Horoskop roczny dla urodzonych w roku Królika

Horoskop chiński na 2021 rok dla urodzonych pod znakiem Królika

Miłosława Krogulska

Rok Metalowego Bawołu (2021)

Króliki są ostrożne i zapobiegliwe. Nie prowokują konfliktów i nie ryzykują bez potrzeby, bo cenią sobie święty spokój. Żyją wygodnie, bo mają dobrą rękę do pieniędzy i wiedzą, z kim trzymać sztamę. Intuicja podpowiada im, jaki interes najlepiej się opłaci. Mają zmysł do handlu i bankowych operacji, a skromny styl życia i uprzejmość zjednuje im wielu przyjaciół.

W 2021 roku popatrzysz na trudne sprawy z większym dystansem. Rozwój duchowy i spokój w domu będą miały dla ciebie większą wartość od kariery. Nie ominą cię korzyści, ale w 2021 roku twoja ambicja skieruje się raczej na dom i prywatne sprawy. W miłości będziesz gotowy do poświęceń. Można będzie na ciebie liczyć, a bliskie osoby w razie potrzeby staną po twojej stronie.

Praca i kariera

W 2021 roku Króliki wszystkich zachwycą swoją łagodną i życzliwą naturą. Będzie można na ciebie liczyć w każdej trudnej sprawie, staniesz się bardziej wyrozumiały dla współpracowników. Wpadniesz na ciekawe pomysły, które będą rozwijać się i przynosić ci zyski przez następne lata. Korzystne okazje pukać będą do twoich drzwi i choć teraz nie przyniosą fortuny, to kiedyś pięknie się rozwiną. Nastaw się na nowe cele, bo możliwa jest zmiana stanowiska i zakresu obowiązków. Możesz być zaskoczony ilością nowych zadań, ale ze wszystkim dasz sobie radę. Różne wydatki będą spore, ale ktoś bliski zacznie sobie lepiej radzić finansowo i wreszcie pomoże ci w łataniu dziur w budżecie.

Dom i uczucia

W miłości masz powodzenie. W stałych związkach Królików zapanuje więcej zgody i miłości. Udadzą się wspólne inwestycje i poważniejsze zakupy, jak samochody czy mieszkania. Samotne Króliki nie będą szukały miłości na siłę. Postanowisz żyć mądrze: żadnych napięć, brazylijskich romansów i wysyłania sms-ów o trzeciej nad ranem. Jednak ktoś z przyszłości pojawi się i zburzy twój spokój. Jeśli jest samotny, możesz spróbować. Ale jeśli ma rodzinę i szuka przygód, to szkoda tracić czasu.

Hobby i przyjaciele

Zainwestuj pieniądze w swoje umiejętności, ale pamiętaj też o zdrowiu i odpowiedniej ilości odpoczynku. Korzystaj z rozrywkowych propozycji życzliwych przyjaciół, pozwól zabierać się w ciekawe miejsca i poznawaj nowych ludzi. Aby przez cały rok czuć się dobrze, postaraj się regularnie spacerować lub ćwiczyć. Twoje nerwy potrzebują odpoczynku i relaksu po codziennych zmaganiach.

Przyjazne znaki

Zaprzyjaźnisz się z urodzonymi pod znakiem Koguta i Bawoła. Razem stworzycie dobry zespół. W pracy we wszystkim pomagać ci będą urodzeni pod znakiem Węża i Konia. Dodadzą ci entuzjazmu, a w razie potrzeby ochronią przed różnymi kłopotami.

Uwaga, konflikt

Pomysły Szczura i Owcy będą dla ciebie ryzykowne. Zarobią na nich więcej od ciebie, a ty się porządnie napracujesz. Unikaj rywalizacji z Małpą, bo będzie tak przebiegła i pewna siebie, że tym razem z nią łatwo nie wygrasz.

Króliki urodziły się w dniach:

  • 2.02.1927 - 22.01.1928,
  • 19.02.1939 - 7.02.1940,
  • 6.02.1951 - 26.01.1952,
  • 25.01.1963 - 12.02.1964,
  • 11.02.1975 - 30.01.1976,
  • 29.01.1987 - 16.02.1988,
  • 16.02.1999 - 4.02.2000,
  • 3.02.2011 - 22.01.2012.

Element: drzewo

Siła: yin i yang

Kolor: zielony

Kierunek: wschód


Charakter urodzonych pod chińskim znakiem Królika

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebna interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dÂźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer