Horoskop biznesowy i finansowy na wrzesień 2021

Izabela Podlaska-Konkel

Wrzesień przyniesie nam wiele finansowych i zawodowych niespodzianek. Nów Księżyca w znaku Panny sprawi, że wiele zależeć będzie od naszej pracowitości, wytrwałości i przytomności umysłu. Jowisz w znaku Wodnika sprzyja zakładaniu spółek, korzystnym umowom o pracę i braniu kredytów na lepszych warunkach. Merkury w retrogradacji od 27.09 nie sprzyja kupowaniu sprzętu elektronicznego, AGD i samochodów.

1-2.09 Mars w opozycji z Neptunem pomoże przebić się osobom zajmującym się rozrywką, kulturą, branżą odzieżową, modą, branżą kosmetyczną i luksusowymi towarami.

5-7.09 trygon Wenus z Jowiszem, nów w Pannie i trygon Słońca z Uranem wyjątkowo sprzyjają zakładaniu kont oszczędnościowych, korzystnym zakupom i przekonywaniu do siebie pracodawców i przełożonych.

10.09 Wenus wchodzi do Skorpiona, gdzie pozostanie do 7.10. Bądźmy ostrożni w podejmowaniu zobowiązań finansowych, nie zaciągajmy nie potrzebnych kredytów, szczególnie konsumpcyjnych i nie żerujmy nikomu pożyczek, bo możemy mieć później kłopot z szybką spłatą.

13-15.09 Słońce w opozycji z Neptunem (14.09) i wejście Marsa do znaku Wagi (15.09) sprawią, że możemy być zdezorientowani w sprawach finansowych i zawodowych. Nie jest to dobry czas na podpisywanie ważnych umów, branie kredytów i zakładanie spółek. Nie spiesz się, daj sobie czas na decyzję, oferty last minut w tych dniach mogą okazać się nie tak atrakcyjne, jak ci je przedstawiano.

16-17.09 Słońce w trygonie z Plutonem i Wenus w kwadraturze z Saturnem sprawią, że w pracy i na biznesowych spotkaniach może zrobić się gorąco. Opanuj nerwy, nie mów nic w gniewie i nie decyduj się na radykalne rozwiązania pod wpływem emocji. Jeśli konkurencja depcze ci po piętach, teraz jest moment, aby ją pokonać i wykazać, że jesteś lepszy.

19-20.09 pełnia Księżyca w znaku Ryb i trygon Merkurego z Jowiszem sprzyjają osobom, które handlują, podróżują i się uczą. Nie jest to dobry czas na trudne rozmowy czy podpisywanie umów. Ludzie będą popędliwi, roztargnieni i nerwowi, co nie sprzyja handlowi i transakcjom finansowym.

22-23.09 Merkury w kwadraturze z Plutonem i Słońce wkroczy do znaku Wagi, co sprzyjać będzie szukaniu nowej pracy, pozbywaniu się długów i zobowiązań, robieniu badań lekarskich wymaganych przez pracodawcę.

24-25.09 Mars w trygonie z Saturnem zachęca do podpisywania ważnych umów, przyspieszy negocjacje zawodowe czy z bankiem, można będzie bez obaw kupować sprzęt elektroniczny, komputery, samochody, rowery itp.

27.09 Merkury wchodzi w retrogradację i pozostanie w niej do 18.10, nie kupuj wtedy sprzętu elektronicznego, komputera czy telefonu.

28-29.09 Słońce w trygonie z Saturnem pomoże ci szybko i rzetelnie wyjaśnić trudne sprawy urzędowe i załatwić trudne sprawy formalne i związane z dokumentami, rachunkami i płatnościami. Korzystna aura na pisanie odwołania, skargi czy zażalenia.

Najlepsze dni na podpisywanie umów i sprawy finansowe: 1, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 12, 18, 19, 20, 21, 24, 25, 26, 29, 30.

Unikaj podejmowania ważnych decyzji, szczególnie finansowych w dniach: 2, 7, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 22, 23, 27, 28.

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebna interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dÂźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer