Horoskop dla Wagi na Słońce w Pannie od 22.8.2021 do 21.9.2021

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Korzystne okazje

W tym zodiakalnym miesiącu będzie ci się bardzo dobrze wiodło. Od 30.08 Merkury w koniunkcji sprzyja korzystaniu z uroków życia. Rób to, co lubisz bez wyrzutów sumienia. Masz teraz szczęście i będziesz mógł liczyć na przyjaciół. 15.09 Mars wkroczy w twój znak zodiaku. Przyniesie ci nowe wyzwania i sprawi, że będziesz gotowy do działania.

MIŁOŚĆ

Zapowiada się udany miesiąc, a wasze uczucia rozkwitną, bo Wenus do 9.09 będzie w twoim znaku zodiaku. Uda się załagodzić konflikty, przekonać partnera do ważnych spraw, zapomnieć o nieudanych związkach. To dobry czas na rozpoczynanie ważnych wspólnych inwestycji lub znalezienie odpowiedniego partnera.
Samotne Wagi mogą teraz liczyć na wsparcie Wenus, która pomoże wam znaleźć kogoś, z kim zapragniecie zostać na dłużej. Warto będzie bywać w towarzystwie i nawiązywać nowe znajomości, a także zakładać profile na portalach. Coś nowego może się teraz zacząć, szczególnie jeśli ostatnio nie było ku temu okazji.
Wagi w związkach poczują wielką zwyżkę miłosnej formy. Wenus pomoże wam załagodzić nieporozumienia, a Merkury nastawi optymistycznie do wszystkich wspólnych przedsięwzięć. Teraz myślcie o powiększeniu rodziny, zmianie mieszkania na lepsze. Także Jowisz w trygonie pomaga budować prawdziwą zgodę i trwałe szczęście.
 
RODZINA I PRZYJACIELE
Pod koniec wakacji i w pierwszej połowie września będziesz mógł wreszcie odpocząć od stresów i zregenerować siły życiowe. Staniesz się spokojniejszy, bardziej wyrozumiały i serdeczny dla innych ludzi. Miesiąc sprzyja wyjazdom, miłości, ale też inwestowaniu pieniędzy w dom i wygodę. Wenus do 9.09 przebywa w twoim znaku, a więc szukaj pomysłu, jak uczynić codzienne życie milszym i wygodniejszym. Relacje z ludźmi też będą się dobrze układać. Jeśli jesteś samotny, poznawaj nowych ludzi, bo Wenus sprzyja udanym znajomościom i zawieraniu długoletnich przyjaźni. Ale od 15.09 Mars znajdzie się w twoim znaku i staniesz się bardziej wymagający. Unikaj konfliktów, bo ich skutki będą się długo ciągnąć.
 
PRACA I PIENIĄDZE
Twoja kariera będzie toczyć się spokojnym rytmem, a Merkury od 30.08 sprzyja sprawom finansowym. Warto rozglądać się za źródłem dodatkowych pieniędzy. Także Wenus do 9.09 znajdzie się w twoim znaku zodiaku i ułatwi zawieranie ważnych znajomości lub podpisywanie lukratywnych kontraktów. Będziesz teraz miał powodzenie i dobrą rękę do interesów. Warto się szkolić, planować ważne zadania lub szukać lepszej posady.
Szukający lepszej pracy mają szansę znaleźć dobrą propozycję. Warto wysyłać oferty, nawet w miejsca, które wydają się wam poza waszym zasięgiem. Do 9.09 Wenus sprzyja znajdowaniu dobrej posady, ale musicie bardziej aktywnie działać. Postarajcie się wykorzystać stare znajomości, ktoś z przyjaciół może wam teraz pomóc.
 
ZDROWIE
Do 10.09 Wenus znajduje się w twoim znaku i zapewnia ci doskonałe samopoczucie. Jednak od 15.09 Mars może sprawić, że niektórzy ludzie znów będą cię denerwować. Dbaj o zdrowie i unikaj ryzykownych dziedzin sportu, bo możesz być rozkojarzony, a to grozi kontuzjami. Lepiej nie porywać się na wielkie i ambitne zadania. Warto za to zadbać o zdrowie, zacząć ćwiczyć i kontrolować dietę, żeby nic ci nie szkodziło.
 
ZALECENIA SPECJALNE

URODZENI 23.09 – 30.09
Od 15.09 Mars zacznie na ciebie silnie wpływać. Unikaj ryzykownych interesów, nie angażuj się w cudze sprawy. Lepiej zająć się porządkami, nadrabianiem zaległości lub po prostu zajmij się swoim hobby.
 
URODZENI 1.10 – 10.10
Masz teraz siłę i optymizm, dlatego szybko zabierz się za ważne zadania. Czy praca, czy domowe porządki, pójdą bardzo sprawnie. Od 30.09 Merkury sprzyja nowym znajomościom, a masz też wielkie szczęście do ludzi. Korzystaj!
 
URODZENI 11.10 – 22.10
Bądź optymistyczny i patrz w przyszłość, zamiast tracić energię na niepotrzebne dyskusje z ponurymi osobami. Teraz wszystko stanie się łatwiejsze i poczujesz, że więcej ludzi cię lubi i ci sprzyja.


Więcej horoskopów dla Wagi

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebna interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dÂźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer