Horoskop roczny dla urodzonych w roku Tygrysa

Horoskop chiński na 2021 rok dla urodzonych pod znakiem Tygrysa

Miłosława Krogulska

Rok Metalowego Bawołu (2021)

Tygrys mają mnóstwo energii i zawsze można liczyć na ich odkrywcze, niezwykłe pomysły. Warto też się od nich uczyć przedsiębiorczości i samodzielności. Tygrysy praktycznie niczego się w życiu nie boją. Mają zmysł do interesów i potrafią skutecznie rządzić innymi ludźmi. Inspirują otoczenie do działania, wskazują innym kierunek i są przykładem, jak nie dać się żadnym przeciwnościom. Szybko się jednak nudzą, dlatego kto chce dotrzymać im kroku, musi być gotowy na coraz to nowe przygody.

W 2021 roku zadbasz o własne potrzeby. Znajdziesz czas na sport, odkryjesz ciekawe zainteresowania. Nie daj się wmanewrować w cudze konflikty i spory. Trochę dystansu od ludzi dobrze ci zrobi i pomoże nabrać więcej pozytywnej energii. Zadbaj o zdrowie, szukaj odpowiedzi na ważne dla ciebie pytania, a świat stanie się przyjazny.

Praca i kariera

W 2021 roku Tygrysy będą pomagać innym współpracownikom. Twój autorytet wzrośnie. Dlatego bądź cierpliwy i nie miej innym za złe, że zwracają się właśnie do ciebie. Zadbaj o ludzi, którzy na ciebie liczą,a los ci to wynagrodzi. Jednak splendor i sława mogą cię omijać. Możesz za to liczyć na dobrą radę od znajomych, którym udało się zdobyć wpływowe stanowiska. Będą ci teraz dyskretnie pomagać, także w sprawach urzędowych.

Po pracy znajdziesz czas na rozwijanie własnych umiejętności. Bliscy będą cię wspierać w tych zamierzeniach, a być może ośmielisz kogoś do dalszej nauki.

Dom i uczucia

W miłości będziesz cieszył się powodzeniem. Nawet zamężne Tygrysy będą flirtować i żartować, co może zaniepokoić ich rodzinę. Uważaj, bo jeśli partner stanie się podejrzliwy, to grożą ci nieporozumienia i fochy. Warto skoncentrować się na rodzinnymi sprawach. Czas spędzony razem z bliskimi okaże się niezwykle udany. Będziesz chciał wspierać wszystkich pomocą i radą. Poczujesz się doceniany, a twoje relacje z dalszymi krewnymi staną się o wiele lepsze niż w poprzednich latach.

Hobby i przyjaciele

W życiu towarzyskim czeka cię trochę zamieszania. Nie daj się wmanewrować w konflikty, które wszystkich na długo podzielą. Różne plany zależeć będą nie tylko od ciebie, ale też od cudzych zachcianek. Ciesz się z nowych propozycji, ale nie obrażaj się jeśli ktoś nie doceni twoich pomysłów. A może zmiany wyjdą wszystkim na dobre? Twoje zdrowie w 2021 roku wymagać będzie więcej troski. Postaraj się zachować równowagę pomiędzy ważnymi zadaniami, a relaksem i snem.

Przyjazne znaki

Zaprzyjaźnisz się z urodzonymi pod znakiem Małpy i Szczura. Będą cię wspierać swoimi pomysłami, a w ważnych chwilach trafnie ci doradzą. W pracy pomagać ci będą urodzeni pod znakiem Świni. Trzymaj się ich, a przybędzie ci pieniędzy.

Uwaga, konflikt

Propozycje Smoka i Bawoła będą dla ciebie ryzykowne. Możesz nie zrozumieć, co mają na myśli i zgodzić się na coś, co nie będzie dla ciebie dobre. Unikaj niepotrzebnych konfliktów z pewnym siebie Kogutem.

Tygrysy urodziły się w dniach:

  • 13.02.1926 - 1.02.1927,
  • 31.01.1938 - 18.02.1939,
  • 17.02.1950 - 5.02.1951,
  • 5.02.1962 - 24.01.1963,
  • 23.01.1974 - 10.02.1975,
  • 9.02.1986 - 28.01.1987,
  • 28.01.1998 - 15.02.1999,
  • 14.02.2010 - 2.02.2011.

Element: drzewo

Siła: yang

Kolor: zielony

Kierunek: wschód, północny wschód


Charakter urodzonych pod chińskim znakiem Tygrysa

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebna interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dÂźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer