Horoskop roczny dla urodzonych w roku Konia

Horoskop chiński na 2021 rok dla urodzonych pod znakiem Konia

Miłosława Krogulska

Rok Metalowego Bawołu (2021)

Konie idą przez życie przebojem. Nie przegapią żadnej okazji, dzięki której mogłyby poprawić swoją sytuację. Mają dużo odwagi i wiary w siebie, szybko się uczą i wykorzystują w praktyce wszystkie nowe wiadomości. Korzystają z cudzych doświadczeń i są dobrymi współpracownikami. Można je znać od wielu lat, ale wszystkich swoich tajemnic nigdy nie zdradzą. Cenią sobie prywatność i chronią swoją rodzinę.

Przed tobą więcej nauki i okazji do inwestowania. Staniesz się odważniejszy, bardziej pewna siebie. Rok 2021 sprzyja łapaniu korzystnych okazji. Rodzina zachęci cię do odważnych decyzji, a przyjaciele będą wspierać. Zakup nowego mieszkania, remont czy przemeblowanie sprawią, że życie stanie się milsze i wygodniejsze.

Praca i kariera

W 2021 roku zaczniesz rozglądać się za ciekawszymi zajęciami. Wreszcie znajdziesz siłę i pieniądze, aby zainwestować w swoje umiejętności. Los będzie ci sprzyjać i nie zabraknie okazji do zrealizowania ambitnych planów. Dlatego w pracy bądź tam, gdzie można poznać nowoczesne technologie lub zaznajomić się z czymś zupełnie nowym. To, co robisz dotychczas może zacząć cię trochę nudzić, dlatego pozwól sobie na zmianę zainteresowań. Nie przejmuj się komentarzami rodziny czy współpracowników. Komuś może zależeć, abyś utknął w miejscu. Nigdy jednak nie jest za późno, aby coś w życiu zmienić na lepsze. Rok 2021 sprzyja też układaniu dalekosiężnych planów na nadchodzące lata, zakładaniu własnej firmy lub zarabianiu na własnym hobby.

Dom i uczucia

W sprawach rodzinnych postęp i zgoda. Pod wpływem impulsu możecie podjąć trafną decyzję o zakupie mieszkania czy przeprowadzce w nowe miejsce. Zmiany wyjdą wam wszystkim na dobre. W miłości nie pozwolisz, aby ktokolwiek wtrącał się w twoje prywatne sprawy. Nie żałuj tego, co minęło i z optymizmem patrz w przyszłość. Rok 2021 sprzyja mądrym decyzjom, a potem będziesz cieszyć się z nowych znajomości. Samotne Konie jednak nie będą w tym roku marzyć stabilizacji. Pochłoną cię własne zajęcia i ambitne plany. Dopiero w drugiej połowie roku możesz jednak poważniej zainteresować się kimś, kto zaimponuje ci swoim umiejętnościami.

Hobby i przyjaciele

Najciekawsze nowe hobby może początkowo wydawać się skromne i niewarte zachodu. Bądź więc wytrwały. Możesz też spotkać osobę, której doświadczenia dodadzą ci siły do realizacji własnych marzeń. Ponieważ twoje pomysły będą się podobać, otoczy cię krąg przyjaciół i znajomych. Możesz na nich liczyć. Obietnice, jakie ci złożą, będą miały pokrycie, a twoje życie stanie się bezpieczniejsze.

Przyjazne znaki

Pomagać ci będą urodzeni pod znakiem Bawoła, Smoka i Węża. Razem będziecie się dobrze rozumieć, zwłaszcza jeśli czekają was wspólne obowiązki.

Uwaga, konflikt

Pomysły narzekającego na wszystko Psa okażą się trudne do zrealizowania. Jego nerwowe zachowania i zmienne pomysły mogą nie wyjść ci na dobre.

Konie urodziły się w dniach:

  • 30.01.1930 - 16.02.1931,
  • 15.02.1942 - 4.02.1943,
  • 3.02.1954 - 23.01.1955,
  • 21.01.1966 - 8.02.1967,
  • 7.02.1978 - 27.01.1979,
  • 27.01.1990 - 14.02.1991,
  • 12.02.2002 - 31.01.2003.

Element: ogień

Siła: yang

Kolor: czerwony

Kierunek: południe


Charakter urodzonych pod chińskim znakiem Konia

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebna interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dÂźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer