Horoskop biznesowy i finansowy na czerwiec 2021

Izabela Podlaska-Konkel

Prognoza biznesowa na czerwiec 2021

W czerwcu musimy cierpliwie czekać na efekty naszej pracy. Aż do 22.06 planety będą sprzyjały nadrabianiu zaległości, wracaniu do rozpoczętych kiedyś projektów i prac. Unikajmy jednak ryzyka i zaczynania nowych spraw, bo zaćmienie Słońca i retrogradacja Merkurego mogą nie tylko pokrzyżować nasze plany, ale i narazić nas na niepotrzebne koszty i straty. Po 22.06 sprawy nabiorą rozpędu i będziemy mogli liczyć na sukces, większe zyski i nowe okazje.

3-4.06 Słońce w trygonie z Saturnem i Wenus w trygonie z Jowiszem sprzyjają udanym zakupom, negocjowaniu zniżek i korzystaniu z korzystnych promocji i ofert. Wenus podpowie nam, jak dobrze ulokować pieniądze, aby dawały nam zyski przez miesiące lub lata.

5-7.06 Merkury w kwadraturze z Neptunem, Mars w opozycji z Plutonem ostrzegają przed oszustami i podpisywaniem skomplikowanych umów. Ten aspekt naraża nas na pomyłki i powoduje łatwowierność. Musimy też uzbroić się w cierpliwość i być wyrozumiali dla błędów, które popełniają inni.

9-10.06 nów i obrączkowe zaćmienie Słońca mogą wymusić na nas nieprzewidziane wydatki czy spowodować materialne szkody. Nie jest to korzystny czas na wizyty w urzędzie czy na poważne rozmowy w sprawach zawodowych, bo ludzie będą nas surowo oceniać. Wycisz umysł, rób ambitne plany, słuchaj intuicji, ale nie ryzykuj w sprawach finansowych.

11-12.06 Słońce w koniunkcji z Merkurym i wejście Marsa do znaku Lwa zachęca do wdrażania nowych pomysłów, wysyłania CV i umawiania się na rozmowy o pracę. Spotkania i wymiana pomysłów będą bardzo owocne. Warto kreatywnie podejść do problemów i wyzwań, a szybko pokonamy chwilowe trudności.

13-15.06 Słońce w kwadraturze z Neptunem i Saturn w kwadraturze z Uranem ostrzegają przed wadliwymi towarami w sklepie. Dobrze się przyjrzyj każdej rzeczy, zanim ją kupisz. Sprawdzaj opisy produktu na etykietkach i datę przydatności do spożycia, a nie będziesz stratny czy rozczarowany po powrocie do domu.

21.06 Słońce wchodzi do Raka i do końca czerwca pomoże ci załatwić trudną sprawę w urzędzie, to dobry czas na wysyłanie oficjalnych pism i spotykanie się z przełożonymi w sprawie podwyżki czy dodatkowych dni urlopu.

22-23.06 Merkury wychodzi z retrogradacji i Słońce ustawi się w trygonie z Jowiszem. Dni wyjątkowo sprzyjają znalezieniu dodatkowej pracy, wygranej pieniężnej lub szczęśliwym zbiegom okoliczności, które zapewnią nam zawodowy i finansowy sukces. Warto spotykać się z ludźmi, wysyłać CV i prosić o pomoc.

24-25.06 pełnia w Koziorożcu i Wenus w opozycji z Plutonem ostrzega przed kłótniami i zbyt szybkim podejmowaniem finansowych decyzji. Zanim coś kupisz, zastanów się, czy rzeczywiście tego potrzebujesz.

27.06 Wenus wchodzi do Lwa i pomoże nam przez kolejne tygodnie lepiej zaprezentować się w pracy. Sprzyjać będzie zakupom sprzętu elektronicznego, samochodów, rowerów i wszelkiego rodzaju naprawom. Warto ubiegać się o dotacje, dofinansowania i działać w grupie.

Najlepsze dni na podpisywanie umów i sprawy finansowe: 1, 2, 3, 4, 7, 8, 11, 12, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 26, 27, 28, 29, 30.

Unikaj podejmowania ważnych decyzji, szczególnie finansowych w dniach: 5, 6, 9, 12, 13, 14, 15, 24, 25.

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebna interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dÂźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer