Charakter urodzonych pod chińskim znakiem Bawołu

Charakter urodzonych pod chińskim znakiem Bawołu

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Kto urodził się w roku Bawoła, ten ma spokojną i serdeczną naturę. Podchodzi ze spokojem do zmiennych okoliczności życia i nie martwi się niczym na zapas. Bawół wierzy w swoją szczęśliwą gwiazdę, jest pracowity i uczynny. Te cechy charakteru sprawiają, że jego ambitne plany zwykle wieńczy sukces. Bawół jest niezwykle wytrwały i stara się, aby efekty wszystkich jego działań były trwałe. Nie zależy mu na prowadzeniu, nie pragnie zaszczytów, choć ceni sobie pieniądze i wygody, jakie może za nie kupić.

Trafnie ocenia ryzyko, jakie musi ponieść i zwykle zdobywa w życiu dobre stanowisko i pokaźny majątek. Jego kariera Bawoła nie jest błyskotliwa czy pełna niezwykłych zwrotów akcji, bo Bawół nigdy nie ryzykuje bez potrzeby. Staje się w życiu mistrzem kalkulacji i ostrożności, zawsze jest dobrze ubezpieczony na wypadek niepowodzenia.

Nie pracuje jednak tylko dla pieniędzy. Ma swoje ideały i chętnie pomaga innym ludziom. Potrafi zrozumieć i zaakceptować czyjś punkt widzenia. Nie spiera się z szefem i nie krytykuje osób, które są ponad nim w hierarchii. Chętnie dyskutuje i zasięga porady, choć najważniejsze decyzje podejmuje zawsze sam. Nie lubi być poganiany i pospieszany. Uważa, że zawsze można znaleźć czas na chwilę medytacji i zastanowienia. Od podjętej decyzji trudno go odwieść, tym bardziej, że Bawół szybko rozpoznaje intrygi i podstępy.

Choć Bawół jest przyjaźnie nastawiony do ludzi i nie potrafi się długo gniewać, to wobec swoich prawdziwych wrogów może być wyrachowany, a nawet okrutny. Biada każdemu, kto potrafi go rozzłościć! Bawoły nie lubią żartów na swój temat i są bardzo skrupulatne w liczeniu pieniędzy.

W miłości Bawół szuka przede wszystkim zrozumienia i bezpieczeństwa. Nie lubi mówić o swoich uczuciach, a jego skromność często zmienia się w kompleksy. Łatwo go przypadkowo zranić i zniechęcić. Kto jednak zdobędzie miłość Bawoła, ten może liczyć na bardzo szczęśliwe życie rodzinne. Bawół troskliwie opiekuje się swoimi bliskimi i dalekimi krewnymi, nie szczędzi też środków aby w razie potrzeby pomóc swoim przyjaciołom.

Woły są na ogół dobrego zdrowia i nie muszą przesadnie dbać o kondycję. Jednak z wiekiem mogą przybierać na wadze. Odpowiednie są dla nich wszystkie rodzaje sportu, które wymagają przebywania na świeżym powietrzu.

Zaletami urodzonych w latach Bawoła jest cierpliwość i ostrożność, a także wierność i poczucie wspólnoty z innymi ludźmi.

Wadą bywa niezwykle silny upór i obawa przed podejmowaniem ryzyka.


Horoskop roczny dla urodzonych pod chińskim znakiem Bawołu

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebna interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dÂźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer