Horoskop roczny dla urodzonych w roku Smoka

Horoskop chiński na 2021 rok dla urodzonych pod znakiem Smoka

Miłosława Krogulska

Rok Metalowego Bawołu (2021)

Smoki żyją szybko i niczego sobie nie żałują. Działają, kochają i tworzą zawsze w wielkim stylu. Uwielbiają prestiż, sławę i luksusowe przedmioty. Chciałyby spędzać czas na sztuce i przyjemnościach. Aby spełnić to marzenie gotowe są efektywnie pracować. Odnoszą wielkie sukcesy i dodają innym odwagi. Nie są zazdrosne czy małostkowe i dobrze wiedzą, że szczęścia wystarczy dla wszystkich.

Hobby i aktywny tryb życia w 2021 roku będą twoim priorytetem. Wymyślisz jak ubarwić rodzinne życie i wszyscy chętnie ruszą się sprzed telewizora. W pracy nowe układy i koalicje wyjdą ci na dobre. Możesz zaangażować się w działalność społeczną lub charytatywną, bo będzie ci bardzo zależało, aby świat stał się lepszym i spokojniejszym miejscem.

Praca i kariera

W twojej karierze nie zapowiadają się poważniejsze zmiany, ale ktoś bliski potrzebować będzie wsparcia. Razem znajdziecie odpowiedź na ważne pytania. Bądź dobrej myśli, bo choć praca okaże się opłacalna, to wiele spraw będzie przebiegać wolniej niż w zeszłych latach. Na wszelki wypadek nie obiecuj więcej, niż jesteś w stanie spełnić i poważnie podchodź do swoich zobowiązań.

Wiele Smoków niespodziewanie zapragnie zmienić pracę lub kierunek nauki, zacznie rozglądać się za czymś, co może nie jest opłacalne, ale o wiele bardziej twórcze i interesujące. Skutki podejmowanych teraz decyzji zaważą na waszym życiu i wyjdą wam na dobre.Dom i uczuciai uczucia

W tym roku postanowisz nieco zwolnić tempa, będziesz więcej odpoczywać i dbać o siebie. Zrezygnujesz z tych zajęć, które nie dają ci prawdziwej satysfakcji. Prywatne sprawy przez większą część 2021 roku będą dla ciebie ważniejsze od zawodowej rywalizacji. Znajdziesz więcej czasu dla bliskich i zaczniesz o wiele częściej, niż do tej pory, cieszyć się sukcesami swojej rodziny. Zakończą się wreszcie różne urzędowe sprawy, które nie pozwalały się wszystkim skupić się na nowych inwestycjach i planach na przyszłość. Chętnie przemeblujesz dom lub namówisz bliskich na udaną inwestycję.

Samotne Smoki staną się romantyczne, postanowią więcej flirtować i nawiązywać nowe znajomości.

Hobby i przyjaciele

Rok 2021 sprzyja regeneracji sił. Zdrowie, wygoda i święty spokój to cele, jakie uda się zrealizować. Znajdziesz czas dla przyjaciół, chętnie pomożesz im w ważnych dla nich prywatnych sprawach. Możesz zostać poproszonym do pełnienia ważnej funkcji. Odpowiedzialność za innych będzie ci się podobać. Możesz bardziej niż inni zaangażować się w pracę społeczną lub charytatywną.

Przyjazne znaki

Pomagać ci będą urodzeni pod znakiem Bawołu i Konia. Na Bawoła możesz liczyć, a jego wrodzony spokój będzie dla ciebie oparciem. Koń doda ci odwagi i będzie motywować cię do działania, razem szybko osiągniecie ambitne cele.

Uwaga, konflikt

Pomysły Tygrysa i Psa będą dla ciebie ryzykowne. Możesz być zawiedziony ich podejściem do życia. Unikaj wchodzenia w drogę awanturniczym Małpom i wyjątkowo zadziornym Kogutom. Ich niepokój udzieli ci się i trudno będzie się dogadać.

Smoki urodziły się w dniach:

  • 23.01.1928 - 9.02.1929,
  • 8.02.1940 - 26.01.1941,
  • 27.01.1952 - 13.02.1953,
  • 13.02.1964 - 1.02.1965,
  • 31.01.1976 - 17.02.1977,
  • 17.02.1988 - 5.02.1989,
  • 5.02.2000 - 23.01.2001,
  • 23.01.2012 - 9.02.2013.

Element: ziemia

Siła: yin i yang

Kolor: żółty

Kierunek: wschód, południowy wschód


Charakter urodzonych pod chińskim znakiem Smoka

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebna interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dÂźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer