyć na zbiegi okoliczności, które dotyczą dawnych znajomych. Różne pomysły z przeszłości znów okażą się aktualne.

Przyjazne znaki

Zaprzyjaźnisz się z urodzonymi pod znakiem Tygrysa. Będziecie razem odkrywać nowe hobby, uprawiać sport i cieszyć się życiem. We wszystkim, o co poprosisz, pomagać ci będą urodzeni pod znakiem Małpy i Koguta. Wasze cele w tym roku będą bardzo podobne.

Uwaga, konflikt

Propozycje Konia i Psa będą dla ciebie ryzykowne. Dokładnie się zastanów, zanim zaczniesz z nimi współpracować. Koń będzie myślał o swoich korzyściach i może w ostatniej chwili wycofać się z obietnic. Pies może być rozleniwiony i mało zaangażowany we wspólne sprawy.

Szczury urodziły się w dniach:

  • 5.02.1924 - 23.01.1925,
  • 24.01.1936 - 10.02.1937,
  • 10.02.1948 - 28.01.1949,
  • 28.01.1960 - 14.02.1961,
  • 15.02.1972 - 2.02.1973,
  • 2.02.1984 - 19.02.1985,
  • 19.02.1996 - 6.02.1997,
  • 7.02.2008 - 25.01.2009.

Element: woda

Kolor: czarny

Żywioł: Yin

Kierunek: północ


Charakter urodzonych pod chińskim znakiem Szczura

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebna interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dÂźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer