Horoskop dla Koziorożca na Słońce w Pannie od 22.8.2021 do 21.9.2021

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Podróże i znajomości

W tym miesiącu będziesz w bardzo dobrym humorze. Planety pomogą ci uniknąć nadmiaru obowiązków, a aura nastawi cię życzliwie do całego świata. Możesz teraz korzystać z zaproszeń na sympatyczne imprezy. Także w miłości będziesz miał teraz powodzenie.

MIŁOŚĆ
Słońce sprawi, że będziesz optymistyczny jeśli chodzi o miłosne sprawy. Warto bywać wśród ludzi, a także poświęcić innym trochę więcej czasu. Czy w miłości, czy w przyjaźni, zasłużysz na uznanie. Trygon Słońca i Marsa sprzyja też zawieraniu nowych znajomości i byciu zapraszanym ma ciekawe towarzyskie imprezy. 
Samotne Koziorożce mogą liczyć na większe niż zwykle zainteresowanie płci przeciwnej. Macie szansę na nowe znajomości i flirty, zwłaszcza od 8.09. Teraz uda się to, co dotychczas wydawało się niemożliwe. Dlatego nie oglądaj się w przeszłość, tylko aktywnie szukaj swojego szczęścia w miłości.
Koziorożce w związkach będą w dobrych humorach. Wybaczysz partnerowi różne niedociągnięcia i uda się wam postawić na swoim w ważnych wspólnych decyzjach. Będziesz miał też więcej wyrozumiałości i serdeczności, chętnie pomożesz partnerowi w ważnych sprawach i sam też będziesz mógł na niego teraz liczyć. Warto wspólnie wyjeżdżać i odpoczywać. Od 10.09 Wenus sprzyja waszym wspólnym inwestycjom.
 
RODZINA I PRZYJACIELE
Nabierzesz ochoty na nowe przygody, wyjazdy i dobrą zabawę. Zamiast się martwić, popatrzysz na życie z większym optymizmem i będziesz w stanie znaleźć dobre wyjście z różnych kłopotów. Będzie można na ciebie liczyć, bo chętnie innym doradzisz i pomożesz. Od 10.09 zapowiada się więcej okazji do zabawy i rozrywek, a nawet do wyjazdów i spełniania luksusowych zachcianek. Wenus w sekstylu przyniesie ci też więcej spotkań z życzliwymi ludźmi. Od 15.09 Mars w kwadraturze sprzyjać będzie inwestycjom w dom, bo widok bałaganu i starych mebli może cię denerwować. Postanowisz coś z tym wreszcie zrobić!
 
PRACA I PIENIĄDZE
W tym miesiącu nie będziesz miał ochoty na pracę, ale mimo wszystko warto się będzie trochę postarać. Korzystne trygony planet pomogą ci załagodzić różne konflikty i uniknąć problemów. Warto wybierać się na szkolenia, konferencje i zawierać nowe znajomości. Może się wydawać, że nic się nie dzieje, ale łatwo zasłużysz na uznanie w oczach szefa. Także inni współpracownicy będą dla ciebie życzliwi. Od 8.09 Wenus sprzyja zarabianiu większych pieniędzy. Od 15.09 uwaga na drobne konflikty, nie ma co reagować nerwowo na różne niespodzianki. Wszystko się wyjaśni.
Szukający lepszej pracy będą w dobrych humorach i szczęście będzie im sprzyjać. Szukajcie wymarzonej posady w firmach, które są zagraniczne lub związane z eksportem lub edukacją. To dobry czas na poważne zawodowe decyzje.
 
ZDROWIE
Słońce w trygonie doda ci sił, a od 10.09 Wenus w sekstylu sprzyja dbaniu o urodę. Jednak od 15.09 Mars znajdzie się w kwadraturze do twojego znaku zodiaku. Oznacza to, że możesz stać się nerwowy i łatwo będzie cię sprowokować do nieprzemyślanych czynów i wypowiedzi. Panuj nad nerwami i unikaj osób, których nie lubisz. Pamiętaj o witaminach, dbaj o sen i wygodę, a unikniesz problemów zdrowotnych.
 
ZALECENIA SPECJALNE

URODZENI 22.12 – 31.12
Sprzyja ci szczęście. Od 10.09 Wenus przyniesie nowe miłosne szanse. Ale od 15.09 poczujesz, że masz serdecznie dość niektórych osób i zajęć. Uwaga, możliwe zmiany, dyskusje, nagłe rozstrzygnięcia trudnych sytuacji.

URODZENI 1.01 – 10.01
Sprawy finansowe przybiorą korzystniejszy obrót. Wywalczysz nawet podwyżkę lub zaległą premię, jeśli tylko będziesz wystarczająco cierpliwy i zdecydowany. Warto jednak skupić się na tym, co jest możliwe do osiągnięcia. 

URODZENI 11.01 – 19.01
Pluton w koniunkcji radzi poważnie podchodzić do wszystkich ważnych i urzędowych Taki aspekt przynosi opóźnienia, które należy przeczekać lub obejść. Może też przynieść ci plan, jak zmienić swoje życie na lepsze.
 


Więcej horoskopów dla Koziorożca

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebna interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dÂźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer