Horoskop roczny dla urodzonych w roku Koguta

Horoskop chiński na 2021 rok dla urodzonych pod znakiem Koguta

Miłosława Krogulska

Rok Metalowego Bawołu (2021)

Kogut jest urodzonym optymistą i wynalazcą. Pasjonuje go wszystko, co nowe i odkrywcze. Ma niespokojną, artystyczną duszę. Wie, jak sprzedać innym swoje pomysły i stać się ulubieńcem wpływowych osób. Chwyta korzystne okazje, które pojawiają się na jego drodze. Nie jest przy tym zazdrosny i zawistny. Choć zarabia sporo, to trudno mu zgromadzić wielki majątek. Lubi wystawne życie, wiele wydaje na zabawę i sztukę.

To jest twój rok! Zrobisz wielkie postępy, bo wiele trudnych spraw sama weźmiesz w swoje ręce. Staniesz się o wiele bardziej niezależna, nie zabraknie ci siły i odwagi. Wrogowie będą schodzić ci z drogi i dzięki temu szybko osiągniesz swoje cele. W 2021 roku myśl o pracy, ale też spełniaj swoje marzenia. Trochę egoizmu dobrze ci zrobi, a wymarzona wakacyjna podróż okaże się niezwykle udana.

Praca i kariera

W 2021 Małpy poczują przypływ optymizmu, bo okaże się, że ich ambitne plany wreszcie mogą być zrealizowane. Sprawy, jakie udało się zacząć w poprzednich latach, wreszcie zaczną przynosić ci korzystne efekty. Nie będzie nudno, bo sukcesy zawodowe będą szły w parze z ciekawymi wydarzeniami towarzyskimi. Poczujesz, że masz siłę na zmiany. Wszystko będzie lepsze od codziennej nudy i wciąż tych samych obowiązków. Zbierzesz siły i sprawnie uporasz się z zaległościami. Rozprawisz się wreszcie z wrogami, którzy knują przeciwko tobie i szybko zakończysz znajomość z ludźmi, którzy cię wykorzystują. Dzięki temu w pracy wywalczysz sobie różne przywileje i większe pieniądze. Twoje zdanie i doświadczenie wreszcie będzie się bardzo liczyć, choć lepiej działać samemu, niż do spółki z innymi osobami.

Dom i uczucia

W miłości także zaczniesz wymagać więcej, niż do tej pory, a nawet rozliczysz partnera ze złożonych ci obietnic. Będziesz potrzebować stuprocentowego wsparcia i pomocy, a jeśli tego nie uzyskasz, możesz się zezłościć na ukochaną osobę. Postaraj się zrozumieć cudzy punkt widzenia, a łatwiej będzie się wam porozumieć co do wspólnych spraw. Samotne Małpy będą miały wielkie powodzenie, ale pod wpływem chwilowych emocji nie obiecuj zbyt wiele. Dopiero w drugiej połowie roku nadejdzie czas na poważniejsze deklaracje, wtedy też okaże się, co są warte wcześniejsze znajomości. Jeśli coś nie wypali, szukaj dalej! W pracy lub wskutek służbowych znajomości możesz poznać właściwą osobę.

Hobby i przyjaciele

Możesz być tak mocno skoncentrowany na swoich zawodowych obowiązkach, że nie będziesz zwracać uwagi na przyjemności i odpoczynek. Zadbaj o swoje zdrowie, regeneruj siły, bo inaczej zabraknie ci ich w decydującym momencie. Na szczęście przyjaciele nie pozwolą abyś tak łatwo skreślił ich ze swojego życia. Zorganizują wakacyjny wyjazd lub odkryją nowe hobby, które zainteresuje także ciebie. Nie zaniedbuj ważnych relacji, bo dzięki nim będziesz w dobrej formie intelektualnej.

Przyjazne znaki

Zaprzyjaźnisz się z urodzonymi pod znakiem Bawoła i Psa. Z nimi odpoczniesz i podyskutujesz na ciekawe tematy. W pracy pomagać ci będą urodzeni pod znakiem Tygrysa i Świni. W lot złapią twoje pomysły, podsuną dobre rozwiązania.

Uwaga, konflikt

Pomysły Koguta będą dla ciebie ryzykowne, bo choć będzie miał dobre intencje, to zabraknie mu wytrwałości. Nie dziel wspólnych spraw ze Szczurem i upartym Bawołem. Ich metody działania będą zupełnie inne niż twoje i trudno się będzie wam dogadać.

Koguty urodziły się w dniach:

  26.01.1933 - 13.02.1934,

  13.02.1945 - 1.02.1946,

  31.01.1957 - 17.02.1958,

  17.02.1969 - 5.02.1970,

  5.02.1981 - 24.01.1982,

  23.01.1993 - 9.02.1994,

  9.02.2005 - 28.01.2006.

Element: metal

Siła: yin

Kolor: biały

Kierunek: zachód


Charakter urodzonych pod chińskim znakiem Koguta

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebna interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dÂźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer